Анкета

Најбољи играч Звезде у досадашњем току сезоне (можете мењати гласове кроз сезону):

Борјан
118 (8.2%)
Стојковић
97 (6.7%)
Савић
221 (15.4%)
Бабић
0 (0%)
Ле Талек
56 (3.9%)
Родић
1 (0.1%)
Анђелковић
1 (0.1%)
Гобељић
4 (0.3%)
Јовичић
13 (0.9%)
Доналд
42 (2.9%)
Фримпонг
2 (0.1%)
Рачић
0 (0%)
Милијаш
1 (0.1%)
Канга
57 (4%)
Рикардињо
2 (0.1%)
Срнић
4 (0.3%)
Аџић
0 (0%)
Милић
3 (0.2%)
Радоњић
40 (2.8%)
Боаћи
408 (28.4%)
Пешић
167 (11.6%)
Крстичић
201 (14%)

Укупно гласова: 610

Аутор Тема: Играчки кадар Црвене звезде  (Прочитано 4573345 пута)

nuevo belgrado, iggi и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже NNLice

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 639
  • Репутација: +289/-270
Одг: Играчки кадар Црвене звезде
« Одговор #45520 послато: 14 Август 2017, 09:54:54 »
Svejedno je, ako ide pod noz zaista, polusezona je zavrsena.
То уопште не мора да значи. Под нож се иде само када је повреда компликованије природе (не иде се за сваку ситницу), али онда она опоравак скраћује (можда је болније само у једном периоду). Нпр мој зет је покидао ахилову тетиву и дали су му да бира операција или обично лечење, где му операција далеко скраћује период опоравка и смањује ризик лошег зарастања.

Ван мреже mastermind

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.174
  • Репутација: +713/-1687
  • Omega vrati mi bre telefon!!!
« Одговор #45521 послато: 14 Август 2017, 10:23:40 »
Ja koliko znam operacija skracuje period oporavka.

Bilo bi dobro ako neko nesto zna u vezi ove teme, da napise.

Ван мреже ludisever

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 446
  • Репутација: +112/-276
« Одговор #45522 послато: 14 Август 2017, 12:04:25 »
Koliko ja znam operacija skracuje period lecenja za nekih 6-7 dana prosecno. Takodje, oporavak traje 4 do 6 nedelja, nekad i vise, plus da se vrati u trenazni proces.

Postoji li neka tacna informacija koliko ce odsustvovati? Ne mogu da se setim ali sam negde procitao da ce biti spreman negde oko sredine oktobra ?

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 3.130
  • Репутација: +934/-1994
« Одговор #45523 послато: 14 Август 2017, 14:25:06 »
Je l to u vezi operacije ovo sto pominju Katar? Navidno tamo ce ici na lecenje i vratice se na teren pre predvidjenog.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже tokyo

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 260
  • Репутација: +312/-25
« Одговор #45524 послато: 14 Август 2017, 14:37:50 »

Napisao bih par reči o Luki Iliću.Dečko je pre mesec dana napunio 18 godina.Ne bih ulazio u to da li je moglo da se sačeka sa prodajom,pošto se zna u kakvoj smo situaciji,a 5 miliona eura odmah u celosti nije baš za odbijanje(u paketu sa bratom koji ima 16 godina).Dečka nisam gledao u omladincima,pričao sam sa nekolicinom ljudi koji su ga malo više pratili,nepodeljeni utisak je da se radi o vrhunskom talentu,koji ima veliku šansu da se razvije u igrača evropske klase.Juče za ono kratko vreme na terenu,moglo je da se primeti da je to to.
   Šta mislim da bi trebalo da nam bude cilj kao klubu što se tiče Luke?Prodat je velikom klubu,to je OK.Ima klauzula po kojoj je zagarantovano da će imati tih minimum 12 utakmica po 60 minuta ove sezone,i to je OK.Siguran sam da će Luka na proleće dobiti i više minuta od ovih zagarantovanih,pošto vredi,a tek će da napreduje.Sada dolazim do onog najvažnijeg.Kada se završi ova sezona,nadamo se najbolje po nas(titula),sledi ono što mislim da bi u narednom periodu rukovodsvo našega kluba trebalo da predloži Mančester Sitiju.Da Luka sezonu 2018-19.provede kod nas(kao igrač Sitija na pozajmici).Kvalifikacije za LŠ,eventualna grupna faza(ili LŠ ili LE),domaće prvenstvo,kup.Za godinu dana u ovo doba realno je očekivati da Luka bude standardni član prvog tima,da skuplja iskustvo i napreduje,i da se onda posle 30 tak odigranih jakih utakmica preseli u Mančester leta 2019(neće imati još punih 20 godina).Mislim da bi za sve tri strane(Zvezda,Siti,Luka)ovo bilo najbolje rešenje.Ako bi otišao u leto 2018.pa tamo eventualno bio na klupi u Liga Kupu,igrao prijateljske utakmice za 2.ekipu Sitija,to ne bi bilo ni približno dobro za njegov razvoj,kao ova prva opcija.Ovako bi svi bili na dobitku,siguran sam.
   Nadam se da bi do ovakvog dogovora moglo da dodje,juče sam u onih nekoliko poteza osetio da je mali pravi igrač i da bi sledeća sezona ako bi ostao kod nas mogla da bude jako dobra po njega,a i za klub

На мрежи dzonidelija

• Веран као пас
  • Поруке: 703
  • Репутација: +193/-225
  • I da mi ponude milione,bilione....
« Одговор #45525 послато: 14 Август 2017, 15:39:20 »

Napisao bih par reči o Luki Iliću.Dečko je pre mesec dana napunio 18 godina.Ne bih ulazio u to da li je moglo da se sačeka sa prodajom,pošto se zna u kakvoj smo situaciji,a 5 miliona eura odmah u celosti nije baš za odbijanje(u paketu sa bratom koji ima 16 godina).Dečka nisam gledao u omladincima,pričao sam sa nekolicinom ljudi koji su ga malo više pratili,nepodeljeni utisak je da se radi o vrhunskom talentu,koji ima veliku šansu da se razvije u igrača evropske klase.Juče za ono kratko vreme na terenu,moglo je da se primeti da je to to.
   Šta mislim da bi trebalo da nam bude cilj kao klubu što se tiče Luke?Prodat je velikom klubu,to je OK.Ima klauzula po kojoj je zagarantovano da će imati tih minimum 12 utakmica po 60 minuta ove sezone,i to je OK.Siguran sam da će Luka na proleće dobiti i više minuta od ovih zagarantovanih,pošto vredi,a tek će da napreduje.Sada dolazim do onog najvažnijeg.Kada se završi ova sezona,nadamo se najbolje po nas(titula),sledi ono što mislim da bi u narednom periodu rukovodsvo našega kluba trebalo da predloži Mančester Sitiju.Da Luka sezonu 2018-19.provede kod nas(kao igrač Sitija na pozajmici).Kvalifikacije za LŠ,eventualna grupna faza(ili LŠ ili LE),domaće prvenstvo,kup.Za godinu dana u ovo doba realno je očekivati da Luka bude standardni član prvog tima,da skuplja iskustvo i napreduje,i da se onda posle 30 tak odigranih jakih utakmica preseli u Mančester leta 2019(neće imati još punih 20 godina).Mislim da bi za sve tri strane(Zvezda,Siti,Luka)ovo bilo najbolje rešenje.Ako bi otišao u leto 2018.pa tamo eventualno bio na klupi u Liga Kupu,igrao prijateljske utakmice za 2.ekipu Sitija,to ne bi bilo ni približno dobro za njegov razvoj,kao ova prva opcija.Ovako bi svi bili na dobitku,siguran sam.
   Nadam se da bi do ovakvog dogovora moglo da dodje,juče sam u onih nekoliko poteza osetio da je mali pravi igrač i da bi sledeća sezona ako bi ostao kod nas mogla da bude jako dobra po njega,a i za klub
Pa pazi ako on izraste u neku zver koja ce praviti razliku sto da ne Ali ako ne bude taj kvalitet nema on sya da trazi kod nas.Mi smo za njega vec uzeli pare tako bi forsirali tudjeg igraca umesto da damo sansu recimo Racicu ili malom Nikolicu.Za njegov razvoj to ne bi bilo lose,ali mi trebamo sebe da gledamo a ne malog Ilica kog smo vec prodali.

Ван мреже tokyo

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 260
  • Репутација: +312/-25
« Одговор #45526 послато: 14 Август 2017, 15:49:24 »
Pa pazi ako on izraste u neku zver koja ce praviti razliku sto da ne Ali ako ne bude taj kvalitet nema on sya da trazi kod nas.Mi smo za njega vec uzeli pare tako bi forsirali tudjeg igraca umesto da damo sansu recimo Racicu ili malom Nikolicu.Za njegov razvoj to ne bi bilo lose,ali mi trebamo sebe da gledamo a ne malog Ilica kog smo vec prodali.
        Slažem se sa ovim.Proceniti tokom proleća,pa onda ili predložiti pozajmicu na godinu dana,ili ga po sadašnjem dogovoru proslediti u Siti.Naravno da prednost treba da imaju igrači koji su još uvek naši i od kojih tek očekujemo napredak i posle dobru prodaju.Kod Luke imam neki osećaj da bi već za godinu dana mogao da bude neko ko pravi razliku,i koji bi mogao da bude mnogo koristan za ekipu,makar i godinu dana.Ali slažem se,o tom potom

Ван мреже nemanja87

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 6.018
  • Репутација: +1740/-2523
« Одговор #45527 послато: 14 Август 2017, 17:59:23 »
Iako smo prodali Ilica nama je u interesu da on bude sto bolji.

Prvo zbog toga sto SIti ima dosta igraca i velika je verovatnoca da ce moci da se prave opet neke pozajmice sa njima ako Luka bude pravio razliku u pozitivnom smislu.

Druga stvar je da afirmisemo sto vise igraca iz nase skole i pokazemo da ta roba vredi.Zasto sutra ne bi ponovo saradjivali sa tim Sitijem ili Liverpulom za neke i vece pare.

Ван мреже Uvekuzzvezdu

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.472
  • Репутација: +698/-862
« Одговор #45528 послато: 14 Август 2017, 19:56:20 »
        Slažem se sa ovim.Proceniti tokom proleća,pa onda ili predložiti pozajmicu na godinu dana,ili ga po sadašnjem dogovoru proslediti u Siti.Naravno da prednost treba da imaju igrači koji su još uvek naši i od kojih tek očekujemo napredak i posle dobru prodaju.Kod Luke imam neki osećaj da bi već za godinu dana mogao da bude neko ko pravi razliku,i koji bi mogao da bude mnogo koristan za ekipu,makar i godinu dana.Ali slažem se,o tom potom
A jeli misliš da Terza ovo nije znao... Vjerovatno je igranje i minutaža bilo jedan od uslova za transfer...mi smo u situaciji da ni jednu ponudu preko milion eura ne možemo apriori odbiti a kamo li 5,5 za dva klinca koji jos nisu punoljetni i koji za dvije godine mogu vrijediti 10 miliona eura a mogu i 0....da se ne vracamo unazad ali u principu uvijek prva ponuda za nekog naseg igraca bude i najbolja.

На мрежи СрбМКД

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.928
  • Репутација: +1618/-665
  • Идопоклоник
« Одговор #45529 послато: 15 Август 2017, 14:59:59 »

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.393
  • Репутација: +635/-343
« Одговор #45530 послато: 15 Август 2017, 15:13:44 »

Ван мреже Romaj

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.255
  • Репутација: +802/-96
  • Zarazen sam virusom crvenozvezditisom!
« Одговор #45531 послато: 17 Август 2017, 22:47:02 »
Sta mislite,jel moze Gobeljic da igra u paru s Donaldom u revansu?

На мрежи acer

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.029
  • Репутација: +730/-468
« Одговор #45532 послато: 17 Август 2017, 22:57:00 »
Pa i nema ko drugi, bolje nego Racic svakako, em je neiskusan, em je slabo sta pokazao, a i videli smo kako to izgleda sa dva tornja na sredini.

Ван мреже Gojkocea

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 146
  • Репутација: +141/-152
« Одговор #45533 послато: 17 Август 2017, 22:58:49 »
Morao bi...da su danas bili tu Jovicic i Rodic ne bi izgubili...Gobelja mora od starta na Rajku...svaka cast Miloju za Radonju i za smelo ubacivanje Pesica...Le talek i Donald nikako ne smeju zajedno da igraju na sredini jer su prespori i jako lose takticki stoje(uvek im se uvuce igrac iza ledja)...

На мрежи redneck

• Највећи критичар
  • Звезда му је све
  • Поруке: 3.040
  • Репутација: +2592/-2201
« Одговор #45534 послато: 17 Август 2017, 23:00:39 »
nadam se da ce babetinu vratiti u spaniju
fri na stopera kud puklo
grlice na pozajmici nam ne trebaju
leteleka koji se plasi voleja u saudijsku arabiju sa drugo ruizom

Ван мреже moonn

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.967
  • Репутација: +737/-491
  • ko je viknuo sta vidis cica?
« Одговор #45535 послато: 17 Август 2017, 23:05:07 »
braco igramo fudbal ko Kolumbija sa Valderamom.....Kanga mora svaku da overi.....i gra samo forhend zato nam savki napad ide ili sredinom ili desnom stranom.
I Radonjic i Rikardinjo su s toga neiskorisceni

Ван мреже DraganPP

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 383
  • Репутација: +232/-176
« Одговор #45536 послато: 17 Август 2017, 23:46:44 »
Je li Milosevic jos u klubu? Nije registrovan za prvenstvo a na sajtu stoji slika da je u prvom timu?

Ван мреже ds-debeljaca

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.014
  • Репутација: +257/-413
« Одговор #45537 послато: 17 Август 2017, 23:59:32 »
Babic me nije uopste razocarao,ocekivao sam to od njega,videlo se jos u sls da skripi,sad je samo potvrdio,pretanak igrac.Hvala svima na borbi,izginuli su danas skoro svi,Srnic i Donald kapa dole.
Veliki problem ce biti levi stoper,samo da se Rodic vrati,pa nece biti toliko strasno,ovo je danas bilo katastrofa koja rupa je bila,mozda Srnic da igra levo od pocetka,a Radonja desno,ali opet je problem onda Vanderson,1001 dilema za Miloja za 7 dana..

Ван мреже saxon

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.452
  • Репутација: +702/-664

На мрежи dzoni21

• Члан КК
  • Поруке: 725
  • Репутација: +1059/-76
« Одговор #45539 послато: 18 Август 2017, 00:18:56 »
Vujadin Savic :hail: :hail:
Pored sasvim zadovoljavajuce partije onakva reakcija kad Smolov nije hteo da izbaci loptu i pored dva fudbalera na travi,Brigadiri su ponosni :srbinosm:

Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока