Аутор Тема: Ватерполо клуб  (Прочитано 746691 пута)

0 чланова и 3 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Regar

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.284
  • Activity:
    3.17%
  • Репутација: +1133/-930
Одг: Ватерполо клуб
« Одговор #20 послато: 19 Мај 2011, 14:35:15 »
Zaista, moram ovde javno da kazem koliko sam srecan sto ponovo mozemo da razgovaramo o Zvezdi u vaterpolu. To mi je jedan od tri omiljena sporta, i vec godinama me boli sto u zemlji stalnih evropskih i svetskih sampiona nema kluba za koji navijam. Viktor Jelenic je jedna fantasticna osoba koja je smogla snage i hrabrosti da se uhvati u kostac sa ovim problemom i iz svega je izasao kao apsolutni pobednik.
Po snazi, jos uvek ne mozemo da pariramo groblju koje ove godine ima sasvim realnu sansu da bude prvak evrope, ali mislim da ljudi nisu svesni koliki smo uspeh ostvarili samom cinjenicom da smo svega nekoliko penala bili udaljeni od mesta druge najjace ekipe u zemlji vaterpola. Za samo godinu dana klub je formiran i postavljen na zdrave noge (svim igracima uredno stizu plate, cime se malo klubova iz naseg SD-a moze pohvaliti), i ima sjajnu perspektivu pred sobom. Cuo sam da ce i Dejan Savic uci u rukovodstvo kluba, sto mislim da je odlicno, i da ce uskoro sve veci broj talentovanih igraca zeleti da dodje kod nas, pogotovo kada budemo poceli da radimo u svom posebnom bazenu.
Verujem da cemo preko leta dovesti nekoliko pojacanja, i da mozemo doci do Evrolige, ali i ako ne dodjemo, to nece biti smak sveta. Realno, necemo biti u mogucnosti da osvojimo titulu u ovom sportu jos minimum dve godine (groblje je prosto prejako), ali ako se bude radilo planski i pametno, imacemo cemu da se radujemo u ne tako dalekoj buducnosti.

Ван мреже Шомикс

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 483
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +191/-151
« Одговор #21 послато: 19 Мај 2011, 15:42:38 »
Заиста једна од ретких ствари које ме је ове године обрадовала а да долази из СД Црвена Звезда.

Ван мреже КГЦЗ

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.646
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +626/-450
  • Храним свиње...
    • www.delije.net
« Одговор #22 послато: 19 Мај 2011, 17:27:06 »
После Виктора Јеленића који је председник и тренер (вероватно свих категорија клуба) изгледа да ће и Савић да постане део ВКЦЗ. Читајући његов интервју видео сам да је близу договора са Јеленићем. То би био страшан потез, да се појачамо са прослављеним играчем. Још ако би успели да доведемо Шапића и Ћирића у управу (сви знамо какви су играчи били) ето шансе да се за неколико година пуцамо на велико. Има за то времена, само да се ми консолидујемо, да успемо да станемо на ноге, да не губимо глатко од гробља и то је то.

Ван мреже РСБ

• Модератор
  • Поруке: 9.563
  • Activity:
    2.33%
  • Репутација: +1810/-1729
« Одговор #23 послато: 19 Мај 2011, 19:27:42 »
Потребни су нам играчи .

Ван мреже КГЦЗ

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.646
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +626/-450
  • Храним свиње...
    • www.delije.net
« Одговор #24 послато: 19 Мај 2011, 20:22:20 »
Слажем се, али морамо имати и тренере који ће да тренирају те играче, а и да им пренесу искуство. А ако га неко има, онда су то ова четворица. Уз такве асове, брзо ће нови играчи напредовати.

На мрежи gromiko

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.441
  • Activity:
    5.17%
  • Репутација: +616/-161
« Одговор #25 послато: 19 Мај 2011, 23:35:01 »
Udovičić je objavi spisak od 20 imena na koje računa u narednom periodu (za svetsku ligu i za svetsko prvenstvo).  Imamo 2 igrača na istom! Golman Gojko Pijetlović (Adaševiću ponovo si pobrkao  :srbinosm: ) i Strahinja Rašović!

Čestitke Viktoru što je od nule napravio jedan solidan tim i nadam se da ćemo iz godine u godinu uvek biti makar za mrvicu bolji. Za mene je Viktor ličnost godine kada je Crvena zvezda u pitanju.

Ван мреже aragorn

• Махатма Ганди
  • Administrator
  • Поруке: 1.934
  • Activity:
    3%
  • Репутација: +1340/-401
« Одговор #26 послато: 20 Мај 2011, 15:45:09 »
Vec sam se pomirio da nikad necu pogoditi ko je ko :)

На мрежи Саша РС

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.585
  • Activity:
    16.67%
  • Репутација: +2203/-638
« Одговор #27 послато: 20 Мај 2011, 21:28:12 »
Ех, када би се од руских пара један дио слио и у касу ватерполиста... Мисли да се са одређеном цифром и пет нула иза исте могу направити лијепе ствари у овом спорту (исправите ме ако гријешим). Но, свака част људима што су за почетак оживјели клуб и направили добар резултат.

Ван мреже ТрапаЦЗВ

• Сметају јој балавци
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.666
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1595/-1505
  • ЦЗБГ
« Одговор #28 послато: 20 Мај 2011, 22:22:48 »
Да се надовежем на потенцијалне руске паре  :srbinosm: репрезентативац Аврамовић се посвађао тамо са гробљем, како би нам он добро дошао  :001_rolleyes:

Ван мреже Душан

• Члан ФК
  • Поруке: 265
  • Activity:
    4.17%
  • Репутација: +102/-61
« Одговор #29 послато: 23 Мај 2011, 20:59:06 »
Koliko je trajanje sponzorskog ugovora sa telekomom?

Ван мреже vojinena

• Веран као пас
  • Поруке: 599
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +284/-25
« Одговор #30 послато: 30 Мај 2011, 15:47:54 »
Nije cela stvar samo u sponzorstvu Telekoma. Znači naravno, ali postoje i donacije prijatelja kluba koji daju određena sredstva iz čiste ljubavi prema klubu, a ne žele da im se ime pominje u javnosti. Ima i takvih. Vaterpolo nije profitabilan sport kao fudbal ili košarka, pa svaka kinta puno znači. Mislim da je prošlogodišnji ugovor o sponzorstvu Telekoma do juna, a da nema razloga da se ne produži i ove godine obzirom da je Zvezda u potpunosti ispunila očekivanja i opravdala uložena sredstva. Nikome od igrača nisu obećavali kule i gradove kao što su radili grobari, nego su planski rasporedili novac i srazmerno mogućnostima ponudili igračima ono što su u tom trenutku bili u mogućnosti da mogu ponuditi i ispunili svoja obećanja prema svima tako da niko nije na kraju sezone prevaren ili skraćen za kintu. Groblje su na početku sezone napustili Gak i Gocić jer su svatili da je bolje da preko uzmu neku kintu nego da ostanu ovde samo sa obećanjima ili eventualno prepolovljenim ugovorima. Avramović nije pristao da mu zakidaju i tražio obećano ali je onda naišao na ucenu pa ih je tužio i dobio, a sada je slobodan igrač. Mislim da Zvezda nije posebno zainteresovana za njega. Filipoviću su pre par sezona najpre obećali da će ga pustiti ako dobije dobru ponudu a posle je bilo ako ne odradiš ugovor do kraja zaboravi na igre u reprezentaciji. Kratko vreme je pokušavao da isteruje pravdu i čak ispričao celu istinu u javnosti, ali ipak je na kraju morao da legne na rudu i javno pred kamerama izvinjava jer je shvatio da mu je u suprotnom karijera u pitanju. Mi ove sezone ne očekujemo spektakularna pojačanja osim što se traži igrač na mestu sidraša i da se sačuva sadašnji igrački kadar koji će u sledećoj sezoni biti sigurno još i mnogo bolji i uigraniji samim tim što ovih dana prelazimo na bazen 25. maj i dobijamo mnogo bolje uslove za rad i trening. Takođe se uveliko priča da Prlainović treba da potpiše za Pro Reco kao i to da će groblje da rasproda gotovo celu generaciju zbog teške materijalne situacije, a imaju igrače na kojima mogu trenutno dobro da zarade. Ostaće, kako se priča samo Radović, Mandić i nekolicina drugih, uglavnom klupa, i prave smenu generacija. To znači da će mo sledeće godine imati tri gotovo izjednačene ekipe (groblje, mi i Vojvodina) koje će ravnopravno konkurisati za titulu, pa će samim tim i prvenstvo biti mnogo zanimljivije. U svakom slučaju mi smo napravili „korak od sedam milja” a oni neka rade šta im je volja. Stvari su postavljene na zdrave noge, klub vode ljudi koji zaista vole i vaterpolo i Zvezdu, a nama ostaje da ih bodrimo i da se nadamo možda i tituli u narednim godinama. Napred Zvezda!!! 

Ван мреже РСБ

• Модератор
  • Activity:
    2.33%
« Одговор #31 послато: 30 Мај 2011, 17:15:46 »
Ниси баш у праву . Неће партизан распродати тим, уосталом ко гарантује да неће узети неке добре играче, домаће или стране ? Уосталом мислим да ни ми ни војводина не можемо да парирамо ни клупи њиховој најбоље, а и нама је отишао Савић, а ко зна да ли ће још неко отићи . Тако да мислим да је још рано за те приче да им парирамо, треба да гледамо себе и да направимо што бољи први тим и што бољу школу и да имамо "јаке" људе у клубу како би направили здраве основе и онда ћемо лако за пар сезона .

Ван мреже Teo_18

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 4
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +4/-23
« Одговор #32 послато: 30 Мај 2011, 18:58:33 »
imam jedno pitanje, kada se igraju kvalifikacije za evroligu i kada igra zvezda?

hvala!!!

Ван мреже vojinena

• Веран као пас
  • Activity:
    0.5%
« Одговор #33 послато: 30 Мај 2011, 19:54:11 »
Ja samo navodim ono što se priča u vaterpolo krugovima. Da tu ima nešto govori i to da sam za slučaj Avramovića isto tako saznao dobrih nedelju dana pre nego što je to objavljeno bilo gde u štampi. Kažem priča se, a da li će biti nešto od toga videćemo. Bilo je tako i priče da će Zvezda u novembru 2010. na 25. maj pa se to razvuklo do danas. Ne naravno zbog nas već zbog toga što je bilo nekih propusta u rekonstrukciji (prsla izolacija bazena pa je krpili) pa se i datum otvaranja pomerao. Za desetak dana se ipak prelazi na Dorćol. Savić jeste otišao u penziju ali ostaje kao trener, što ne menja mnogo situaciju pošto je njegova uloga i u prošloj sezoni bila više da bude vođa i da samopouzdanje mlađima svojim prisustvom, a sama njegova igra ako si gledao Zvezdine utakmice nije bila baš onakva na kakvu smo navikli godinama unazad gledajući ga u reprezentaciji. U pojedinim trenucima je vodio igru i preuzimao odgovornost kada je tvrdo, ali bilo je i očigledno da nema kondicije, što se najbolje pokazalo u utakmici protiv Voše kada smo u drugoj utamici na Tašu izgubili na peterce. Promašio je oba peterca i nakon toga pokazao rukom na pluća kao da se izvinjava što nije imao daha i  da je to razlog što mu se to desilo. U svakom slučaju veliko mu hvala za to što je nakon prošlogodišnje odluke da završi karijeru ipak odlučio da pomogne Viktoru u stvaranju nove Zvezde. Bio je pravi vođa i u mnogim duelima ipak podsetio na to kakva je igračina bio, ali kažem nije se ni gurao da se nešto on istakne već je organizovao i gurao klince ispred sebe. Tako je i mali Rašović došao do izražaja i sada je pozvan u reprezentaciju. Pjetlović je pokazao da je golmančina i da ništa ne zaostaje za Sorom, a u dobrom delu sezone je bio čak i u boljoj formi od njega. Nadam se da će se dogovoriti sa upravom oko uslova i da će i naredne sezone braniti naš gol. Ove sezone je bio  pola tima. Uz njih dosta je pokazao i Ivošević, a veliko pojačanje pred kraj nam je bio i Aksentijević koji je stigao iz Galatasaraja. Zaista odličan šuter. Popović i Kocić nisu bili loši ali mislim da za veće uspehe i za proboj u Evroligu moramo da dovedemo kvalitetnije sidro. Sve drugo mislim da ostaje isto (ne znam za Ristu Maljkovića koji je takođe u godinama), a možda će doći neko iz plejade mladih talentovanih igrača iz Beograda, Niša itd. Šuška se nešto i oko mogućnosti da dođe Šefik pošto je kao nešto nezadovoljan dole, ali u ovo ipak više sumnjam a i nešto ga baš i ne mirišem. Najznačajnije od svega je to što će mo dobiti bazen i što će naši igrači najzad moći da imaju dovoljan broj treninga a ne kao do sad. Šetali su se od Banjice do Taša, pa do Košutnjaka.  A da se nešto ozbiljno kuva u komšijskom taboru videćemo odmah nakon F4. Gde ima dima, ima i vatre,  a hoće li biti baš tako kako sam rekao da se sprema ozbiljna smena generacije kod groblja i velika rasprodaja videćemo. Pozdrav.

Ван мреже РСБ

• Модератор
  • Activity:
    2.33%
« Одговор #34 послато: 30 Мај 2011, 20:15:00 »
Имам неке нове информације . Пре сат, два кад сам писао онај пост нисам знао за те ствари . Овако, не планира се распродаја у партизану него се готово свим играчима дугује и они су изразили жељу да оду а ту партизан не може ништа јер им дугује и може само да их пусти . Неко из партизана је пре пар дана тражио Војводини 4,5 добрих играча да пређу у партизан али их је војводина глатко одбила . Ми планирамо да доведемо двојицу из Београда . А партизан нема пара за појачања из иностранства и нека скупља од репрезентативаца па ће морати да гледа само домаће "тржиште" . Толико .

Ван мреже vojinena

• Веран као пас
  • Activity:
    0.5%
« Одговор #35 послато: 30 Мај 2011, 20:36:41 »
Izgleda da definitivno tu nečeg ima. Iskreno voleo bih da komšiji crkne krava, i kako izgleda da crno im se piše na kraju sezone. Mislim da su ipak svojim ponašanjem to i zaslušili. Još ne mogu da im oprostim to što su nas pre tri godine ugasili blokiranjem računa zbog duga od 2,5 mil. zbog korišćenja bazena. I to bazena koji su ustvari u sretno vreme gradile opštine Rakovica i Voždovac (mislim da je odnos uloženih sredstava u to vreme bio 70-30 %), i koji su oni uz pomoć političkih struktura prigrabili na osnovu tadašnjeg zakona koji im je omogućio da se  na osnovu prava radnika SC da se pripoje VK Partizan dočepaju istog.  Dobili su ga na upravu a ponašaju se kao da im je vlasništvo. Ustvari time su se samo zeznuli u proračunu. Ugasili su Zvezdu koja je u tom trenutku imala u upravi ljude koji nisu bili vredni da vode naš klub. Raznim malverzacijama i pogrešnim potezima doveli su nas do toga da smo tiho umirali neko vreme, sve dok nam konačno nisu komšijski lepo zavukli nož u leđa. Ali nisu računali na to da je ljubav prema voljenom klubu jača od svega, i da će se nakon toga okupiti ipak pravi Zvezdaši i pravi ljudi, i ponovo pokrenuti novi klub na zdravim osnovama.  Biće izgleda dosta zanimljivih stvari u ovoj međusezoni i prelaznom roku. Uz Božiju pomoć napred Zvezdo!!!

Ван мреже Carmelo

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.221
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1000/-1238
« Одговор #36 послато: 31 Мај 2011, 12:48:22 »
Да се надовежем на потенцијалне руске паре  :srbinosm: репрезентативац Аврамовић се посвађао тамо са гробљем, како би нам он добро дошао  :001_rolleyes:

To uopste nije nemoguce.

Sta je sa nasom legendom Jugom Vasovicem? Strasan tip i dobar igrach, mogao bi i on da zavrsi karijeru kod nas :biggrin:

Ван мреже ТрапаЦЗВ

• Сметају јој балавци
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.666
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1595/-1505
  • ЦЗБГ
« Одговор #37 послато: 31 Мај 2011, 13:10:10 »
Sta je sa nasom legendom Jugom Vasovicem? Strasan tip i dobar igrach, mogao bi i on da zavrsi karijeru kod nas :biggrin:
На једној утакмици Звезда-Војводина, Југослав је био стручни консултант (како мрзим ову фразу  :srbinosm: ) на арени, и коментатор га пита да ли ће можда и он да се придружи Јеленићу и Савићу, а овај као - све је могуће.  :ziveli2:

Ван мреже prop joe

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 213
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +96/-49
« Одговор #38 послато: 31 Мај 2011, 14:01:18 »
ne znam kakav ce biti budzet zvezde, ali s obzirom na sukobe na relaciji savez-partizan, ne bi me cudilo da zvezda dobije malo vise 'paznje' od strane drzave i raznih sponzora.
srecna okolnost u narednoj sezoni je ta sto ce se sa manje para nego ranijih godina moci sastaviti dobar tim, jer ima malo klubova koji mogu dobro da placaju, a bice puno slobodnih igraca. npr, iz cg klubova bi mozda mogao neko da dodje - u jadranu i budvi ima 5 sasvim solidnih igraca koji imaju srpsko drzavljanstvo, pa ne bi ni uzimali mjesto stranca, plus ima odlicnih crnogorskih igraca koji bi mogli da se dovedu.
sto se partizana tice, ko zna sta ce tu biti. svake godine se prica o njihovom raspadu, pa se nikad ne desi - stavise, prosle godine su josh i dovodili ne bash jeftine igrace sa strane. mislim da ce u narednu sezonu ipak uci sa znacajno slabijim timom, ali nemam ideju ko bi im tacno mogao otici a ko ostati

Ван мреже prop joe

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 213
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +96/-49
« Одговор #39 послато: 31 Мај 2011, 14:03:56 »
imam jedno pitanje, kada se igraju kvalifikacije za evroligu i kada igra zvezda?

hvala!!!
to se nista ne zna - relativno nedavno se saznalo za pomjeranje datuma final foura, tako da mozes da zamislis koliko u len-u unaprijed znaju kad ce se sta u narednoj sezoni igrati

uz to, nije konkretno bitno za zvezdu, ali cisto da pomenem - evroliga i len kup mjenjaju sledece sezone imena. bice kao u fudbalu, liga sampiona i liga evrope

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum