Аутор Тема: Шалтер - питајте све што вас интересује о ФК Црвена звезда  (Прочитано 253032 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Шмигол

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 74
  • Activity:
    6.33%
  • Репутација: +85/-73
Boli me ***** sta on kaze, ja kad god sam dole gledam utakmicu, zadnja je bio protiv cukaricki kod kuce u avgust, ja sam se ovde uclanio da vidim gde ima karte za keln posto su mi rekli da navijaci prodaju karte i posto zivim u svedskoj nemam te veze pa sam mislio da ovde neko ima, al vidim da i mnogo iz beograda nisu uspeli dadobiju karte, i kad vidim na instragramu po hasttagovi delije, crvenazvezda i slicno ko su dobili karte vidim odma da ja sve preko veze, i ne clanovi kluba kao sto nas klub to kaze..

Па ти онда лепо откажи пут у Келн и организуј пут у Београд. Разлика у авионском лету није велика, финансије претпостављам да ти нису проблем и ето проблем решен. А твој први и највећи је проблем што гледаш хештегове по инстаграму и процењујеш ко је добио карту преко везе а ко није. Кукамо овде како не можемо Маракану да напунимо а у Келн сви хоће да једу немачке кобасице и да пију немачко пиво. Једина грешка клуба је што не може да уведе систем евидентирања ко, када и колико даје подршку Звезди па да се на основу тога добијају карте. Ал то су већ приче за неку другу тему и неку другу државу јер је то код нас неизводљиво опет због неких других ствари.

Ван мреже niko1815

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 83
  • Activity:
    2.67%
  • Репутација: +75/-26
Za londonu druze mnogo je lakse ja sam vec kupio karte preko njihov site, uclanio sam se za 40-50 funti i kupio kartu za sekciju pored nasu, svi sto hocu moze ovo.. i ja sam vec napisao arsenalu na mailu i objasnio im da dolazimo vise nego 2900 pa da daju nam josmkarata ako jos ljudi pisu im oni ce da nas da 10 hiljada ionako stoju prazni niko gleda EL tamo vidili ste protiv kelna
Poluprazno

Kad si se uclanio?

Ван мреже kavaljero

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 71
  • Activity:
    2.17%
  • Репутација: +230/-20
Šta je sa golmanima Vicićem i Trkuljom ? Može odgovor u inbox, pošto ne znam kad ću doći na forum ponovo

Ван мреже pedjap

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 158
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +222/-30
Vicic je pozajmljen u Drina Zvornik, a Trkulja je raskinuo zimus ugovor sa nama.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum