Аутор Тема: Рукометни клуб  (Прочитано 414154 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Боаћи

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 86
  • Репутација: +32/-14
Одг: Рукометни клуб
« Одговор #3260 послато: 04 Децембар 2017, 13:32:04 »
Брате искрено ово је срамота у задњих 5 кола са 1.места смо пали на 5.све од оног пораза од Шамота па од Жеље кући потом... Нема шта ово није екипа за титулу дефинитивно поред Панчева ,Воше и Жеље,искрено Жеља осваја иако ја то не бих волео и нека их и Панчево макне ако треба . Знаш шта је најгоре што овај Спартак има 6 бивших Перунових играча које је растерао и сад се синоћ ови напалили да се покажу и победили. Него брине што су се и Мандић и Бабић опоравили и опет не вреди не могу да победе...а и тај неки нови,Зејак се опоравио

Ван мреже silvioberluskoni

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 33
  • Репутација: +20/-7
« Одговор #3261 послато: 06 Децембар 2017, 01:03:38 »
Jos tri utakmice u prvenstvu pre preko potrebne pauze, naredne 2 igramo u beogradu prvu sutra sa Obilicem.I da ih ima tesko da ce se sampionske ambicije ostvariti pred 100 ljudi u sumicama od kojih uglavnom pola dodje sa strane protivnika koja je onda svrha tu paralela npr fudbal komsije kad su pre nekoliko godina slavile neku uzasstopnu tituku u fudbalu na stadiounu humska 2 hiljade ljudi jebo ti tu titulu,da se ne shavtim pogresno ja ovde govorim o 500,700 ljudi koji da su u sumicaam garantujem da bi u ovakvoj ligi sve pobede i egal meceve imali kod kuce ,sad da li je to teska nerealnost ili je u meni proradilo ono navijacki iz mladjih dana ili to sto volim rukomet iskreno ne znam.sreda 20h i 30min sumice borba za plej of i pocetak 3 uzastopna crveno bela dana privilegija kakvu retko koji grad i klub imaju.

На мрежи miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 13.625
  • Репутација: +3137/-923
« Одговор #3262 послато: 07 Децембар 2017, 06:09:07 »
Bitna pobeda  pre svega na planu samopouzdanja
Семафор 8. кола Супер А лиге:

Среда:

Партизан – Шамот 65 28:25 (16:11)

Пожаревац – Слога Змарт форс 27:28 (12:16)

Железничар 1949  – Спартак Војпут 28:25 (17:18)

Мокра Гора – Југовић 32:28 (17:12)

Рудар – Металопластика 29:24 (16:13)

Црвена звезда – Обилић 32:26 (15:13)

http://www.zurnal.rs/public/uploads/images/tab(704).jpg

На мрежи miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #3263 послато: 07 Децембар 2017, 11:59:02 »
Рукометаши Црвене звезде савладали су Обилић у 11.колу Суперлиге у „Шумицама“ – 32:26.

Ненад Перуничић је осим Шотића и дуже одсутног Дамјана Блечића имао све играче на распологању после дужег периода. Црвено-бели су успели да прекину негативан низ.

Звезда је добро отворила утакмицу, стигла прва до осетније предности (8:5), али Обилић је још једном показао да није случајно на тренутној позицији. Изједначили су гости, затим у три наврата имали и минималну предност, али су изабраници Ненада Перуничића одлучно кренули ка циљу и успели серијом од четири везана гола да преокрену резултат у своју корист, а Обилић је голом Милана Ћоровића смањио на 15:13 пред одлазак на одмор.

Звезда је у наставку контролисала игру, у серијама постизала голове и повећавала предност, и није пружала прилику Обилићу да покуша да се врати у игру. Предњачио је Виктор Матичић, непогрешив са крилне позиције, са седам метара, у контранападу. Улио је самопоуздање саиграчима, Александар Бабић је са неколико лепих голова крунисао Звездину победу. Коначан резултат поставио је Палевић за максималних плус 6 и коначних 32:26.

10 голова Матичића, по 5 су постигли капитен Дејан Бабић, Александар Бабић и Иван Мошић.

Звезда у наредном колу дочекује Југовић, на старту другог дела шампионата, након паузе.

Београд, дворана: „Шумице”. Гледалаца: 100. Судије: Мошорински (Нови Сад) и Панџић (Зрењанин). Седмерци: Црвена звезда 6 (5), Обилић 7 (5). Искључења: Црвена звезда 6, Обилић 4 минута. Црвени картон: Миљаковић (Обилић)

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Радисављевић, Мошић 5, А.Бабић 5, Љубојевић 2, Палевић 1, Пешић 2, Љубеновић, Бугариновић, Милосављевић 1, Пејчиновић, Матичић 10, Д.Бабић 5, Кљајић, Зејак 2, Ђурковић. Тренер: Ненад Перуничић

ОБИЛИЋ: Радовић, Живковић 1, Бијелић, Ћоровић 6, Аничић 2, Јестровић 4, Биочанин 1, Радовановић, Миљаковић 1, Павић 2, Минић, Теодоровић 1, Ћирић 5, Антић 1, Грбић, Ивошевић 2. Тренер: Даниел Петковић
http://www.rkcrvenazvezda.rs/

Ван мреже playtony

• Administrator
  • Поруке: 391
  • Репутација: +449/-55
« Одговор #3264 послато: 14 Децембар 2017, 11:42:46 »
Po sajtu naseg SD mi smo juce izgubili u Sapcu od Metaloplastike rezultatom 32:27.

Zna li neko o cemu se radi, da li je to mozda bila kup utakmica?

Ван мреже САША БРИГАТЕ БЛ

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 252
  • Репутација: +239/-799
  • НИКО КАО МИ БРИГАТЕ ! Bucureşti, România
« Одговор #3265 послато: 14 Децембар 2017, 11:51:04 »
Po sajtu naseg SD mi smo juce izgubili u Sapcu od Metaloplastike rezultatom 32:27.

Zna li neko o cemu se radi, da li je to mozda bila kup utakmica?

Куп полуфинаале група Центар. Да смо добили играли би финале против Рудара и победник би се прикључио Војводини, Динаму... у завршници купа 2018.

• Симпатизер
  • *
« Одговор #3266 послато: 14 Децембар 2017, 12:48:42 »
Nista od odbrane trofeja u kupu, izgleda da situacija u rk-u nije bas najsjajnija ili kao prosle godine u najmanju ruku.Ja idalje verujem da moze svasta da bude ako ipadnemo u plej of videcemo.Zanimljiv sistem takmicenja u kupu mi kao osvajaci igramo sa sve superligasima a rudar npr proslo kolo sa rk macva sadsa rekreativom itd vosa igra sa rk jabukom pancevo sa rk laovivma itd mozda ja samo nisam dovoljno upucen.Prilika za revans bice 23-24 dec u sapcu u prvenstvu protiv metaloplastike.

На мрежи miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #3267 послато: 15 Децембар 2017, 08:03:32 »
12 kolo Rukometne lige Srbije
16 decembar od 20.ooh Šumice
Crvena zvezda -Jugović Kać

Ван мреже Милош Цзв

• Члан ФК
  • Поруке: 444
  • Репутација: +447/-36
« Одговор #3268 послато: 15 Децембар 2017, 16:45:43 »
Ајмо сутра сви у Шумице, фудбал је готов за ову годину. Могли би мало овим момцима и Перуну да пружимо подршку.

• Симпатизер
  • *
« Одговор #3269 послато: 16 Децембар 2017, 12:09:59 »
Veceras bi bilo lepo sto kaze milos ko god moze u sumice da se da podrska perunu i momcima da se dobije ovo veceras i ona posle u sapcu gde ne smunjam da cemo imati podrsku kaoi uvek zna se ko su delije sabac vec ,mnogo godina.I tako da se sa dve dobre utakmice pobede i podrskaom sa tribina udje na pauzu i perunovu borbu sa vetrenjacama oko finansija i svega i da se ekipa konsoliduje i ja i dalje verujem u treci trofej odnosno onaj najvazniji.

На мрежи miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #3270 послато: 17 Децембар 2017, 07:18:19 »
12 kolo Rukometne lige Srbije
Crvena zvezda -Jugović Kać 33-28

Црвена звезда – Југовић 33:28 (16:15)

Београд, дворана: „Шумице“. Гледалаца: 100. Судије: Милосављевић (Бешка) и Тривковић (Бешка). Седмерци: Црвена звезда 3 (3), Југовић 2 (1). Искључења: Црвена звезда 4, Југовић 4 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Чоловић (6 одбрана, 1 седмерац), Радосављевић, Мошић 4, А. Бабић 2, Љубојевић 1, Пешић 2, Љубеновић, Бугариновић, Милосављевић 2, Пејчиновић, Матичић 12, Мандић 3, Д.Бабић 6, Кљајић, Зејак 1, Ђурковић. Тренер: Ненад Перуничић

ЈУГОВИЋ: Миловановић, Врговић 3, Кочић, Момчиловић, Младеновић, Родић 7, Карановић 2, Боснић 1, Андрић, Ћеран, Жикић, Ранисављевић 5, Каран 5, Петровић 2. Тренер: Предраг Топић.rkcrvenazvezda.rs

Ван мреже Боаћи

• Симпатизер
  • *
« Одговор #3271 послато: 18 Децембар 2017, 23:59:17 »
Јел гледао неко? Како су играли? Јел пружио гост отпор,какви су?

• Симпатизер
  • *
« Одговор #3272 послато: 19 Децембар 2017, 13:42:02 »
rutinska pobeda sto je i moralo da bude, colovic branio vise i prikazao dobru partiju bice vazno da nam neki golman uhvati formu u drugom delu.sto se tice jugovica sta znam taj mladi ranisavljevic je cini mi se iz vosine skole je zanimljiv igrac i rodic bivsi nas bek dobru partiju pruzio.Sad za vikend sledi opet sabac i prilika za revans i bitne bodove pred pauzu.

Ван мреже Боаћи

• Симпатизер
  • *
« Одговор #3273 послато: 19 Децембар 2017, 17:14:12 »
Јесте Ранисављевић Вошин играч био али није играо скоро па уопште,Родић био нешто мало у ЦЗ иако је велики навијач нису му дали шансу уопште,а  21 годину има само као и већина екипе . Знам доста те млађе из СРЛС

А иначе овај пут ће Звезда лагано добити Шабац,смешно је какве тужне голмане имају шапчани

На мрежи MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.224
  • Репутација: +1352/-2066
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #3274 послато: 19 Децембар 2017, 21:20:26 »
Na zalost sem na neke bliceve gotovo da nisam uopste ispratio RK ove sezone...

Moze li neko ko je ispratio situaciju reci kakve su nam sanse generalno ove sezone u borbi za neki trofej...

Ван мреже playtony

• Administrator
  • Поруке: 391
  • Репутација: +449/-55
« Одговор #3275 послато: 19 Децембар 2017, 21:23:27 »
Pa nema tu neki trofej. Evropu ne igramo, iz kupa smo ispali, znaci ostaje samo prvenstvo u kom prilicno slabo guramo.

• Симпатизер
  • *
« Одговор #3276 послато: 19 Децембар 2017, 22:28:58 »
uz duzno postovanje toni stvarno cenim tvoje upise ovde iako ne komentarisem skoro nikad a realno pomno pratim poslednjih godina samo kosarku i rukomet, ne bih se bas slozio da slabo guramo.dok je ekipa bila kompletna imali smo 5-0 skor  plus osvojen superkup direktno protiv vojvodine, u tih 5 pobeda bile u i derbi na strani i mokra gora dole gde mislim da ce retko ko dobiti i da se ne prisecam sad svih meceva, onda je usledio katastrofalni mesec i 4 meca bez pobede ali i neke utakmice bez skoro cele prve postave gde smo igrali sa dva beka i malim horvatom koji mislim da ni ne trenira sa prvim timom i bez pivota.Sada smo tu gde jesmo ali je ove godine sistem takav da samo treba biti u prve 4 ekipe znaci bodovi se ne prenose kao predhodnih godina tako da zeljo moze imati 15 bodova vise od nas a da mi budemo prvaci, mi smo predhodnih godina skoro uvek regularni deo zavrsavali prvi i onda prospemo to ili kao prosle godine.tako da ima da se igra jos bice zanimljivo po mom misljenju.

На мрежи miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #3277 послато: 20 Децембар 2017, 05:07:14 »
Da budemo objektivni ovo je za sada veoma loše i možemo da pričamo šta hoćemo ,apetite  Zvezdinog navijača će zadovoljiti šampionska titula .Neću da pričam o kvalitetu ove lige bez Dinama i Vojvodine i sa njima nije na nekom prolaznom nivou.U ovom trenutku ono što sam gledao i Dinamo i Vojvodina(Evo piše u novinama  da će je Kasim Kamenica preuzeti) i Železničar igraju kvalitetniji rukomet od Zvezde a da ne pričam da smo gubili od Šamota koji je u tom trenutku bio poslednji na tabeli.
Ostaje da se nadamo da ćemo bolje igrati u nastavku sezone.
« Последња измена: 20 Децембар 2017, 07:30:40 miodrag »

На мрежи MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.224
  • Репутација: +1352/-2066
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #3278 послато: 21 Децембар 2017, 23:50:30 »
Napisah toliko puta ali prosto uvek se vracam na to... Najzalije mi je Peruna istinske legende koji ce zdravlje tu izgubiti a od raznoraznih mutikasa iz uprave ni menjac od tamica...

Valjda ce i Perunu jednom doci badnji dan u nasem klubu... Ako je neko zaslusio on je...

На мрежи miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #3279 послато: 22 Децембар 2017, 07:45:56 »
13 kolo SRLS
Nedelja 24.12.2017.g
17.oo h -rts2
Šabac
Metaloplastika-Crvena zvezda.