Аутор Тема: Трансфери, формације, тактике...  (Прочитано 4770241 пута)

dejinho10, Skicbo21, vedranzigic, DelijaZabalj и 5 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже aragorn

• Махатма Ганди
  • Administrator
  • Поруке: 1.935
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1345/-401
Трансфери, формације, тактике...
« послато: 08 Јун 2011, 13:57:16 »
Posto na temi prelazni rok imamo toliko toga sto ne pripada toj temi, napravili smo sada ovu temu.

Dakle na ovoj temi mozete da postavljate vase vizije kako tim treba da izgleda, na kojoj poziciji ce da igra Srbin, na kojoj Brazilac, a na kojoj Evandro :)

Takodje, ovde mozete da iznosite informacije koje ste culi od sestre najboljeg ortaka surakove bivse ribe, ili babine muske tetke po caletovoj liniji... u obzir dolaze i informacije koje ste culu za susednim kafanskim stolom itd. Nek su i najproverenije poput one Tonijeve o prekomendi Stosica u prvi tim, mesto takvim "vestima" je ovde.

Dakle ovde ce biti malo manje rigorozno nego na temi o prelaznom roku, koja nemoze da bude onako neozbiljna, ali nemojte misliti da i ovde moze svasta da se pise... I ova tema ce biti nadgledaana i sva pravila foruma vaze i ovde... Dakle bez postova koji samo sadrze smajlije, +1, Slazem se i slicno...

Da ne bude zabune. Na ovoj temi necete pisati koga bi voleli da vidite u Zvezdi, da analizirate recimo cileansku ligu (kao gorance neki dan jer je prati), jer je za to predvidjena tema Skauting igraca na PDF Svet oko mene.

Dakle jos jednom molba i upozorenje da na svakoj temi pisete samo ono sto se donsi na temu. Ko bude nastavio da pravi formacije na temi o prelaznom roku i da pise "proverene" informacije po modelu koji sam ovde naveo, moze da ocekuje upozorenje, ali ne treba da se iznenadi ni ako dobije automatski ban od 3 dana.

Izvolite, igrajte se Robija :)
« Последња измена: 20 Новембар 2011, 19:04:58 Селектор »

Селектор

• Гост
Одг: Трансфери, формације, тактике...
« Одговор #1 послато: 08 Јун 2011, 14:10:02 »
Ако не разумете поенту овакве теме она је следећа.
Ја хоћу да читам шта се дешава на прелазном року, занимају ме мишљења о играчима који фигурирају као појачања.
Не занимају ме ваше инсајдерске информације, не занима ме како ви замишљате формацију и поставку јер знам да ће се Роби о томе побринути. Не могу на теми предвиђеној за прелазни рок да пронађем оно што ме занима јер једноставно затрпани су и угушени такви постови оваквима.
Дакле нећу то да читам, нећу то налазити на теми прелазни рок, тамо ћу пронаћи само оно што је за прелазни рок везано на конкретан начин.
Ако хоћу то да читам, занима ме, ето ме овде.

Ово не важи само за ову тему него за цео форум.
О играчима Звезде пишите на истоименој теми, о бившим играчима на теми предвиђеној за то, кошаркашке вести постављајте на кошаркашком подфоруму, скаута се играјте на теми свет око мене, скаутирајте тамо, постоји доста људи којима је то интересантно, стварно раде сјајан посао на тој теми и тако даље.

Има заиста велики број нових чланова и морамо их привићи на изглед, форму и квалитет какав желимо да постигнемо на нашем форуму.

Толико.
« Последња измена: 08 Јун 2011, 14:33:22 Селектор »

Ван мреже d1arsenovski

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 43
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +11/-10
  • ...цео жибот у свом срцу носим боје те...
« Одговор #2 послато: 08 Јун 2011, 14:30:27 »
Mislim da je ovo prava tema da pitam, vezano za formacije ali i ograncicenja na 4 strana igraca: To ogranicenje na 4 stranca se odnosi na to da u svakom trenutku samo 4 stranca mogu da budu na terenu, ili da samo 4 mogu da budu u protokolu za utakmicu ... ili kako vec? Vezano i za prelazni rok, ako je dozvoljeno da cetvorica budu na terenu a jos njih na klupi, onda i nije problem dovesti i vise stranaca u prelaznom roku i napraviti vecu konkurenciju u timu, zar ne?

Селектор

• Гост
« Одговор #3 послато: 08 Јун 2011, 14:30:38 »
Андреа, пост ти је пребачен овде
Цитат
Купили су Зокору, чека се трансфер Канутеа из Севиље, уколико би њега купили, имали би брдо играча у нападу, тако да би Фиљо био прекобројан, али сам исто тако чуо јутрос да је Трабзон дигао цену за фиља на 3,5 мил е...не зна се још ништа
На страници Фиља(фацебоок) пре неки дан је писало да треба да потпише ускоро, од јуче стоји да још размишља....видећемо кроз пар дана шта и како.

Ово је заиста феноменалан пример које постове не желимо на теми прелазни рок и молимо вас да их уписујете овде.
Константинов пост је скроз ок за ону тему
  :biggrin:
« Последња измена: 08 Јун 2011, 14:35:18 Селектор »

На мрежи bb_cz

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.659
  • Activity:
    1.5%
  • Репутација: +1079/-1521
  • Фудбалски судија
« Одговор #4 послато: 08 Јун 2011, 14:34:57 »
Mislim da je ovo prava tema da pitam, vezano za formacije ali i ograncicenja na 4 strana igraca: To ogranicenje na 4 stranca se odnosi na to da u svakom trenutku samo 4 stranca mogu da budu na terenu, ili da samo 4 mogu da budu u protokolu za utakmicu ... ili kako vec? Vezano i za prelazni rok, ako je dozvoljeno da cetvorica budu na terenu a jos njih na klupi, onda i nije problem dovesti i vise stranaca u prelaznom roku i napraviti vecu konkurenciju u timu, zar ne?
Ograničenje se odnosi na protokol. U njemu je maksimum 17 igrača od koji najviše četvorica mogu da budu fudbaleri bez srpskog državljanstva.

Ван мреже savic4430

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 61
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +193/-106
    • FB | Crvena zvezda 2011 - godina uzdizanja kluba
« Одговор #5 послато: 08 Јун 2011, 15:05:45 »
pojacanja koja se provlace ako aktuelna

Ван мреже Тони

• Члан ФК
  • Поруке: 17.201
  • Activity:
    16.5%
  • Репутација: +5682/-9801
  • Contende ad caelum
« Одговор #6 послато: 08 Јун 2011, 15:26:47 »
Добра идеја  :icon_svi:

Правило се односи да у 18 играча који конкуришу за меч не сме да буде више од 4 странца.Дакле у 18,не 17  ;)

Ван мреже Brian Brendell

• Zurnalski Magnat
  • Звездаш
  • **
  • Поруке: 331
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +615/-602
  • Conquistador
« Одговор #7 послато: 08 Јун 2011, 15:29:00 »

Gledajući trenutno stanje i ulazeći malo u (finansijsko) maštanje, da sam Adžić i Prosinečki ovako bih to postavio:

Bajković - Todorovski, Ćosić, Dragutinović, Tošić - Toro, Evandro, Ergić - strano desno krilo, Vinicius Pacheco i Filho.

Šaranov - Stojković, Mihajlović*, Vilotić, Rodić - Mijailović, Lazović, Čaušić - Vešović, Knežević i Aleksić

*Mihajlović po sili, jer nema potrebe dovoditi nekoga ko neći da igra, niti siliti nekog klinca da gleda tekme sa tribina.

---

Ispoštujte admine, nije im lako mnogo se tema o prelaznom roku spamje u zatrpava rekla-kazala informacijama.

На мрежи bb_cz

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.659
  • Activity:
    1.5%
  • Репутација: +1079/-1521
  • Фудбалски судија
« Одговор #8 послато: 08 Јун 2011, 15:29:10 »
da da, 18... zezno sam se.. :)

Ван мреже RayBan

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 116
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +65/-64
« Одговор #9 послато: 08 Јун 2011, 15:33:02 »
Nema sta tu mnogo da se mozga ako mislimo da pobedimo ne smemo da izgubimo! :001_rolleyes: :stidan: :srbinosm:

Ван мреже Тони

• Члан ФК
  • Поруке: 17.201
  • Activity:
    16.5%
  • Репутација: +5682/-9801
  • Contende ad caelum
« Одговор #10 послато: 08 Јун 2011, 15:35:40 »
Gledajući trenutno stanje i ulazeći malo u (finansijsko) maštanje, da sam Adžić i Prosinečki ovako bih to postavio:

Bajković - Todorovski, Ćosić, Dragutinović, Tošić - Toro, Evandro, Ergić - strano desno krilo, Vinicius Pacheco i Filho.

Šaranov - Stojković, Mihajlović*, Vilotić, Rodić - Mijailović, Lazović, Čaušić - Vešović, Knežević i Aleksić

*Mihajlović po sili, jer nema potrebe dovoditi nekoga ko neći da igra, niti siliti nekog klinca da gleda tekme sa tribina.

---

Ispoštujte admine, nije im lako mnogo se tema o prelaznom roku spamje u zatrpava rekla-kazala informacijama.

Један странац више  :001_smile: А Тодоровски ваљда има српско држављанство...?

На мрежи Sundance_Kid

• Члан КК
  • Поруке: 2.252
  • Activity:
    7%
  • Репутација: +2142/-2875
« Одговор #11 послато: 08 Јун 2011, 15:41:38 »
Strano desno krilo? A Borha?  :icon_svi:

Ван мреже Strategist

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 136
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +119/-77
  • igra zvezda!
« Одговор #12 послато: 08 Јун 2011, 15:43:38 »
Borhe nema u tvojoj viziji?

Ван мреже Vukota

• Члан ФК
  • Поруке: 48
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +13/-5
« Одговор #13 послато: 08 Јун 2011, 15:56:02 »
savic4430

Filip Stojkovic je nas igrac nema sta da se provlaci  :srbinosm:

Ван мреже Brian Brendell

• Zurnalski Magnat
  • Звездаш
  • **
  • Поруке: 331
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +615/-602
  • Conquistador
« Одговор #14 послато: 08 Јун 2011, 15:58:14 »

Ja sam jedan od retkih koji smatra da se množe naći za iste pare bolji stranac od Borje. Nije loš igrač, ali ne odgovara sistemu. Kupiš ga, odmah ga prodaš, zaradiš kintu i uložiš u nekoga za koga smatraš da će biti bolji. Ali za to moraš da budeš hazarder.

Uostalom, nije Rambo slučajno rekao da je Evandro dobar igrač, a da Borja može biti koristan. Simpatičan je on kao ličnost (prilično simpatičan), ali se meni njegova igra ne sviđa.

Ja mislim da bez pet stranaca bolje ni da ne počinjemo kvalifikacije za LE. U prvenstvu se to može iskombinovati, bez problema.

Ван мреже savic4430

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 61
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +193/-106
    • FB | Crvena zvezda 2011 - godina uzdizanja kluba
« Одговор #15 послато: 08 Јун 2011, 16:05:47 »

Robijeva izjava:
"Nema ništa od Ergića. Momak ima 31 godinu i samo ga relativno poznajem i nije u mojim zamislima, a na ovoj poziciji imam drugo bolje rešenje. I ne mogu da otkrivam ime igrača, pošto neću da radim za Partizan."

Ako novinari nisu dirigovali njegovu izjavu i ako ima druigo bolje resenje, ali o imenu nece, jer ne zeli da radi za rivale, onda je moguce da je Robi skautovao nekog ko je daleko od ociju javnosti (kao sto je svojevremeno bio i Volkov), ali ipak dostupan za pregovore i rivalima, kao sto nije slucaj sa Torom...

Filip Stojkovic je nas igrac nema sta da se provlaci  :srbinosm:
Zato sam ga upisao italik slovima. Igraci na mapi imaju vece/manje sanse da se pojave u timu naredne sezone

Ван мреже d1arsenovski

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 43
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +11/-10
  • ...цео жибот у свом срцу носим боје те...
« Одговор #16 послато: 08 Јун 2011, 16:09:09 »
Jel zna neko gde je trenutno Milan Stepanov (mislim da je Bursa ali nisam siguran), jeli standardan tamo gde igra, koja mu je cena, ili nešto slično što možete da kažete o njemu. Ako se ne varam, on je jednom prilikom (još pre) dovođen u vezu sa našim klubom.

Ван мреже Strategist

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 136
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +119/-77
  • igra zvezda!
« Одговор #17 послато: 08 Јун 2011, 16:09:24 »
Slazem se sa tobom za Borhu u mnogome. Ima tu svega da je borac i sve ali njegova brzina nije uopste na zavidnom nivou za krilo to stoji.
I ja sam to odmah primetio i zasmetalo mi je. Naravno, i promasene prilike.

Medjutim to "koristan" nije Rambo dzabice rekao. On je stvarno koristan.
Recimo pri transformaciji iz faze odbrane u napad, daju loptu Borhi i trce napred a on gospodin nosi na krkace protivnickog beka ili zadnjeg veznog a cesto i obojicu.
Dalje, iako sa nezavidnom tehnikom u driblerskom smislu veoma mu je tesko uzeti loptu, valjda duge noge pa sve stigne. Hocu reci da deluje nezgrapno a sa loptom nije los.
Centarsut mu je bar u ovoj polusezoni bio za primer, u trepavicu je pogadjao. Samo se setim onog centarsuta iz nevezuse kad je Jevtica na derbiju posluzio na tacni na 5m a ovaj gadjao vodju navijaca.

Sad za sad Borha nama nije pozicija koja skripi, moze i zgurati polusezonu, sezonu. Moj rezon.

Ван мреже Alex89

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.941
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +816/-921
  • Zvezdo, volim te!
    • Fk Crvena zvezda
« Одговор #18 послато: 08 Јун 2011, 16:09:35 »
Po meni, jedna od najrealnijih varijanti za sezonu 2011/2012:

Ван мреже Киле

• Веран као пас
  • Поруке: 762
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +341/-359
« Одговор #19 послато: 08 Јун 2011, 16:14:48 »

---

Briane, jedno pitanje, jer po tebi Boha nema mesto u ekipi, kad trazis"strano desno krilo" ili si mozda zaboravio na njega??

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum