Аутор Тема: Маркетинг КК Црвена звезда  (Прочитано 606062 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи ДС ША

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.001
  • Activity:
    28.83%
  • Репутација: +1466/-424
Одг: Маркетинг КК Црвена звезда
« Одговор #5100 послато: 24 Јул 2017, 13:55:04 »

Ван мреже Bagzi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 223
  • Activity:
    17.67%
  • Репутација: +60/-232
« Одговор #5101 послато: 01 Август 2017, 21:20:55 »
Ljudi, narucio sam proslog ponedeljka majicu aba lige i zvezdinu basketaru i nista se ne desava. Na Fan stor-u pise da to stize navodno za 5 dana (od 2 do 5)...Dakle, Nisam se registrovao, vec samo popunio sta treba, poslao podatke i porucio, stigao mi je mejl o tome i to je to.... Broj porudžbine: 1022
Datum dodavanja: 24/07/2017. Sta mi je ciniti, i da ii cu uopste dobiti to sto sam narucio...Ne bih zeleo da mi prodje leto u iscekivanju, a bojim se da ne narucim ponovo pa da imam duplikate onda, ili da kupim neku obicnu basketaru, jer zelim Zvezdinu...Lopta i majica mi trebaju sada, dok je leto, nadam se da znate nekog da cimnete povodom ovog problema, i da li je neko ovde imao slican problem, koliko je cekao da mi kaze....Nadam se da ce neko da mi odgovori na ovo, ne znam na cemu sam i sta da radim, nisam ovo ocekivao...

На мрежи Gogara

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 263
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +93/-36
« Одговор #5102 послато: 01 Август 2017, 23:32:54 »
Ljudi, narucio sam proslog ponedeljka majicu aba lige i zvezdinu basketaru i nista se ne desava. Na Fan stor-u pise da to stize navodno za 5 dana (od 2 do 5)...Dakle, Nisam se registrovao, vec samo popunio sta treba, poslao podatke i porucio, stigao mi je mejl o tome i to je to.... Broj porudžbine: 1022
Datum dodavanja: 24/07/2017. Sta mi je ciniti, i da ii cu uopste dobiti to sto sam narucio...Ne bih zeleo da mi prodje leto u iscekivanju, a bojim se da ne narucim ponovo pa da imam duplikate onda, ili da kupim neku obicnu basketaru, jer zelim Zvezdinu...Lopta i majica mi trebaju sada, dok je leto, nadam se da znate nekog da cimnete povodom ovog problema, i da li je neko ovde imao slican problem, koliko je cekao da mi kaze....Nadam se da ce neko da mi odgovori na ovo, ne znam na cemu sam i sta da radim, nisam ovo ocekivao...

Ja kad sam pre jedno 4-5-6 meseci porucio dres, morao sam da svaki dan zovem telefonom kako bi mi ga poslali. Nazvao sam klub, a oni su mi dali broj mobilnog na koji sam zvao, zvao i zvao dok mi konacno nije poslat dres. Jedno 5-6 dana za redom sam zvao da proverim kad ce poslati.

Ima na kkcz store neki kontakt telefon sigurno, zovi i maltretiraj ih dok ti ne posalju, posto druacije neces dobiti ocigledno.

Ван мреже dejank72

• Веран као пас
  • Поруке: 840
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +378/-684
  • Nema dana a da ne mislim na tebe...
« Одговор #5103 послато: 03 Октобар 2017, 13:23:03 »
Koja je visina ugovora sa Huawei i na koliko godina?

Ван мреже DelijaZabalj

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 88
  • Activity:
    1.83%
  • Репутација: +15/-21
« Одговор #5104 послато: 03 Октобар 2017, 13:56:06 »
Visina ugovora izmedju Zvezde i Huavei je izmedju 100 i 300 hiljada evra !

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 14.281
  • Activity:
    94%
  • Репутација: +4366/-3639
« Одговор #5105 послато: 03 Октобар 2017, 13:59:15 »
E jbg pa kao da kazes da je izmedju 1 i 3 miliona   :biggrin:
Ogromna razlika

На мрежи Siki Delija

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.294
  • Activity:
    11.33%
  • Репутација: +2118/-1800
  • ..Још ко дете ја сам био ту...
« Одговор #5106 послато: 03 Октобар 2017, 14:02:03 »
Visina ugovora izmedju Zvezde i Huavei je izmedju 100 i 300 hiljada evra !

Daj neka Čovke,pusti jedno saopštenje gde se zahvaljuje srpskom Kralju Ibiju da nam isti
nabaci bar NIS sa jedno 900k evrića biće dovoljno.Može i EPS sa simpatičnih 600k.
Jbt jače sponz. ugovore ili ti ubacivanje državnih para imaju oni što igraju slabije takmičenje
pošto je to nekima bio reper predhodnih godina za veća ulaganja u prekoputaše.

Ван мреже dejank72

• Веран као пас
  • Activity:
    0.83%
« Одговор #5107 послато: 03 Октобар 2017, 14:08:06 »
Ovaj ugovor je najbolji dokaz da je itekako moguće naći velikog stranog sponzora i zavisnost od državnog novca (sponzora) minimalizovati. Treba težiti ka velikom stranom generalnom sponzoru kome je interes da mu se logo vidi na svim utakmicama EL u svim delovima košarkaške Evrope.

Ван мреже DelijaZabalj

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 88
  • Activity:
    1.83%
  • Репутација: +15/-21
« Одговор #5108 послато: 03 Октобар 2017, 14:34:03 »
Mozda bi trebalo kontaktirati Air Serbia da nam budu sponzori !

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 14.281
  • Activity:
    94%
  • Репутација: +4366/-3639
« Одговор #5109 послато: 03 Октобар 2017, 14:37:46 »
Pa ne bih bas rekao.Nije ovo ne znam koliki novac pa da smo sad resili probleme
Po cifri koja kruzi treba nam jedno 25-30 ovakvih sponzora da bi zatvorili ovogodisnji budzet

Nismo u situaciji da se sada okrenemo ka drzavi i kazemo evo vam q**c mi smo se snasli.Daleko od toga

На мрежи северна страна

• Члан клуба
  • Звезда му је све
  • Поруке: 4.947
  • Activity:
    15.5%
  • Репутација: +1682/-927
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
« Одговор #5110 послато: 03 Октобар 2017, 15:13:28 »
Ovaj ugovor je najbolji dokaz da je itekako moguće naći velikog stranog sponzora i zavisnost od državnog novca (sponzora) minimalizovati. Treba težiti ka velikom stranom generalnom sponzoru kome je interes da mu se logo vidi na svim utakmicama EL u svim delovima košarkaške Evrope.

Ovo je dokaz da neka strana firma, koja nema veze sa drzavom, siurno nece doci i istresti par miliona ili dati pare kao neka nasa drzavna firma.

Njima nije u interesu da daju mnogo. Moze ovoliko, jer su toliko procenili da im je isplativo. A vidite i sami koliko smo se namucili, koliko se dugo prica o njima, da bi dobili i ovo malo sto su nam dali.

Ван мреже dejank72

• Веран као пас
  • Activity:
    0.83%
« Одговор #5111 послато: 03 Октобар 2017, 15:14:47 »
Pa ne bih bas rekao.Nije ovo ne znam koliki novac pa da smo sad resili probleme
Po cifri koja kruzi treba nam jedno 25-30 ovakvih sponzora da bi zatvorili ovogodisnji budzet

Nismo u situaciji da se sada okrenemo ka drzavi i kazemo evo vam q**c mi smo se snasli.Daleko od toga
Uopšte nisam ni napisao da ćemo sa ovim rešiti sve probleme, nego da je dokaz da postoje velike strane kompanije kojima je interes da ulažu u Zvezdu. Ovi su dali ovoliko, neki drugi će možda proceniti da im je u inetersu da daju više, neki manje....napisao sam da ka ovakvim rešenjima treba težiti... I nisam rekao da treba državi da kažemo evo vam q jer čak i da smo puni ko brod ne bi trebali da odbijemo bilo kakvu vrstu pomoći... Ovde se radi baš o suprotnom a to je da mi svake godine rizikujemo da nama država kaže evo vam q, što Vučić manje više i priziva i najavljuje. Pritom svaka pomoć države znači da i oni imaju pravo da se pitaju oko kluba što je kako smo se odavno uverili dosta opasno a Bogami i pogubno..

На мрежи zoran novak

• Члан ФК
  • Поруке: 602
  • Activity:
    7.17%
  • Репутација: +763/-281
« Одговор #5112 послато: 03 Октобар 2017, 15:26:23 »
Jbt meni samo nije jasno kako evroligasi namaknu onolike budzete ako su ovako slabi sponzorski ugovori, a huawei nije neka mala firma pa da kazes da velike daju mnogo vise. to je to, par stotina hiljada gore dole... ko onda npr  Himkiju, Valensiji , Laboralu daje tolike pare ?? Ne verujem da imaju 30 ovakvih sponzora...

Ван мреже Арса

• Члан ФК
  • Поруке: 1.367
  • Activity:
    2.33%
  • Репутација: +450/-354
« Одговор #5113 послато: 03 Октобар 2017, 15:33:54 »
Grad i vlasnici klubova.

Verovatno postoje i poreske olaksice za firme koje ulazu u sport i kulturu. Kod nas recimo firme moraju da plate i PDV na sponzorski ugovor ukoliko zele da sponzorisu neki klub. Apsurd, ali je tako...

На мрежи северна страна

• Члан клуба
  • Звезда му је све
  • Поруке: 4.947
  • Activity:
    15.5%
  • Репутација: +1682/-927
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
« Одговор #5114 послато: 03 Октобар 2017, 15:45:27 »
Jbt meni samo nije jasno kako evroligasi namaknu onolike budzete ako su ovako slabi sponzorski ugovori, a huawei nije neka mala firma pa da kazes da velike daju mnogo vise. to je to, par stotina hiljada gore dole... ko onda npr  Himkiju, Valensiji , Laboralu daje tolike pare ?? Ne verujem da imaju 30 ovakvih sponzora...

Ono sto sam na brzinu pogledao, vecina njih ima domace sponzore. retko se tu sta nadje da imaju ozbiljne sponzore iz drugih zemalja. Tako da ima svasta tu, ima i interesa tih firmi naravno da se reklamiraju u svojoj zemlji, ima i ovoga sto Arsa pise. To su velike zemlje, ozbiljne drzave, ima mnogo firmi i treba im reklama. A sigurno da i gradovi mnoo pomazu. Pa znate ono za Ljubljanu samo sto je Covic pricao, koje su to pare, a oni cak i nemaju rezultate...

Kod nas je specificno, nase velike kompanije to rade samo na nagovor drzavnog vrha. Nemaju oni neki interes, jer mnoge drze monopol, a i retko koja se odlucuje da se reklamira samo preko jednog od dva tima za koja navijaja bar 90% nacije.

Pa secate se Lav piva koji su se reklamirali i preko naseg fk-a i preko fkp.

A realno, stvarno je tesko naci neku stranu veliku kompaniju koja ima interes da se reklamira i ulozi neki ozbiljan novac za vo trziste. Jeste to El i sve, ali gleda se odakle su simpatizeri te ekipe, odakle je ta ekipa itd...

Koliko ko dobija od sponozra od ostalih ekipa je tesko proceniti. Oni ludi turci daju citavo bogastvo Feneru. Fener ima samo registrovanih navijaca ko cela Srbija stanovnika, tako da ni to nije cudno nista.

Nas ce ovo trziste ovde uvek kociti i za sponzora i za tv prava itd...

На мрежи tragicar

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 287
  • Activity:
    7.33%
  • Репутација: +171/-110
  • Stvar kucnog vaspitanja...
« Одговор #5115 послато: 13 Октобар 2017, 12:47:15 »

Fino je ovo ali sta bi sa Pezoom?

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

На мрежи Jenkins

• Веран као пас
  • Поруке: 958
  • Activity:
    43.33%
  • Репутација: +287/-177
« Одговор #5116 послато: 13 Октобар 2017, 12:54:45 »
Није ништа, Пежо остаје и даље, пише у вести, а ово је још једно појачање.

Ван мреже Zarkovacki Grof

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 2
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +0/-7
« Одговор #5117 послато: 13 Октобар 2017, 13:04:17 »
Sta je sa Dejanom Radonjicem nasim trofejnim trenerom  :prvak: jel zna neko da li je preuzeo neki klub?
Ne mogu da nadjem nigde da je potpisao za nekoga.

На мрежи Biancorosso

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.643
  • Activity:
    16%
  • Репутација: +1109/-352
« Одговор #5118 послато: 13 Октобар 2017, 15:47:36 »
I dalje je slobodan

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum