Аутор Тема: Трансфери, формације, тактике...  (Прочитано 4884956 пута)

Aleksandar9339, Lejdi Gaga, 5arNis, Vlada91, Tirke, krmpotic, gale@ и 15 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Romel

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.052
  • Activity:
    21.67%
  • Репутација: +550/-714
Одг: Трансфери, формације, тактике...
« Одговор #46120 послато: 07 Децембар 2017, 14:34:21 »
Nemanja Antonov je naš, išao na utakmice. Da smo ga zvali kada i Partizan, nema sumnje za koga bi se odlučio. E sad, druga je priča da li bi uopšte bio bolje rešenje od Rodića. Njemu je jedino bitno da je u trenažnom procesu i da ima utakmice u nogama, kada ga je Grashopers "odstranio" iz prvih 11.
Vrata Marakane je zatvorio zauvek,dozivotno a za njegov trenazni proces me zabole. Ko god je igrao za seniore Partizana nema mesta u Crvenoj Zvezdi nikada vise. Nismo mi Franjevci. Mogao je u Cuku ili Vojvodinu ili negde po Slovackoj,Ceskoj,Madjarskoj ali ne, hoce bata kod Franjevaca e pa tu i ostani ali bez trofeja. Najzalije mi je sto su Djurdjica i kornjaca uzeli duplu krunu a narocito Djurdjica. Volim kad pogrese, zatvore vrata Marakane dozivotno i ostanu bez trofeja. Antonov nije nas eno ljubi Franjin grb posle pobede.
« Последња измена: 07 Децембар 2017, 14:39:15 Romel »

Ван мреже coas

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 309
  • Activity:
    2.67%
  • Репутација: +85/-154
« Одговор #46121 послато: 07 Децембар 2017, 15:56:21 »
Moze biti ciji god hoce ali da se ne lazemo Antonov je prosecan bek.

Nista nije napredovao 2 godine... Rodic je za njega klasa. 

Ван мреже Stevke94

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 70
  • Activity:
    1.17%
  • Репутација: +13/-49
« Одговор #46122 послато: 07 Децембар 2017, 23:24:19 »
jbg Kako Sad da Prodamo boacija  :travka:

Ван мреже AARON RODGERS

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 239
  • Activity:
    3.5%
  • Репутација: +109/-229
« Одговор #46123 послато: 07 Децембар 2017, 23:28:57 »
Te poturičke priče “da oživi karijeru i slično” mislim da nemaju mesta ovde. Ti ljudi ne postoje za nas. Mustafi je bolje da ga je Keka ubio nego što je postao Mustafa i zauvek će ostati.

Mante se potomaka Florijana Matekala i ekipe. Moraju i šiptari i ustaše i poturice za nekoga igrati.

Boaći sramotan u poslednjih nekoliko nastupa, previše promašenih 100postotnih šansi.

Ti si Zvezdin četnik Miloje!!!!!!!

Ван мреже FicaKG

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 328
  • Activity:
    14%
  • Репутација: +30/-213
« Одговор #46124 послато: 07 Децембар 2017, 23:56:44 »
Treba da budemo srećni ako Boaćija prodamo za 6 miliona, previše je šansi propustio u zadnjih 2 meseca

Ван мреже napster

• Члан КК
  • Поруке: 5.545
  • Activity:
    18.83%
  • Репутација: +2521/-4417
  • Pljuvac.
« Одговор #46125 послато: 07 Децембар 2017, 23:59:28 »
Tesko cemo uzeti i tih 6. Nek neko ponudi 5 i pakuj s masnicom.

Ван мреже KyBap

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 208
  • Activity:
    3.83%
  • Репутација: +43/-110
« Одговор #46126 послато: 08 Децембар 2017, 00:03:49 »
Le Taleka moramo zadrzati kako znamo i umemo!!! Znam,rekao je da zeli da ode na leto ali se mozda nesto promenilo u medjuvremenu.
Ne zbog novca (neka ode za dz ali na kraju sledece sezone) vec je covek stoper kakav godinama nije vidjen u Srbiji! Za sve strance mozemo da nadjemo zamene ali za DLT tesko bez nekih rizicnih ulaganja! Ne bi bilo lose i da osiguramo Krsticica na vreme.
Ako hocemo da se Zvezda vrati tamo gde pripada i da igra konstantno u evro takmicenjima,moramo da imamo i konstantan kostur tima.

Ван мреже djokara78

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 138
  • Activity:
    1.17%
  • Репутација: +28/-75
« Одговор #46127 послато: 08 Децембар 2017, 02:36:23 »
Gde DA BOA IDE? NE! NEMA MRDANJA DOK NE ZAVRŠI ŠTA JE ZAPOČEO :srbinosm:
A izgleda da mu se još i ne ide.. DAĆE NAŠ BRAT GOLOVE KOJI NAM OSTAO DUŽAN(OMAŠAJI) VIDEĆETE

Ван мреже AK89

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 77
  • Activity:
    3.67%
  • Репутација: +33/-81
« Одговор #46128 послато: 08 Децембар 2017, 03:35:32 »
Le Taleka moramo zadrzati kako znamo i umemo!!! Znam,rekao je da zeli da ode na leto ali se mozda nesto promenilo u medjuvremenu.
Ne zbog novca (neka ode za dz ali na kraju sledece sezone) vec je covek stoper kakav godinama nije vidjen u Srbiji! Za sve strance mozemo da nadjemo zamene ali za DLT tesko bez nekih rizicnih ulaganja! Ne bi bilo lose i da osiguramo Krsticica na vreme.
Ako hocemo da se Zvezda vrati tamo gde pripada i da igra konstantno u evro takmicenjima,moramo da imamo i konstantan kostur tima.

Malo ga pretera druze , napravi od Letaleka Kanavara licno... sta je onda Vujadin Savic tek ?

Igramo defanzivno , cela ekipa igra dobro DLT je tu lepo uskocio i zakrpio rupu ali u sustini je prosecan igrac.

I ovo cenkanje oko Boacija i ostalih ,dao je go sad je 5 ,promasio je sad je 4 , ldao 5 je smesno i neozbiljno kao da je dzak krompira a ne igrac Crvene Zvezde sramotno je da svakog igraca u timu gledamo kroz prokleti novac kao obicno meso, meni to nema neku draz.

Licno voleo bi da Boaci ostane ovde narednih 10 god i da ne zaradimo jednog dinara na njemu, isto tako voleo bi da Kanga spakue kofer sutra za bilo koliko....
Cenkamo se ciframo i milionima kao da ce to nesto promeniti jel 5 ili 10

Podlegao je pritisku i sam Boaci onaj sut na kraju rezultat je toga
« Последња измена: 08 Децембар 2017, 03:39:47 AK89 »

Ван мреже vulevojaividak

• Члан ФК
  • Поруке: 3.688
  • Activity:
    48%
  • Репутација: +3363/-2922
« Одговор #46129 послато: 08 Децембар 2017, 06:06:31 »
Kako padne gol u Londonu, i vidim na ekranu, ja prebacima kanal da vidim isti, i od sest golova koliko je BATE juce primio, mislim da je bar za 3, a mozda i jos neki vise direktan krivac stoper Milunovic koji se pominje kao nase pojacanje...

Ван мреже Nine33

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.134
  • Activity:
    18.17%
  • Репутација: +1802/-897
  • Nek' se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #46130 послато: 08 Децембар 2017, 06:16:50 »
Katastrofalne greške je pravio kod tri gola Arsenala. Jeste i spasio jedan čist gol, jeste teško braniti se protiv onih aždaja i biti na max koncentraciji 90 minuta, ali treba biti pošten i reći da je danas odigrao ispod svakog nivoa. Vidjećemo, bio sam njegov veliki zagovornik do danas i dalje sam, ali umjereni, ne baš toliko veliki više.  :travka:

Ван мреже Consultant

• Члан ФК
  • Поруке: 745
  • Activity:
    18.17%
  • Репутација: +503/-348
« Одговор #46131 послато: 08 Децембар 2017, 11:10:40 »
I posle da uletis 2,5M za njega i onu prevaru Ivanica.

Ne pucajmo sebi u noge sad kad smo se napokon izdigli.

Ван мреже dejan80

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 12.183
  • Activity:
    74.33%
  • Репутација: +3971/-7075
« Одговор #46132 послато: 08 Децембар 2017, 11:13:09 »
Po cemu je Ivanic prevara, zivota ti?

Ван мреже Consultant

• Члан ФК
  • Поруке: 745
  • Activity:
    18.17%
  • Репутација: +503/-348
« Одговор #46133 послато: 08 Децембар 2017, 11:35:11 »
Da budem na tvom nivou - Po čemu nije?

Ван мреже Koby

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 71
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +60/-33
« Одговор #46134 послато: 08 Децембар 2017, 11:36:41 »
Ivanic je ekstra igrac, ne pricajte svasta!
Odlicno bi nam legao umesto Kange koji je zreo za promenu sredine. Lucidan, kreativan, moderan igrac, koji veoma cesto bira efikasna resenje, ima odlican pregled igre i dubinske ili ti lopte iza ledja odbrane, a i odlican centarsut. Da se ja pitam, pod uslovom da mu cena nije neka nerealna, doveo bih ga jos danas. Decko se nametno u sampionu Belorusije i postao najbolji igrac, sto svakako treba postovati. Ne zanm za ostale, ali po mom misljenju, Kanga igra totalno ispod ocekivanja, nedopustivo spram onoga koliko ga placamo i sta se ocekuje od njega! Ono sto od njega mozes skoro uvek ocekivati, to je   da izbori faul, tu je sampion i to neretko zna koristiti ekipi kad treba stati na loptu i kad imamo rezultat, mislim prvenstveno na evropske utakmice i derbi u prvenstvu, ostalo mrka kapa.

Ван мреже djdm

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 387
  • Activity:
    1.5%
  • Репутација: +120/-234
« Одговор #46135 послато: 08 Децембар 2017, 11:43:48 »
Katastrofalne greške je pravio kod tri gola Arsenala. Jeste i spasio jedan čist gol, jeste teško braniti se protiv onih aždaja i biti na max koncentraciji 90 minuta, ali treba biti pošten i reći da je danas odigrao ispod svakog nivoa. Vidjećemo, bio sam njegov veliki zagovornik do danas i dalje sam, ali umjereni, ne baš toliko veliki više.  :travka:
Kada bi tako gledali Le Talek bi bio na trbinama trece Francuske lige da smo ga ocenjivali na osnovu cele prosle godine,on je danas jedan od najboljih stopera u Ligi Evrope.Vujadin Savic bi verovatno bio primoran da zavrsi karijeru da su se nasi navijaci pitali,pricali smo da dolazi kao 3-4 stoper.
Milunovic je dobar igrac,ali to samo po sebi nije dovoljno,a to pokazuje i nasa ovogodisnja sezona.
Ako neko misli da mi nismo mogli da 10 godina ubodemo stopera da valja,a da smo ove godine uboli,vara se,to je proizvod sistema i funkcionisanje igre.Postavlja se pitanje na koji nacin bi se Milunovic ili bilo ko uklopio kod Milojevica,ali ako ga on zeli znaci da on veruje da bi se uklopio,a verujem da smo svi svesni strucne kompetencije naseg trenera,ali i saradnika.

Ван мреже dejan80

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 12.183
  • Activity:
    74.33%
  • Репутација: +3971/-7075
« Одговор #46136 послато: 08 Децембар 2017, 11:48:13 »
Da budem na tvom nivou - Po čemu nije?

Па јеботе... Да смо у неком судском поступку па да кажем да је на теби терет доказивања јер тврдиш да је превара. По чему није? По ономе што сам ја видео, одличан играч, играч са кефалом који игра у оба правца, велики радијус кретања, сигуран на лопти... Мислим да има доста бољи завршни пас од Канге, на пример, боље види игру. Можда не вреди поменутих 2,5 милиона, односно, можда нама не вреди толико, али тек тако оквалификовати некога... Гледао сам први меч против Арсенала где је био далеко најбољи играч свог тима, не сећам се, мислим и да је дао гол, али је и наместио неколико шанси саиграчима, против нас је у Бг-у био добар.

Друга је ствар да ли је прича око њега потпуно нереална из ових или оних разлога.

Ван мреже baloteli1986

• Веран као пас
  • Поруке: 927
  • Activity:
    9%
  • Репутација: +139/-588
« Одговор #46137 послато: 08 Децембар 2017, 11:49:32 »
Nesto mi pade napamet...Dal bi Radonja mogao da igra na mestu Srnica a Krsticic na krilu gde je igrao sinoc za derbi je to po meni idealna kombinacija bice malo iznenadjenje a Radonja bi pravio decu Mileticu po levoj strani dok Vulicevicu po desnoj nisam siguran

Ван мреже Ned Stark

• Члан ФК
  • Поруке: 1.792
  • Activity:
    16.67%
  • Репутација: +1271/-441
  • LJUBAV SI MI JEDINA !
« Одговор #46138 послато: 08 Децембар 2017, 11:51:13 »
Radonjic moze, ali na Pes-u.

Ван мреже baloteli1986

• Веран као пас
  • Поруке: 927
  • Activity:
    9%
  • Репутација: +139/-588
« Одговор #46139 послато: 08 Децембар 2017, 11:56:29 »
Pa to r1 brzo trcanje pretrci ga trougao Boaciju i Mustafa vadi loptu iz mreze...Salu na stranu trebalo bi valjda da se oporavi do derbija ako je skinuo cizmu 7dec.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum