Анкета

Да ли би желели да финансијски помогнете клубу кроз чланство или донацију:

Не јер нисам у могућности
Не јер не верујем управи
До 10€ или чланска карта
До 100€
Преко 100€

Аутор Тема: Рад управе клуба  (Прочитано 1883512 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже candlebox

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.252
  • Activity:
    3%
  • Репутација: +750/-1464
Одг: Рад управе клуба
« Одговор #18020 послато: 05 Октобар 2017, 12:54:40 »
Ne znam gdje da okacim, pa ako nije za ovu temu prebacite, a ima veze sa radom uprave u krajnoj liniji.

http://www.novosti.rs/vesti/sport.295.html:689110-EVROLIGA-SE-SIRI-Bajern-i-prvak-Francuske-dobijaju-mesto .

Jbg, jednostavno ocigledno nemamo marketinski potencijal za ovu el.

Ван мреже Александар95

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.671
  • Activity:
    7.67%
  • Репутација: +1092/-934
  • Гомила нелогичних потеза због љубави.
« Одговор #18021 послато: 05 Октобар 2017, 13:00:59 »
Ne znam gdje da okacim, pa ako nije za ovu temu prebacite, a ima veze sa radom uprave u krajnoj liniji.

http://www.novosti.rs/vesti/sport.295.html:689110-EVROLIGA-SE-SIRI-Bajern-i-prvak-Francuske-dobijaju-mesto .

Ne razumem kakve veze ima ovo sa našim marketinškim potencijalom?

Sent from my MI 5s using Tapatalk
« Последња измена: 05 Октобар 2017, 13:07:10 Александар95 »

Ван мреже mostarac

• Члан КК
  • Поруке: 1.135
  • Activity:
    13.17%
  • Репутација: +576/-259
« Одговор #18022 послато: 05 Октобар 2017, 13:05:46 »
Ovde je u pitanju samo novac i tržište Nemačke i Francuske. EL je obična trgovačka organizacija.

На мрежи psychokiller

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 406
  • Activity:
    8.67%
  • Репутација: +202/-275
« Одговор #18023 послато: 07 Октобар 2017, 23:29:45 »

Na koga je mislio pod "urednici Arene"?
I isto tako na koje emisije misli, a i ulice ove kad pominje ne mogu skontati o kome se radi?
Ako neko zna, nek' napiše, a prevashodno me zanima ovo "urednici Arene"?

A i (ne)vezano za to, zašto je u emisiji "u obruču" kad je poslednji put gostovao, u jednom trenutku "pecnuo" Edina i Koleta nešto u smislu da sjede u nekoj kafani (čak je i naveo naziv kafane ako se ne varam) i da pričaju s nekim ljudima o njemu/Zvezdi (vjerovatno ne dobro), nemam pojma, bar sam tako ja skontao.

Ako zna neko nešto više, zanima me o kome i o čemu se radi.

Ван мреже MiletaLisica

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 58
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +16/-19
« Одговор #18024 послато: 07 Октобар 2017, 23:37:04 »

Nema ni San Antonio,al to nema nikakve veze sa nasom upravom,ne znaci ovo da nema mesta za nas u El vec samo da se siri i da se nadam se ide ka dve konferencije u buducnosti.

Ван мреже ddacha

• Члан КК
  • Поруке: 97
  • Activity:
    3%
  • Репутација: +31/-20
« Одговор #18025 послато: 08 Октобар 2017, 02:07:33 »

Dobijaju pozivnicu za iduću godinu, ne višegodišnji ugovor koji bi mi želeli.

Ван мреже Zvezdin Vojvoda

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.290
  • Activity:
    1.33%
  • Репутација: +371/-239
« Одговор #18026 послато: 08 Октобар 2017, 12:19:10 »
Ово проширење ће нама само отежати ситуацију, још мање опција за довођење младих Американаца за паре које ми имамо. Под хитно морамо да размишљамо у смеру како повећати буџет за идућу сезону.

Ван мреже северна страна

• Члан клуба
  • Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.055
  • Activity:
    9.83%
  • Репутација: +1734/-970
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
« Одговор #18027 послато: 08 Октобар 2017, 12:51:32 »
Ово проширење ће нама само отежати ситуацију, још мање опција за довођење младих Американаца за паре које ми имамо. Под хитно морамо да размишљамо у смеру како повећати буџет за идућу сезону.

Pa nije se prosiril liga za 10 ekipa, bas ce nesto mnogo da se trziste promeni zbog 2 ekipe.

Pa evo primer Lesora, koji je imao ugovor sa Bambergom, ucesnikom iste EL i koji je hteo iskljucivo kod nas kad je cuo da ga hocemo. Cak je koliko sam ja cuo, otpustio i menadzera (Raskovica) koji ga je ubedjivao da ostane tamo i potpisao sa Miskom koji ga je doveo ovde.

На мрежи Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.923
  • Activity:
    46.5%
  • Репутација: +4932/-5333
« Одговор #18028 послато: 08 Октобар 2017, 12:52:51 »
Znači, imaćemo minimum sledeće sezone (ukoliko se plasiramo preko AbA lige), 34 evroligaških utakmica ... Neprocenjiva škola !

Ван мреже Bagzi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 328
  • Activity:
    3%
  • Репутација: +99/-343
« Одговор #18029 послато: 08 Октобар 2017, 13:28:53 »

Podrzavam prosirenje i ne verujem da to nesto utice na nas...Mi i onako retko cemo igrati cetvrtfinale, dok ovo je duza EL sa svim benefitima iste za nas...

Vise razmisljam u smeru uvecanja budzeta razvojnog tima, ili veceg upliva srestava, za igrace koji su na dvojnoj, gde ih mi placamo, a igraju u FMPu...Zasto razni Gosevi, novi Boldeni i slicni ne bi zavrsavali tamo, jer nisu preskupi to se zna...

Koledz igraci i razni pravi talenti, moraju prvo tamo da igraju i da se razvijaju, a posle toga kod nas da se prebace...jer obrnutim putem, predstoji nam potencijalna tuga i patnja sa njima koji su nedorasli za visi nivo, rezultati nasi koji ce opasno da trpe, i na kraju moze da se desi, da te koledz i ostale prospekte ni ne razvijemo propisno (ne prodamo papreno, ili uopste), i jos pretrpimo rezultatske traume... Govorili su i drugi ovde, na previsokom nivou smo jednostavno...
A nasi ciljevi su previsoki da bi se igrali, Jadranska je moranje, ali bas moranje za nas, dok u EL ne bi bilo fino da se brukamo sa 5-25, kao svojevremeno groblje sa 2-12....to direktno utice i na losu atmosferu, i na ocajni upliv novca od ulaznica, pobeda itd...

U nasem razvojnom timu je spas, moramo kako znamo i umemo da osposobimo taj pogon koji imamo, da nekako zalicimo na Megu, da dignemo na visi nivo, samim tim sto bi ulozili znacajno vise, dobili bi vise i kvalitenije...to direktno nama koristi...

Ван мреже manucar

• Веран као пас
  • Поруке: 547
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +215/-197
« Одговор #18030 послато: 08 Октобар 2017, 13:52:34 »
Ne vidim kako to negativno može na nas da utiče proširenje EL. Mi igrače potpisujemo (pre svega mislim na strance) čekajući neki pogodan momenat u njihovim statusima, znači ispod cene. Tako je bilo ranije, tako će biti i nadalje. Više klubova u Evroligi ne može tu da promeni ništa.

Ja mislim da Evroliga luta malo. Primarni cilj im je bio da se zadrži trenutni model (16 klubova, 11 A licenci) na 10 godina.
5 mesta bez desetogodišnjeg ugovora bi im služila za neku filtraciju, kako bi se nakon određenog vremena izdvojili klubovi koji imaju najbolji kontinuitet u svim segmentima funkcionisanja. Drugim rečima, probrali bi najstabilnije za dodatne višegodišnje ugovore, i na kraju zatvorili ligu. Bila bi to neka NBA priča.

Međutim, oni se sada odlučuju da dodaju još 2 tima. Jedan sa specijalnom pozivnicom, i jednu kartu koja bi im vratila Francusko tržište.
Mene čak ne bi čudilo da se na kraju vrate na 24 kluba, jer prosto odricanje od nekih bogatih zemalja i konkretnih tržišta nije finansijski isplativo.
Nama takav neki model najviše i odgovara.

Ван мреже redboy

• Moderator
  • Поруке: 2.048
  • Activity:
    14.33%
  • Репутација: +736/-587
  • Звездо,хвала ти што постојиш.Волим те бесконачно.
« Одговор #18031 послато: 08 Октобар 2017, 14:37:15 »
Ne vidim kako to negativno može na nas da utiče proširenje EL. Mi igrače potpisujemo (pre svega mislim na strance) čekajući neki pogodan momenat u njihovim statusima, znači ispod cene. Tako je bilo ranije, tako će biti i nadalje. Više klubova u Evroligi ne može tu da promeni ništa.

Ja mislim da Evroliga luta malo. Primarni cilj im je bio da se zadrži trenutni model (16 klubova, 11 A licenci) na 10 godina.
5 mesta bez desetogodišnjeg ugovora bi im služila za neku filtraciju, kako bi se nakon određenog vremena izdvojili klubovi koji imaju najbolji kontinuitet u svim segmentima funkcionisanja. Drugim rečima, probrali bi najstabilnije za dodatne višegodišnje ugovore, i na kraju zatvorili ligu. Bila bi to neka NBA priča.

Međutim, oni se sada odlučuju da dodaju još 2 tima. Jedan sa specijalnom pozivnicom, i jednu kartu koja bi im vratila Francusko tržište.
Mene čak ne bi čudilo da se na kraju vrate na 24 kluba, jer prosto odricanje od nekih bogatih zemalja i konkretnih tržišta nije finansijski isplativo.
Nama takav neki model najviše i odgovara.
Ja se slazem s tobom u potpunosti,ali imam malo hard core stav.
Ne da malo lutaju,nego ne znaju gde biju i sta da rade,nigde vizije i nikakve strategije.
Dakle nisu samo tupsoni u FIBA,ocigledno ih imas i u ECA.
Nek ubace onda Berlin,Pariz i London gde su najveca i najbogatija trzista,nek izbace onda po par Spanskih i Turskih klubova,vrlo jednostavno resenje.
Ali ne Jordi ima strategiju da ubacuje sto vise Spanskih klubova,a to se zove nepotizam
ili sukob interesa.
Navoroucenije,nek izbalansiraju malo geografiju i drzave i gradove odakle dolaze..

Ван мреже Александар95

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.671
  • Activity:
    7.67%
  • Репутација: +1092/-934
  • Гомила нелогичних потеза због љубави.
« Одговор #18032 послато: 08 Октобар 2017, 14:45:11 »
Pa u EL ima samo 2 turska kluba, to je baš neki minimum, gde ćeš manje od toga. Španskih već ima možda previše, mada svih 5 svakako kvalitetom pripadaju Evroligi.

Sa druge strane, Francuska zaslužuje tog jednog predstavnika, dok Nemci iz godine u godinu imaju sve jaču i jaču ligu i sve više se ulaže, tako da ima smisla dati im još jedno mesto.

Sent from my MI 5s using Tapatalk

Ван мреже manucar

• Веран као пас
  • Поруке: 547
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +215/-197
« Одговор #18033 послато: 08 Октобар 2017, 15:03:19 »
Ja se slazem s tobom u potpunosti,ali imam malo hard core stav.
Ne da malo lutaju,nego ne znaju gde biju i sta da rade,nigde vizije i nikakve strategije.
Dakle nisu samo tupsoni u FIBA,ocigledno ih imas i u ECA.
Nek ubace onda Berlin,Pariz i London gde su najveca i najbogatija trzista,nek izbace onda po par Spanskih i Turskih klubova,vrlo jednostavno resenje.
Ali ne Jordi ima strategiju da ubacuje sto vise Spanskih klubova,a to se zove nepotizam
ili sukob interesa.
Navoroucenije,nek izbalansiraju malo geografiju i drzave i gradove odakle dolaze..
Možda su im ti nerezonski potezi malo i iznuđeni, čini se da su panično i bez puno analize donosili neke odluke.
Mislim, prošlog leta postavljena jedna strategija, sada već teže vraćanju u prvobitno stanje.

Liga od 16 klubova, u trenutku kada Fiba pokreće svoje takmičenje, za mene je bio neverovatan potez.
U fazonu, mi uzimamo ovih 16, a vama evo sve ostalo.
Srećom po njih, Fiba se pokazala kao veliki blefer i sa nekim smešnim ulaganjima formirala ligu trećeg ranga u Evropi.

