Аутор Тема: Трансфери, формације, тактике...  (Прочитано 4876592 пута)

Zvezdana19, Nislija86, Lakapone, dejanns84, ЗАЦЗ, crni4323, peralozac, shumar4life, lenka, djole96, tonijevac, nenad.61, grom_zr, ATM 1903, clark1888, wulfix, Delije.Nis, BatanaBoy, niko1815, Uvekuzzvezdu, Боаћи, Милан Цвијић, Haggard, Ortega, dzbzz, somebody75, xXGmazXx, gale@, Zdenjek Zeman, J9, miloz88, Marko102030, Sir_Charles, malkin, staracFoco, traconi, Прле и Тихи, 20 kinte, Juliano Pike, misterbaby88, niko, Tomica, ak17021990, LizarazuCZV, pop, Markos, Mags Brilijan I, Ivan и 27 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Dzele

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 366
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +190/-88
Одг: Трансфери, формације, тактике...
« Одговор #40 послато: 08 Јун 2011, 19:31:27 »
Sad sam procitao na Mozzartovom portalu (ozbiljna kompanija) vest da je minimalna sansa da Filjo dodje kod nas,naime oni Turci su se najstrasnije isprimali da ga dovedu kod njih..pominju i neku cifru od cak 3,5m..iako je meni neki Cartman sinoc objasnjavao ovde na forumu kako za Filja nije potrebno obestecenje,da je slobodan igrac..nemam nista protiv njega ali bih voleo da ljudi ne barataju tako lako polu-informacijama ukoliko nisu sigurni u to sto pisu..

Nadam se da imamo neku dobru alternativu za spica ukoliko se ispostavi da on ipak ode u tursku za te ogromne pare koje mi nazalost nemamo.Spominje se ovde i Despotovic ali mislim (nisam 100% siguran) da je i on pod ugovorom,tako da bi uz platu morali da platimo i obestecenje za njega,e sad koliko je to dobro resenje, je za diskusiju ,posto neko moje misljenje je da je on po kvalitetu slican Kaludjeru(koji ima 23god).Nisam cuo da je neki treci igrac pominjan kao potencijalno pojacanje u napadu tako da necu da nagadjam,ali bi voleo da Robi ili neko vec iz uprave u narednih nekoliko dana izvuce nekog keca iz rukava.

Селектор

• Гост
« Одговор #41 послато: 08 Јун 2011, 19:41:11 »
Ljudi koji rade na tom transferu prilično se bore da on ipak navuče crveno-beli dres.
A pitao je i Evandra šta misli o tome. Pretpostavljate šta mu je Evandro rekao...

Ван мреже Тетрис

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 259
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +94/-125
  • ..у глави само ЗВЕЗДА ЦРВЕНА!
« Одговор #42 послато: 08 Јун 2011, 19:43:08 »
Ljudi koji rade na tom transferu prilično se bore da on ipak navuče crveno-beli dres.
A pitao je i Evandra šta misli o tome. Pretpostavljate šta mu je Evandro rekao...

Одакле ти овај инфо да је разговарао са Евандром ??

Иначе,ево поставе за ЈСЛ и можда Европу

Ван мреже Mao

• Веран као пас
  • Поруке: 513
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +328/-345
« Одговор #43 послато: 08 Јун 2011, 19:48:55 »
Ko je Paul?

Селектор

• Гост
« Одговор #44 послато: 08 Јун 2011, 19:50:35 »
Paul mu je verovatno Filjo
Paolo Enrike

Одакле ти овај инфо да је разговарао са Евандром ??

Rekao mi čovek, koji poznaje čoveka, koji poznaje čoveka, koji poznaje čoveka koji poznaje Evandra.

Dakle informacija iz desete ruke.Aj dobro pete  :D
« Последња измена: 08 Јун 2011, 19:54:09 Селектор »

Ван мреже Тетрис

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 259
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +94/-125
  • ..у глави само ЗВЕЗДА ЦРВЕНА!
« Одговор #45 послато: 08 Јун 2011, 19:52:24 »
Ko je Paul?

Paulo Henrique Filho ...

Nego .. Za stopera sam stavio,posto sam primetio da je doslo do nekog buga,za stopera sam stavio Vilota i "???" Nisam hteo malog Cosu !

Ван мреже Dzele

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0%
« Одговор #46 послато: 08 Јун 2011, 19:55:47 »
Ne sumnjam ja da se neko trudi da on dodje kod nas,i verujem da ga je Evanro posavetovao da dodje ali cini mi se da u vecini transfera ipak pare donose prevagu.Ako zanemarimo cinjenicu da i u tom Trabzonu ima par brazilaca koji takodje mogu da ga posavetuju da ode tamo,bitna stavka moglo bi da bude i to da oni igraju kvalifikacije za LS.Da se razumemo,naravno da bih i ja voleo da on dodje kod nas,ne samo zbog toga sto smatram da bi bio instant pojacanje,vec i zbog toga sto decko ima 22god i potencijalno bi mogli i dobro da zaradimo na njemu za par godina.

Селектор

• Гост
« Одговор #47 послато: 08 Јун 2011, 20:00:44 »
Šta misliš, da li više golova može postići u Turskoj ili našoj ligi?
Šta misliš, koliko se preko Trabzona može nadavati golova u ligi šampiona?
Šta misliš, koliko će zapaženu ulogu Trabzon igrati u Turskoj naredne godine?
Šta misliš, da li je moguće da u Trabzonu bude najbolji igrač i ne ostane u zaseni šestorice  drugih ili da to uradi u CZ?
Šta misliš da li mu iko garantuje da će u Trabzonu uopšte igrati?

Ван мреже FCRS

• Веран као пас
  • Поруке: 735
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +524/-417
« Одговор #48 послато: 08 Јун 2011, 20:05:07 »
Koliko sam gledao Paceko je klasicni vezni igrac i mislim da nije u planu za levo krilo. Pa da samim tim posle dolaska malog Cave nece ni doci. Cava odnosno Paceko su predstavljali zamene za Kadua a ne za Koromana-Jevtica...Mozda Paceko i jeste bolji igrac od Cave, ali rekao bih da je dobar posao uradjen...Cava je verovatno dosta jeftiniji a ostavlja nam i mesto vise za pozicije na kojima mnogo teze mozemo naci domaceg igraca.

Ocekujem ovakav sastav dogodine. S tim da ce se u zavisnosti od napadaca kupovati zadnji vezni. Ukoliko ostane Andrija ili dodje Despotovic ocekujem zaista kvalitetnog zadnjig veznog tipa Toro. A ukoliko se pak dovede neki dobar strani napadac ocekujem da ce se dovesti zadnji vezni sa nasim pasosem koji ce se sa Mickom tokom priprema boriti za mesto startera.

millhouse

• Гост
« Одговор #49 послато: 08 Јун 2011, 20:11:29 »
Sto se tice Turaka sa njima je jako zajebano sklapati bilo kakve dilove. Npr Dusan Tadic je imao ponudu Fenera od 1.1 mil ali je ipak odabrao onu Groningena od nesto ispod 400k kada se sve sabere. Ali on nije razmisljao o parama i trenutnom obezbedjivanju finansija vec o svojoj buducnosti kao uspesnog fudbalera i potencijalno mnogo vecoj zaradi jednog dana. Ispostavilo se da nije pogresio. Sada niti je Srbija isto sto i Holandija niti je Filjo isto sto i Tadic, ali turska je definitivno ista u oba slucaja. :srbinosm:

Ван мреже Шомикс

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 483
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +191/-151
« Одговор #50 послато: 08 Јун 2011, 20:16:00 »
Трабзон има знатно тежи пут до ЛШ него ми до ЛЕ.

Ван мреже marcos

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.858
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +429/-349
« Одговор #51 послато: 08 Јун 2011, 20:16:08 »
Ova neizvesnost  :z41: ne znam koliko je realno i izvodljivo da ako mi prodamo sve te igrace koje se spominju kontam bice tu oko 3 milke da mi damo te pare za filja i tako pariramo trabzonu ?plus su tu pare od gazproma koji bi mogao da pomogne i sa vise od 2 m koliko dobijamo za pojacanja ako se ne varam?U filju bi dobili mnogo ali mnogo.

Ван мреже Dzele

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0%
« Одговор #52 послато: 08 Јун 2011, 20:17:07 »
Mislim da vise golova moze da postigne kod nas,naravno,ali sa druge strane nije toliko bitan broj golova vec i kvalitet lige u kojoj su postignuti,s'tim u vezi ukoliko je decko vec dao toliko golova u Belgiji ove sezone,smatram da bi uz jos jedne pripreme i godinu vise iskustva mogao da napreduje i recimo u Turskoj ligi koja je mozda za nijansu jaca od belgijske da postigne priblizan broj.
Sto se tice Trabzona koliko cujem doveli su i Zokoru iz Sevilje,pominjao se cak i Klose,Kanute,znaci jako ozbiljno ulaze u sledecu sezonu,ocigledno su u parama,tako da ih ne bi potcenjivao u LS (naravno ukoliko uopste i udju u grupe,ne znam koliki im je koef,i ko moze da im naleti,ali nije ni bitno).Verujem ukoliko vec planiraju da daju ~3,5m kako se navodi,ili priblizno toliko visoku sumu, da ne nameravaju bas da ga drze na klupi vecinu meceva,posto je to ozbiljan novac i za klubove petice.

Opet ponavljam i ja bih voleo da dodje kod nas i smatram da bi napredovao.

Ван мреже ΑΛΕΞ ΝЕΟ ΒΕΛΙΓРАΔΙ

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.677
  • Activity:
    2%
  • Репутација: +2590/-1436
  • Devotion!
« Одговор #53 послато: 08 Јун 2011, 20:18:35 »
Како гледате на то да је матори Чава Димитријевић легенда Партизана. Да ли би требали да будемо ок с'тим?

Селектор

• Гост
« Одговор #54 послато: 08 Јун 2011, 20:18:52 »
Koliko sam gledao Paceko je klasicni vezni igrac i mislim da nije u planu za levo krilo. Pa da samim tim posle dolaska malog Cave nece ni doci. Cava odnosno Paceko su predstavljali zamene za Kadua a ne za Koromana-Jevtica...Mozda Paceko i jeste bolji igrac od Cave, ali rekao bih da je dobar posao uradjen...Cava je verovatno dosta jeftiniji a ostavlja nam i mesto vise za pozicije na kojima mnogo teze mozemo naci domaceg igraca.

Ocekujem ovakav sastav dogodine. S tim da ce se u zavisnosti od napadaca kupovati zadnji vezni. Ukoliko ostane Andrija ili dodje Despotovic ocekujem zaista kvalitetnog zadnjig veznog tipa Toro. A ukoliko se pak dovede neki dobar strani napadac ocekujem da ce se dovesti zadnji vezni sa nasim pasosem koji ce se sa Mickom tokom priprema boriti za mesto startera.

Pa eto, možda su ta dvojica domaćih iz inostranstva u stvari Dimitrijević i Despotović, levo staviš Filja, Pačeko se sa prvopomenutim rotira ili se Čavi ipak pomeri pozicija unazad i to ti je to.
A šta ako je Drago ipak jedan od domaćih stranaca. Ili Ergić...
Ali kako bismo komponovali ako bi došao Toro, moj prvi pik?

Vrelo leto  :srbinosm:

На мрежи Нишлија

• Веран као пас
  • Поруке: 918
  • Activity:
    6.17%
  • Репутација: +896/-142
  • Циганштура
« Одговор #55 послато: 08 Јун 2011, 20:22:51 »
Како гледате на то да је матори Чава Димитријевић легенда Партизана. Да ли би требали да будемо ок с'тим?
Не видим ту проблем.Ћале му је био то што је био,он је скроз друга прича и то је то.

Ван мреже Бинба Делија

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 368
  • Activity:
    5.83%
  • Репутација: +599/-274
  • "Јер довољно је да постојиш да би био срећан ја"
« Одговор #56 послато: 08 Јун 2011, 20:25:45 »
Ne sumnjam ja da se neko trudi da on dodje kod nas,i verujem da ga je Evanro posavetovao da dodje ali cini mi se da u vecini transfera ipak pare donose prevagu.Ako zanemarimo cinjenicu da i u tom Trabzonu ima par brazilaca koji takodje mogu da ga posavetuju da ode tamo,bitna stavka moglo bi da bude i to da oni igraju kvalifikacije za LS.Da se razumemo,naravno da bih i ja voleo da on dodje kod nas,ne samo zbog toga sto smatram da bi bio instant pojacanje,vec i zbog toga sto decko ima 22god i potencijalno bi mogli i dobro da zaradimo na njemu za par godina.
Upravo to e sad koliko ce igrati to se ne zna ali da ce imati vecu platu to sigurno hoce..... :biggrin:
Šta misliš, da li više golova može postići u Turskoj ili našoj ligi?
Šta misliš, koliko se preko Trabzona može nadavati golova u ligi šampiona?
Šta misliš, koliko će zapaženu ulogu Trabzon igrati u Turskoj naredne godine?
Šta misliš, da li je moguće da u Trabzonu bude najbolji igrač i ne ostane u zaseni šestorice  drugih ili da to uradi u CZ?
Šta misliš da li mu iko garantuje da će u Trabzonu uopšte igrati?
1.Nikad se nezna(da li ce tamo dda igra ili da li je navikao na ove njive) ali verovatno u nasoj.... :srbinosm:
2.Pa verovatno 0 a mozda i neki udje (od 0 do1)
3.Malu jer tamo ipak ima mnogo boljih igraca (Kanute ako dodje,Zakson(pise Jaja),Brozek....)
4.Ne ima verovatno boljih,verovatno ce ulaziti retko a u CZ bi bio pun pogodak....
5.Ne morace da se dokaze.....kao i ovde.... :srbinosm:
-Kada smo vec kod Zadnjeg veznog mozda se ponovo ukljuci u igru mario Bozic koji je bio na korak od dolaska..... :biggrin:

Ван мреже rajko.c

• Веран као пас
  • Поруке: 782
  • Activity:
    2.5%
  • Репутација: +530/-286
  • Игзакли
« Одговор #57 послато: 08 Јун 2011, 20:28:03 »
Све има своје.

Да се зна унапред како ће где играти и да се може лако прогнозирати где ће ко дати колико голова, онда многе приче постају сувишне. Али није то баш тако. Ми само можемо да преко чињеница претпоставимо како где ствари приближно стоје.

Тако је и већа вероватноћа да би Фиљо код нас био први стрелац екипе, врло вероватно пунио мреже у мафија ворс-у (а.к.а. Јеленсупер лига) и имао зацементирано место у постави. Бљесак у Турској и Лиги шампиони је мање вероватан. Али то већ нико не зна. Зато ни момку неће бити лако да одлучи.

Турци су луди, и иако Трабзон по свему судећи прави страшан тим, остали тимови су тек квалитетни. Португалски Бешикташ са Симаом, Кварежмом, Хуго Алмеидом и Фернандешом (мама миа  :krstise: ), не спомињући увек јаке Галату, Фенер...

Хоћу рећи, свакако вуче човека и у таквој конкуренцији играти. Наспрам наших пашњака (додуше, граде се стадиони, да не кењам баш толико).

А да. Што се тиче Клосеа и Трабзона. И Галата је заинтересована за њега.

Ван мреже unknown

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 433
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +396/-413
« Одговор #58 послато: 08 Јун 2011, 20:48:30 »
ma toro, paceho i filjo su prvi pikovi uz evandra, borhu i cavu to je ozbiljna ofanzivna linija
nema sanse da neigraju dobro, a tu su u rotaciji nasi mladi igraci micko, causic, laza, veske i npr. jevta ako ostane
to je za 3 fronta paklena ofanzivna ekipa igraca ... e sada odbrana je ???

Селектор

• Гост
« Одговор #59 послато: 08 Јун 2011, 20:50:13 »
A šta ako Čava ipak ne dođe?
Mislim ipak da je Ergić bolje rešenje.
A nije puno ni stariji  :biggrin:

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum