Аутор Тема: Бивши кошаркаши и тренери  (Прочитано 1031285 пута)

zauvekdelija, kuzman01 и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Вајти

• Aдминистратор
  • Поруке: 18.022
  • Activity:
    11.5%
  • Репутација: +12694/-10047
  • Ипак се окреће...
Бивши кошаркаши и тренери
« послато: 14 Мај 2011, 22:29:52 »
...

Ван мреже Sone

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.441
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +445/-1140
    • Vukovi2010
Одг: Бивши кошаркаши и тренери
« Одговор #1 послато: 20 Мај 2011, 18:24:44 »
Upravo zavrsavam pricu sa Kikanovicem na FB, ako koga zanima,do 9.6 je suspendovan, nada se kakvom dobrom transferu a dotakli smo se i Zvezde naravno.

Na moje pitanje da li se cuje sa kim iz Zvezde i od bivih igraca, on mi rece da se cuje i da je bio na mecu sa FMP-om, u Zelezniku. Takodje sam pitao jel mu dugujemo kakav kes, plate, i tu je odgovorio potvrdno, u pitanju je 6 plata. Pitao sam ga kakve su sanse da mu to legne na racun a on ce "nikakve, verovatno" a onda sam opet pitao jel se kaje sto je uopste dolazio u Zvezdu on rece "ni malo", i to velikim slovima.

Sve u svemu, nije prvi put da se cujemo, uvek je bio korektan pa odgovarao kao na konferenciji za stampu, skoro sam siguran da kad kaze da je Zvezdas od malena da zaista tako misli, tj, da se ne ulizuje nikome.

Sad, znam da ga neki bas i ne podnose i da nemaju lepo misljenje o njemu al jbg..

Ван мреже stefcerak

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 11.831
  • Activity:
    7.83%
  • Репутација: +3374/-1829
« Одговор #2 послато: 20 Мај 2011, 18:26:39 »
gde si sone,sto godina!

Ван мреже Dragan Stojkovic Piksi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 251
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +70/-45
« Одговор #3 послато: 13 Јун 2011, 04:49:26 »
Pedja Stojakovic drugi Srbin sa NBA prstenom :kolcedd7: :harmonika:

Ван мреже Чука

• Прељеп!
  • Звезда му је све
  • Поруке: 4.613
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2044/-1227
« Одговор #4 послато: 13 Јун 2011, 04:52:52 »
Знам да је тема само за бивше фудбалере и тренере али да напоменем да су та два Србина са НБА прстеном Делије   :icon_svi: :icon_svi:  јбг, тако је то са нама циганима, оће нас највећи трофеји  :njega*****o:

Ван мреже sinamapongole

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 132
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +51/-6
« Одговор #5 послато: 13 Јун 2011, 14:55:35 »
Srbija do Dalasa, Delije do Teksasa!

Ван мреже plavi cuperak

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 52
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +7/-28
« Одговор #6 послато: 24 Јун 2011, 19:46:59 »

Zufer Avdija,legendarni kapiten i jedan od najboljih strelaca u istoriji Crvene Zvezde.

Ван мреже plavi cuperak

• Симпатизер
  • *
  • Activity:
    0%
« Одговор #7 послато: 24 Јун 2011, 19:52:59 »

Ван мреже stefcerak

• Activity:
    7.83%
« Одговор #8 послато: 25 Јун 2011, 00:29:02 »
Pazi centarsku liniju Zoki Jovanovic i Rastko :))....nikad vise mase nisu imali a bili su ocajni sa tehnikom

Ван мреже Ameobi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 360
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +248/-58
« Одговор #9 послато: 25 Јун 2011, 10:26:17 »
Omar Kuk karijeru nastavlja u Milanu. Ugovor je potpisan na 2 sezone, a Kuk ce zaraditi milion i po evra.

Ван мреже plavi cuperak

• Симпатизер
  • *
  • Activity:
    0%
« Одговор #10 послато: 25 Јун 2011, 13:55:19 »
Omar Kuk karijeru nastavlja u Milanu. Ugovor je potpisan na 2 sezone, a Kuk ce zaraditi milion i po evra.

Pa to si u pravu.Zoran Jovanović je bio i u SAD jedno vreme,kao i Rastko kasnije,ali imam slobodu da kažem da su svojevremeno njih dvojica bili ''čuma'' za tadašnje centre Partizana,Rebraču,Stevanovića i Koprivicu.
Zoki Jovanović je bio i član reprezentacije krajem 80-tih i početkom 90-tih godina.
Mada,kakvi su kod nas sve kasnije igrali,ova dvojica su zlatni!

Ван мреже crazynorth75

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.440
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1186/-1113
  • Idolopoklonik
« Одговор #11 послато: 25 Јун 2011, 21:46:26 »
Rastko je kao klinac najavljivao lijepu karijeru, davao je dosta poena, skakao, blokirao i to u onoj ex yu ligi koja je tada bila možda i najjača u Evropi...Jako talentovana petica je bio...Čak je jednu sezonu proveo i u Denveru kao jedini bijelac, koliko se sjećam u ekipi (doduše, jako malo je igrao)...Poslije toga je krenuo strmoglav pad, sjećam se one sezone kad se vratio i trofeja Beograda (valjda se tako zvao onaj turnir?), a on nako sa viškom kila i totalno van košarke, kad je njegov ulazak izazivao euforiju u publici...

Ван мреже stefcerak

• Activity:
    7.83%
« Одговор #12 послато: 26 Јун 2011, 00:34:08 »
Rastko je kao klinac najavljivao lijepu karijeru, davao je dosta poena, skakao, blokirao i to u onoj ex yu ligi koja je tada bila možda i najjača u Evropi...Jako talentovana petica je bio...Čak je jednu sezonu proveo i u Denveru kao jedini bijelac, koliko se sjećam u ekipi (doduše, jako malo je igrao)...Poslije toga je krenuo strmoglav pad, sjećam se one sezone kad se vratio i trofeja Beograda (valjda se tako zvao onaj turnir?), a on nako sa viškom kila i totalno van košarke, kad je njegov ulazak izazivao euforiju u publici...

haha secam se toga....i kad god je primio loptu,cela dvorana krenula da vice sut,sut...

Ван мреже Ameobi

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0%

Ван мреже crazynorth75

• Звезда му је све
  • Activity:
    0%
  • Idolopoklonik
« Одговор #14 послато: 26 Јун 2011, 22:10:55 »
Neviđena faca je Kari, obožavao sam njegove konferencije za štampu, prosječan tim je doveo u finale, i da nas tamo krmača & co nisu pokrali, vjerujem da bi i sada bila druga priča...

Ван мреже Ameobi

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0%
« Одговор #15 послато: 26 Јун 2011, 22:19:50 »
Neviđena faca je Kari, obožavao sam njegove konferencije za štampu, prosječan tim je doveo u finale, i da nas tamo krmača & co nisu pokrali, vjerujem da bi i sada bila druga priča...

e da je bilo tada jos nekoga (citaj stipse Drakulica) uz Slobu da da pare i nastavimo projekat koji poceo Kari...gde bi nam kraj bio...imali smo mnogo talentovanih igraca i siguran sam da bismo lako napali i Evroligu da je ta prica nastavljena...ali ne vredi vracati se na to...Pitanje je kada ce opet neke utakmice, kao tada te u finalu plej ofa, probuditi takve emocije kada je KKCZ u pitanju..

Ван мреже crazynorth75

• Звезда му је све
  • Activity:
    0%
  • Idolopoklonik
« Одговор #16 послато: 27 Јун 2011, 00:03:48 »
Ono što mi se kod Karija pogotovo sviđa je, što već dugo od kada je otišao  apostrofira koliki je uticaj stoke na savez i sudije...Godinama, u situaciji kad i ne mora, radi u Španiji zabole ga, ukazuje na Zvezdine probleme, da joj treba pomoć...E sad, što mu neki zamjeraju odlazak, pa mislim šta je trebao da uradi u situaciji kad je krenulo kašnjenje saa platama za igrače, odlasci, kad se izgubila bilo kakva strategija kako dalje... Ja mu se opet zahvaljujem za tu fenomenalnu godinu u Zvezdi, Kari hvala :icon_respect:

Ван мреже plavi cuperak

• Симпатизер
  • *
  • Activity:
    0%
« Одговор #17 послато: 27 Јун 2011, 19:52:40 »

Po meni,jedan od najslavnijih i najboljih igrača KK Crvena Zvezda!

Ван мреже Саша РС

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.605
  • Activity:
    6.17%
  • Репутација: +2252/-648
« Одговор #18 послато: 30 Јун 2011, 10:30:05 »
Сад прочитах да се 28.06. навршило 5 година од смрти Бобана Јанковића.
Легендо вјечна ти слава!

Ван мреже Vlade

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 225
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +91/-44
« Одговор #19 послато: 18 Јул 2011, 13:09:13 »
Pešić je dao intervju mozzartsportu, najzanimljiviji delovi su:

Цитат
"Kari, dođi u Zvezdu opet! Brate, molim te, kad te molim! Pitanje: a je l’ hoćeš?", kaže Miloš Isailović.

"Uopšte nije pitanje da li ja hoću ili neću, već da li postoji ozbiljan pristup kompletnoj problematici. Ono što sam uradio 2008. niko od trenera mog renomea nije ni pomišljao da uradi. Moram da opet napomenem da sam to činio jer me je interesovalo zbog čega ta Zvezda ne bi mogla da bude bolja, a želeo sam i da budem u svojoj zemlji. Onda su me, da tako kažem, nagovorili ljudi vezani za Zvezdu, a kad sam pristao, svi su se pomerili i ja ostadoh sam. Samo ja i onih 12 bednika, igrača koji nisu dobijali čak ni pare da bi mogli normalno da obavljaju svoje građanske dužnosti, da plate struju, telefon, da mogu da kupe nešto u prodavnici... U to ni dan-danas niko ne veruje, ali to je istina. Znači, tu se ne postavlja pitanje da li ja želim ili ne želim, već šta se u stvari želi od Zvezde. Zvezda mora da reši status, a rešiće ga tako što će ući u kooperaciju ili fuziju s FMP-om, ili će definitivno otići u stečaj. To moraju drugi da rešavaju. Sigurno je da sam, ne kao Zvezdaš i ljubitelj košarke, već kao trener izvršio svoju dužnost s velikim entuzijazmom, a za nešto više moraju da postoje objektivni uslovi. A sada Zvezda nije ni na nebu, ni na zemlji… Zato odgovor „hoću–neću“ nije u skladu sa sadašnjom situacijom".

Šta ćete uraditi ako se slučajno opet vratite u Zvezdu, pa vam opet ukradu titulu? Milan Ranković

"Nikada nisam rekao da je Zvezdi ukradena titula, samo sam napomenuo da je uvek važno da se svim učesnicima obezbede apsolutno isti uslovi kad je u pitanju osvajanje titule".

Koji su tačno uslovi koje Zvezda i njena uprava moraju da ispune da bi Kari došao na mesto trenera kluba? Nemanja Rančić
"Moraju da postanu klub".

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum