Аутор Тема: Бивши кошаркаши и тренери  (Прочитано 1050602 пута)

СрбМКД, union99 и 3 гостију прегледају ову тему.

МилошКГ

• Гост
Одг: Бивши кошаркаши и тренери
« Одговор #60 послато: 23 Август 2011, 21:49:02 »
Познајеш Радмановића или његовог менаџера? Јел знаш ти колико он зарађује годишње и какве све понуде из Европе има(Олимпијакос му нудио 1.5М)?

Овако се кењало за Бошка Јанковића. 7 постова си написао за пар минута, рекло би се да си напунио гаће до врха  :biggrin:. Нормално је да они праве добар тим, ниси ваљда очекивао да ће да се распадну сад кад смо ми коначно формирали управу и довели правог тренера.

SGSII

• Гост
« Одговор #61 послато: 23 Август 2011, 21:49:44 »
Amer na cetvorci dovode sto posto,Raduljica skoro sigurno ako ne on onda ce dovesti Nesterovica,za Veselog se ne zna,mada to i nece da im bude neko pojacanje ako dodje.

Pokusace oni da dovedu pre svega domacu cetvorku.Jer izgleda da nemaju vise poverenja u crnce.

ZvonkoMilojevic

• Гост
« Одговор #62 послато: 23 Август 2011, 21:50:21 »
Govna glodarska se pojacavaju kao nikada, usrali se majku im *****. Nemojte da se lozimo kao prethodnih godina, pustimo Karija da radi ove godine, da stvara pravu ekipu jer ne igramo Evropu i pitanje je ko ce sve doci ali cim budemo igrali Evropu bice i boljih stranih igraca. Zato samo polako, znam da nam se svima zgadilo dugogodisnje cekanje i da zelimo sve odmah i sad ali jebi ga, ne moze nista na brzinu. Uz Karija bice i titula, samo treba dati coveku vreme. Nista vise.

Ван мреже The_punisher

• Веран као пас
  • Поруке: 810
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +122/-693
« Одговор #63 послато: 23 Август 2011, 21:50:29 »
Ja sam ti rekao brate,al kako hoces,poredjenje Jankovica i ove vesti je glupo.A i rekoh ti ponovo necu vise komentarisati o timu kome nije mesto na ovom forumu,i ovo do sad je bio off tako da admini mogu i da brisu ako zele slobodno

Ван мреже The_punisher

• Веран као пас
  • Activity:
    0%
« Одговор #64 послато: 23 Август 2011, 21:53:17 »
to sa parama mi bar nebi trebali da spominjemo,posto mi dovodimo kao Rakoca i Milicica koji zaradjuju ko zna kolike pare u evropi pa opet imaju zelju da igraju kod nas,tako da ne vidim razlog sto Radman ne bi igrao u Partizanu i to verovatno prvu petorku za manje pare

SGSII

• Гост
« Одговор #65 послато: 23 Август 2011, 21:53:38 »
Познајеш Радмановића или његовог менаџера? Јел знаш ти колико он зарађује годишње и какве све понуде из Европе има(Олимпијакос му нудио 1.5М)?

Ovo sam i ja procitao mada ko zna koliko su tacne te informacije.Videcemo...

Ван мреже qwerty14

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 285
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +95/-25
« Одговор #66 послато: 23 Август 2011, 21:56:43 »
Ne znam sto se cudite za Radmanovica... On je otisao iz kluba kada je bio kapiten, iako je bio dogovor svih igraca i uprave da na kraju sezone mogu da napuste klub bez obestecenja, posto izbore opstanak... Pobegao je u FMP... Verovatno se neko seca doceka u Pioniru kad je dosao sa FMP-om... Nista me nece iznenaditi od njega...

SGSII

• Гост
« Одговор #67 послато: 23 Август 2011, 21:57:22 »
to sa parama mi bar nebi trebali da spominjemo,posto mi dovodimo kao Rakoca i Milicica koji zaradjuju ko zna kolike pare u evropi pa opet imaju zelju da igraju kod nas,tako da ne vidim razlog sto Radman ne bi igrao u Partizanu i to verovatno prvu petorku za manje pare

Radman je bio u Zvezdi.Eto zato.
Ozbiljno mi smrdis na Glodara.

Ван мреже The_punisher

• Веран као пас
  • Activity:
    0%
« Одговор #68 послато: 23 Август 2011, 22:05:02 »
Nisam grobar!!! Lepo sam rekao da ne idemo u off al svi hocete da pricate o Partizanu,ja sam samo napisao da postoji mogucnost i da se pregovara sa njim nista vise!

Ван мреже Гио

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 398
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +105/-77
  • где ти играш тамо путујем
« Одговор #69 послато: 23 Август 2011, 22:19:33 »
Nisam grobar!!! Lepo sam rekao da ne idemo u off al svi hocete da pricate o Partizanu,ja sam samo napisao da postoji mogucnost i da se pregovara sa njim nista vise!
Добро бре панишер,па како не идеш у офф,15 постова си написао од по једне реченице...Пиши нешто конструктивно и нешто што је везано за ЗВЕЗДУ,нек доводе ови кога год оће  :001_rolleyes:

Ван мреже The_punisher

• Веран као пас
  • Activity:
    0%
« Одговор #70 послато: 23 Август 2011, 22:25:55 »
ja sam rekao da je sve off i da sto se mene tice admii mogu da brisu sve.

Ван мреже rcz

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.539
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2042/-1800
« Одговор #71 послато: 23 Август 2011, 22:58:53 »
Znaci usrali su se kao nikad do sad.

Karace vas KARI.Znam da citate picke grobarske.Karace vas.Nece vam pomoci ni Radman, ni Lou, ni kuci palci.Zovite i svinjsku glavu i Toleta i Kristijana izvucite iz zatvora, ali opet cete biti jebani...Stakori smrdljivi.Znam da citate.

:njegajbmo:

Селектор

• Гост
« Одговор #72 послато: 24 Август 2011, 07:25:50 »
Znaci usrali su se kao nikad do sad.

Karace vas KARI.Znam da citate picke grobarske.Karace vas.Nece vam pomoci ni Radman, ni Lou, ni kuci palci.Zovite i svinjsku glavu i Toleta i Kristijana izvucite iz zatvora, ali opet cete biti jebani...Stakori smrdljivi.Znam da citate.

:njegajbmo:

:fingers:

Ван мреже gromiko

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.466
  • Activity:
    1.17%
  • Репутација: +654/-164
« Одговор #73 послато: 30 Август 2011, 14:01:29 »
Bivši igrači na Evropskom prvenstvu:

1. Kuk, Jeretin, Nešovič
2.Videnov, Bakić
3. Bjelica Nemanja, Kešelj, Milošević
4.Antić, Bjelica Milko
5.Vraneš, Kikanović

Taman 12 igrača + lepo raspoređenih po pozicijama. Interesantna ekipica bi bila  :biggrin:

Ван мреже Ultra13

• Члан ФК
  • Поруке: 997
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +376/-138
« Одговор #74 послато: 30 Август 2011, 15:04:11 »
Људи, је ли могуће да ви причате о њима? Па окренимо се у своје двориште, да у ове 2,3 сезоне направимо моћан тим, па да нас не интересују ни они ни нико кога доводи, већ само да газимо редом.  :vitez:

Ван мреже sharga

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 45
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +78/-106
« Одговор #75 послато: 11 Септембар 2011, 17:07:00 »
Lazar Radosavljević ubacio 17 poena Radničkom iz Kragujevca na turniru u Mostaru.
Radnički - Mornar 82:78 (29:25, 21:17, 10:15, 22:21).
Radnički: Pavković 8 (11as), Sinovec 16, Milosavljević - (2as), Lučić 5, Mur 8, Gadeforš 10, Čankaja 10, Birčević 16, Sajmon 9, Stojačić -, Popović -, Vučković -.
Mornar: Pajović 3, Ivanović 4, Jelenić 20, Radosavljević 17, Sekulić 4, Pavić 5, Vujošević 11, Barović 10, Sarajlija 4.

Shulc82

• Гост
« Одговор #76 послато: 11 Септембар 2011, 19:13:11 »
Izgleda da ga je krenuo šut tačnije da je dobro iskoristio leto. Prošle sezone je baš katastrofalno šutirao iako je bio dosta puta sam na šutu. Ja mu kao i svakom bivšem igraču želim puno uspeha.

Ван мреже The_punisher

• Веран као пас
  • Activity:
    0%
« Одговор #77 послато: 11 Септембар 2011, 19:27:34 »
A i slaba je odbrana radnickog na toj poziciji,tako da nije imao bas neki tezak posao da postigne toliko poena

Shulc82

• Гост
« Одговор #78 послато: 11 Септембар 2011, 22:18:19 »
A dobro upisaćemo mu dobru partiju, nećemo pamtiti mi tu lošu odbranu radničkog :)

Ван мреже stefcerak

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 11.834
  • Activity:
    5.67%
  • Репутација: +3384/-1830
« Одговор #79 послато: 15 Септембар 2011, 14:53:22 »
Naleteo danas na ovaj klip i resih da ga okacim i ovde....mislim da je zasluzio za svih 11 godina sto je igrao u Zvezdi....VECNA TI SLAVA GUZO!!!

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum