Анкета

Да ли сте задовољни радом маркетинга?

Да
71 (12.9%)
Не
481 (87.1%)

Укупно гласова: 552

Аутор Тема: Маркетинг ФК Црвена звезда (идеје и предлози)  (Прочитано 1072052 пута)

0 чланова и 5 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Licpo

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 349
  • Activity:
    1.33%
  • Репутација: +345/-58
Одг: Маркетинг ФК Црвена звезда (идеје и предлози)
« Одговор #60 послато: 22 Јул 2011, 00:51:59 »
Kartice sa igracima:

Naprave se kartice za igrace koji su u prvom timu (22 - 25 igraca). Prodaju se u kesicama, a u kesici po 5 kartica. (ili vec koliko ima igraca). Svaka kesica ce imati svoju oznaku (1 - 5) da se zna koji igraci se kupuju. Dakle svaka kesica broj. 1 ce imati uvek iste igrace.

Npr.

1. kesica - Evandro, Kirovski, Reljic, Perovic, Vesovic
2. kesica - Borha, Zule, Tosic, Kadu, Kaludjer
3. kesica ....

Znaci  u svakoj kesici budu i "dobri" i "losi" igraci. Da ne bude da se kupuje samo neki tip kesica gde su sve "dobri" igraci. Na polusezoni zavisno od toga koliko dodje novih igraca prave se dodatne kesice. Cena neka bude od 300 do 500 dinara za kesicu, mozda je to mnogo ali bolje da bude skuplje a kvalitetnije.  :srbinosm:

Evo malo sam se igrao pa sam napravio primer jedne kartice:

Ovo je naravno amaterski  :stidan:, neki graficki dizajner bi ovo uradio 1000 puta bolje ali mislim da kapirate ideju. :)
Naravno prodaja po kioscima u celoj Srbiji a ne samo u bg-u. (internet prodaja se podrazumeva)

E sada ako bi ovo uspelo kao ideja, mogle bi da se naprave kartice sa svim (boljim, poznatijim?) igracima zvezde, ali bi te kartice bile jeftinije (150 - 200 dinara) i bile bi klasicne skupljacke kartice, dakle ne bi znali koje kartice dobijamo u kesici. Takodje podelili bi kartice po vaznosti pa bi npr. cika Rajko bio zlatna i veoma retka kartica itd. do obicnih kartica (bata Djore :D).

Po meni ovo bi islo kod dijaspore kao ludo jer je njima nista da daju 50 - 100e a ne 5 ili 10e.

EDIT: evo kako izgledaju Bayernove kartice[\b]

25 portraits
22 action cards
12 cheering cards
10 team cards
2 maskot cards
1 badge
1 gameplan
1 stadium
1 fan card
1 checklist

radio ih je panini i kosta 1.95e jedna kesica - u kesici 6 kartica.
« Последња измена: 22 Јул 2011, 12:07:54 Licpo »

Ван мреже dr.nele

• Члан ФК
  • Поруке: 1.067
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +408/-289
« Одговор #61 послато: 22 Јул 2011, 03:41:29 »
Marketing koliko sam ja svatio,ljudi na sjeveru se trude da se rijese onih koji su tu samo zbog niske cijene.Obavezno treba da se otvori jug i tu da se pustaju skolarci studenti itd.kad je neka akcija jer vrijedjate ljude koji su platili sezonsku za istok.Ustvari jug treba da je uvijek tu i da je cijena kao na sjeveru pa ko je dosao zbog niske cijene eto mu jug a ne da se na sjeveru jedan dere a njih 10 ga gleda kao da je lud.Nagradna igra na poluvremenu prozvat nekoga da sutira penal nagrada neki suvenir iz shopa,to ljudi vole i to bi vjecno pamtili kad ih izvuku.

Ван мреже raikkonen

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.239
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1795/-2079
« Одговор #62 послато: 22 Јул 2011, 04:17:29 »
Ја имам неку идеју, а сад не знам колико је изводљива. Ако не дам добру идеју, ваљда ће неког навести на нешто боље. Елем, шта мислите да се направи неки "караван". У циљу популаризације клуба, пошто нам је популарност код клинаца  :a078:. Ако већ изостају резултати данас, што се не би похвалили са онима од јуче. Нпр, узме се ушоња, трофеј из Токиа, пар легенди, неко из управе (неко сигурно не  :001_rolleyes:), неко од актуелних играча, стручног штаба и посете се већа места, организује се дружење, изложе се трофеји, што да не и производи.

Наравно, мислио сам на већа места и да то буде на неком вишем нивоу, а не ко цигани чергари од села до села. Нпр НС, Бечеј, Суботица или Краљево, Крагујевац, Крушевац. То би се наравно одвијало, ван сезоне, кад се може. Замислите колико има људи, који су велики навијачи Звезде, а нису видели клемпавог. Па ја верујем да и они који су га виделу у музеју, да би опет дошли да га виде и повели клинце, будуће звездаше. Јбт, ја не знам да ли ико може да замисли клинца који гледа у клемпавог и још зна да га није освојила нека егзотична Барса или далеки Манчестер, већ наша и његова Звезда и шта му све пролази кроз главу. Били би купљени за сва времена.

Ван мреже Toplana

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 47
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +19/-22
« Одговор #63 послато: 22 Јул 2011, 10:50:49 »
Brendirajte majce sa likovima i imenima zvezdinih igraca kao sto su: Paseko, Evandro, Borha, Pixi Kovacevic..... :ziveli2:

Ван мреже атинаултрас

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.586
  • Activity:
    3.33%
  • Репутација: +522/-117
« Одговор #64 послато: 22 Јул 2011, 11:24:33 »
Marketing koliko sam ja svatio,ljudi na sjeveru se trude da se rijese onih koji su tu samo zbog niske cijene.Obavezno treba da se otvori jug i tu da se pustaju skolarci studenti itd.kad je neka akcija jer vrijedjate ljude koji su platili sezonsku za istok.Ustvari jug treba da je uvijek tu i da je cijena kao na sjeveru pa ko je dosao zbog niske cijene eto mu jug a ne da se na sjeveru jedan dere a njih 10 ga gleda kao da je lud.Nagradna igra na poluvremenu prozvat nekoga da sutira penal nagrada neki suvenir iz shopa,to ljudi vole i to bi vjecno pamtili kad ih izvuku.

Па сигурно да има оних који су на Северу и због ниже цене. Али погледај нпр.када је бесплатан улаз, на Северу опет има људи који блеје и седе са стране, иако могу по истој 'цени' да оду на неку другу трибину. По мени отварање југа није решење, ајде ми прво да напунимо до врха ове три трибине, па ћемо лако.

Ван мреже Djakza

• Веран као пас
  • Поруке: 666
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +229/-283
  • И у срећи и у тузи...
« Одговор #65 послато: 22 Јул 2011, 11:48:21 »
Ako planiraju one besplatne akcije, najbolje je da te ljude pustaju na jug, u sektor do zapada, pre svega jer nije pravedno ljudima koji su kupili sezonske.

Ван мреже ReMa

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 142
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +37/-110
« Одговор #66 послато: 22 Јул 2011, 13:28:16 »
1)Licpo extra kartica :thumbup:,ali mislim da bi trebalo da u svakoj kesici bude barem jedan iz zlatne generacije..
2)Ovo za karavan je sjajna ideja koje se ne bi setio ni za milion godina,trebali bi naprave kao sto je coca-cola sa cepovima,samo sa nekim nasim proizvodom kao npr ona cokolada.Kao kupis cokoladu i dobijes ulaznicu da vidis Usonju...

Ovo za majice mi se stvarno svidelo,mada mislim da bi to kostalo dosta.Trebali bi da prodaju one bele trening majice sa grbom i to ne vise od nekih 800 din...

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.021
  • Activity:
    5.67%
  • Репутација: +6746/-3224
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
« Одговор #67 послато: 22 Јул 2011, 14:48:50 »
Добар глас далеко се чује  :biggrin:

Ево одговора маркетинга на наше предлоге, сугестије и питања:

•   DELTA SPORT - NIKE

Ugovor koji Zvezda ima sa Nike-om je ubedljivo najveći ugovor u regionu. Taj ugovor je veći nego zajedno ugovore koje imaju Partizan, Hajduk i Dinamo.
Problem sa opremom je bio samo taj što se niko nije bavio sa tim. Da bi imali kvalitetnu opremu neophodno je GODINU DANA. Dres BARI je u martu prošle godine naručen.

•   Ја бих најпре скренуо пажњу на очајну уређеност званичног сајта.Мислим да би један велики клуб као ФК Црвена звезда морао да пружи својој милионској армији навијача много више информација.Дакле,опширнији извештаји,више видео снимака,анкета,информација о играчима ………..

Sadašnji sajt je nasleđen i u njega nije ulagano jer uveliko se radi na novom portalu koji bi tokom avgusta trebalo da bude lansiran.

•   Друго,мислим да би било у реду да се у полувремену организују неке акције,типа да неко од резервних играча испуца лопту на сваку трибину,па ко ухвати добија неку награду.Не знам спада ли и то у маркетинг.

To se uveliko radi na utakimcama.

•   Приликом учлањења прошле године једна од ствари које је члановима обећана је присуство првом тренингу и представљање тима. То, као прво, није урађено, тј. чланови ни на један начин нису обавештени да могу томе да присуствује. Потом, потпуно је сулудо ово радити на првом тренингу јер појачања још увек нема, ту су и неки који ће у међувремену отићи итд. Дакле, то представљање би требало да буде у недељи пред прву утакмицу, када тренер то одреди. Треба узети у обзир и дан, па је пожељно да буде недеља јер тада људи не раде што се за суботу баш и не може рећи.

Zbog ranog starta priprema i odlaska na Zlatibor i Austriju, predstavljanje tima je ostavljeno po odigravanju 3.kola kvalifikacija.između 4-og i 13-og će biti organizovano druženje sa članovima kluba

•   Sorc sa grbom naseg kluba i plavi dres pustii u prodaju

Sve to plus crveni dres će biti u prodaji od avgusta.

•   Stadionsko ozvucenje popraviti.

Novo ozvučenje je kupljeno I od prve utakmice biće u funkciji

•   Mislim da i jedan lep semafor zasluzuje nas stadion a ne onakav mali video bim.

LED SEMAFOR od 70kmv je spreman. Problem je tehničke prirode I određene dozvole da se dobija radi stalno-fiksnog postavljanja pored starog semafora. Zbog određenih tehničkih problema isti nije mogao da se postavi na Istoku kao što je bilo planirano.

•   Led reklame na svakoj utakmici a ne samo na derbiju

Led reklame će biti na više od 13 utakmica. Nije isplativo koristiti te reklama na utakmicama sa Hajdukom iz Kule i sličnim klubovima

•   Следећа ствар на коју желим да скренем пажњу јесте грб Црвене звезде на актуелним дресовима. Слажем се да су у питању ретро дресови и ретро грб, али моје је мишљење да је величина грба на дресовима огромна и да би чим прође 2011. година требало смањити димензије истог на неку уобичајену величину. Такође, било би лепо да тај грб буде везени, са златним ободом.

Odluka je da grb bude identičan na sve 3 garniture. Ovo je 20 godina Barija i zato je odlučeno da bude identičan grb na svim garniturama.
Grb koji članovi predlaže i koji je usvojen kao zvaničan grb kluba biće inkorpiran na svim dresovima od naredne godine

•    1. Iscrtati grb, uz pomoć valjaka (Selektor je na prošlom forumu rekao da je crtanje uz pomoć valjaka prosto), na samom centru terena.

To postoji na svakoj utakmici, ali nije moguće da bude na centru

•    kao zadnji predlog predlažem da se zamole Ivan (Zeka) i Ivan (Ivanović), sa Prve, da promoišu Zvezdu tako što će u svojim emisijama da poklanjaju neke sitnice iz Zvezdinog shopa. Aklo bi mogli bilo bi lepo da pokušaju da urade neki mali kviz unutar emisija gde bi mogao da se osvoji dres sa potpisima svih igrača.

Ivan I zeka maksimalno pomažu klubu, ali nije moguće da te stvari rade u svojim emisijama jer to deo prihoda televizija od product placement-a

•   То је реално најлакше урадити, није нешто скуп закуп локала ван Београда, клуб као што је Звезда мора да има продавницу, инфо пулт за чланове у сваком већем граду.Срамота је да људи морају да се цимају у БГ за неки шал на пример

Tržište Srbije je katastrofalno I nema poslovnog interesa za otvaranja RED STAR SHOP-a van Beograda. Izuzetno je mala kupovna moć ljudi van Beograda.

•   Extra ideja,mogli bi naprave ponovo album za slicice

U toku je izrada. Početkom septembra izlazi u prodaju

•   - Mislim da mi kao brend Crvena Zvezda itekako imamo potencijal za otvaranje "TV Crvena Zvezda",odmah da se ogradim ,ne znam jel je tako nesto vec u planovima,a i prilicno sam siguran da se vec razmisljalo u tom pravcu.Ne treba posebno naglasavati da imamo visemilionsku armiju navijaca,pa bogami dosta njih i van granica nase zemlje.Sasvim sam siguran da bi ta TV stanica imala ogromnu gledanost,a samim tim i ogroman potencijal

Nije realno da u ovom trenutku imamo zvezdinu tv.

•   Ovdje na forumu je pricano i o temi muzeja, navodno muzej ne radi kad je covjek koji ga vodi na odmoru... Mislim da je to nedopustivo, razumijem da je taj covjek nezamjenjiv kod drzanja tura po muzeju i slicnih aktivnosti, ali bi se morao naci neko da omoguci svima koji dodju i u tom periodu (kad je taj covjek na odmoru) da udju u muzej i vide sve te trofeje na jednom mjestu...

Muzej je od avgusta meseca pod ingerencijom marketing službe i takve stvari neće moći da se događaju.

Ван мреже Приморац

• Члан ФК
  • Поруке: 2.723
  • Activity:
    0.67%
  • Репутација: +1185/-470
« Одговор #68 послато: 22 Јул 2011, 14:59:08 »
Neka ih neko pita(ako ih licno znate) da li ce biti sopa u CG?

Ван мреже raikkonen

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.239
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1795/-2079
« Одговор #69 послато: 22 Јул 2011, 15:08:46 »

•   Sorc sa grbom naseg kluba i plavi dres pustii u prodaju

Sve to plus crveni dres će biti u prodaji od avgusta.

Ај о овоме нек обавесте и раднике у шопу на стадиону, а не да се крсте кад их неко пита кад излази нови црвени дрес.

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.933
  • Activity:
    49.67%
  • Репутација: +4936/-5336
« Одговор #70 послато: 22 Јул 2011, 15:15:47 »
A kad sam se vec dotakao teme unutrasnjosti, imam i tu jedan predlog, cija je izvodljivost upitna. Dakle, u saradnji sa lastom npr, iz svakog kraja Srbije bi isli autobusi koji voze na Marakanu (i naravno vracaju kuci). Npr iz Vranja krece autobus, koji staje u Leskovcu, Nisu, Aleksincu.. Cena karte bi bila minimalna, cisto da se plate Lasti troskovi, mada bi i oni kroz ovo imali reklamu u medijima, tako da… Zivimo u siromasnoj drzavi. Coveku iz Vranja nije problem da ceo dan posveti Zvezdi, i utrosi ga na nju. Njemu je problem to sto mu treba 2000 da dodje i da se vrati kuci (a tamo je prosecna plata jako mala, uz ogromnu nezaposlenost), a uz to kada se zavrsi utakmica u 20 u nedelju on i nema kako vise da se vrati kuci, tako da postaje neizvodljivo prisustvovati utakmici. Te probleme bi resili ovakvi autobusi, i verujem da bi ovakve akcije konacno napunile i ostale tribine Marakane. Zvezda se voli mnogo vise nego sto pokazuje poluprazan stadion, i to se mora iskoristiti!

Sjajna ideja i predlog a nije dat odgovor, mislim da bi se tako osetno povecala poseta na Mari !!!

На мрежи njuma_njuma

• За вечну славу, за победу!
  • Члан ФК
  • Поруке: 816
  • Activity:
    1.17%
  • Репутација: +335/-196
« Одговор #71 послато: 22 Јул 2011, 16:14:03 »
Covece ne mogu da verujem da su odgovorili na mnoge sugestije. Ja sam imao par predloga u glavi ali nisam pisao jer sam mislio da nema svrhe i da to niko nece uvaziti. Vidi se da u sluzbi marketinga imamo obrazovani kadar koji zna da mora da ima odlicnu komunikaciju sa potrosacima i da pokusa da ispuni vecinu njihovih zahteva. Ubuduce cu i ja da predlozim dosta toga. Bravo za marketing!!!

Ван мреже Djakza

• Веран као пас
  • Поруке: 666
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +229/-283
  • И у срећи и у тузи...
« Одговор #72 послато: 22 Јул 2011, 16:32:46 »
Lepo su me obradovali odgovori ljudi iz Marketinga  :ziveli2:
Da dodam da je odlicna ideja da se organizuju autobusi koji bi kretali iz vecih gradova i koji bi stajali u malo manjim, ja sam "prinudjen" da iz Krusevca idem na utakmice sa grupom, jer je karta jeftinija, a verujem da bi odziv bio odlican(uz lepljenje plakata po gradu sa informacijama, bilo ih je dosta za vece utakmice).

Ван мреже ΑΛΕΞ ΝЕΟ ΒΕΛΙΓРАΔΙ

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.677
  • Activity:
    2%
  • Репутација: +2590/-1436
  • Devotion!
« Одговор #73 послато: 22 Јул 2011, 16:45:36 »
Једина моја жеља је да се распише конкурс где би се понудили дресови из историје Црвене Звезде. Ту се рецимо одабере 10 гарнитура и навијачима да одређени временски период да изгласају 5, те да се тих 5 стави у продавницу.

Оно што мене занима (под претпоставком да се разматра уопште продаја неких старијих гарнитура) је то да ли би по уговору имали проблем са Најком јер ни један дрес из тих ранијих година није Најков, већ Капа, Адидас и слично?

Ван мреже FCRS

• Веран као пас
  • Поруке: 735
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +524/-417
« Одговор #74 послато: 22 Јул 2011, 16:53:08 »
Moja ideja bi zahtevala paralelno angazovanje nas navijaca i pomoc iz kluba, tj. marketing sluzbe.

U svakom gradu u Srbiji(u kome postoji zainteresovanih navijaca), recimo u augustu mesecu, dok jos sezona nije pocela, moglo bi da se organizuje crveno-belo vece ili neka slicna zurka na tematiku nama omiljenog kluba. Na zurci bi se pustale navijacke pesme, emitovali kadrovi i utakmice na ekranima ili projektorima, odrzala neka kraca prezentacija o clanstvu u klubu i sezonskim ulaznicama.

Zadatak marketinga bi bio da obezbedi nekoliko nagrada za posetioce takve zurke, koje bi se podelile kroz nagradnu igru npr.
1. Dres Crvene Zvezde
2. Sezonska karta za Sever
3. Neki artikal iz shopa

A obaveza organizatora bi bila da podnese izvestaj, posecenost zurke, fotografije i imena dobitnika kako ne bi dolazilo do malverzavcija.
Tako nesto bi zasigurno doprinelo mobilizaciji i jacanju zvezdaskog duha, a moglo bi malo da trgne i akciju sa sms porukama

Ван мреже solps

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 368
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +180/-121
« Одговор #75 послато: 22 Јул 2011, 16:54:00 »
Ево како је Манчестер урадио то са ретро дресовима.

http://store.manutd.com/stores/manutd/products/product_browse.aspx?category|category_root|1546=fashion&category|cat_1546|1806=mens&category|cat_1806|3969=retro+shirts

Они нису стављали лого произвођача, али су стављали лого спонзора мада је њима то скоро увек био Шарп.

Едит:Ево и Ливерпул

http://store.liverpoolfc.tv/products/mens/retro
« Последња измена: 22 Јул 2011, 17:02:47 solps »

На мрежи EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 8.834
  • Activity:
    31.33%
  • Репутација: +4364/-9106
  • "реалиста"
« Одговор #76 послато: 22 Јул 2011, 16:57:55 »
Да се поновим:

- Не би било лоше с времена на време да први тим има неку ретро варијанту. Ео сад је овај принцип са Баријем, па би за једно 3-4 сезоне поново једне године могли да имамо неки ретро дрес, или бар дрес који је урађен по узору на неки стари типа адмирал или онај са хоризонталним танким штрафтама. Значи да се повремено враћају стари дресови, има то свој шмек.
Више ми се свиђа ова варијанта него да се неколико гарнитура само да на продају. Волео бих и да први тим носи такве дресове.

- У догледно време урадити серијал о Звездиној историји са снимцима утакмица и бившим играчима и неким старијим навијачима који би нама млађима дочарали не само те утакмице већ и комплет то време. Могло би то да се уради и у виду неког филма ил тако нешто, па да се све то избаци на ДВДју ил шта знам. То би ишло ко алва, а што је битније подгрејало би се Звездаштво у људима и приде би се ми млађи едуковали у Звезди чија је историја огромна и нема шансе да ми који то нисмо проживели можемо све то да похватамо и осетимо на прави начин.

Ван мреже tsva

• Звезда му је све!
  • Звезда му је све
  • Поруке: 3.570
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +4586/-5088
« Одговор #77 послато: 22 Јул 2011, 17:01:37 »
Добар глас далеко се чује  :biggrin:

•   Ovdje na forumu je pricano i o temi muzeja, navodno muzej ne radi kad je covjek koji ga vodi na odmoru... Mislim da je to nedopustivo, razumijem da je taj covjek nezamjenjiv kod drzanja tura po muzeju i slicnih aktivnosti, ali bi se morao naci neko da omoguci svima koji dodju i u tom periodu (kad je taj covjek na odmoru) da udju u muzej i vide sve te trofeje na jednom mjestu...

Muzej je od avgusta meseca pod ingerencijom marketing službe i takve stvari neće moći da se događaju.

Svaka cast na trudu. Stvarno ste klasa.

Nisam hteo da citiram citav carsaf pa sam ostao na ovom zadnjem koje se mene direktno tice. Pokenjam im se na avgust. Vecina odgovora meni zvuci kao propaganda. Radimo ovo, sutra ce biti ono a prekosutra ovo. Imamo tehnickih problema bla bla bla. Da bi mogli da koriste ove izgovore moraju prvo nesto cestito da naprave.

Ван мреже Гио

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 398
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +105/-77
  • где ти играш тамо путујем
« Одговор #78 послато: 22 Јул 2011, 17:09:55 »
Tsva decko ti stvarno imas problem sa mrzjnom pesimizmom i negativnim osecanjima. Idi na fudbal basket, bazen mozda izduvaj se malo jbt. Neverujem da po tebi ni marketing sluzba ne valja...
Дечко уопште нема проблем са мржњом,него је  у већини случајева реалан а на крају испадне и да је у праву.
Да се вратим теми,мој први први предлог су акције и промоције по градовима Србије.
Затим,организовање превоза за навијаче из унутрашњости,где би трошкови пута за њих били минимални што би свакако допринело повећању гледаности на Маракани
Да се даље не понављам,подржавам идеје о сређивању прилаза иза источне стране,присуствовању инвалида на утакмицама,и избацивања картица са играчима.
« Последња измена: 22 Јул 2011, 17:17:41 Гио »

Ван мреже Звездо волим те

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 21
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +4/-5
« Одговор #79 послато: 22 Јул 2011, 17:12:17 »
Мислим да Звезда ТВ није најбоља идеја. Тачније јесте, али да се НЕ РАДЕ директни преноси утакмица. Јер, уколико се утакмица преноси,мање људи на стадиону а то свакако није циљ. Моје мишљење је да је ипак још рано за ЗвездаТВ,многе ствари требају да се реше пре тога. Најбољи маркетинг је цимање људи,онај ко оде на једну утакмицу, навуче се и ту је стално. Просто.  :icon_svi:

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum