Аутор Тема: Односи: Звезда - медији  (Прочитано 1103409 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

Селектор

• Гост
Одг: Односи: Звезда - медији
« Одговор #40 послато: 28 Јун 2012, 23:53:03 »
Свака част Селекторе, одлична тема, права весићевска. Нико нас не воли, сви су против нас. Не само владајућа структура која држи све медије, него и масони, језуити, илуминати...

Pa, ali to nije moje misljenje, ne znam odakle ti to? Ova tema nema tu tendenciju. Otvorena je jer se na ostalim temama pisalo o ovoj temi i mislio sam da je ok da je otvorim jer sam primetio da ima materijala da se pise o njoj.

Ja sam svoje misljenje o jednoj novini dao:

http://www.redstarbelgrade.info/fudbal-srb-2/vesti/785-a-koga-je-briga-sta-pise-u-linku-vesti.html

Ali to zaista nema veze sa ovom temom na taj nacin. Smatram da ima prostora da se pise o ovome i zato je otvorena ova tema.

Ван мреже Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.598
  • Activity:
    10.17%
  • Репутација: +2592/-801
  • Premijer,predsednik kluba+ministar Tv = mirkonelo
« Одговор #41 послато: 28 Јун 2012, 23:55:17 »
Evo kako Tijana vodi propagandu:

Blic za 1 dinar devedesete. 95,96. 97,
Tijana piše. Džajić ne valja šta radi pa navede dve gluposti pa Džajić. Npr. Inflacija, ubistvo, Džajić.
Ja sam počeo da mu odgovaram na rts-u (dok nisam znao za ovaj forum) sa sličnim završetkom:
Dejan Stefanović, Goron Đorović, Dragan Džajić. Posle isti završetak:
Gvozdenović, Vitakić, Džajić. Pa ponovo.
Stanković, Vidić Džajić.
Pa ponovo
Rambo, Kovačević Darko, Džajić.
Pa ponovo Marinović, Jovan Stanković, Džajić.

Zatim smena ne samo Pantića, već i Duška Milovanovića, Ognjena Reljića. Odlazak Mihajlovskog nadoknađuje stojanovićem i onim sa foksa koji diskutuju dsa terzićem kako je dobar odlazak Džajića iz Zvezde.

Zatim. Jedini gol simona je prikazan ubedljivo najviše puta od golova svih naših reprezentativaca koji su igrali 2 puta u samim završnicama evropskih prvenstava za mlade. Da li je neko od novinara državne tv koja prati fudbal pitala Petkovića ili  Gorana simona Stevanovića zbog čega Aleksandra Lukovića koji igra tri cele poslednje kvalifikacione utakmice (uključujući i 1-1 protiv Španije u gostima) nema na spisku putnika za Nemačku a rts vrti zna se čiji gol u mladoj reprezentaciji.

Zatim:(slušam utišano poslednje četiri godine): Koji igrač je više bio na tv od npr. Babovića.

Zatim: Zašto nije bilo komentara zbog čega je Muslin dobio crveni karton na jna kada nas nisu pobedili 10 godina. Da li su jedan ofsajd ta kampanela zbog koje je Pantić poludeo ( i ne samo on) ponovili?

Zatim: Pitam još jednom da li je bilo ponavljanja situacije kada Koroman radi onog Maletića a on zaustavlja loptu rukom. Snimak nisam gledao a prvi put sam ga video na sajtu CZ.
Zatim: Da li ste ikada čuli na rts kao analizu o lomljenju na hiljade stolica na Marakani kao o našim nezakonitom ponašanju
Nastaviću.

Ван мреже Max

• Члан ФК
  • Поруке: 3.616
  • Activity:
    6.5%
  • Репутација: +2179/-2614
« Одговор #42 послато: 29 Јун 2012, 00:01:23 »
Ок Селекторе, моје је мишљење да нам кукање не иде у прилог, јер памтим ја и нека друга, за Звезду срећнија времена, и одувек је стока кукала на све и свакога, а онда изађу на терен где их откинемо. И много ми смета та прича. Исто је било и са ККом.
Ако ви мислите да ће рат који ћете водити овде нешто превише да промени ок, ја нисам сигуран и мислим да има важнијих ствари. Конкретно мислим да само губите време. Мислим да је боље окренути се томе како да направимо неку акцију да закрпимо оне рупе по Маракани, да се притисну мало да ојачају играчки кадар, да стока не изједначи број титула, јер ће се тиме девалвирати и оно што су чика Рајко и остали стварали.
И рекао сам нећу више да трујем тему, изнео сам своје мишљење, ако сам неког увредио, ја се извињавам.

Ван мреже Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.598
  • Activity:
    10.17%
  • Репутација: +2592/-801
  • Premijer,predsednik kluba+ministar Tv = mirkonelo
« Одговор #43 послато: 29 Јун 2012, 00:04:37 »
Kako mislim da se dešava ovo što se dešava. Kako ih je tako mnogo na drugoj strani a nema ih na tribinama. Puno je lopova u velikoj maloj srbiji. Normalno je da nekom smeta da dođe do love, ako se Džajić ili Robi ne odbijaju. Kasnije su uz pomoć propagande i menadžera i uspeli da dođu do neke love. Ne volim zavere, mislim da nikog iz indonezije ne zanima šta radi neki forumaš, ali da li je moguće da neko sa džipom iz devedesetih krene na Zvezdu, Džajića, Vidića zbog para, mislim ladno.

Селектор

• Гост
« Одговор #44 послато: 29 Јун 2012, 00:07:42 »
Ок Селекторе, моје је мишљење да нам кукање не иде у прилог, јер памтим ја и нека друга, за Звезду срећнија времена, и одувек је стока кукала на све и свакога, а онда изађу на терен где их откинемо. И много ми смета та прича. Исто је било и са ККом.
Ако ви мислите да ће рат који ћете водити овде нешто превише да промени ок, ја нисам сигуран и мислим да има важнијих ствари. Конкретно мислим да само губите време. Мислим да је боље окренути се томе како да направимо неку акцију да закрпимо оне рупе по Маракани, да се притисну мало да ојачају играчки кадар, да стока не изједначи број титула, јер ће се тиме девалвирати и оно што су чика Рајко и остали стварали.
И рекао сам нећу више да трујем тему, изнео сам своје мишљење, ако сам неког увредио, ја се извињавам.

Ne vodimo nikakav rat. Mi diskutujemo o zvezdi i svemu vezanom za nju.

Ван мреже Panchev9

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.994
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1348/-1023
« Одговор #45 послато: 29 Јун 2012, 00:29:16 »
Odnosi s' medijima: mi to i nemamo..  Strategija bi bila da se bude na najvišem novou sa izabranim medijima(jedan dnevni, jedan nedeljnik i sl.) i da se sa njima uspešno sarađuje u svakom pogledu..
Čak se i ona nesrećnu praksa finansiranja novinarskog troška na pripremema izbacili iz upotrebe.. Pa su neke pripreme ličile na "snimak" nečega što je bilo..

Pitao sam već nekoliko puta, ali uporan čo'ek pa ajde još jedared..
Je li magazin Zvezda Srbija "umro".. Ne znam kada mu je bila četeresnica, ali uskoro će i pola godine..

Ван мреже Валтер

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.929
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2251/-1478
« Одговор #46 послато: 29 Јун 2012, 00:44:54 »
Ovo je prilično zeznuta tema. Postoje razne vrste medija. Evo pokušaću da objasnim ono što znam:

- Postoje oni koji nam zapravo podmeću klipove, i rade otvoreno za groblje, Toleta i sve ostale svinje. Tu pod broj jedan spada Sportski žurnal. Vrlo često se ne biraju sredstva, ide se do krajnjih granica. Blato je za njih odavno nešto u čemu se nalaze. I to je najgori političko-mafijaški pamflet danas.

- Postoje sa druge strane realni poput Mozzart sporta koji piše realno i prilično tačno i za nas i za komšije.

- Postoje nedefinisani. Tu bih stavio Blic. Proverenu informaciju imam da tamo rade skoro sve Zvezdaši. Čak i neki ljudi od njih koji zaista mnogo vole Zvezdu. E sad, zašto su pisali pojedine tekstove i zašto su u nekim momentima bili vrlo nepristojni o tome mogu samo da nagađam. Moja pretpostavka je da nimalo ne cene sadašnju upravu, takav sam zaključak izveo čitajući ih. Ali sa druge strane, oni su jedini list koji otvoreno kaže za Toleta da je lopov i ološ. Ipak bi ih stavio u "realnije" pa ma koliko mi se nekad ne sviđali tekstovi.

- Onda ima raznih. Sportal je bio svakakav. Danas se trude da nazovu ljude kad god se nešto dešava i pitaju za informaciju. Dakle, pokušavaju da budu što objektivniji. Da li to zaista žele i da li će im uspeti ja ne znam. Tako nekako su i Novosti, Mondo i još poneki.

Dakle nije sve ni crno a ni belo. Ima svačega. Samo treba dobro izvagati.
« Последња измена: 29 Јун 2012, 00:48:21 Валтер »

Ван мреже Drug Član 85

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.285
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +557/-575
  • Bog, Zvezda pa sve ostalo...
« Одговор #47 послато: 29 Јун 2012, 22:59:41 »
Odnosi s' medijima: mi to i nemamo..  Strategija bi bila da se bude na najvišem novou sa izabranim medijima(jedan dnevni, jedan nedeljnik i sl.) i da se sa njima uspešno sarađuje u svakom pogledu..
Čak se i ona nesrećnu praksa finansiranja novinarskog troška na pripremema izbacili iz upotrebe.. Pa su neke pripreme ličile na "snimak" nečega što je bilo..

Pitao sam već nekoliko puta, ali uporan čo'ek pa ajde još jedared..
Je li magazin Zvezda Srbija "umro".. Ne znam kada mu je bila četeresnica, ali uskoro će i pola godine..

Dobro je čovek primetio? MOžda je nekad pisano o tome, ali sad da ne listam 1000 strana, zašto se ne prate pripreme na način koji ranije bio u praksi, kada smo pripreme mogli da gledamo na SOS kanalu? Čini mi se da već jedno 2 godine, ako ne i duže, to ne praktikujemo?

На мрежи brax

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.161
  • Activity:
    1%
  • Репутација: +1600/-1937
« Одговор #48 послато: 29 Јун 2012, 23:01:13 »
Dobro je čovek primetio? MOžda je nekad pisano o tome, ali sad da ne listam 1000 strana, zašto se ne prate pripreme na način koji ranije bio u praksi, kada smo pripreme mogli da gledamo na SOS kanalu? Čini mi se da već jedno 2 godine, ako ne i duže, to ne praktikujemo?
Па зато што хоће да им клуб све плаћа.

Ван мреже Drug Član 85

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.285
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +557/-575
  • Bog, Zvezda pa sve ostalo...
« Одговор #49 послато: 29 Јун 2012, 23:19:55 »
Па зато што хоће да им клуб све плаћа.

To je razumljivo, ali zar ne misliš da bi klub imao više koristi od toga? Ovako se sve svodi da čitaš vesti sa Monda ili nekog drugog medija, a oni tamo mogu da napišu šta hoće.

На мрежи brax

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.161
  • Activity:
    1%
  • Репутација: +1600/-1937
« Одговор #50 послато: 29 Јун 2012, 23:28:22 »
To je razumljivo, ali zar ne misliš da bi klub imao više koristi od toga? Ovako se sve svodi da čitaš vesti sa Monda ili nekog drugog medija, a oni tamo mogu da napišu šta hoće.
Није битно шта ја мислим, али ето, не мислим.  :biggrin:

Ван мреже JovanMKD

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 150
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +102/-97
  • Po zimi, kisi, suncu, snegu ili kosavi...
« Одговор #51 послато: 30 Јун 2012, 00:58:16 »
Дај ми молим те објасни како то Тијанић води кампању против Звезде, то још нисам приметио а и још много реалних Звездаша. Приметио сам да тамо има један острашћени кретен Денда, који му дође као кошаркашка верзија Милојка Пантића, који овде никоме не смета, зато што је наш. Морате да схватите да се у медијима често фаворизују успешни и прваци.
А ја сам хришћанин, не мрзим никога, само не желим да дајем мандат некоме да ми уништава клуб који волим, и коме дајем дебео новац који тешком муком зарадим.
И ово што пишем, пишем у нади да ће да се опамете и да почну да раде боље, јер као читају форум, а не зато што их мрзим.

Tijanic vodi kampanju protiv Zvezde otkako je dosao na tu poziciju...Ja kao neko ko zivi u dijaspori to znam...Kad god je igrala Zvezda i groblje u isto vreme prenosilo bi se groblje uzivo a Zvezda ono u 4 ujutro...Kad god je igrala Zvezda u ligi UEFA ili Lige sampiona prenosila bi se uvek na drugom kanalu, dok na prvi bi bilo selo gori a baba ceslja onu stvar...Dok za groblje je uvek bilo mesta i cak sto vise i pomerali su vesti sa satelita da moze da se gleda...Takodje na satelit od TSL prenosi se malo groblje...Zvezdu prenesu max 2 puta...Da ne pricam komentator na derbijima kako ono otvoreno prica i navija za groblje...A tek ono secam se onog stranjica mislim bio protiv ventspilsa kako je ono kad je pao prvi gol ono kao HI GOL Zvezda vodi...Kao ono uplasio i iznenadio se covek...
Te stvari i mnogo toga sto ne mogu da se setim sad nisu delo uprave, vesica ili deda mraza, nego naredjenje TIJANICA.

Ван мреже Panchev9

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.994
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1348/-1023
« Одговор #52 послато: 30 Јун 2012, 01:45:53 »
Tijanic vodi kampanju protiv Zvezde otkako je dosao na tu poziciju...Ja kao neko ko zivi u dijaspori to znam...Kad god je igrala Zvezda i groblje u isto vreme prenosilo bi se groblje uzivo a Zvezda ono u 4 ujutro...Kad god je igrala Zvezda u ligi UEFA ili Lige sampiona prenosila bi se uvek na drugom kanalu, dok na prvi bi bilo selo gori a baba ceslja onu stvar...Dok za groblje je uvek bilo mesta i cak sto vise i pomerali su vesti sa satelita da moze da se gleda...Takodje na satelit od TSL prenosi se malo groblje...Zvezdu prenesu max 2 puta...Da ne pricam komentator na derbijima kako ono otvoreno prica i navija za groblje...A tek ono secam se onog stranjica mislim bio protiv ventspilsa kako je ono kad je pao prvi gol ono kao HI GOL Zvezda vodi...Kao ono uplasio i iznenadio se covek...
Te stvari i mnogo toga sto ne mogu da se setim sad nisu delo uprave, vesica ili deda mraza, nego naredjenje TIJANICA.

Druškane,
teoretski je nemoguće da igramo Evropu istoga dana kada i jnaovci.. Beše davno doduše..
Protiv Venstpilsa je bio nesrećni Mijaljević.. Cela sportska novinarska ekipa na RTS-u je zalutala.. Kada je onaj Vuković urednik, sve ti može biti jasno..  A urednik cele redakcije je Zoran Marković( čak i pamtim njegove prenose domaće lige iz 90-ih).. Bruka..
Po dosadi im odma' jaše za vratom onaj priučeni novinar sa Prve Tv koji prenosi sa Marakane.. Izgubljen i u vremenu i u prostoru..

Ван мреже peja

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 227
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +223/-50
« Одговор #53 послато: 30 Јун 2012, 01:50:56 »
selektore sve sto si napisao o znacaju zvezde potpisujem. ali pamtimo neka druga vremena koja su imala drugacije pracenje od strane medija. da li je zvezda tada davala povoda da se neki nepismeni izivljavaju. seti se.
od proslossti se ne zivi. na zalost danas je nas omiljeni klub na meti jer sedevedesetih nije organizovao. setite se da je grobarski slogan bio sponyori sampiona.Tu su bile sve moguce javne institucije plus milija ktitor. fabrikovali su svoje ljude preko mirka marjanovica. svuda su bili partizanovci iskompleksirani velicinom zvezde. kada je zvezda pocela da posrce i oni su poceli da samaraju.i kad treba i kad ne treba.
Yveyda jeste rajko mitic ali je danas zvezda nesto drugo. tako se mediji ponasaju. u srbiji ima mnogo medija a jako malo pravih kvalitetnih sportskih novinara. sve je palo kao u svim sferama zivota. pa kada ti biras predsednika fss iymedju toleta i djore. kao varburg i trabant. Zvezda vise nije ferari. ali mora da radi da bude.znam ogroman broj zvezdasa novinara koji pizde na nekepoteze zvezde. pizde jer pamte velika vremena., novinari partizana ne pizde jer su njihova vremena uvek slicna.
zatko kazem prvo u svoje dvoriste pa onda na ulicu. tacvno je da su pojedini mediji naklonjeniji partizanu ali ko je nama kriv sto radimo ono sto radimo. i na kraju reci cu nesto sto ce mnoge iynervirari ali je istina . U zurnalu je odnos zvezdasa i partizanovaca 1,5:1 za nas

Ван мреже MrRedStarBelgrade

• Uploader
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.391
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2305/-325
  • Све пролази, ЗВЕЗДА траје !
    • MrRedStarBelgrade YouTube Channel
« Одговор #54 послато: 30 Јун 2012, 01:59:52 »

Нису баш увек имали предност,  а што се тиче првенствених преноса и нормално је да има мање Звездиних утакмица на РТС, јер се са Маре преносе на Првој, а гостовања највише на Арени.
Све у свему људи са РТС-а су непрофесионални.

Ван мреже keyser_soze

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.092
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +311/-1026
« Одговор #55 послато: 30 Јун 2012, 09:32:18 »
U sustini se slazem i sa pejom i MrRedStarBelgrade
Sportski novinari na nasem medijskom nebu su inace neprofesionalni, pogotovo na RTS-u ( toliko da postaju smesni )
Uz to treba dodati i naklonost ka partizanu....E sad ,kako kaze peja treba pogledati i  u svoje dvoriste... Ne kazem da smo mi iskljucivi krivci za to,ali snosimo deo krivice ,tako da ako ne mozemo da promenimo potpuno ponasanje medija onda bar mozemo da ga malo pomerimo na nasu stranu....Destruktivno je sedeti i pricati ko smo ,sta smo i cekati da nam nebo padne na glavu

Ван мреже alx veteran

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 321
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +122/-107
  • Zvezda mi je sve....
« Одговор #56 послато: 30 Јун 2012, 10:25:33 »
Нису баш увек имали предност,  а што се тиче првенствених преноса и нормално је да има мање Звездиних утакмица на РТС, јер се са Маре преносе на Првој, а гостовања највише на Арени.
Gresis prijatelju.Ljudi iz RTS a su do te mere profesionalni da kada je stado sa pasnjaka u pitanju nemaju kompromisa,drze ih na dlanovima kao malo vode i ne dozvoljavaju da im bilo kakva informacija koja ne ide u prilog istima ne promakne.Kazu sami smo krivi.Zbog cega?Zato sto nismo kupili novinare i urednike.Zato sto smo se okrenuli fudbalu?Zato sto smo sa stokom prestali da komuniciramo u svakom pogledu?Zato sto ne  lesinarimo FSavezom?

Ван мреже JovanMKD

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0%
« Одговор #57 послато: 30 Јун 2012, 11:30:48 »
Druškane,
teoretski je nemoguće da igramo Evropu istoga dana kada i jnaovci.. Beše davno doduše..
Protiv Venstpilsa je bio nesrećni Mijaljević.. Cela sportska novinarska ekipa na RTS-u je zalutala.. Kada je onaj Vuković urednik, sve ti može biti jasno..  A urednik cele redakcije je Zoran Marković( čak i pamtim njegove prenose domaće lige iz 90-ih).. Bruka..
Po dosadi im odma' jaše za vratom onaj priučeni novinar sa Prve Tv koji prenosi sa Marakane.. Izgubljen i u vremenu i u prostoru..
Teoretski je moguce u isti dan da igramo sa grobljem u Evropu.Bilo je prosle god protiv Ventspilsa.Bilo i mislim dve god pre toga kad su isto otpali za LS pa smo igrali isti dan sa njima.Mene malo bolje sluzi pamcenje oko toga i znam sta pricam. RTS je g...o tv kako za mene tako i za vecinu ljudi sa kojima sam pricao a su zvezdasi. Inace pre bi pratio tog priucenog sa Prve TV ali je bar ono neutralan-malo blagonaklonjen Zvezdi, nego Stranjica i kompaniju...Pa Stranjic zamalo da zaplace na derbijima ovog proleca kako je prenosio...

Ван мреже MrRedStarBelgrade

• Uploader
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.391
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2305/-325
  • Све пролази, ЗВЕЗДА траје !
    • MrRedStarBelgrade YouTube Channel
« Одговор #58 послато: 30 Јун 2012, 11:31:59 »
Gresis prijatelju.Ljudi iz RTS a su do te mere profesionalni da kada je stado sa pasnjaka u pitanju nemaju kompromisa,drze ih na dlanovima kao malo vode i ne dozvoljavaju da im bilo kakva informacija koja ne ide u prilog istima ne promakne.Kazu sami smo krivi.Zbog cega?Zato sto nismo kupili novinare i urednike.Zato sto smo se okrenuli fudbalu?Zato sto smo sa stokom prestali da komuniciramo u svakom pogledu?Zato sto ne  lesinarimo FSavezom?

Свесно смо изгубили медијски рат, али не можемо да увек будемо у улози Калимера.

Ван мреже JovanMKD

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0%
« Одговор #59 послато: 30 Јун 2012, 11:45:02 »

Da u pravu si da se sa Mare prenose na Prvoj i na Areni, ali pre nego je bila Prva i ti prenosi...Slazem se i da su neprofisonalni, i cak kazem da su blagonakloni groblju (bar tako mislim ja i mnogo ljudi iz dijaspore sa kojima sam imao cast i priliku da razgovaram o Zvezdi)...Za vreme Milosevica mi sto smo van RS (Makedonija, Nemacka i td), gledali smo svaku utakmicu Zvezde, groblja i repke na RTS SAT. Kako je dosao Tijanic mi nismo Zvezdu videli na satelitu,dok groblje je redovno tamo. Pamtim da eto cekajuci utakmicu Zvezda : Roma na RTS SAT (tad RTS je nije prenosio, bilo je (SLAGALICA ili SELO GORI A BABA CESLJA ...) gledao sam utakmicu na ALSAT TV (siptarska televizija). Siptari su prenosili Zvezdu direkno dok RTS je dao reprizu u 4 sata uvece.Zvezda : Milan isto tako bila na SIPTARSKOJ TV, dok RTS SAT je dao reprizu u 4 sata ujutro (bila slagalica ili selo gori u vreme fudbala) I to nije jedini primer ima toga jos dosta...
Tako da otkako je Tijana mi smo u podredjenom polozaju u odnosu na groblje...

*I da napomenem da ne budem pogresno shvacen ili protumacen  ne branim Milosevica ili bilo koga, nisam upucen koji ljudi su vodili pre Tijana RTS pa eto znam ko je vodio drzavu i uredjivao im vecinu programa u istu tu RTS.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum