Анкета

Да ли сте задовољни радом Драгана Младеновића?

Да
531 (73.6%)
Не
33 (4.6%)
Нисам сигуран
157 (21.8%)

Укупно гласова: 721

Анкета

Да ли сте задовољни радом омладинске школе?

Да
366 (54.6%)
Не
70 (10.4%)
Нисам сигуран
234 (34.9%)

Укупно гласова: 670

Анкета

Приоритет Омладинске школе би требало да буде:

освајање трофеја у омладинским селекцијама
30 (5.3%)
школовање и оспособљавање младих играча за први тим
531 (94.7%)

Укупно гласова: 561

Аутор Тема: Омладински погон  (Прочитано 1144527 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

zika

• Гост
Омладински погон
« послато: 14 Мај 2011, 21:55:31 »
.

На мрежи VladoPD

• Члан ФК
  • Поруке: 5.248
  • Activity:
    7.17%
  • Репутација: +1764/-944
Одг: Омладински погон
« Одговор #1 послато: 16 Мај 2011, 00:39:45 »
Могу само да кажем да се овде озбљно ради, имам неке информације које не могу да износим да се нешто неби изјаловило, ал у кадетској конкуренцији треба да нам стигне пар екстра појачања, почели су озбиљно да раде на омладинском погону, што ме искрено радује.

Ван мреже Peksa

• Веран као пас
  • Поруке: 538
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +300/-70
« Одговор #2 послато: 16 Мај 2011, 00:42:45 »
Na koje godiste mislis kad kazes kadeti? 94 ili 95? Toliko mozes da nam kazes  :001_rolleyes:

На мрежи VladoPD

• Члан ФК
  • Поруке: 5.248
  • Activity:
    7.17%
  • Репутација: +1764/-944
« Одговор #3 послато: 16 Мај 2011, 00:44:50 »
За једног знам да је 95.

Ван мреже Peksa

• Веран као пас
  • Поруке: 538
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +300/-70
« Одговор #4 послато: 16 Мај 2011, 01:07:32 »
Hvala. Lepo, lepo....

лепеница

• Гост
« Одговор #5 послато: 16 Мај 2011, 01:13:35 »
Денас је и завршено европско првенство за дечаке рођене 94 и раније. Од наших највише играли Попадић, Радаковић, Стошић и Ожеговић. Овај потоњи нас највише интересује јер је било приче да ће у први тим на лето. Мене није ништа посебно импресионирао, дао је један гол али очекивао сам много бољу игру од њега. Радаковић(задњи везни и капитен репрезентације) је можда и највећи таленат од тих клинаца и мислим да ће за годину - две бити у првом тиму. Мислим да би био још бољи када би играо штопера јер има одличне физичке предиспозиције и конституцију за тако нешто.
Бата Ђора је посебна прича. Уништио је ону децу тотално...

Ван мреже Вајти

• Aдминистратор
  • Поруке: 17.968
  • Activity:
    9%
  • Репутација: +12629/-9988
  • Ипак се окреће...
« Одговор #6 послато: 16 Мај 2011, 07:48:26 »
Хм, мени се Ожеговић као играч баш свидео. Не треба га ценити кроз Бата Ђорин фудбал, јер би у том случају он свој задатак узимања лопте на центру и дриблања шесторице играча могао да одради само неуспешно и никако другачије. Поприлично снажан играч, јак је на лопти, уме да одигра леђима(али није оно класично дрво српско центарфорско), уме и да истрчи... Већ сада може да се каже да од њега може да буде прави нападач, оно што као фудбалска земља баш и не производимо у последње време.

Да ли је Радаковић заиста задњи везни? Чини ми се да од њега може да буде пристојан штопер, али само штопер. Остале играче баш и не бих коментарисао.

Ван мреже aragorn

• Махатма Ганди
  • Administrator
  • Поруке: 1.935
  • Activity:
    0.67%
  • Репутација: +1344/-401
« Одговор #7 послато: 16 Мај 2011, 09:10:40 »
Ono sto je igrala ta reprezentacija pod Bata Djorom ne govori nista. Ono je antifudbal i tamo bi i Mesi izgledao kao pacer. Ozegovic narocito nije mogao da dodje do izrazaja, jer su napadaci bili skroz odseceni... ima dobru fizicku konstituciju i predispozicije da bude odlican igrac. Da li ce, to je vec drugo pitanje...

Цитат
Да ли је Радаковић заиста задњи везни? Чини ми се да од њега може да буде пристојан штопер, али само штопер. Остале играче баш и не бих коментарисао.

Radakovic je od nasih definitivno najvise pokazao (mislim od Srba, ne od Zvezdinih igraca), ali i ja sam imao utisak da je on stopert kada sam gledao prvi mec. Lici mi na Bunju mozda najvise jer ima i pas i slicno je gradjen. Ako se sa njim bude radilo kako treba, moze da postane igrac kalibra Bunje... al plivaj sine daleko je Amerika - mora tu puno da se radi...

Ван мреже Ковач

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.548
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +457/-181
  • 29.05.1991.
    • mojacrvenazvezda.net
« Одговор #8 послато: 16 Мај 2011, 09:50:42 »
И мене је одушевио Радаковић, нисам ни знао да игра код нас. Мислим да може да буде пристојан играч. Негде прочитах да Ђорић није дао клинцима да играју првенствене утакмице за своје клубове, да би се припремили за ово ЕП!  :pljas: :поп:

Ван мреже mr nono

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.205
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +543/-402
« Одговор #9 послато: 16 Мај 2011, 10:07:06 »
свима па и мени се свидео Радаковић (пошто нисам гледао прву утакмицу од почета, мислио сам да је син оног голмана  :pljas:), Попадић има опасну десницу. Стошић ми се нешто и није свидео, али голмани касније сазревају (читај: Бајко  :stidan:)

Колико ми задњих везних избацисмо, јебо их Бата Ђора (Мићко, Ковачевић, Срнић, Наката, Радаковић), само 1 креативац Чаушић + мали Јанковић

millhouse

• Гост
« Одговор #10 послато: 16 Мај 2011, 10:32:26 »
Meni se Radakovic nije svideo kao zadnji vezni. Mnogo je on trom i neokretan za tu poziciju, pogotov(u) (tako mi rekao neki bas obrazovani lik da se pise) ako jednog dana treba da dodje npr u ovaj Robijev sistem i sam pokriva defanzivu sto se tice veznog reda. Ali rekose mi da je on u stvari stoper, sto daje neku sasvim novu dimenziju pri pogledu na kvalitete tog igraca.  :srbinosm:

Ван мреже Zenga

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 207
  • Activity:
    1.33%
  • Репутација: +123/-66
« Одговор #11 послато: 16 Мај 2011, 10:38:05 »
Interesuje me gdje mogu da se nadju tabele liga mladjih kategorija?

I usput izgled novog foruma je odlican, svidja mi se mnogo vise od onog starog.

Ван мреже RaulBlanco

• Веран као пас
  • Поруке: 917
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +346/-422
« Одговор #12 послато: 16 Мај 2011, 11:14:28 »
Gledao sam utakmice na EP U17 i generalno odigrali smo katastrofalno.
Ono sto nas interesuje je nastup nasih igraca.
1. Radakovic - odigrao je kapitenski, popunjavao je rupe koliko je mogao ali nije uspevao. Ima veliki potencijal i ocekujem da ce ga opravdati
2. Marinkovic (stoper). Ima solidnu gradju - podseca na Savica, pitanje je samo koliko ce da poraste. Ako predje 185 moze da bude odlican
3. Ozegovic - ne znam sta ste od njega ocekivali. Djora mu je dao samo 2 puta po jedno poluvreme i to vreme je odigrao dobro. Dao je jedan gol, bio opasan po protivnike, unosio zivost u igri. Dobar igrac i velika nada
4. Jaksic - po mom misljenju odlican igrac, igrao je na ovom prvenstvu iako je godinu dana mladji. Jak i brz i pomalo prgav.  cool Mislim da ce biti odlicno resenje za Zvezdu kada za njega dodje vreme
5. Popadic solidan, Stosic se nije dobro pokazao, mozda los dan

Djora se na ovom prvenstvu odrekao najboljeg strelca srpskog tima do tada, a i jos jednog igraca (dotadasnjeg kapitena). Jedan iz Zemuna, drugi iz OFK-e. Trebalo bi probati dovesti nekog od njih dvojice. Nepravedno su izostavljeni sa ovog sampionata

Zenga . . . . . . . .  http://www.fss.rs

Ван мреже djolezloba

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 169
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +71/-61
« Одговор #13 послато: 16 Мај 2011, 11:19:59 »
I meni se pored Radakovica i Ozegovica,mnogo svideo Jaksic,ako bude napredovao kako treba moze izrasti u prototipa vrhunskog beka jer,koliko sam video,ima sve sto je potrebno za tu poziciju,drskost,pozrtvovanost,brzina...

Ван мреже Brian Brendell

• Zurnalski Magnat
  • Звездаш
  • **
  • Поруке: 331
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +615/-602
  • Conquistador
« Одговор #14 послато: 16 Мај 2011, 11:33:11 »

Na kraju će da ispadne da su svi dobri. Ja sam video bušnu odbranu i kikser do kiksera u zadnjoj liniji. Neka im to pripišu mladosti, ali kada te lopta preskoči 5x onda znači da ne znaš. O bata Đori ne želim da pričam, jer vrlo lako može da se desi da on trajno upropasti ove momke. Njegovi treninzi, odnosi sa igračima/roditeljima su za ispitivanje.

Dobar je Radaković, ali je i upadljiv, jer je visok, snažan i plav. No, prilično dobro je kupio lopte i solidan je u razgradnji igre. Čak mu ni tehnika nije loša, ali daleko od nekog nivoa da može da kontroliše vezni red. Pitanje je opet taktike, ali fale neki segmenti.

Ožegović može da postane igrač i to je vidljivo, ali se mora jako paziti na njegov razvoj. On ne sme ni slučajno da se uspori, tačnije da se njegova brzina žrtvuje zarad snage. Mora da ostane startan, jer samo od toga zavisi da li mu je max Borac Čačak ili Italija. Za svoju visinu i snagu, poseduje dobru startnost (može da zavara to što je ulazio sa klupe, ali...). Sve ostalo je na pristojnom nivou. Može da izraste u vrlo modernog napadača.

Golman nam je očajan. Dva istrčavanja bez potrebe, nijedno nije kažnjeno i par solidnih odbrana, ali su one generalno šutirane direktno u njega. Popadić neprimetan.

« Последња измена: 16 Мај 2011, 11:35:23 Brian Brendell »

Ван мреже MilosRCZ

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 299
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +83/-51
« Одговор #15 послато: 16 Мај 2011, 13:37:00 »
Meni se najvise svidjaju ova dva igraca:
Filip Jankovic

Marko Grujic

Ван мреже Basileus

• Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 1.591
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +914/-117
« Одговор #16 послато: 16 Мај 2011, 15:16:13 »
Po meni je Jaksic skroz solidno odigrao pogotovu sto nisam ocekivao do njega mnogo, protiv engleza je bio nas ubedljivo najbolji igrac. Radakovic me nicim nije ubedio da odskace od ostalih. Ozegovic samo 1 poluvreme je premalo da se detaljnije oceni. Mislim da bi mogao u buducnosti da konkurise na pozicijama krilnih napadaca u nasoj formaciji.

Ван мреже nemanja87

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.966
  • Activity:
    10%
  • Репутација: +1726/-2498
« Одговор #17 послато: 16 Мај 2011, 15:22:44 »
Koga li ce Robi povesti na letnje pripreme,mnogo je kandidata?
Spajic,Stojkovic,Kovacevic,Causic,Zorica,Pozar,Denkovic,Djurickovic,braca Srnic,Lukovic,Dragicevic,Ozegovic,mozda i Radakovic,mozda cak i Rajic zbog kasrakteristika i deficitarnosti na toj poziciji...

Ван мреже Basileus

• Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 1.591
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +914/-117
« Одговор #18 послато: 16 Мај 2011, 15:28:36 »
Krneta i Rakic su uzoj konkurenciji. Pogotovu prvi mislim da ce proci bar 1 deo priprema.

Ван мреже rcz

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.539
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2042/-1800
« Одговор #19 послато: 16 Мај 2011, 15:37:30 »
Ozegovic takodje.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum