Анкета

Ако узимате сезонску, за коју ћете трибину?

Запад
Север
Исток
Не знам

Анкета

Да ли ћете узети сезонску карту за сезону 2017/18?

Да
Не
Не знам

Анкета

Да ли сте продужили сезонску и чланску карту?

Да.
Продужио сам само чланску.
Не.

Аутор Тема: Чланство и годишње карте за утакмице  (Прочитано 296690 пута)

Nebo, Jankauskas, pope и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Глас разума

• Члан ФК
  • Поруке: 1.436
  • Activity:
    17%
  • Репутација: +870/-726
  • И на марсу ако треба!
Одг: Чланство и годишње карте за утакмице
« Одговор #2960 послато: 04 Август 2017, 19:16:04 »
Чланску можеш да продужиш и уплатом на жиро рачун 160-323246-47 .. У позив на број унесеш број своје чланске карте.

Послато са SM-N900 уз помоћ Тапатока

Ван мреже porto

• Члан ФК
  • Поруке: 314
  • Activity:
    6.67%
  • Репутација: +221/-204
« Одговор #2961 послато: 04 Август 2017, 23:17:55 »
Izgleda da je radno vreme servisa za clanstvo jedna od vecih misterija naseg kluba ?  Pre cemo saznati koliki nam je stvarni dug nego li pravo radno vreme servisa u avgustu mesecu.  :pljas:

Ван мреже North Army

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 411
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +101/-188
« Одговор #2962 послато: 05 Август 2017, 01:55:55 »
Постоји више 'дестинација' где се мође продужити чланска,ја сам нпр прошле године продужио у бутику   :sleep:
А и мене занима до кад је радно време сервиса за чланство пошто ми сада истиче чланска?

Ван мреже acafcrs

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 38
  • Activity:
    1.33%
  • Репутација: +29/-15
« Одговор #2963 послато: 11 Август 2017, 14:47:16 »
Ево, долази нам пето коло и улаз је по први пут слободан. Шта ми са годишњим картама да мислимо о себи и својој интелигенцији  :duplizid:. И нека ми после неко објасни да љубав није слепа, што те више ј... то их више волиш, мазохизам у пракси.

Ако бре неко неће да дође који ће нам и на четири утакмице коју су џабе, на једном дербију и две (ове године седам) утакмице у Европи.

Ван мреже 00 Деки

• Члан ФК
  • Поруке: 194
  • Activity:
    9.67%
  • Репутација: +383/-44
« Одговор #2964 послато: 11 Август 2017, 15:30:01 »
Богами сваку утакмицу је слободан, бар што се тиче северне трибине  :travka:.
Био сам на свим на Маракани до сад и ниједном нисам откуцао сезонску. Једноставно онај апарат је подешен да приказује да је карта откуцана и ти само прођеш.
А и на овим првенственим нико не стоји поред да контролише, нема редара. Само уђеш.
Е сад не знам како је на осталим трибинама то регулисано.

Ван мреже Казачок

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 106
  • Activity:
    4.67%
  • Репутација: +40/-33
« Одговор #2965 послато: 11 Август 2017, 21:55:14 »
Ево, долази нам пето коло и улаз је по први пут слободан. Шта ми са годишњим картама да мислимо о себи и својој интелигенцији  :duplizid:. И нека ми после неко објасни да љубав није слепа, што те више ј... то их више волиш, мазохизам у пракси.

Ако бре неко неће да дође који ће нам и на четири утакмице коју су џабе, на једном дербију и две (ове године седам) утакмице у Европи.

Чему толика себичност? Шта треба због тебе који имаш сезонску да карта за Лигу Европе буде 1000дин а за првенство 500?! Ово је први пут ове сезоне да је бесплатан улаз и ти одмах кукаш овде?! Прва ствар, ти ако си извадио сезонску показао си приврженост свом клубу, да би извадио исту морао си да продужиш чланарину, и само по себи ове три Европске утакмице и плус дерби и 1-2 првенствене и ти си отплатио сезонску..Нешто не видим да си се жалио што је за првенство наше 300динара карта што је свакако превише,...

На мрежи mr nono

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.202
  • Activity:
    2.33%
  • Репутација: +541/-400
« Одговор #2966 послато: 12 Август 2017, 15:41:19 »
Да ли у предпродаји уз помоћ чланске и сезонске може да се узме карта за утакмицу са Краснодаром? Видим да су избацили цене и да може да се купује преко интернета само.

Ван мреже Млађа ЦЗБГ

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 611
  • Activity:
    5%
  • Репутација: +343/-35
« Одговор #2967 послато: 12 Август 2017, 17:40:26 »
Не постоји опција за нас чланове резервација или предпродаја карата.Било је пре пар година за дерби карте су се подизале и плаћале у сервису за чланство(Та опција је укинута и у скорије време није у плану за враћање тако ми је речено у сервису). Ајде кад већ није могућа та опција могао је клуб да један шалтер на благајни одвоји само за чланове клуба да имамо неку привилегију да не чекамо у реду.Ја се искрено надам ако (када) прођемо у ЛЕ да ће клуб исправити ову НЕПРАВДУ и дозволити нам да први купимо карте.

Ван мреже МilosМilos

• Члан ФК
  • Поруке: 1.909
  • Activity:
    18.83%
  • Репутација: +519/-535
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #2968 послато: 12 Август 2017, 19:00:48 »
Kako to, zar clanovi kluba i vlasnici sezonskih karata nemaju prvenstvo kupovine?

Ван мреже Marko1czv

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 442
  • Activity:
    4.67%
  • Репутација: +313/-191
« Одговор #2969 послато: 12 Август 2017, 22:26:53 »
То је прича за европу ја мислим, а пошто смо европу играли давних дана последњи пут то се не примењује.

На мрежи mr nono

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.202
  • Activity:
    2.33%
  • Репутација: +541/-400
« Одговор #2970 послато: 13 Август 2017, 10:35:08 »
Kako to, zar clanovi kluba i vlasnici sezonskih karata nemaju prvenstvo kupovine?

Утакмица са Краснодаром је вероватно куп утакмица.  :srbinosm:

Ван мреже acafcrs

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 38
  • Activity:
    1.33%
  • Репутација: +29/-15
« Одговор #2971 послато: 14 Август 2017, 10:57:24 »
Чему толика себичност? Шта треба због тебе који имаш сезонску да карта за Лигу Европе буде 1000дин а за првенство 500?! Ово је први пут ове сезоне да је бесплатан улаз и ти одмах кукаш овде?! Прва ствар, ти ако си извадио сезонску показао си приврженост свом клубу, да би извадио исту морао си да продужиш чланарину, и само по себи ове три Европске утакмице и плус дерби и 1-2 првенствене и ти си отплатио сезонску..Нешто не видим да си се жалио што је за првенство наше 300динара карта што је свакако превише,...

Себичност!!! Кукам!!! Припази мало на тон, нема потребе за тим. Са друге стране, ти си такође члан клуба, власник сезонске карте, па си позван да коментаришеш мој упис. Опет, ништа нисам написао на тему карата и цена за исте, не знам како си нашао то да ми убациш уста.

Е сада, да не дужим, показао си колико је једноставна математика исплативости сезонске карте, плус значајно ти је да подпомогнеш свој омиљени клуб, па један дан одеш до маркетинга, учланиш се, узмеш сезонску, поставиш слику на одговарајућој теми, мени пошаљеш приватну поруку а ја те частим пивом уз опуштену причу о нашем клубу.

Жив био и видимо се на пиву.

Ван мреже NNLice

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 441
  • Activity:
    8.33%
  • Репутација: +219/-228
« Одговор #2972 послато: 14 Август 2017, 13:56:10 »
Ајд и овде да приупитам. Да ли неко има информацију зашто је нпр. чланску могуће продужити преко интернета, уплатом на текући рачун или на неки други начин који није одлазак у сервис за чланство, док за куповину сезонске то не важи? Сезонска се може купити у сервису за чланство који ради само радним данима и не ради за време утакмице? Шта им је образложење?

Ван мреже Казачок

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 106
  • Activity:
    4.67%
  • Репутација: +40/-33
« Одговор #2973 послато: 15 Август 2017, 04:23:23 »
Себичност!!! Кукам!!! Припази мало на тон, нема потребе за тим. Са друге стране, ти си такође члан клуба, власник сезонске карте, па си позван да коментаришеш мој упис. Опет, ништа нисам написао на тему карата и цена за исте, не знам како си нашао то да ми убациш уста.

Е сада, да не дужим, показао си колико је једноставна математика исплативости сезонске карте, плус значајно ти је да подпомогнеш свој омиљени клуб, па један дан одеш до маркетинга, учланиш се, узмеш сезонску, поставиш слику на одговарајућој теми, мени пошаљеш приватну поруку а ја те частим пивом уз опуштену причу о нашем клубу.

Жив био и видимо се на пиву.

Прво и основно, не знам одакле теби то да ја уопште вичем? (Колико сам ја учен ? + ! = знак чуђења)

Иначе хвала на пиву унапред.  :ziveli2:

Друже, то ако ми не стоји да сам члан клуба не мора да значи да нисам... ;) Што се тиче привржености, дефинитивно у погрешну си цркву ушао да се молиш а то ће ти пиказати следећа фотографија уз пар опаски: ниједну карту у колекцији немам а да сам нисам отишао на исту утакмицу а сезонских би било више да се за сваку годину добијала иста).. Иначе, тачно је да за ову годину још нисам извадио сезонску али и то ће се и променити до краја недеље.

Изволи црно на бело :) http://prntscr.com/g8kd60

Поздрав, свако добро.    П.С. Извињавам се на оффу али брат ме је прозвао

Ван мреже 20 kinte

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 150
  • Activity:
    10.67%
  • Репутација: +63/-50
« Одговор #2974 послато: 15 Август 2017, 08:51:10 »
Za sve koji se raspituju o online učlanenju - servis ne radi. Učlanjenje ili produžetak članstva se brzo završava ukoliko imate neku od aplikacija za plaćanje online. Na navedeni račun se uplati suma i pusti mail službi, oni potvrde, članska stigne na adresu za 3 nedelje-mesec dana. A sramota je što servis ne radi online, čak je moguće upisati sve podatke, umesto da tu stranicu skroz uklone, kako ne bi izazivala zabunu.

На мрежи marniko82

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 995
  • Activity:
    1.5%
  • Репутација: +588/-715
« Одговор #2975 послато: 15 Август 2017, 12:00:10 »
Da li je neko uspeo da sazna radno vreme servisa?

Ван мреже Дванаести играч

• Члан ФК
  • Поруке: 15
  • Activity:
    1.83%
  • Репутација: +11/-16
« Одговор #2976 послато: 15 Август 2017, 12:06:01 »
Da li je neko uspeo da sazna radno vreme servisa?

До 16h раде брате, баш сам јуче ја звао и питао, тј. био и обновио. . .

На мрежи marniko82

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    1.5%
« Одговор #2977 послато: 15 Август 2017, 12:07:25 »
Kakvi likovi... Zovem celo jutro, ne javljaju se... Da li moze da se plati kreditnom karticom i da li može neko drugi da ode i uplati umesto mene? Uvek sam išao lično, sada izgleda neću moći.

Ван мреже Дванаести играч

• Члан ФК
  • Поруке: 15
  • Activity:
    1.83%
  • Репутација: +11/-16
« Одговор #2978 послато: 15 Август 2017, 12:10:51 »
За то око плаћања и да ли мора лично нисам упућен. . .

Ја звао на први од ова два броја и одма ми се јавили јуче. . .

http://www.budideozvezde.rs/sr/serviszaclanstvo/kontakt.html

На мрежи marniko82

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    1.5%
« Одговор #2979 послато: 15 Август 2017, 12:23:54 »
Ništa, šest poziva na oba broja i niko se ne javlja...

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum