Аутор Тема: Односи: Звезда - медији  (Прочитано 991281 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже optimista

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 897
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +271/-85
Одг: Односи: Звезда - медији
« Одговор #80 послато: 04 Јул 2012, 00:45:05 »
Ne znam ko sad pise za Zurnal o Zvezdi, ali cini mi se da je pre 2-3 godine Kiki pisala kako taj lik koji je tad pisao visi stalno po klubu i uvek ima proverene informacije?! Mislim razumem da mu neko naredjuje sta ce da pise, ali ovo stanje prevazilazi sve granice. Dok sam citao novine bio mi je prvi pik, nisam ga kupovao zadnje 2 godine, ali ne mogu da verujem u sta se pretvorio.

PS Jedva cekam gostovanje Covica kod Fegija. On je beznadezan slucaj, ne treba ga ubrajati u medije niti se nervirati zbog njegove price...

Ван мреже Заражен

• Члан ФК
  • Поруке: 1.142
  • Activity:
    2.17%
  • Репутација: +533/-332
« Одговор #81 послато: 04 Јул 2012, 02:01:51 »
Причао сам са ортаковим ћалетом (едит) каже да је главни разлог негативног односа према Звезди, садашњи заменик главног уредника Стојадиновић, од њега креће сво то спиновање, пљување итд.

Иначе ми je рекао да је лик окорела џукела, да је пар пута ишао бахато у крајиност са неким текстовима који су били толико одвратни и огавни, да никад нису објављени иако је буквално други човек по хијарархији у Журналу.

Мислим да је и добијао нека признања од Партизана, али нисам сигуран да ли се о њему ради, или о другој особи о којој смо такође причали.

Део уписа измењен због заштите приватности
« Последња измена: 04 Јул 2012, 10:01:50 Селектор »

Селектор

• Гост
« Одговор #82 послато: 04 Јул 2012, 09:53:49 »
http://www.zurnal.rs/2012/07/04/anzi-za-scepovica-daje-9-000-000-evra/index.html

Ја се свима извињавам што постављам ову вест овде али ето, чисто да се види колико су они спремни да се понижавају и испод којих граница иду.
Потупуно је јасно како на овај лист треба гледати, ово је класично гласило ФКП, ма какво гласило, спин медиј. Од таквог медија се сигурно не може очекивати да буде објективан према Црвеној звезди.

Такође, вероватно вам је познато како је настао овај текст:

http://www.zurnal.rs/2012/07/04/zvezda-lovi-malbasica/index.html

Ван мреже alzheimer

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.182
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1025/-360
  • Pođoh ili dođoh, pitanje je sad!
« Одговор #83 послато: 04 Јул 2012, 09:56:46 »
Iz Zurnala je poslednjih 10 godina otisla masa pravih, proverenih, nepristrasnih novinara. Ostali su mahom poslusnici i prepisivaci vesti sa kojekakvih portala. Neki su otisli u penziju (znam dvojicu), jedan je bukvalno najuren jer nije hteo da pise i objavljuje bljuvotine (nevezano za Zvezdu), neki su sami otisli na bolje placena mesta. Mada, cuo sam od jednog prijatelja da se ruznal popravlja polako, tj. da buregdziju Stojadinovica sve vise guraju u stranu, mada se to ne vidi jos uvek. Definitivno je najgora situacija u Blicu i Sportu (Novostima). Kaze covek da tamo rade sve sami zvezdomrsci. I tacno, tekstovi koje tamo mozes da procitas su retko afirmativni, vec najcesce najgore izvlacenje iz konteksta i pljuvacina.

Jorgovan

• Гост
« Одговор #84 послато: 04 Јул 2012, 10:01:05 »
ja citam Blic, i nisam primetio da mrze Zvezdu. isto tako nisam primetio ni za Sport.

Ovo sto radi zurnal je dno dna. ok, zaspinuju ga i nasi cesto, recimo ono da Mikica traze: Majorka, Sent Etjen, Rostov, Kajzer... ali brate, dal ima jedan citalac koji se nije nasmejao na ovaj clanak o 9 miliona? prejadno.

hteo bih da pomenem i onaj portal s-media. ko su ti? zasto im se u zadnje vreme pridaje na znacaju? ljudi lupetaju kao ludi.

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 6.726
  • Activity:
    11.83%
  • Репутација: +2191/-4171
  • ....stavio svog ratnika u njenu ikebanu
« Одговор #85 послато: 04 Јул 2012, 10:14:19 »
Smrdnal je ocigledan primerak Grobarske vlasti. Lazu cim otvore usta. 9 mil, ali tek u Decembru....zasto, pa dali bi ga i za 2.....

Sto se tice pisanja o Zvezdi, idite na naslovi.net...videcete da se o Zvezdi pise barem duplo u svim novinama...
Zato su im potrebni naslovi Milka, da nam on kaze, nepismeni dzukac..sta i kako....

Ван мреже optimista

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 897
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +271/-85
« Одговор #86 послато: 04 Јул 2012, 10:19:10 »
Bas taj Stojadinivic je pisao o Zvezdi(valjda) i pre 3-4 godine, ali ne na ovaj nacin.

A S medija je valjda na marakani, ne znam iz kog razloga i oni forsiraju bombasticne naslove.

Ван мреже UzasBoziji

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 455
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +138/-141
« Одговор #87 послато: 04 Јул 2012, 13:02:34 »
Jaoo 9 meleona  :DDDD:. E zivote lutalico, pa ja stvarno ne mogu da verujem da ce neko poverovati u ove njihove baljezgarije.....A moje komentare na vestima ruznala redovno ne objavljuju  :a078:. Tragikomicni su. Sve to treba postrojiti i ustrojiti :D

Ван мреже duca015

• Тамнопутовић
  • Члан ФК
  • Поруке: 8.187
  • Activity:
    10%
  • Репутација: +3046/-2098
  • Razmisljanja jednog obicnog srpskog vola!
« Одговор #88 послато: 04 Јул 2012, 13:06:27 »
Burazeru, sta onda reci na odbijenu ponudu Palerma za Lekica od 8,5M EUR?

Sto se Zurnala tice, smatram da samo neobavesteni Zvezdasi citaju (i uzimaju zdravo za gotovo) ovo smece. Nije vredno komentara.
Majami, da li ti stvarno smatras da je Scepovic bolji igrac od Lekica, pa da neko ponudi toliko?  :nindza:

Ван мреже Panchev9

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.994
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1348/-1023
« Одговор #89 послато: 04 Јул 2012, 13:09:28 »
Može biti 9 miliona , ali dinara..

Devedestih je koliko se sećam DL Sport bio njihov, a Žurnal je bio Ok( uglavnom ).. Zadnjih 10 godina je sve otišlo u kontru sa FKCZ..
Mada , realno i internet je bukvalno ubio štampane medije.. I onda moraju da lažu i lupetaju..

Ван мреже duca015

• Тамнопутовић
  • Члан ФК
  • Поруке: 8.187
  • Activity:
    10%
  • Репутација: +3046/-2098
  • Razmisljanja jednog obicnog srpskog vola!
« Одговор #90 послато: 04 Јул 2012, 13:13:03 »
Sport je 90-tih bio ok, a Zurnal je bio senzacionalisticka novina maltene od samog pocetka. Tako je  za Pjanovica, po njihovim izvorima, Roma nudila OFK-u 2-3 miliona evra, ali nam Terza, dobra dusa, dade Pjanu za 900k  :akosmem:

Ван мреже slobal

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.056
  • Activity:
    9.17%
  • Репутација: +1572/-2245
« Одговор #91 послато: 04 Јул 2012, 13:22:28 »
"Ruznal" je medij nivoa nekadasnje "Nase krmace", s' tom razlikom sto je "Nasa krmaca" bila jasno definisan humoristicki casopis, a "Ruznal" je komedija koja nema svoju definiciju :)

Ван мреже ДелијаМомак

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.545
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1498/-2150
  • Mile Kontras, Fenser
« Одговор #92 послато: 04 Јул 2012, 13:35:25 »
Од данас 4.7.2012 13:30 спортски лист  Журнал за мене више не постоји.Дефинитивно је обрисан са моје листе букмаркова  :fingers: Заклињем се својом звездашком љубављу  :psihodelija: А то браћо топло препоручујем и вама  :ziveli2:

Селектор

• Гост
« Одговор #93 послато: 04 Јул 2012, 14:12:06 »

Класична наручена вест како би се дизала цена играчу.
Постали су мали огласи. Плати и добићеш простор у листу.

Никакве везе немамо са Малбашићем.

Ван мреже alzheimer

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.182
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1025/-360
  • Pođoh ili dođoh, pitanje je sad!
« Одговор #94 послато: 04 Јул 2012, 14:40:45 »
Ima na ruznalu tekst i o nasim pojacanjima. Isti tekst su mogli da napisu o registraciji pojacanja jsd ili nekog treceg kluba, ali ne...

http://www.zurnal.rs/2012/07/04/novajlije-zvezde-jos-nisu-registrovane/index.html

TOALET PAPIR! I to onaj roze (u bojama ruznala) na listice.

Ван мреже alx veteran

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 321
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +122/-107
  • Zvezda mi je sve....
« Одговор #95 послато: 04 Јул 2012, 14:49:47 »
http://www.zurnal.rs/2012/07/04/anzi-za-scepovica-daje-9-000-000-evra/index.html

Ја се свима извињавам што постављам ову вест овде али ето, чисто да се види колико су они спремни да се понижавају и испод којих граница иду.
Потупуно је јасно како на овај лист треба гледати, ово је класично гласило ФКП, ма какво гласило, спин медиј. Од таквог медија се сигурно не може очекивати да буде објективан према Црвеној звезди.

Ma Selektore nista ti ne brini u to ne veruje i sam Stojadinovic,a sto se tice ovog fudbalera trebao bi da ima za te pare najmanje 8 pari nogu,znaci za svaki par po milku a onaj milioncic je kao gratis za trud novinara iz ruznal oglasa. :njegajbmo:

Ван мреже Љуба

• Земунац Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 9.927
  • Activity:
    22.67%
  • Репутација: +6638/-3216
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
« Одговор #96 послато: 04 Јул 2012, 15:19:32 »
Тај тоалет папир је добар колико и његова главна фаца, Зоран Стојадиновић.

Ево у тексу о промоцији Јовановића:

Функционер Црвене звезде Горан Василијевић рекао је да је цео трансфер урађен брзо и на обострано задовољство.

– Околности су биле такве и на крају смо сви задовољни због трансфера. Јовановић је играо у тешким лигама, као што су руска и румунска, члан је репрезентације Црне Горе, а за њега смо добили препоруке и од Дејана Савићевића – рекао је Васиљевић

Шта рећи а не заплакати. У два пасуса погреше презиме.

Ван мреже alx veteran

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 321
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +122/-107
  • Zvezda mi je sve....
« Одговор #97 послато: 04 Јул 2012, 15:31:17 »
Jbg Ljubo kolko para toliko i muzike.Da se neko otvori bilo bi sve ispravno i plus gratis mazanje igraca medom,ovako samozvani novinare ne znaju ni prezimena onih o kojima pisu.Plac Majke Bozije.

Ван мреже JovanMKD

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 150
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +102/-97
  • Po zimi, kisi, suncu, snegu ili kosavi...
« Одговор #98 послато: 04 Јул 2012, 20:14:28 »

I ja se izvinjavam sto postavljam ovaj link ovde, ali evo odgovor na onu patku koju su popusili pre neki dan iz ruznala...
Eto kako oni vestacki dizu svoj klub i prave kao da oni imaju pare i da nisu u krizi...
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:386971-Tumbakovic-Scepovic-ne-ide-u-Anzi   
A da im neko ponudi i 2 milki oni bi ga isutirali do tamo :) 

Tako se oni (novine i novinari u RS) ponasaju prema nasem klubu (samo pljuju, vredjaju nas i omalovazavaju) i naravno prema gamadi (dizu ih u vazduh,igraci su im sve Mesi, Maradone, Ibrahimovici), vrede milione kamione avione  :krstise: :поп:...
Izvinite za of topic ali zeleo sam na neki nacin da dovrsim ono sto je Selektor sa pravom zapoceo...

Ништа, ал ај убудуће да смањиш и офтопик и број смајлија по поруци. Вајти
« Последња измена: 05 Јул 2012, 20:52:13 JovanMKD »

red star forever

• Гост
« Одговор #99 послато: 04 Јул 2012, 22:51:09 »
p...a milko ispljuvo zvezdu,i novosti odma preporod marija na filipinima.jebiga mora da se zasluzi tekst.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum