Аутор Тема: Посета на Звездиним утакмицама  (Прочитано 403817 пута)

prijedor, ветар_у_леђа, Serbiancolt и 2 гостију прегледају ову тему.

На мрежи EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 9.351
  • Репутација: +4600/-9500
  • "реалиста"
Одг: Посета на Звездиним утакмицама
« Одговор #5340 послато: данас у 00:50:19 »
Ја мислим да је ово тешка ситуација јер је клуб после 4 ипо деценије на врхунском нивоу пао у очај и безнађе, и то траје ево већ скоро 3 деценије. 3 деценије се ми ладимо као публика, и на пољу спорта а и генерално. Још су живи људи који памте благостање, ово је и даље период адаптације. Прво су посустали матори, а у њихово време би и рат и санкције и рушење режима и цео тај крах, а сада ни нова нова генерација која је одрастала на пост ју фудбалу не испуњава квоту, а нас је захватила глобализација и стремљење ка бољим стварима негде преко па је тешко заинтересовати се за нешто домаће ако није на том неком модерном, што би се рекло до пре пар година, "европском" нивоу.

Зато кренути од млађих. Чланска карта, па полако редом.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 2.998
  • Репутација: +3383/-2825
« Одговор #5341 послато: данас у 01:02:46 »
Bas razmisljam i pricam sa drugom pre neki dan, Pizon, Dule Savic, Sekularac...i mnogi drugi. Sta su oni mogli da pomisle sredinom 90 ih? Da ce Zvezda da se ugasi mozda, da ce da posrne, da postane mali klub. Na utakmicama po 400 ljudi dok ne dodje neka Barsa, Kajzer, Leverkuzen itd, realno jedna utakmica godisnje da se pamti. Sve ostalo/// nema naznake da ce biti bolje, nije ni cudo sto su takva imena dolazila u iskusenja da se otudje od kluba ili su sami osetili da ih klub ne zeli, da ih niko vise ne pita bilo sta,jer su jednostavno osetili da ih vise niko ne ferma ni 2%, da su "zvezde" postali menadzeri i kriminalci, mladi talentovani igraci koji idu sa 18 godina iz kluba, a oni...pa verovatno su se i u nekom trenutku osecali kao pajaci. Film Munje i scena gde Cvijanovic "danasnjoj" omladini objasnjava ko je Dule Savic, je onako po malo i sprdanje sa njim koliko god mu on ukazao cast kao neka starija generacija u toj sceni po meni se iza krije to da je covek zaboravljen ,kao da se pojavio neko ko nije ziv jedno 100 godina pre toga. I Pizon je negde lutao, pa nekada bio mozda i sujetan na ljude iz kluba, ali opet dao covek jednu izjavu, video da je zapalio Zvezdastvo...shvatio da je jos tu, da su se ljudi probudili....onda i on upadne u tu pricu pa ispravi greske koje je pravio.
Generalno mislim da tek sada pocinje na nesto sve to da lici, da ljudi koji su vazili za legende, ponovo imaju volje da budu vojnici Zvezde, vracaju se na svoje mesto, igraci pocinju da grizu za grb i klub....sad je na nas red da pokazemo da znamo kako da se postavimo prema svemu tome.
« Последња измена: данас у 01:09:06 zvezdani grad »

Ван мреже Marko1czv

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 731
  • Репутација: +520/-320
« Одговор #5342 послато: данас у 02:00:52 »
Drustvene mreze uticale na smanjenu posetu?
Pa malo netacnijih stvari ima od te konstatacije. Prva eksplozija posete je bila kad se brzi internet pojavio medju Srbima, a drustvene mreze gruvale u najvece, pre svega jutjub najave za svaku utakmicu, delije forum koji je tada bio mnogo aktivniji i ovaj ovde nebitan, nikakav i nenastadionpozivajuci forum, ukljucujuci i tada mnogo aktivniji sajt.
Cuj, drustvene mreze ubile posetu... Zakljucak dostojan atmosfere na ovoj temi

Глупо је да тако уско сагледаш ситуацију.
У опште није иста ситуација са друштвеним мрежама пре 10 година и сада. Јесу ли постојали тада инфлуенсери и остала интернет занимања? Тада си светске блогере, влогере и стримере могао на прсте обе руке да набројиш, а сада их има на стотине хиљада. У последњих рецимо 2-3 године се екстреман бум десио на пољу социјалних мрежа и интернет платформи.
Не знам колико година имаш али буквално је за научно разматрање утицај Инстаграма првенствено на животе младих од рецимо 15 до 30 година. Таква опсесија и зависност приватног живота од социјалне мреже није постојала онда када је РСБ објавио рецимо онај снимак када лик устаје, облачи патике и иде до стадиона, не могу се имена сетити.
Ја ово не причам из неких хирова и тога што не готивим инстаграм, снепчет и остала срања. Из ужег круга пријатеља видим промене сада и пре пар година.
Млади прате трендове како год окренеш и неће да долазе на стадион јер није модерно и ин. Седне се на пиво окачи се слика, оде да учи слика, увече излазак слика. Људи стављају сваки дан бар једну слику на интернет, мени је то ненормално. Омладина постала зависна од мишљења околине, живе се неки лажни животи на интернету. Ликови са којима сам се цимао возом да гледам утакмице и који су до претпрошле, па и неким делом прошле године редовно долазили на стадион, сада их нема нигде.
Е брате немам пара, е брате немам времена, а излази се четвртак, петак, субота. Приоритети су отишли у другу страну и то је то.

Дефинитивно мислим да не треба некога ко је био пар година на стадиону опет позивати да се врати. Такав треба сам да препозна да је време да се дође. Клуб треба да прави погодности да привлачи људе са децом на исток и запад, а на северу неке нове генерације од 14-15 година да полако виде како се најватреније бодри клуб. Онај са 20 година је то већ све видео и одлучио је да не долази.

Сетио сам се још једне ствари која показје генералну незаинтересованост људи уопште за Звезду, а верованто и за спорт. Прегледи на навијачким извештајима које РСБ прави сада и пре неколико година. Sort by most popular и све ти говори.

На мрежи Zvezdin Vojvoda

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.380
  • Репутација: +388/-263
« Одговор #5343 послато: данас у 09:01:25 »
Пробаћу да будем кратак. Накада смо имали култ звездаша и стадиони су били пуни, онда се појавио култ делија и добили смо култ звездаша и култ делија, онда су дошле деведесете и са рекордне посете смо годинама спали на пар стотина делија и око сто осталих на уткамицама, двехиљадитих је кренуло на боље да би посета поново опала двехиљдедесетих и сада смо ту где смо.

Резиме - Делије су имале успона и падова, кренули су да се формирају од навијача Звезде, одмах су окупили око себе доста омладине и тренутно је север на респектабилном нивоу и по бројности и по проценту младих који долазе на ту трибину. Раније (пре деведесетих) се више радило на промовисању љубави према Звезди, доласку на утакмице, навијачи се нису (толико) делили по томе са које стране стадиона посматрају утакмицу. Прву озбиљнију промоцију доласка на утакмице су покренуле Делије 'мобилизацијом' - дало је инстант резултат. Тада се клуб није довољно укључио, пре свега мислим да клуб није схватао шта тачно он треба да ради већ је само пратио акцију Делија. Тренутно (последње две године, можда три) клуб коначно ради праву ствар, али то је маратонски меч, јер сада треба да се крене из почетка да се у наредним годинама поново окупе генерације омладине која ће долазити на утакмице не као припадници неке навијачке групе него као навијачи Звезде. Наравно не смемо изгубити север и делије које су у ових 30так година постали део идентитета Звезде. Наставити посете школама, довођење деце из унутрашњости на Звездине утакмице о трошку клуба, наставак рад кана Звезда кидс итд. То је пут којим треба ићи и НЕ ОДУСТАЈАТИ ОД ТОГА. Имали смо сезону врхунских резултата и игре за наше појмове, посета није била добра, али цела прошла сезона је уследила наком сезоне разочарења Лудогорец, Сасуоло, лига, финале купа . . . Следећа сезона ће кренути на крилима претходне и мислим да ће се одмах осетити и у посети. Рецимо посету са Спартаксом треба поредити са посетом против Флоријане, посету против Судуве/АПОЕЛа са просеком посете против Иртиша и Спарте . . . Верујем да ћемо на прошлогодишњу посети имати око 8000 душа више на Маракани. Нека буде тако то је добар почетак. Уз мало среће, лепе игра и добрих резултата преко лета имаћемо значајно бољу посету већ ове сезоне. Клуб сада треба још јаче да настави своје акција анимирања навијача, фудбалери да играју, а ми маторци да не будемо лењи и да дамо све од себе да будемо све редовнији. 

На мрежи -М.Ђ.-

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 48
  • Репутација: +27/-42
« Одговор #5344 послато: данас у 11:28:28 »
Клуб без навијача не постоји и зато је ова тема, не само на овом форуму, од највеће важности за даљи опстанак нечега што постоји већ 73 године. Пасивност у овом тренутку није уопште добра зато је битно да на сваком кораку, на сваком Звездашком месту под овим интернет небом истичемо важност одласка на стадион. Свест људи треба мењати из корена, јер очигледно да она није спремна да се суочи са полупразном Мараканом. Клуб и овај форум као најмасовније Звездашко место треба ову тему означити као примарну и најбитнију и тако се убудуће понашати и радити.
Стадион сваког викенда показује колико има оних правих, а интернет нам је приказао колико има оних који су остали да навијају у виртуелном свету. Ту другу скупину људи је потребно некако извадити из тог зачараног круга и извести у реалност. Та реалност је јасна, Звездаш си једино ако си на стадиону. Сваки видови изговора су бесмислица и молићу да се сваки наредни који буду на тај начин оправдавали свој недолозак на стадион банују. Потребно је стрпљење. Али уз константу акцију резултати ће се само показати кроз неколико година.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
« Одговор #5345 послато: данас у 12:19:57 »
Глупо је да тако уско сагледаш ситуацију.
У опште није иста ситуација са друштвеним мрежама пре 10 година и сада. Јесу ли постојали тада инфлуенсери и остала интернет занимања? Тада си светске блогере, влогере и стримере могао на прсте обе руке да набројиш, а сада их има на стотине хиљада. У последњих рецимо 2-3 године се екстреман бум десио на пољу социјалних мрежа и интернет платформи.
Не знам колико година имаш али буквално је за научно разматрање утицај Инстаграма првенствено на животе младих од рецимо 15 до 30 година. Таква опсесија и зависност приватног живота од социјалне мреже није постојала онда када је РСБ објавио рецимо онај снимак када лик устаје, облачи патике и иде до стадиона, не могу се имена сетити.
Ја ово не причам из неких хирова и тога што не готивим инстаграм, снепчет и остала срања. Из ужег круга пријатеља видим промене сада и пре пар година.
Млади прате трендове како год окренеш и неће да долазе на стадион јер није модерно и ин. Седне се на пиво окачи се слика, оде да учи слика, увече излазак слика. Људи стављају сваки дан бар једну слику на интернет, мени је то ненормално. Омладина постала зависна од мишљења околине, живе се неки лажни животи на интернету. Ликови са којима сам се цимао возом да гледам утакмице и који су до претпрошле, па и неким делом прошле године редовно долазили на стадион, сада их нема нигде.
Е брате немам пара, е брате немам времена, а излази се четвртак, петак, субота. Приоритети су отишли у другу страну и то је то.

Дефинитивно мислим да не треба некога ко је био пар година на стадиону опет позивати да се врати. Такав треба сам да препозна да је време да се дође. Клуб треба да прави погодности да привлачи људе са децом на исток и запад, а на северу неке нове генерације од 14-15 година да полако виде како се најватреније бодри клуб. Онај са 20 година је то већ све видео и одлучио је да не долази.

Сетио сам се још једне ствари која показје генералну незаинтересованост људи уопште за Звезду, а верованто и за спорт. Прегледи на навијачким извештајима које РСБ прави сада и пре неколико година. Sort by most popular и све ти говори.
Cekaj, ti mislis da jedino u Srbiji postoji instagram? Da ga nemaju Italijani, Nemci,Englezi pa cak i Poljaci neki? I to da pricamo o trecim ligama njihovim, ne o prvim! Sto se kod njih ne odrazava toliko drsaticno kao kod nas? Mislis da oni nemaju Zadruge, Velikog Brata i ostala sranja? Pa oni su ga izmislili. Oni su i instagram izmislili, tacnije zavrteli ga do te mere da postaje to sto pises. Ali i dalje u Seriji C mozes da vidis dobar broj klubova cija poseta prevazilazi nasu za duplo, troduplo...i to u trenucima kada smo napravili uspeh kakav nismo 25 godina! Mozemo ovako do sutra, i bukvalno svaki argument cemo izbiti iz ruku svakome ko pokusa da se vadi na supalj krov, zapisan wc i masovnu pojavu instagrama. To je laz! Ljudi ne znaju sta znaci voleti klub, sta znaci da mu to bude deo identiteta zivotnog. Od ovoga treba krenuti i nikakve druge stvari ne trebaju da nas interesuju jer mi ni ovaj minimum ne ispunjavamo.
Oduvek je Marakana(pre mobilizacije), vazila za razmazenu publiku. Iz mobilizacije je izvucen maksimum zato sto je radio inat, i on je toliko dugo trajao da smo maltene celu deceniju uspeli da sastavimo sa nekim neverovatnim uspesima sto se tice tribina.
Medjutim, kako je nestao inat tako ljudi nisu vise osecali nista sto bi ih povuklo da idu na stadion, i to je taj glavni problem oko koga se vrtimo vec jedno dve/tri godine. Zato je neophodno da se svi slozimo da je to glavni razlog i da moramo od pocetka sve. Ali da svih onih 7000/8000 stalnih to skapiraju i da krene prvo od nas da se radi i uredjuje. Kada mi sami sebe prvo uredimo, to ce neminovno povuci i druge dobre stvari sa sobom. Price o instagramu treba ostaviti za one slucajeve gde su tribine dobro uredjenje i postoji kultura dolaska na stadion, a pocinju da se osipaju. Kod nas to nije slucaj.
« Последња измена: данас у 12:27:36 zvezdani grad »

На мрежи zlidzon

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.856
  • Репутација: +2270/-854
« Одговор #5346 послато: данас у 12:33:37 »
Ljudi ne znaju sta znaci voleti klub

Љубав према клубу не можеш да дефинишеш, а још теже је натерати неког да клуб заволи.

Сви ми мислимо за себе да волимо овај клуб више од свих осталих на планети земљи, али ћеш то тешко да измериш на скали љубави.

Мени је искрено досадило да причам и расправљам о нечему о чему је тешко дискутовати, па онда увек окренем на онај други, исто тако битан део: "А како ти то испољаваш љубав према клубу?"

Е ту већ можеш непосредно да утврдиш да нису све љубави исте, те да се ни не испољавају на исти начин.

И то је оно на шта треба да се фокусирамо, а то је да покажемо људима како се воли клуб, а не колико.

Дакле, што више дела и што више речи које су поткрепљене делима, без празних прича.

Ван мреже Marko1czv

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 731
  • Репутација: +520/-320
« Одговор #5347 послато: данас у 12:51:05 »
Cekaj, ti mislis da jedino u Srbiji postoji instagram? Da ga nemaju Italijani, Nemci,Englezi pa cak i Poljaci neki? I to da pricamo o trecim ligama njihovim, ne o prvim! Sto se kod njih ne odrazava toliko drsaticno kao kod nas? Mislis da oni nemaju Zadruge, Velikog Brata i ostala sranja? Pa oni su ga izmislili. Oni su i instagram izmislili, tacnije zavrteli ga do te mere da postaje to sto pises. Ali i dalje u Seriji C mozes da vidis dobar broj klubova cija poseta prevazilazi nasu za duplo, troduplo...i to u trenucima kada smo napravili uspeh kakav nismo 25 godina! Mozemo ovako do sutra, i bukvalno svaki argument cemo izbiti iz ruku svakome ko pokusa da se vadi na supalj krov, zapisan wc i masovnu pojavu instagrama. To je laz! Ljudi ne znaju sta znaci voleti klub, sta znaci da mu to bude deo identiteta zivotnog. Od ovoga treba krenuti i nikakve druge stvari ne trebaju da nas interesuju jer mi ni ovaj minimum ne ispunjavamo.
Oduvek je Marakana(pre mobilizacije), vazila za razmazenu publiku. Iz mobilizacije je izvucen maksimum zato sto je radio inat, i on je toliko dugo trajao da smo maltene celu deceniju uspeli da sastavimo sa nekim neverovatnim uspesima sto se tice tribina.
Medjutim, kako je nestao inat tako ljudi nisu vise osecali nista sto bi ih povuklo da idu na stadion, i to je taj glavni problem oko koga se vrtimo vec jedno dve/tri godine. Zato je neophodno da se svi slozimo da je to glavni razlog i da moramo od pocetka sve. Ali da svih onih 7000/8000 stalnih to skapiraju i da krene prvo od nas da se radi i uredjuje. Kada mi sami sebe prvo uredimo, to ce neminovno povuci i druge dobre stvari sa sobom. Price o instagramu treba ostaviti za one slucajeve gde su tribine dobro uredjenje i postoji kultura dolaska na stadion, a pocinju da se osipaju. Kod nas to nije slucaj.

Не, апсолутно се нисмо разумели али видим да се слажемо.
Када је био пун север, био је пун јер је то тада било ИН и модерно. Био је фазон да се долази на утакмице, причало се како идеш на утакмице и то је то. Људе је прошао тај фазон, не како су одрастали већ се уопштено десила промена да су неке друге ствари сада актуелне и да људи на те ствари троше време. На то сам мислио. Лоше сам се изразио у овим претходним коментарима. Није истанграм узрок. Промена свести је узрок, а инстаграм показатељ. Или та свест није ни постојала, а мобилизација нам је показала како би то могло да изгледа када би навијачке, спортске свести било уопште.

100% се слажем да код нас не постоји спортска култура и да на томе треба радити, због тога сам мало изнад писао да клуб треба да се фокусира на породице, људе са децом и на те најмлађе.
Редовно пуњење стадиона је дуг процес и мислим да ту Север нема шта претерано да мења у односу на сада. Клуб мора озбиљну стратегију довођења публике да развије, а ти клинци што дођу са родитељима ће са 14-15 година гарантовано прећи на Север. Пун Север, запад и исто иду заједно.

На мрежи -М.Ђ.-

• Симпатизер
  • *
« Одговор #5348 послато: данас у 13:28:02 »
У спорту и навијачком свету ствари су врло јасне . Једини и најисправнији начин како се показује љубав према клубу је присуство на стадиону. Да ли гледаш Црвену Звезду или Ливерпул на телевизору исто је, ти ниси навијач тог клуба, ти си симпатизер. Црвена Звезда има огроман корпус тих симпатизера и на њима треба радити. Променити им свест и ставити до знања како се воли клуб. Овај форум има потенцијала за то и мислим да је сада, после ових фантастичних резултата, прави тренутак за то. Едукација виртуелне звездашке публике. Да баталимо приче о прелазном року и осталим стварима о којима не треба да бринемо и окренемо се овој теми.

На мрежи Zvezdin Vojvoda

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.380
  • Репутација: +388/-263
« Одговор #5349 послато: данас у 13:39:26 »
Ево једног предлога који ми је пао на памет (сигуран сам да није најпаметнији  :001_cool:)

Да се подели око 200 карата запад сектор до југа клинцима од 10 до 14,15 година неким школицама фудбала (пошто се тада не иде у школу) за утакмицу против Спартакса. Сигурно ће остати пар хиљада запада не продато, а та деца у 90% случајева неће ићи на утакмицу без родитеља, па ће вероватно на тих 200 карта бити још 100-200 купљених од стране родитеља који ће их водити. Верујем да већина тих родитеља и ако би ишла на утакмицу би гањала да купи исток или југ пре запада тако да је то вин вин ситуација. Поклоњене карте које свакако не би биле продате, атмосвера ће бити за нијансу боља, деца ће доћи - неки од њих ће заволети Звезду и продаће се неке карте које се иначе не би продале. Дати могућност куповине карата за тај сектор преко фудбалских школица. Чак се може размислити и о пакету Спартакс + отварање сезоне са Динамом из Врања за исти сектор. Ето ако се слажете да је идеја солидна предложите маркетингу или коме већ.

ЕДИТ свакако та деца од десетак година ће хтети да попију сок, поједу кокице, неко ће купити мајицу, можда чланску карту итд тако да постоји и могућност капиларних прихода. Свакако искористити све мечеве у Европи за промоцију сезонских улазница и чланарине

На мрежи СтелаРоса

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 6.499
  • Репутација: +3324/-3455
  • ...љубав према теби не престаје, све јача је...
« Одговор #5350 послато: данас у 13:42:20 »
У спорту и навијачком свету ствари су врло јасне . Једини и најисправнији начин како се показује љубав према клубу је присуство на стадиону. Да ли гледаш Црвену Звезду или Ливерпул на телевизору исто је, ти ниси навијач тог клуба, ти си симпатизер. Црвена Звезда има огроман корпус тих симпатизера и на њима треба радити. Променити им свест и ставити до знања како се воли клуб. Овај форум има потенцијала за то и мислим да је сада, после ових фантастичних резултата, прави тренутак за то. Едукација виртуелне звездашке публике. Да баталимо приче о прелазном року и осталим стварима о којима не треба да бринемо и окренемо се овој теми.
Pa onda nema svaki covek istu startnu poziciju prilikom polaska ka tituli "navijac". Nekome treba 2 kilometra do stadiona, a nekome 202. Neko ima bolje mogucnosti u smislu finansija, neko losije. Zar ne?

U tom slucaju nam treba neka matematicka formula kojom izracunavamo koliko smo procentualno navijaci. :biggrin:

На мрежи zlidzon

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.856
  • Репутација: +2270/-854
« Одговор #5351 послато: данас у 13:46:48 »
U tom slucaju nam treba neka matematicka formula kojom izracunavamo koliko smo procentualno navijaci. :biggrin:

Наравно да не треба мали - потребно је само да се ти потрудиш да данас урадиш за клуб бар мало више него што си урадио јуче. За почетак је то довољно.

На мрежи -М.Ђ.-

• Симпатизер
  • *
« Одговор #5352 послато: данас у 13:49:36 »
Pa onda nema svaki covek istu startnu poziciju prilikom polaska ka tituli "navijac". Nekome treba 2 kilometra do stadiona, a nekome 202. Neko ima bolje mogucnosti u smislu finansija, neko losije. Zar ne?

Причам о онима који могу да дођу, а неће. Они су у великој већини.
Има оних којима треба по 400км па су ту сваког викенда.
« Последња измена: данас у 13:55:42 -М.Ђ.- »

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
« Одговор #5353 послато: данас у 14:24:22 »
Pa naravno da nema govora da se ovo prvo i vecinski odnosi na razmazeni Beograd! Ovde svako moze da dodje i da kaze evo ja pratim Zvezdu decenijama i da slaze i ne trepne. Kako cemo mi to da otkrijemo? Nikako. Lakse se na navijackom forumu prepoznaje onaj ko laze nego ovde i to dodatno otezava okolnosti. Ipak, mogu da se postave pravila makar na forumu da se ne dozvoljava da se na bilo koji nacin poziva na ne dolazak na stadion. Naprotiv, treba i onaj sto nije u mogucnosti, da kaze iskreno, 400 kilometara sam od Beograda, na ovu utakmicu ne mogu da dodjem ali pozivam sve koji mogu da to urade. Ali tada bi palo mnogo maski onih sa Vozdovca, sa Vracara, Novog Beograda, iz Zemuna...koji ovde drve sve isto a na svega su par stanica od stadiona. Zamislite da neko iskreno napise. Ja zivim na Vracaru al me zabole dupe da idem na utakmicu danas, ali pozivam sve one koji mogu da dodju. Naravno da ne ide. I uvek ce se ovde ljudi i nogama i rukama truditi da sve to ostane negde u magli ne ispitano jer tako imaju ravnopravan glas sa svima, koji po meni nista ne znaci sve i da kaze nesto pametno. I stvarno ne moze to da se dokuci to do kraja. Ali moze da se snakcionise svaki vid, direktan ili indirektan na pozivanje ne dolaska na stadion. Ne znam da smo koji na tabeli, da nam je fudbal los da ne moze losiji, da uprava krade....UVEK MORAS DA SI NA STADIONU! Pa odatle menjaj, teraj, buni se, podrzavaj...

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
« Одговор #5354 послато: данас у 14:34:25 »
Ova tema je otvorena pre 4 godine i ima manje pregleda od teme za prelazni rok koja je otvorena pre 15 ak dana. To je nesto sto je porazavajuce  barem za mene.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
« Одговор #5355 послато: данас у 15:05:45 »
Mnogo mi ide na ***** jer se pravi pametan sad, a u nekim drugim vremenima nije smeo da zucne, ali to su stvari vec licnog zapazanja, ali ovo je nesto kako nas trenuto vidi obican narod, i naravno da ce da kazu da iver ne pada daleko od klade. Na nama je i da na ovom polju dokazemo da nije tako i da se razlikujemo.