Анкета

Да ли Звездан Терзић треба да остане на челу клуба?

Да
363 (86.8%)
Не
55 (13.2%)

Укупно гласова: 418

Анкета

Да ли сте задовољни радом Звездана Терзића?

Да
349 (86.4%)
Не
55 (13.6%)

Укупно гласова: 404

Анкета

Да ли сте задовољни радом Митра Мркеле?

Да
351 (93.9%)
Не
23 (6.1%)

Укупно гласова: 374

Анкета

Како оцењујете интервју и одговоре Звездана Терзића за РСБ

Добар интервју у целости
173 (57.1%)
Добра питања, лоши одговори
88 (29%)
Лоша питања, добри одговори
16 (5.3%)
Лош интервју у целости
26 (8.6%)

Укупно гласова: 303

Аутор Тема: Руководство клуба и УО  (Прочитано 3904856 пута)

0 чланова и 3 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 6.781
  • Activity:
    8.17%
  • Репутација: +2217/-4261
  • ....stavio svog ratnika u njenu ikebanu
Одг: Руководство клуба и УО
« Одговор #52840 послато: 13 Септембар 2017, 16:40:46 »
Meni nije jasno dugovanje Drulica? odakle pa milion?  dobro sam upoznat sa pricom ali ne mogu da povezem odakle milion.

otvaranje racuna Milosa marinkovica na njegovo ima u Komercijalnoj, uz ucesce Luibe siptara, bi donelo placanje barem 4 mil...tako da nije to. i zasto ZVEZDa nije tuzila Marinkovica?

Zna li neko detalje?

Isto tako Terzu treba da je sramota da pominje Drulica, pa vec je 3 godina tamo, nemoj mi reci da nije imao pojma da taj novAC DOLAZI NA NAPLATU

На мрежи Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 12.444
  • Activity:
    100%
  • Репутација: +5813/-2216
« Одговор #52841 послато: 13 Септембар 2017, 16:47:20 »
Sudska presuda je doneta pre mesec, dva. Tako da prvosnazno mi njemu dugujemo milion od tad.

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    8.17%
« Одговор #52842 послато: 13 Септембар 2017, 17:12:25 »
Sudska presuda je doneta pre mesec, dva. Tako da prvosnazno mi njemu dugujemo milion od tad.
sud
 u nasem sudu? sa zalbom? krajnja presuda. nista uefa?

На мрежи Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    100%
« Одговор #52843 послато: 13 Септембар 2017, 17:18:23 »

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    8.17%
« Одговор #52844 послато: 13 Септембар 2017, 17:28:34 »
znaci ove su uhapsili posle Druliceve tuzbe, a opet koliko se secam bila je cifra od oko 4 -5 mil...

jedini sto mogu da zakljucim, da DVE razlicite stvari u pitanju.\a to je da drulicu nisu placali po rasporedu, i to ni Marinkovic, ni Lekovic, ni Damjanovic, ni Kozic, ni surak ni Pantovic.

mene zanima, ko i kada je resio da se Drulicu ne plati ono sto se ugovorom zagarantovano, i zasto ovi koji su doalzili su isto tako odbijali da plate?

Taj deo poslovanja mi nikako nije jasan, j nije samo jedan, vec 5-6 njih je odbojalo da plati. Da li jeto bilo, da nameste onog prvog,ili  se tkao radi kod nas, nije tvoj dug, neces da platis

На мрежи Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    100%
« Одговор #52845 послато: 13 Септембар 2017, 17:32:26 »
Čini mi se da u 21 veku svaki sledeći nije plaćao ni svoje dugove, a ne one od prethodnika :srbinosm:. pa je sad došlo na naplatu.

На мрежи milan79

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 9.621
  • Activity:
    18.17%
  • Репутација: +3255/-2492
« Одговор #52846 послато: 13 Септембар 2017, 17:51:01 »
Цитат
Drulić kaže da se sa čelnicima španske Saragose dogovorio da mu tokom četvorogodišnjeg ugovora godišnja plata bude milion i po tadašnjih nemačkih maraka.

Da bi izbegli plaćanje poreza, Španci su, kako tvrdi Drulić, predložili da mu pola miliona svake godine isplaćuju u Španiji, a milion maraka Zvezdi, koja je taj novac trebalo da prosledi Druliću. Na kraju, crveno-beli mu, kaže, duguju milion evra.

Po toj logici, jedna ili dve godisnje plate mu nisu isplaćene, a primljen je novac za tu svrhu od Zaragoze. Ako je 2005 otisao, sigurno mu fali za 2004/05, i možda 2003/2004.

S obzirom da se ovde radi o izbegavanju poreza u Španiji , jako čudna situacija.

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    8.17%
« Одговор #52847 послато: 13 Септембар 2017, 18:36:02 »
Po toj logici, jedna ili dve godisnje plate mu nisu isplaćene, a primljen je novac za tu svrhu od Zaragoze. Ako je 2005 otisao, sigurno mu fali za 2004/05, i možda 2003/2004.

S obzirom da se ovde radi o izbegavanju poreza u Španiji , jako čudna situacija.

pa vidis to je ono sto buni. u jednom trenutku, a misiim da je to bilo kada je Dzaja otisao, oni su odlucli da ne plate Drulica, ono sto zaostaje, jer je neko prosipao pricu da je on uzeo lovu..

kao neko ko je  radio na slicnm pozicijama, kada neko pre mene ne plati, znam da je razlog sto sam ja dosao, je to da se bavim biznisom kako treba, i taj pre mene je popio sut kartu, a video sam sve, sve pobacaju, i ne ostane ti ni jedan racun...pizids, ali moras da placas.

odgovornost ovde, je kako sto kaze red hart, je prvo ovo

1. ko odlucuje, kome se placa, a kome ne
2. da li placas samo svoje racune, a ove ko jebbe
3. ne placas ni svoje ni prosle
4 placas samo one, na koje mozes da se ugradis...kazes mu, ok dcu ti lovu, a ti meni 20% ili nesto slicno\
5 i sada posle 3 godine , opet smonjises repove iz proslisti...pa dobro, koliko to moramo da slusamo

koliko se ja secam, Milos Marinkovic je na sudu reako, da on nije otvarao racun na ime Drulica
blagajnica je rekla da jeste, po nalogu Ljube siptara, a banke nema potpise, a racun je otvoren na ime Drulica sa fotokopijom..

prvo sto moras da se pitas, zasto ta blagajnica nije u zatovru i zasto ljuba siptar nije u zatvoru. Luba ssiptar je onaj koji je dozvolio legiji da drzi dve tone droge u sefu...on je DB-ovac, kako ce mo njega na robiju.

Nije mi jasno ,kako mogu Marinkovica da terete, a ove NE?

isto tako, znajucu kako nas sud funkcionise, oni su morali da uzmu VESTAKA? ko je je to vestak uradio analizu ugovora, ako iz Spanije nije mogao da dobije nista, jer NEMA.

koliko se ovde piclo o marginalnim probelmaima, a kada dodje do toga da neko objasni Druliceve isplate svi cute kao zaliveni. nije mi jasno kako nas korumpirani sud je dosao do zakljucka i resenja sa polu inforamcijama

На мрежи ветар_у_леђа

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 14
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +8/-1
« Одговор #52848 послато: 14 Септембар 2017, 00:27:39 »
sud
 u nasem sudu? sa zalbom? krajnja presuda. nista uefa?

Донета је првостепена пресуда којом је усвојен тужбени захтев Друлића. У законом прописаном року од стране адвоката који заступа интересе нашег клуба изјављена је жалба и колико је мени познато списи предмета су недавно достављени Апелационом суду на одлучивање по жалбама тако да у наредном периоду можемо очекивати одлуку тог суда. Другим речима та одлука којом је усвојен тужбени захтев Друлића још увек није правноснажна.

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    8.17%
« Одговор #52849 послато: 14 Септембар 2017, 08:43:43 »
Zasto je terza to onda pominjao ? Opet impulsivno?

Sent from Sony Z3 using Tapatalk

На мрежи remadelija

• Члан КК
  • Поруке: 1.082
  • Activity:
    2.33%
  • Репутација: +411/-82
« Одговор #52850 послато: 20 Септембар 2017, 22:07:33 »
posto su nase komsije resile da i ove sezone koriste dobro oprobani recept iz prosle sezone, nadam se samo da se necemo na kraju sezone setiti da pisemo neka saopstenja koja su generalno besmislena, vec ako mislimo da se kidamo sa njima da krenemo na vreme, a ne da gledamo proslogodisnji scenario, bodovi se polove i ove sezone i svaki je bitan, a oni su ovako i prosle sezone dolazili do istih

Ван мреже napster

• Члан КК
  • Поруке: 5.479
  • Activity:
    39.17%
  • Репутација: +2496/-4346
  • Pljuvac.
« Одговор #52851 послато: 20 Септембар 2017, 22:38:26 »
Da li bi neko sa foruma/administracije mogao da prenese Terzicu da je sad vreme da se dize prasina i vrsi pritisak, isto onako kako su oni radili prosle godine?

Ako ne odreaguje nakon vecerasnje kradje protiv Krusevljana, zasrace motku debelo, jer ce ovi govnjari pisati saopstenja i vrsiti pritisak nakon prve sumnjive odluke na nasem mecu.

Terzic ne sme da ponovi istu gresku od prosle sezone, mora da krene u rat pod hitno, mora cela zemlja i javnost da znaju na kakve su sve lopovluke spremni prekoputa da bi dosli do titule?

Ван мреже perun

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 272
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +273/-139
« Одговор #52852 послато: 21 Септембар 2017, 08:37:46 »
Da li bi neko sa foruma/administracije mogao da prenese Terzicu da je sad vreme da se dize prasina i vrsi pritisak, isto onako kako su oni radili prosle godine?

Ako ne odreaguje nakon vecerasnje kradje protiv Krusevljana, zasrace motku debelo, jer ce ovi govnjari pisati saopstenja i vrsiti pritisak nakon prve sumnjive odluke na nasem mecu.

Terzic ne sme da ponovi istu gresku od prosle sezone, mora da krene u rat pod hitno, mora cela zemlja i javnost da znaju na kakve su sve lopovluke spremni prekoputa da bi dosli do titule?
Upravo udjoh na ovu temu da isto ovo napišem!! Sad treba da se reaguje!! Sad da se izadje pred novinare i da se ukaže na ovo sto već uveliko rade!! Šta li su tek spremni za kasniji dio sezone ako sad onako vidno kradu!! Ne smijem ni da zamislim..Vec sad su na -5.. Tako da vjerujem da dobro razradjuju sve šeme!! Tako da, TERZIĆU NA POTEZU SI TI!! Sad treba da reagujes kad igramo super i pobjedjujemo na suvi kvalitet!! Nemoj posle da imas naknadnu pamet!! Jer ćeš ispasti i glup i smiješan kao i prosle godine..
Jer da se ono od sinoć nama desilo, u svim medijima bi bilo njihovo saopštenje još i prije nego i sam Milojević održi konferenciju posle utakmice!! ZATO PAMET U GLAVU I VIDI ŠTA ĆEŠ!!

Ван мреже NNLice

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 553
  • Activity:
    5.33%
  • Репутација: +266/-254
« Одговор #52853 послато: 21 Септембар 2017, 08:39:23 »
Људи, Терзић не треба да излази пред новинаре, него да плати неког новинара да о овоме константно пише. Тако се то ради, а не да се он меша и да не излази из новина.

Ван мреже perun

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0%
« Одговор #52854 послато: 21 Септембар 2017, 08:54:50 »
Људи, Терзић не треба да излази пред новинаре, него да плати неког новинара да о овоме константно пише. Тако се то ради, а не да се он меша и да не излази из новина.
I onda ce oni da plate nekog drugog novinara iz ISTOG medija malo više koji ce da piše u njihovu korist!! I tako u nedogled!! I šta imamo mi od toga??
Niko nije rekao da treba da se ne vadi iz novina..Nego da sazove konferenciju i javno kaže!! ŽIVA RIJEČ JE IPAK ŽIVA RIJEČ!

На мрежи ognja

• Члан КК
  • Поруке: 3.371
  • Activity:
    46.83%
  • Репутација: +1890/-1189
« Одговор #52855 послато: 21 Септембар 2017, 09:00:23 »
I onda ce oni da plate nekog drugog novinara iz ISTOG medija malo više koji ce da piše u njihovu korist!! I tako u nedogled!! I šta imamo mi od toga??
Niko nije rekao da treba da se ne vadi iz novina..Nego da sazove konferenciju i javno kaže!! ŽIVA RIJEČ JE IPAK ŽIVA RIJEČ!

Poenta je da se celni ljudi ne trebaju direktno mesati u taj mulj. Ukoliko Terzic licno okrivi groblje za namestanje i kradju, onda je i sebe izlozio pritisku i mogucnosti da se i na njega ukaze prstom ako se nekad situacija tako namesti da mi dobijemo pod sumnjivim okolnostima ili usled greske ili "greske" sudije. Terzic licno mora da ostane van toga, a novinari su ionako zeljni senzacionalizma i pisanja gluposti. Oni prave vesti imaju jako malo, uglavnom su to neke "skandalozne" pisanije.

Ne brini se da ce novinari previse da traze, prodaju oni svoje dupe za sitne novce. Odavno vec kod nas novinarstvo nije novinarstvo u pravom smislu te reci. Nema vise ljudi kao sto je Milojko Pantic, Zvonko Mihajlovski ili Srdjan Knezevic. To je sada profesija apsolutno amoralnih ljudi.

Ван мреже NNLice

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 553
  • Activity:
    5.33%
  • Репутација: +266/-254
« Одговор #52856 послато: 21 Септембар 2017, 09:13:55 »
Али изгледа потпуно неозбиљно спуштати се на тај ниво. Коментарисати утакмице чији ниси био учесник. Они ће ти рећи, "помоћник је можда могао видети да је Евертон у офсајду, али није могао видети чији играч му је асистирао". Друго, ако Терзић крене да се експонира у медијима њихова медијска хоботница ће га приказати као очајника који моли и кука по медијима. Треће, нисам мислио да плати неког новинара који за 50е све пише него да среди са уредником неких новина који је главни и одговорни да се у његовим новинама указује на грешке у корист комшија. И ови неће моћи да потплате никога у тим новинама више и имаћемо своје новине. Или може и неки познатији сајт или телевизија или шта већ.

Ван мреже NesaPA

• Члан КК
  • Поруке: 200
  • Activity:
    2.17%
  • Репутација: +89/-69
« Одговор #52857 послато: 21 Септембар 2017, 11:52:56 »
Oni placaju vec novinare neprekidno, to je valjda jasno. do maksimuma i vise od toga ne mogu. Mislis li da novinari to i tako pisu zato sto vole njih a mrza nas, ne nego zato sto ih oni lepo placaju a mi ne. Sem nekoliko bolesnika tipa pantic, tegeltija... ostali to rade zbog para i drugih privilegija, takav je i "nas" andjus.
Kao sto covek rece, samo platiti novinara(e) i ne filozofirati o postenju i moralnosti kad je odnos sa takvim bitangama u pitanju. E, da je nekog Covica i u fudbalu.

На мрежи milan79

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 9.621
  • Activity:
    18.17%
  • Репутација: +3255/-2492
« Одговор #52858 послато: 21 Септембар 2017, 16:58:22 »
Čović plaća novinare?

Ван мреже perun

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0%
« Одговор #52859 послато: 21 Септембар 2017, 17:50:37 »
Ja samo kazem da treba da se reaguje ODMAH na ono sto se desilo sinoc na pasnjaku! I to bas sad kad MI igramo dobro i svojim kvalitetom dolazimo do pobjeda!! A neminovno je da ce se desiti i neka sudijska greska u nasu korist, nemoj da se lazemo! Pa jel treba onda od njihovih napada, koji ce sugurno da uslijede iz svih oruzja, da se branimo raznim saopstenjima i pricom tipa: "sjetite se napretka"?? Koga ce to tad da interesuje??
Da li ce bilo ko da cita nekog novinara koji ce danima da  pise o crvenom kartonu zbog auta? O produzetku utakmice do u beskonacnost? O golu iz ofsajda?? O zaustavljanju kontri vise puta bez zutog kartona?? Nisam bas siguran..A zato se brze bolje se pise o tome kome je everton posvetio gol!!
A zasto se Terzic ne bi javno obratio povodom ove teme? Sto se ne bi na taj način eksponirao? Je li i do sad javno prozivao i glodare a naročito Kokezu?? Pa što bi sad odjednom mijenjao pristup i išao preko novinara??Je li ono od sinoć nešto novo što smo prvi put vidjeli?? Nešto što se nije dešavalo eto npr prošle sezone?? I još su nas napadali da mi krademo!! A Terzić je tad ćutao!! Izabrao je da ćuti!! Ok! Tad je izabrao da ćuti i pogriješio!! I to debelo!! I onda kad smo izgubili od voždovca, onda je počeo da priča!! Al kasno druže!! Ispao je i glup i smiješan!! Pa jel treba opet tako da ispada smiješan?? Da se sprdaju s njim jedan vazura i vuletić?? Ko misli da je to ispravno, onda OK..Neka misli..Uz sve vrline koje Terzić ima, ja mu ne bih mogao oprostiti još jednu takvu grešku!! I smatrao bih da definitivno nije dostijan ni Zvezde ni funkcije koju ima u klubu..
Da zaključim ovu priču: Ako želi da zaštiti ZVEZDU, on mora to da počne ODMAH da radi!! Sinoć je dobio povod!!! Jer posle će da bude kasno!!!

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum