Анкета

Да ли би желели да финансијски помогнете клубу кроз чланство или донацију:

Не јер нисам у могућности
Не јер не верујем управи
До 10€ или чланска карта
До 100€
Преко 100€

Аутор Тема: Рад управе клуба  (Прочитано 1885999 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

Селектор

• Гост
Рад управе клуба
« послато: 20 Август 2011, 13:18:50 »
Овде ћемо писати о раду наше нове управе.
Нека вам је са срећом главешине, надамо се да ћете успети да вратите Звезду на стазу старе славе.

ДСмилпар

• Гост
Одг: Рад управе клуба
« Одговор #1 послато: 20 Август 2011, 13:32:52 »
"На знање ви,главари са владиком" : ХОЋЕМО ТИТУЛУ!!!

Ван мреже Игор

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 10.571
  • Activity:
    14.83%
  • Репутација: +2013/-4419
  • I feel devotion.
    • Eurobasket.com
« Одговор #2 послато: 20 Август 2011, 13:38:49 »
Надам се да ћемо коначно имати сопсобну управу која зна шта ради, како да ради и да зна који клуб представља.

Ван мреже crazynorth75

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.440
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1186/-1113
  • Idolopoklonik
« Одговор #3 послато: 20 Август 2011, 13:41:16 »
Ovo je legendarna tema i verovatno će ući i u istoriju  :prvak:

Selektor mi zaključa temu pred nosom, taman kliknuh na pošalji kad ono - međutim  :D Ako, nek je otišla u istoriju tamo joj je i mjesto... Apsolutno se slažem sa citiranim, legendarna tema je bila ''Spasa nema, propasti nećemo'', pregledam prve postove u maju, gdje je dosta ljudi spas vidjelo u gašenju i kretanju od beton lige, pa do ove današnje euforije...Moram da budem i neskroman, moja malenkost je postavila drugi post (bilo je naravno mnogo kvalitetnijih postova od mojih da se razumijemo), u kom sam istakao da spas vidim u igranju NLB lige uz odlazak žeželja i mirka, to se na opšte oduševljenje u neku ruku i desilo i okrećemo se onom ljepšem u košarci - terenu, igračima, trenerima, upravi, protivnicima, takmičenjima...

Nova uprava već ima ogroman plus dovođenjem Karija, mislim da imaju i kapacitet da se pametno postave i nose sa svim anomalijama, podmetanjima, i igrama u sudaru sa onim tamo ''sistemom'', fino je i što im je Kari kulturno spustio na predstavljanju...Eto, nek nam je svima sretno  :ziveli2:

Ван мреже dusankzr

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 61
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +36/-24
« Одговор #4 послато: 20 Август 2011, 15:20:15 »
Ne znam ima li neke sanse da dobar turnir u Beogradu pre pocetka jadranske lige.Bilo bi sjajno da Delije protiv nekih ozbiljnijih ekipa pozdrave desavanja oko naseg kluba.Prevashodno mislim da je to dobra ideja zbog bojkota(organizovanog navijanja) u NLB ligi.Zna li mozda neko da li se o tome razmislja? :icon_svi:

Ван мреже Ameobi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 360
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +248/-58
« Одговор #5 послато: 20 Август 2011, 16:10:43 »
Ne znam ima li neke sanse da dobar turnir u Beogradu pre pocetka jadranske lige.Bilo bi sjajno da Delije protiv nekih ozbiljnijih ekipa pozdrave desavanja oko naseg kluba.Prevashodno mislim da je to dobra ideja zbog bojkota(organizovanog navijanja) u NLB ligi.Zna li mozda neko da li se o tome razmislja? :icon_svi:

odlicna ideja, ako ne turnir, onda neka jaka utakmica, protiv zvucne evropske ekipe...da se pred start sezone da podrska.

Ван мреже Довел

• Члан ФК
  • Поруке: 149
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +81/-64
« Одговор #6 послато: 21 Август 2011, 12:18:13 »
"На знање ви,главари са владиком" : ХОЋЕМО ТИТУЛУ!!!

Немојте одмах овако велики терет да им стављамо на леђа, знам, и ја је желим више него ишта, али ово је неискусан тим, и цела ова прича је у самом почетку тако да је битно да они успоставе неки систем који ће трајати у континуитету, а он ако не донесе титулу ове године, донеће следеће...

Ван мреже Winnetou

• Члан КК
  • Поруке: 502
  • Activity:
    4.17%
  • Репутација: +284/-174
  • Crvenobelokožac
« Одговор #7 послато: 02 Септембар 2011, 13:58:24 »
Danas smo potpisali dva sponzorska ugovora, sa Lukoilom i sa MD inženjeringom (firma Dragana Ristića) i to oba na 4 godine. Jel' se zna nešto više o detaljima ugovora, koliko dobijamo, jel' se to čekalo pa da se krene sa pojačanjima?

Ван мреже Приморац

• Члан ФК
  • Поруке: 2.723
  • Activity:
    0.67%
  • Репутација: +1186/-470
« Одговор #8 послато: 02 Септембар 2011, 14:10:47 »
Sa Lukoilom ce biti neka prebijanja za onih 2m...pretpostavljam

Ван мреже Ameobi

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0%
« Одговор #9 послато: 02 Септембар 2011, 16:03:13 »
Danas smo potpisali dva sponzorska ugovora, sa Lukoilom i sa MD inženjeringom (firma Dragana Ristića) i to oba na 4 godine. Jel' se zna nešto više o detaljima ugovora, koliko dobijamo, jel' se to čekalo pa da se krene sa pojačanjima?

nije.

Ван мреже ТрапаЦЗВ

• Сметају јој балавци
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.666
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1595/-1505
  • ЦЗБГ
« Одговор #10 послато: 02 Септембар 2011, 23:38:39 »
ako ne turnir, onda neka jaka utakmica, protiv zvucne evropske ekipe...da se pred start sezone da podrska.
Можда нам Кари доведе Бајерн  :icon_svi:  Јес' да у кошарци нису велика европска екипа, ал Звезда-Бајерн је Звезда-Бајерн  :vitez:

Селектор

• Гост
« Одговор #11 послато: 09 Септембар 2011, 18:09:25 »
Желим само да вам пренесем своје најпозитивније утиске о директору Црвене звезде, Давор је заиста, заиста сјајан човек и задовољство је било разговарати и сарађивати са њим. Драго ми је што је један такав позитивна млада особа на тако одговорној и битној позицији у нашем клубу.

Нека његов рад у Црвеној звезди даље говори о њему, засада су моји утисци крајње позитивни.Оно што можда нисте знали јесте да све што ми сви овде пишемо "неко тамо" чита јер је свакако ово идеално место за један квалитетан фидбек.

Ван мреже ЈезоВујак

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 171
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +273/-53
  • ЗВЕЗДА, СРБИЈА!
« Одговор #12 послато: 10 Септембар 2011, 08:13:13 »
Свака част за сјајан интервју.  :clap: Хвала што сте поставили питање које сам послао, и хвала директору што је тако квалитетно, јасно и конкретно одговорио.  :clap:

Све похвале њему и целокупној управи за све што су до сада урадили..  :ziveli2:

Ван мреже Stefi

• Веран као пас
  • Поруке: 574
  • Activity:
    2.5%
  • Репутација: +72/-308
« Одговор #13 послато: 11 Септембар 2011, 12:08:46 »
Jel zna neko kada ce se formirati upravni odbor???Pozdrav svima...

Ван мреже bari91

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 265
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +403/-159
« Одговор #14 послато: 11 Септембар 2011, 12:24:02 »
E ovako, mozda sam ovo vec ranije pominjao...
Cackao sam malo zvanicni sajt nlb lige i naisao sam na dve stvari koje su mi jako zasmetale:
1. Kada se udje na odeljak/link koji je posvecen KK Crvena Zvezda BG, tamo stoji istorija FMPa. To stvarno bode oci. Em sto se grobarima daje materijal da nas zezaju, em sto verujem da svakom zvezdasu smeta tako nesto...
2. Kada se udje u odeljak posvecen MVP igracima NLB lige tokom proteklih sezona... U sezoni kada je MIlan Gurovic imao ubedljivo najveci indeks korisnosti, on jednostavno ne postoji u tabeli, kao da nije ni igrao tu sezonu...a kao prvi na listi stoji Gecevski. Mislim da taj "propust" nije ni malo slucajan....

Zasto ovo pricam... S obzirom da na ovom forumu postoji dosta clanova koji imaju kontakte sa ljudima iz uprave kluba (ameobi, daba, nmp...), bilo bi lepo da neko od tih clanova skrene paznju nekome iz kluba (ko god je za to zaduzen) na ove dve stavke koje sam naveo... pogotovo na prvu...i da se to ispravi sto pre.

Ван мреже nemanja87

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 6.010
  • Activity:
    1.33%
  • Репутација: +1738/-2521
« Одговор #15 послато: 11 Септембар 2011, 12:30:36 »
Cackao sam malo zvanicni sajt nlb lige i naisao sam na dve stvari koje su mi jako zasmetale:
1. Kada se udje na odeljak/link koji je posvecen KK Crvena Zvezda BG, tamo stoji istorija FMPa. To stvarno bode oci. Em sto se grobarima daje materijal da nas zezaju, em sto verujem da svakom zvezdasu smeta tako nesto...
2. Kada se udje u odeljak posvecen MVP igracima NLB lige tokom proteklih sezona... U sezoni kada je MIlan Gurovic imao ubedljivo najveci indeks korisnosti, on jednostavno ne postoji u tabeli, kao da nije ni igrao tu sezonu...a kao prvi na listi stoji Gecevski. Mislim da taj "propust" nije ni malo slucajan....

Zasto ovo pricam... S obzirom da na ovom forumu postoji dosta clanova koji imaju kontakte sa ljudima iz uprave kluba (ameobi, daba, nmp...), bilo bi lepo da neko od tih clanova skrene paznju nekome iz kluba (ko god je za to zaduzen) na ove dve stavke koje sam naveo... pogotovo na prvu...i da se to ispravi sto pre.
Nemoj pogresno da me razumes ali mi i jesmo formalno FMP inace ne bi ni igrali NLB ove sezone.
Narednih 5 godina nosicemo njihovu istoriju dok se ne spojimo ponovo sa Mirkovom Zvezdom.

Ван мреже aragorn

• Махатма Ганди
  • Administrator
  • Поруке: 1.935
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +1346/-401
« Одговор #16 послато: 11 Септембар 2011, 12:33:12 »
Mislim da je prilicno tesko sve to uklopiti, tim pre sto ljudi jos uvek pokusavaju da rasciste sta predstavlja ovaj novi klub. Svakako da ce se tako neke stvari promeniti, al je potrebno vreme, a siguran sam da ce nasi ljudi iz uprave obratiti paznju i na takve stvari, mada rekao bih da je to zaista sada sekundarno i da ima vaznijih stvari koje treba uraditi :)

Al nije lose da se ovakve stvari primete i napomenu ljudima koji ce ovakve stvari ispravjati...

Ван мреже Ameobi

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0%
« Одговор #17 послато: 11 Септембар 2011, 12:33:49 »

Nema tu sta da se promeni, jedino grb, jer stoji grb FMP-a. A sto se istorije tice, jbg, mora da stoji istorija FMP-a, jer KKCZB je naslednik FMP-a. Ne moze da pise istorija KKCZ-a, kada je KKCZ zamrznut, ali i dalje postoji. KKCZ je KKCZB-u dao ime, ali ne i istoriju svoju, jer po planu mi za  tih 5 godina treba opet da budemo KKCZ. A ono sto je najbitnije, ako nesto osvojimo to ce se pripisati KKCZ-u.

Ван мреже necete me prevariti 1970

• За Звездом луд 100%
  • Звезда му је све
  • Поруке: 1.098
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2656/-567
« Одговор #18 послато: 11 Септембар 2011, 12:42:12 »

немој да мислиш да се не решавају све негативне ствари везане за клуб .... али толико их је било у прошлости,да је практично немогуће решити их преко ноћи

идемо правим путем,правимо јак клуб на свим нивоима,са здравим буџетом,способним управним одбором,озбиљним стручним штабом и респектабилном екипом .... када све ово заокружимо,на ред долази поврат угледа Црвене Звезде на просторима бивше нам државе и Европе ... то ћемо постићи кроз крвав рад и "тучу" са непријатељима,који ће нам донети и победе,титуле ... тада ћемо имати снагу да се наш глас далеко чује и уважава ,јер када нападаш са позиције победника све је неупоредиво лакше него када исправљаш криве Дрине ,а у кожи си губитника .... тада ће сви подаци бити тачни и све на свом месту !

Чова нема идеју да игра и гледа НЛБ до краја живота,већ да је игра док не постанемо стални члан ЕЛ друштва (нажалост то можемо једино кроз НЛБ у овом тренутку) ... тада ни профи српска лига уз подршку УЛЕБ неће бити далеко,а тада ..... да не идемо превише у будућност јер је за нас 08.10. најважнији датум у новијој историји клуба ....

Ван мреже bari91

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 265
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +403/-159
« Одговор #19 послато: 11 Септембар 2011, 14:01:20 »
Ljudi, da me ne shvatite pogresno, znam ja da su ove stvari koje sam naveo trenutno sekundarne...samo sto treba neko i na to da obrati paznju, jer se ipak radi o zvanicnom sajtu lige u kojoj ucestvujemo... Posecuje ga hiljade ljudi...
Bilo bi lepo bar kad ne bi stajala nikakva istorija tamo na tom linku, kad vec ne moze da stoji zvezdina. Ovako, izgleda malo bez veze...

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum