Анкета

Најбољи играч Звезде у досадашњем току сезоне (можете мењати гласове кроз сезону):

Борјан
106 (4.5%)
Стојковић
90 (3.9%)
Савић
184 (7.9%)
Бабић
1 (0%)
Ле Талек
5 (0.2%)
Родић
6 (0.3%)
Анђелковић
2 (0.1%)
Гобељић
2 (0.1%)
Јовичић
401 (17.2%)
Доналд
117 (5%)
Фримпонг
3 (0.1%)
Рачић
2 (0.1%)
Милијаш
3 (0.1%)
Канга
599 (25.7%)
Рикардињо
8 (0.3%)
Срнић
59 (2.5%)
Аџић
5 (0.2%)
Милић
3 (0.1%)
Радоњић
59 (2.5%)
Боаћи
661 (28.3%)
Пешић
19 (0.8%)

Укупно гласова: 1029

Аутор Тема: Играчки кадар Црвене звезде  (Прочитано 4332736 пута)

gameretf, Realan82, crvenodete, rfilip85, lukacz, tactical, Милоје, velimir85, niko и 5 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 11.991
  • Activity:
    65.17%
  • Репутација: +5555/-2092
Одг: Играчки кадар Црвене звезде
« Одговор #80 послато: 23 Јун 2011, 01:51:33 »
Pošto Mezengu po svemu sudeći već možemo da računamo u naše igrače bio bih zahvalan ako neko od poznavalaca može da napiše nešto više o njemu, koje su mu osnovne karakteristike, dobre i loše osobine... Hvala

Ван мреже solps

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 368
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +180/-121
« Одговор #81 послато: 23 Јун 2011, 01:54:43 »
Neko napise "dolazi na pozajmicu,a ako budemo hteli da ga otkupimo verovatno ce cena biti oko 1m (a inace ima negativno misljenje o njemu kao igracu) " , pa jel vi stvarno mislite da bi njemu klauzula onda bila 1Milion evra u trenutku kad nije u top formi, a da pritom ne zna da igra fudbal? Mnogo se mi frljamo sa tim milionima,ko da smo u monte carlu a ne u srbiji.

Када је био у Легији, Фламенго је за откуп тражио 1.5 милион.Тако да не верујем да би сад био испод милиона.Углавном, видећемо сутра већ.

Ја бих волео да грешим, волео бих да дечко експлодира и да 25 голова, али ваљда могу да изнесем неко лично мишљење на основу овога што за сада знамо.

Ван мреже РСБ

• Модератор
  • Поруке: 9.574
  • Activity:
    2%
  • Репутација: +1812/-1729
« Одговор #82 послато: 23 Јун 2011, 01:56:35 »
Другари чему свађа и тензија ? Јел имају припремне утакмице ? Јел имају утакмице уопште ? Сачекајте, па онда процените какав је ко играч . Постоји добра могућност да Калуђеровић ове сезоне експлодира јер ће имати Мезенгу, Евандра, Борху, Пачека и Димитријевића (не увек исте вероватно) који су ту да дају и голове али и да убацују нападачу односно Калуђеровићу лопту пошто ми овај Мезенга делује више као неки играч - разбијач као Борха а не као голгетер . А до сад нико сем Евандра реално није могао да убацује ту лопту Калуђеру а и Евандро је "слаб" играч у тзв дуелу где лако може неко да га повреди, као на дербију нпр, е сад имамо `животиње` попут Пачека и Борхе па чик неко да проба да их крљне .  :D

Ван мреже Littmann

• Члан ФК
  • Поруке: 2.920
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +1575/-2417
  • Al' mozda ipak u nama lezi spas...
« Одговор #83 послато: 23 Јун 2011, 01:59:59 »
Да, рекао је Вамос да би био појачање.Али је рекао и да је то играч који нам је последња опција, значи ако пропадну све могуће комбинације.Никако не стоји поређење са Вандерлејом који је стратни шпиц Фламенга.Од тог 31-ог гола Мезенга је 21 дао у другој турској лиги, а оно што сам видео на клиповима је да се у тој лиги одбрана готово и не игра.

Останак Андрије нам значи у случају да Мезнега одигра као у Легији, Андрија би онда био један колико толико квалитетан играч.Значи, Андрија макар до полусезоне.Ако се до полусезоне Мезенга покаже као појачање онда Андрија може да иде.
Wanderley dao na 24 utakmice za Flamengo 7 golova.
U Ponte Preti na 34 utakmice 8 golova
U Sao Kaetanu 22 utakmice 5 golova
U Gremiju Prudente 19 utakmica 5 golova.
Lik ni u jednoj sezoni nije dao vise od 10 golova a u proseku je igrao na minimum 20 utakmica.Razumem ja tebe,nisi ti toliko kriv jer svi su na forumu isforsirali pricu kako je Wanderley nesto idealno sto nam se moze desiti kao da smo licno Raula doveli u Zvezdu,a kako je Mezenga balvan.Nemoj tako molim te. :stidan: :ziveli2:

Ван мреже raikkonen

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.239
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1795/-2079
« Одговор #84 послато: 23 Јун 2011, 02:11:37 »
Откуд ова тема о садашњим играчима клуба, у функцији теме о прелазном року?  :stidan:

Ја верујем да је закључана, како се о томе не би даље расправљало.

Ван мреже Пикси

• Члан ФК
  • Поруке: 3.304
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +1323/-1084
  • Упорни,доследни,верни!
« Одговор #85 послато: 23 Јун 2011, 02:18:18 »
Заиста не могу да објасним оволико разочарење као да смо довели не знам ни ја когаа не дечко има 22,23 године са 17 је био у рангу са сада врхунским играчима типа Андерсона и слично,нормалне су осцилације у игри још је млад.Помиње неко Перицу Огњеновића није исто бит проглашен за суперталентованог у Бразилу и нашим просторима,па исти тај Перица да се после свих европских неуспјеха са 27,8 година вратио видели би колико би појачање био за нас а не Мезенга са 22,23...

Гледао сам пар клипова иако то не значи али виде са да је брз,јак,скочан а притом и одличан техничар да се често извлачи...Ја сам убеђен да ће Мезебга ићи преко 25+ ове сезоне,а и заборављамо да ми имамо и Пачека,Евандра,Борху који ће бити једнако опасни по гол...

Једва чекам да почну утакмице да дечко демантује све у шта сам убеђен да оће.Борха и Евандро су дошли са 50% мањом репутацијом па су били феноменални.До јуче смо доводили нападаче из наше друге лиге Земуна (сада треће ) а сад не ваља из Бразила ( Фламенга) тачније Легије...

И оно што треба напоменути да је дечко на 13 мечева дао 3 гола а од тога је 10 мечева улазио.

Ван мреже bb_cz

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.658
  • Activity:
    1.17%
  • Репутација: +1077/-1521
  • Фудбалски судија
« Одговор #86 послато: 23 Јун 2011, 02:20:02 »
Откуд ова тема о садашњим играчима клуба, у функцији теме о прелазном року?  :stidan:

Jbg, ja potpuno razumem ljude što žele da diskutuju o čoveku koji je praktično naš novi igrač. Mislim da su admini trebali da ostave temu o prelaznom roku otključanu a problem zbog kojeg su je zaključali su mogli rešiti podelom banana. Ovako imamo novog igrača o kome nemamo gde da pišemo. Nezgodno...

Ван мреже Licpo

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 316
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +287/-56
« Одговор #87 послато: 23 Јун 2011, 02:21:36 »
Цитат
Wanderley dao na 24 utakmice za Flamengo 7 golova.
U Ponte Preti na 34 utakmice 8 golova
U Sao Kaetanu 22 utakmice 5 golova
U Gremiju Prudente 19 utakmica 5 golova.
Lik ni u jednoj sezoni nije dao vise od 10 golova a u proseku je igrao na minimum 20 utakmica.Razumem ja tebe,nisi ti toliko kriv jer svi su na forumu isforsirali pricu kako je Wanderley nesto idealno sto nam se moze desiti kao da smo licno Raula doveli u Zvezdu,a kako je Mezenga balvan.Nemoj tako molim te. 

Lepo srocen sto samo dokazuje da je statistika varljiva. Npr. jos moze da se pomene da je Mezenga u Legiji igrao celu utakmicu samo 4 puta, a 12 puta ulazio sa klupe i to u 90% slucajeva u poslednjih 20 minuta (600 minuta ukupno na terenu skupio za to vreme). Dok je u Turskoj igrao bukvalno svaku i skupio 3000 minuta i davao gol svaku drugu utakmicu. :nindza:

Takodje u toj Legiji prva 2 strelca su vezni igraci, dok je njihov prvi napadac skupio 5 golova - dakle citava 2 vise od Mezenge a igrao je 3 puta vise od njega.

Isto toliko varljivi su i snimci sa YouTube-a, gde je jedan Blazic bolji od C. Ronalda, a kamoli od bilo koga iz nase ekipe.

Цитат
Откуд ова тема о садашњим играчима клуба, у функцији теме о прелазном року?

Цитат
Луксембурго није желео да пусти Вандерлеја.
Мезенга би требало да стигне сутра у 12
Претпоставља се да Просинечки више није желео да чека него је желео шпица пре базичних припрема што је крајње логичан потез.
Не разумем толико разочарење играчем који се зове Бруно Мезенга, дечка са невероватним педигреом за којег су пре пар година интересовање показали Фенербахче и Галатасарај?
Вандерлеј би био бомба, Мезенга је велико појачање.

Ван мреже РСБ

• Модератор
  • Поруке: 9.574
  • Activity:
    2%
  • Репутација: +1812/-1729
« Одговор #88 послато: 23 Јун 2011, 02:38:15 »

ево резултата овог клуба из друге турске лиге из сезоне када је Мезенга тамо играо, ово уоквирено су резултати његовог клуба па ви процените, ја мислим да није то толико лоше . Мислим нису баш свакога добијали по 5-0 како се причало .

Ван мреже raikkonen

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.239
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1795/-2079
« Одговор #89 послато: 23 Јун 2011, 03:01:02 »

многи су потисивали "у 12", па је запело негде око "5 до 12", тако да нису ни постали играчи ФКЦЗ

дуг је дан, а још дужа ноћ, полако људи

Ван мреже gorance

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.896
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +2555/-3704
« Одговор #90 послато: 23 Јун 2011, 03:02:14 »

na 1:05 mezenga ulazi u igru, broj 37
ima snimak celog meca, on je igrao od 57', flamengo - sao paolo 2:1, oktobar 2009

dal ce biti pojacanje, to samo teren moze da pokaze

лепеница

• Гост
« Одговор #91 послато: 23 Јун 2011, 03:25:34 »
na 1:05 mezenga ulazi u igru, broj 37
ima snimak celog meca, on je igrao od 57', flamengo - sao paolo 2:1, oktobar 2009

dal ce biti pojacanje, to samo teren moze da pokaze

Петковић прво промаши пенал, после тога мајсторија  :hail:

Сад још мање сумњам у квалитете Мезенге. Па Рамбо је играо са њим у истом тиму, сигурно да има квалитет за Звезду. Ако можеш да нађеш неку утакмицу где игра Пашеко или још неку Мезенгину постави обавезно  :biggrin:

Edit: одгледао сам ово друго полувреме и могу рећи да сам задовољан виђеним. У скоку је баш доминантан, лако добија све дуеле. Има добру технику и кретање, левом ногом је шутирао једном са стране и било је доста опасно. Имао је 1 зицер који је морао да искористи али је лоше захватио лопту. Доста учествује у игри, враћа се по лопту, није класичан сидраш. Такође добар је и код брањења корнера што ће нам доста значити. Стварно ми није јасно како овај играч није добио већу шансу у Легији :001_huh:.
« Последња измена: 23 Јун 2011, 03:54:33 лепеница »

Ван мреже Zenga

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 207
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +123/-66
« Одговор #92 послато: 23 Јун 2011, 03:52:26 »
Ovi nezadovoljni su valjda ocekivali da dovedemo  Neimara ili sta?Dovoljno je uporediti nasih trenutnih prvih jednaest sa onima od prosle i pretprosle godine,pa vidjeti kolika je to razlika,a oba puta smo bili blizu tituli protiv mnogo jaceg groblja nego sto ce oni biti ove sezone,naravno ne treba zaboraviti i da cemo konacno imati trenera,i da posle vise od decenije napokon igramo fudbal.

Jos jedno il dva pojacanja i imacemo ekipu gotovo na nivou kvaliteta Zigiceve,Panteliceve i Jankoviceve generacije.

Ван мреже Снејк Плискин

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 398
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +968/-197
« Одговор #93 послато: 23 Јун 2011, 04:42:56 »
Takodje u toj Legiji prva 2 strelca su vezni igraci, dok je njihov prvi napadac skupio 5 golova - dakle citava 2 vise od Mezenge a igrao je 3 puta vise od njega.

Пољски клубови напредују економски, што је последица како напретка земље после уласка у ЕУ тако и УЕФИне одврнуте славине за инфраструктуру због европског првенства следеће године. И интересовање публике за домаћу лигу је одлично па има и других прихода(улазнице, тв права). Међутим, њихови фудбалски прегаоци су и даље поприличне глуперде. Чињеница да наши препродавци дрва тамо имају одличну прођу доста говори, а највише бомбастична појачања у лику Илијева и М. Јовановића које актуелни шампион државе Висла најављује као ударне игле у нападу на ЛШ. Другим речима, лоше се ради тамо, још увек струка не прати економски развитак клубова. Тако да неславна епизода у Легији младог Бруна не мора да значи ништа катастрофално.

Оно што брине је то што је последњу утакмицу одиграо 25. фебруара.  Е сад да ли се повредио, или су већ тада одлучили да га не купују па су га одстранили из тима до краја сезоне. Зато је добро што долази на почетак Зиројевог дрила.

За Мезенгу сам написао скоро да од свих помињаних појачања поседује највећи профитабилни потенцијал, у смислу да сада кошта мало због лоше сезоне и једне године мање уговора са Фламенгом, а да поседује велики играчки потенцијал који може да експлодира. И убеђен сам да је откупна клаузула повољна, а не милион како се спекулише. Можда их је и то привукло да га узму. Ако успемо да га фудбалски рехабилитујемо као Евандра, да то и наплатимо. Вандерлеја сигурно не бисмо могли да откупимо, мада би нам такав играч са зверском моториком који одлично отвара простор више легао за ову формацију од Бруна (који више тражи лопту у ноге, голу окренут леђима). Али ајде, ваљда је Роби аминовао.

Долазак Мезенге као најјефтинијег и вероватно последњег решења може да имплицира неке ствари.

Нема жуте банке. Нема кер за шта да нас уједе. Да смо мало богатији звали би нас црквени мишеви. Зависимо од Рамба и његових комбинација које пролазе у Фламенгу и само у Фламенгу и зато узимамо само њихове отпатке играче у другом плану. Остатак тржишта у Бразилу нам је затворен јер други клубови, замисли, траже паре. Рамбу излити орден за све што нам је наместио јер да њега нема сада би дискутовали да ли је Пуношевац бољи шпиц од Ђиласа из Јагодине и ко би од њих двојице лепше спроводио у мрежу кифле које шаље вихорни Марко Мирић, бомба прелазног рока.

Ово такође говори да ће Калуђеровић остати. Мезенга је најјефтиније решење и највећа мачка у џаку, превелики је ризик ослободити му шпиц и ослонити се само на њега. Довођење Мезенге није довођење нове ударне игле него појачавање конкуренције. Да ли ће се снаћи, нико не зна. Што се бриге око понашања тиче, можда и спада у категорију неиживљеног клинца али не верујем да би нам Рамбо послао дијаболу од човека.

Шта онда рећи за део материјалне природе који носи функцију СД-а? Одлазак у Бразил и најава јаког скаутирања је била довољна да одбрамбене дивизије Аџине војске на форуму буду све бројније. На крају иста прича, све завршио директор свемира и мега цар Рамбо Петковић. Аџа је одавно мерна јединица за некорисност, и трошење клупске цркавице за оверавање коцкарница у Риу и курви у фавелама су још један доказ, ако је исти и требао. Шта је следеће, афирмативни постови о Стеви Мајамију на форуму? oh, wait a sec...

И још нешто да испуцам овде иако није место. Морам да кажем да сам вриштао од смеха читајући постове на форуму након што је објављено да долази Мезенга а не Вандерлеј. "Шта је ово, створите ми Вандерлеја... Молите Бога да Вандерлеј изађе из авиона а не Мезенга  :biggrin: " и слично. Очајавање за играчем за кога је већина чула пре два дана и бојазан због доласка играча о којем такође не знају ништа.
Админима не верујем да је било смешно због тога што су исхитрено пустили информацију која се није испоставила као тачна, и овим путем бих хтео да им пружим подршку за наставак опскрбљивања инсајдерским информацијама, ако им се уопште врзма по глави да прекину са том праксом пошто мислим да управо о томе размишљају. Уз благу критику да објављивање вести буде штуро и редакцијски. На пример "Вандерлеј из Фламенга интересантан Звезди. Неопходан услов да би уопште дошло до трансфера је долазак новог нападача у Фламенго." И крај, све је јасно а нарочито наведени услов који су многи узели здраво за готово читајући вест. Безболније је од одјекивања бомби по топчидеру, Хулкова и осталих зверина, рафалног испаљивања хипербола и фраза из Журнала које масу доведу до усијања што после генерише бурну реакцију ако се нешто изјалови (надам се да врли Селектор неће замерити на критици и да ће свој бескрајно забавни и надахнути стил писања наставити да презетира на темама које немају елемент шкакљивости)
« Последња измена: 23 Јун 2011, 04:47:31 Снејк Плискин »

Ван мреже Љуба

• Земунац Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 9.979
  • Activity:
    5.17%
  • Репутација: +6677/-3222
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
« Одговор #94 послато: 23 Јун 2011, 05:19:21 »
Наравно да незнамо ко је бољи од њих и ко би се боље показао код нас. Мачке у џаку су сва појачања генерално. И Аилтон је био доказан играч, и Броновицки репрезентативац Пољске па тутуруту код нас и један и други. А за Гаја нико жив није чуо као и за Евандра пре него што су дошли, па су људи показали да имају и знање и срце.

Него да је нама он добродошао(ако дође) и да га видимо у оваквим ситуацијама и на крају следеће сезоне:

Ван мреже redneck

• Највећи критичар
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.976
  • Activity:
    8%
  • Репутација: +2560/-2155
« Одговор #95 послато: 23 Јун 2011, 06:55:36 »
U zivotu  i fudbalu za sve uspehe i neuspehe sam si kriv.Daj boze ,gatanje u solju nas je dovelo do ovoga stanja gde se nalazimo.
Nerad amaterizam i neprofesionalizam.Gledanja na nas tim kroz ruzicaste naocare i decija vera u Zutog nece promeniti cinjenicno stanje naseg igrackog kadra.
Tim od 11 igraca je jak koliko najslabija karika- a mi ih imamo previse.
U sudaru sa timom od 11 podjednako kvalitetnih igraca nas tim ce biti razbijen na paramparcad.Dobar trener ce da lako uoci nase polufudbalere i napast ce nas preko njih.Losi fudbaleri niti ce biti posebno markirani ni posebno cuvani i bice ostavljani 1 n 1.
Dobri fudbaleri bit ce udvajani i max zatvarani.Trouglovi(bek-centralni vezni-krilni napadac npr) kvalitetnih fudbalera biti ce maximalno zatvarani i na njih ce se obratiti posebna paznja,na lose nece biti obracana  paznja i na taj nacin ce se stvarati visak fudbalera na svakom delu terena.
Fudbal je egzaktan-sto su bolji igraci tim je bolji.

Ван мреже dacha od bosne

• Луди ветеран
  • Звезда му је све
  • Поруке: 1.294
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1345/-451
  • Ušlo u krv i doviđenja
« Одговор #96 послато: 23 Јун 2011, 08:16:22 »
Samo jedno lično mišljenje: Mislim da će Mezengi (ako dođe) kod nas biti mnogo lakše nego u poljskoj iz prostog razloga jer je tu Vinicius sa kojim je prije igrao, Evandro i Borivoje. Ovo veoma mnogo može da utiče na psihu igrača i kvalitet njegovih igara.

Ван мреже VladaFCRS

• Веран као пас
  • Поруке: 622
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +210/-111
« Одговор #97 послато: 23 Јун 2011, 08:54:53 »
Imali smo problem po toj levoj strani prosle sezone.Pogotovo sto je Tosic morao vise puta na mesto stopera,a na njegovom mesti je igrao Mikic koji je inace desni bek.U napadu smo po toj levoj strani imali Jevtica i Koromana koji nisu bili ubojiti i tako su protivnici svu paznju usmeravali ka nasoj desnoj strani.Zato je Borhu napadalo po 3,a neki put i 4 igraca sa kojima se on zestoko borio.Dolaskom Paseka stvar se menja.Sad ce morati da se paze i te leve strane,pogotovo ako i Tosic ostane.Borha ce biti rastereceniji i imace vise prostora za igru.Bruno je dosta tezi za cuvanje od Kaludjerovica jer je brzi,viši(skocniji),koristi obe noge(leva jaca).Tako da ce i na njega morati da se obrati posebna paznja da bi se sacuvao gol.Evandro i Dimitrijevic ce takodje imati vise prostora da prave magiju.Naizmenicno napadanje po levoj i po desnoj strani manje zamara igrace,a protivniku je mnogo teze da se brani.
U timu imamo dosta igraca koji su u stanju da igraju na vise pozicija,sto je veliki plus koji Robi maksimalno koristi.Sve u svemu,mi cemo imati bolji tim od onog koji je zavrsio proslu sezonu.Kada se sagleda celokupna situacija u klubu i da nema kuce za sta da nas ujede,ja sam licno zadovoljan sa ova 3 pojacanja.

Ван мреже Нешо

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.239
  • Activity:
    1.33%
  • Репутација: +972/-179
« Одговор #98 послато: 23 Јун 2011, 09:19:17 »
Све је ово добро, имамо разлога за умјерени оптимизам.Али нас највише и зајебава што не може ништа умјерено, или је еуфорија или пљување.Последњих пар дана су прави примјер за такво нешто на овом нашем форуму...

Елем, мислим да су играчи којима располажемо квалитетнији него прошле године, направили смо велики корак напријед што се тога тиче.Постоје још неке позиције које треба ојачати, надам се да ће и то ових дана бити ријешено.Једино што ме брине и чега се бојим то су ти фамозни прекиди и центаршутеви у наших 16.Само да то дотјерамо на припремама и све ће бити како треба..

Ван мреже alzheimer

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.182
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1025/-360
  • Pođoh ili dođoh, pitanje je sad!
« Одговор #99 послато: 23 Јун 2011, 09:22:05 »
Normalna je stvar da smo skepticni po pitanju igraca koji dolaze. "Malog Cavu" smo jos i gledali u Radu, pa i dalje postoji bojazan kako ce se uklopiti. Ja mislim da ce biti fenomenalan tandem sa Evandrom, ali nikad se ne zna. A sta tek da kazemo za Mezengu i Paseka? Realno, to su macke u dzaku. Paseko deluje sjajno na Youtube, Mezenga i ne deluje toliko ubedljivo. Zato ne znamo na cemu smo dok ne vidimo prve pripremne meceve.
Jako je vazno da ovaj igracki kadar (koji ce nadam se biti unapredjen solidnim stoperom, desnim bekom i zadnjim veznim) Robi sto vise pripremi za igru kratkih pasova. Neki su se u tom sistemu igre pogubili proletos (pre svega Isah). Sada ce imati jos jedne pripreme da to dovedu u red. Mislim da ce igra na sredini ici tecnije sa Evandrom, Dimitrijevicem i jednim ozbiljnim zadnjim veznim. Sada su tu krila koja obecavaju. Cak mislim da bi Mezenga mogao i na krilo umesto Borhe. Ima dribling, pas, brzinu, centarsut. Zasto da se ne proba i takva varijanta.
Inace, sto se GOLMANA tice. doveden je mladi Vesic (22) kao slobodan igrac. Branio je za Vojvodinu (mladje kategorije), Temerin, Novi Sad. Prosle godine je pokusavao da ga dovede mali vojni klub iz Humske, ali ih je decko oladio zato sto je ZVEZDAS! E sada je dosao. Kazu strucnjaci da je decko golman vanserijskih potencijala, vec brani bolje od Stamenog i Bajka, a tek ima 22 godine i napredovace dodatno. Robi i Maksimovic (trener golmana) su insistirali da se momak dovede bas zbog tog svog talenta koji je neiskoriscen, Takodje, za njega su se interesovali i mnogi strani klubovi (mislim izmedju ostalog i turski Fener) ali decko hoce u Zvezdu. Doveden je na mala vrata, bez puno pompe i prikljucen prvom timu.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum