Аутор Тема: Стадион Рајко Митић  (Прочитано 1771529 пута)

Hools, Djakza, tragicar, dushan74 и 8 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже SaLe FCRS

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 266
  • Activity:
    6.83%
  • Репутација: +56/-151
  • Samo Zvezdu Volim Ja !
Одг: Стадион Рајко Митић
« Одговор #12420 послато: 04 Децембар 2017, 18:03:38 »
Jel sam ja corav, ja ovde ne vidim nista samo slike projekta Paliluske pijace?

Dzaba apel da se sklanjaju slike. Idi na google i naci ces ih na keca.

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.262
  • Activity:
    61.17%
  • Репутација: +595/-308
« Одговор #12421 послато: 05 Децембар 2017, 09:20:12 »

Ван мреже marmaras

• Члан ФК
  • Поруке: 509
  • Activity:
    1.83%
  • Репутација: +168/-337
  • Дринска Дивизија
« Одговор #12422 послато: 05 Децембар 2017, 13:03:17 »
Ovo je možda i najlepša fotka koju sam video ove godine. Imaš li neku HD verziju?

postavio sam je u rezoluciji 1920x1080 na predviđenoj temi za pozadine.

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 3.057
  • Activity:
    12.5%
  • Репутација: +907/-1934
« Одговор #12423 послато: 05 Децембар 2017, 14:41:43 »
Gledam jutros na vestima a mogli bi se ovde neki koji se razumeju u to i imaju mogucnost da se detaljnije raspitaju da provere pa da nam pojasne o cemu se radi pa ako nas dotice da cigani ludaci krenu u akciju,naravno ako to zazivi.

Naime,aktuelna vlast u Beogradu a verovatno i budica ima novi plan i projekat sto se tice urbanizacije i izgradnje Beograda pa ce tako dati mogucnost gradjanima glavnog grada da sami predlazu,traze od vodecih pjudi grada sta to treba da se izgradi,napravi,sta im je neophodno kao npr park za decu,otvorene teretane,vrtice... Naravno odmah mi je na pamet pao nas stadion i nasa inicijativa i zahtev koji bi siguran sam ovorio sve druge jer bi nas bilo na desetine hiljada sa zahtevom da se uredi,preuredi,rekonstruise,renovira ili sta god nasa marakana.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже 93Towelie

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 81
  • Activity:
    2.67%
  • Репутација: +27/-49
  • Lako je tuđim Fenderom gotiku svirati
« Одговор #12424 послато: 05 Децембар 2017, 18:25:05 »
postavio sam je u rezoluciji 1920x1080 na predviđenoj temi za pozadine.

Super, puno ti hvala!

На мрежи ТСЦЗ

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.635
  • Activity:
    22.17%
  • Репутација: +1364/-108
  • ...и када губимо и када водимо...
« Одговор #12425 послато: 06 Децембар 2017, 11:46:32 »
Iza juga je u toku montiranje stolica. Tere i izgledaju do jaja.

Ван мреже Игор

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 10.571
  • Activity:
    14.83%
  • Репутација: +2013/-4419
  • I feel devotion.
    • Eurobasket.com
« Одговор #12426 послато: 06 Децембар 2017, 13:52:42 »
РСБ твитер.

На мрежи psn

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.773
  • Activity:
    4.5%
  • Репутација: +358/-400
« Одговор #12427 послато: 06 Децембар 2017, 17:24:36 »
Ko da sneg nije padao na terenu...

Ван мреже FicaKG

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 328
  • Activity:
    14%
  • Репутација: +30/-213
« Одговор #12428 послато: 06 Децембар 2017, 18:16:34 »
Stvarno, ocekivao sam da ce teren biti malo losiji zbog onog snega ali stvarno izgleda prelepo

Ван мреже Бејли

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 268
  • Activity:
    2%
  • Репутација: +104/-151
  • Звездо знај да лудо волим те!
« Одговор #12429 послато: 06 Децембар 2017, 22:17:18 »
РСБ твитер.

O Boze koliko nam je lepa Mara

На мрежи tragicar

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 335
  • Activity:
    7.17%
  • Репутација: +206/-122
  • Stvar kucnog vaspitanja...
« Одговор #12430 послато: 07 Децембар 2017, 00:10:48 »

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.021
  • Activity:
    5.67%
  • Репутација: +6746/-3224
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
« Одговор #12431 послато: 07 Децембар 2017, 23:18:25 »
Идуће године нећемо  морати да покривамо ова Газпром слова.

На мрежи tragicar

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 335
  • Activity:
    7.17%
  • Репутација: +206/-122
  • Stvar kucnog vaspitanja...
« Одговор #12432 послато: 08 Децембар 2017, 01:51:25 »
Идуће године нећемо  морати да покривамо ова Газпром слова.

Hehehe nemoj tako bolan, bice da smo evropski projekat [emoji16]

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 3.057
  • Activity:
    12.5%
  • Репутација: +907/-1934
« Одговор #12433 послато: 08 Децембар 2017, 14:57:24 »
Utakmica sa Arsenalom i ova sa Kelnom ti prosto otvore oci kolko toga fali nasemstadionu. Ne trazi uefa tek tako da se neke stvari moraju resiti.
Sve je to ok,lep je nas stadion,volimo ga,ima tu dusu ali...
Evo meni je posle sinocne utakmice definitivno jasno zasto su problem stepenice,ulazi,zasto se moramo navici da postujemo numerisana mesta.

Takodje preglednost. Mozda na zapadu i donekle na istoku i nije lose ali rate na severu i jugu kada si udno tribine mnogo toga smeta da normalno vidis teren. Zato je na vrhocima tribina bio haos jer su mnogi izbegavali da se spustaju do ograde zbog preglednosti. Gore ljudi nasumicno se zalecu kroz masu misleci da su tu stepenice,ne postoji oznaka da ih obelezava.
I ona vec mnogo puta ispricana klasika ozvucenje,wc-i... ali ovo za preglednost mi je nesto o cemu ranije nisam obracao paznju.

На мрежи Miki PN

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.197
  • Activity:
    39%
  • Репутација: +1543/-1238
  • Ostro i na prvu!
« Одговор #12434 послато: 08 Децембар 2017, 15:10:02 »
Lik je pored mene usao na sever sa kartom za zapad.

Na ulazu je bila ogromna guzvetina, prvenstveno mislim na sever.

Postoji milion stvari koji bih ja promenio na stadionu. Ali otom potom ne moze ni sve odjednom da se uradi.

Jos jedna stvar koja je meni totalno bez veze je da ljudi hoce da udju na stadion za dz.
Falš karata je bilo koliko hoces, preštampavanih i td.

Ne razumem kakva je to pripadnost klubu. Gde je tu mozak, zaista.
Ovamo navijam za klub koji neizmerno volim, spreman sam da prolijem krv i jos milion primera, ali mi je tesko da kupim kartu.
Tom kartom pomazes klub, da odrzava taj isti stadion na koji niko od njih ne pazi.
Juce umalo da nisam opalio samarcinu liku u klonji koji je hteo da polomi slavinu jer zaboga mnogo prsti na sve strane. Klinja neki koji je izigravao siledziju...
Cim sam mu podviknuo i reko, sta radis bre to, bio manji od misa...

Ljudi kupujte karte, ne sramotite se!

На мрежи Микса

• Члан ФК
  • Поруке: 1.487
  • Activity:
    8%
  • Репутација: +1140/-485
« Одговор #12435 послато: 08 Децембар 2017, 15:35:09 »
Zato je na vrhocima tribina bio haos jer su mnogi izbegavali da se spustaju do ograde zbog preglednosti. Gore ljudi nasumicno se zalecu kroz masu misleci da su tu stepenice,ne postoji oznaka da ih obelezava.

Sve stepenice na severnoj tribini, a verujem i na južnoj, su uredno obeležene i jasno se vide čim udješ kroz kapiju. Čak i piše koji sektor se nalazi levo, a koji desno od stepenica.

Ван мреже Урке

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 133
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +153/-10
« Одговор #12436 послато: 08 Децембар 2017, 15:39:05 »
Синоћ испред севера класично, онај кркљанац, "Гурај!!!", "Стани бре, ајде мало назад" "Пуштај!!!" и све из тог опуса... Чекало се на улаз сигурно 40ак минута, и шта се онда деси? Кад сам се коначно домогао оног простора пред улазом где се врши претрес, припремим карту, раскпчам се да убрзам ствари, приђем редару међутим он ми тад окрене леђа... Ја се окренем ка другом, и он ми исто окрене леђа. Осврнем се још једном, установим да ме нико не зарезује 2%, и ушетам у стадион, без валидирања, претреса, било чега. Дакле теоретски, стрпљив и самоуверен човек може да уђе на велику Звездину текму без карте... Кад томе придодаш велики број фалсификата, ето хаоса.
Ово сам одлучио да испишем чисто да имамо слику како нам иду те организације, не као неку притужбу, ја годинама идем сам на утакмице, и за појединца те старинске гужве не представљају проблем, увек можеш да се снађеш и гледаш како си замислио, али ето, нису сви у том фазону и стварно је ружно да се у тако великој Звездиној ноћи, Звездин народ шиба између себе око глупости.

На мрежи Vlada 89

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 9.601
  • Activity:
    71.17%
  • Репутација: +1400/-1477
« Одговор #12437 послато: 08 Децембар 2017, 16:12:03 »
Fali nam jos ulaza,po meni.
Sinoc je bio krkljanac,ne pamtim.

На мрежи jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.378
  • Activity:
    13%
  • Репутација: +421/-332
« Одговор #12438 послато: 08 Децембар 2017, 16:23:28 »
Da prosirimo kapacitet za jos 10 hiljada mesta  :srbinosm:

Ван мреже zidarac

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 13
  • Activity:
    1.17%
  • Репутација: +5/-9
« Одговор #12439 послато: 08 Децембар 2017, 22:40:51 »
Синоћ испред севера класично, онај кркљанац, "Гурај!!!", "Стани бре, ајде мало назад" "Пуштај!!!" и све из тог опуса... Чекало се на улаз сигурно 40ак минута, и шта се онда деси? Кад сам се коначно домогао оног простора пред улазом где се врши претрес, припремим карту, раскпчам се да убрзам ствари, приђем редару међутим он ми тад окрене леђа... Ја се окренем ка другом, и он ми исто окрене леђа. Осврнем се још једном, установим да ме нико не зарезује 2%, и ушетам у стадион, без валидирања, претреса, било чега. Дакле теоретски, стрпљив и самоуверен човек може да уђе на велику Звездину текму без карте... Кад томе придодаш велики број фалсификата, ето хаоса.
Ово сам одлучио да испишем чисто да имамо слику како нам иду те организације, не као неку притужбу, ја годинама идем сам на утакмице, и за појединца те старинске гужве не представљају проблем, увек можеш да се снађеш и гледаш како си замислио, али ето, нису сви у том фазону и стварно је ружно да се у тако великој Звездиној ноћи, Звездин народ шиба између себе око глупости.

Потврђујем сваку реч, све је на месту. До ових утакмица са Арсеналом и Келном једини пут у животу ме је било срамота сопственог народа кад сам видео како се људи шибају на Божић(!) да би нашли новчић у чесници. Око стадиона су као поставили оне пунктове где се контролишу карте. Ја сам тај пункт прошао без да ме је ико погледао и нашао се са другарима који су ме чекали да им донесем карте што значи да су и они без карата дошли до стадиона. На улазу је био тотални хаос, гомила њих се гурају да уђу и питају да ли неко има карту вишка. Сва срећа па нико није био згњечен у оном паклу, а лако је могло да нам се деси оно што се десило навијачима Ливерпула. Сва срећа па су пандури реаговали на време. Девојка до мене је имала напад панике јер није могла да дише уном метежу и једва су је некако извуки одатле и мислим да на крају није ни ушла на стадион. Ствари су се смириле мало тек када је дошао лик из групе, не знам како се зове али је  крупан баја, пробио се кроз масу и псовао све редом уз питање где сте сви против Јавора. Када смо се коначно некако докопали улаза редари су нас претресли буквално као да смо шугави, чисто реда ради да те дотакну и терај даље. За то време нико ме није ни питао за карту. Значи на стадион је ушао онај ко се угурао унутра на силу.
« Последња измена: 08 Децембар 2017, 22:47:07 zidarac »

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum