Аутор Тема: Трансфери, формације, тактике...  (Прочитано 4876618 пута)

ledu79, zex1204, Zvezdana19, 93Towelie, biancorosso1989, whynot, dejanns84, Shtayga, САША БРИГАТЕ БЛ, Mirko_Kozuhe, Vlade, Nislija86, Dawson, shumar4life, bm, Неко из масе, nesobo, Mags Brilijan I, ЗАЦЗ, crni4323, peralozac, djole96, tonijevac, nenad.61, grom_zr, ATM 1903, wulfix, Delije.Nis, BatanaBoy, niko1815, Uvekuzzvezdu, Милан Цвијић, Haggard, Ortega, dzbzz, somebody75, xXGmazXx, gale@, Zdenjek Zeman, J9, miloz88, Marko102030, Sir_Charles, malkin, staracFoco, traconi, Прле и Тихи, 20 kinte, Juliano Pike, misterbaby88, niko, Tomica, ak17021990, LizarazuCZV и 25 гостију прегледају ову тему.

cetnici sever

• Гост
Одг: Трансфери, формације, тактике...
« Одговор #60 послато: 08 Јун 2011, 20:58:27 »
Pa eto, možda su ta dvojica domaćih iz inostranstva u stvari Dimitrijević i Despotović, levo staviš Filja, Pačeko se sa prvopomenutim rotira ili se Čavi ipak pomeri pozicija unazad i to ti je to.
A šta ako je Drago ipak jedan od domaćih stranaca. Ili Ergić...
Ali kako bismo komponovali ako bi došao Toro, moj prvi pik?

Vrelo leto  :srbinosm:
slazem se sa tobom da bi nam Toro bio najvece pojacanje,pogotovo za ovaj sistem,pravi je ubica,pit-bul...a palo mi je na pamet zasto nebi preko ramba nasli nekog talentovanog kadeta ili nekog mladjeg klica i doveli kod nas u omladinski pogon.....ima mnogo talentovane dece koja nemaju uslove za treninge i fudbal kao sto radi vecina klubova u evropi.....malo bi nas kostao a dok bi dosao do prvog tima vise nebi zauzimao mesto stranaca,jer bi imao uslove za nas pasos

Ван мреже FCRS

• Веран као пас
  • Поруке: 735
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +524/-417
« Одговор #61 послато: 08 Јун 2011, 21:01:47 »
ma toro, paceho i filjo su prvi pikovi uz evandra, borhu i cavu to je ozbiljna ofanzivna linija
Mislis da bi bilo koji od ovih igracao dosao ili ostao u Zvezdi a da ne bude u protokolu u vecem delu sezone. Mi 5 stranaca mozemo da imamo samo u 2 slucaja:
1. Da je taj peti koji je van protokolu neki mladji igrac kome bi mogli odmah otkupiti ugovor i koji bi bio zamena za ove..pa da povremeno u slucaju povrede, kartona, reprezentativnih obaveza ili jednostavno odmora udje u 18
2. Da je taj peti Li Adi u slucaju da ne dobijemo adekvatnu pponudu za njega...

Davati plate od 300+ hiljada evra igracima koji ce se rotirati ili igrati samo u ligi evrope, za koju je ipak veca verovatnoca da necemo uci u grupe nego da hocemo...je cista ludost

Ван мреже Cazzo_FCRS_Forever

• Нешто је труло у држави данској!
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.308
  • Activity:
    9%
  • Репутација: +1188/-804
  • Ooooo mi tebi pevamoooo.....
« Одговор #62 послато: 08 Јун 2011, 21:02:37 »
ja sam kazao ranije:

spremite se za sledecu nedelju jer ce biti histerije.

ps:tosicu se ostaje !

cetnici sever

• Гост
« Одговор #63 послато: 08 Јун 2011, 21:04:05 »
nemora bas nesto ovako(ali kad bi moglo bilo bi extra)moze nesto slicno..   

Ван мреже Pera

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.118
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +2003/-1248
« Одговор #64 послато: 08 Јун 2011, 21:07:36 »
Торо се не помиње већ пар недеља, мислим да је он најнереалнији и да имамо шансе у промилима да га доведемо. Фиљо се доказао у Белгији, нереално звучи да други или трећи стрелац таквог првенства дође у Србију. Ал ајде, верујем да смо загризли. Мада, шансе су мале...
Пачеко ће вероватно доћи, као и тај Чава ( кад пишете на латиници, ставите Ч а не Ц  :biggrin: ). Ал сигуран сам да имамо и алтернативе и за Фиља и Тороа, и да су добри играчи. Под тим подразумевам да се о Деспотовићу не размишља...

Ван мреже unknown

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 433
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +396/-413
« Одговор #65 послато: 08 Јун 2011, 21:10:37 »
u sustini izmedju 2-3 domaca povratnika iz inostranstva izbor je na cavu, draga, ergic i despota
a izmedju 2-3 brazilca paceho, filjo, toro

@FCRS
grupna faza LE je tu ispred nas (samo je pitanje da li cemo prezimiti u evropi) skundric je tu, putin je bio, cvetkovic pa i tadic
blize se izbori, pa treba da se da duhovni mir i navijacima zvezde (dugo patimo) ... veliko smo mi biracko telo, a izbori su blizu
« Последња измена: 08 Јун 2011, 21:13:57 unknown »

На мрежи Снејк Плискин

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 398
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +968/-197
« Одговор #66 послато: 08 Јун 2011, 21:27:43 »
Маза рече за Журнал да је Аџа отпутовао из Риа у неки други град да гледа потенцијално појачање. Предобри лајвскор каже да се у току ове радне недеље у Бразилу игра куп меч Корићиба - Васко, као и првенствени меч Атлетико Минеиро - Сао Паоло. Чујем, неко из позадине се дере "хеј, па Торо игра у Минеиру" , као и летимични поглед на занимљив ростер Минеира ми говори да су Аџа и Мајами (опет му прави друштво као лани, не) вођени девизом "упознај Бразил да би га више волео" завршили управо у Бело Хоризонтеу. Неко из позадине вришти и "Нето Берола!", али то су већ спекулације.

То на страну, имам само једну жељу у прелазном року. Да Ранко Деспотовић не дође у Звезду.

Селектор

• Гост
« Одговор #67 послато: 08 Јун 2011, 21:30:52 »
Znate kako Snejk(persiranje), mi smo vam (množina) otkrili neka imena koja figuriraju.
Taj spisak je širi od onoga što smo izneli tako da tolike špekulacije zaista ne čude.
I dobro je da je tako.

Ван мреже Ушозанење

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.208
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2335/-3074
« Одговор #68 послато: 08 Јун 2011, 21:34:14 »
Маза рече за Журнал да је Аџа отпутовао из Риа у неки други град да гледа потенцијално појачање. Предобри лајвскор каже да се у току ове радне недеље у Бразилу игра куп меч Корићиба - Васко, као и првенствени меч Атлетико Минеиро - Сао Паоло. Чујем, неко из позадине се дере "хеј, па Торо игра у Минеиру" , као и летимични поглед на занимљив ростер Минеира ми говори да су Аџа и Мајами (опет му прави друштво као лани, не) вођени девизом "упознај Бразил да би га више волео" завршили управо у Бело Хоризонтеу. Неко из позадине вришти и "Нето Берола!", али то су већ спекулације.

То на страну, имам само једну жељу у прелазном року. Да Ранко Деспотовић не дође у Звезду.

Ау царееее, дуго нисам видио бољи упис на неку тему. Свака част !!!
Деспотовић ни под тачком разно. Мало ми је килаво око Чаве... Много је фактора ту... Од бразилаца нек' дође ко год оће, само да Аџа не проводаџише Мајамија као неког менађера који отвара врата ка Европи неким антиталентима. И да тај пут не води преко Звезде.

Ван мреже unknown

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 433
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +396/-413
« Одговор #69 послато: 08 Јун 2011, 21:35:38 »
Znate kako Snejk(persiranje), mi smo vam (množina) otkrili neka imena koja figuriraju.
Taj spisak je širi od onoga što smo izneli tako da tolike špekulacije zaista ne čude.
I dobro je da je tako.
pa otkrite jos neko ime ... cisto marketinski ... zagolicajte malo mastu ... zvezda je magnet ...

Ван мреже Brian Brendell

• Zurnalski Magnat
  • Звездаш
  • **
  • Поруке: 331
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +615/-602
  • Conquistador
« Одговор #70 послато: 08 Јун 2011, 21:38:28 »

Zašto ovaj lik neodoljivo podseća na Madsena?

Селектор

• Гост
« Одговор #71 послато: 08 Јун 2011, 21:40:45 »
Mi ne golicamo maštu, mi iznosimo imena za koja znamo da su na spisku i za koja smatramo da je ok da se iznesu.
Neka od njih su iznešena, to ne znači da ćemo ih potpisati ili čak pokušati da ih potpišemo ali znači da smo se raspitivali i da su bili pod lupom ili su još uvek.
Neka ne želimo da iznesemo jer bi nastao haos.
Jednostavno, verujte nam da znamo šta radimo i zašto tako radimo.
A Zvezda je uvek na prvom mestu.

levo_krilo

• Гост
« Одговор #72 послато: 08 Јун 2011, 21:41:05 »
Kao sto se Paceko pominjao kao pojacanje, tek kad su to objavili predsednica Flamenga i nas RSB, tako me ne bi cudilo da sva pojacanja koja budemo doveli budu neki potpuno drugi igraci od pomenutih.
Recimo od 6 igraca, da bar 4 niko nije pomenuo ili nisu pomenuti 10 puta kao Toro, Filjo ili Ergic.

Ван мреже ΑΛΕΞ ΝЕΟ ΒΕΛΙΓРАΔΙ

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.677
  • Activity:
    2%
  • Репутација: +2590/-1436
  • Devotion!
« Одговор #73 послато: 08 Јун 2011, 21:42:50 »
Плискин је изваљен  одавно.

Иначе, Торо и све им је опроштено.

На мрежи Sundance_Kid

• Члан КК
  • Поруке: 2.265
  • Activity:
    13%
  • Репутација: +2147/-2901
« Одговор #74 послато: 08 Јун 2011, 21:48:40 »
Sto rece covjek, iskreno se nadam da Despotovic nece doci, to bi bilo presipanje iz supljeg u prazno. Covjek nije nista pokazao u ove 2 utakmice.

На мрежи Снејк Плискин

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0%
« Одговор #75 послато: 08 Јун 2011, 21:56:04 »
I dobro je da je tako.

Васколико звездаштво вам захваљује уз жељу да опскрбљивање интересантним информацијама из клуба буде на дневној бази.

Бурекџија Преса ипак каже да су Аџа и Мајами у Сао Каетану на мечу истоименог клуба са Понте Претом. То је друга лига па сам прешао преко тога, и то се игра данас. Углавном, можете рекреативно да прочешљате њихове ростере и дате машти на вољу на то кога ће наша два јунака, та два мисионара звездаштва, у паузи затварања локалних казина покушати да приволе у црвено бело царство.

Селектор

• Гост
« Одговор #76 послато: 08 Јун 2011, 21:57:48 »
Zaista ne želimo da dajemo mašti na volju.
Dajemo samo imena koja su sigurna.

На мрежи Снејк Плискин

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0%
« Одговор #77 послато: 08 Јун 2011, 22:00:18 »
Мислио сам на кориснике, не на вас (уредништво, множина)

cristian_borja

• Гост
« Одговор #78 послато: 08 Јун 2011, 22:00:56 »
ja sam kazao ranije:

spremite se za sledecu nedelju jer ce biti histerije.

ps:tosicu se ostaje !

Uz svo duzno postovanje prema tebi, ali ti si ovakve poruke ostavljao vise puta do sada. Nikad nista konkretno ne napises, vecina zvezdasa je posednjih par dana ne u histeriji nego u nekoj blagoj euforiji zbog svih ovih imena koja se pominju po novinama, tako da to nece biti nista novo.. opet kazem nista licno ali brate napisi nesto konkretno ako znas, nemoj da zalamas ovako..:)

Ван мреже МилошС

• Члан ФК
  • Поруке: 630
  • Activity:
    1%
  • Репутација: +648/-34
« Одговор #79 послато: 08 Јун 2011, 22:03:05 »
Како мислим да треба?

Па треба Драгутиновић,Торо и Пачеко у прву поставу а остало како буде.Са овом тројком смо јачи за бар 50% па таман да не дође више нико. И под условом да оде Каду јер са њим овај проценат пада на 10 :travka:.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum