Анкета

Најбољи играч Звезде у досадашњем току сезоне (можете мењати гласове кроз сезону):

Борјан
291 (10.9%)
Стојковић
380 (14.3%)
Савић
305 (11.5%)
Бабић
2 (0.1%)
Ле Талек
167 (6.3%)
Родић
15 (0.6%)
Анђелковић
2 (0.1%)
Гобељић
6 (0.2%)
Јовичић
42 (1.6%)
Доналд
49 (1.8%)
Фримпонг
5 (0.2%)
Рачић
1 (0%)
Милијаш
9 (0.3%)
Канга
107 (4%)
Рикардињо
8 (0.3%)
Срнић
26 (1%)
Аџић
7 (0.3%)
Милић
6 (0.2%)
Радоњић
94 (3.5%)
Боаћи
595 (22.4%)
Пешић
245 (9.2%)
Крстичић
298 (11.2%)

Укупно гласова: 1134

Аутор Тема: Играчки кадар Црвене звезде  (Прочитано 5067923 пута)

Marko_Tasic и 11 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Rade Jorovic

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 42
  • Репутација: +10/-50
Одг: Играчки кадар Црвене звезде
« Одговор #45420 послато: 09 Август 2017, 00:08:27 »
Senicu treba dati sansu .. Kako smo pogodili sa Adzicem i Radonjicem sta bi nam falilo da damo par utakmica i tom malom Senicu da vidimo kakav je ... Bolje njega probati nego gurati Rikardinja i Milica .. A Srnica prodati dok se jos moze nesto uzeti za njega .....

Ван мреже Max

• Члан ФК
  • Поруке: 3.815
  • Репутација: +2333/-2707
« Одговор #45421 послато: 09 Август 2017, 00:35:41 »
Srnic da bi se prodao, mora prvo da stigne ponuda za njega. A te ponude nema po recima Terzica. Bilo interesovanje ali ne i ponuda.

Sto se tice Senica, decko ne deluje dovoljno konkretno. Deluje kao dobro tehnicki obucen igrac, ali ne igrac koji driblingom, brzinom ili snagom pravi neku razliku. Prosto kao da igra u mestu. Slicno bi se moglo reci za Rikardinja.

Kad ga uporedite sa Adzom... Neuporedivo bolji Luka. Zapravo je za mene Adzic bas otkrovenje, znao sam da je dobar, ali nisam bio siguran da ce tako brzo preneti to sto zna na seniorski nivo. Odavno bolju tehniku i dribling nije imao neki nas igrac, pogotovu iz skole. Katai samo i pre njega, ko zna ko, ne mogu ni da se setim. Iamo je Nejc nekih lepih poteza, mada ovoliko tehnicki doterano nije igrao.

Ван мреже Rade Jorovic

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 42
  • Репутација: +10/-50
« Одговор #45422 послато: 09 Август 2017, 01:10:44 »
A gde si ga ti gledao ??  Ja bih voleo da ga vidim u prvom timu ali ne verujem da ce dobiti sansu ...

A sto se tice Adzica ja tvrdim da je on u zadnjih 10 godina jedan od dva najlucidnija igraca u nasem dresu egal sa Kataijem ... Ako bude nastavio da igra ovako SIGURNO cemo ga prodati za vecu paru nego Gruju .. To potpisujem .. Momak je svetska klasa ..

Treba gurati klince .. Prosle sezone smo probali sa strancima i domacim matorcima i popusili .. Adzic je blago receno fenomenalan a Racic hmm ! Tacno je da nije skoro nista pokazao ali opet s druge strane i nije bas toliko katastrofalan kao sto mnogi predstavljaju .. Preuvelicava se to .. Ima on dobar pas ume lepo da promeni stranu ne znam da li vredi istrpeti ga .. Zaista ne znam ... Nisam pametan .. Ilicima se moraju dati ti minuti pa onda ne vidim tu Racica u buducnosti .. Mozda bi bilo najbolje da ga prodamo sad do kraja avgusta ako jos vazi ona Seviljina ponuda od dva i po miliona plus 20 posto ... To je dobra para za igraca koji gotovo da nista nije pokazao ...

Nego sta mislis dal ce jos neki klinac ove sezone dobiti sansu . ? Senic tesko ali sta je sa Vucicevicem , Joveljicem , Veljkom Nikolicem ?  Pa onda tu je i onaj Stanojev ... Ima li tu nekog materijala ?
« Последња измена: 09 Август 2017, 01:15:48 Rade Jorovic »

Ван мреже DS96/Instagram

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 409
  • Репутација: +478/-185
  • www.instagram.com/delijasever96/
    • INSTAGRAM
« Одговор #45423 послато: 09 Август 2017, 01:33:40 »

Nego sta mislis dal ce jos neki klinac ove sezone dobiti sansu . ? Senic tesko ali sta je sa Vucicevicem , Joveljicem , Veljkom Nikolicem ?  Pa onda tu je i onaj Stanojev ... Ima li tu nekog materijala ?

Meni samo nije jasno zasto ih ne pozajmimo nekom JSL klubu na recimo 6m ili godinu dana i damo im 10% -15% od narednog transfera da nam razigraju igraca, oni bi imali interesa da ga razigravaju jer ako ga mi posle prodamo za 2miliona oni imaju 300 000e sto svakako taj novac ne mogu da izvucu za nekog svog igraca. (naravno tu da ne racunamo ove muljacine tipa Pavkov, Milosevic i sl.)

Ван мреже Sale87

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 129
  • Репутација: +51/-116
« Одговор #45424 послато: 09 Август 2017, 01:58:06 »
Kakva nam je liga realno treba da budu srecni ako im
damo nekog talentovanog klinca da igra za njih. Kakvi crni procenti...

Ван мреже Max

• Члан ФК
« Одговор #45425 послато: 09 Август 2017, 02:15:02 »
Senica sam gledao u ligi B timova, malo nesto iz OFKa, i sa priprema ako se ne varam. Nije me iskreno odusevio, treba ga jos jednom pozajmiti dal u ofk ili gde, ali nisam siguran da ce dogurati do prvog tima. Nije iskljuceno da eksplodira sto se kaze ali videcemo.

Stanojev je zanimljiv i dobar igrac. Ima pristojnu tehniku i dribling, mada bi trebalo da radi jos na tome, izuzetno je brz i ima brz prvi korak sto je veoma vazno. Ipak zna i nekad da bude sebican. Sutira sa obe noge, ali desna jaca. Verujem da moze u prvi tim. I on nazalost igra levo krilo, kao i Adzic i Radonjic. 

Romanic mi se isto svidja, mada mislim da ce pre da napravi karijeru kao krilni napadac ala David Vilja(iako je i on spic) ili Pedro, nego kao spic. Al ajde videcemo. Nadam se da je malo ojacao u pauzi.

Luka Ilic i Veljko Nikolic su vec ozbiljni igraci i steta je sto Luku ne gledamo vise u prvom timu, ali zahvaljujuci Man Cityiju, moracemo, tako da verujem da cemo uzivati. Mada je realno to premalo sto cemo videti od njega i brata,  ali dobro, veliki novac u pitanju.

Vucicevic ima sve sto treba da ima, ali kada mu se pruzi prilika mora da preore teren, sto pri kraju prosle sezone kada su ga pustili da igra nije bio slucaj.

Jovelja je buduca zvezda, o tome i ne treba diskutovati, samo da nastavi da radi, tezak je za spica taj prelazak u seniore.

I Aleksa Terzic i Viveiros takodje dobri igraci,  mada im mozda fali malo iskustva. Nadam se da cemo naci dobar tim za njihovu pozajmicu, tj. Ne znam dal Aleksa ima pravo da igra za omladince bese. Ako je 99. godiste,  ima.

Pa ja bih davao procente,  tj. U zavisnosti od toga koliko se ocekuje od igraca.

Ван мреже Bajudza

• Члан КК
  • Поруке: 231
  • Репутација: +74/-89
« Одговор #45426 послато: 09 Август 2017, 02:24:18 »
Senica sam gledao u ligi B timova, malo nesto iz OFKa, i sa priprema ako se ne varam. Nije me iskreno odusevio, treba ga jos jednom pozajmiti dal u ofk ili gde, ali nisam siguran da ce dogurati do prvog tima. Nije iskljuceno da eksplodira sto se kaze ali videcemo.

Stanojev je zanimljiv i dobar igrac. Ima pristojnu tehniku i dribling, mada bi trebalo da radi jos na tome, izuzetno je brz i ima brz prvi korak sto je veoma vazno. Ipak zna i nekad da bude sebican. Sutira sa obe noge, ali desna jaca. Verujem da moze u prvi tim. I on nazalost igra levo krilo, kao i Adzic i Radonjic. 

Romanic mi se isto svidja, mada mislim da ce pre da napravi karijeru kao krilni napadac ala David Vilja(iako je i on spic) ili Pedro, nego kao spic. Al ajde videcemo. Nadam se da je malo ojacao u pauzi.

Luka Ilic i Veljko Nikolic su vec ozbiljni igraci i steta je sto Luku ne gledamo vise u prvom timu, ali zahvaljujuci Man Cityiju, moracemo, tako da verujem da cemo uzivati. Mada je realno to premalo sto cemo videti od njega i brata,  ali dobro, veliki novac u pitanju.

Vucicevic ima sve sto treba da ima, ali kada mu se pruzi prilika mora da preore teren, sto pri kraju prosle sezone kada su ga pustili da igra nije bio slucaj.

Jovelja je buduca zvezda, o tome i ne treba diskutovati, samo da nastavi da radi, tezak je za spica taj prelazak u seniore.

I Aleksa Terzic i Viveiros takodje dobri igraci,  mada im mozda fali malo iskustva. Nadam se da cemo naci dobar tim za njihovu pozajmicu, tj. Ne znam dal Aleksa ima pravo da igra za omladince bese. Ako je 99. godiste,  ima.

Pa ja bih davao procente,  tj. U zavisnosti od toga koliko se ocekuje od igraca.

Hvala na detaljnom odg za senica, posle sam hteo da postavim pitanja i za viveriosa i vanju al si i na njih dao odg. Hvala jos jednom :)

Jel ze carlos ili kako vec se zove krenuo da radi individualno, jel uopste kod nas i u bg?

Ван мреже Max

• Члан ФК
« Одговор #45427 послато: 09 Август 2017, 02:34:55 »
Nema na cemu, Vanja ima odlicnu tehniku za spica, pogotovu njegove visine, i ima zaista veliki potencijal, ali agilnost, pa i cvrstine, to je ono sto moze da se kaze da mu fali u ovom trenutku. Mislim da je veliki potencijal,  ali nije vise klinac,  mora da pocne da pokazuje kvalitet, kao sto to Adza cini. Doduse nije bas najsrecnija situacija na njegovoj poziciji po njega, pitanje dal ce i kada dobiti priliku pored Boacija i Pesica.

Viveiros malo ima taktickih problema, igrao je valjda u brazilu beka u 352, pa nije bas uvek ispratio igraca u odbrani kako je trebalo itd. , cinjenica je da je zgoljav, ali takvi su ti bekovi, i on je brz, odlican sa loptom za beka, i generalno zna da igra fudbal, vidi se kad kombinuje sa saigracima itd. Meni se dopada kakav je fudbaler. Alii on bi trebalo da stekne negde malo iskustva.
Da proradi ta liga b timova pa i da ga ostavimo bez pozajnice, ipak nisam siguran sta ce biti. On je svakako registrovan i konkurise za prvi tim.

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.130
  • Репутација: +616/-491
« Одговор #45428 послато: 09 Август 2017, 07:00:18 »
Senicu treba dati sansu .. Kako smo pogodili sa Adzicem i Radonjicem sta bi nam falilo da damo par utakmica i tom malom Senicu da vidimo kakav je ... Bolje njega probati nego gurati Rikardinja i Milica .. A Srnica prodati dok se jos moze nesto uzeti za njega .....
Ma sta ima mi da vidimo na terenu kakav je..Neka se nametne na treninzima,ako je bolji od Milica,Srnica,Radonjica i Adzica onda treba da dobije sansu,ako nije.Pozajmica

На мрежи bm

• Члан ФК
  • Поруке: 2.485
  • Репутација: +603/-849
« Одговор #45429 послато: 09 Август 2017, 08:15:02 »
B92

Mrkela: Jovičić ne mora na operaciju
Sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela rekao je da Branko Jovičić neće morati da operiše metatarzalnu kost, ali da će van terena provesti šest nedelja.

"Lekari su procenili, posle snimaka i pregleda, da Branko ne bi trebalo da ide na operaciju. Čeka ga pauza od šest nedelja. Njegova povreda je veliki hendikep, teško je i njemu i svima nama u klubu. Svi smo uz Jovičića, želimo mu da se brzo oporavi. Šta možemo, povrede se dešavaju", potvrdio je Mrkela za Novosti.

Jovičiću je pukla metatarzalna kost u stopalu zbog koje će pauzirati šest nedelja, a Nikola Drinčić negirao je da ga je on povredio.

Klub iz Ljutica Bogdana morao je odmah da reaguje pa je njegova zamena morala ekspresno da se pronađe. Izbor je pao na Srđana Mijailovića, nekadašnjeg bisera sa "Marakane", koji je pre četiri godine igrao na Marakani.

"Posao još nije gotov, Mijailović je naša želja. Pregovori sa Krilima su u toku i idu u dobrom pravcu. Radi se o opciji jednogodišnje pozajmice, posle koje bi mogli da otkupimo ugovor. Mijailović je u punoj takmičarskoj formi i zato je za Zvezdu u ovom trenutku najbolje rešenje".

Sportskom direktoru su prijale pohvale čelnika Zvezdana Terzića na njegov i račun trenera Milojevića da je prelazni rok urađen "nikad bolje".

"Ne bih ništa da dodajem, rezultati će biti najbolji pokazatelj kako se radilo u prelaznom roku koji još traje. U slučaju da bude još nekih odlazaka ili nepredviđenih problema kao što su povrede, sigurno ćemo reagovati".

Kada će strancima, Kangi, Donaldu i Le Taleku biti ponuđeni novi ugovori...

"O tom potom, već su neki stvari povodom toga urađene. S njima imamo dogovor da mogu da idu u slučaju baš dobre ponude koja bi zadovoljila obe strane. Naša želja je da ih zadržimo", istakao je Mrkela.

На мрежи dejank72

• Веран као пас
  • Поруке: 953
  • Репутација: +443/-812
  • Nema dana a da ne mislim na tebe...
« Одговор #45430 послато: 09 Август 2017, 08:36:26 »
Šest i po nedelja i nije toliko strašno (mesec i po), uz još koju nedelju ulaska u formu posle pauze imaćemo ga u timu za dva meseca, dakle početkom oktobra. Ok, preskočiće neke važne utakmice ali će ipak biti na raspolaganju veći deo sezone. Kako je moglo biti i nije toliko loše.

Sent from my E2303 using Tapatalk

На мрежи Vlada 89

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 12.408
  • Репутација: +1664/-2247
« Одговор #45431 послато: 09 Август 2017, 08:45:21 »
Ocekujem Branka na terenu sredinom oktobra,posle reprezentativne pauze.

Ван мреже Зоки МПЦЗ

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.064
  • Репутација: +957/-1010
  • На свету све си нам, за боље не знамо...
« Одговор #45432 послато: 09 Август 2017, 09:16:44 »
Бранко дефинитивно 6 недеља ван терена, не мора на операцију, ово су заиста лепе вести :win:

Ван мреже nkuzmanovic

• Члан ФК
  • Поруке: 75
  • Репутација: +57/-4
  • ...ал' љубав ка теби још јача је !!!
« Одговор #45433 послато: 09 Август 2017, 11:14:29 »

Рикардињо за Журнал: Звезда побеђује, нема разлога да ило ко паничи, доћи ће и моји голови

09 август, 2017
0

Странац је у свакој фудбалској средини први на удару. Стрпљење навијача и јавности не траје дуже од две-три утакмице

ФОТО: Н. Неговановић

Посебно ако играч при доласку буде громогласно најављен, као што је то био случај са Рикардињом у Црвеној звезди.

Бразилац је за рекордно кратко време „проглашен” за промашај, „осуђен” без права на одбрану. Скоро да нико више и не очекује од њега било шта. На његову срећу, тако не мисли најодговорнији, тренер Владан Милојевић.

Рикардињо се од доласка у Звезду налазио и у својеврсној медијској изолацији. Сада има реч на „Журналовим” ступцима. Првенствено да објасни шта је кључни разлог слабијих игара на старту у Црвеној звезди у односу на период у Шерифу.

– Адаптација. За мене је овде све ново: клуб, језик, тим... Као што сам рекао кад сам стигао, за мене је најважнија да Звезда побеђује. То се и дешава, па нема разлога да нико паничи. Волео бих, наравно, да сам дао већи допринос у досадашњем делу сезоне, али сигуран сам да ће голови да дођу временом – истакао је Рикардињо.

Утисак је да је Рикардињо брзо изгубио самопоуздање, психолошки и физички неспреман сударио се са Звездином величином.

– То је питање прилагођавања, кад стигнете на место где сте нови, на крају изгубите мало самопоуздања. Имамо добру групу и одличног тренера, то ми много помаже у свакодневном животу. Ово су ситуације које се дешавају у фудбалу, сигуран сам да ћу ускоро да вратим поверење свих. Кад озбиљно радиш, Бог све постави на своје место.

Рикардињо је у прошлој сезони постигао 15 голова у шампионату Молдавије за Шериф, асистенција је било још више.

Чека првенац у Црвеној звезди, као и дефинисање на којој позицији може највише да пружи, затим ће све бити лакше…За сада је добио само звиждуке, уверен је да ће да заслужи аплаузе.

– Самопоуздање се повећава головима, очекујем их. Разумем и навијаче, када клуб запошљава играча, симпатизери желе да виде најбоље од тог фудбалера. И то што је брже могуће. У Бразилу сам и ја сам навијач. Пролазим кроз лошу фазу, сигуран сам да ћу да обрадујем људе који воле Звезду.

Око највећег српског стадиона кружи прича и да су се Рикардињу доласком у Црвену звезду поклопили породични проблеми и да се то одразило на игре. У незгодним тренуцима, попут оних који су му се натоварили на леђа, логично је било да је мислима био у Бразилу.

– Без обзира на било који проблем, увек сам дужан да као професионалац поштујем своје обавезе. То и чиним. Не тражим никакав алиби и хоћу да заиграм на свом нивоу у интересу Црвене звезде – закључио је Рикардињо.
Све зависи од мене, Каду ми причао о навијачима
Чак и после потписа за Црвену звезду, Рикардињо је добијао понуде да оде у Азију. Није желео да испадне неозбиљан у односу са новим клубом.
– Имао сам понуде из других клубова, пре него што сам дошао у Црвену звезду, о којој сам разговарао са пријатељем Кадом. Посебно ми је причао о навијачима, рекао је да ако играм добро овде, то је најбоље место. Желим да то и осетим, знам да све од мене зависи и спреман сам да подигнем ниво игре – рекао је Рикардињо.

Ван мреже Gaučo

• Веран као пас
  • Поруке: 752
  • Репутација: +507/-686
  • Звездаш, не Делија
« Одговор #45434 послато: 09 Август 2017, 11:29:38 »
Значи биће Бранко ту за групну фазу, и борбу за 1/32  :001_cool:
Издржи, докторе!

Ван мреже VladoPD

• Члан ФК
  • Поруке: 5.358
  • Репутација: +1814/-961
« Одговор #45435 послато: 09 Август 2017, 11:49:17 »
Ričmond Boaći, primer odgojenog i zahvalnog momka, kapa do poda!

Цитат
Šta je Zvezda za tebe?

"Crvena zvezda me je dovela u fudbalsku žižu interesovanja. Imao sam priliku da igram devet godina u Italiji, Juventus me je kupio, ali nikada pre nisam igrao u Ligi Evrope. Crvena zvezda mi je dala priliku da to ostvarim. Zahvaljujući Zvezdi moje ime sada znaju ljudi koji inače nikada ne bi znali za mene. Sa Zvezdom mogu sve, a bez nje bih još uvek igrao u Seriji B i zato sam mnogo zahvalan ovom klubu. Ljubav i zahvalnost ću zauvek osećati prema ovoj ekipi, čak i kada je jednog dana budem napustio"

http://mondo.rs/a1031163/Sport/Fudbal/Ricmond-Boaci-FK-Crvena-zvezda-o-hrani-picu-crtanim-filmovima.html

Ван мреже Maxi94

• Члан ФК
  • Поруке: 280
  • Репутација: +178/-184
« Одговор #45436 послато: 09 Август 2017, 12:54:14 »
Jel pratio neko Adzica pre nego sto je usao u prvi tim?Meni on izgleda vise kao ofanzivni vezni neko levi krilni napadac,mozda gresim,ali imam takav utisak.Mnogo me kopka sta se desava sa Andrijom Lukovicem,prosto mi je neverovatno da uopste nije igrao od kad je dosao,kod Grofa i razumem,kome je on pa ukazao sansu,ali kod Milojevica mi je nejasno.Naravno,trener igrace gleda svaki dan,pa zna mnogo bolje ko treba da dobije sansu,ali ja ono sto sam video,on je odlican.
Zaboravio sam da napisem,vidim pise se da Adzica otresaju u nasoj ligi bekovi i stoperi,meni je neverovatno da to neko napise,sem ako neko smatra da je otresanje kad neko napravi faul nad njim,posto ja mislim da su ga protiv Rada faulirali jedno 10 puta.
« Последња измена: 09 Август 2017, 13:00:57 Maxi94 »

На мрежи Stevke94

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 256
  • Репутација: +71/-131
« Одговор #45437 послато: 09 Август 2017, 13:51:09 »
Jel pratio neko Adzica pre nego sto je usao u prvi tim?Meni on izgleda vise kao ofanzivni vezni neko levi krilni napadac,mozda gresim,ali imam takav utisak.Mnogo me kopka sta se desava sa Andrijom Lukovicem,prosto mi je neverovatno da uopste nije igrao od kad je dosao,kod Grofa i razumem,kome je on pa ukazao sansu,ali kod Milojevica mi je nejasno.Naravno,trener igrace gleda svaki dan,pa zna mnogo bolje ko treba da dobije sansu,ali ja ono sto sam video,on je odlican.
Zaboravio sam da napisem,vidim pise se da Adzica otresaju u nasoj ligi bekovi i stoperi,meni je neverovatno da to neko napise,sem ako neko smatra da je otresanje kad neko napravi faul nad njim,posto ja mislim da su ga protiv Rada faulirali jedno 10 puta.

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:573440-Luka-Adzic-Tatu-sam-gledao-samo-na-kasetama-nije-bio-los

Priča Luka da voli Nejmara, iako nemaju nikakve sličnosti, kaže da mu je kao plejmejkeru nekako najbliži Mesut Ozil.

- Više volim da dodam loptu za gol nego da ga sam postignem.

Sam kaže da je on "desetka"

Ван мреже Бејли

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 276
  • Репутација: +107/-153
  • Звездо знај да лудо волим те!
« Одговор #45438 послато: 09 Август 2017, 15:32:56 »
Toliko gotivim ovog Boacija da je to strasno, taj covek je skroman, dobar, inteligentan, zna fudbal, ima tehniku, ima njuh za gol, uvek raspolozen, a citajuci ovaj intervju njegov sam samo potvrdio da je moje misljenje o njemu tacno. Boaci Srbin!

Ван мреже Milutin Deutsh

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 281
  • Репутација: +408/-370
« Одговор #45439 послато: 09 Август 2017, 16:00:20 »
Izuzetno mi je drago što je na današnjoj KZN Vladan Milojević svima javno poručio da su čitav klub i momci iz ekipe uz Rikardinja koji se našao na udaru pravog medijskog linča, koji se i ovde, istina u ne tolikoj meri, preneo.
Verujem da oseća tu podršku i da će doći u formu kada nam to bude bilo najpotrebnije, Bože zdravlja, u grupnoj fazi LE.