Аутор Тема: Јагњеће бригаде илити ФСС  (Прочитано 103608 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Rizleyy

• Независни критичар
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.482
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1024/-572
  • Zvezda ooooooooooooo!!
Одг: Јагњеће бригаде илити ФСС
« Одговор #20 послато: 17 Мај 2011, 17:07:43 »
Imam pitanje: Sta da se Zvezda npr pobunila i zabranila da se finale igra na njenom stadionu, gde bi se igralo onda? Tj, da li se Zvezda uopste pitala u vezi toga?

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.649
  • Activity:
    32.67%
  • Репутација: +4828/-5270
  • ... јер ти си Звездо шампион !
« Одговор #21 послато: 17 Мај 2011, 18:24:14 »
6 Робија у свакој линији, плус 4 Робија на клупи нам неће помоћи да се домогнемо квалификација за ЛШ, ни наредне, ни за 2, ни за 5 година. Они имају свог ''Робија'' на сваком важном мјесту у савезу. Џаба се само нервирати. Или радити нетшто да скот оде,покренути каскадну реакцију одлазака путара са сваког мјеста,  и тако на најдиректнији могући начин помоћи нашем тренеру и клубу, или гледати како смо и сљедеће сезоне други. Докле је год говно гдје јесте, од нашег првог мјеста нема ништа. Лијепо је рекао он ''до кад сам ја предсједник, они ће бити прваци''. Није слагао нити једно слово.

Кренула је борба навијачких група против телета проклетог. Сада за викенд, све Српске навијачке групе кренуле су у борбу за правду у Српском фудбалу, у финалу купа и оном намештаљком су најзад свима отворене очи, надам се и да ће јавност одлучније стати на страну навијача (оних због којих се фудбал и игра), и да новинари неће  више бити полтрони непријатеља фудбала и спорта уопште, лопова и криминалаца

http://www.delije-caffe.net/galerija/gal/2010-2011/CZ_rad/delije050.jpg
http://www.b92.net/news/pics/2011/05/14283314594dd00f1c86c78472618293_orig.jpg
http://i53.tinypic.com/1zlunvk.jpg
http://img855.imageshack.us/img855/4247/dsc6835re.jpg
http://www.dodaj.rs/f/2k/di/aeKY3qy/wiofhh.jpg
http://i52.tinypic.com/snjek9.jpg
http://i76.photobucket.com/albums/j39/luchianoff/cukaricki-SLOBODA1552011.jpg
http://i54.tinypic.com/2i1lhef.jpg

Наравно једино гробари који су ономад продали веру за вечеру, нису изнели никакав транспарент поводом овога, јер њима овакво стање ствари итекако одговара.

Даље постоји акција фан-клуба Орлови у Кнезу потписивања петиције против "људи" који седе у фудбалском савезу, и њиховог газде одвратне главе телеће

http://img812.imageshack.us/img812/7421/24271422165394451142011.jpg
http://img101.imageshack.us/img101/7684/24025422165402451141211.jpg
http://img402.imageshack.us/img402/5987/24437622165425784472211.jpg

Понесите личну карту и потпишите се ...

« Последња измена: 17 Мај 2011, 18:25:57 Sektor »

Ван мреже Армија

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.979
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1352/-312
  • Нема дана а да не мислим на тебе!
« Одговор #22 послато: 17 Мај 2011, 19:36:17 »
Vreme je za promene. Gotov je  :vitez:

Ван мреже bb_cz

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.658
  • Activity:
    1%
  • Репутација: +1077/-1521
  • Фудбалски судија
« Одговор #23 послато: 17 Мај 2011, 20:50:59 »
Inače, Žika je napisao da je otvorena kuća fudbala u Novoj Pazovi. Hteo bih samo da te ispravim, nije u Novoj nego u Staroj. :)

Inače, jedva izdržah ove dane bez foruma. Kriza je bila tolika da sam jednom morao da odem čak i na sportal. :D

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    32.67%
« Одговор #24 послато: 17 Мај 2011, 21:07:24 »
Inače, jedva izdržah ove dane bez foruma. Kriza je bila tolika da sam jednom morao da odem čak i na sportal. :D

Ауу Братеееееееее ти си баш био прсо  :twitch: :smajli:

Ван мреже Ковач

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.548
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +457/-181
  • 29.05.1991.
    • mojacrvenazvezda.net
« Одговор #25 послато: 17 Мај 2011, 21:08:38 »

Једино што ваља јесте то што се чика Рајко спрема да га шутне посред телеће главе.

Ја сам потписао пре неки дан петицију, сад прикупљам бројеве личних карти, да потпишем и друге који не могу да се упишу.

Најбољи могући потез би им био да поставе пред нашу утакмицу са Спартаком много ових штандова испред Маракане, ето им из цуга 20 000 потписа.  :smil42fc:

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    32.67%
« Одговор #26 послато: 17 Мај 2011, 21:11:36 »
Најбољи могући потез би им био да поставе пред нашу утакмицу са Спартаком много ових штандова испред Маракане, ето им из цуга 20 000 потписа.  :smil42fc:

Била је прилика сада и против Рада када је било близу 20 000 гледалаца, ценим да би имали сигурних бар 10 000 потписа , чак су биле најаве да ће доћи испред Маре , али не знам што нису дошли ...

Ван мреже Ковач

• Звезда му је све
  • Activity:
    0%
  • 29.05.1991.
    • mojacrvenazvezda.net
« Одговор #27 послато: 17 Мај 2011, 21:23:25 »
Сутра кад кренем на факс ћу да свратим да видим да ли су онде и да им предложим то.

Ван мреже ТрапаЦЗВ

• Сметају јој балавци
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.666
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1595/-1505
  • ЦЗБГ
« Одговор #28 послато: 17 Мај 2011, 21:42:00 »

Да се овековечи  :srbinosm:

Ван мреже Ковач

• Звезда му је све
  • Activity:
    0%
  • 29.05.1991.
    • mojacrvenazvezda.net
« Одговор #29 послато: 17 Мај 2011, 22:03:08 »
Хахаха, браво, браво.  :icon_svi:

Само не знам како се ја тога нисам сетио!?  :001_huh:  :D

Хајде сад сви да лупамо плусеве на овај постер, кренуће сад цео ФСС, ПФЦ, ЦЗ и остали да ударају по минусу.  :D

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    32.67%
« Одговор #30 послато: 17 Мај 2011, 22:42:57 »
Сутра кад кренем на факс ћу да свратим да видим да ли су онде и да им предложим то.

Добио си репутацију  :ziveli2:

Ван мреже bb_cz

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.658
  • Activity:
    1%
  • Репутација: +1077/-1521
  • Фудбалски судија
« Одговор #31 послато: 17 Мај 2011, 23:19:24 »
Ауу Братеееееееее ти си баш био прсо  :twitch: :smajli:

Šta ću brate, nisam bio psihički spreman na ovaj period bez foruma. Admini su krivi za to. Oni su najavili da će forum veoma brzo da proradi, međutim to se nije desilo. Zbog toga sam ja poblesavio... :)

Što se tiče saveza, rekao mi je drug da je Dačić na otvaranju rekao Platiniju da ako oni ne reše probleme u našem fudbalu da će ih rešavati on. Dal je to istina, ne znam. Zvuči mi kao nešto malo verovatno.

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    32.67%
« Одговор #32 послато: 18 Мај 2011, 00:01:07 »
Mišel Platini ponovo preti našem fudbalu
Rekao sam Tadiću: U Srbiji nije prijatno!

Mišel Platini bio je gost naše zemlje povodom otvaranja Srpske kuće fudbala i nije propustio priliku da nam ponovo preti! Predsednik UEFA rekao je da će utakmice reprezentacije Srbije u narednih šest meseci proći određene testove.

- Tek posle tih testova će UEFA doneti odluku vezanu sa Srbiju - izjavio je prvi čovek evropskog fudbala za Radio televiziju Srbije.
pod znakom pitanja o dešavanjima uoči utakmice Estonije i Srbije u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2012. godine, kada je na ulaznicama za meč napisano da je srpskim navijačima zabranjen ulaz, Platini je rekao da je takvu odluku donela estonska vlada, a ne UEFA.
- UEFA nije zabranila prisustvo navijačima u Estoniji, već je to odluka estonske vlade. Postoje problemi u srpskom fudbalu, a estonske vlasti su to uradile kako bi sprečile da dođe do nasilja u gradu. To je njihova odluka. U Đenovi je bilo teško, pa treba voditi računa o onome šta kažemo - rekao je Platini.
Francuz je podvukao da FSS mora da napravi bolju komunikaciju sa Savezima koji će ugostiti “orlove”.
- Nema pravila. Ako postoje određena pravila, UEFA ih nije donela. Na srpskom Savezu je da se dogovori sa domaćinima utakmica. UEFA nije ništa odlučila, a šta će biti sa srpskom reprezentacijom, odlučićemo posle određenih testova u narednih šest meseci - dodao je Francuz. Platini je u februaru u Beogradu razgovarao s predsednikom Srbije Borisom Tadićem i tom prilikom rekao je da UEFA ne toleriše nasilje.
- Vodili smo iskren razgovor. Treba da pojačamo bezbednost, pošto postoje ljudi koji ne bi trebalo da dolaze na stadione. Rekao sam Tadiću da ne možemo da tolerišemo takve postupke, jer u tom slučaju nije prijatno doći u Srbiju. Želimo da pomognemo srpskom fudbalu. U UEFA smo obavili sastanak kako bismo pomogli Srbiji i skrenuli joj pažnju da mora da vodi računa. Nema minimalnih grešaka. Imamo dobru volju, nismo tu da kaznimo već da pomognemo – tvrdi Platini.
Platini je podržao kandidaturu predsednika FIFA Sepa Blatera za novi mandat, pošto 75-godišnji funkcioner „ima viziju“.
- Ja sam od 1988. godine njegov tehnički savetnik i u dobrim smo odnosima. Mnogo smo napredovali. Blater ima viziju koja mu je potrebna za poslednji mandat. Možemo da ga volimo ili ne volimo, ali način na koji je vodio fudbal je bitna stvar. Mnogi govore da ću ja jednog dana biti glavni šef, ali ja sam trenutno koncentrisan na UEFA i razvoj federacija – kaže Francuz.

ало

Ван мреже Rizleyy

• Независни критичар
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.482
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1024/-572
  • Zvezda ooooooooooooo!!
« Одговор #33 послато: 18 Мај 2011, 09:24:59 »
Хахаха, браво, браво.  :icon_svi:

Само не знам како се ја тога нисам сетио!?  :001_huh:  :D

Хајде сад сви да лупамо плусеве на овај постер, кренуће сад цео ФСС, ПФЦ, ЦЗ и остали да ударају по минусу.  :D

Lupace svi minuse, ne zato sto su grobosi, nego zbog smajlija, koji je zabranjen na vukajliji :)

Inace, poster sabija  cool

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    32.67%
« Одговор #34 послато: 18 Мај 2011, 14:58:56 »
Mišel Platini: Srbiji treba fudbalska policija!
Mišel Platini dao zadatak čelnicima FSS
Predsednik Evropske fudbalske unije Mišel Platini zatražio je od Srbije da formira fudb
alsku policiju!

Prvi čovek UEFA poručio je našim fudbalskim čelnicima da samo ovakvim i sličnim merama možemo da rešimo problem navijačkog nasilja, a ako to ne učinimo u roku od šest meseci, suočićemo se sa izbacivanjem srpskih timova iz svih takmičenja!
Mišel Platini rekao je da će utakmice reprezentacije Srbije i srpskih klubova u narednih šest meseci proći određene testove posle kojih će evropska kuća fudbala doneti odgovarajuće odluke. On je, između ostalog, u izjavi za Radio-televiziju Srbije rekao da UEFA još nije donela nikakvu „odluku niti pravilo u vezi sa Srbijom".

- Šta će biti sa srpskom reprezentacijom odlučićemo posle određenih testova u narednih šest meseci - rekao je prvi čovek UEFA.

Akcioni plan

A za tih šest meseci, kako se može videti iz spiska zahteva koje je UEFA dostavila FSS-u, osnovni zadatak biće formiranje svojevrsne fudbalske policije, odseka pri MUP-u koji će se baviti problemom bezbednosti na stadionima i u koji će se slivati sve informacije vezane za tu oblast.

Platini je na tu temu još u februaru u Beogradu razgovarao i sa predsednikom Srbije Borisom Tadićem i tom prilikom rekao da UEFA ne toleriše nasilje.

- Vodili smo iskren razgovor. Treba da pojačamo bezbednost, pošto postoje ljudi koji ne bi trebalo da dolaze na stadione. Rekao sam Tadiću da ne možemo da tolerišemo takve postupke, jer u tom slučaju nije prijatno doći u Srbiju. Želimo da pomognemo srpskom fudbalu. Imali smo sastanak kako bismo pomogli Srbiji i skrenuli joj pažnju da mora da vodi računa. Nema minimalnih grešaka. Imamo dobru volju, nismo tu da kaznimo već da pomognemo - rekao je Platini.

Generalni sekretar FSS Zoran Laković potvrdio je za Press da je Platini predsedniku Srbije Borisu Tadiću i čelnicima FSS izneo niz zahteva, među kojima je i formiranje specijalnog odeljenja policije.

- FSS je objavio detalje tog akcionog plana, odnosno zahteve UEFA. Pored formiranja posebnog odeljenja policije, traži se i formiranje nacionalnog registra poznatih huligana i još niz drugih stvari. Iste zahteve predsednik UEFA uputio je i Hrvatskoj - rekao je Laković.

Bankrot ako nas izbace

Izbacivanje iz Evrope praktično bi dovelo do gašenja profesionalnog fudbala u našoj zemlji, o čemu najbolje svedoče reči predsednika Partizana Dragana Đurića. Rukovodilac najstabilnijeg kluba u zemlji kaže da bi crno-beli, u slučaju suspenzije UEFA - otišli na doboš!

- Ako bi nas UEFA izbacila iz takmičenja, bankrotirali bismo! A svima mora da bude jasno da to nisu prazne priče i da će UEFA to i da uradi ako ne budemo rešili problem nasilja. Platinijeve reči uopšte ne predstavljaju pretnju. On nas je korektno upozorio. Dogodila nam se Đenova, sad i ovo na finalu kupa... Pa ko u Evropi može da toleriše ili da podržava nasilje? - kaže Đurić.

Predsednik trostrukog uzastopnog šampiona Srbije ipak ističe da fudbalski zvaničnici ne mogu samostalno da reše taj problem. Zbog toga je razumljivo što UEFA predlaže osnivanje posebnog odeljenja policije, koje bi se bavilo huliganima.

- Fudbalski savez Srbije i klubovi nisu u stanju da se sami izbore protiv huligana. Za to je neophodna pomoć države. To što Platini traži su uobičajene stvari - rekao je Đurić.

Zvezda: Neka dođe UEFA

Čelnici Crvene zvezde kažu da nemaju ništa protiv posmatračke uloge UEFA u srpskom fudbalu i veruju da će prvi čovek te institucije ostati dosledan u svojoj izjavi. Oni podsećaju da je predsednik tog kluba Vladan Lukić nedavno zatražio opsežnu istragu u srpskom fudbalu.

- Nemamo ništa protiv posmatračke uloge UEFA u srpskom fudbalu u narednom periodu, koju je u izjavi RTS najavio Mišel Platini. I ne samo to. Želimo da se sa problemima u najpopularnijem sportu pozabavi i srpska policija - rečeno nam je u Crvenoj zvezdi.
Darjan Nedeljković
Milovan Stanić

UEFA traži

Primena pravnih mera

Striktna primena Zakona o sprečavanju nasilja i nedoličnog ponašanja na sportskim priredbama
Stroge kazne i efikasan i brz krivični postupak protiv izgrednika
Donošenje Zakona o fizičko-tehničkom obezbeđenju i stjuard, koji će definisati ulogu, odgovornost i obuku redara
Razvoj efektivnog sistema zabrana dolaska huligana na stadione
Zabrane putovanja koje će sprečiti izgrednike da uđu ili napuste zemlju
Razvoj protokola za efektivnu međunarodnu policijsku saradnju i razmenu informacija

Primena bezbednosnih  i sigurnosnih mera

Formiranje nacionalnog fudbalskog policijskog centra, gde bi se slivale sve informacije vezane za bezbednost i u okviru kojeg bi bio koordinisan rad svih bezbednosnih struktura
Bolji trening programi za policiju i redare
Integrisani pristup policiji, obezbeđenju i redarima
Efikasna nacionalna baza podataka sa poznatim izgrednicima
Stimulisane preventive nasilja, obaveze rada policije i kreiranje bolje komunikacije između policije i navijača
Standardna upotreba policijskih spotera i pripadnika obaveštajne službe
Ublažavanje policijskog stila - jačanje prijateljskih navijača
Poboljšan kvalitet stadionske infrastrukture i operacija

Ratko Butorović: Nemamo problem sa huliganima

- Priznajem da baš i nisam najbolje shvatio izjavu Mišela Platinija. Voleo bih da je reagovao na transparente navijača Crvene zvezde, Vojvodine i Spartaka (tražili srpski „Kalčopoli" prim. aut.). On je verovatno mislio na problem huligana, što nije fer, jer ako UEFA stvarno želi da se pozabavi tim problemom, treba da se osvrne na incidente u Grčkoj i Poljskoj. Ovde ima i drugih problema... Neću da pričam o mom klubu, ali Zvezdi na Karaburmi ponište čist gol... Nikada neću priznati da imamo veliki problem sa huliganima ili da su naši navijači krivi za incidente u Đenovi. Gospoda iz Niona nemaju isti tretman prema svima.

Ranko Stojić: Obiće nam se o glavu ako ne poslušamo

- Gospodin Platini nije to slučajno rekao! Za sve što se dešava na mečevima naše lige najveću odgovornost snose čelnici Zajednice superligaša. Blizak sam sa tim ljudima, međutim nemam problem da kažem kako oni jednostavno ne rade svoj posao kako treba. Dele neke smešne kazne... Pazite, meč između Crvene zvezde i Rada gledalo je sedam predstavnika evropskih klubova. Doživeli su 60 ili 70 stresova, jer je toliko topovskih udara aktivirano. :biggrin: Takve stvari su u Evropi iskorenjene pre 15 godina. Ne bih voleo da nam se takvo ponašanje obije o glavu u kvalifikacijama za velika takmičenja.

Tekst: Press

Ван мреже stefke

• Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 3.900
  • Activity:
    3.67%
  • Репутација: +1644/-908
  • Na celom svetu samo Crvena zvezda!
« Одговор #35 послато: 18 Мај 2011, 18:56:33 »
blago si nasem fudbalu ako su topovski udari najveci problem  :pljas:

Ван мреже бјелоЗа

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 119
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +74/-16
« Одговор #36 послато: 19 Мај 2011, 00:13:59 »
Milojko Pantic

Partizanska „okupacija“

Na početku ove priče moram da kažem da ono što sledi nema nikakve veze sa fudbalerima Partizana, kojima sam pre dve nedelje posle pobede u „večitom derbiju“ na ovom mestu odao priznanje na zasluženoj pobedi.

Reč je o ljudima koji su osnovali, vodili i vode „crno-beli“ klub. Naravno da i među njima poznajem mnoge časne i poštene fudbalofile koji su negovali pravo sportsko rivalstvo među „večitim rivalima“. Izuzetno cenim jednog Zdravka Mrvića jedinog rukovodioca u Partizanu ali i u srpskom fudbalu uopšte, koji je podneo ostavku zbog neuspeha tima u evropskom takmičenju. Nije dakle reč o fudbalerima i dobrim ljudima iz Partizana.

Priča počinje ovako: Pri kraju rata u jesen 1944. u Srbiju sa zapadne strane, iz Bosne, ulaze borci Narodnooslobodilačke vojske Jugoslavije (partizani), a sa istočne, jedinice ruske Crvene armije. Većinu partizanskih jedinica čine Srbi (u velikoj manjini su oni iz same Srbije), ali ima naravno i svih drugih nacija, od Slovenaca do Makedonaca. A onda je, posle oslobođenja glavnog grada, od jeseni 1944. do 1946. Komunistička partija Jugoslavije sve „svoje“ antifašističke borce, pretvorila u revolucionare. I tako partizani počinju besomučne likvidacije ljudi po Srbiji, naravno bez suda i suđenja. Jedini kriterijum je bio ideološka neopredeljenost. Istoričari su do sada ustanovili 24.000 takvih likvidacija, a ko zna koliko ih još ima u neotkrivenim masovnim grobnicama i jamama. Reč je dakako o revolucionarnoj odmazdi, odnosno nasilnom preuzimanju vlasti. Srbijom je zavladao „crveni teror“.

Pazite, nije reč o likvidaciji pripadnika četnika Koste Pečanca, Ljotićevih fašista, Nedićeve žandarmerije ili vojnika Jugoslovenske vojske u otadžbini (istorijsko krštenih kao kao četnici - da bi se izjednačili sa istrebiteljima Srba - ustašama). U pitanju su bili civili, kapitalisti, ugledni seljaci, inteligencija (koja po komunističkim kriterijumima nije bila poštena) sve do javnih i kulturnih radnika i umetnika. Jedina krivica tih pogubljenih ljudi bilo je drugačije mišljenje i protivljenje da se vlast osvaja revolucionarnim, nasilnim metodama. Bilo je to pravo „partizansko bezumlje i ludilo“. Tako je počela era jednoumlja u kojoj smo živeli više od pola veka, era podela na „naše“ i „njihove“ koja traje do dana današnjeg. Šta više u trenutku kada ceo svet slavi rušenje Berlinskog zida kao simbolični pad komunizma, predsednik srpskih komunista Slobodan Milošević javno obelodanjuje: „Mi smo krvlju došli na vlast, krvlju ćemo je i braniti“. Posle te izjave je svima (osim nekim današnjim ministrima i i tzv. „očevima nacije“) postalo jasno čija se krv lila i prilikom dolaska i prilikom pada komunističke vlasti. Priznali mi ili ne, to „naši“ i „njihovi“ u osnovi su svih srpskih podela danas. Zapravo, na staru podelu na Karađorđevićevce i Obrenovićevce, nakalemila se nova, „naši“ i „njihovi“. Taj istorijski debalans u Srba, ta društvena neravnoteža je izgleda sudbinska i pratiće nas dok postojimo.

E sad, kakve sve to veze ima sa osvajačem Kupa Srbije Fudbalskim klubom Partizan? Nema direktne, ali to društvo, kao jugoslovensko, osnovali su ti i takvi „oslobodioci“ Srbije. Otuda ono: „... na teren izlaze igrači Partizana a evo i naših...“. Partizan je osnovan na ideji da bude jedini i najjači, kako bi se preko njega u sportu manifestovala snaga novog poretka, a i zato da se „moravskom čovečanstvu“ i „Srbijancima“ dokaže da su „nazadni“ elementi. Njima ništa nije bilo sveto. Sportski rivali pretvaraju se u protivnike i neprijatelje, porazi se ne priznaju. Partizan se voli „kao oči svoje“.

Šta mislite da li je slučajno izveštač „Dejli mirora“ posle utakmice Partizan - Arsenal prošle jeseni, napisao i ovo: „U militarizovanoj zoni zvanoj Stadion Partizana, fudbaleri Arsenala, morali su da pokažu hrabrost i odlučnost. Jazbina u kojoj lokalni ultrasi proizvode više volti nego beogradska elektrana - završila je zamračena. Šamak je svojim golom isključio svetlo - partizanskim hordama“.

Ili, kakve to poruke šalje doskorašnji predsednik crno-belih, a sada to isto celog srpskog fudbala, kad na horsko skandiranje navijača Partizana: „Je.. Tole nesposobne Cigane“, kao da nije čuo da su pre toga „častili“ Novosađane povicima „Ustaše, ustaše“, ustaje sa mesta u Centralnoj loži i otpozdravlja im!

Poruke su sledeće: za nas protivnik ne postoji, mi nemamo rivale jer smo najjači, ne priznajemo drugačije viđenje fudbala i drugačije mišljenje. Stepen njihove samodopadljivosti, samozaljubljenosti, samodovoljnosti - prevazilazi sve poznate oblike narcizma i prerasta u ludilo. Autistični kakvi jesu, oni su davno postali i gluvi i slepi na srpsku fudbalsku stvarnost koja iz okružuje.

Srbijo probudi se, jer teško ćeš se oporaviti ako te zadesi još jedno „partizansko ludilo“.

P.S. Bruka na finalu Kupa Srbije neće biti izbrisana nikakvim kaznama. Jedino rešenje je nova utakmica na neutralnom terenu u Subotici ili Kragujevcu.

http://www.danas.rs/danasrs/kolumnisti/partizanska_okupacija.1074.html?news_id=215452

Ван мреже Bela

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 6.549
  • Activity:
    2.83%
  • Репутација: +2742/-435
  • Ponos grada
« Одговор #37 послато: 19 Мај 2011, 13:13:35 »

Ван мреже Ушозанење

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.208
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2335/-3074
« Одговор #38 послато: 19 Мај 2011, 13:19:29 »
"Odlazim čist iz prljavog fudbala. Istekao mi je profesionalni ugovor, ali ostajem kao amater uz bubamaru", rekao je Đorić za "Sport".

Не иде тај нигдје...  :pljas:

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Горан Арсеновић | Оснивач РСБ-а | Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 19.480
  • Activity:
    30.67%
  • Репутација: +2479/-2190
« Одговор #39 послато: 19 Мај 2011, 14:01:36 »
Милојко Пнатић јесте човек мало накриво насађен, али онај текст горе ни ја не бих боље написао.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum