Аутор Тема: Ватерполо клуб  (Прочитано 770777 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже prop joe

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 235
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +99/-57
Одг: Ватерполо клуб
« Одговор #60 послато: 06 Јун 2011, 22:01:44 »
filip filipovic je drugi igrac za kojeg je placeno obestecenje [nekih 100k]
ima slucajeva, nije toliko rjetko, ali obicno su te sume simbolicne.

sto se malog subotica tice, potpuno tacno - mali ce biti strasan igrac. samo mala ispravka, on ima 15 godina. a vec igra u prvoj postavi jadrana, ima po 15-20 minuta po utakmici, daje odlucujuce golove u derbijima sa primorcem, rutinski lobuje sefika u svojoj prvoj utakmici. ma, ako bude ozbiljan, bice, u to sam 100% siguran, jedan od najboljih igraca u istoriji. uz to je dobar decko, vrlo fino vaspitan itd. i zvezdas :)
za sad sigurno ostaje u jadranu, igrace za cg sad na prvenstvu za juniore, a sta ce biti u buduce ko zna..

Ван мреже ЦПСШ

• Веран као пас
  • Поруке: 770
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +730/-203
« Одговор #61 послато: 06 Јун 2011, 22:31:14 »

...i opet Recco .

Da ,u pravu si za Subotica!
Permutovao sam jer je igrao  i za '95 (logicno)...
« Последња измена: 06 Јун 2011, 22:34:26 ЦПСШ »

Ван мреже vojinena

• Веран као пас
  • Поруке: 603
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +284/-25
« Одговор #62 послато: 06 Јун 2011, 23:04:35 »
Имао сам прилике да на кратко попричам и са самим Шапићем (негде у фебруару/марту), и кроз пословни разговор убацим и нека питања везана нпр. за термин завршетка базена на Дорћолу, а он као да је пао са крушке и зна колико и ја, ако не и мање. Као „....чуо сам да је пукла шоља базена”, а видиш да је скроз незаинтересован. По причи од прошле године (када је почео да функционише наш ВК) од људи из садашње управе клуба Јеленић је помало разочаран Шапићем иако су и даље добри, али како рече он је отишао у политичаре. Идеју око поновног покретања ВК подржао је највише Дулић а такође и Ђилас. Аца Шапић је посебан лик који ми је, поред свих играчких квалитета и чињенице да је један од наших најбољих играча свих времена, ипак био увек антипатичан са својим мангупским (читај безобразним) понашањем. Мислим да се после дугог низа година када смо мењали управе, тренере, базене, играче, гасили се па поново оснивали, на крају искристалисало ко је прави Звездаш и ко заиста искрено воли овај клуб и овај спорт, и коначно на прави начин, неисхитреним и испланираним потезима поставили клуб на здраве ноге, што је основни предуслов (уз наравно базен) за прави рад и неке надам се добре резултате у наредном периоду. 

Ван мреже Ковач

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.548
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +457/-181
  • 29.05.1991.
    • mojacrvenazvezda.net
« Одговор #63 послато: 07 Јун 2011, 11:18:08 »
Мени се чини да је и он покушао пре пар година да подигне клуб, попут Виктора, али није имао подршку, па није успео. Исправите ме ако грешим.

Ван мреже РСБ

• Модератор
  • Поруке: 9.575
  • Activity:
    2.17%
  • Репутација: +1812/-1729
« Одговор #64 послато: 07 Јун 2011, 12:33:26 »
Јесте .

Ван мреже КГЦЗ

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.646
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +626/-450
  • Храним свиње...
    • www.delije.net
« Одговор #65 послато: 07 Јун 2011, 14:26:11 »
Мени се чини да је и он покушао пре пар година да подигне клуб, попут Виктора, али није имао подршку, па није успео. Исправите ме ако грешим.

Ето му шансе да се сад избори за неко место у управи и да допринесе развоју нових играча.

Ван мреже Carmelo

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.221
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1000/-1238
« Одговор #66 послато: 07 Јун 2011, 14:44:55 »
ima slucajeva, nije toliko rjetko, ali obicno su te sume simbolicne.

sto se malog subotica tice, potpuno tacno - mali ce biti strasan igrac. samo mala ispravka, on ima 15 godina. a vec igra u prvoj postavi jadrana, ima po 15-20 minuta po utakmici, daje odlucujuce golove u derbijima sa primorcem, rutinski lobuje sefika u svojoj prvoj utakmici. ma, ako bude ozbiljan, bice, u to sam 100% siguran, jedan od najboljih igraca u istoriji. uz to je dobar decko, vrlo fino vaspitan itd. i zvezdas :)
za sad sigurno ostaje u jadranu, igrace za cg sad na prvenstvu za juniore, a sta ce biti u buduce ko zna..
Cuo sam da postoji mogucnost dolaska u Zvezdu  u paketu sa ocem Vasom kao i da Subotic jr.nema nista protiv da igra za Srbiju.

Ima li istine u ovome?

Ван мреже ЦПСШ

• Веран као пас
  • Activity:
    0%
« Одговор #67 послато: 07 Јун 2011, 14:57:55 »
Cuo sam da postoji mogucnost dolaska u Zvezdu  u paketu sa ocem Vasom kao i da Subotic jr.nema nista protiv da igra za Srbiju.

Ima li istine u ovome?

E sad... Prvi deo-tesko (ali znajuci Vasa,nista nije nemoguce :travka: ) a drugi deo sasvim realno. (Vaso je "nosilac" srpske nacionalne penzije,ne bez razloga )

Ван мреже prop joe

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0.33%
« Одговор #68 послато: 07 Јун 2011, 15:09:52 »
za ovu sezonu subotic sigurno ostaje u jadranu, i igrace za CG. to je 99.9% tako. sta ce biti u buducnosti, ne znam. vaso je politicki orjentisan ka srbiji, i nije bas u najboljim odnosima sa ljudima u jadranu [mada jeste sa trenerom tucakom] niti u savezu, pa zbog toga i stalne price da ce voditi gavrila u bg. ne bi me iznenadilo da se to desi, ali ne bi me iznenadilo ni da, uprkos tome, ostane tu gdje je.

edit: ovo kad kazem da ce 99% igrati za cg, mislim na ona takmicenja koja su ovog ljeta na rasporedu [a to su mnogi turniri, EP u sibeniku za juniore, mislim da ima i neko SP, ali ne znam za koju generaciju. a mozda i nema, nego sam ja umislio].
takodje, treba imati u vidu da vaso nije u dobrim odnosima ni sa udovicicima i tom ekipom koja zari i pali u srbiji. zbog svega toga se nadam da ne bi dao sinu da ode u partizan, ali...

kakva su pravila sto se stranaca tice u srpskom vaterpolu? ima odlicnih CG igraca koji ce biti slobodni, a ne vjerujem ni da bi bili preskupi... bilo bi super kad bi zvezda nekog pokupila
« Последња измена: 07 Јун 2011, 15:15:02 prop joe »

Ван мреже vojinena

• Веран као пас
  • Activity:
    0.5%
« Одговор #69 послато: 07 Јун 2011, 15:11:06 »
Ух, то би био још један велики корак у стварању нове велике Звезде.

Ван мреже ЦПСШ

• Веран као пас
  • Activity:
    0%
« Одговор #70 послато: 07 Јун 2011, 15:22:37 »
kakva su pravila sto se stranaca tice u srpskom vaterpolu? ima odlicnih CG igraca koji ce biti slobodni, a ne vjerujem ni da bi bili preskupi... bilo bi super kad bi zvezda nekog pokupila

Samo da ne ode u pravcu teme na fudbalu...
Bilo ko iz CG samo treba da zatrazi srpsko drzavljanstvo i dobija ga.

Ван мреже Carmelo

• Звезда му је све
  • Activity:
    0%
« Одговор #71 послато: 07 Јун 2011, 16:54:14 »
za ovu sezonu subotic sigurno ostaje u jadranu, i igrace za CG. to je 99.9% tako. sta ce biti u buducnosti, ne znam. vaso je politicki orjentisan ka srbiji, i nije bas u najboljim odnosima sa ljudima u jadranu [mada jeste sa trenerom tucakom] niti u savezu, pa zbog toga i stalne price da ce voditi gavrila u bg. ne bi me iznenadilo da se to desi, ali ne bi me iznenadilo ni da, uprkos tome, ostane tu gdje je.

edit: ovo kad kazem da ce 99% igrati za cg, mislim na ona takmicenja koja su ovog ljeta na rasporedu [a to su mnogi turniri, EP u sibeniku za juniore, mislim da ima i neko SP, ali ne znam za koju generaciju. a mozda i nema, nego sam ja umislio].
takodje, treba imati u vidu da vaso nije u dobrim odnosima ni sa udovicicima i tom ekipom koja zari i pali u srbiji. zbog svega toga se nadam da ne bi dao sinu da ode u partizan, ali...

Mislim da klub moze da ima 4 stranca ali me ne drzite za rec. Iskreno, ne pamtim da je iko imao vise od 2

Ван мреже vojinena

• Веран као пас
  • Activity:
    0.5%
« Одговор #72 послато: 07 Јун 2011, 23:21:49 »
Свако ко у Црној Гори навија за Звезду, а поготово ако је из Херцег Новог будите сигурни да се и осећа и изјашњава као Србин, тако да нема разлога а мислим да не би требало да буде ни препрека правне природе да добије србијанско држављанство. Ово вам говорим из личног искуства пошто сам и ја пореклом из ЦГ и имам тамо масу рођака и пријатеља који уопште не постављају то питање шта су по националности и да ли би узели србијанско уз црногорско. Тамо има таквих Србенди као ретко где, а и Звезда је још увек најпопуларнија. Уосталом Х.Нови је уз север ЦГ и познат по томе, а Јадран је из ХН. Прлаиновић је добар пример за потврду овога, само што није имао прилике када је долазио да дође у клуб за који навија.

На мрежи Тони

• Члан ФК
  • Поруке: 17.158
  • Activity:
    34%
  • Репутација: +5655/-9762
  • Contende ad caelum
« Одговор #73 послато: 08 Јун 2011, 12:01:10 »
Не каже се узалуд да је Херцег Нови српски град на мору.

Ван мреже Carmelo

• Звезда му је све
  • Activity:
    0%
« Одговор #74 послато: 08 Јун 2011, 16:47:12 »
Свако ко у Црној Гори навија за Звезду, а поготово ако је из Херцег Новог будите сигурни да се и осећа и изјашњава као Србин, тако да нема разлога а мислим да не би требало да буде ни препрека правне природе да добије србијанско држављанство. Ово вам говорим из личног искуства пошто сам и ја пореклом из ЦГ и имам тамо масу рођака и пријатеља који уопште не постављају то питање шта су по националности и да ли би узели србијанско уз црногорско. Тамо има таквих Србенди као ретко где, а и Звезда је још увек најпопуларнија. Уосталом Х.Нови је уз север ЦГ и познат по томе, а Јадран је из ХН. Прлаиновић је добар пример за потврду овога, само што није имао прилике када је долазио да дође у клуб за који навија.
Za Andrijino navijacko opredeljenje sam cuo iz prve ruke. hvala na potvrdi.

Ajd' sad baci neko potencijalno pojacanje, treba nam za lS :icon_svi:

Ван мреже vojinena

• Веран као пас
  • Activity:
    0.5%
« Одговор #75 послато: 08 Јун 2011, 22:26:45 »
Неки људи ми рекоше да би нам Петар Филиповић добро дошао пошто је тренутно велики проблем наћи доброг сидраша, али да и за њега важи исто што и за Бориса Поповића и Коцића, а то је да прави пуно контра-фаулова и да му дисциплина није баш јача страна. Ако је то тако онда боље да тражимо неког другог за ту позицију. Чујем да увелико траје потрага за добрим сидром чак и у Аустралији, Канади, али да ли ће нешто наћи видећемо.  Нисам пратио игре Ђорђа Филиповића па не знам ни на којој позицији игра. Мислим да је бек-крило што нама свакако у овом тренутку треба. Такође ме интересује и тај Калинић шта игра. Прича се о доласку Петковића који је играо у Галатасарају заједно са Аксентијевићем, а сада је у Јадрану. Када би мазнули малог Суботића то би тек био пун погодак али сумњам да ће се Јадран и ЦГ одрећи тако талентованог играча.

Ван мреже prop joe

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0.33%
« Одговор #76 послато: 09 Јун 2011, 13:23:55 »
petkovic je u budvi. a uz to je igrao za srbiju sad u svjetskoj ligi na par utakmica. licno mislim da nije toliko dobar igrac ni da bude medju 20 u reprezentaciji kakva je srpska, ali je svejedno sasvim pristojan igrac. otprilike nesto bolji od djordja filipovica [jeste, on igra lijevog spoljnjeg, po potrebi i na lijevom krilu]. on je bio najbolji od 3 srpska igraca koji su bili u jadranu ove sezone, mada je i on igrao promjenljivo. ali, kalinic i petar filipovic su potpuno razocarali. mislim da p. filipovic moze ostati u jadranu samo ako premus ode [a zbog poznatog nedostatka kvalitetnih sidruna]. kalinic je takodje dosao kao veliki talenat iz vojvodine, ali nista nije pokazao. inace igra beka, a ako kazem da je mladi latinovic, kome je ovo bila prva seniorska sezona odigrao daleko bolje - sve sam rekao. ipak, ja mislim da on moze da postane solidan igrac [tesko da ce naci ikad mjesta u reprezentaciji], tako da ne bi bilo lose da dodje u zvezdu

Ван мреже vojinena

• Веран као пас
  • Activity:
    0.5%
« Одговор #77 послато: 09 Јун 2011, 14:47:35 »
Грешком сам написао за Петковића да је у Јадрану пошто сам све време мислио углавном на тај клуб за који се прича увелико да им је екипа пред распадом и поред тога што су узели титулу ове сезоне. Можда није ни реално очекивати нека већа изненађења у прелазном року што се тиче долазака неких врхунских играча обзиром на мали буџет којим располажемо. Зато ми баш некако реално изгледа то да управо такви играчи који су важили за талентоване и добре играче, а који се изгледа нису баш добро снашли и уклопили у клубовима ЦГ, дођу код нас јер им је то добра прилика за доказивање а имали би готово сигурно место у екипи која би наредне сезоне можда могла да се добро приближи Партизану ако се остваре сви најављени одласци са Бањице. Са три екипе какве су Партизан, Звезда и Војводина, при чему мислим да ће Партизан и даље бити нешто јачи у односу на конкуренте, мислим да ће лига бити далеко занимљивија и такмичарски неизвеснија. То је оно што би могло да иде на руку њиховог повратка, као и чињеница да би играли код куће. У том случају и ми и Воша би имали доста шанси да изненадимо до годинама неприкосновене гробаре. И даље се ложим на могућност да би мали Гаврил Суботић могао да дође код нас, ма да сам свестан да је то у овом тренутку доста нереално. Али.... никад се не зна. Колико сам упознат, Виктор не жели да направи исту грешку као у случају КК, већ ради и планира у складу са реалним могућностима. Примарно му је да нађе добро сидро, а све друго видећемо шта може и да ли може.

Ван мреже vojinena

• Веран као пас
  • Activity:
    0.5%
« Одговор #78 послато: 09 Јун 2011, 15:44:16 »
Сад прочитах изјаву оног „тројанског коња” Кривокапића да је и Алексић Звездино дете и да га је он саветовао да пређе у Партизан. Још један пример који говори о томе колико заиста имају неприкосновену и чувену школу ватерпола. Соро, Ћук, Пјетловић, Рађен (Војводина), Прлаиновић, Радовић, Мандић (ЦГ), Алексић (Звезда). Шта је остало? Па са оним што је искључиво у њиховој школи поникло били би раме уз раме са Београдом и Нишом. 

Ван мреже prop joe

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0.33%
« Одговор #79 послато: 09 Јун 2011, 16:03:06 »
za koju godinu ce se pricati da su svi oni partizanova skola. evo, za mandica vec govore 'najnoviji biser partizanove skole, a decko je dosao prije manje od godinu dana!?

zanimljivo mi je da krivokapitc kritikuje volpija za 'upropascavanje' vaterpola, a sta je partizan nego mali, lokalni pro recco? samo sto pro recco igrace iz cijelog svijeta privlaci novcem [i redovno ih placa], a partizan godinama to isto radi sa igracima iz srbije i cg, ali nerjetko prijetnjama, ucjenama isl. i po pravilu svojim igracima ostaje duzan...
nego, ko njih yebe...

Цитат
Виктор не жели да направи исту грешку као у случају КК, већ ради и планира у складу са реалним могућностима
pametno. cesto se istice kako je vaterpolo sport u koji ne treba puno uloziti da se napravi tim, ali se zaboravlja i da je vaterpolo sport koji ulaganja ne moze vratiti [u smislu finansijske dobiti], tako da je vrlo lako doci u finansijske probleme kada imas skupe igrace, a nemas vise odakle da ih placas. tako da, neka zvezda ide malo po malo, korak po korak i bice super

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum