Анкета

Најбољи играч Звезде у досадашњем току сезоне (можете мењати гласове кроз сезону):

Борјан
106 (4.5%)
Стојковић
90 (3.8%)
Савић
184 (7.9%)
Бабић
1 (0%)
Ле Талек
5 (0.2%)
Родић
6 (0.3%)
Анђелковић
2 (0.1%)
Гобељић
2 (0.1%)
Јовичић
402 (17.2%)
Доналд
117 (5%)
Фримпонг
3 (0.1%)
Рачић
2 (0.1%)
Милијаш
4 (0.2%)
Канга
599 (25.6%)
Рикардињо
8 (0.3%)
Срнић
60 (2.6%)
Аџић
5 (0.2%)
Милић
3 (0.1%)
Радоњић
59 (2.5%)
Боаћи
661 (28.3%)
Пешић
19 (0.8%)

Укупно гласова: 1032

Аутор Тема: Играчки кадар Црвене звезде  (Прочитано 4344053 пута)

RedStar, Партибрејкер, 00 Деки, Maksim, dusanm и 5 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.188
  • Activity:
    32.33%
  • Репутација: +370/-298
Одг: Играчки кадар Црвене звезде
« Одговор #46420 послато: 12 Октобар 2017, 16:19:32 »
Причали су о њему да је доста добар офанзивац, чак да је омладинску каријеру почео као крило (продоран, добар центаршут), међутим дефанзива му је слаба страна (испада доста лако).
Dobrog beka nismo izbacili jos od Lukovica i evo sad Stojkovica..Nadam se da ce moci Terza da dogura do provig tima

На мрежи daco82

• Члан ФК
  • Поруке: 2.375
  • Activity:
    14.83%
  • Репутација: +1512/-1531
« Одговор #46421 послато: 12 Октобар 2017, 16:40:02 »
Hteo bih da iznesem jedno moje zapažanje o Račiću. Elem, primetio sam da dečko dosta često daje nerezonske poprečne lopte koje su najčešće spore i protivnici ih seku. U našoj ligi nemamo problem sa kontrom protivnika u toj situaciji međutim u Evropi može biti vrlo neprijatno po nas. Protiv Kelna je imao jednu poprečnu pred kraj utakmice.

Послато са D6603 уз помоћ Тапатока

Ван мреже AK89

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 43
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +26/-53
« Одговор #46422 послато: 12 Октобар 2017, 16:54:28 »
Mislim da ce Racic napraviti solidnu fudbalsku karijeru ali ga mi necemo docekati,deluje me kao tip igraca koji kasnije sazreva i da ce biti ozbiljan igrac sa 25 26 god , medjutim Zvezda ne trpi greske a on nema neki raskosan talenat tako da ...

Ван мреже 20 kinte

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 225
  • Activity:
    6%
  • Репутација: +121/-67
« Одговор #46423 послато: 13 Октобар 2017, 08:07:06 »
Prvo, drago mi je da je Fri dobro. Izgledalo je mučno.
Rikardinja baš neće, ova povreda ga odvaja od takmičarskih utakmica bar na meec dana. Koliko god nije ono što smo želeli da bude, njegove partije protiv slabijih protivnika su dovoljan dokaz da bi bio koristan u rotaciji sa rasporedom koji imamo. I dalje tvrdim da je on trebao da bude mazalica za tužne ciganjske oči posle izgubljene titule i sezone za zaborav (izgubili smo titulu, sve u rasulu ali evo doveli smo brazilskog majstora, biće super, čim ovoliko košta a ima i moderno ime za fudbalske trendove), pred period koji sada zovemo renesansom, a molili smo Boga u to vreme da recimo, sada, u Oktobru, imamo tim koji igra nekakav fudbal. To što se mnogo stvari otvorilo i pogodilo, prvo sa trenerom pa sa pojačanjima, negde je zamaskiralo ovaj brzoplet potez. Svideo mi se u prvoj utakmici sa onim loptama na prvu ali posle...odbrana ne postoji, a treba da pomaže Žuletu koji grize zarđalu žicu, koliko se cima protiv protivničkih bekova i krila i slobodno se može reći da je jedan od najboljih i najstandardnijih do sada, plus je pozitivac i ganci do koske. Elem, i da ne beše ove povrede Rikardinja, teško da bi do zime podigao ovo što trenutno ima u nogama na nešto viši nivo. E sada - pitanje je da li će sportski sektor odlučiti da ga se odrekne, sa druge strane, ako je skuplja dara nego mera, to bi jednom metodologu kakav je Miloje koji ne žuri dalo priliku da mu da još jednu polu sezonu, pogotovo ako dobri Bog dà da igramo Evropu i na proleće.
Ove povrede koje su nas napale su ogolile već poznatu činjenicu. Skockali smo prvih 11-14, ali čim se na akutnom mestu neko povredi, frka. Igramo bez levog beka, sa iznuđenim rešenjima od Krasnodara. Ne zameram Rodi, nego konstatujem tajmlajn koji, kako se povreda desi, ostavlja prostor da se tresemo ko će na levog beka, štopera (da ne pominjem Jovičićevu poziciju i ulogu). Dakle, kao i mnogi mnogo finansijski jači klubovi, nemamo po dva adekvatna igrača na svakoj poziciji, za početak na bekovima (ok Gobelja bi mogao da zameni Žuleta, zato je projektovan), ali ovo ostalo, druga ekipa je dva stepenika ispod prve. Takvo je stanje, tako mora, i ovo je fenomenalno, ima nešto sudbinski cigansko što je u istoriji Zvezde da neke bitne momente dočekujemo na ivici, da svaka bitna utakmica bude za infarkt, da se tim tumba i uvek iskoči neki novi heroj kada oni od kojih de to očekuje imaju loš dan. Hajde realno, ko je očekivao da par Babić-Talek odigra onako u Kelnu?
I tu dolazim do brata Kangare. Ok, nesvakidašnji igrač, nije klasična 10tka, ali igra to što igra kada ga krene kao lud. Sa tim što, milion puta viđeno - ako u uđe loše u utakmicu, kao u Kelnu, a sve ide preko njega hteo-ne hteo, padne posle par gešaka toliko da ne može da se vrati do kraja. Ne znam kako formirani fudbaler može sebi da dozvoli tako nešto, mada taj elemenat je vidjen x puta i na najvišem nivou (čuveni dvomeč LŠ Junajted - Milan, gde u prvih pet minuta Gatuzo uklizava lažnom Ronaldu i pretura ga na glavu, uzima loptu bez faula i daje dalje, posle toga ovaj se nije video 180 minuta). Mnogo nam je bitna Kangina percepcija pred odlučujuće utakmice - ja sam stari cigan kojeg ne zanima to što je Arsenal iz druge fudbalske galaksije - lopta je ista, teren isto, 11 igrača koji mogu da imaju lošiji dan i naši momci koji kidaju - zašto da im ne uzmemo 2, 3, 4 boda (6? :mrgreen:)? Kanga nosi našu igru, kada on stane mi imamo Srnića koji nosi loptu 40 metara i pokušava solo. To protiv ovih Londonskih bogatuna neće proći. Ako Kanga napne da se proda tako što će da šutne svaku koju bude mogao, umesto da doda (kao u Kelnu) i izbaci špica il krilo 1 na 1 sa golmanom, biće opet "učimo iz grešaka, greške Evropa ne prašta, bla bla truć". Kanga daleko više poštuje Milojev autorotet nego Grofov (ako je ovaj isti i imao), to se vidi po stavu na terenu, kada ga Miloje pozove do aut linije i šapne mu par stvari. Mora to da mu utuvi u glavu i za sledeće 4 utakmice u LE.
Brat Boaći, ako je istina ovo sa Čelsijem, na kraju ispade mladi Drogba. Teza mog prijatelja koji tvrdi da je Drogba najbolji centarfor 21. veka zato što nema odakle i kako ga nije dao, ovde ima neku paralelu. Boaći se gradi kao zid, odlično traži prostor, daje golove iz peterca, sa 16, sa distance (možda bi bilo dobro da pojača igru glavom, tj. šut u skoku, tu mi je malo tanak, kao i sa driblingom koji u poslednje vreme, Bogu hvala, izbegava). Jedan forumaš je skoro konstatovao da ga Bo podseća na Didijea. Eto prilike da se čoveku koji je ispao čovek što je retko u modernom fudbalu, pa još na našim prostorima, vrati kroz transfer u Čelsi, što bi i nama bilo od mega značaja, znajući kako Englezi plaćaju (Englezi, čitaj ruski oligarsi). Realno, teško zamenjiv igrač, ali meni se čini da je ona prodaja braće Ilić dala prostora za sve dovedene tokom prelaznog roka, plus ostanak kičme i osovine tima, tako da u slučaju da stvarno ode tamo za neke sulude pare, uz pametan rad i malo sreće možemo mnogo da uradimo na jačanju celog tima.
Krstičić je veliko pojačanje, baš ima taj moderan žabaraki momenat u igri. Samo da dođe do fizičke spreme, imaćemo sa njim i Bakulom zveri u toj liniji. Račić će kvalitete koje verovatno ima pokazati posle trasfera u drugi klub, Donald dok ne ode je naravno prva opcija na zadnjem veznom, ali razmišljam na duže staze (Bogu hvala pa imamo taj "luksuz"). Ako i Talek ide, videti šta sa Ze Markosom, treba nam jedan tehnički jači štoper za par sa Savićem/Babićem, ne verujem da Fri može sve da iznese sam kao taj pokretljiviji štoper. Na zimu ćemo videti rasplet, ali bez obzira na to šta se desi, moramo raditi metodično i sistematski, popunjavati pozicije gde imamo po jednog igrača domaćim zamenama sličnog kvaliteta, a ako se otvori neka šansa za 10ku stranca (da, dosadan sam, ali pre manje od godinu dana smo kao seljaci izvrteli Budeskua, čovek je životinja za naše uslove), pazariti i gledati možda još jednog krilnog napadača za desnu stranu. Srnić i Milić su motori ali su ljudi od zadatka a ne virtuozi, Adzić sigurno nije opcija još za vrhunski nivo, neki stranac kontra-Rikardinjo bi dobro legao.
I na kraju ugovori - fantomski, već. Kroz javnost se provlače neki usmeni dogovori, toga nema u današnjem poslovanju na bilo kom nivou. Boaći je potpisao letos jak ugovor u smislu vremenske odrednice, ali ako su stvarno ovi zagrizli, nema smisla da čoveku koji je Zvezdi iskreno dao mnogo i na terenu i van za kratko vreme, ne damo priliku da ovako mlad ode u PL. Kanga - verovatno ide, pogotovo ako pljasne još koju frljoku (a nešto mi govori da sve ono protiv BATE i Kelna što je silovao ima da se vrati u vidu neke bombe protiv Arsenala), Mič ide, samo je pitanje da li sada ili ma zimu, za sve važi, zavisi od raspleta u LE. Miloje nije glava koja bi dozvolila da bude zatečena u momentu koji ja laik mogu da kontempliram, te sam siguran da ima alternativu (Krstičić - Jovičić kao zadnji vezni, sa Račićem i Bainovićem koji mi se dopada kao izmenama, ali bih ipak voleo jednog igrača Donaldovih karakteristika na toj poziciji), umesto Kange organizator (prava 10tka) i možda bi smo u tom slučaju prešli na 4-4-2, bar do kraja sezone.
Žao mi je što ne možemo da zadržimo ove koji sada nose tim i za sledeće kvalifikacije plus da se pojačamo gde škripi, ali takva je naša ciganska sudbina u okruženju u kojem od saveza do javnosti svi rade na tome da nas unize i da nam podmetnu nogu. Zato podržavam apele koje na forumu upućuje Zvezdani grad i još neki forumaši, kad nas svi mrze, kada smo tema za potkusurivanje dnevno-političkih idiotarija, da se bar mi cigani nađemo gde nam je mesto. Da li je realno da jedan igrač Zvezde MOLI praktično da u ovakvoj sezoni neočekivane radosti ljudi dođu na stadion? Ima 1m faktora tu, ali stavimo sve po strani i pogledajmo gde smo mi, evo sa foruma, bili u maju/junu sa crnim slutnjama. Svi do jednog smo kao nerealni optimizam smatrali prolaz u treće kolo kvalifilacija - bilo je - da dobijemo Irtiš da se ne brukamo, a sve preko je premija, Bog neka nam je u pomoći, da se skrpimo da igramo nekakav fudbal, pa za godinu dana možda da ličimo na nešto. 4-5 meseci kasnije, igramo LE, drugi smo u grupi, držimo svoju sudbinu u svojim rukama (na stranu Arsenal, Keln će biti mnogo bolji u Bg-u nego tamo, a BATE verujem lošiji zbog njihovog ritma i prvenstva), prvi smo u ligi, imamo 4 boda u odnosu na pacove, na žalost neki kreten je derbi projektovao za nedelju kada smo igrali revanš za ulazak u grupe (što sigurno taj neko nije očekivao) i da smo imali nedelju dana više, ne sumnjam da bi smo ozbiljno izgazili šiftare. I najbitnije, igramo lep, pametan, snažan i tehnički fudbal, a to nisam video od Vidić&co generacije. Da li treba još nešto da se ljudi pojave na stadionu? Za drugu temu je, ali hajde kratko - Zvezda i njeni navijači su jedno, kroz sva vremena i turbulencije, uvek je bilo tako. Zvezda nije prekoputaški klub da prosi posetu, Zvezdi ljudi sami dolaze jer je vole i jer znači mnogo u našim životima. Ne dozvolimo da ovi momci mole za posetu, dok su neke mnogo manje vredne glave imale po 20k svake nedelje. Sigurno Koromani, Vilotići, Micko-ići i ostali koji su urinirali i po Zvezdi i po nama pošto im je pružena sva ovozmaljska podrška od sportske do životne a oni nas tužakali i čerupali pa još iznosili prljav veš iz kuće,  ne zaslužuju punije tribine od od svih ovih momaka, koji su plakali kao kiša posle Krasnodara i krvare za ovaj grb. :stari grb:
« Последња измена: 13 Октобар 2017, 08:40:27 20 kinte »

Ван мреже VladoPD

• Члан ФК
  • Поруке: 5.274
  • Activity:
    5.5%
  • Репутација: +1775/-949
« Одговор #46424 послато: 13 Октобар 2017, 10:26:44 »
Transfermarket se uključio u priču oko Boaćija. Dosta dobre stvari se događaju oko Boće, još 3 gola u Evropi do nove godine i ima čuda da se dese  :prvak:

16 Transfers seit 2011: Belgrads Boakye im Fokus der Chelsea-Scouts

er FC Chelsea ist laut Informationen der „Daily Mail“ an Belgrads Mittelstürmer Richmond Boakye (Foto) interessiert. Der 24-Jährige spielt am nächsten Europa League-Spieltag in London gegen den FC Arsenal und soll dabei von Scouts der „Blues“ beobachtet werden. Auch Crystal Palace, Swansea City und Celtic Glasgow sind demnach interessiert.

Spielte für 8 Klubs

Boakyes Karriere in Zahlen
Zur Übersicht Trainer Antonio Conte kennt Boakye bereits aus seiner Zeit bei Juventus Turin - der Serienmeister holte den ghanaischen Nationalspieler, der damals als großes Talent gehandelt wurde, 2012 für 4 Mio. Euro vom FC Genua. In Turin konnte sich der Stürmer nicht durchsetzen und wurde nach zwei Leihen und einem Transferverlust von 1,3 Millionen Euro an Atalanta Bergamo verkauft. Es war einer seiner insgesamt 16 Transfers seit 2011.

Boakye wurde im Januar 2017 von Latina Calcio an Roter Stern Belgrad ausgeliehen und wechselte nach Ablauf der Leihe fest zum Klub aus der serbischen Hauptstadt. In 16 Pflichtspielen erzielte er 10 Tore, darunter den 1:0-Siegtreffer im Europa League-Spiel gegen den 1.FC Köln.

https://www.transfermarkt.de/16-transfers-seit-2011-belgrads-boakye-im-fokus-der-chelsea-scouts/view/news/290183

Ван мреже Gaučo

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 484
  • Activity:
    4.5%
  • Репутација: +421/-456
  • Звездаш, не Делија
« Одговор #46425 послато: 13 Октобар 2017, 12:30:36 »
Chelsea are sending scouts to watch an ex Juventus striker face Arsenal

Chelsea manager Antonio Conte is looking to bolster his attacking options, despite Alvaro Morata's stunning start to his career in West London.

The Real Madrid academy product became Chelsea's club record signing when he joined in a reported £58m deal.

Morata, 24, has scored six goals in seven Premier League games and has quickly become a fan favourite at Stamford Bridge.

Meanwhile, Michy Batshuayi - who managed only one Premier League start last season - is still struggling to convince his manager of his qualities as the starring striker.

The Belgian forward scored a last-gasp 94th minute winner against Atletico Madrid in the Champions League but is yet to get off the mark in the Premier League this season.

Morata is currently sidelined with a hamstring injury and reports suggest Conte wants to add more goalscoring options to his attack.

According to Matt Hughes of The Times, the enigmatic Italian coach was angered by Chelsea's unsuccessful attempt to sign another striker towards the end of the summer transfer window.

"Conte is particularly aggrieved at not being given an alternative to Fernando Llorente, who chose to join Tottenham Hotspur in preference to Chelsea on transfer deadline day in August."

As per the Mirror and the Daily Mail, Chelsea are sending scouts to watch a former Juventus youngster who failed to make the grade in Turin.

Ghanaian striker Richmond Boakye was signed at the age of nineteen by Conte during his time in charge at Juventus - although he never made a competitive appearance for the Old Lady.

He spent two seasons as a Juventus player but was sent out on season-long loans to Sassuolo and Elche before being sold to Atalanta.

Boakye, 24, is now enjoying himself at Serbian club Red Star Belgrade and his impressive goalscoring feats are reportedly attracting attention from European clubs.

He's scored 27 goals in 37 games since joining Red Star, including eight in this season's Europa League campaign thus far.

As per Conte's wishes, Chelsea scouts will be watching Boakye when Red Star host Arsenal on Thursday night.

http://www.givemesport.com/1168623-chelsea-are-sending-scouts-to-watch-an-ex-juventus-striker-face-arsenal

Ван мреже KyBap

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 171
  • Activity:
    3.5%
  • Репутација: +38/-96
« Одговор #46426 послато: 13 Октобар 2017, 13:22:10 »
I dalje nema nista od novih ugovora za Srnica,Kangu i Donalda?
Mi mozemo da uzemo 10 miliona za Boacija ali mislim da bi odlasci 5 jako bitnih igraca u junu dosta poremetilo put na kojem se nalazimo.
Reci ce neko da mozemo da dovedemo 5 zamene za po milion evra ali bi to bio jos pogubniji potez jer je to preskup rizik za nas.
Moje misljenje je sledece:
Prodati LeTaleka, Donalda, Kangu i Boacija na zimu a Srnicu ponuditi novi ugovor. Siguran sam da stranci nemaju zelju da ostanu kod nas nakon ove sezone a isticu im ugovori. Istina,samo za Boacija mozemo uzeti ozbiljan novac ali treba razmisljati i o sledecoj sezoni. Koliko smo puta docekali novu sezonu sa 10-oricom novih i neuigranih igraca? Ako vec imaju zelju da odu,to se treba odraditi na zimu.

Dakle,ili neka se produze ugovori sa onima koji to zele ili ih prodati na zimu. S obzirom da je vec sredina otkobra i da nema ni reci o ugovorima,mislim da od toga nece biti nista. Moguce je i da agenti buse posao jer imaju dogovore sa drugim klubovima koji bi doveli nase igrace besplatno ali to treba spreciti,o kome god da se radi. Niko nije nezamenljiv,niko nije nedodirljiv i niko nije iznad Zvezde! Nemojmo da nas izigraju pa da potpisu predugovore sa drugim klubovima i da onda ostanu kod nas do kraja. Zato ova situacija mora da se resi pre pocetka zimskog prelaznog roka (to jest,pre 13-og decembra kada se zavrsava prvi deo sezone i igraci odlaze na odmor).

Ван мреже Matuzalem88

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 2.123
  • Activity:
    12.67%
  • Репутација: +1992/-649
  • Krv crveno-bela što se lila za tebe...
« Одговор #46427 послато: 13 Октобар 2017, 13:27:15 »
Kanga je blizu da se dogovori, nemamo nikakve informacije oko Donalda.

Ima vremena, i ne dižite frku. Nisu veverice ljudi u klubu i ne mašu repićem.

Ван мреже KyBap

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 171
  • Activity:
    3.5%
  • Репутација: +38/-96
« Одговор #46428 послато: 13 Октобар 2017, 13:41:35 »
Kanga je blizu da se dogovori, nemamo nikakve informacije oko Donalda.

Ima vremena, i ne dižite frku. Nisu veverice ljudi u klubu i ne mašu repićem.
Daleko od toga da zelim da "dizem frku",da remetim trenutno stanje svesti medju svima nama (koje je fenomenalno) ili da napadam upravu. Mene samo brine sto se o tome skoro i ne prica a jako je bitna stvar. Sjajna je vest da je Kanga blizu dogovora dok mislim da cemo sa Srnicem lako do dogovora.
Znam da ljudi u klubu nisu veverice ali LeTalek je vec rekao da ce na kraju ugovora napustiti klub. Ako ga ne prodamo na zimu on ce sigurno igrati do kraja ugovora jer fenomenalno funkcionise sa Savicem ali nam to pravi problem za sledece leto i nove kvalifikacije koje opet pocinju rano i koje ce biti mozda i teze nego ovogodisnje a stoper je najosetljivije mesto u timu. Ako se desi da i Donald zeli da izgura ovaj ugovor i napusti klub u junu,to su vec dva jako bitna igraca koji ispadaju iz sjajnog sistema.
Naravno,puna podrska upravi,strucnom stabu i svim igracima. Puna podrska i ovima kojima isticu ugovori jer su oni (napokon) stranci koji stvarno prave razliku. Ja samo razmisljam par koraka unapred. Naravno,najdraze bi mi bilo da svi oni produze ugovore i da ostanu kod nas i za sledece kvalifikacije.

Ван мреже Vlada 89

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 9.323
  • Activity:
    57.83%
  • Репутација: +1351/-1423
« Одговор #46429 послато: 13 Октобар 2017, 13:42:56 »
Bitno je da se Kanga dogovori.To je prioritet.

Ван мреже Navas

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 89
  • Activity:
    17%
  • Репутација: +26/-86
« Одговор #46430 послато: 13 Октобар 2017, 13:49:44 »
Mi mozemo da uzemo 10 miliona za Boacija ali mislim da bi odlasci 5 jako bitnih igraca u junu dosta poremetilo put na kojem se nalazimo.
Reci ce neko da mozemo da dovedemo 5 zamene za po milion evra ali bi to bio jos pogubniji potez jer je to preskup rizik za nas.
Moje misljenje je sledece:
Prodati LeTaleka, Donalda, Kangu i Boacija na zimu a Srnicu ponuditi novi ugovor. Siguran sam da stranci nemaju zelju da ostanu kod nas nakon ove sezone a isticu im ugovori. Istina,samo za Boacija mozemo uzeti ozbiljan novac ali treba razmisljati i o sledecoj sezoni. Koliko smo puta docekali novu sezonu sa 10-oricom novih i neuigranih igraca? Ako vec imaju zelju da odu,to se treba odraditi na zimu.

Dakle,ili neka se produze ugovori sa onima koji to zele ili ih prodati na zimu. S obzirom da je vec sredina otkobra i da nema ni reci o ugovorima,mislim da od toga nece biti nista. Moguce je i da agenti buse posao jer imaju dogovore sa drugim klubovima koji bi doveli nase igrace besplatno ali to treba spreciti,o kome god da se radi. Niko nije nezamenljiv,niko nije nedodirljiv i niko nije iznad Zvezde! Nemojmo da nas izigraju pa da potpisu predugovore sa drugim klubovima i da onda ostanu kod nas do kraja. Zato ova situacija mora da se resi pre pocetka zimskog prelaznog roka (to jest,pre 13-og decembra kada se zavrsava prvi deo sezone i igraci odlaze na odmor).
Za LeTaleka nije bilo ponuda tako da njega nemoj stavljati u ovu grupu.

Svestan si da prodaja Boaćija, Donalda i Kange na zimu znači pozdraviti se sa titulom.
Jedini igrač koga ima smisla prodati na zimu, i to samo za masnu lovu i ako ne izborimo 1/16, jeste Boaći.

Produžili ili ne ugovor, prodaja Kange i Donalda nema smisla. Ako ne produže u pitanju je neka sića lova, a ako produže uvek se bolja cena postiže na leto.
Za Donalda imamo zamenu jer su tu Jovičić i Krstičić, ali ipak ne sme da se rizikuje na proleće samo sa njima dvojicom jer se još uvek ne zna koliko će moći Jovičić i koliko će mu trebati da se vrati u formu.

Ван мреже МilosМilos

• Члан ФК
  • Поруке: 2.273
  • Activity:
    60.17%
  • Репутација: +612/-665
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #46431 послато: 13 Октобар 2017, 14:03:55 »
Ako se proda Boaci na zimu, nama treba jedan napadac koji je fizicki jaci od Pesica, sto bi se reklo-sidras, Pesic sam u napadu nije bas najbolje resenje, dok bi igra  sa još  jednim spicem pokazala njegove  vrline a to je pozicioniranje i golovi u stilu Inzagija. Do sada  kada je igrao u paru sa Boacijem igrao je vise po  krilu gde nije mogao da iskoristi svoje vrline u igri, kojih nema puno ali su za napadaca dovoljne, nazalost za krilnog napadaca je ogranicen tehnikom, tako da mu je mesto u samom spicu, tj. pozicija centralnog napadaca.

Ван мреже SaLe FCRS

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 199
  • Activity:
    13.17%
  • Репутација: +35/-137
  • Samo Zvezdu Volim Ja !
« Одговор #46432 послато: 13 Октобар 2017, 14:18:39 »
Najbolji scenario je da se produze ugovori na jos godinu dana i sa Le Talekom, Srnicem, Donaldom i Kangom.
Da ostanu do 31-og avgusta i uz jedno ili dva pojacanja pokusamo da udjemo u Ligu Sampiona.
Ako bi se desilo da udjemo, dati jace ugovore onima kojima isticu za godinu dana i opet produziti za 1 god.
Ako se desi da opet odemo u LE, onda ih prodati.

Ван мреже Malta

• Модератор
  • Поруке: 259
  • Activity:
    1.83%
  • Репутација: +547/-60
« Одговор #46433 послато: 13 Октобар 2017, 17:12:20 »
Nemam problema sa tim da Le Talek odigra sezonu do kraja i ode po isteku ugovora. Ne mora se na sve jednom strancu uzeti obeštećenje, samo što u tom slučaju moramo već na zimu dovesti igrača koji će trenirati sa Savićem i odigrati određen broj utakmica, pa da onda uskoči u ulogu startera sledeće sezone. Nadam se da će i Savić sazreti malo do kraja sezone, pa da bude u stanju iznijeti ulogu vođe u odbrani pored nekog mlađeg. Radije bih gledao nekog malo malđeg domaćeg štopera nego stranca, jer je cijena naspram kvaliteta koji dobiješ bizarna. Zaista mislim da je mnogo teško pogoditi sa stranim štoperom, i mislim da je neki mlađi domaći igrač mnogo manja kocka. Naravno, ne bih se bunio ni da uzmemo kakvo takvo obeštećenje za Le Taleka i da već na zimu dovedemo novog štopera. Nije ovo ništa lično protiv Damijana, pruže skroz solidne partije na poziciji štopera, čak mnogo bolje od nekih svojih prethodnika na toj poziciji, ali je očigledno da ni on nema želju za nekim dužim ostankom od ljeta a mislim da možemo naći igrača tog kvaliteta.

Kod Donalda i Kange je već druga priča. Bitno je da obojica produže ugovore, ako ne zbog ostanka, onda bar zbog veće cijene kod prodaje. Obojica igraju u veoma dobroj formi, bili su među najzaslužnijima za ulazak u Ligu Evrope i smatram da ko hoće da ih vodi mora dobro platiti. Kad se vrati Jovičić Bože zdravlja, biće i tu veoma oštra konkurencija. Nadam se da će Donald ostati do sledećeg ljeta, a da ćemo onda uzeti dobro obeštećenje za njega. Sa druge strane, volio bih da Kanga produži ugovor ali najviše zbog veće cijene prilikom prodaje. Igra veoma dobro i sa dosta samopouzdanja, hvala mu i na onim golovima, ali smatram da će na tržištu biti nama dostupnih igrača koji su u najmanju ruku Kanginog kvaliteta a da pritom karakteristikama mnogo više odgovaraju onome što treba igrati ofanzivni vezni u Crvenoj zvezdi. Kanga jeste ključni igrač u ovom trenutku u smislu da igra nije ista sa njim i bez njega, ali vjerujem da mu se može naći adekvatna zamjena. Pritom, mislim da Kanga ima veoma dobru tržišnu cijenu koja bi nam mnogo značila.

Naravno, dosta ovoga zavisi i od eventualnog plasmana u nokaut fazu Lige Evrope, treba ići korak po korak, ali se nadam da će obojica produžiti ugovore i da će to biti uvod u prodaju Kange na zimu a Donalda na ljeto.

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk

Ван мреже Pantelis

• Веран као пас
  • Поруке: 555
  • Activity:
    35.67%
  • Репутација: +116/-577
« Одговор #46434 послато: 13 Октобар 2017, 17:23:57 »

Nemoj brate, nemoj ako imas srca  :suze:

Nek uzme momak neke pare napolju, zasluzio je, a i mi malo da prodisemo i dovedemo krsteno krilo.

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 12.039
  • Activity:
    73.83%
  • Репутација: +5579/-2104
« Одговор #46435 послато: 13 Октобар 2017, 17:27:20 »
U osnovnoj postavci igre kakvu ima Milojević jedno krilo, levo, treba da bude razbijač i jebač nane, a drugo krilo treba da bude upravo profil Srnića. Može i Milić.

Ван мреже almatinac

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 203
  • Activity:
    14.67%
  • Репутација: +47/-160
« Одговор #46436 послато: 13 Октобар 2017, 17:30:21 »
Ja bih i na drugom boku takvog razbijača pre nego mlitavog igrača bez ideje, driblinga i kreacije kakav je Srnić

Ван мреже Pantelis

• Веран као пас
  • Поруке: 555
  • Activity:
    35.67%
  • Репутација: +116/-577
« Одговор #46437 послато: 13 Октобар 2017, 17:39:58 »
U osnovnoj postavci igre kakvu ima Milojević jedno krilo, levo, treba da bude razbijač i jebač nane, a drugo krilo treba da bude upravo profil Srnića. Može i Milić.

To ima smisla u evropskim utakmicama, kada je neophodno konstantno trcanje i pomaganje, u JSL je Srnic prilicno beskoristan.

Ван мреже Шмигол

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 133
  • Activity:
    10.67%
  • Репутација: +122/-101
« Одговор #46438 послато: 13 Октобар 2017, 17:43:11 »
Ja bih i na drugom boku takvog razbijača pre nego mlitavog igrača bez ideje, driblinga i kreacije kakav je Srnić

Твоје мишљење о Срни је тотално погрешно и не знам који ти фудбал гледаш кад је дечко покидао сваки битнији меч до сада. Једино што можеш да му замериш је она шанса против партизана ал јбг дешава се. Срна по мени понајбољи играч Звезде ове године. Јако користан у оба смера и надам се његово продужењу биће нам неопходан за квалификације следеће године.

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 12.039
  • Activity:
    73.83%
  • Репутација: +5579/-2104
« Одговор #46439 послато: 13 Октобар 2017, 17:46:54 »
Srnić i Milić su baš definicija mlitavosti. Mrzi me sad da se upuštam u raspravu, ali sam pričao i pre definitivnog sastavljanja tima sa jako stručnim ljudima za fudbal koji su predviđali ovo što sam napisao, a i ja sam imao takvo mišljenje. Nije to Vladan Milojević smislio, ima već tako ukomponovanih ekipa ;).

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum