Анкета

Ако узимате сезонску, за коју ћете трибину?

Запад
Север
Исток
Не знам

Анкета

Да ли ћете узети сезонску карту за сезону 2017/18?

Да
Не
Не знам

Анкета

Да ли сте продужили сезонску и чланску карту?

Да.
Продужио сам само чланску.
Не.

Аутор Тема: Чланство и годишње карте за утакмице  (Прочитано 326999 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Matori

• Веран као пас
  • Поруке: 584
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +245/-99
Одг: Чланство и годишње карте за утакмице
« Одговор #80 послато: 14 Јун 2011, 00:20:13 »
zasto ne bi mogli da uzmu novu sezonsku? Njima godisnja clanarina jos nije istekla. To sto smo se mi zatrcali u samom startu je samo tehnicko pitanje. I to sto se sezonske uzimaju u glavnom pre pocetka sezone ( citaj Evrope). Niko ti ne brani da je uzmes i kasnije, naravno ako si clan. A i ako nisi naravno da ti niko ne brani da kupis kartu :ziveli2: i  dodjes na utakmicu!!! Sto bi neki rekli, cak sta vise :biggrin:! Nemoj da se nerviras i brines, a tek nemoj da vruce glave izjavljujes da ne zelis da obnovis clanstvo zbog nekih nespretnih poteza tamo nekih "birokrata". Seti se: Zvezda je zivot, sve drugo su sitnice!

Ван мреже ticket

• Врховна маца!
  • Звезда му је све
  • Поруке: 1.113
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +531/-262
« Одговор #81 послато: 14 Јун 2011, 00:29:51 »
Pa pazi, u sekundi sam se iznervirao, jer mi je to totalno idiotski. To sto kazes je bilo i logicno pre nego sto sam procitao prethodne postove, da mogu da uzmem sezonsku ako sam clan, jelte, ali ako ne uplatim pre ili na dan kad mi istice, onda mi uskracuju pravo da uzmem sezonsku, a onda se naravno postavlja pitanje, zasto bi produzavao clanstvo ako ne mogu da ostvarim ni najmanju prednost, a to je kupovina sezonske karte? Ja razumem da mogu uvek da dodjem na utakmica i bez sezonske, ali zelim sezonsku, jer nisam "jedna evro-utakmica kamper na blagajni" , ako me razumes...

Ван мреже Matori

• Веран као пас
  • Поруке: 584
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +245/-99
« Одговор #82 послато: 14 Јун 2011, 01:00:16 »
Ti jos igras na "prvu" :travka:! Ne verujem da ce ti  uskratiti pravo na sezonsku , mozda ce procedura biti duza nego inace, ali nesto vise od toga, tesko! A uvek mozes da ih pitas sto pisu ono sto ne misle i sto ne mogu da ispune ( mislim na statut o clanstvu) pa ako ti iko da pametan i smislen odgovor, pokloni se! Opet ponavljam, na zalost uvek su birokrate kamen spoticanja... Cudno mi je da ti se otvara pitanje, produziti ili ne ako nema benefita? Zar ti imanje iste nije vec benefit sam po sebi? Sta je u pitanju, princip, inat, parice? Ono nase : e, sad necu ni kako ja hocu!  ;)

Ван мреже ticket

• Врховна маца!
  • Звезда му је све
  • Activity:
    0%
« Одговор #83 послато: 14 Јун 2011, 01:14:11 »
Jednostavno je, zelim sezonsku kartu, a do nje dolazim tako sto postajem clan. I nije problem da ja budem samo clan, nego je problem u tome sto ne mogu da uzmem sezonsku i ako sam clan, kao sto ne mogu da uzmu ostali koji nisu clanovi. Sto znaci, da ja kako god da okrenem, ne mogu da uzmem sezonsku, i onda se tu gubi poenta clansta, jer je meni "zabranjeno" da uzmem sezonsku. Zbog cega? Zbog nekoliko dana kasnjenja sa produzivanjem? I opet kazem, kladim se da 20 hiljada ljudi, koji su clanovi, nisu jos uvek produzili clanstvo, a to je onda veliki problem, jer ima i onih koji onda namerno nece hteti da produze zbog tih retardiranih pravila. Ako su svi mogli da cekaju i po tri meseca da im clanska karta uopste stigne na kucnu adresu (a neki jos uvek nisu dobili), a sada se juri sto brze produzivanje iste, e onda to nema smisla.

Ufff, raspisah se, ali razumes valjda sta ocu da ti kazem. A ako si video sliku na prethodnoj strani koju sam postavio, jasno pise da clanovi imaju 30 dana fore.

Ali evo, poslao sam mail sa pitanjem u vezi svega ovoga, i dobio sam odgovor :
Цитат
Postovani,
U svakom trenutku mozete obnoviti clanstvo i imati sve beneficije koje
clan kluba uziva. U trenutku mirovanja vaseg clanstva, do trenutka
placanja i obnavljanja, vasa prava i obaveze miruju.
Samo clan kluba koji ima placenu clanarinu moze koristiti prava i
beneficije clanstva FK Crvena zvezda.
Sada je sve i vise nego jasno, a ono sto su vama pricali je ili neka teska zajebancija ili krajnji bezobrazluk i lozenje ljudi.
« Последња измена: 14 Јун 2011, 01:22:08 ticket »

duck

• Гост
« Одговор #84 послато: 15 Јун 2011, 17:06:01 »
Ne stiže mi članska,kažu za 10-15 dana poštom će stići,a prošlo je već mjesec i po i ništa.Jel mogu nekom mail da posaljem ili ima neki broj telefona da ih zovem ako neko zna?

Ван мреже Crveni General

• Члан ФК
  • Поруке: 872
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +284/-85
« Одговор #85 послато: 15 Јун 2011, 17:19:03 »
Nazovi onaj broj pa kraj prve stranice

Ван мреже delija_etf

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 291
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +753/-131
« Одговор #86 послато: 15 Јун 2011, 17:22:20 »
ticket,
Незграпно је написано. Ево шта су хтели да кажу. Ако ти истекне чланство, немаш више право на куповину сезонске карте и на попусте који иду уз чланску (попусти по радњама и сл.). Ипак, с обзиром да си једно време био члан клуба, морају некако да те разликују од остатка становништва, тако да тада постајеш "симпатизер".
Био ти симпатизер или не, у сваком тренутку можеш да обновиш чланство и опет постанеш члан, а потом и купиш сезонску карту. То симпатизерство је уведено само да разликује оне који су некада били чланови од оних који то никада нису били.

Ван мреже ticket

• Врховна маца!
  • Звезда му је све
  • Activity:
    0%
« Одговор #87 послато: 15 Јун 2011, 17:50:22 »
@duck

office@budideozvezde.rs
Poslaji mail na ovu adresu i dobices verovatno brzo odgovor na tvoej pitanje  :ziveli2:

@delija_e

Pa dobro, ja sam pre bio clan, pa sada zelim da produzim, pa samim tim ne mogu da budem simpatizer po tome sto si ti rekao u zadnjem redu.

duck

• Гост
« Одговор #88 послато: 15 Јун 2011, 18:31:26 »
Hvala za info.Zvao sam ih,kazu da je problem bio sa firmom koja pravi kartice,ali da je riješen i da će stići za 10-ak dana

Ван мреже Вајти

• Aдминистратор
  • Поруке: 18.045
  • Activity:
    11.5%
  • Репутација: +12720/-10083
  • Ипак се окреће...
« Одговор #89 послато: 15 Јун 2011, 20:40:29 »
Већ је напомињано да Београђани треба да оду у просторије маркетинга уколико већ нису добили чланску. Нешто су зајебали са избором те курирске службе, па одлучили да је најбоље да чланови сами дођу по чланску.

Ван мреже Boka9

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 14
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2/-1
« Одговор #90 послато: 16 Јун 2011, 11:52:55 »
Pozdrav. Hteo sam obnovim članarinu putem tekućeg računa pa me interesuje da li je neko od forumaša uradio to na ovaj način.
Na sajtu je navedeno da se obavezno kontaktira Servis za članstvo pri ovakvom načinu obnove članarine.
Na telefon se niko ne javlja i zanima me da li im je to javljanje obavezno pre uplate (zbog nekih posebnih uputstava) ili nakon uplate
(da im se potvrdi uplata ili tome slično)?
I prvu članarinu sam uplatio na ovaj način. Pretpostavljam da je procedura ista, možda eventualno da se u pozivu na broj napiše broj
članske karte.

Ван мреже mmladja

• Члан ФК
  • Поруке: 258
  • Activity:
    2%
  • Репутација: +314/-177
« Одговор #91 послато: 16 Јун 2011, 13:23:39 »
obnovio sam ja tako pre par dana. Ne moras da zoves pre nego sto uplatis, samo nazoves posle uplate, kazes svoje ime i broj kartice i to je to, ja nisam pisao nista u pozivu na broj. A imas 2 broja, ne znam koji si zvao, trebalo bi oba da rade 011/3679-204, 011/3679-206

Ван мреже Cazzo_FCRS_Forever

• Нешто је труло у држави данској!
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.308
  • Activity:
    9%
  • Репутација: +1189/-804
  • Ooooo mi tebi pevamoooo.....
« Одговор #92 послато: 16 Јун 2011, 14:50:16 »
zasto da zoves kada opet uplatis kada ti na profilu pise da si uplatio za sledecu sezonu.

levo_krilo

• Гост
« Одговор #93 послато: 16 Јун 2011, 15:00:19 »
Na kom profilu i gde pise dokle traje clanarina? Ja se ubih da pronadjem to na budideozvezde.rs ...

• Члан ФК
  • Activity:
    9%
« Одговор #94 послато: 16 Јун 2011, 15:03:45 »
Na kom profilu i gde pise dokle traje clanarina? Ja se ubih da pronadjem to na budideozvezde.rs ...

ulogujes se naravno i onda ides na UCLANI SE.

ispod ti pise kada si uplatio.

levo_krilo

• Гост
« Одговор #95 послато: 16 Јун 2011, 15:10:28 »
Mozda ako placas u banci ili posti. Ja sam platio u Shopu i nemam takvu informaciju, a ulogovan sam. Pustio sam im mail, pa ako mi odgovore, prenecu :D

• Члан ФК
  • Activity:
    9%
« Одговор #96 послато: 16 Јун 2011, 15:13:10 »
mozda.

ja inace ne lomim vrat pa da cekam u red u banci ili u posti. :travka:

sednem izvadim plastiku i platim.Odem na budideozvezde.rs i tamo u roku od 2.sekunde pise da sam produzio :ziveli2:

Ван мреже Канарево Брдо

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 80
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +30/-26
  • ЦРВЕНА ЗВЕЗДА
« Одговор #97 послато: 17 Јун 2011, 08:16:43 »
Ако не користите неке попусте у продавницама, чланство и не морате одмах да обнављате.

Ван мреже Delija sa Severa

• Члан ФК
  • Поруке: 3.580
  • Activity:
    4.5%
  • Репутација: +1480/-1018
  • ...prvu ljubav, detinjstvo...
« Одговор #98 послато: 17 Јун 2011, 08:19:30 »
Већ је напомињано да Београђани треба да оду у просторије маркетинга уколико већ нису добили чланску. Нешто су зајебали са избором те курирске службе, па одлучили да је најбоље да чланови сами дођу по чланску.
Ovo je najveci problem ali bas bas! Ta kurirska sluzba je totalno nesposobna da odradi sve sto je preuzela na sebe i to je izazvalo totalnu konfuziju. Imao sam problema, 3 puta sam isao za BG na Maru da bih je dobio na kraju, izmaltretirao sam se samo tako, bolje da sam  novac od putovanja uplatio na njen racun. Ovo je, ipak, najmanje sto mozemo uraditi za nasu Zvezdu, i trebamo ostati hladne glave. Cinjenica je da je ovo novina kod nas i da se nismo snaslu najbolje ni mi a ni servis za clanstvo, narednih godina ce to nadam se biti mnogo bolje.

levo_krilo

• Гост
« Одговор #99 послато: 17 Јун 2011, 09:12:44 »
Lik mi ladno odgovorio  da mi je clanarina istekla, a znam da nisam uplatio u junu prosle godine. A na drugi mail odgovara:
"Vasa clanarina je istekla I nema razloga za nepoverenje,vi nemate mogucnost provere!

Pozz"

Tako da, nemam mogucnost provere, ne znam gde Cazzo cita tu informaciju, a ono POZZ mi je posebno zanimljivo.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum