Аутор Тема: Маркетинг КК Црвена звезда  (Прочитано 594785 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже ДС ША

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.828
  • Activity:
    67.67%
  • Репутација: +1361/-406
Одг: Маркетинг КК Црвена звезда
« Одговор #5100 послато: 24 Јул 2017, 13:55:04 »

На мрежи Bagzi

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 31
  • Activity:
    5.5%
  • Репутација: +5/-44
« Одговор #5101 послато: 01 Август 2017, 21:20:55 »
Ljudi, narucio sam proslog ponedeljka majicu aba lige i zvezdinu basketaru i nista se ne desava. Na Fan stor-u pise da to stize navodno za 5 dana (od 2 do 5)...Dakle, Nisam se registrovao, vec samo popunio sta treba, poslao podatke i porucio, stigao mi je mejl o tome i to je to.... Broj porudžbine: 1022
Datum dodavanja: 24/07/2017. Sta mi je ciniti, i da ii cu uopste dobiti to sto sam narucio...Ne bih zeleo da mi prodje leto u iscekivanju, a bojim se da ne narucim ponovo pa da imam duplikate onda, ili da kupim neku obicnu basketaru, jer zelim Zvezdinu...Lopta i majica mi trebaju sada, dok je leto, nadam se da znate nekog da cimnete povodom ovog problema, i da li je neko ovde imao slican problem, koliko je cekao da mi kaze....Nadam se da ce neko da mi odgovori na ovo, ne znam na cemu sam i sta da radim, nisam ovo ocekivao...

Ван мреже Gogara

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 263
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +93/-36
« Одговор #5102 послато: 01 Август 2017, 23:32:54 »
Ljudi, narucio sam proslog ponedeljka majicu aba lige i zvezdinu basketaru i nista se ne desava. Na Fan stor-u pise da to stize navodno za 5 dana (od 2 do 5)...Dakle, Nisam se registrovao, vec samo popunio sta treba, poslao podatke i porucio, stigao mi je mejl o tome i to je to.... Broj porudžbine: 1022
Datum dodavanja: 24/07/2017. Sta mi je ciniti, i da ii cu uopste dobiti to sto sam narucio...Ne bih zeleo da mi prodje leto u iscekivanju, a bojim se da ne narucim ponovo pa da imam duplikate onda, ili da kupim neku obicnu basketaru, jer zelim Zvezdinu...Lopta i majica mi trebaju sada, dok je leto, nadam se da znate nekog da cimnete povodom ovog problema, i da li je neko ovde imao slican problem, koliko je cekao da mi kaze....Nadam se da ce neko da mi odgovori na ovo, ne znam na cemu sam i sta da radim, nisam ovo ocekivao...

Ja kad sam pre jedno 4-5-6 meseci porucio dres, morao sam da svaki dan zovem telefonom kako bi mi ga poslali. Nazvao sam klub, a oni su mi dali broj mobilnog na koji sam zvao, zvao i zvao dok mi konacno nije poslat dres. Jedno 5-6 dana za redom sam zvao da proverim kad ce poslati.

Ima na kkcz store neki kontakt telefon sigurno, zovi i maltretiraj ih dok ti ne posalju, posto druacije neces dobiti ocigledno.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum