Анкета

Да ли Звездан Терзић треба да остане на челу клуба?

Да
353 (86.9%)
Не
53 (13.1%)

Укупно гласова: 406

Анкета

Да ли сте задовољни радом Звездана Терзића?

Да
340 (86.3%)
Не
54 (13.7%)

Укупно гласова: 394

Анкета

Да ли сте задовољни радом Митра Мркеле?

Да
340 (93.7%)
Не
23 (6.3%)

Укупно гласова: 363

Анкета

Како оцењујете интервју и одговоре Звездана Терзића за РСБ

Добар интервју у целости
163 (56.2%)
Добра питања, лоши одговори
86 (29.7%)
Лоша питања, добри одговори
16 (5.5%)
Лош интервју у целости
25 (8.6%)

Укупно гласова: 290

Аутор Тема: Руководство клуба и УО  (Прочитано 3896764 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Селектор

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 7.977
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +14589/-13425
Руководство клуба и УО
« послато: 22 Децембар 2012, 16:15:37 »
Председник Црвене звезде је Драган Џајић

Спортски директор клуба је Зоран Стојадиновић
Генерални секретар клуба је Миодраг Зечевић

Потпредседници клуба су:
- Небојша Човић
- Ивица Тончев
- Славиша Кокеза

Директор маркетинга:
- Горан Броћић
Нови Управни одбор Црвене звезде чине:
- Небојша Човић,
- Иван Тончев,
- Славиша Кокеза,
- Бранко Радујко,
- Александар Антић,
- Миодраг Лемајић,
- Слободан Бабић,
- Предраг Ћулибрк,
- Божидар Церовић,
- Милован Станишић,
- Мирко Ристић,
- Душан Савић,
- Бранко Ковачевић,
- Зоран Башановић
- Марко Ћулибрк
« Последња измена: 22 Децембар 2012, 17:55:27 Селектор »

Ван мреже NekiVelikiDrMr

• Члан ФК
  • Поруке: 2.886
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +983/-141
Одг: Руководство клуба и УО
« Одговор #1 послато: 22 Децембар 2012, 16:47:15 »
FK Crvena zvezda, Vanredna sednica skupštine

Ван мреже silna ce borba da bude

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 282
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +104/-51
« Одговор #2 послато: 22 Децембар 2012, 16:58:06 »
Svima čestitke na izboru,uz želje da se konačno vratimo na evropsku scenu,naravno domaći trofeji se podrazumevaju.Ipak MORAM ovo da kažem,meni zaista nije jasno na osnovu čega su pojedinci izabrani,želimo li mi da ponovo budemo ozbiljan klub?Ko je Kokeza,kakav privatni preduzetnik,pa još potpredsednik UO?!Tončev,diplomirani menadžer,potpredsednik-jesmo li mi to postali plen vladajućih stranki pa nam uvaljuju svoje "kadrove"?Najneverovatniji je ostanak Antića,čovek je sam priznao da se nije mešao u rad UO(bio je potpredsednik) prošle uprave i šta sad hoće?Ako je već morao neko iz te nesrećne stranke Džajić je morao insistirati na drugom imenu,tako su mogli i Lukića ostaviti-ni on se nije mnogo mešao u rukovođenje klubom.Bašanović  :facepalm: ,samo još fali Anđus za portparola,a Nikolovski(zna li neko da li on ostaje?) da mu je zamena.Razočaran sam pojedinim imenima i sve više mislim da nas samo privatizacija,ali uspešna privatizacija u Srbiji je redak slučaj,može spasiti.Daj Bože da grešim,ali muka mi je od strančarenja i političkih kadrova(i to kakvih :facepalm: ) u našem klubu...
Još jednom svima puno sreće u radu i neka nam je i Bog u pomoći.

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 6.778
  • Activity:
    6.17%
  • Репутација: +2214/-4254
  • ....stavio svog ratnika u njenu ikebanu
« Одговор #3 послато: 22 Децембар 2012, 17:13:52 »
Vidim da niko ne potvrdjuje da je gen sek Dr, profesor Zecevic, glavni u SUBNORu, ili je ovaj drugi iz Energoprojekta isto dr, |Profesor......

U Nedeljniku, inrtervju sa Dzajicem, on njega pominje kao jednog od coveka koji je tacno povezao razloge njegovog hapsenja. Dzaja je verovatno insistirao da on dodje, sto je uslovilo, kompromise sa druge strane...U svakom slucaju, sada ima coveka oda poverenja, koji ce da potpisuje svaki cek.....i to je dobro

Ван мреже NekiVelikiDrMr

• Члан ФК
  • Поруке: 2.886
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +983/-141
« Одговор #4 послато: 22 Децембар 2012, 17:53:47 »

Ван мреже BORDO

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 402
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +128/-37
  • Ti si moj bol !!!
« Одговор #5 послато: 22 Децембар 2012, 18:16:02 »
Meni Miodrag Zecevic predaje marketing na FTN u Cacku , covek je dosta upucen u ekonomiju, desavanja u svetu ekonomije  :ziveli2:

Ван мреже Niko kao Zvezda

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.605
  • Activity:
    1.83%
  • Репутација: +656/-1277
  • A SAD PRAVAC MARAKANA!
« Одговор #6 послато: 22 Децембар 2012, 18:34:53 »
Tonceva bas ne vole, slika za sajtu mu je gora nego vecini za licna dokumenta, a Lemajic, kao pravi pandur, slikan iz profila :D

Ван мреже РС Либурнија

• Децо, јел волите брзу вожњу?
  • Звезда му је све
  • Поруке: 3.011
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2240/-1051
« Одговор #7 послато: 22 Децембар 2012, 19:36:58 »
Председник Црвене звезде је Драган Џајић
Он је Џаја. Нисам био за то да се њега опет баца у ватру и доводи у ситуацију да се неко скрива иза њега. И због њега и због клуба. Било је сасвим довољно да буде почасни предсједник и потпредсједник. Гласао сам за њега, грехота би било да и њему и Лукићу дам неважећи глас и доводим их у исту раван.

Небојша Човић - свјетло на крају тунела. Некаква нада да би могло нешто и да буде од нас.

Ивица Тончев
и Славиша Кокеза - владини (Вучићев и Гљивичин) намјесници и гаранти да ће овдје да се ради шта се горе каже. Узмимо да је то и добро, шта ће бити када једног дана влада скикне?! Не патим од предрасуда због нечијих биографија али ни један ни други не уливају повјерење. У најбољем случају очекујем да успјешно одраде прљаве послове због чега су ваљда и стављени ту.

Бранко Радујко - ваљда човјек Газпрома. Туц-муц.

Александар Антић:facepalm: без њега ништа. Гарант континуитета у клубу. Политикантско рјешење.

Миодраг Лемајић - пандур из УДБ-е. ОК рјешење ако је ту уваљен за оно због чега се надам (види под Тончев и Кокеза).

Марко Ћулибрк - комбинација политиканства и државне економије која нам даје нешто пара. Ајде де.

Божидар Церовић- ОК.

Зоран Башановић:facepalm:

Душан Савић - није ми јасно зашто Џаја увијек то ради?! Дај му да тренира нападаче али немој да му дајеш оно за шта није као ономад што је код Џаје глумио СД и примао плату а за шта ако се зна да је Џаја био у клубу све од предсједника до кафе куварице?!

Горан Броћић - Весићев кадар. Врло успјешан ако се успоређује са пријашњим радом маркетинга када маркетинг није ни постојао.  Преживио чистку Весићевих кадрова ако је те чистке уопште и било у правом смислу ријечи. Чисто сумњам када видим са колико њежности и разумијевања Шкундрић ламентира о Весићевој управи, само што ме не расплаче. :facepalm:

Миодраг Зечевић - Џајин кадар и ваљда човјек од повјерења. Ако је тако ОК.

Зоран Стојадиновић - да ли то, поред српског Муриња, сада клуб добива и српског Мамиња?! Ако, немамо више ионако много опција. Ако је то цијена да се подигнемо из пепела, нека буде.

Генерално гледајући Џаја је дефакто шеф само Зечевићу, евентуално Човићу (зато што је овај разуман лик) и Дулету Савићу. Сви остали су страначки пијуни чији шеф свакако није Џаја већ врла властела а Џаја је само ту јагода на торти. Колико ће нам то добра донијети видјећемо. Много избора ионако више немамо, дотјерали смо цара до дувара. Први и основни задатак је рушење ФСС-гробарске мафије, демонтирање и увођење поштенијег система такмичења (са плеј-оффом и брисањем бодова као што сам предлагао на теми Регионална лига). Да нам не би било кад ове Мурте сјашу, а зајашу опет Курте, да смо џаба кречили.

« Последња измена: 22 Децембар 2012, 20:01:52 РС Либурнија »

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 6.778
  • Activity:
    6.17%
  • Репутација: +2214/-4254
  • ....stavio svog ratnika u njenu ikebanu
« Одговор #8 послато: 22 Децембар 2012, 20:08:02 »
Ovde imas nesto o njemu
http://www.crvenazvezdafk.com/klub/menadzment/miodrag-zecevic.html

A to je taj Zecevic, ima emisija o njemu u Insajderu..........A ako je na njega Dzaja mislio kao rodjaka njegove zene, u svakom slucaju ako ce mo da gradimo stadion, covek iz Energoprojekta, nesto zna....ako nije neki urusitelj tajkuna.
U svakom slucaju njemu je CV, mnogo bolji od Tonceva i Kokeze ...Mozda i vec ima nekih planova u vezi , kad takav dolazi u klub.....

.....Ali i to ima neke pogodnosti, kad pocnu oko kluba da se vrzmaju pojedine barabe,ubice, kriminalci....u tom slucaju mozes nekoga da zoves.....da se hapsi...
Verujem , da ce isti u velikom krugu obilaziti Marakanu......

Nemate komentara za vest da FSS, hoce da pravi nacionalni stadium.....A sta ce Zvezda i Partizan da rade..........jer nama trebaju 3 stadiona u BGD

Isto tako danasd sam procitao,da Groblje placa za Zemunelo oko 400,000 mesecno za PLATE ITD........JEBIGA MI SVE TO IMAMO , u centru!

Ps, Slobodan Babic je ostao u UO, on je "pupet" Vojina Lazarevica advokata iz Kotora, sada lopovcine kome se smeju lisice. Pa imam utusak da ce Vojin da odresi kesu, ako je za Crkvu u Kotoru dao 500,000 evra donacije, a od Agrobanke uzeo kredit i nije vratio!!!!!!
« Последња измена: 22 Децембар 2012, 20:16:10 warrior »

Ван мреже redneck

• Највећи критичар
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.993
  • Activity:
    3.83%
  • Репутација: +2570/-2165
« Одговор #9 послато: 22 Децембар 2012, 20:14:29 »
РС Либурнија-fantasticna analiza,ali u odnosu ko nas je vodio ovo je drim tim.
Najbitniji je know-how u Dzaji i Covi.
Dok je Dzaja bio predsednik bili smo i finansijski i igracki respektabilni u evropskim okvirima.
Cova se pokazao u basketu.
Aparatcici -no comment,srpska realnost.
Stojadinovic nikako ne moze postati nas maminjo jer onaj u cro je alfa i omega(bogotac) u klubu i savezu.Stojadinovic nema toliku vlast ni u ludilu.
Nas prvi i osnovni cilj je reorganizacija-vracanje dugova,smanjivanje radne zajednice,uspostavljanje skole fudbala i omladinskog kadra i rasteravanje menadjerske bratije.
Bivsim igracima dugujemo 1,6 miliona i menadjerima 7.Covic je u jednoj emisiji najavio da ce ovo isterati do kraja.Ocekujem izvestaj u kome ce se taksativno navesti igraci i menadjeri kojima dugujemo i njihovi transferi.
FSS moze da skine samo drzava.

Ван мреже sveti sava

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 8
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +8/-12
« Одговор #10 послато: 22 Децембар 2012, 20:16:44 »
Šta možemo da očekujemo od ovih ljudi? bledo bledo...daj bože da grešim ali mi ovi ljudi ne ulivaju poverenje.Neko ko je koristio ceo život društvo da stekne za sebe bogatstvo treba da upravlja Crvenom Zvezdom? ne mogu da nađem ni jedan opravdani razlog da ovi ljudi budu oni koji odlučuju,čime su to zaslužili'?deluje na farsu iz prethodnik godina.Svakako puna podrška Draganu Džajiću i Nebojši Čoviću.

Ван мреже Тишмињо

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 137
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +49/-31
  • Гомила нелогичних потеза - ЗБОГ ЉУБАВИ!
« Одговор #11 послато: 22 Децембар 2012, 21:01:38 »
Тончев и Кокеза - Снс и Спс, Вучић и Дачић !!!
Изгледа да ни Џаја не може да се са свима избори, али ако доносе још новца у клуб и помажу у санирању дуга немам ништа против.

Dushan1986

• Гост
« Одговор #12 послато: 22 Децембар 2012, 21:07:43 »
Др. Небојша Човић - бивши градоначелник Београда, после потпредседник владе у 2 мандата, председник Координационог центра за КиМ, председник ФМП групе и КК ФМП, председник КК Црвена звезда... Човек који је тај исти КК извео из г****а у којима смо били због Весића.   :srbinosm:

Славиша Кокеза - нит'знам ко је , нит'ме занима, само нека ради по закону и све ће бити ОК. :поп:

Ивица Тончев - по конституцији пролази за телохранитеља, чим је уз премијера ваљда му је човек од поверења. Нека ради по закону и све ће бити ОК.  :поп:

Зоран Башановић - кум А. Вучића, бивши естрадни менаџер (Мира Шкорић, Драгана Мирковић, Јелена Карлеуша), тренутно медијски стручњак, власник телевизије СВЕТ + инфо, 100% у клубу везан за маркетинг и у вези стварања ЗВЕЗДА ТВ, што је пре месец дана потенцирао господин Човић.  :001_huh:

Бранко Радујко - ГАСПРОМ-ов човек у клубу, задужен за трошење ГАСПРОМ-ових пара по потписаном спонзорском уговору.   :001_rolleyes:

Александар Антић - једино за њега нзм шта он представља осим као неки мост између бивше и садашње управе.  :facepalm:

Душан Савић - легенда клуба, јер то јесте! Видећемо да ли ће његово константно критиковање бивших управа донети новине новој управи.  :001_huh:

Зоран Стојадиновић - као спортски менаџер обећава много, видећемо његове могућности сходно финансијском стању. Надамо се бољитку у односу на Илију Ивића и Ивана Аџића.  :srbinosm:

Сви остали непознати ликови али вероватно ће сви они имати своја задужења у клубу и да неће бити икебане!  :vasil:

Ван мреже EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 8.790
  • Activity:
    46.33%
  • Репутација: +4331/-9069
  • "реалиста"
« Одговор #13 послато: 22 Децембар 2012, 21:15:10 »
Najbitniji je know-how u Dzaji i Covi.
Dok je Dzaja bio predsednik bili smo i finansijski i igracki respektabilni u evropskim okvirima.

Не бих се сложио са овим. Мислим на Џају, не на газда Чову.

За Џаје је почела фудбалска пропаст. ОК, било је и играча и трансфера и свега ал се фудбал као игра још тада уништавао, а Џаја је ту итекако доприносио Живом Кратком Остојићем Косаном Филетом и Муслином (ко се не слаже за Муслина нек га елиминише са списка слободно, то не мења суштину поста). Ео сада поново катастрофа - останак тренерске катастрофе, а Џаја је и Рајевца хтео. Страва и ужас.

Дакле Џаја по мени никако више није know-how. И то сам превидео кад су кренуле приче о његовом повратку у клуб, еуфорисо сам јер Џаја је Џаја.

tektin

• Гост
« Одговор #14 послато: 22 Децембар 2012, 21:18:58 »
 Da li sam ja usamljen u misljenju da se ovde Dzajic nije ama bas nista pitao o sastavljanju UO? Ko je sastavio radnu grupu? A sad skoro isti takav imamo upravni odbor  :srbinosm: Saberite 2+2  :vasil:

Dok vecina misli da se ovi ostali nece pitati nista a dzaja hoce, ja bas mislim da ce sve biti obrnuto! Taj zakljucak potkrepljujem mojim prvim delom ovog posta  :ziveli2:

Ван мреже Panchev9

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.994
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1348/-1023
« Одговор #15 послато: 22 Децембар 2012, 21:29:41 »
Na prvu loptu , neka nam je svevišnji u pomoći..
Novoizabrani ljudi u upravi ne odaju optimističke najave..
Jedino poštujem legendu Džaju, majstora Čovića i novog sportskog direktora( od koga se nadam da će svojim dobrim potezima da pokrije sve ove bezimene ljude koji su došli u upravu)..
Srećno!!!

Ван мреже Валтер

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.929
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2251/-1478
« Одговор #16 послато: 22 Децембар 2012, 22:35:00 »
Потпредседници клуба су:
- Ивица Тончев

Нови Управни одбор Црвене звезде чине:

- Александар Антић

Naprosto je neverovatno da se čovek ne može izboriti sa ovom crvenom bandom  :nindza:. Šta treba da predstavljaju ova dva potrčka debelog smrada Dačića? Antić koji je godinama ranije radio iza leđa Vučiću koji nam sad pomaže, da malo nastavi sa tom praksom? Ili ovaj Tončev "dajte mi televizor od 150k, platiću kad ja budem hteo"? Dva obična Dačićeva isprdka na dva tako važna mesta. Što ne idu svi komplet iz te smrdljive stranke u JSD kad ga toliko vole?

Čoviću kapa dole na svemu što je učinio za Crvenu zvezdu i što će tek da učini. Srećom pa Zvezda i danas ima tako jakih ljudi koji zaista žele da pomognu.

Šta će Broćić još uvek tu? Jel možda i Vesićeva supruga i dalje na svojoj poziciji? Aj polako napolje iz kluba. Nikolovski napred sine da navijaš iz fotelje. O ostalima će vreme reći svoje.

p.s. i popunite ovu grupu sa Milanom Popovićem, neka neko kaže Čoviću to. Garantujem da će ga ubaciti.

http://www.b92.net/zivot/licni_prostor.php?yyyy=2012&mm=12&dd=21&nav_id=670979
« Последња измена: 22 Децембар 2012, 22:44:07 Валтер »

Ван мреже napster

• Члан КК
  • Поруке: 5.479
  • Activity:
    44.67%
  • Репутација: +2496/-4346
  • Pljuvac.
« Одговор #17 послато: 22 Децембар 2012, 22:50:49 »

Šta će Broćić još uvek tu? Jel možda i Vesićeva supruga i dalje na svojoj poziciji? Aj polako napolje iz kluba. Nikolovski napred sine da navijaš iz fotelje. O ostalima će vreme reći svoje.

p.s. i popunite ovu grupu sa Milanom Popovićem, neka neko kaže Čoviću to. Garantujem da će ga ubaciti.

Mozda i par najboljih recenica na ovoj temi do sad. +

tektin

• Гост
« Одговор #18 послато: 22 Децембар 2012, 23:18:37 »

Čoviću kapa dole na svemu što je učinio za Crvenu zvezdu i što će tek da učini. Srećom pa Zvezda i danas ima tako jakih ljudi koji zaista žele da pomognu.

Ma zna se da postoji taj Popovic, ali ocito nekome neodgovara da on dodje? Sad kao Covic ne zna za njega  :DDDD: covjek je obavjesteniji o svemu od svih nas zajedno ovdje  ;)

Nista se ovdje nije promjenilo sem ljudi! Sistem (ma kakav sistem jbt!!) je ostao izgleda isti  :facepalm:

Ван мреже stefan_bg

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.006
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1773/-1892
« Одговор #19 послато: 22 Децембар 2012, 23:26:58 »
Јесте, шугави су на паре, па им не одговара да дође.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum