Аутор Тема: Џудо клуб  (Прочитано 25290 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже bosko_djurovski

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 28
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +9/-5
Одг: Џудо клуб
« Одговор #60 послато: 16 Децембар 2013, 00:18:52 »
da li neko zna sta se desava sa gerasimenkom?

Ван мреже Ковинац

• РСБ екипа
  • Поруке: 1.422
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +365/-173
« Одговор #61 послато: 19 Децембар 2013, 18:50:57 »
Баш ми је криво што коначно нисмо освојили титулу, а имали смо лепу прилику.  :pljas:

Наша Софија Бојат трећа на првенству Велике Британије за кадете

Одличне вести стижу нам из Лондона. Чланица Џудо клуба Цтвеба звезда, наса Софија Бојат на Првенству Велике Британије освојила је бронзану медаљу у конкуренцији прекадета.

Иако јој је ово тек прва година учешћа у овој узрасној категорији, одлићним борбама у изузетно јакој  конкуренцији успела је да се окити одличјем. Овај успех је још и већи уколико се има у виду да је дуго имала повреду која ју је мучила.

-Сви из клуба честитамо Софији на великом успеху. Једва цекамо да је видимо овде у Београду и у насој сали на Маракани- рекао је Давор Колунџић, тренер за млађе узрасне категорије ЏК Црвена звезда.

Звездине јудоке шаљу одличне вести са Тскуба универзитета у Јапану

Искуство злата вредно. Тако би се могао описати боравак Звездиних  јудока  Немање Мајдова,  Страхиње Бунчића и тренера  Саше  Трпковића у Јапану. Црвено бела експедиција бруси форму на престижном Тсукуба Универзитету у Токиу.

-Досадашња искуства су више него одлична. Овде влада нека потпуно другачија енергија и све је подређено јудоу. Заиста одлично место за тренинге. Права је привилегија имати прилику да боравите и тренирате  овде у Јапану у колевци нашег спорта -рекао је за наш сајт Страхиња Бунчић.

Звездина спортска експедиција боравила је и на Кодокан универзитету за јудо, где су такодје имали привилегију да одраде  неколико тренинга.

-То ми је пуно значило за стицање искуства. Боравак у Јапану је велика школа не само за џудо већ и за све што подразумева источњачку филозофију.  Овде сам добио још већи мотив да и даље жестоко радим и тренирам. Тренинзи на којима сам имао прилику да радим са правим звездама нашег спорта даје ми праву снагу за будућност- рекао је Немања Мајдов.

Стојан Вујко нови председник Џудо клуба Црвена звезда

На Скупштини Џудо клуба Црвена звезда одржаној у медиа центру у Љутице Богдана 1 а,  Стојан Вујко успешни привредник и генерални директор компаније Милленниум теам једногласно је изабран за новог  председника.

-Имајући у виду да сам некада био активни спортиста сматрам да ћу на прави начин осетити потребе нашег клуба и водити нашу трофејну  екипу. Џудо клуб Црвена звезда код нас али и у свету познат је по трофејној традицији. Поносни смо јер наши такмичари постижу врхунске резултате у свим узрасним категоријама а уједно васпитавамо нове генерације младих и квалитетних људи, грађана наше земље. Традиција, квалитет, борбеност и истрајност су вредности које сам препознао  у Џудо клубу  Црвена звезда и што ћемо на најбољи начин развијати и у периоду који је пред нама  -рекао је Стојан Вујко, председник ЏК Црвена звезда.

Иван Тодоров, некадашњи трофејни репрезентативац Црвене звезде а данас високи званичник Европске џудо уније поздравио је избор новог председника.

-Избором новог председника ЏК Црвена звезда добио је велико појачање. Имајући у виду да је господин Стојан Вујко успешан привредник и послован човек уверен сам да ће на најбољи начин и џудисте Црвене звезде водити у нове успехе на домаћој и међународној сцени рекао је Иван Тодоров.

http://www.judoredstar.rs/
« Последња измена: 19 Децембар 2013, 18:54:07 Ковинац »

Ван мреже Ковинац

• РСБ екипа
  • Activity:
    0%
« Одговор #62 послато: 22 Децембар 2013, 00:15:43 »
Звезда одушевила у Паризу

Подмлађена екипа Џудо клуба Црвена звезда одушевила је на завршници Европског клупског првенства у Паризу.

У дуелу са домаћом екипом Булоњ Биланкурта одушевили су и били на корак до победе. Меч са француском екипом завршен је 3:2.

-Заиста треба одати признање нашим момцима. Били су одлични. У групи најбољих 16 екипа добили смо домаћине што је увек незахвалан посао. Имали су шестог борца, публику  која су им је давала преко потребну снагу али у сваком случају не жалимо се. Резултат од 3:2 јасно показује да смо били равноправни противници и да нисмо случајно добили позивницу за учешће на овом такмичењу- рекао је Андрија Ђуришић, спортски директор ЏК Црвена звезда.

Млади Милан Николић,  откриће домаће Суперлиге још једном је показао да је створен за велика дела. У дуелу са џудоком Булоњ Биланкурта остварио је победу. Капитен Божидар Божинић је такође завршио посао онако како се то и очекивало, победом. Одлично су се показали и Бошко Остојић, Предраг Николајевић и Бојан Дошен. Млади Дошен је у мечу био на корак до победе. Читава три минута је водио на џуко да би га у наставку издала спортска срећа. После изједначења на жалост уследиле су и казне.

-Били смо  на корак до победе, резултат је 3:2 и на томе им честитам. Борили су се одлично и још једном на најбољи могући начин показали како се бране боје вољеног клуба. За све њих ово је била премијера на клупској међународној сцени и зато сматрам да су овај задатак испунили максимално, онако како смо то и очекивали од њих- закључио је Андрија Ђуришић.

http://sd-crvenazvezda.net/index.php?mod=vest&min=0&id=5382

Ван мреже Ковинац

• РСБ екипа
  • Activity:
    0%
« Одговор #63 послато: 10 Јануар 2014, 20:25:21 »
Са Стојаном Вујком шампионски домети

У Нову годину и нове победе Џудо клуб Црвена звезда ушао је са великим појачањем. Стојан Вујко успешни привредник и генерални директор компаније „Миленијум тим” у наредне четири године водиће трофејни клуб из Љутице Богдана.

- Сарадња је почела потписивањем првог спонзорског уговора моје компаније „Миленијум тим” за Србија опен. То је уједно био и мој улазак у џудо породицу. Кроз ангажовање и рад са тадашњим првим човеком Џудо клуба Црвена звезда, Иваном Тодоровим, увидео сам да је ово не само спортски колектив који постиже одличне такмичарске резултате, већ је и са организационе тачке на веома високом нивоу. Мени, као успешном привреднику, који води компанију са преко 300 запослених, то доста говори – рекао је Стојан Вујко, председник Џудо клуба Црвена звезда.

Имајући у виду да је сада први човек црвено белог џудо тима некада и сам био активни спортиста, врло брзо се уклопио у рад и активности трофејног клуба из Љутице Богдана.

- За врхунске резултате потребан је велики рад. Управо то је оно што ме је на прави начин приближило Звезди. Кроз неко краће време ангажовања у клубу, и то не само кроз финансије, примећено је да мој рад доприноси бољим резултатима. Понуђено ми је место председника Управног одбора, што је потврђено једногласним избором на Скупштини Џудо клуба Црвена звезда – нагласио је Вујко.

О задатку и обавезама у клубу из Љутице Богдана који је преузео председник ЏК Црвена звезда, рекао је:

- Сагледавајући резултате и успешну историју клуба који сам преузео, јасно је да је то пре свега велика част, али и одговорност. Свестан сам од кога сам преузео клуб. Пре свега, од човека који је као такмичар, а касније и спортски радник, обележио историју југословенског и српског џудоа. Преда мном је тежак задатак који је не само изазов, већ и задовољство и уверен сам да ће све бити преточено у одличне резултате, како на такмичарском тако и организационом плану.

Висок рејтинг џудоке из Љутице Богдана држе у Дздо савезу Србије и у црвено белој породици спортиста.

- Џудо клуб Црвена звезда задржаће високу позицију у Спортском друштву.

О резултатима у 2013. години Вујко истиче:

- Досадашње руководство је постизало фантастичне резултате. Ипак, увек стремимо ка бољим резултатима. Никако не можемо бити незадовољни оствареним у 2013. години. У најјачем домаћем екипном такмичењу, Суперлиги, освојили смо треће место. То је одличан резултат, имајући у виду да нису учествовали сви такмичари, као и да смо радили са подмлађеном екипом.

Како у екипном, џудисти Црвене звезде врхунске резултате постижу и у појединачној конкуренцији.

- Можемо се похвалити да су наши такмичари у минулом периоду остварили врхунске резултате. Пре свега, рачунамо на нашег Дмитрија Герасименка, који је на Олимпијским играма у Лондону ушао међу десет у категорији. Наш понос су и млади такмичари Немања Мајдов и Страхиња Бунчић. Немања је оверио визу за Светски олимпијски фестивал младих 2014. Наши млади, али већ трофејни такмичари Бунчић и Мајдов потврдили су да им је место у врху светске и европске џудо сцене.

ДОБАР УТИСАК У ПАРИЗУ

У Паризу на завршници Европског клупског првенства млади тим Црвене звезде показао је да је створен за велика дела.

- То је оно што вас чини поносним. Звездина млада екипа ушла је међу 16 најбољих тимова Старог континента. Вољом жреба, меч који нас је водио у даљи ток такмичења, радили смо са домаћинима. Показало се да су наши противници, Французи, касније и освојили титулу. Овај меч изгубили смо 3:2 и, жаргонски речено, скупо продали кожу. Направили смо одличан утисак и трасирали пут ка европским успесима.

УЛАГАЊЕ У МЛАДЕ

Крај старе 2013. и почетак 2014. младе џудоке обележиле су традиционално полагањем за више појасеве.

- Препуна сала младих џудиста је нешто што вас сасвим сигурно чини срећним. Полагали су за појасеве наши млади борци из Београда, Умке и Старе Пазове. За клуб су изузетно важне младе селекције. Управо резултати подмлатка говори како се ради у нашем спортском колективу. Васпитавамо их и школујемо, не само да буду добри спортисти, већ и квалитетни људи – истакао је Вујко.

judoredstar.rs

Може и тако  :travka:
« Последња измена: 10 Јануар 2014, 20:56:59 Ковинац »

Ван мреже Ковинац

• РСБ екипа
  • Activity:
    0%
« Одговор #64 послато: 17 Јануар 2014, 23:58:09 »
Џудо клуб заиста напредује све више из године у годину. Заиста је штета што ове године нисмо освојили титулу. Имамо врло талентоване борце, били први након лигашког дела али у полуфиналном мечу посустали. Иначе, Џудо клуб је последњу титулу освојио давне 1995. године.

Ван мреже Ковинац

• РСБ екипа
  • Activity:
    0%
« Одговор #65 послато: 01 Март 2014, 22:55:22 »
Звездина младост у пуном сјају

Звездини јуниори још једном су били на висини задатка и у богату клупску ризницу и из Ниша са Првенства Србије донели три златне, четири сребрне и две бронзане медаље.

На Првенству државе за јуниоре шампионске титуле одбранили су проверени асови Милица Николић (до 48 кг) и Стефан Мајдов (до 81 кг). Ове сезоне позлатио се и одлични Милан Николић у новој тежинској категорији до 66 килограма.

Сребрне медаље и вицешампионска звања припала су Адријани Лежаић (до 57 кг), Милици Бодирогић (до 78 кг), Немањи Мајдову (до 81 кг) и Срђану Бодирогићу (до 100 кг). Са бронзаним медаљама око врата из града на Нишави вратили су се Тамара Дубаић (до 44 кг) и Катарина Денић (до 70 кг).

Страхиња Бунчић (до 73 кг) на Првенству државе за јуниоре остварио је пласман на пето место.

Звездина младост у пуном сјају

Сјајни резултати и сјајно се ради у Џудо клубу. Надам се титули следеће године.  :vitez:

Ван мреже Ковинац

• РСБ екипа
  • Activity:
    0%
« Одговор #66 послато: 10 Март 2014, 12:17:30 »
Четири злата, три сребра и бронза за црвено-беле

Подмлађена екипа ЏК Црвена звезда блистала је на Првенству Београда за сениоре. На татамију Спортског центра Шумице црвено-беле џудоке освојиле су четири златне, три сребрне и једну бронзану медаљу. 

Позлатиле су се Јелена Остојић (до 57 кг), Катарина Денић (до 70 кг), Бојан Дошен (до 81 кг) и Божидар Божинић (преко 100 кг). Вицешампионска одличја у трофејну Звездину ризницу додали су Милица Бодирогић (до 78 кг), Милан Николић (до 73 кг)  и Стефан Мајдов (до 81 кг). Млади Немања Мајдов на премијери Првенства Београда окитио се бронзаном медаљом. Пласман на државно првенство пласманом на пето место остварили су Страхиња Бунчић (до 73 кг) и Срђан Бодирогић (до 100 кг).

- Уз пласиране на Београду на државном првенству такмичиће се  и Милица Николић, Адријана Лежаић, Дмитри Герасименко, Милан Бунчић и Бошко Остојић. Верујем се да ћемо и на сениорском првенству Србије бити убедљиви као и у јуниорима и остварити резултат вредан сваке пажње -истакао је Андрија Ђуришић, спортски директор ЏК Црвена звезда.

http://www.sd-crvenazvezda.net/index.php?mod=vest&id=4935

Ван мреже Ковинац

• РСБ екипа
  • Activity:
    0%
« Одговор #67 послато: 02 Април 2014, 18:21:36 »
Злато и бронза за црвено-беле на ЕК у Сарајеву

Богата клупска ризница у Љутице Богдана сада је богатија за још два вредна одличја. Звездини трофејни првотимци Милица Николић (до 48 кг)  и Немања Мајдов (до 81 кг) на Европском купу у Сарајеву освојили су злато и бронзу.

Милица Николић најбоља српска џудисткиња у конкуренцији до 48 килограма, тријумфовала је и на Европском купу за сениоре у Сарајеву. Златну медаљу узданица ЏК Црвене звезде и репрезентације Србије освојила је у мечу са одличном Мађарицом Поп Реком. Бацање за које је Николићева добила јуко било је довољно да се млада српска џудока попне на највиши степеник победничког постоља.

- Срећна сам и задовољна. Освојила сам златну медаљу и успела сам да на најбољи начин прођем прву међународну проверу. Драго ми је да сам на најбољи начин обрадовала све Звездаше и љубитеље џудоа у Србији - рекла је Милица Николић.

Млади Немања Мајдов наставио је са одличним резултатима освајањем бронзане медаље на Европском купу у Сарајеву. Мајдов је у одличној конкуренцији успео да оствари шест победа што га је довело до првог сениорског одличја на међународној сцени у овој години.

У борби за одличје Немања Мајдов је тактички, паметно победио Аустријанца Марка Бубању за казну више што га је и довело до првог сениорског одличја на међународној такмичарској сцени.

- Конкуренција је била одлична. А и ако имамо у виду да је сакупљање бодова за Рио почело и да су се поени освајали и на овом Купу онда је ситуација потпуно јасна. На најбољи начин сам наставио са одличним резултатима. После сениорске титуле шампиона Србије, потврдио сам успех и овде у Сарајеву. Захвалио бих пре свега свима у Црвеној звезди, породици а нарочито мом тренеру Љубиши Мајдову - рекао је Немања Мајдов.

Уз бронзано одличје Немање Мајдова другог такмичарског дана на Европском купу у Сарајеву, Божидар Божинић (преко 100 кг) остварио је пласман на пето место, док је Бојан Дошен седми.

http://sd-crvenazvezda.net/index.php?mod=vest&min=8&id=5022

Ван мреже Ковинац

• РСБ екипа
  • Activity:
    0%
« Одговор #68 послато: 29 Април 2014, 12:58:42 »
Три медаље за црвено-беле на Европским куповима

Узданице Џудо клуб Црвена звезда освојили су три медаље на два Европска купа.

У румунском Питештију, Милан Бунчић (до 66 кг) тријумфовао је на Европском купу за кадете.

У Италији, у Лињану на Европском купу за јуниоре Милица Николић у конкуренцији до 48 килограма освојила је сребрно одличје, док се  Милан Николић у конкуренцији до 73 килограма окитио бронзаним одличјем.

http://www.sd-crvenazvezda.net/index.php?mod=vest&id=5120

Лежајићева освојила сребро у Питештију

Адриана Лежајић из румунског Питештија са Европског купа за кадете враћа се са вицешампионским звањем.

Репрезентативка Србије и узданица ЏК Црвена звезда остварила је одличан резултат у конкуренцији до 57 килограма.

У финалном мечу Лежајићева је одмерила снаге са одличном Британком, али није имала довољно спортске среће у дуелу који је одлучивао о освајачу златне медаље.

http://www.sd-crvenazvezda.net/index.php?mod=vest&id=5123

Ван мреже red stars

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 212
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +106/-320
  • sve je prolazno ,ZVEZDA je VJECNA !
« Одговор #69 послато: 21 Август 2014, 17:05:27 »
http://www.sportbal.net/index.php/sport-mix-sve/drugi-sportovi/13153-nemanja-majdov-peti-na-oi.html Najbolji mladi dzudista Srbije i clan naseg kluba ostvario plasman na 5 mjesto na juniorskoj olimpijskoj smotri u pojedinacnoj konkurenciji , pobjedio aktuelnog svjetskog prvaka .

u timskoj konkurenciji Majdov osvojijo srebro i donjeo prvu medalju za Srbiju .

SVAKA CAST ZA VELIKOG SAMPIONA  I DELIJU !

Ван мреже gromiko

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.462
  • Activity:
    2.17%
  • Репутација: +636/-164
« Одговор #70 послато: 20 Септембар 2014, 22:52:27 »
EP: Zlato i srebro za džudiste
IZVOR. B92, BETA | JT

Juniorski reprezentativci Srbije u džudou, braća Nemanja i Stefan Majdov osvojili su zlatnu, odnosno broznanu medalju na Evropskom prvenstvu u Bukureštu.

Braća Majdov, džudisti Crvene zvezde, medalje su osvojili u kategoriji do 81 kilograma.

„Ostvario sam zacrtano. Imao sam veliki problem jer sam posle polufinalnog meča osetio jak bol u ramenu. Nikako nisam želeo da propustim ovu šansu i skupio sam svu snagu stegnuo zube, što se i isplatilo. Osvojio sam titulu šampiona Evrope“, rekao je Nemanja Majdov.

Nemanja Majdov je na putu ka zlatu pobedio Alija Cecenoglua iz Turske, Grka Konstantinosa Saridisa, Ukrajinca Viktora Makuku, Levana Gugava iz Gruzije. U finalu je srpski džudista pobedio Gruzijca Ušangija Margijana.

Da trijumf reprezentacije Srbije bude kompletan pobrinuo se Stefan Majdov.

„Brat i ja smo uz medalje ovde u Bukureštu dobili i povrede. Mene je povreda stopala pratila od prvog meča. Ne znam ni sam kako sam uspeo da prevaziđem taj bol i uspem da ostvarim ovakav rezultat. Bronza se osvaja i zato sam i presrećan ostvarenim rezultatom“, rekao je Stefan Majdov.

Reprezentativci Srbije u nedelju će se u Bukureštu nadmetati u ekipnoj konkurenciji.

Ван мреже gromiko

• Звезда му је све
  • Activity:
    2.17%
« Одговор #71 послато: 12 Октобар 2014, 13:25:10 »
Две победе црвено-белих у Нишу

На старту Првенства Србије џудисти Црвене звезде остварили су две победе.

У првом колу одржаном у Нишу црвено-бели су савладали Безбедност са 10:0 и Кинезис са 6:4.

Звезда је новосадску Безбедност савладала без већих проблема. Никодијевић, Бунчић, Стефан Мајдов, Дошен и Божинић су донели прву победу у новој сезони.

У другом мечу је било много неизвесније. Никодијевић, Милан Бунчић и Немања Мајдов су решили дуеле у своју корист, па је на крају Звезда славила резултатом 6:4 против домаћина.

sajt SD-a

Ван мреже gromiko

• Звезда му је све
  • Activity:
    2.17%
« Одговор #72 послато: 19 Октобар 2014, 12:59:51 »
Нова два тријумфа Звездиних џудиста

Џудисти Црвене звезде настављају са одличним резултатима. У другом колу Супер лиге црвено-бели су остварили две победе, над ОЏК Београдом и Жандармеријом истим резултатом 8:2.

У редове наше екипе вратио се олимпијац из Лондона Дмитриј Герасименко који је у оба меча забележио победе ипоном у категорији до 90 килограма. По две победе су додали и Божидар Божинић и Бојан Дошен.

Резултати 2. кола:
ОЏК БЕОГРАД - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2:8
До 66кг: Вукићевић - Николајевић 2:0
ДО 73кг: Беговић - Николић 0:2
До 81кг: Драмићанин - Дошен 0:2
До 90кг: Мићи - Герасименко 0:2
+90кг: Богдановић - Божинић 0:2

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЖАНДАРМЕРИЈА 8:2
До 66кг: Николајевић - Јовановић 0:2
До 73кг: Бунчић - Митровић 2:0
До 81кг: Дошен - Владисављевић 2:0
До 90кг: Герасименко - Бореновић 2:0
+90кг: Божинић - Будић 2:0

http://www.sd-crvenazvezda.net/

Ван мреже Ковинац

• РСБ екипа
  • Activity:
    0%
« Одговор #73 послато: 01 Новембар 2014, 12:30:20 »
Звездине џудисте овог викенда очекује нови испит у Суперлиги Србије, најјачем домаћем клупском такмичењу. У Шумицама трофејна црвено бела екипа из Љутице Богдана снаге ће одмерити са вечитим ривалима из Хумске и тимом Цемента. Почетак тромеча у Шумицама заказан је за 11 часова.

Ван мреже gromiko

• Звезда му је све
  • Activity:
    2.17%
« Одговор #74 послато: 02 Новембар 2014, 11:09:19 »
Тријумф Звезде над вечитим ривалом

Црвена звезда тријумфовала је у трећем колу Суперлиге Србије над екипама Партизана и Цемента из Беочина.

У вождовачким Шумицама љубитељи џудоа уживали су у увек занимљивом дуелу градских ривала. Тим стратега Андрије Ђуришића и овога пута је беспрекорно обавио задатак чиме је уједно и заузео прво место на табели Суперлиге.

Занимљив је такође и податак да је Црвена звезда далеке 1956. године у првом џудо мечу у тадашњој Спортској првој лиги такође тријумфовали над Партизаном 7:5.

- Драго нам је да смо један тако леп јубилеј спортски прославили победом - рекао је Андрија Ђуришић, спортски директор и тренер прве екипе Црвене звезде.

- Момци су освојили максималних четири поена што је и био задатак.Није било опуштања јер је екипа Партизана увек незгодан противник. Дуели са вечитим ривалима су увек посебан изазов и нама је изузетно драго што смо победили у данашњем.

Резултати
Црвена звезда –Партизан 8:2 (400:100)
до 66 кг: Јуракић –Николајевић 2 (100): 0 (0)
до 73 кг: Митровић –Николић 0 (0): 2 (100)
до 81 кг: Стојановић –Мајдов 0(0):2 (100)
до 90 кг: Ненковић –Дошен 0 (0): 2( 100)
преко 90 кг: Новаковић –Божинић 0 (0): 2 (100)

Црвена звезда –Цемент 8:2 ( 400:100)
до 66 кг: Николајевић -/ 0(0)
до 73 кг: Бунчић –Аничић 2 (100): 0 (0)
до 81 кг: Мајдов –Томовић 2 (100): 0 (0)
до 90 кг: Дошен –Аџић 2 (100): 0 (0)
преко 90 кг: Божинић –Пргоњић 0 (0): 2 (100).

sajt SD-a

Ван мреже gromiko

• Звезда му је све
  • Activity:
    2.17%
« Одговор #75 послато: 23 Новембар 2014, 16:01:33 »
Џудисти Црвене звезде вицешампиони Србије

У финалу плеј-офа Супер лиге Србије џудисти Црвене звезде су доживели пораз од Раковице резултатом 6:4.

Црвено-бели су претходно у полуфиналу убедљиво савладали Славију са 10:0, али им је у финалу недостајала и срећа против џудиста Раковице.

Капитен црвено-белих Бојан Дошен изјавио је након финала да остаје жал за пропуштеном приликом да се домогну титуле шампиона Србије.

- Задовољан сам што сам победио и донео бодове екипи. Остаје жал за коначном победом у финалу, јер смо се надали да можемо до злата - рекао је Дошен.

Иначе плеј-оф је одржан у дворани СЦ Шумице у фантастичном амбијенту пред око 1.000 гледалаца који су уживали у борбама најбољих џудиста Србије.

ПОЛУФИНАЛЕ
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - СЛАВИЈА 10:0
до 66кг: Николајевић - Лемић 2:0 (100:0)
73кг: Бунчић - Ковачевић 2:0 (100:1)
81кг: Дошен - Нефедов 2:0 (100:0)
90кг: Герасименко - Бањац 2:0 (100:0)
+90кг: Божинић - Гајић 2:0 (100:0)

ФИНАЛЕ
РАКОВИЦА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 6:4
до 66кг:Цигановић - Николајевић 2:0 (100:0)
73кг: Петровић - Николић 2:0 (100:0)
81кг: Томић - Дошен 0:2 (1:2)
90кг: Кукољ - Мајдов 2:0 (100:0)
+90кг: Ђорда - Герасименко 0:2 (2:10)

sd cz

kod džudista sezona mrmota na žalost.

Ван мреже РСБ

• Модератор
  • Поруке: 9.579
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +1812/-1729
« Одговор #76 послато: 23 Новембар 2014, 16:06:04 »
Сваке године иста прича. До финала све победе а онда када је најважније (за нас навијаче) изгубимо од Раковице, Цемента, Рекорда итд.

Ван мреже Ковинац

• РСБ екипа
  • Activity:
    0%
« Одговор #77 послато: 24 Новембар 2014, 22:37:26 »
Сваке године иста прича. До финала све победе а онда када је најважније (за нас навијаче) изгубимо од Раковице, Цемента, Рекорда итд.
Да јбт, исто као и стонотенисери.  :facepalm:  Веровао сам да је коначно дошло време да постанемо шампиони.

Иначе, последњи пут смо освојили титулу 1993. године.
« Последња измена: 26 Новембар 2014, 00:16:34 Ковинац »

Ван мреже Ковинац

• РСБ екипа
  • Activity:
    0%
« Одговор #78 послато: 09 Децембар 2014, 17:54:01 »
Крајем децембра наши џудисти ће учествовати у Лиги шампиона која ће се одржати у Холандији.

Ван мреже gromiko

• Звезда му је све
  • Activity:
    2.17%
« Одговор #79 послато: 09 Децембар 2014, 18:33:10 »
Да јбт, исто као и стонотенисери.  :facepalm:  Веровао сам да је коначно дошло време да постанемо шампиони.

Иначе, последњи пут смо освојили титулу 1993. године.

Poslednja titula je bila 1995. Bila je tu neka greška na sajtu SD-a ali ispravljeno je to http://www.sd-crvenazvezda.net/index.php?mod=usp&uid=13

Bila bi fora da sada postanemo prvaci Evrope a ne možemo prvaci Srbije da budemo :)

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum