Анкета

Да ли би желели да финансијски помогнете клубу кроз чланство или донацију:

Не јер нисам у могућности
Не јер не верујем управи
До 10€ или чланска карта
До 100€
Преко 100€

Аутор Тема: Рад управе клуба  (Прочитано 1864624 пута)

danijelCZ, Петар, redboy, СрбМКД, Боканегра, union99, Reflektor, unanbgd и 7 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже ixvm

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 340
  • Activity:
    9.5%
  • Репутација: +109/-70
  • У срцу моме живиш само ти
Одг: Рад управе клуба
« Одговор #17540 послато: 11 Август 2017, 11:08:05 »
Tu negativnu kampanju bih poredio sa primedbama koju bi recimo neki davljenik u Dunavu mogao da kaže svom spasiocu a tiču se toga da nije lepo manikirao nokte, da mu smrdi iz usta i da je čuo kako nije baš omiljen po vračarskim kafićima. Ja se pak i dalje rukovodim onom da je najbolja mačka ona koja lovi miševe a ne ona koja najlepše prede.

Argumentum ad hominem kampanje ili ti kad nemaš argumente ti popljuni po čoveku.

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 6.781
  • Activity:
    8.17%
  • Репутација: +2217/-4262
  • ....stavio svog ratnika u njenu ikebanu
« Одговор #17541 послато: 11 Август 2017, 11:35:36 »
Ćurković ima vrhunsku karijeru kao golman. A o njemu kao sportskom radniku najbolje neka sude grobari. Nikako ga ne bih stavljao u istu kategoriju kvaliteta sa Čovićem.

A što se tiče samog Čovića i njegove epohe u našem KK, na jednoj strani imamo finansijsku konsolidaciju, uspostavljanje normalnog sistema u klubu, prekid lažne dominacije, 11 trofeja, nezaboravne sezone u Evropi i afirmacija većeg broja košarkaša koji su već postali legende kluba. Na drugoj strani su ove nesmotrene, ili kako god da ih nazovemo, izjave, patkometrija s novinarima i grobosima i sve ono čemu njegovi oponenti daju nerealno veliki značaj neznajući šta drugo da mu prigovore. Tu negativnu kampanju bih poredio sa primedbama koju bi recimo neki davljenik u Dunavu mogao da kaže svom spasiocu a tiču se toga da nije lepo manikirao nokte, da mu smrdi iz usta i da je čuo kako nije baš omiljen po vračarskim kafićima. Ja se pak i dalje rukovodim onom da je najbolja mačka ona koja lovi miševe a ne ona koja najlepše prede.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

ma Curkovic mi je samo prvi pao napamet, mogao sam da uzmem Kokezu, ili mog druga iz skolske klupe, sinisu Krajcinovica...on i sport, on i sportski radnik, kao dan i noc.

Drugo, ne razumes me odakle ja polazim, a to je mantra koji svaki iole pismen sportski rukovodilac koristi....pre mene potop. a sve je u stvari vrlo slicno.  Naravno, a covic ne spada u te, bolje zna da se organizuje, da radi, da trazi..

prosto mi je cudno da stalno se vracas kako je dobar, a stalno zaboravlljas, da nije bilo para za plate. Vidis da i on pati od tog problema, iako je namazan.

na Svetskom prvenstvu 1974 u Nemckoj, posle preliminarnih utaknica, gde smo bili dobri, Komunjare nisu htele da isplate premije, i doslo je do kurslusa....pa prvo pitanje treba da glasi

1. Zasto? da li je bio samo hir, dali strateska odluka
2. ko su bili protagonisti..danas posle 40 godina saznajemo da je amasadador bio covek oji je navodno jurio pavelica, a onda presao kod hrvata da im pomogne da osnuju drzavu. \\nit je Pavelica uhvatio, ali je zato razbio zemlju, Zvao se Loncar.
3. sve je to neko gledao i nije nista preuzeo.da si ti na mestu, sta bi radio,..ja bih otrcaou prvu banku i dao im pare..Nisu.zasto!

Ovo pricam jer smo imali istu situaciju u FK i KK..FK, sampion, umeto da se da lova, isplate igraci, sta se desava? gubljenje licene, igraci strajk, mi da stavljamo na kolac ljude......ili da u KK, sampioni, deremo najbolje timove Evorpe, a para nema? ZASTO? opet slucjanost kao pre 40 godina?

covic sada prvi uspehe, i mora da se bori sa tom vetrenacom ( tih Loncara)- uspeh. zasto je to tako, nemam pojama, ali je tako.

Zasto je andrej otisao iz kluba? da li zato sto se nisu slagali, ili je bas ta stratska odluka bila? malo njima, malo onima....

dok je Groblje, slazem se sa nekim sto je napisao, stavio da su sve institucije radili na tome da se Zvezda sjebe do koske..Zasto?
Da bi dosao neki spasilac, ili da bi je unistili?

Mnogo prljava igra, od prljavih protagonista. Ko je malo cotiji, malo casniji...tesko da mi sa  donosimo odluke, jer ne znamo celu pricu..pa evo, napisao sam primer, tek posle 40 godina, saznajes nesto, i to slucajno, da niko o tome nije napisao ni rec.

covic,, je imao odlicnu ideju da stavi celo SD pod jednu ambrelu, kao sto je Bajern ili Flamengo....samo je pravio greske u koracima, koje trebaju sada godinama da se isprave. Da li lazem ako kazem da je Covic u FK, presona non grata?
« Последња измена: 11 Август 2017, 11:49:51 Red Warrior »

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.046
  • Activity:
    32.17%
  • Репутација: +960/-369
« Одговор #17542 послато: 11 Август 2017, 11:52:06 »
ma Curkovic mi je samo prvi pao napamet, mogao sam da uzmem Kokezu, ili mog druga iz skolske klupe, sinisu Krajcinovica...on i sport, on i sportski radnik, kao dan i noc.

Drugo, ne razumes me odakle ja polazim, a to je mantra koji svaki iole pismen sportski rukovodilac koristi....pre mene potop. a sve je u stvari vrlo slicno.  Naravno, a covic ne spada u te, bolje zna da se organizuje, da radi, da trazi..

prosto mi je cudno da stalno se vracas kako je dobar, a stalno zaboravlljas, da nije bilo para za plate. Vidis da i on pati od tog problema, iako je namazan.

na Svetskom prvenstvu 1974 u Nemckoj, posle preliminarnih utaknica, gde smo bili dobri, Komunjare nisu htele da isplate premije, i doslo je do kurslusa....pa prvo pitanje treba da glasi

1. Zasto? da li je bio samo hir, dali strateska odluka
2. ko su bili protagonisti..danas posle 40 godina saznajemo da je amasadador bio covek oji je navodno jurio pavelica, a onda presao kod hrvata da im pomogne da osnuju drzavu. nit je Pavelica uhvatio, ali je zato razbio zemlju, Zvao se Loncar.
3. sve je to neko gledao i nije nista preuzeo.da si ti na mestu, sta bi radio,..ja bih otrcaou prvu banku i dao im pare..Nisu.zasto!

covic sada prvi uspehe, i mora da se bori sa tom vetrenacom ( tih Loncara)- uspeh. zasto je to tako, nemam pojama, ali je tako.

Zasto je andrej otisao iz kluba? da li zato sto se nisu slagali, ili je bas ta stratska odluka bila? malo njima, malo onima....

dok je Groblje, slazem se sa nekim sto je napisao, stavio da su sve institucije radili na tome da se Zvezda sjebe do koske..Zasto?
Da bi dosao neki spasilac, ili da bi je unistili?

Mnogo prljava igra, od prljavih protagonista. Ko je malo cotiji, malo casniji...tesko da mi sa  donosimo odluke, jer ne znamo celu pricu..pa evo, napisao sam primer, tek posle 40 godina, saznajes nesto, i to slucajno, da niko o tome nije napisao ni rec.

covic,, je imao odlicnu ideju da stavi celo SD pod jednu ambrelu, kao sto je Bajern ili Flamengo....samo je pravio greske u koracima, koje trebaju sada godinama da se isprave. Da li lazem ako kazem da je Covic u FK, presona non grata?
Kako nije bilo para za plate? To je opšte mesto srpske košarke i bilo koji tim koji se bude takmičio na ovom nivou neće moći da uredno izmiruje plate. Ali zato kod Čovića, kad se podvuče crta, sve plate će biti izmirene. Razlog tome je što je nama povećanje vrednosti igračkog kadra i naplata toga jedan od osnovnih izvora finansiranja.
Ne znam koliko si ti blizak KK ali ja sam tokom ovih prethodnih sezona, što po Beogradu što na evropakim gostovanjima, baš dosta puta imao prilike da sedim i razgovaram s ljudima iz stručnog štaba i igračima. I niko od njih nikad nije dovodio u pitanje da će na kraju biti isplaćen. O tome govori i broj tužbi i činjenica da nam se u klub vraćaju igrači prema kojima postoji dug iz prethodnog perioda. A taj dug iz prethodnog perioda je čist dokaz da prethodna sezona nije bila nikakav izuzetak u tom pogledu i da je sva ova priča o nekim sprečenim štrajkovima čist spin i kampanja protiv uprave.

Nikada naravno nije loše ponoviti činjenicu da je ova uprava za šest sezona potrošila 5.5 miliona keša za stare dugove a ciklus ipak završila na pozitivnoj finansijskoj nuli, dok je potencijalna vrednost postojeće ekipe vrlo visoka. Istovremeno sportski rezultati su najbolji u istoriji kluba. Tako će rezonovati svako dobronameran. Ovi ostali će tražiti dlaku u jajetu i kukumavčiti što će Simon svoju aprilsku platu dobiti šest meseci kasnije, zaboravljajući da su upravo za njega pisali da je potrošen igrač na izmaku karijere a on eto ulazi u dvogodišnji ugovor vredan 1.5 miliona evra.

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    8.17%
« Одговор #17543 послато: 11 Август 2017, 12:06:15 »
to onda znas zasto je Andrej otisao izkluba

1. hir
2. neslaganje sa strategijom
3 nesto drugo

Vidis, ja mislim da je OK ako se ne slazes sa strategijom i odes, i cekas svojih 5 min. Covic je to trebao da uradi u FK.  Meni nije jasno zasto se to ne radi? Da je covic otisao iz FK, kada je doslo do kurslusa, vise bi ga postovao.

Zasto je ovo vazno za Andreja. Nije tu ON u pitanju! vec sistem kako te saplicu. dug koliko vladaju ovi iz 45. jednostavno to treba iskoreniti.

Ван мреже milan79

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 9.622
  • Activity:
    18.33%
  • Репутација: +3255/-2492
« Одговор #17544 послато: 11 Август 2017, 12:23:54 »
Može biti da si ti napisao svojevremeno izvanredan post na tu temu. Ljudi recimo kod nas ne mogu da ukapiraju kakve organizacione sposobnosti treba da imaš da bi iskordinirao da se u datom momentu slože sve kockice. Neki dan se opet na forumu pojavilo staro pitanje zašto u prvoj sezoni s Pešićem nismo imali bolji tim. Mnogi ne razumeju da tada ni sa neki preskupim i prekvalitetnim timom ne bismo puno postigli jer je konkurent bio jednoatavno prejak na svim nivoima.

Ako uzmeš faktor nestabilnog priljeva novca, ovisnog o varijabli rezultata, pritiska javnosti i navijača, stvaranje sistema podređenog prvom timu, pa onda i društvene oklnosti , politika , i sve što ide pod to, biti dobar sportski funkcioner je nauka kod nas. U NJemačkoj ili nekada kod nas se to stvaralo, pa si mogao i imati kvalitetne funkcionere, sada je to daleko zahtjevnija disciplina, zahtjevnija možda i od generalnog direktora neke velike kompanije u Srbiji. Generalni direktor ER Srbije pravda rezultate vlasnicima jednom godišnje, ili eventualno kvartalno, dok se ovde iz nedelje u nedelju komentira rad, kritikuje, hvali svaki potez, uz sve to nekada ti jedna lopta može donijeti novac ili naravno odnijeti.

Zato rezultat KK dobija na težini. Jer da je ovo privatna kompanija bez faktora javnosti, skupština društva bi ocjenila rad vrlo visokom ocjenom ,a generalnog nagradila masnim bonusom,

Ван мреже Celtic

• Модератор
  • Activity:
    32.17%
« Одговор #17545 послато: 11 Август 2017, 12:28:31 »

1. hir
3 nesto drugo

Vidis, ja mislim da je OK ako se ne slazes sa strategijom i odes, i cekas svojih 5 min. Covic je to trebao da uradi u FK.  Meni nije jasno zasto se to ne radi? Da je covic otisao iz FK, kada je doslo do kurslusa, vise bi ga postovao.

Zasto je ovo vazno za Andreja. Nije tu ON u pitanju! vec sistem kako te saplicu. dug koliko vladaju ovi iz 45. jednostavno to treba iskoreniti.
Kakve veze ima Čovićeva epizoda u FK sa ovom temom?

Ван мреже milan79

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    18.33%
« Одговор #17546 послато: 11 Август 2017, 12:35:56 »

1. hir
3 nesto drugo

I odlazak Andreja i epizoda u FK, i sve što se događalo unazad 5 godina je deo jednog ciklusa koji se meri krajnjim rezultatom. To je sve što treba navijačima, kada se podvuče crta da je klub finansijski stabilan i ostvaruje rezultate. Na tom putu lomovi, svakakve situacije od politike do terena , su samo deo ukupnog rezultata. Čović ga je položio.

Ako ćemo gledati i neke ključne delove tog ciklusa, možda je određena vrsta autonomije koju si je osigurao jedan od važnijih, uz sposobnost da izazove pravi rat sa raznim strukturama uspostavljanjem ravnoteže pa onda i dominacije u košarci. 

Ja sasvim sigurno nisam neki fan Čovića, ali je pitanje da li bi mi tu bili bez čvrste strukture upravljanja, a to je mogao samo uspostaviti netko tko je prgav po naravi. To je krajnji rezltata.

Ван мреже milan79

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    18.33%
« Одговор #17547 послато: 11 Август 2017, 12:48:33 »
Što se tiče rada u FK, on je ušao u sukob sa Džajom početkom mandata, i već u junu dao onaj intervju u Mozzartu da je projekt Crvene Zvezde takava da na njenom čelu mora biti Džaja. Vrlo brzo je shvatio da ista opasnost vreba i njega i Džaju, samo što je znao uspostaviti odbrambeni mehanizam , dok je Džaja naletio na minu.

U FK je 2016 godina bila loša , kao i sportska sezona. U ovu sezonu smo ušli dobro, i na finansijskom i sportskom planu, i to će biti okidač za sve vrste ratova, pa ćemo vidjeti i jedan malo umereniji pristup kako prolazi jer će biti prljavštine na pretek.

I u KK i FK mine će biti postavljanje iz sličnih medijsko, sportsko političkih centara.

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    8.17%
« Одговор #17548 послато: 11 Август 2017, 12:50:30 »
I odlazak Andreja i epizoda u FK, i sve što se događalo unazad 5 godina je deo jednog ciklusa koji se meri krajnjim rezultatom. To je sve što treba navijačima, kada se podvuče crta da je klub finansijski stabilan i ostvaruje rezultate. Na tom putu lomovi, svakakve situacije od politike do terena , su samo deo ukupnog rezultata. Čović ga je položio.

Ako ćemo gledati i neke ključne delove tog ciklusa, možda je određena vrsta autonomije koju si je osigurao jedan od važnijih, uz sposobnost da izazove pravi rat sa raznim strukturama uspostavljanjem ravnoteže pa onda i dominacije u košarci. 

Ja sasvim sigurno nisam neki fan Čovića, ali je pitanje da li bi mi tu bili bez čvrste strukture upravljanja, a to je mogao samo uspostaviti netko tko je prgav po naravi. To je krajnji rezltata.

to je OK,ja samo pitam na koji nacin funkcionise, jer je nepoznatica za sve nas. dali je hir, kurcenje, strateski, svako moze da nagadja.

Naopako je kad Covic dodje u FK, i pocne da proziva kao VP, predsenika kluba! to je naopako.

i stvari i nije, jer ON tako pokazuje, da itekako ima politika veze, ko je i gde je. i da covic, gde god da je ,mora da bude prva violina. a to je pogresno.

Seltik gore kaze, kakve vezi ima FK sa Covicem, pa pokazuje karakter, i nacin ophodjenja sa nizim sliojem od politicara. Zamisli da je tamo bio neki toplica, pa da njega prozvao!

Nemam ja nista pritiv, da je to tako SADA..ali kada ce mo vodeti a se stvari menjaju, i zasto se ne menjaju, je vece pitanje.

videli ste pre neki dan kako je energoprojekat privatizivan, od nepoznatog coveka..bojovic..

Isto tako, dase sve stavi n ponudu, KK, FK, SD, pojavio bi se neko kao paravan iza koga bi stajali neki...Sto se svodi na pricu da Zvezda, nikada nece biti privatizovana na neki posten naciin. i da vecina, zei da je sisa, kao stene dok ima mleka.

ako je vec to cilj, a nije da sam protiv, vec sam ZA, da se kaze, Zvezda nikada nece biti neciji klub, vec ce uvek predstavljadi firmu od nacionalnog znacaja...Onda neka to kazu, i neka postave najbolje da vode klub, i neka im daju pare da rade.

Ovako, nas samo dele, ko je sposoban a ko ne.

На мрежи daco82

• Члан ФК
  • Поруке: 2.396
  • Activity:
    10.33%
  • Репутација: +1525/-1552
« Одговор #17549 послато: 11 Август 2017, 12:54:11 »
to je OK,ja samo pitam na koji nacin funkcionise, jer je nepoznatica za sve nas. dali je hir, kurcenje, strateski, svako moze da nagadja.

Naopako je kad Covic dodje u FK, i pocne da proziva kao VP, predsenika kluba! to je naopako.

i stvari i nije, jer ON tako pokazuje, da itekako ima politika veze, ko je i gde je. i da covic, gde god da je ,mora da bude prva violina. a to je pogresno.

Seltik gore kaze, kakve vezi ima FK sa Covicem, pa pokazuje karakter, i nacin ophodjenja sa nizim sliojem od politicara. Zamisli da je tamo bio neki toplica, pa da njega prozvao!

Nemam ja nista pritiv, da je to tako SADA..ali kada ce mo vodeti a se stvari menjaju, i zasto se ne menjaju, je vece pitanje.

videli ste pre neki dan kako je energoprojekat privatizivan, od nepoznatog coveka..bojovic..

Isto tako, dase sve stavi n ponudu, KK, FK, SD, pojavio bi se neko kao paravan iza koga bi stajali neki...Sto se svodi na pricu da Zvezda, nikada nece biti privatizovana na neki posten naciin. i da vecina, zei da je sisa, kao stene dok ima mleka.

ako je vec to cilj, a nije da sam protiv, vec sam ZA, da se kaze, Zvezda nikada nece biti neciji klub, vec ce uvek predstavljadi firmu od nacionalnog znacaja...Onda neka to kazu, i neka postave najbolje da vode klub, i neka im daju pare da rade.

Ovako, nas samo dele, ko je sposoban a ko ne.
Mali off, da iskoristim tvoje prisustvo i da se ne mešam u diskusiju, Ratniče kako napreduje knjiga?

Послато са D6603 уз помоћ Тапатока

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    8.17%
« Одговор #17550 послато: 11 Август 2017, 12:56:15 »
Sporo, svaki Dan naletim na nesto novo sto krije

Sent from Sony Z3 using Tapatalk

Ван мреже milan79

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    18.33%
« Одговор #17551 послато: 11 Август 2017, 13:03:09 »
Partizanova dominacija je bila itekako stvarna. Nije bila lazna. Ali nije bila ni sportska. Stvarana je na temeljima urusavanja i gazenja svake konkurencije. Ne samo Zvezde. Osim Zvezde, najocigledniji je primer unistavanja Hemofarma.

Sprega koja i dan danas postoji izmedju medija i KKP je veoma jaka, i svakako se nece unistiti samo sportskim delovanjem. To se meni ne svidja jer ja volim da gledam samo u domenima sporta, ali ne mogu biti slep da ne priznam da je tu u dobroj meri prisutna i politika.

Covic je taj posao uradio savrseno. Za sada, i ne namerava da stane.

Medjutim, obratite paznju na to kako je ovo saopstenje zvucalo. Meni je zvucalo kao kad detetu uzmes zvecku pa se ono naduri. Mi smo sami dali povod Partizanu da likuje. Juce na bljucu intervju sa Aranitovicem gde mu kao prvo pitanje Tegi postavlja, parafraziram, "Dokazao si da ti novac sada nije u prvom planu i da samo zelis da igras!". Dakle, radi medijska hajka, presao je iz ekipe koja placa milijarde igracima koji ne igraju u klub za koji se igra iz moralnih razloga.

Moramo da pazimo, mediji su veoma opasna masinerija. A ta izjava o 100k, nepotkrepljena objasnjenjem, daje dodatno meso Tegeltiji i ostalima da se izdrkavaju na nama.

Opet kazem, saopstenje je trebalo da bude u dva reda, gde se Saniju zeli uspeh i da ga zaobidju povrede. To ne mora biti iskrena zelja, ali takvim saopstenjem prakticno napises da se nisi mnogo pretrgo oko igraca i da on prosto nije uspeo da se izbori u Zvezdi za minute, sto je zapravo i tacno.

Dakle, neko je napisao da Sani Aranitovic nije vredan ovolike rasprave. Pa i nije, ali ovde nije tema on, nego nase "hendlovanje" situacije, koje je bilo na nivou nadurenog derista.

Nisam znao da on piše u Blicu.

Poslao sam na pr@ringieraxelspringer.com, komunikacije@ringier.rs da li je taj čovjek u skladu sa vrednostima njihove grupe. Jebeš novinare, treba dosađivati vlasnicima. Vjerovatno neće odgovoriti, ali bilo bi dobro da dobiju još takvih mailova. IZa njega stoji neki galvni urednik i besmisleno je o tome lamentirati. Treba dosađivati vlasnicima.

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
  • Activity:
    8.17%
« Одговор #17552 послато: 11 Август 2017, 13:26:43 »
Što se tiče rada u FK, on je ušao u sukob sa Džajom početkom mandata, i već u junu dao onaj intervju u Mozzartu da je projekt Crvene Zvezde takava da na njenom čelu mora biti Džaja. Vrlo brzo je shvatio da ista opasnost vreba i njega i Džaju, samo što je znao uspostaviti odbrambeni mehanizam , dok je Džaja naletio na minu.

U FK je 2016 godina bila loša , kao i sportska sezona. U ovu sezonu smo ušli dobro, i na finansijskom i sportskom planu, i to će biti okidač za sve vrste ratova, pa ćemo vidjeti i jedan malo umereniji pristup kako prolazi jer će biti prljavštine na pretek.

I u KK i FK mine će biti postavljanje iz sličnih medijsko, sportsko političkih centara.

to je Milane bio jedan PAKAO, ne radi covica, vec su bile spodobe kao Basanovic, 101, Kokeza,  toncev, Lemajic i ostala bagra. Od prvog dana, svako je radio protiv svakog, ocekivajuci da ko odleti, on uskoci na mesto. dok na kraju, nismo dobili rezultat koji smo dobili.

za to vreme, onaj sa cudnim usnama je samo posmatrao, verovatno uz viski i umirao od smeha. to se isto sada desava u KK. Ova prica pokazuje i karakte igraca koji pretenduju za vrh, i nacin na koji oni komanduju. i kada se neko skrati za pare, izvisi za reklamu i prihode, neko se valja od smeha, a sve preko nasih ledja

Ван мреже Celtic

• Модератор
  • Activity:
    32.17%
« Одговор #17553 послато: 11 Август 2017, 14:32:21 »
Ja sam pitao kakve veze Čović u FK ima s ovom temom a ne sa Čovićem. Jer ovo je tema o radu uprave KK a ne o tome kakav je Čović u FK, FMP, DA ili u svojoj porodici.

Ван мреже sindje

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.049
  • Activity:
    11.33%
  • Репутација: +566/-702
« Одговор #17554 послато: 11 Август 2017, 15:00:53 »
Ratnice, ako ce ti I knjiga biti kao ovi postovi u zadnjih par dana, neces dobro proci na trzistu a verovato ni kod kritike....

Ван мреже wolf

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 3.258
  • Activity:
    3.83%
  • Репутација: +1946/-20762
  • Jedina ljubavi zivota mog !!!
« Одговор #17555 послато: 12 Август 2017, 09:17:14 »
"На данашњи дан пре шест година се завршила агонија и почео препород КК Црвена Звезда!На чело посрнулог гиганта је дошао човек који је знао шта хоће-јак клуб,трофеје и респект у Европи!Тих дана многи су му се смејали на константацију да долази смак дугогодишњег владања ККПа!
Бежали су играчи од нас,за заостале плате односили кошеве,улагали грб,продавали клубске ствари и сви заједно са државом довели клуб до банкрота!А онда,као задњу солуцију и сламку спаса навијачи су видели у њему,човеку који је од распалог клуба направио клуб због којег странци купују своје уговоре од тренутних клубова да би били део наше једине!Клуб који руши рекорде,који скида скалпове највећима у Европи!Клуб достојан свог имена и своје историје!Клуб којег се Европа опет плаши!
На данашњи дан на место председника КК Црвена Звезда дошао је,звездаши устаните,Господин НЕВОЈША ЧОВИЋ!!!"

Post jednig forumasa koji sam video na fb. Hvla za ovaku Zvezdu, hvala za sve yspehe, hvala za stavljanje tacke i unistavanje crno - belog sveta, hvala za raskrinkavanje mafijasko - loovskog udruzenja, hvala za pad kadinjace. Pala je bre. Kadinjaca je pala. MIRNO! Zivela Zvezda!

НА ДАНАШЊИ ДАН: Пре шест година почела нова ера ККЦЗ

« Последња измена: 13 Август 2017, 09:08:17 Nićifor »

На мрежи Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.817
  • Activity:
    43.33%
  • Репутација: +4886/-5309
« Одговор #17556 послато: 12 Август 2017, 16:37:58 »
Pao je i 14 kilometar i kadinjača
Pao je i Dulo, Božo, Džilo ...
Pao je i Peko, Tošo i Danilo ...

Na jučerašnji dan ..

Bilans uspeha - 10 trofeja, polufinale evrokupa + 5 evroliga uzastopnih

Ван мреже estella roja

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 280
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +39/-37
« Одговор #17557 послато: 16 Август 2017, 22:51:02 »
Niko ne komentarise ove izjave Covica i Karica oko eventualnog upliva novca u klub?

На мрежи zoran novak

• Члан ФК
  • Поруке: 603
  • Activity:
    4.33%
  • Репутација: +766/-284
« Одговор #17558 послато: 16 Август 2017, 22:54:21 »
Gde se mogu procitati te izjave ?

Ван мреже estella roja

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 280
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +39/-37

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum