Анкета

Ако узимате сезонску, за коју ћете трибину?

Запад
Север
Исток
Не знам

Анкета

Да ли ћете узети сезонску карту за сезону 2017/18?

Да
Не
Не знам

Анкета

Да ли сте продужили сезонску и чланску карту?

Да.
Продужио сам само чланску.
Не.

Аутор Тема: Чланство и годишње карте за утакмице  (Прочитано 323169 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

levo_krilo

• Гост
Чланство и годишње карте за утакмице
« послато: 23 Мај 2011, 12:51:27 »
Clanstvo u FK je pocelo pre nesto manje od godinu dana. Licno sam se uclanio nakon mesec i po dana, jer sam hteo da izbegnem guzve, a dres sam kupio kasnije. Uzeo sam i sezonsku za Istok par dana pred Slovan i odgledao sam bar 10 utakmica na Marakani.

Da li neko zna kako se obnavlja clanstvo? Da li ce cene ostati iste, da li ce se cene sezonskih karata menjati?

Kakvo je raspolozenje medju vama i vasim prijateljima o clanstvu i kupovini sezonske karte? Licno znam bar trojicu mojih drugara koji ce uzeti ove godine sezonsku, a prosle nisu.
« Последња измена: 29 Јун 2011, 10:54:03 Селектор »

Ван мреже Crveni General

• Члан ФК
  • Поруке: 872
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +284/-85
Одг: Чланство и годишње карте за утакмице
« Одговор #1 послато: 23 Мај 2011, 13:25:57 »
Bio sam na mari pre par dana do cz radnje i tu se malo raspitao
-Cena bi trebala da ostane ista...i da ne ostane svako bi trebao da obnovi.
-Moguce da ce da rade nove clanske karte
-Pitao sam kad moze da se obnovi i kaze pa godinu dana od kad si se uclanio.
Ja sam prvog dana.To je bese bilo izmedju 5-10 juna.Sto znaci da bi trebalo da izadje neka zvanicna informacija za nedelju dana valjda.

Znam par ljudi koji su malo ljuti oko sezonskih inace.Razlog je jer su uzeli istok/zapad.Eh sad oni su platili bese 3000-5000.A malo po malo ime neka akcija da ljudi udju za dz.A kad udju ti ljudi za dz uzmu najbolja mesta na toj tribini.
I sad su fazonu pa sto da placam kad tamo neko uz sladoled/limenku/indeks moze da udje jos da mi uzme najbolje mesto i to skoro za dz.
Totalno kapiram sto je neko ljut.
Neko plati clansku+sezonsku za zapad.istok.To dodje 4000-6000 din.A onaj sa limenkom se isto trenitra kao taj sto je toliko izdovolji za klub?Ne moze i to nije fer.

Ako ce da se radi to sa sladoled/limenka/indeks onda nek stave te navijace u cosak kod istoka/zapada.I tu redar MORA da pazi da neko ne predje.Ili neka puste sve te dz akcije na jug

Ван мреже UrosM

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 173
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +666/-36
« Одговор #2 послато: 23 Мај 2011, 13:33:51 »
Izdavanje članskih karti je počelo tačno 10. Juna. Znam jer sam ja svoju naručio dan kasnije, za svoj rođendan.

Ван мреже stefan_bg

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.006
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1773/-1892
« Одговор #3 послато: 23 Мај 2011, 13:40:25 »
То са лименком је било само једном ако се не варам, максимум два пута.
Са сладоледом је намењено клинцима и то је добра акција.
Са индексима се није улазило често ове сезоне.
У сваком случају кад узмеш дигитрон сезонска се исплати много више него да су плаћали карте + да су на те где су биле акције улазили џабе.
Рецимо исток који кошта 3000дин сезонска.
1 европска у квалификацијама- 800дин
1 дерби - 800дин
4 првенствене - 1600 дин
=3200дин
Значи да одеш само на ових 6 утакмица, ти си у плусу са својом сезонском. Да не причам о људима који долазе на сваку на Маракани.

Што се тиче заузимања места, па ти кад узимаш сезонску можеш да тражиш које год хоћеш место и да на њему седиш целе сезоне. Ако неко седне на твоје место помериш га, зовеш редаре ако је потребно. Уосталом ко да је толика гужва на истоку и западу па мораш да седнеш на лоше место ако неко заузме твоје.

Нисам присталица бесплатног улаза, чак напротив, али прича да су они са сезонским каратама нешто оштећени је смешна.

Ван мреже Брат Буразер

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 97
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +83/-116
« Одговор #4 послато: 23 Мај 2011, 13:45:22 »
Bio sam na mari pre par dana do cz radnje i tu se malo raspitao
-Cena bi trebala da ostane ista...i da ne ostane svako bi trebao da obnovi.
-Moguce da ce da rade nove clanske karte
-Pitao sam kad moze da se obnovi i kaze pa godinu dana od kad si se uclanio.
Ja sam prvog dana.To je bese bilo izmedju 5-10 juna.Sto znaci da bi trebalo da izadje neka zvanicna informacija za nedelju dana valjda.

Znam par ljudi koji su malo ljuti oko sezonskih inace.Razlog je jer su uzeli istok/zapad.Eh sad oni su platili bese 3000-5000.A malo po malo ime neka akcija da ljudi udju za dz.A kad udju ti ljudi za dz uzmu najbolja mesta na toj tribini.
I sad su fazonu pa sto da placam kad tamo neko uz sladoled/limenku/indeks moze da udje jos da mi uzme najbolje mesto i to skoro za dz.
Totalno kapiram sto je neko ljut.
Neko plati clansku+sezonsku za zapad.istok.To dodje 4000-6000 din.A onaj sa limenkom se isto trenitra kao taj sto je toliko izdovolji za klub?Ne moze i to nije fer.

Ako ce da se radi to sa sladoled/limenka/indeks onda nek stave te navijace u cosak kod istoka/zapada.I tu redar MORA da pazi da neko ne predje.Ili neka puste sve te dz akcije na jug

Као прво поздрав свима!
Твоји познаници (пријатељи) су учлањењем и куповином сезонске карте првенствено уложили новац у ФК Црвена Звезда,самим тим дали свој допринос стабилизацији клуба.
То би требало свакоме да буде основни мотив.
Уосталом,ако им је толико до централних сектора (вероватно то спада под најбоља места) могу да дођу мало раније.

Ван мреже Crveni General

• Члан ФК
  • Поруке: 872
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +284/-85
« Одговор #5 послато: 23 Мај 2011, 13:57:44 »
Ja sam uvek na sveru tako meni je sve jedno
Ti prijatelju su uglavnom oko 4-5 banki...a ima ima i mnogo mladjih
Nekad ne mogu da dodju na vreme
Ne pamtim kad sam bio na istoku/zapadu ali ja mislim da tu nemam ni jednog redara da se covek pozali.
Ono sto zelim da kazem da bi ti sto imaju clansku+sezonku za te tribine moraju da se ispostuju vise nego sto ovi udju preko neke od navedenih akcija.
Mislim da nije fer da bude isto tretirani

Ван мреже Брат Буразер

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 97
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +83/-116
« Одговор #6 послато: 23 Мај 2011, 14:05:11 »
Ja sam uvek na sveru tako meni je sve jedno

Такође.Исто тако сам и скапирао да је теби свеједно.

Као што је момак изнад написао,то је било свега пар пута ове сезоне тако да не видим разлог да се људи осећају тако као што си написао 

Ван мреже Djakza

• Веран као пас
  • Поруке: 666
  • Activity:
    1.67%
  • Репутација: +229/-283
  • И у срећи и у тузи...
« Одговор #7 послато: 23 Мај 2011, 14:39:46 »
Iako jos nisam ni dobio clansku kartu (uclanjen 15. 06. 2010) cu obnoviti,ali ne preko sajta(ako je uopste i moguce),vec na Marakani.

Ван мреже pajo10

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 75
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +12/-33
« Одговор #8 послато: 25 Мај 2011, 19:48:29 »
само да питам , учланио сам се 14.8.2010. дал би ми трајала чланска карта до 14.8.2012 ако бих дао чланарину у јуну нпр, или би трајала до јуна 2012?

Ван мреже Ковач

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.548
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +457/-181
  • 29.05.1991.
    • mojacrvenazvezda.net
« Одговор #9 послато: 25 Мај 2011, 20:34:00 »
Учланиш се у јулу, идеш пет пута на Маракану и молиш их за чланску карту, дође време да се обнови чланство, а ти још немаш ону из претходне сезоне. И то је данас Звезда.

levo_krilo

• Гост
« Одговор #10 послато: 25 Мај 2011, 21:44:51 »
Okrenes call centar i jako brzo saznas sta se desava ili jos bolje, odes do Marakane, ako si iz BG, i tamo dobijes sve informacije kao i clansku kartu.

Meni je uspelo sa call centrom  :srbinosm:

Ван мреже dr.nele

• Члан ФК
  • Поруке: 1.067
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +408/-289
« Одговор #11 послато: 26 Мај 2011, 01:42:20 »
to s karticama se nesto sjebalo ali bit ce sad uredu sigurno,ovih 6 sto je glasalo da nece postati clan ili da nece obnovit nije mi jasno sta traze na ovom forumu.Da je neznam ti ko u upravi ako je tebi zao dati 10 eura na godinu taman se vladan lukic napio od njih to je sve sto mozes da ucinis da pomognes Zvezdi kako ti moze biti zao.Ja sam bio ponosan prije nego sam dobio karticu u novcaniku sam nosio onu uplatnicu i gledao onaj grb na njoj i svoje ime a to je bilo dan nakon ispadanja od slovana.Najlakse je pricat i kritikovat ja cu opet dati taman bilo i skuplje ako ce to neko da zloupotrijebi nek mu je na dusu ali meni nikad nece biti zao da dam koliko god mogu.To clanstvo ce ostati i kada ode Lukic i treba da se angazujemo i svima za koje znamo da nisu clanovi a Zvezdasi su ubjedimo ih da postanu  :ziveli2:

Ван мреже Rajko

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.550
  • Activity:
    5.67%
  • Репутација: +1078/-1354
« Одговор #12 послато: 26 Мај 2011, 10:23:49 »
Ја сам се учланио 11. јуна чини ми се. Тај дан се добијао дрес на поклон. Картицу сам добио негде у октобру, након што сам их звао једно 100 пута, а дрес никад. Али ок, није лако исконтролисати то, ипак је то 20000 људи, биће боље следећи пут.

Ван мреже Армија

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.979
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1352/-312
  • Нема дана а да не мислим на тебе!
« Одговор #13 послато: 26 Мај 2011, 14:52:42 »
Uclanio sam se na pocetku i naravno da cu da produzim tj. nastavim sa placanjem :)
Trebao sam da dobijem dres ali nisam , rekli su mi da su oni poslali ali da im je to ukradeno  :001_rolleyes: Nema veze , sam sam kupio repliku iz Barija sa potpisima i ovaj najnoviji i dobio popust tako da mi se sigurno ispatila clanarina.
Nisam u mogucnosti da dolazim redovno na utakmice ali svakako da zelim da pomognem klubu bar preko clanarine.

Ван мреже Ковач

• Звезда му је све
  • Activity:
    0%
  • 29.05.1991.
    • mojacrvenazvezda.net
« Одговор #14 послато: 29 Мај 2011, 20:57:32 »
Зна ли се кад ће почети обнова, прошле године је ваљда 10. јуна било? :) Морамо скупити бар 20 000! Хајде, Делије!  :icon_svi:

BBRS

• Гост
« Одговор #15 послато: 29 Мај 2011, 21:17:44 »
Учланио сам се 13.01.2011 и чланство ми важи до 2012.године а онда ћу у јуну 2012 када постајем пунолетан узети сениорски пакет чланства да будем мало у скупштини клуба да проћаскам са Робијем и тако то  :D.И наравно,једва чекам да узмем сезонску за наредну сезону.И једно питање хоће ли сезонске важити и за Европу и утакмице у купу Србије или не?  8)

Ван мреже Djakza

• Веран као пас
  • Поруке: 666
  • Activity:
    1.67%
  • Репутација: +229/-283
  • И у срећи и у тузи...
« Одговор #16 послато: 29 Мај 2011, 22:13:09 »
Sa sezonskim je uvek isto,vaze za sve ligaske utakmice na Mari,kvalifikacije za evropu i polufinale Kupa,jer se tu ne deli profit od ulaznica.

На мрежи Matori

• Веран као пас
  • Поруке: 584
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +245/-99
« Одговор #17 послато: 29 Мај 2011, 22:43:23 »
Kovac, obnova pocinje startujuci od 09. 06. 2011., tj. od samog datuma tvog uclanjivanja, + 30 dana (status mirovanja) ako ne mozes na datum ili koji dan posle toga da obnovis clanstvo. Tacnije, clanstvo obnavljas ne pre datuma proslogodisnjeg uclanjenja, a nemoj ranije, stekoh utisak da ce biti u najmanju ruku komplikovano  ;)

Ван мреже Ковач

• Звезда му је све
  • Activity:
    0%
  • 29.05.1991.
    • mojacrvenazvezda.net
« Одговор #18 послато: 29 Мај 2011, 23:15:48 »
Много хвала. :) Ја сам хтео на самом старту, али сачекаћу до средине јула, ако већ буде тако компликовано. :)

Ван мреже reakcija

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 237
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +175/-28
« Одговор #19 послато: 31 Мај 2011, 16:24:35 »
011 3679 204 i 011 3679 206 Na ove brojeve možete da zovete ako vas zanima kad i kako možete da produžite članske karte.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum