Аутор Тема: Рукометни клуб  (Прочитано 361563 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

На мрежи Боаћи

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 45
  • Activity:
    10.83%
  • Репутација: +14/-5
Одг: Рукометни клуб
« Одговор #3260 послато: 04 Децембар 2017, 13:32:04 »
Брате искрено ово је срамота у задњих 5 кола са 1.места смо пали на 5.све од оног пораза од Шамота па од Жеље кући потом... Нема шта ово није екипа за титулу дефинитивно поред Панчева ,Воше и Жеље,искрено Жеља осваја иако ја то не бих волео и нека их и Панчево макне ако треба . Знаш шта је најгоре што овај Спартак има 6 бивших Перунових играча које је растерао и сад се синоћ ови напалили да се покажу и победили. Него брине што су се и Мандић и Бабић опоравили и опет не вреди не могу да победе...а и тај неки нови,Зејак се опоравио

Ван мреже silvioberluskoni

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 11
  • Activity:
    1.5%
  • Репутација: +3/-0
« Одговор #3261 послато: 06 Децембар 2017, 01:03:38 »
Jos tri utakmice u prvenstvu pre preko potrebne pauze, naredne 2 igramo u beogradu prvu sutra sa Obilicem.I da ih ima tesko da ce se sampionske ambicije ostvariti pred 100 ljudi u sumicama od kojih uglavnom pola dodje sa strane protivnika koja je onda svrha tu paralela npr fudbal komsije kad su pre nekoliko godina slavile neku uzasstopnu tituku u fudbalu na stadiounu humska 2 hiljade ljudi jebo ti tu titulu,da se ne shavtim pogresno ja ovde govorim o 500,700 ljudi koji da su u sumicaam garantujem da bi u ovakvoj ligi sve pobede i egal meceve imali kod kuce ,sad da li je to teska nerealnost ili je u meni proradilo ono navijacki iz mladjih dana ili to sto volim rukomet iskreno ne znam.sreda 20h i 30min sumice borba za plej of i pocetak 3 uzastopna crveno bela dana privilegija kakvu retko koji grad i klub imaju.

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 10.697
  • Activity:
    100%
  • Репутација: +2550/-786
« Одговор #3262 послато: 07 Децембар 2017, 06:09:07 »
Bitna pobeda  pre svega na planu samopouzdanja
Семафор 8. кола Супер А лиге:

Среда:

Партизан – Шамот 65 28:25 (16:11)

Пожаревац – Слога Змарт форс 27:28 (12:16)

Железничар 1949  – Спартак Војпут 28:25 (17:18)

Мокра Гора – Југовић 32:28 (17:12)

Рудар – Металопластика 29:24 (16:13)

Црвена звезда – Обилић 32:26 (15:13)

http://www.zurnal.rs/public/uploads/images/tab(704).jpg

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    100%
« Одговор #3263 послато: 07 Децембар 2017, 11:59:02 »
Рукометаши Црвене звезде савладали су Обилић у 11.колу Суперлиге у „Шумицама“ – 32:26.

Ненад Перуничић је осим Шотића и дуже одсутног Дамјана Блечића имао све играче на распологању после дужег периода. Црвено-бели су успели да прекину негативан низ.

Звезда је добро отворила утакмицу, стигла прва до осетније предности (8:5), али Обилић је још једном показао да није случајно на тренутној позицији. Изједначили су гости, затим у три наврата имали и минималну предност, али су изабраници Ненада Перуничића одлучно кренули ка циљу и успели серијом од четири везана гола да преокрену резултат у своју корист, а Обилић је голом Милана Ћоровића смањио на 15:13 пред одлазак на одмор.

Звезда је у наставку контролисала игру, у серијама постизала голове и повећавала предност, и није пружала прилику Обилићу да покуша да се врати у игру. Предњачио је Виктор Матичић, непогрешив са крилне позиције, са седам метара, у контранападу. Улио је самопоуздање саиграчима, Александар Бабић је са неколико лепих голова крунисао Звездину победу. Коначан резултат поставио је Палевић за максималних плус 6 и коначних 32:26.

10 голова Матичића, по 5 су постигли капитен Дејан Бабић, Александар Бабић и Иван Мошић.

Звезда у наредном колу дочекује Југовић, на старту другог дела шампионата, након паузе.

Београд, дворана: „Шумице”. Гледалаца: 100. Судије: Мошорински (Нови Сад) и Панџић (Зрењанин). Седмерци: Црвена звезда 6 (5), Обилић 7 (5). Искључења: Црвена звезда 6, Обилић 4 минута. Црвени картон: Миљаковић (Обилић)

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Радисављевић, Мошић 5, А.Бабић 5, Љубојевић 2, Палевић 1, Пешић 2, Љубеновић, Бугариновић, Милосављевић 1, Пејчиновић, Матичић 10, Д.Бабић 5, Кљајић, Зејак 2, Ђурковић. Тренер: Ненад Перуничић

ОБИЛИЋ: Радовић, Живковић 1, Бијелић, Ћоровић 6, Аничић 2, Јестровић 4, Биочанин 1, Радовановић, Миљаковић 1, Павић 2, Минић, Теодоровић 1, Ћирић 5, Антић 1, Грбић, Ивошевић 2. Тренер: Даниел Петковић
http://www.rkcrvenazvezda.rs/

На мрежи playtony

• Administrator
  • Поруке: 188
  • Activity:
    14.5%
  • Репутација: +231/-25
« Одговор #3264 послато: јуче у 11:42:46 »
Po sajtu naseg SD mi smo juce izgubili u Sapcu od Metaloplastike rezultatom 32:27.

Zna li neko o cemu se radi, da li je to mozda bila kup utakmica?

Ван мреже САША БРИГАТЕ БЛ

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 245
  • Activity:
    1%
  • Репутација: +229/-525
  • НИКО КАО МИ БРИГАТЕ ! Bucureşti, România
« Одговор #3265 послато: јуче у 11:51:04 »
Po sajtu naseg SD mi smo juce izgubili u Sapcu od Metaloplastike rezultatom 32:27.

Zna li neko o cemu se radi, da li je to mozda bila kup utakmica?

Куп полуфинаале група Центар. Да смо добили играли би финале против Рудара и победник би се прикључио Војводини, Динаму... у завршници купа 2018.

Ван мреже silvioberluskoni

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 11
  • Activity:
    1.5%
  • Репутација: +3/-0
« Одговор #3266 послато: јуче у 12:48:42 »
Nista od odbrane trofeja u kupu, izgleda da situacija u rk-u nije bas najsjajnija ili kao prosle godine u najmanju ruku.Ja idalje verujem da moze svasta da bude ako ipadnemo u plej of videcemo.Zanimljiv sistem takmicenja u kupu mi kao osvajaci igramo sa sve superligasima a rudar npr proslo kolo sa rk macva sadsa rekreativom itd vosa igra sa rk jabukom pancevo sa rk laovivma itd mozda ja samo nisam dovoljno upucen.Prilika za revans bice 23-24 dec u sapcu u prvenstvu protiv metaloplastike.

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    100%
« Одговор #3267 послато: данас у 08:03:32 »
12 kolo Rukometne lige Srbije
16 decembar od 20.ooh Šumice
Crvena zvezda -Jugović Kać

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum