Анкета

Најбољи играч Звезде у досадашњем току сезоне (можете мењати гласове кроз сезону):

Борјан
91 (4.3%)
Стојковић
71 (3.3%)
Савић
157 (7.4%)
Бабић
1 (0%)
Ле Талек
5 (0.2%)
Родић
6 (0.3%)
Анђелковић
2 (0.1%)
Гобељић
2 (0.1%)
Јовичић
404 (19.1%)
Доналд
82 (3.9%)
Фримпонг
3 (0.1%)
Рачић
2 (0.1%)
Милијаш
3 (0.1%)
Канга
562 (26.5%)
Рикардињо
8 (0.4%)
Срнић
59 (2.8%)
Аџић
5 (0.2%)
Милић
3 (0.1%)
Радоњић
36 (1.7%)
Боаћи
599 (28.3%)
Пешић
19 (0.9%)

Укупно гласова: 934

Аутор Тема: Играчки кадар Црвене звезде  (Прочитано 4237863 пута)

Антипацифист, lješnjak, Malta и 7 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже acafcrs

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 55
  • Activity:
    3%
  • Репутација: +35/-15
Одг: Играчки кадар Црвене звезде
« Одговор #45920 послато: 12 Септембар 2017, 09:08:45 »
Синоћ сам у биоскопу, налетео на капитена, Доналда. Замолио га за слику и питао када ће да потпише нови уговор. Рекао ми је на један: "Ништа ми нису понудили".

Продужење за њега и Кангу, по мени, најбитнији посао руководства у наредним недељама.

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 11.761
  • Activity:
    59.83%
  • Репутација: +5412/-2051
« Одговор #45921 послато: 12 Септембар 2017, 09:37:43 »
Катастрофа ако је тачно. То би био најдебилнији могући потез управе, непродужавање уговора на време играчима које сам већ поменуо.

Ван мреже KyBap

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 150
  • Activity:
    5.33%
  • Репутација: +32/-88
« Одговор #45922 послато: 12 Септембар 2017, 09:44:51 »
Off Topic
Da li neko zna gde ce i kada biti dostupne pojedinacne slike igraca sa jucerasnjeg slikanja?

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.038
  • Activity:
    23.83%
  • Репутација: +326/-281
« Одговор #45923 послато: 12 Септембар 2017, 15:49:11 »
Синоћ сам у биоскопу, налетео на капитена, Доналда. Замолио га за слику и питао када ће да потпише нови уговор. Рекао ми је на један: "Ништа ми нису понудили".

Продужење за њега и Кангу, по мени, најбитнији посао руководства у наредним недељама.
Ako je ovo istina onda stvarno  :facepalmanimation:

Ван мреже mirDa_zlo

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 80
  • Activity:
    8.5%
  • Репутација: +25/-29
« Одговор #45924 послато: 12 Септембар 2017, 16:34:59 »
Možda čekaju kraj meseca da bi im se septembarske plate obračunavale po starom ugovoru. :D

Nadam se da je samo neko petljanje, muljanje, odugovlačenje zbog svih ovih ostalih radova i da će za koji dan to biti završeno. I Le Talek, i Donald, i Srnić, i Kanga. Inače bi potrošili sav kredit koji su stekli kod navijača ovim neplaniranim ulaskom u LE, al kapiram da nisu debili, ne bi bilo apsolutno nikakve logike tako nešto da se dogodi, jednostavno ne vidim razlog, ni način da se to završi dobro ni po Terzu, ni po klub, ni po igrače. Ostali su u klubu, prošao je prelazni rok, pristali su na produženje koliko sam shvatio iz priči, da nisu ne bi ni spustili rampu na njihove odlaske, nema sad druge opcije nego da se potpišu ti ugovori.

На мрежи M.V.P

• Члан ФК
  • Поруке: 541
  • Activity:
    19.83%
  • Репутација: +176/-111
« Одговор #45925 послато: 12 Септембар 2017, 16:42:16 »
Off Topic
Da li neko zna gde ce i kada biti dostupne pojedinacne slike igraca sa jucerasnjeg slikanja?

Verovatno na zvanicnom sajtu kluba.

Ван мреже Banzoooka

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 81
  • Activity:
    1.83%
  • Репутација: +20/-40
« Одговор #45926 послато: 12 Септембар 2017, 18:28:34 »
Jel zna neko sta je sa Stefanom Milosevicem, jer vidim da ga nema na klipu za timsko slikanje? Znam da su mnogi ovo pisali, ali decko niti je pozajmljen niti je prijavljen za nasu ligu, sada ga nije bilo ni na slikanju? Ako sam propustio nesto, izvinjavam se.

Ван мреже NoReason

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 17
  • Activity:
    3.67%
  • Репутација: +7/-6
« Одговор #45927 послато: 12 Септембар 2017, 21:25:45 »
Zar Kanga nije produzio ugovor? Citao sam nesto da mu je plata sada 600k?

Ван мреже milanexclusive

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.117
  • Activity:
    16.67%
  • Репутација: +558/-372
  • купили ми моји прави дрес Црвено-бели са бројем 6
« Одговор #45928 послато: 13 Септембар 2017, 01:09:08 »
Nece se valjda opet vrteti ista prica narednih 20 strana?

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

Ван мреже NebojsaGajic09

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 235
  • Activity:
    1.5%
  • Репутација: +57/-146
  • Banja Luka cela crveno bela
« Одговор #45929 послато: 13 Септембар 2017, 10:25:25 »
Zašto Ze Marcos nije prijavljen ni za LE ni za ligu, a koliko znam ne igra ni za omladince! Da li je možda negdje pozajmljen? Mada je bio juče na zvaničnom slikanju, doduše i Stanković je a na pozajmici je u Graficaru ...
Zna li neko nešto?

Ван мреже somi_kac

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.167
  • Activity:
    13.67%
  • Репутација: +541/-563
  • Жива Боготац
« Одговор #45930 послато: 13 Септембар 2017, 13:59:33 »
Ту је у клубу, био је на сликању. Како је речено, у клуб је дошао опорављен од теже повреде и ради се посебно са њим.

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.829
  • Activity:
    69.83%
  • Репутација: +481/-190
« Одговор #45931 послато: 13 Септембар 2017, 17:39:51 »
Off Topic
Image may contain: 1 person, text
Срећан рођендан, Гобеља.

Ван мреже SaLe FCRS

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 131
  • Activity:
    15.83%
  • Репутација: +27/-53
  • Samo Zvezdu Volim Ja !
« Одговор #45932 послато: 14 Септембар 2017, 02:37:09 »

Katastrofa! Umesto da smo do kraja prelaznog roka produzili ugovore na jos godinu dana sa Kangom, Donaldom, Srnicem i Le Talekom... mi nismo ni sa jednim  :duplizid:

Sada postoji opasnost da ne potpisu i odu na leto za 0e.

Evo Kanga sta je izjavio povodom novog ugovora:

Najavljeno je potpisivanje novog ugovora, kada će se to dogoditi?

– Trenutno sam u Zvezdi i ne razmišljam mnogo o ugovoru, lako ćemo se dogovoriti, ali prvo moram da razgovaram sa porodicom, suprugom i bratom.

Ван мреже KyBap

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 150
  • Activity:
    5.33%
  • Репутација: +32/-88
« Одговор #45933 послато: 14 Септембар 2017, 08:45:11 »
Katastrofa! Umesto da smo do kraja prelaznog roka produzili ugovore na jos godinu dana sa Kangom, Donaldom, Srnicem i Le Talekom... mi nismo ni sa jednim  :duplizid:

Sada postoji opasnost da ne potpisu i odu na leto za 0e.

Evo Kanga sta je izjavio povodom novog ugovora:

Najavljeno je potpisivanje novog ugovora, kada će se to dogoditi?

Trenutno sam u Zvezdi i ne razmišljam mnogo o ugovoru, lako ćemo se dogovoriti, ali prvo moram da razgovaram sa porodicom, suprugom i bratom.
Koliko mi se ne svidja ovo "...lako cemo se dogovoriti ali prvo moram da razgovaram sa porodicom,suprugom i bratom".

Kako god,drago mi je sto je ostao jer je nas ubedljivo najbolji igrac pa makar i po cenu da na zimu ode za nesto manje novca (nadam se da to toga nece doci i da ce supruga i brat biti za to da ostanu u Bg bar do sledeceg leta).

Ван мреже 20 kinte

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 192
  • Activity:
    10.5%
  • Репутација: +93/-56
« Одговор #45934 послато: 14 Септембар 2017, 08:53:10 »

Stalno se mota po Ušću, radnje ili bioskop:)
Dobro, odbili smo pare, zadržali smo ovaj trojac koji nam je bitan. Bo ima novi ugovor, onaj od letos, to je ok. Ali šta se generalni hvali kako smo odbili milione, te kako su preči sportski rezultati, ako Mič i Kanga ne dobiju nove ugovore? Kanga je dobio povećane plate i kiću u Parizu, ali daj bre, vežite ih ugovorima na dve godine da name ne odu na zimu bukvalno za dz. Ta kuća, klasično srpsko ljakse kompenzovanje.

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    59.83%
« Одговор #45935 послато: 14 Септембар 2017, 08:58:46 »
O ovome sam pričao još pred kraj prelaznog roka. Igrači kad dođe kraj roka, a ugovor im ističe sledećeg leta, dođu u situaciju da zajebavaju. Znaju da na zimu mogu da potpisuju predugovor sa sledećim klubom pod mnogo boljim uslovima jer na leto idu kao slobodni igrači. Zato sam i pisao da se plašim da Terzić nije popustio pod pritiscima i doneo populističku odluku o neprodavanju igrača bez realne osnove. I dalje se nadam da će to biti rešeno jer ako ne bude to će biti potpuna katastrofa koja će nas koštati više nego što ćemo zaraditi od LE.
Znao sam da nešto ne štima čim nije objavljeno potpisivanje novih ugovora do kraja prelaznog roka. Zato sam i bio za ultimativno potpisivanje ili prodaju. Nećeš da potpišeš, doviđenja. Niko nije nezamenljiv.

Ван мреже mirDa_zlo

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 80
  • Activity:
    8.5%
  • Репутација: +25/-29
« Одговор #45936 послато: 14 Септембар 2017, 16:42:20 »
Pa ja mislim da ne bi niko napao Terzica sto je prodao igrace ako oni nisu zeleli da produze ugovor, ili ako su hteli da produze ali za milion po sezoni. Tada bi prodaja bila bolja opcija nego da nam odu besplatno na leto, i pored toga sto bi igra ispastala na jesen.

Ljudi su zeleli da im produzimo ugovore jer su rekli da zele da ostanu, pa izmedju opcije da proverene igrace koji prave razliku produzimo za jos godinu dana ili da ih prodamo sada za okej pare, vecina je bila za produzivanje ugovora, sto je i logicno.

Ван мреже SaLe FCRS

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 131
  • Activity:
    15.83%
  • Репутација: +27/-53
  • Samo Zvezdu Volim Ja !
« Одговор #45937 послато: 14 Септембар 2017, 16:45:55 »
Koliko mi se ne svidja ovo "...lako cemo se dogovoriti ali prvo moram da razgovaram sa porodicom,suprugom i bratom".

Kako god,drago mi je sto je ostao jer je nas ubedljivo najbolji igrac pa makar i po cenu da na zimu ode za nesto manje novca (nadam se da to toga nece doci i da ce supruga i brat biti za to da ostanu u Bg bar do sledeceg leta).

Pogledaj od 23:43. Vezano za Kangu i ostale.
Ispada da se nije dogovorio sa Kanginim agentom i da je lagao da ce pricati sa Donaldom....
acafcrs je gore napisao: Синоћ сам у биоскопу, налетео на капитена, Доналда. Замолио га за слику и питао када ће да потпише нови уговор. Рекао ми је на један: "Ништа ми нису понудили".

На мрежи СрбМКД

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.788
  • Activity:
    18.83%
  • Репутација: +1485/-639
  • Идопоклоник
« Одговор #45938 послато: 14 Септембар 2017, 17:03:13 »
Испада да неко од њих (Терза/Доналд) лаже. Пре ћу да верујем Доналду јер од овог интервјуа и неких натписа по новинама нигде није објављено да су званично продужени уговори и то ме мало брине.

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    59.83%
« Одговор #45939 послато: 14 Септембар 2017, 17:16:29 »
Ako ti je to rekao Donald, laže. Ne upotrebljavam ovakve reči ni za bezvezne ljude, a ne za našeg kapitena, ali su i njemu i Kangi ponuđeni veći ugovori oš za vreme prelaznog roka.
Jesu oni rekli da hoće da ostanu, ko ne bi da igra Evropu i pokaže se na jakoj sceni i poveća sebi cenu i rejting. Samo što nepotpisivanjem ugovora dolaze u još bolju situaciju. Em će da se pokažu, em na zimu mogu da potpisuju predugovor sa drugim klubom za džabe. Da se ne zanosimo da su svi kraljevi Boaći. Samo što kad su postojale ponude i kad je plasirana lažna vest o prodaji Boćka ispiše se 50 strana o Terziću lopovu, pijačaru, šibicaru. I on ispadne cava i ne završi posao kako završava ozbiljan čovek: prodaja ili ugovor. I kad je objavio da niko neće biti prodat mislim da sam bio jedini koji je napisao da je razočaran tim. Od tad pokušavam da saznam da li su potpisali ugovore, nema koga nisam pitao i niko ne zna. Znači najverovatnije nisu. Veliko sranje.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum