Анкета

На коју трибину идете:

Север
200 (44.1%)
Запад
115 (25.3%)
Исток
80 (17.6%)
Не идем/ ретко идем на утакмице
59 (13%)

Укупно гласова: 454

Аутор Тема: ЗВЕЗДАШТВО  (Прочитано 864919 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Љуба

• Земунац
  • Aдминистратор
  • Поруке: 10.019
  • Activity:
    5.83%
  • Репутација: +6745/-3224
  • Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми!
Одг: ЗВЕЗДАШТВО
« Одговор #80 послато: 10 Јун 2011, 16:29:39 »
Zvezdastvo je kad u 51-oj, pristupis forumu :stari grb:

Тако је мајсторе. Никад није касно. А само да знаш, ниси најстарији. Јел тако ЊУЦ?  :001_rolleyes:

Ван мреже obelix

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 89
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +144/-40
« Одговор #81 послато: 11 Јун 2011, 03:02:10 »
Zvezdastvo je i kad cerkicu od nepune tri godine naucis da navija za voljenu Zvezdu i zajedno sa njom odgledas par utakmica na tv i zajedno navijate! Da vidite samo moj ponosan kez kad vrteci kanale naletim na neku ne bitnu fudbalsku utakmicu a ona odma skoci, podigne rukice sa stisnutim pesnicama i krene da vice Zvezda, Zvezda :icon_svi:  Krv nije voda ljubi je tata. Planiram da za jedno par godina kad jos malo poraste da moze da se seca tog trenutka povedem nju i nadam se sina (znacu za jedno 5 meseci  :travka: ) na njihovu prvu utakmicu na nasoj voljenoj Marakani. Nek se deca uce pravim stvarima od malih nogu!

Ван мреже Вајти

• Aдминистратор
  • Поруке: 18.044
  • Activity:
    12.5%
  • Репутација: +12713/-10083
  • Ипак се окреће...
« Одговор #82 послато: 11 Јун 2011, 18:27:25 »
НЦЗ

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.924
  • Activity:
    46.5%
  • Репутација: +4933/-5333
« Одговор #83 послато: 11 Јун 2011, 20:54:14 »
Ukupna duzina grafita 30,5 metara  :prvak:

лепеница

• Гост
« Одговор #84 послато: 12 Јун 2011, 01:11:17 »
Јеца Јанковић:
Цитат
Karijeru ste počeli u Crvenoj zvezdi. Da li ste i njen navijač?
- Naravno. Pratim Zvezdu u svim sportovima, tenisu, fudbalu, košarci, odbojci... To je ljubav iz detinjstva i ona ne može nikada da prestane.

http://www.alo.rs/sport/39421/Jeca_Zvezda_je_moja_ljubav

:cz linije:

На мрежи gromiko

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.466
  • Activity:
    1.33%
  • Репутација: +651/-164
« Одговор #85 послато: 12 Јун 2011, 01:18:29 »
Ipak je ona sporitistkinja našeg SD-a za 2003. godinu. Učestvovala je u više ekipnih šampionskih titula za naš klub.

Ван мреже After_Forever

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 64
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +107/-47
  • Ужички корпус
    • Делије Север
« Одговор #86 послато: 13 Јун 2011, 01:24:21 »

Ван мреже Вајти

• Aдминистратор
  • Поруке: 18.044
  • Activity:
    12.5%
  • Репутација: +12713/-10083
  • Ипак се окреће...
« Одговор #87 послато: 13 Јун 2011, 19:11:41 »
Мислиш ли да је Сплит први град којем је пало на памет да прославу овековечи бакљадом и ватрометом? Па неће ваљда маскенбалом или свечаним пријемом навијачи да обележе овакву годишњицу.

И не свака част, него наклон до пода Ужичанима; и за ово и за много шта друго што раде.

Ван мреже Sone

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.441
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +445/-1140
    • Vukovi2010
« Одговор #88 послато: 13 Јун 2011, 19:15:51 »
Mislio sam na tvrdjavu jebes ga, ne moras odma da "bodes" :P  I iskren da budem, kad sam odgledao klip i ovaj momenat bakljade na tvrdjavi prvo mi je na pamet pao split, pre svega jer je to nedavno bilo a zatim i sto znamo ko su oni..

Dejooo

• Гост
« Одговор #89 послато: 13 Јун 2011, 21:29:40 »
Ne znam da li je ovome ovde mjesto, ali ne znam gdje drugo da stavim...
Цитат
13 Jun 2011 | 16:06
Jelena Janković: Dečija ljubav mi je Zvezda, za nju navijam!

Najbolja srpska teniserka, Jelena Janković, posle više od pet godina prvi put nije u Top 10 najboljih teniserki sa WTA liste! Međutim, ne opterećuje se mnogo, ali za ruski sport-express.ru, između ostalog, otkrila i za koga navija...

- I dalje u svemu navijam za Crvenu zvezdu. Ne samo u fudbalu, već i u svim sportovima. Dečije ljubavi ne prolaze...

Jelena je, istina, počela da trenira na terenima kraj "okretnice tramvaja" na Karaburmi, gde treniraju crveno-beli teniseri, ali dugo nije tamo trenirala. No, vratimo se aktuelnom trenutku. Nije više među deset...

- Ne razmišljam mnogo o tome. Bila sam u vrhu poslednjih pet-šest godina i po tome sam bila jedna od najstabilnijih teniserki. Lako ću se vratiti u vrh jer do kraja godine ne branim mnogo poena. Najvažnije mi je da sam ostvarila san i bila najbolja na svetu. Mesto na rejtingu mi više nije najveći cilj, već osvajanje velikih turnira - rekla je Jelena i dodala da je "veliki navijač Nadala, koji je za nju najbolji teniser na šljaci".
Sportal.rs

Ван мреже Кникербокер

• Члан ФК
  • Поруке: 294
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +153/-8
« Одговор #90 послато: 13 Јун 2011, 22:50:00 »
Мислим да није постављено у овој теми, а човек је заслужио.
Из августа 2005., утакмица Интер (Запрешић)-ЦРВЕНА ЗВЕЗДА.

НЕСВАКИДАШЊА АВАНТУРА СИНИШЕ ЂОРЂЕВИЋА
Иако су га многи данима одговарали од сулуде идеје Синиша Ђорђевић, ватрени Делија по навијачком опредељењу, у последњем моменту ипак је одлучио да крене у несвакидашњу авантуру. Овај рођени Новосађанин, иначе стални пратилац победа и пораза фудбалера Црвене звезде, кренуо је пут Запрешића на први квалификациони меч за Куп УЕФА, где су црвено - бели снаге одмерили с тамошњим Интером. Таква одлука, због већ познатих набујалих страсти на готово свим утакмицама наших и хрватских клубова, сама по себи била је храбра, посебно због тога што је Ђорђевић на пут кренуо сам. Но, још луђе је било то што је у Запрешић пошао бициклом.

- Велики сам навијач Црвене звезде, иначе до сада сам имао већ неколико подвига бициклом, али хуманитарних - причао је Ђорђевић, објаснивши да је на два точка ишао и на Косово носећи помоћ у облику хране, пића, слаткиша. - Дакле, није први пут да урадим тако нешто, само је овога пута повод био навијачки. Бицикл ми је купио фудбалски клуб Црвена звезда с којим изузетно добро сарађујем. Када сам рекао људима у клубу шта намеравам били су одушевљени и поручили ми да не гледам на цену бицикла, јер желе да ми купе довољно добар за такав подвиг.

Како вели наш јунак пут до Запрешића трајао је 28 сати, с тим да је морао да стаје мало да одмори.
- Истина је да ме је заустављала полиција и питала куда сам кренуо. Моји први одговори били су да идем да проверим кукурузе, међутим како то више није пролазило, пошто сам носио навијачку мајицу и шал, онда сам почео да говорим истину. Морам да истакнем да нисам имао никаквих проблема, чак ни при улазу на стадион, јер су и у Управи Интера знали за мој долазак. Чак сам био једини који је на стадион ушао у звездиној мајци. Иначе, били су дозвољени само шалови.

О самој атмосфери на стадиону, а и у Запрешићу Ђорђевић је рекао:
- Понављам, нисам имао потешкоћа. Увек сам унапред истицао да ме не занима политика, већ само љубав према спорту и навијање. Наравно, све зависи и од људи. Рецимо, био сам изненађен што су ми по доласку људи из Интера дали воду и храну, док се у неким другим моментима напетост, ипак, осећала. Када је навијачка група Делија у питању, која је организована дошла у Запрешић, сви су у њој били одушевљени тиме што сам урадио. До тада нисам познавао вођу навијача, али ми је овога пута рекао да шта год ми треба само да се јавим.

Синиша Ђорђевић је спортиста у души, а раније се бавио борилачким спортовима и дизањем тегова. Сада намерава да се одмори од пута у Хрватску, а после жели да настави да прати Звезду на осталим гостовањима. Нада се, наравно, да ће то бити у Европи. Планира такође и нове хуманитарне акције, да још једном оде на Косово бициклом, затим и да помогне места која су била поплављена у Банату, али и да на два точка посети Хиландар, Јерусалим, чак и да крене и у обилазак света, а да скупљени прилог да за изградњу најмодерније дечје болнице у Новом Саду која би омогућила да се наша деца, уместо у иностранству, лече у својој земљи.
- Деца и спорт су две моје највеће љубави - закључио је Ђорђевић.

Sulc

• Гост
« Одговор #91 послато: 14 Јун 2011, 07:15:24 »
Zvezdastvo je i kad cerkicu od nepune tri godine naucis da navija za voljenu Zvezdu i zajedno sa njom odgledas par utakmica na tv i zajedno navijate! Da vidite samo moj ponosan kez kad vrteci kanale naletim na neku ne bitnu fudbalsku utakmicu a ona odma skoci, podigne rukice sa stisnutim pesnicama i krene da vice Zvezda, Zvezda :icon_svi:  Krv nije voda ljubi je tata. Planiram da za jedno par godina kad jos malo poraste da moze da se seca tog trenutka povedem nju i nadam se sina (znacu za jedno 5 meseci  :travka: ) na njihovu prvu utakmicu na nasoj voljenoj Marakani. Nek se deca uce pravim stvarima od malih nogu!
Samo napred majstore! :ziveli2:

Ван мреже After_Forever

• Симпатизер
  • *
  • Activity:
    0%
  • Ужички корпус
    • Делије Север
« Одговор #92 послато: 14 Јун 2011, 07:29:47 »
Mislio sam na tvrdjavu jebes ga, ne moras odma da "bodes" :P  I iskren da budem, kad sam odgledao klip i ovaj momenat bakljade na tvrdjavi prvo mi je na pamet pao split, pre svega jer je to nedavno bilo a zatim i sto znamo ko su oni..

Јбг, ако ћемо да идемо у крајности онда нисмо ни бакље требали палити јер је то неко пре нас урадио. Нема ту много филозофирања, има та тврђава на старом граду који је симбол града и потпуно логично је било да се ту то уради... ;)
Да не помињем близак сусрет пре тога са навијачима Слободе који је претходио свему овоме, али тој теми већ није место овде...
Хвала Вајти на лепим речима. :)

А овоме лику што је кренуо бициклом свака част.  :biggrin:
То ме подсети на момка који је за задње гостовање у Чачку ишао такође бициклом, могуће да га неко са форума зна. :)

Ван мреже РС Либурнија

• Децо, јел волите брзу вожњу?
  • Звезда му је све
  • Поруке: 3.011
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2240/-1052
« Одговор #93 послато: 14 Јун 2011, 09:58:15 »
Zvezdastvo je kad u 51-oj, pristupis forumu :stari grb:
Звездаштво је када си сретан и поносан да се на форуму појаве ликови који за Константина, Иана, Бисхопа, тсва, мене...могу да изјаве: "Ови клинци смарају својим расправама!" :clap: :cz linije:

Ван мреже Кникербокер

• Члан ФК
  • Поруке: 294
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +153/-8
« Одговор #94 послато: 14 Јун 2011, 15:11:33 »
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - Сартид 2-0 (17.05.2000.)

Кад се дуго чека титула...

Ван мреже ΑΛΕΞ ΝЕΟ ΒΕΛΙΓРАΔΙ

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.677
  • Activity:
    2%
  • Репутација: +2590/-1436
  • Devotion!
« Одговор #95 послато: 14 Јун 2011, 16:05:10 »
Седим ја у читаоници пре неки дан и вртим радио станице на фону, налетим на радио Балкан и песму за Горана и друштво за столом. Песма је била ''Звезда ми је све'' са микса Делија у 8 увече, ударни термин :)

Ван мреже носиоци градског духа

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.512
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +966/-675
« Одговор #96 послато: 14 Јун 2011, 16:07:57 »
Лукић је данас био (а можда је још увек) у кафићу Crazy North у Ужицу. Поред њега раније су долазили Калуђеровић, Видић, Перуничић итд... углавном људима сигурно много значе те посете, надам се да ће се наставити тренд доласка спортиста из спортског друштва!

Ван мреже After_Forever

• Симпатизер
  • *
  • Activity:
    0%
  • Ужички корпус
    • Делије Север
« Одговор #97 послато: 14 Јун 2011, 17:17:18 »
Лукић је данас био (а можда је још увек) у кафићу Crazy North у Ужицу. Поред њега раније су долазили Калуђеровић, Видић, Перуничић итд... углавном људима сигурно много значе те посете, надам се да ће се наставити тренд доласка спортиста из спортског друштва!

Да, слике можете видети овде :

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.217159464985068.61534.175001462534202

Тренд ће се наставити, немој да бринеш. :biggrin:

@sone: Искулирај.

Ван мреже Тони

• Члан ФК
  • Поруке: 17.201
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +5683/-9804
  • Contende ad caelum
« Одговор #98 послато: 14 Јун 2011, 17:58:25 »
Ево једну занимљиву причу да поделим са вама, не знам колико је за ову тему, али пионири играју са гробљем у среду па ето.

Срео сам клинца ту 98. годиште у блоку, игра за комшије, а иде на Север, навија за Звезду. Није ми ту ништа чудно, јер знам доста таквих случајева, али мали то не крије тамо се препуцава са њима на тренингу, питам га из шале кад ће да дође у свој клуб, каже он није то могуће, а у среду игра дерби. И ту крену неке зајебанције на ту тему,  ја га питам шта ће да ради ако случајно да гол, каже он ''Само ћу одшетати до центра'',и ја ту као зар те неће смарати тренер и саиграчи, а он ми мртав ладан каже: ''Шта да ме смарају, од 18 у екипи, нас 6 навија за Звезду, још ме тамо тренер из спрдње зове Короман'' :)

Знам још доста таквих примера, имам доста ортака у оба клуба у свим спортовима, репрезентативац Србије у кошарци и играч гробља, такође страшан навијач нашег клуба. Тако да дух Звездаштва влада и код комшија  :mrgreen:

Ја сам тренирао одбојку у Партизану годину дана,никада ни најмањи проблем нисам имао због тога,а уз то је нас пола навијало за Звезду.Чак сам и одбио да играм за њих,тако да сам 12 месеци био без такмичарских утакмица.  :srbinosm: Сад,пре пар недеља,гледам ја шампионску генерацију комшија,прву после 19 година,и видим пар момака с којима сам тренирао...и то све они што су навијали За Партизан  :001_rolleyes: Ми који смо из супротног табора смо лагано добили шут карту,један по један.Тако да гледам уназад и видим колико патолошки желе да искорене из свог клуба све што има било какве везе са Звездом... :a078:

Ван мреже ЦПСШ

• Веран као пас
  • Поруке: 770
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +730/-203
« Одговор #99 послато: 16 Јун 2011, 22:33:50 »
"Kad se zavrsi srpska golgota,ustace i Zvezda" Vuk Jeremic na naslovnoj strani ZS.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum