Аутор Тема: Ватерполо клуб  (Прочитано 790987 пута)

0 чланова и 4 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже nemanja87

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 6.010
  • Activity:
    1.33%
  • Репутација: +1738/-2521
Одг: Ватерполо клуб
« Одговор #3840 послато: 03 Јун 2013, 14:30:51 »
Ovaj mali me odusevio.Car.
I najbolja izjava.

Ван мреже Miljanko

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 5.167
  • Activity:
    5.17%
  • Репутација: +2926/-553
  • Мајко хвала за свe. Волим те.
« Одговор #3841 послато: 03 Јун 2013, 14:39:27 »
Ovaj mali me odusevio.Car.
I najbolja izjava.

Страја Бог! Сјајан момак и велики професионалац! Биће велики играч. То се видело још док је почињао у ВК Београду

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 14.831
  • Activity:
    100%
  • Репутација: +4512/-3958
« Одговор #3842 послато: 03 Јун 2013, 15:01:30 »
7:24 "Nemoj sad sa rakijom da se slikas"   :ohmygod:

Ван мреже vartolomej

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 103
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +20/-26
  • Crna Gora-Srpska Sparta
« Одговор #3843 послато: 03 Јун 2013, 16:25:55 »
evo i ja da se oglasim.momcima treba podici spomenik,a zasto?zato sto se tako bori za sveti dres,za ponos grada i zemlje Srbije!samo zbog toga,skup mladosti i to bas sjajnih momaka,i iskusnih vukova,cigana heroja-Duska,Denisa,Nikole i Andrije.da se ne ponavljam,jer rijeci nisu dovoljne.vjerujte mi,takvu emociju nisam dugo dozivio.toliko jaku,da sam zavrsio u hitnoj pomoci!!cak me i sestra pitala-da niste gledali neku utakmicu mozda-)jos jednom hvala vam heroji,legende..nadam se da ce nadlezni imati sluha i obraza,da bar kolko tolko pomognu,ne samo nas klub,nego i sav vaterpolo u zemlji.sto se tice scepa i radovica,ekstra igraci,s tim sto je radovic povrijedjen vec duze.bilo bi dobro da dodju.

Ван мреже Panchev9

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.994
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1348/-1023
« Одговор #3844 послато: 03 Јун 2013, 17:24:44 »

Rađen je sve objasnio..
Ona munja iza leđa govori o snazi ovih momaka..
Hvala im još jednom i NE DAMO im da se rasture po belom svetu!

Ван мреже Magnet91

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 99
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +43/-46
« Одговор #3845 послато: 03 Јун 2013, 17:25:05 »
Juce su bili izbori u zemunu, a ovo je moj glas! :)
https://pbs.twimg.com/media/BL2FWZgCAAEfgx8.jpg:large

Ван мреже aцасссс

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 209
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +58/-72
« Одговор #3846 послато: 03 Јун 2013, 17:43:55 »
Za mene bi bio, najveci uspeh da se isplate ovi skromni momci, do poslednjeg dinara!!!A velikom Denisu Sefiku ponuditi mesto u klubu obavezno. :prvak:

Ван мреже Panchev9

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.994
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1348/-1023
« Одговор #3847 послато: 03 Јун 2013, 18:21:30 »

Radio prenos..
Kakva ludnica.. Navijanje za primer ubuduće..

Reč, dve o protivniku..
Nikola Janović je igračina.. Sreća pa nas neće boleti, ali oni njegovi golovi su iskaz velikog igrača vaterpolo igre.. Da je više para pa da se dovede i da zaključamo i sledeće godine Ligu Šampiona..
I svaka čast treneru.. Veselin Đuho je veliki gospodin..

Ван мреже MrRedStarBelgrade

• Uploader
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.391
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2305/-325
  • Све пролази, ЗВЕЗДА траје !
    • MrRedStarBelgrade YouTube Channel
« Одговор #3848 послато: 03 Јун 2013, 19:00:28 »

Ван мреже miloshb

• Веран као пас
  • Поруке: 576
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +94/-121
  • Продајем праце... Цверглани гратис!
« Одговор #3849 послато: 03 Јун 2013, 19:12:07 »
http://www.zurnal.rs/2013/06/03/gost-zurnala-postavite-pitanje-denisu-sefiku/index.html

Цитат
Денис Шефик ће у уторак од 12 часова бити гост “Спортског журнала”, а сви љубитељи ватерпола, лика и дела овог врхунског голмана, могу да му поставе питање тако што ће га послати на мејл szurnal@politika.rs са назнаком ПИТАЊЕ ЗА ДЕНИСА ШЕФИКА.

Ван мреже Игор

• Поруке: 10.571
  • Activity:
    14.83%
  • Репутација: +2013/-4419
  • I feel devotion.
    • Eurobasket.com
« Одговор #3850 послато: 03 Јун 2013, 19:40:30 »

Како обожавам глас овог коментатора.
Не Саше Микића, него овог другог  :srbinosm:

Ван мреже ridji

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 184
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +206/-15
« Одговор #3851 послато: 03 Јун 2013, 19:47:59 »
Da mogu da izaberem jednog našeg koga bi zadržao za sledeću sezonu to bi bio Duško. Možda nije naš najbolji igrač ali će nam biti najteže da nađemo zamenu za njega.

Злоковић би можда био још и додатни напредак на центарској позицији. Барем када је реч о играчким способностима. Е сад што је по карактеру далеко иза Душка је друга ствар али не мање битна.
Такође Пјетловићева физичка спрема је много боља па је он могао да игра у много дужим временским интервалима ове сезоне него Злоковић. Са Црногорцем мораш да имаш још једног солидног сидраша у тиму...

Ван мреже Пикси

• Члан ФК
  • Поруке: 3.342
  • Activity:
    4.33%
  • Репутација: +1341/-1093
  • Упорни,доследни,верни!
« Одговор #3852 послато: 03 Јун 2013, 20:19:48 »
Мени Стојчић изгледа сасвим пристојно за резервног центра,притом млад је и сигурно ће бити још бољи следеће сезоне.
Такође има карактер победника,фајтера,што се може видети и на његовом лицу.Мислим да је он и будућност наше репрезентације.

Када би надограђивао овај тим,довео бих још једног бека да пази центра,мислим да нам треба квалитетније решење од Ивошевића и ако би било пара онда још Радовић.

Ван мреже alzheimer

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.182
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1025/-360
  • Pođoh ili dođoh, pitanje je sad!
« Одговор #3853 послато: 03 Јун 2013, 20:21:06 »
Оно што мени говоре изјаве већине наших суперстарова је да се њима остаје. То су јасно поручили Андрија и Рађен. Сигурно да је и Душка, Аврама, Дениса купила звездашка публика, управа, саиграчи и да им се не мили отићи из ове феноменалне људске и спортске приче. Наравно, за тако нешто ипак морају неке коцкице да се склопе и намакну макар неке финансије. Не би било ни фер према њима да и следеће године добијају неке смешне паре на кашичицу. Ипак су они професионалци и тешко да могу да играју само за аплаузе 2 године за редом. Што се Шефика тиче, он је већ зашао у године. То може да га наведе на размишљање у 2 правца: "одох напоље још годину или две да узмем последње паре" или "ја сам све урадио, не јурим више за новцем, остајем овде где ми је лепо". За Душка верујем да ће отићи, и да ће нам то бити позиција коју ћемо најтеже попунити искусним играчем тог калибра. Ту су Стојчић и Ешкерт, али су они деца. Фалиће нам неко са искуством. Злоковић је сјајан играч, али верујем да ће и он у печалбу на запад (Про Реко).

Важан фактор ће бити и капитал у ватерполо свету. Ако се Волпи стварно повампири као што се прича, онда ће бројни клубови са ових простора осетити последице тога. Ове године смо имали вакуум, где је само Галата подизао цену играчима, и то без покрића, док смо сви ми остали уловили шта год смо могли. Са повратком медитеранских клубова (Жабари, Црногорци, остали Хрвати сем Југа), биће врашки тешко задржати играче без уговора.

Опет, имамо и ми неког коња за трку - феноменалну атмосферу, сјајан успех направљен ове године. Ако се на то накалеми помоћ државе (а не знам кад ће и коме ће помагати ако не сада нама), можемо опет да се радујемо у годинама које долазе. У сваком случају, нек се Јеленић и остали размашу на све стране и нек јуре паре, спонзоре, помоћ - штагод. Ови момци и ми као њихови верни пратиоци смо заслужили да наставимо да сањамо. Приоритет клуба треба да буде да се искористи овај успех као темељ за наредне године и одрживе успехе:

- морамо имати школу као базу, филијалу која ће играти домаћу лигу, базен макар на коришћење
- мора се намаћи што више пара: држава, град, привредници, политичари - све их треба упрегнути. Динар по динар.

А то ови момци у управи могу. Кад су од ничега направили Европског првака, могу и да га задрже високо. Не очекује се поново титула првака Европе, али једна константност у раду свакако. То рађа резултате на дуги рок.

Ван мреже zvoneci kedar

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 186
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +587/-111
  • борите се до последње капи крви, за црвено-беле 1.
« Одговор #3854 послато: 03 Јун 2013, 21:15:13 »
Свака част играчима на трофеју, на фанатичној борби,  :ziveli2: ....кад би и други спортовима изгарали тако, а не са пола снаге блејали по терену...   
  Свима је јасно сад да ми кад хоћемо  можемо све што пожелимо... да владамо Европом, само неким интересним групама на власти изгледа још очајнички стало да урушавају наше СД, као симбол и стуб Србије, а гурају и намештају за југословенски пројекат.. 
Али сви душмани нек нам сад сишу.  Црвена Звезда првак европе!   
:stari grb:
Нашем клубу треба базен, мишљења сам да треба у инат свима њима (усташама гробарима радарима) да држава дарује Звезди баш Бањички базен, сад као део наше славне историје, и онда сад мало и ми да имамо тако са -неба- поклоњен базен, а јсд фрањин пројекат, који у баснословним дуговима који неки покривају још... да се исели и сналази како зна,  да видимо да ли ће опстати, јвк раифеисен може слободно од хрватске и аустроугарске да тражи базене и кредите, јел може...  ????
Бањички базен дати нама у инат и секташима бањичке дроље.  Тај њихов рад је 90 посто крив за бодовну негативну разлику у фудбалу ове сезоне.. продана филијала.. ! дошло је време да се тај клубић и усташе форс размонтирају.
тако да цео колмплекс СЦ Бањица претворити у трененг камп нашег СДа,   фудбалски терени за наше млађе категорије, а хале базен за рукомет, ватерполо.. Видети са градким властима да кад се иселе војне касарне из бањичке шуме Звездин град проширити до СЦ.

Морамо после овог трофеја наставити са демоинстрацијом силе, без милости. видели смо ове паћеничке комплекс бандите, пуцају на наше.. чим им нешто није по вољи, држава да би спречила освете, крвопролиће и неки навијачки рат...  мора да помогне Звезди.. а  стоку значкатрашку лоповску полако да уништи.  Почевши од толета преко свиње тодорића судија политичара итд.

:prvak:
 Како још да се побољша финансијко стање :
Ја желим да у својим рукама додирнем тај пехар...  ВКЦЗ или још боље СДЦЗ може да наплаћује и организује неку изложбу пехара, да се људи сликају, заједно са ОК и КК надамо се сад и њихвом успеху. Пехар је смисао спортске борбе, свети грал, пехар из којег треба да се пије .. пиво вино ракија... Тако да треба неки коктел организовати , наћи неку просторију  у згради СД или стадиону (може и рс кафе или лаунџ,  где ће се служити пиво ракија вино сокови и остали напици из сваког пехара по једна врста пића, и други спонзори поред Дубоке воде могу да рекламу ставе код пехара. Није исто пити из обичне флаше и једног европског пехара.
Тако да за сликање са пехаром наплаћивати  200дин, а ко жели да му се услужи пиће, рецимо 400 дин чашица. Може се организовати као једнодевни догађај, или током целе године ил игодина које ћемо освојити или отети све пехаре.

Ван мреже ФКЦЗ

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.743
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +610/-367
  • Од рођења мог...
« Одговор #3855 послато: 03 Јун 2013, 21:34:08 »
http://www.novosti.rs/vesti/sport.297.html:437091-Pro-Reko-zeli-da-vrati-Filipovica-Prlainovica-i-Pijetlovica

Na kraju teksta pise:

Цитат
MARKO Avramović se danas pridružio Aleksandru Ćiriću, Đorđu Filipoviću i Milošu Koroliji koji već igraju u Šampionatu Malte.

Jel moze neko da pojasni ovo?

Ван мреже Red8

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 525
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +179/-74
  • Za slavu Crvene Zvezde za nase pobede
« Одговор #3856 послато: 03 Јун 2013, 21:35:45 »
Sutra u Zurnalu  :hail:

На мрежи РСБ

• Модератор
  • Поруке: 9.580
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +1812/-1729
« Одговор #3857 послато: 03 Јун 2013, 21:36:30 »
Богаташи са Малте украли Звезди Аврамовића.  :mrgreen:

Ма ништа, летња лига, то је нормално у ватерполу. Неки играчи су раније ишли у Бразил, неки на Малту итд. Вратиће се он, не брини се.  :mrgreen:

Ван мреже ФКЦЗ

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.743
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +610/-367
  • Од рођења мог...
« Одговор #3858 послато: 03 Јун 2013, 21:43:19 »
 :srbinosm:

А то је то.. Мислим да је Андрија пре неку годину био у Бразилу.

На мрежи Vlada 89

• Поруке: 9.600
  • Activity:
    70.5%
  • Репутација: +1400/-1477
« Одговор #3859 послато: 03 Јун 2013, 21:46:46 »
:srbinosm:

А то је то.. Мислим да је Андрија пре неку годину био у Бразилу.
Mislim da je bio Flamengo u pitanju.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum