Анкета

Да ли сте задовољни радом Драгана Младеновића?

Да
563 (73.3%)
Не
34 (4.4%)
Нисам сигуран
171 (22.3%)

Укупно гласова: 768

Анкета

Да ли сте задовољни радом омладинске школе?

Да
401 (56%)
Не
73 (10.2%)
Нисам сигуран
242 (33.8%)

Укупно гласова: 716

Анкета

Приоритет Омладинске школе би требало да буде:

освајање трофеја у омладинским селекцијама
40 (6.4%)
школовање и оспособљавање младих играча за први тим
585 (93.6%)

Укупно гласова: 625

Аутор Тема: Омладински погон  (Прочитано 1213651 пута)

Николакш95 и 6 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже stefanssson

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 162
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +77/-100
Одг: Омладински погон
« Одговор #40 послато: 17 Мај 2011, 11:41:18 »
Od ljeta u prvom timu ocekujem Krnetu,Causica,Zoricu + Micko,Dmitrovic,Srnici i Stojkovic.
Eventualno Spajic da uleti umjesto Krnete mada ne vjerujem.

Ван мреже Goxy

• Члан ФК
  • Поруке: 1.291
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1361/-369
« Одговор #41 послато: 17 Мај 2011, 11:47:43 »
To je ipak malo preambiciozno. Verovatno neke od njih treba očekivati na pripremama, a ja bih bio zadovoljan i da se polovina od njih nađe u Robijevim planovima :)
« Последња измена: 17 Мај 2011, 15:48:50 Goxy »

Ван мреже kiki

• Osnivač RSB-a Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.133
  • Activity:
    2.83%
  • Репутација: +1162/-328
  • 20 минута пешке од Маракане
« Одговор #42 послато: 17 Мај 2011, 15:45:16 »
Dosta će zavisiti i od prelaznog roka. Na primer, ako ne dovedemo nijednog desnog beka (iz nekog razloga), onda treba očekivati Stojkovića, ali ako dovedemo, onda teško.

Ван мреже Армија

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.979
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1352/-312
  • Нема дана а да не мислим на тебе!
« Одговор #43 послато: 17 Мај 2011, 16:23:53 »
Fudbaleri koji igraju levom nogom su nam preko potrebni pa se ja nadam da ce Djurickovic izboriti mesto u timu. Svi ce imati sansu , na njima je da je iskoriste.

Ван мреже РС Либурнија

• Децо, јел волите брзу вожњу?
  • Звезда му је све
  • Поруке: 3.011
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2240/-1051
« Одговор #44 послато: 17 Мај 2011, 16:35:40 »
Сигуран сам од тих омладинаца који би могли већ сад да улете да са Чаушићем нема шта да се чека. Чини ми се и да игра лијевом, но, без обзира на то..

Ван мреже Peksa

• Веран као пас
  • Поруке: 541
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +303/-70
« Одговор #45 послато: 17 Мај 2011, 20:12:20 »
Ja drugari, nazalost nisam optimista kao vi po pitanju prikljucivanja "sopocana" u prvi tim. Tesko da mozemo ostvariti ambicije(raskantavanje groblja i hrabar nastup u Evropi) sa Spajicem na stoperu ili Causicem kao organizatorom igre.  Ne verujem, ako prelazni rok bude kvalitetan, ni da ce se Micko naigrati. Mozda neko od njih se i skine po koji put, udje pri 3-0 protiv nekog Cukarickog ali zapazenije rolne tesko...

Ван мреже RaulBlanco

• Веран као пас
  • Поруке: 917
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +346/-422
« Одговор #46 послато: 17 Мај 2011, 20:23:27 »
Ja drugari, nazalost nisam optimista kao vi po pitanju prikljucivanja "sopocana" u prvi tim. Tesko da mozemo ostvariti ambicije(raskantavanje groblja i hrabar nastup u Evropi) sa Spajicem na stoperu ili Causicem kao organizatorom igre.  Ne verujem, ako prelazni rok bude kvalitetan, ni da ce se Micko naigrati. Mozda neko od njih se i skine po koji put, udje pri 3-0 protiv nekog Cukarickog ali zapazenije rolne tesko...

Pa niko i ne kaze da ce Spajic biti stoper u Evropi i da ce Causic biti organizator. Oni u prvoj sezoni moraju da rade ovo sto radi Micko ove sezone, a to znaci da budu konstantno medju 20 i da dobijaju minute ponekad. Posle jedne sezone privikavanja moci ce sledece sezone da igraju vise, a onaj ko se dobro pokaze za 2 sezone treba da bude okosnica tima

Sredinu terena ce svakako ciniti Lazovic, Evandro, Brazilac (pojacanje), a zadnjeg veznog mozda Toro tako da se niko od omladinaca nece naigrati ali je njima dovoljno da su za sada uz prvi tim i da dobijaju po neki minut.

Takodje se i Spajic nece naigrati pored Vilote Cosica i Kufrea ali je dovoljno da je uz prvi tim

Ван мреже Peksa

• Веран као пас
  • Activity:
    0.33%
« Одговор #47 послато: 17 Мај 2011, 20:33:18 »
Koliko klinaca je poslednjih godina "bilo uz prvi tim" a da sad i ne znamo gde igraju....Stojcev je par puta bio na klupi, Miladinovic i Reljic su igrali u Apatinu,Zlatkovic cini mi se protiv Zete poslednje kolo, Lecic na Marakani protiv Zemuna, Sreckovic....

Ne kazem ja da nema tu talentovane dece, naprotiv ali ja igrace koji ce biti stozeri igre u buducnosti ocekujem od generacija 94 pa nadalje. Mozda i od 93 nesto urade Lukovic i Stojkovic...

Ван мреже Зоки МПЦЗ

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.956
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +891/-972
  • На свету све си нам, за боље не знамо...
« Одговор #48 послато: 17 Мај 2011, 20:37:23 »
Sta je s tim Igorom Miladinovicem, kakav je to talenat bio, ljudi moji!  :001_rolleyes:

Ван мреже AjzeaMoris

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 82
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +29/-10
« Одговор #49 послато: 17 Мај 2011, 20:58:16 »
Igor je do skora bio u Sopotu,ali mislim da vise nije u Zvezdinom pogonu...

Ван мреже RaulBlanco

• Веран као пас
  • Поруке: 917
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +346/-422
« Одговор #50 послато: 17 Мај 2011, 20:59:02 »
Koliko klinaca je poslednjih godina "bilo uz prvi tim" a da sad i ne znamo gde igraju....Stojcev je par puta bio na klupi, Miladinovic i Reljic su igrali u Apatinu,Zlatkovic cini mi se protiv Zete poslednje kolo, Lecic na Marakani protiv Zemuna, Sreckovic....

Ne kazem ja da nema tu talentovane dece, naprotiv ali ja igrace koji ce biti stozeri igre u buducnosti ocekujem od generacija 94 pa nadalje. Mozda i od 93 nesto urade Lukovic i Stojkovic...

Ima tu milion obrazlozenja:
Prvo, mislim da su sadasnji omladinci mnogo talentovaniji nego ovi prethodni koje si naveo
Drugo, zadnje 2 godine Ratko i Kristic nisu ni znali kako treba da se radi sa njima
Trece, oni najtalentovaniji su vec otisli iz Zvezde (Djuricic pre svih)

Nisam tako skeptican, od sadasnjih omladinaca ocekujem da ce vise njih uspeti u Zvezdi. Dmitrovic, Stojkovic, Spajic i Krneta (ili ako rese da samo jednog od njih forsiraju), Aca Kovacevic (mislim da stvarno zasluzuje da barem bude na jednim pripremama), Causic. Ovo su oni za koje verujem sa nekih 85% da ce biti deo prvog tima

Od ostalih - sve zavisi - uvek moze neko da iskoci (Zorica, Djurickovic, Pozar, Srnici, Marko Rajic itd). Ipak, jedno je cinjenica - generacije 94, 95 su talentovanije

Ван мреже Ковач

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.548
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +457/-181
  • 29.05.1991.
    • mojacrvenazvezda.net
« Одговор #51 послато: 17 Мај 2011, 21:01:24 »
Ковачевић је био на припремама, заједно са Мркелом, само не могу да се сетим који је тренер био у питању.

лепеница

• Гост
« Одговор #52 послато: 17 Мај 2011, 21:04:42 »
Ковачевић је био на припремама, заједно са Мркелом, само не могу да се сетим који је тренер био у питању.

Јаневски је био тренер. И ја сам скептичан по питању омладинаца. Има ту талентованих играча али ниједан није прави бисер од којег би могли да очекујемо нешто велико. Тек од генерације 94 и млађих крећу прави клинци.

Још већи проблем је императив освајања титуле који имамо пред собом. У таквом ситуацији Роби има мало простора за разигравање омладинаца, осим ако се не ради о вансеријском таленту.

Ван мреже Rajko

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.550
  • Activity:
    5.67%
  • Репутација: +1078/-1354
« Одговор #53 послато: 17 Мај 2011, 21:27:28 »
Сад нешто гледам, невероватно је шта се ради са нашом децом. Не треба уопште расправљати на тему имамо ли добру омладинску школу или не. То је више него очигледно. Имамо најбоље младе играче у овом делу Европе. Њих уништавају исти ови менаџери који праве ове снимке њихових голова и асистениција. Шта мислите да покушавају да постигну тим? Гледам сад, овај снимак Филипа Јанковића има 6500 прегледа на ју-тјубу. Па довољно је да му један иоле озбиљан клуб понуди уговор и боље услове, и он ће одмах да заборави звезду и да оде. Можемо ми после да пљујемо разне наше управе, директоре, тренере и остале, али они су дефинитивно најмање криви за ово што се дешава са нашим младим играчима. Треба се некако отарасити ових менаџера јер ово постаје жалосно.

Ван мреже rcz

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.539
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2042/-1800
« Одговор #54 послато: 17 Мај 2011, 21:39:10 »
Ima tu milion obrazlozenja:
Prvo, mislim da su sadasnji omladinci mnogo talentovaniji nego ovi prethodni koje si naveo

Nisu talentovaniji sigurno.Po meni ovo je jedna od losijih generacija koje smo iznedrili.Ima tu solidnih igraca, ali bojim se da nema igraca za velika dela.

Ван мреже Ковач

• Звезда му је све
  • Activity:
    0%
  • 29.05.1991.
    • mojacrvenazvezda.net
« Одговор #55 послато: 17 Мај 2011, 21:42:56 »
Да сачекамо и ту фамозну генерацију кадета, они би могли већ наредне године да стичу искуство сениорских припрема.

Ван мреже ΑΛΕΞ ΝЕΟ ΒΕΛΙΓРАΔΙ

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.671
  • Activity:
    1.83%
  • Репутација: +2584/-1435
  • Devotion!
« Одговор #56 послато: 19 Мај 2011, 13:51:16 »
JAHORINA 2011, Kamp FK Crvena zvezda

FK Crvena zvezda odlučila je da izađe u susret velikom broju poziva roditelja iz Republike Srpske i u saradnji sa agencijom UnisTours Banja Luka organizuje fudbalski kamp na Jahorini.

Kamp se održava u dve smene i to: prva smena 04.07.-11.07. i druga smena 11.07.-18.07.
Kampu mogu prisustvovati deca iz Republike Srpske i svih drugih država. Sve bliže informacije potražite na sajtu UnisToursa Banja Luka. UnisTours  će vršiti i prijave za Kamp na Jahorini:

Zvezdaši, vidimo se i na Jahorini!

ZLATIBOR 2011, Kamp FK Crvena zvezda

FK Crvena zvezda obaveštava sve svoje navijače i simpatizere da je zbog velikog interesovanja gotovo dupliran početni  kapacitet 1.JUNIORSKOG KAMPA FK CRVENA ZVEZDA koji će se održati na Zlatiboru u junu 2011. u Hotelu Palisad. Dodatnih mesta ima samo u smenama koje počinju 12.06. i 26.06. Smena broj 2 koja počinje 19.06. ima mesta još samo za jednog golmana i to godišta 1994-1998.

Игора Миладиновића сам имао прилике да упознам. Играо је фуцу код мене у крају за неке паре против ортака. Смешно је било шта је радио.

Ван мреже Peksa

• Веран као пас
  • Activity:
    0.33%
« Одговор #57 послато: 19 Мај 2011, 20:45:15 »
Pioniri(1996) na veoma jakom turniru u Madjarskoj zauzeli 3. mesto. Samo prve dve ekipe idu na evropsko klupsko prvensvo u Mancester  :pljas:
U grupi smo dobili Porto 2-0(Aleksic, Zukanovic) Maribor 3-0(Zukanovic,Aleksic,Cvetkovic). Sa MTK je bilo 0-0 i u poslednjem kolu izgubismo od Sigme 0-1. (drugi tim) U cetvrtfinalu prodjosmo Honkom na penale 1-1(Mijic) U polufinalu PSV 1-3( Grujic nas doveo u vodjstvo ali za dva minuta primili dva gola, posle i penal...) Za trece mesto protiv Puskas akademije 2-0(Lukovic,Aleksic)

Kadeti u zaostaloj utakmici dobili Jagodinu tamo  6-0. (Ozegovic3,Lazic,Medic,Nikolic)

Ван мреже Ковач

• Звезда му је све
  • Activity:
    0%
  • 29.05.1991.
    • mojacrvenazvezda.net
« Одговор #58 послато: 19 Мај 2011, 21:03:55 »
Састав: Стошић, Лазић, (Јакшић), Медић, Ахчин(Николић), Голубовић, М. Симић, В. Симић(Попадић), Јанковић(Каракалајић), Ожеговић, Савићевић(Радуновић), Чикић(Радаковић). Играло је доста играча које смо помињали у последње време.

Ван мреже ludi_zvezdas

• Веран као пас
  • Поруке: 560
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +78/-166
« Одговор #59 послато: 19 Мај 2011, 21:07:15 »
taj jaksic jel to onaj desni bek iz djorine repke sa EP ?

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum