Аутор Тема: Зимске припреме 2018  (Прочитано 18447 пута)

0 чланова и 7 гостију прегледају ову тему.

На мрежи СрбМКД

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.928
  • Репутација: +1621/-665
  • Идопоклоник
Одг: Зимске припреме 2018
« Одговор #100 послато: 16 Јануар 2018, 22:28:22 »
Не ваља кад нема снимака, не ваља ни кад их има јер су кратки. Циганима никако угодити  :travka:

Елем, кад поредим са прошлогодишњим припремама исто на Кипру, види се разлика. Озбиљнији приступ, озбиљнији тренинзи, барем по овим кратким снимцима. Такође, свиђа ми се рад тренера голмана. Барем се раде неке различите вежбе у односу на време кад је Макса био тренер голмана. Јуче су на пример голмани имали тренинг где су вежбали рад ногу, то код Максе никад видо нисам.

Ван мреже svarog

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 71
  • Репутација: +32/-47
« Одговор #101 послато: 16 Јануар 2018, 22:40:56 »
Не ваља кад нема снимака, не ваља ни кад их има јер су кратки. Циганима никако угодити  :travka:

Елем, кад поредим са прошлогодишњим припремама исто на Кипру, види се разлика. Озбиљнији приступ, озбиљнији тренинзи, барем по овим кратким снимцима. Такође, свиђа ми се рад тренера голмана. Барем се раде неке различите вежбе у односу на време кад је Макса био тренер голмана. Јуче су на пример голмани имали тренинг где су вежбали рад ногу, то код Максе никад видо нисам.
Ma Maksa je bio  trener boksa, uglavnom su radili rukama, noge nisu koristili. ALo bre sta pricate, pa to se radi na treninzima 4. lige, znaju se vezbe golmana a i radio je u Zvezdi toliko duga, pa valjda su ga gledali ljudi dal zna, nije dosao tu sa ulice da trenira golmane . Kakkav god da je trener Maksa, sigurno zna vezbe koje rade golmani pa i one nogama.

Ван мреже Киле

• Веран као пас
  • Поруке: 768
  • Репутација: +347/-361
« Одговор #102 послато: 16 Јануар 2018, 22:46:24 »
Цитат
Nemanja Milunović koji je na meti Crvene zvezde je u izjavi za beloruske medije rekao:
"Ako dođe neka dobra opcija za nastavak karijere, razgovaraću sa trenerom Anatoljevičem i zajedno ćemo doneti odluku. Ostanak u BATE Borisovu? Zaštoda ne?!"
Ostajemo mi i bez Milunovica! Kanga sigurno ne ide u Spartu, posto su doveli Stancujua iz Anderlehta!

На мрежи СрбМКД

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.928
  • Репутација: +1621/-665
  • Идопоклоник
« Одговор #103 послато: 16 Јануар 2018, 22:50:28 »
Ma Maksa je bio  trener boksa, uglavnom su radili rukama, noge nisu koristili. ALo bre sta pricate, pa to se radi na treninzima 4. lige, znaju se vezbe golmana a i radio je u Zvezdi toliko duga, pa valjda su ga gledali ljudi dal zna, nije dosao tu sa ulice da trenira golmane . Kakkav god da je trener Maksa, sigurno zna vezbe koje rade golmani pa i one nogama.

Јесте, толико се добро радило код њега да су нам зато голмани бивали гори како је време пролазило и сви су временом постајали линијаши. Али ајд, да не ширимо причу даље - није тема, а и довољно је дискутовано о овоме у прошлости. Ја само констатујем да се на основу ових снимака види и помак у тренинзима са голманима за разлику од нека прошла времена.

Ван мреже svarog

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 71
  • Репутација: +32/-47
« Одговор #104 послато: 16 Јануар 2018, 23:04:38 »

Јесте, толико се добро радило код њега да су нам зато голмани бивали гори како је време пролазило и сви су временом постајали линијаши. Али ајд, да не ширимо причу даље - није тема, а и довољно је дискутовано о овоме у прошлости. Ја само констатујем да се на основу ових снимака види и помак у тренинзима са голманима за разлику од нека прошла времена.
Ma ne kazem da je bio dobar i slazem se da su nam golmani bili ocajni ali sad da nisu imali vezbe gde se radilo nogama, to mi je zasmetalo. EVo videli smo primer sa ovih priprema da Milojevic uci Andjelkovica kako da primi loptu a covek ima 35 godina. Tako da nije sve i do trenera , nekoga mozes da ucis celog zivota i to nece nauciti.

Ван мреже marakana11

• Члан Клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 319
  • Репутација: +366/-81
  • Од малена...
« Одговор #105 послато: јуче у 08:13:06 »

Милијаш из нот импресд.

На мрежи Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.398
  • Репутација: +637/-343
« Одговор #106 послато: јуче у 08:49:49 »

« Последња измена: јуче у 13:07:50 Nameless »

Ван мреже Delija_Vlasenica

• Веран као пас
  • Поруке: 616
  • Репутација: +164/-194
« Одговор #107 послато: јуче у 10:14:00 »
Strahinja Erakovic me jaako podsjeca na Nemanju Vidica. Po crtama lica, stavu i po govoru (slicno cak izgovaraju i slovo R). Ako Bog da da bude makar upola igrac Kao Vidic i mi imamo vrhunskog stopera za 2-3 godine za Zvezdu i stopera za reprezentaciju narednih 15 god :)

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.062
  • Репутација: +6807/-3227
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
« Одговор #108 послато: јуче у 15:39:54 »

Милијаш из нот импресд.

Што се не пензионисах са Лунетом јебо ме пас

На мрежи Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.398
  • Репутација: +637/-343
« Одговор #109 послато: јуче у 18:35:04 »

Јутарњи тренинг 18. јануар
« Последња измена: данас у 12:39:28 Nameless »