Анкета

Да ли би желели да финансијски помогнете клубу кроз чланство или донацију:

Не јер нисам у могућности
Не јер не верујем управи
До 10€ или чланска карта
До 100€
Преко 100€

Аутор Тема: Рад управе клуба  (Прочитано 1761223 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже cvećka

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан КК
  • Поруке: 1.602
  • Activity:
    20.17%
  • Репутација: +518/-989
  • nisam ja
Одг: Рад управе клуба
« Одговор #17780 послато: 02 Септембар 2017, 22:23:16 »
sve si to lepo napisao, ja samo nemam neki optimizam koji sam imao poslednjih par godina, prosto i jednstavno najuspešniji predsednik u istoriji KK (mada uopšte nisam siguran u taj podatak) je bio najuspešniji samo dok je tu bio Radonjić (iz poštovanja prema velikom Nebojši Popoviću za Radonju ne mogu da kažem najuspešniji trener, po broju titula svakako nije). Pre njega Cović praktično nema sportskih rezultata, za posle ćemo videti, ne znam za primer da je neki trener koji je svega par meseci vodio prosećan klub u ozbiljnoj ligi pa preuzeo veliki klub u najjačem takmičenju, da je imao uspeha.
ako povučemo paralelu sa fk, to je ko da je za trenera fk došao Černišov posle kakve takve zadovoljavajuče sezone u Spartaku. Čak ne bi bio ni u nivou rastavca. Ali da se vratimo na KK.
Posle razlaza a postavljanjem potpuno neiskusnog trenera, trebalo je ćutati zarad sopstvenog dobra. Nadam se da neće, ali ako loše krene kk i ako u decembru ne bude išlo kako treba, vrv bi se tražio novi trener. Ko bi bio slobodan i uspešan i zna kako voditi naš KK. Ali, sad su i ta mala vrata zalupljena. Sve u korist svoje štete.

Ван мреже Jakim

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 247
  • Activity:
    2.67%
  • Репутација: +183/-35
  • Члан клуба Звезда ми је све
« Одговор #17781 послато: 02 Септембар 2017, 22:33:32 »
Najiskrenije, uopšte Vas ne razumem.
Mesecima trošite strašnu energiju i desetine strana upisa da objasnite da li je starije koka ili jaje, da li je važniji Čović ili Radonjić.
Kako je smeo Čović da izjavi ovo ili ono. Ako mislite da ćete Vašom kritikom na forumu uticati na Čovića ili bilo koju osobu stariju od 25 god. grdno se varate.
Ali, da ste tu energiju utrošili na pomoć u akciji "Doniraj i dominiraj" u pronalaženju potencijalnih donatora, sigurno bi smo sada imali najmanje dupliran broj donatora.

Čović i Radonjić su bili ubitačan tandem. Bilo i završilo se. Svima je žao što je ta knjiga završena i ne treba nam podela na navijače koji su za Čovića ili Radonjića. Ali, nema plakanja za bivšom devojkom, pa nema svrhe ni za bivšim trenerom. Radonjić je odlučio da ne želi više da se troši za naš klub i to je legitiman čin. On se umorio od bremena koje nosi trener našeg kluba i doneo odluku.
Hvala mu za sve što je učinio dok je bio trener našeg KK.  Želimo mu svu sreću u daljem trenerskom radu i životu. Radovaćemo se ako nam se putevi jednog dana opet spoje. Ako se to ne desi, ostaće upamćen kao trener koji je, dočekan sa velikom nevericom, uspeo velikim radom da se izbori za emocije navijača.

Ali život ide dalje. Uprava kluba je odlučila da poveri trenersko mesto mladom treneru i želim da ovim putem da pružim punu podršku mladom treneru Dušanu. Potez uprave kluba je za pohvalu.
Kada bi svaka naša firma zaposlila mladog stručnjaka i dodelila mu projekat da vodi, Srbija ne bi imala veliki odliv mladih ljudi.
Da li će Dušan uspeti? Verujem da hoće. Ima energiju i pozitivan pristup životu i radu (bio bi grobar da je drugačije).
Njemu i mladom timu biće teško na početku sezone, pa je važno da na svim utakmicama budemo uz naš tim, jer mladim igračima podrška navijača je zlatna vredna. 
i za kraj upisa- želeo bih da uprava kluba uskoro dovede mitske zveri na poziciji 1 i 4. Zbog svih nas navijača, ali najviše zbog trenera Dušana. Takva dva igrača bi mu olakšala prvu EL sezonu.
Nadam se da će Dušan imati dovoljno vremena i dozvoljenih žutih kartona (kao i bivši trener Radonjić) da bi mogao da dovede naš tim do visina koje navijači žele.

На мрежи daco82

• Члан ФК
  • Поруке: 2.347
  • Activity:
    16%
  • Репутација: +1502/-1490
« Одговор #17782 послато: 02 Септембар 2017, 22:38:50 »
Šta kukate?  Sve je to život, neko odlazi neko dolazi. Jesmo li trebali ostaviti Ljupka Petrovića za doživotnog trenera u Fk? Šta je trebao da uradi Mančester kada je otišao Ferguson? Vreme teče, ljudi se menjaju, rezultati variraju. Sve je to normalno

Послато са D6603 уз помоћ Тапатока

Ван мреже северна страна

• Члан клуба
  • Звезда му је све
  • Поруке: 4.884
  • Activity:
    20.67%
  • Репутација: +1672/-920
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
« Одговор #17783 послато: 02 Септембар 2017, 22:44:38 »
Ni meni stvarno nije jasna ova rasprava vise...

Garantujem da je tesko naci nekog ko je podrzavao Radonju kao ja, ali bukvalno od samog pocetka, bez ikakvog izuzetka. I posle Cibone i posle kupa i posle svih utakmica kad su ga neki smenjivali, neki pljuvali, neki kroz zube mrmljali... Bukvalno sam ga uvek i svuda branio. Ne zato sto sam ja nesto pamet, nego zato sto sam takav, jer sam jednostavno voloe takvog coveka, gospodina i trenera. I uvek ce kod mene biti zlatnim slovima upisan u istoriju Zvezde.

I to je sve. Zatvorena knjiga sto se mene tice. Meni je samo Zvezda bitna. I to nije samo otrcana fraza, jednostavno je tako. Za pojedince se vezujem samo dok su u klubu.

Sada je on otisao iz Zvezde, sada Zvezda ima drugog trenera, nove igrace, nov tim. Pred njima je duga sezona u kojoj ja zelim da uzivam. I koja ce bar meni, biti i vise nego zanimljiva. I ja zelim samo  o tome da razmislja. Samo to me zanima. Sta ce ti momci uraditi, kako ce sve to izgledati. Ne zelim ni jednog trentka da pomisljam kako bi to izgledalo da je ovaj tu, da je onaj tu, da nije ovo uradjeno itd... Uradjeno je sta je uradjeno i kraj.

Aposulutna podrska novom treneru, novim igracima, strucnom stabu!

Misli i energija treba da nam bude usmerena na klub i na one koji su u klubu sad. I to je jedino bitno.

Ван мреже Nićifor

• Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.298
  • Activity:
    14.83%
  • Репутација: +622/-537
« Одговор #17784 послато: 02 Септембар 2017, 22:50:50 »
sve si to lepo napisao, ja samo nemam neki optimizam koji sam imao poslednjih par godina, prosto i jednstavno najuspešniji predsednik u istoriji KK (mada uopšte nisam siguran u taj podatak) je bio najuspešniji samo dok je tu bio Radonjić (iz poštovanja prema velikom Nebojši Popoviću za Radonju ne mogu da kažem najuspešniji trener, po broju titula svakako nije). Pre njega Cović praktično nema sportskih rezultata, za posle ćemo videti, ne znam za primer da je neki trener koji je svega par meseci vodio prosećan klub u ozbiljnoj ligi pa preuzeo veliki klub u najjačem takmičenju, da je imao uspeha.
ako povučemo paralelu sa fk, to je ko da je za trenera fk došao Černišov posle kakve takve zadovoljavajuče sezone u Spartaku. Čak ne bi bio ni u nivou rastavca. Ali da se vratimo na KK.
Posle razlaza a postavljanjem potpuno neiskusnog trenera, trebalo je ćutati zarad sopstvenog dobra. Nadam se da neće, ali ako loše krene kk i ako u decembru ne bude išlo kako treba, vrv bi se tražio novi trener. Ko bi bio slobodan i uspešan i zna kako voditi naš KK. Ali, sad su i ta mala vrata zalupljena. Sve u korist svoje štete.

Ovo ide u nedogled.... a šta bi uradio Radonja da nije bilo Čovića? Mislim uopšte sve te polemike i navika na crno i belo su mi totalno besmislene. Napraviš lako kontrukciju po kojoj je bešto krajnost. Nemojte više ljudi. Uopšte to nema smisla.
@cvećko samo u našoj istoriji imaš takvih trenera koliko hoćeš. I da Ćović jeste najuspešniji predsednik kao što je i Radonja trener u istoriji našeg kluba. Ako se nekom ova ćinjenica ne sviđa ne mora da pokušava da je opovrgava.

Ван мреже Jenkins

• Веран као пас
  • Поруке: 907
  • Activity:
    42.83%
  • Репутација: +273/-166
« Одговор #17785 послато: 02 Септембар 2017, 22:51:43 »
Stavljajte tacku na ovu nepotrebnu raspravu.

Ван мреже IggY79

• Члан КК
  • Поруке: 457
  • Activity:
    30.17%
  • Репутација: +604/-470
« Одговор #17786 послато: 02 Септембар 2017, 22:55:10 »
То за чир можда и Газди да посавјетујеш, појешће га пакост, да не заврши као његов архи-непријатељ.
Na kog 'Gazdu' mislis, ako bi hteo da nam pojasnis, molim te?
Stvarno ne razumem ove podele koje se povremeno javljaju. Naravno da Covicu ne valja sto ima tu naviku da pljucne one koje ga razocaraju ali nemojmo preterivati. Takav kakav je, on je deo tog tandema koji nas je doveo do ovih visina. Radonjic je odlucio da se povuce iz te price, i sta sad? Stvarno ne vidim poentu u mracenju, upiranju prstom i zauzimanju strana (najsmesnije je sto i ne postoje strane obzirom da Radonjic uopste vise i nije u prici).
I da,  Nebojsa Covic mozda nije najbolji predsednik u istoriji Crvene Zvezde ali je prokleto blizu tome. ne bi se ni Radonjic zadrzao ovoliko koliko se zadrzao i uradio sve ovo sa nama, da nije bilo Covica da ga stiti onda kad je pravio greske.

Ван мреже cvećka

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан КК
  • Activity:
    20.17%
  • nisam ja
« Одговор #17787 послато: 02 Септембар 2017, 22:58:34 »
Najiskrenije, uopšte Vas ne razumem.
Mesecima trošite strašnu energiju i desetine strana upisa da objasnite da li je starije koka ili jaje, da li je važniji Čović ili Radonjić.
Kako je smeo Čović da izjavi ovo ili ono. Ako mislite da ćete Vašom kritikom na forumu uticati na Čovića ili bilo koju osobu stariju od 25 god. grdno se varate.
Ali, da ste tu energiju utrošili na pomoć u akciji "Doniraj i dominiraj" u pronalaženju potencijalnih donatora, sigurno bi smo sada imali najmanje dupliran broj donatora.

Čović i Radonjić su bili ubitačan tandem. Bilo i završilo se. Svima je žao što je ta knjiga završena i ne treba nam podela na navijače koji su za Čovića ili Radonjića. Ali, nema plakanja za bivšom devojkom, pa nema svrhe ni za bivšim trenerom. Radonjić je odlučio da ne želi više da se troši za naš klub i to je legitiman čin. On se umorio od bremena koje nosi trener našeg kluba i doneo odluku.
Hvala mu za sve što je učinio dok je bio trener našeg KK.  Želimo mu svu sreću u daljem trenerskom radu i životu. Radovaćemo se ako nam se putevi jednog dana opet spoje. Ako se to ne desi, ostaće upamćen kao trener koji je, dočekan sa velikom nevericom, uspeo velikim radom da se izbori za emocije navijača.

Ali život ide dalje. Uprava kluba je odlučila da poveri trenersko mesto mladom treneru i želim da ovim putem da pružim punu podršku mladom treneru Dušanu. Potez uprave kluba je za pohvalu.
Kada bi svaka naša firma zaposlila mladog stručnjaka i dodelila mu projekat da vodi, Srbija ne bi imala veliki odliv mladih ljudi.
Da li će Dušan uspeti? Verujem da hoće. Ima energiju i pozitivan pristup životu i radu (bio bi grobar da je drugačije).
Njemu i mladom timu biće teško na početku sezone, pa je važno da na svim utakmicama budemo uz naš tim, jer mladim igračima podrška navijača je zlatna vredna. 
i za kraj upisa- želeo bih da uprava kluba uskoro dovede mitske zveri na poziciji 1 i 4. Zbog svih nas navijača, ali najviše zbog trenera Dušana. Takva dva igrača bi mu olakšala prvu EL sezonu.
Nadam se da će Dušan imati dovoljno vremena i dozvoljenih žutih kartona (kao i bivši trener Radonjić) da bi mogao da dovede naš tim do visina koje navijači žele.

ko o ćemu, upućeni o tome zašto pišemo.

pa što čović izjavljuje nešto što ne treba na tv roze ? kad nešto izjavi, ići če komentari.

i da, bivša devojka može da se vrati pogotovo ako vidiš da nova nije nešto i da si je izabrao jer su te neke druge solidne odbile. žao mi je, sami pravite paralele sa bivšim devojkama i sl. Kad se te iste paralele uvrate, na potpuno isti način onda ide sad već čuveno a što pišete o tome što Čović izjavljuje.

i odjednom svi vidoviti i znate da ćemo biti uspešni. Odlično, iz vaših ušiju u božje uši.
jedino znam da je moj optimizam manji. prilično manji.

Ovo ide u nedogled.... a šta bi uradio Radonja da nije bilo Čovića? Mislim uopšte sve te polemike i navika na crno i belo su mi totalno besmislene. Napraviš lako kontrukciju po kojoj je bešto krajnost. Nemojte više ljudi. Uopšte to nema smisla.
@cvećko samo u našoj istoriji imaš takvih trenera koliko hoćeš. I da Ćović jeste najuspešniji predsednik kao što je i Radonja trener u istoriji našeg kluba. Ako se nekom ova ćinjenica ne sviđa ne mora da pokušava da je opovrgava.

Nebojša Popović ima koliko titula sa KK ? po meni je on najjuspešniji trener u istoriji, sad nekome su važnije titule državnog prvaka nekome pobede a kome se ne svidja 10 uzastopnih titula u redu.
« Последња измена: 02 Септембар 2017, 23:03:22 cvećka »

Ван мреже NesaPA

• Члан КК
  • Поруке: 184
  • Activity:
    0.67%
  • Репутација: +80/-66
« Одговор #17788 послато: 02 Септембар 2017, 23:42:45 »
Ni meni stvarno nije jasna ova rasprava vise...
...
K'o da se ne znamo svi mi ovde :)
Uvek, ali uvek, neko pokrene neku temu bitnu/malo bitnu i onda se mnogi upecaju i raspredaju o tome tri dana. Covek ponavlja jedno te isto, vecina se ne slaze i ne znam sto i dalje odgovarate na to a pri tom negodujete. Njegovo je pravo da kaze sta misli, dovoljno je samo jedan odgovor jednog forumasa i ne bi imao skim da se ubedjuje vise.

Inace, cim dodju jos ta planirana pojacanja prestace i ova vrsta price. Nastace druga, neko ce se okomiti na nekog naseg kosarkasa ili trenera i mnogi ce se upecati u tu raspravu da bi taj uzivao gledajuci kako se ostali nerviraju. Sve vec vidjeno.

Ja sam srecan, pomognem kroz donaciju, sagledam da vec imamo sasvim lepu ekipu za pracenje a bice jos bolja, imamo, sve su prilike, vrednog i odgovornog trenera, imamo sposobnog predsednika.....sigurno nas ceka dosta utakmica u Areni sa najjacima u Evropi...pa malo li je. Uzivajte ljudi i ne dozvolite da vam bilo ko i bilo sta kvari srecu.

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 14.071
  • Activity:
    100%
  • Репутација: +4309/-3516
« Одговор #17789 послато: 03 Септембар 2017, 00:00:51 »
Stavljajte tacku na ovu nepotrebnu raspravu.
Amin!

Ван мреже Robbie Fowler

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.138
  • Activity:
    30.17%
  • Репутација: +1796/-531
« Одговор #17790 послато: 03 Септембар 2017, 00:29:23 »
Mohikanac,koga bre da pojede pakost i da dobije cir?Sram te bilo da te sram bude i onog upisa na fudbalskoj reprezentaciji i posebno ovoga.

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 1.717
  • Activity:
    24.33%
  • Репутација: +900/-318
« Одговор #17791 послато: 03 Септембар 2017, 09:54:19 »
Da nemam dobru memoriju pomislio bib da je Čović pre dolaska Radonjića čitavu deceniju neuspešno vodio Zvezdu a ne godinu i po dana, od kojih je prva sezona bila bez takmičarskih ambicija a završila se ipak ozbiljnom borbom sa jednom od najjačih ekipa Partizana u novijoj istoriji, dok je u drugoj sezoni osvojen Kup i obezbeđen plasman na F4 ABA lige s druge pozicije (Partizan bio četvrti).

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Ван мреже luki

• Веран као пас
  • Поруке: 579
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +172/-436
« Одговор #17792 послато: 03 Септембар 2017, 18:16:51 »
Koliko vidim iz do sada procitanog najbolje bi bilo da ugasimo klub jer bez Radonjica /koga inace izuzetno cenim/ klub nema sanse da nastavi sa nekim ozbiljnim funkcionisanjem.

Ван мреже Bagzi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 127
  • Activity:
    15.67%
  • Репутација: +32/-158
« Одговор #17793 послато: 03 Септембар 2017, 18:43:18 »
Mrzelo me i da citam sta se sve ovde ispisalo, nema smisla....Mi smo jedan organizam, koji se sastojao iz Cove-Radonje sistema, i koji je funkcionisao jako dobro, nema potrebe za podelama i prenosenjem krivice...Svi imaju zasluge za uspeh, kao i za neuspeh, a i konacan razlaz je zajednicko maslo, jednostavno nije vise islo i to je to, tacka i kraj.

Covic je veoma dobro vodio FMP pre nas, nikad to nemoj da zaboravite.
Ima 2 titule Jadranske lige sa FMP-om, tri finala.
U EC ima 2 polufinala, dok ovde ima 3-4 osvojena kupa.

Iskljucivo su poslovali kao Mega, malo je ambicija bilo za vise, inace bi rezultati bili dosta zapazeniji, od sredine 90-ih kada je Cova krenuo u pricu do naseg preuzimanja...

Radonjic je bio jedan od najboljih trenera u Aba ligi veoma dugo. Vodio Futuru najuspesnije sto je mogao, kod nas je ostvario svoj potencijal, dokazao kvalitet.

Imali smo srece sa citavom pricom, negde tokom sezone 13/14 se odustalo u bezglavo jurenje za uspesima, i poceo je sistem da se gradi. Imali smo srecu da je Cova premazani lik koji je dugo u ovom sportu, dok Radonja je radio krvavo i imao odlicnu viziju kako mora da se igra, da bi bili ono sto smo bili.

Otisao nam je Radonja svojom voljom, jer nije mogao da izdrzi vise rad u teskim uslovima, a takvi uslovi su nazalost realnost za srpski klub. Hvala mu za sve, postujem njegovu odluku.

Ostao nam je glavni covek citave price, onaj koji zna dosta o ovome, snalazljiv je, koji je preziveo, i prezivece sve vlasti...i pre svega, ima neku veliku zelju da dominiramo i dalje, da se fucking mordor nikada vise ne vrati.

Stoga idemo dalje, stavimo lepo tacku na ovu besmislenu debatu i usput na crno-beli svet koji nam zeli razdor.

Ван мреже cvećka

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан КК
  • Activity:
    20.17%
  • nisam ja
« Одговор #17794 послато: 03 Септембар 2017, 19:07:03 »
nema ovde rasprave čović ili radonjić, toga nema, jedino je žal što to nije ostalo tako.

ono što pričam sve vreme a drugi insinuiraju svašta, je da čović sa zvezdom nije imao uspeha do radonjića i imam zebnju kako će dalje pošto sa tri druga trenera ništa nije uradio do tada. I sa velikim Pešićem i sa totaknim anonimusom Lazićem. Sada imamo slično nešto.

Takodje, koji god sad klub da preuzme Radonjić, ako preuzme, po meni nema šanse da ponovi uspeh i sistem rada kao sa nama.

Mislim da se razlaz desio prebrzo i bez sagledavanja toga da radonjič bez čovića i cović bez radonjića nije to to.  To ukazuju njihovi rezultati pre 2013.  Nit je Radonjić našao klub da vodi nit je Čović našao adekvatnu zamenu kakvu očekuje Zvezdaška javnost. Bio Alimpijević i vredan i pametan ja moram svakom Zvezdašu i glodaru da objašnjavam ko je novi trener Zvezde jer niko nema pojma o tome. Ali niko.

Prosto, da skratim sada babavangisanje mene da ovo neće izaći na dobro i većinu Vas koja kaže ma biče sve ok, meni je najviše žao jer imam osećaj da se Čović nije dovoljno borio da zadrži Radonjića. Imao je ponudu za novi ugovor još u maju nije dovoljno. Jok.
Ako hoćeš da zadržiš trenera koji je sebi i tebi doneo najveće uspehe, ima da se boriš za to dan i noć a mislim da toga nije bilo.

Ван мреже dejank72

• Веран као пас
  • Поруке: 835
  • Activity:
    1.83%
  • Репутација: +378/-683
  • Nema dana a da ne mislim na tebe...
« Одговор #17795 послато: 06 Септембар 2017, 20:33:59 »
Ja mislim da je Radonjić mislio da će imati mnogo slabiji tim jer mu Čović nije dao garancije  koje je ovaj očekivao. Mislio je verovatno Radonjić da je bzvz da prokocka sa nekim slabim timom reputaciju koju je gradio kroz ovih nekoliko sezona. Da li Čović nije smeo (da se zaleće sa obećanjima) ili nije hteo da obećava, pokušavajući da bude u fazonu "uzmi ili ostavi", nemam pojma. Činjenica je da ovakve Zvezde, sistema i kakve takve održivosti ne bi bilo bez Čovića, jer imali smo i ranije sobre trenere, možda i sa većim pedigreom od Radonjićevog pa rezultata nije bilo. Potpuno sam svestan kakav je posao Radonja obavio i šta je sve izdržao. Po toj nekoj snazi je možda i idealan trener za Zvezdu s'obzirom na mentalitet naših navijača i pritisak koji postoji oko Zvezde. Ipak, on je sada nažalost prošlost i nema nam druge nego da verujemo u novog trenera i tim. Mislim da je i Čović pametniji i iskusniji nego kada je preuzeo klub i kada je pravio neke greške, i da će ovu tranziciju izgurati na pravi način. Jedna od prvih stvari koje po meni treba da uradi je što brže kompletiranje rostera i pronalaženje velikog inostranog sponzora. Pa da vidimo.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Ван мреже NekiOlos91

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 241
  • Activity:
    1.83%
  • Репутација: +52/-90
« Одговор #17796 послато: 12 Септембар 2017, 00:02:24 »
Nesto razmisljam... Ocigleddno su neke pare uletele u klub u poslednje vreme mada mozda i nisu, ali dosli su Rocesti i Antic, a tim je skoro kompletiran a nije ni sredina septembra. Covic je imao onaj sastanak sa Karicem skoro, a skoro su krenuli i napadi na Karica od strane rezimskihh novina...evo bas gledam naslovnu za sutrasnji ALO i Srpski Telegraf...da li je to nama Karic usao sa nekim parama, a gospodar zivota i smrti se malo iskompleksirao pa je zbog toga krenuo po Bogiju?  :D

Ван мреже wolf

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 3.221
  • Activity:
    5.83%
  • Репутација: +1919/-20747
  • Jedina ljubavi zivota mog !!!
« Одговор #17797 послато: 12 Септембар 2017, 03:20:09 »
Pozdrav marketingu kkcz uz iskrenu nadu da mogu bolje da osete neke stvari za dobrobit kluba.

На мрежи МilosМilos

• Члан ФК
  • Поруке: 2.091
  • Activity:
    39.33%
  • Репутација: +559/-565
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #17798 послато: 15 Септембар 2017, 19:46:27 »
Dali ce biti online prodaje karata za Evroligu, zna li se?

Ван мреже северна страна

• Члан клуба
  • Звезда му је све
  • Поруке: 4.884
  • Activity:
    20.67%
  • Репутација: +1672/-920
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
« Одговор #17799 послато: 15 Септембар 2017, 20:00:27 »
Dali ce biti online prodaje karata za Evroligu, zna li se?

Klub nema nista sa tim, prodaja karata je na Eventimu, oni organizuju to.

Trebalo bi da postoji online, ali samo kada je u Areni, ali nije na principu iticketa nego preko neta kupis kartu i onda moras da odes da ih podignes na odredjenim blagajnama eventima. Ali mislim da prosle godine nije postojala ta mogucnost za bas sve meceve.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum