Аутор Тема: Трансфери, формације, тактике...  (Прочитано 5073097 пута)

0 чланова и 4 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Микса

• Члан ФК
  • Поруке: 1.546
  • Репутација: +1211/-529
Одг: Трансфери, формације, тактике...
« Одговор #47340 послато: 16 Фебруар 2018, 18:20:29 »
Imao je Srna od koga na nauči. Tri miliona od Mikijeve prodaje su bukvalno ostavila klub u životu.

http://www.rtv.rs/sr_ci/sport/fudbal/milijas-produzio-ugovor-sa-zvezdom_115392.html

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже Uvekuzzvezdu

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.513
  • Репутација: +731/-887
« Одговор #47341 послато: 16 Фебруар 2018, 18:23:08 »
Imao je Srna od koga na nauči. Tri miliona od Mikijeve prodaje su bukvalno ostavila klub u životu.

http://www.rtv.rs/sr_ci/sport/fudbal/milijas-produzio-ugovor-sa-zvezdom_115392.html

Živa istina...Miki je car ispao tada.

На мрежи Ljuba 73

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.971
  • Репутација: +5919/-2479
« Одговор #47342 послато: 16 Фебруар 2018, 18:32:08 »
Zivo se nadam da Miki radi na sebi sto se tice vanfudbalske nadgradnje, jer njega vidim na funkciji u klubu. Besprekorna karijera u klubu, zvezdasko, vitesko i kapitensko ponasanje na terenu (uvek cu se secati one scene, ne secam se sa kim smo igrali one Slavetove sezone, neko od poslednjih kola u mrtvoj trci sa grobarima da ih konacno skinemo, utakmica se zavrsava tesnom pobedom, sudija svira kraj, svi igraci skacu i uzdignutih ruku krecu kao jedan ka severu, a nas Kapiten trci prema istoku gde na travi lezi jedan protivnicki igrac i pruza mu ruku i pomaze da ustane), sasvim pristojna elokvencija, kulturan izgled.... To je to. Meni to treba u klubu.

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 11.175
  • Репутација: +2718/-853
« Одговор #47343 послато: 16 Фебруар 2018, 18:34:12 »
Rekao je novinarima na pripremama u Antaliji da ne planira u bliskoj budućnosti da završi karijeru a sve se Zvezda pita oko toga da li planira sa njim budućnost kao igrača .
Nezvanično želja mu je da prestigne Sašu Ilića.

На мрежи Ljuba 73

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.971
  • Репутација: +5919/-2479
« Одговор #47344 послато: 16 Фебруар 2018, 18:41:24 »
Rekao je novinarima na pripremama u Antaliji da ne planira u bliskoj budućnosti da završi karijeru a sve se Zvezda pita oko toga da li planira sa njim budućnost kao igrača .
Mislim da je to losa ideja.
Zaista sam siguran da je on licno bitna figura u sjajnoj ovosezonskoj svlacionici, ali fudbal vise ne moze da igra u kontinuitetu na prihvatljivom nivou.
Ne bih voleo da se na taj nacin previse "izlize" u klubu kao licnost. Narocito bi mu glupo bilo da se trka sa onim pacovom koji ni po jednom parametru ne moze da se meri sa njim, izuzev po silovanju kluba do nekih vestackih rekorda i lazne velicine.

Ван мреже Микса

• Члан ФК
  • Поруке: 1.546
  • Репутација: +1211/-529
« Одговор #47345 послато: 16 Фебруар 2018, 18:41:36 »
Miodraže, ovde piše drugačije. Hoćeš da nam Majami doživi srčku?

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/paznja-paznja-govori-kapiten-milijas-sa-poslednjih-priprema/285446

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 11.175
  • Репутација: +2718/-853
« Одговор #47346 послато: 16 Фебруар 2018, 18:43:02 »
Izvinjavam se ptičice su mi dale lažnu informaciju.

Ван мреже stari aerodrom

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 68
  • Репутација: +54/-95
« Одговор #47347 послато: јуче у 13:54:14 »
Kakve imamo šanse da dovedemo Budeskua sledeće sezone?

На мрежи Vlada 89

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 10.146
  • Репутација: +1488/-1816
  • Evropejac,fan Jelene Karleuse,mrzitelj
« Одговор #47348 послато: јуче у 14:43:59 »
Nikakve.

Ван мреже МilosМilos

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.618
  • Репутација: +729/-841
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #47349 послато: јуче у 14:53:49 »
Da ne shvatiš pogrešno, jako cenim tvoje prisustvo sa takvom povredom po zimi dok se drugi baškare u foteljama ili slušaju baliju(??? Miksing Grendmadrz end frogz), ali molim te pogledaj svoju kolekciju i nađi kartu protiv Čukaričkog, ona utakmica gde Drinčić lomi Bakulu na oči kapitena Anđelkovića, koji lagano kaska dalje, bez da proveri šta mu je sa saigračem, a ne daj Bože da uhvati ovog šiftara za gušu zbog seljačkog mesarskog starta bez ikakve potrebe, što je Donald radio više puta (poslednji put na derbiju).
Tačno sam znao da će ova dva meseca dosade u kojima nema vesti osim svakodnevnog pljuvanja po određenim igračima koji su bili glavne karike uspeha od juna, te stvaranja tenzije prema našem kapitenu i DLT-u proizvesti ovakve reakcije - da li i ti impliciraš da Donald nije hteo da igra utakmicu nego se “čuvao”?
Što se same utakmice tiče, Duca015 je elabolirao kompletnu utakmicu po meni savršeno - Donald je u pripremidpbio zadatak drugačiki od prethodnih utakmica i odradio ga sasvim dobro. Lepo reče kolega gore, da li vidiš da imaju skroz različite zadatke on i Jovičić u ovoj formaciji i sastavu, konlretno protiv CSKA i Golovina i Dzagoeva? Bakula je izletao do njihovog kaznenog jer je trener zamenio osigurače i hteo da Jovičić brzinom iznosi loptu i daje pas napred pored nešto inertnije odbrane gostiju. Plus gomila defanzive koja je ubila igru sva tri igrača na sredini. A ovo je prva utakmica posle priprema, po nezgodnom terenu i to protiv CSKA a ne Florijane - mislim da je još rano ceniti sistem i igrače. Mi ne treba da robujemo jednom sistemu, već kako moderan fudbal i diktira, koristimo redurse koje imamo za različite zadatke. Da ova trojica na terenu nisu izginuli u defanzivi (Krle i Donald naročito), pritisak na zadnju liniju bi bio preveliki i prošla bi neka lopta koja bi im izbacila 100% šansu. Ovako smo ih izgurali iz kaznenog.
Kako god da stoje stvari, molim vas ljudi, nemojte deliti igrače na podobne i nepodobne, ljude i neljude, nemojte ih satanizovati zarad zaludnih novinara. Ja nemam kolekciju karata ali imam neki staž, video sam mnogo igrača sa tom trakom kroz decenije - ti i ja ne moramo biti na liniji, ne shvati ovo kao uvredu - za mene je sramota izjaviti za Donalda da je najgori kapiten ikada i jako sam srećan što je baš on prvi stranac koji je poneo traku. A traku daje neko ko zna ko je on i kakav je, šta znači za atmosferu, koliko ga poštuju saigrači - dakle ako je najgori ikada onda je ovo direktno Vladanova greška koja traje više od šest meseci jer je Donald kapiten ne od CSKA već od Krasnodara.
Zašto je njemu data traka a ne recimo, Žuletu ili Krletu, pa i Vujadinu? Zato što je trener procenio da je Donald taj koji treba da je nosi (delom i zbog kontrolisanja Kange, ali to je manje bitno). Tako da, molim i tebe i sve ostale da ne bacate drvlje i kamenje na pojedine igrače - biće grešaka, biće uvek problema i lošijih partija, ali dajte vremena novom sistemu da zaživi. A to da li je Donald dobar ili loš čovek, to ne možemo da znamo ni ti ni ja (jedino ako ga ne poznaješ privatno).
Evo upravo Vatrogasac podvlači isto što ti i ja pričam - kažeš Donald da se ugleda na DLT-a, da je pao gol preko DLT-a (a mogao je u prvom poluvremenu), bilo bi eto, gotovo, na tribine i njega i Donalda, glavom su već van kluba, tribine, streljajte ih pa da im sudimo, vešala, vešala!
jbg svako ima svoje mišljenje, pozdrav brate.

Ван мреже 20 kinte

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 485
  • Репутација: +304/-119
« Одговор #47350 послато: јуче у 17:21:49 »
jbg svako ima svoje mišljenje, pozdrav brate.
:ziveli2: Da si živ i zdrav.

Ван мреже МilosМilos

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.618
  • Репутација: +729/-841
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #47351 послато: јуче у 17:33:57 »
Takođe brate

На мрежи majkicbane

• Веран као пас
  • Поруке: 544
  • Репутација: +203/-558
  • Skupljam negativne ocene. Volim da vas nerviram
« Одговор #47352 послато: данас у 00:35:38 »
Kog Ilića kad on ima ja mislim 800 utakmica u njihovom dresu? Miki ni 250 nije skupio

Sent from my S6 Edge

Ван мреже svarog

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 110
  • Репутација: +37/-74
« Одговор #47353 послато: данас у 00:42:17 »
Kog Ilića kad on ima ja mislim 800 utakmica u njihovom dresu? Miki ni 250 nije skupio

Sent from my S6 Edge