Videćemo kako će se stvari odvijati u nekom narednom periodu, ali ECA jednostavno mora da povlači najjednostavnije poteze, bez previše egzibicija. To ih može održati u ovom statusu, koji je jako dobar, dominantan.

Iz našeg ugla, što više klubova, to bolje.

На мрежи Goblin

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 432
  • Activity:
    4.17%
  • Репутација: +162/-190
« Одговор #18034 послато: 15 Октобар 2017, 22:31:36 »
Pred pocetak sezone sam pisao kako verujem u da je ovaj tim konkurentan za ABA ligu, ali da ce morati da se trose u abi vise u odnosu na prethodne ezone. Naravno da ce da bude jos pobeda ali i poraza. Sto se mene tice vazna je aba liga cak i da je osvojimo sa 4 mesta pred plej of. Tako da ne pisem na ovoj temi zbog vecerasnjeg poraza vec zbog toga sto me od priprema tisti neko nezadovoljstvo organizacijom:

1. Alimpijevic. Verujem u njega, verujem da ce prica da bude potpuno ista kao sa Radonjicem. Bice nesigurnosti, posrtanja, nezrelih gresaka...ali verujem da ima potencijal da razbija Real, Barsu...I u tome je poenta, nismo trebali da sviramo k...u vec smo trebali da ga ostavimo u FMP jos barem 2 sezone. Sada mi nekako  haoticno deluju i FMP i Zvezda. Bice bolje, igraci ce da se upoznaju, uigraju, neki ce da otpadnu, neki dodju...

2. Bjelica + Keselj + Seslija + Djumic imaju verovatno bar 300.000 evra godisnju platu. Zar nismo tim novcem mogli da dovedemo jednog krstenog igraca?! A poenta je da niko ovde nije od njih ocekivao da razbija pa da su podbacili. Tj, znali smo kako ce da izgledaju.

3. Davidovac + Apic. Sta koj k...c radimo sa njima, imaju o minuta. Ako se ovako nastavi procice kao Rakicevic. Posle svega meni je Rakicevic totalna enigma. U pocetku sam mislio da je potencijal, sad nemam pojma ni dal ima talenat, nit dal ga nema, a onda postavljam pitanje a koj smo ga moj dovodili. Sta da ocekujem od njega, al da ga forsiramo, jurimo?!
Iskreno, ne verujem da ce Davidovac i Apic da nas iznenade kao Kalinic npr. Ali mogu da budu sasvim odlicni za FMP nivo, da odigraju nekih 4-5 sezone pa da pokusaju da se unovce u inostranstvo. Jer jbg ne moze FMP da ima samo 18-o/19-o godisnjake.

4. J&J Jovanovic mi deluje dosta bolje od Borise i Tejica, sva trojica imaju talenat ali Jovanovic kakav god da je pokazao vecu zelju nego Borisa i tejic zajedno. Al jbg, nije isto da vi ubacite nekog mlado igraca u petorci sa Jopvice, Djenkom, Cirbesom/kuzmicem. I da ubacite Jankovica u petorci sa Radicevicem, Lazarevicem, Dangubicem i Jankovicem. I sta da ocekujemo od Jovanovica da uradi?
Jankovic, ako hoce da radi moze da ima odlicnu karijeru. Ali jos u pripremama se videlo se nije snasao. Po neni je bolje da je u fmp.

Neka moja zelja, jos za  vreme priprema:

FMP:

1.Covic, Pot (mada bih radije Rebica), Uskokovic (jos je mlad da bude druga opcija kada se lome utakmice)
2. Radanov, Lazarevic, momirov
3. Davodovac, Nenadic
4. Apic, Borisa, Bursac
5. Odzo, Jankovic

I Rakicevic ?! nemam pojma

Ostali out!

Ван мреже tokyo

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 209
  • Activity:
    8.17%
  • Репутација: +257/-22
« Одговор #18035 послато: 24 Октобар 2017, 18:21:14 »

Pričam dosta ovih dana sa drugarima starim Zvezdašima o sadašnjem trenutku KK,i što više pričamo i analiziramo logičnih odgovora je sve manje.Poslednji događaj oko Radeta Zagorca pokrenuo je dosta tema.Svi smo se složili da bi u ovom trenutku Zagorac bio moguće jako kvalitetno pojačanje.Pitanje je zašto nije završio kod nas?Dva su moguća razloga.Prvi je da je procenjeno da igrački ne bi doprineo ekipi.Drugi je loša finansijska situacija.
  Ako je drugi razlog presudio,ne znam šta da kažem.Rezime je dakle,da posle 4 pune godine igranja Evrolige(uspešnog igranja),prodaje Kalinića i Gudure za po milion Eura,Bobija za nešto manje,i ostalih igrača da ne nabrajam više,klub očajno stoji finansijski.Sprdali smo se pre neku godinu sa izjavama DV i Danilovića da ih je dugogodišnje igranje Evrolige finansijski urnisalo.To se i nama izgleda dešava.Ništa dakle ne vredi ni ulazak IMG u Evroligu,klub koji iz godine u godinu igra sve bolje i kvalitetnije nema ništa od toga.Još gore,ne da nema,nego je u finansijskom kolapsu.
    Zašto nam je onda toliki nož pod grlom da moramo da osvojimo ABA ligu,kada od Evrolige,osim naravno sportskog i navijačkog motiva,finansijske vajde očigledno nema.Dajmo onda treneru,stručnom štabu i momcima neko vreme da rade bez pritiska.Naravno da je cilj da se uzmu svi domaći trofeji što se sportske strane tiče,a što se tiče očajne finansijske situacije,to je pitanje za klub.Da li se isplati igranje Evrolige?Koliko vidimo u zadnje 4 godine,jako slabo.Gotovo da se i ne isplati.Mi smo imali mnogo bolju finansijsku situaciju pre sezona 2012-13 i 2013-14.dok Evroligu još nismo videli.
    Pa nas još i deru da mi kao klub moramo da finansiramo semafor u Bg Areni za F4 EL,a taj F4 nažalost videti nećemo baš zbog očajne finansijske situacije.Pa još klub plaća ratu za taj semafor od novca navijača iz akcije Di D.Pa još od novca iz akcije D i D novac za autobuse do Čačka i Vršca.Evroligaš.Dužan za autobuski prevoz po Srbiji i ko zna za šta još.
    Ovim ne prozivam nikoga ni lično ni grupno,samo iznosim osnovnu činjenicu da je kristalno jasno da se Crvenoj Zvezdi kao klubu igranje Evrolige finansijski ne isplati.Ili ja ne razumem neke stvari.

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 12.603
  • Activity:
    81.5%
  • Репутација: +5907/-2245
« Одговор #18036 послато: 24 Октобар 2017, 18:30:21 »
Nažalost takva je situacija sa košarkom u Evropi. Samo kad ovo pričaš nemoj da zaboraviš da su nam i prihosi, makar većina njih, vezani za EL. Nagrade za pobede, pare od karata, verovatno nešto više pare od sponzora, sigurno višee para od igrača koje smo prodali. Znači na guzove, ali preživeli smo. Bez toga bi bili palanačka ekipa i bez para i bez sportskih uspeha. Ovo što radi groblje je 100% uz pomoć države, bez te pomoći bi bili pri dnu ABA lige.

Ван мреже северна страна

• Члан клуба
  • Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.055
  • Activity:
    9.83%
  • Репутација: +1734/-970
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
« Одговор #18037 послато: 24 Октобар 2017, 18:34:47 »

Pričam dosta ovih dana sa drugarima starim Zvezdašima o sadašnjem trenutku KK,i što više pričamo i analiziramo logičnih odgovora je sve manje.Poslednji događaj oko Radeta Zagorca pokrenuo je dosta tema.Svi smo se složili da bi u ovom trenutku Zagorac bio moguće jako kvalitetno pojačanje.Pitanje je zašto nije završio kod nas?Dva su moguća razloga.Prvi je da je procenjeno da igrački ne bi doprineo ekipi.Drugi je loša finansijska situacija.
  Ako je drugi razlog presudio,ne znam šta da kažem.Rezime je dakle,da posle 4 pune godine igranja Evrolige(uspešnog igranja),prodaje Kalinića i Gudure za po milion Eura,Bobija za nešto manje,i ostalih igrača da ne nabrajam više,klub očajno stoji finansijski.Sprdali smo se pre neku godinu sa izjavama DV i Danilovića da ih je dugogodišnje igranje Evrolige finansijski urnisalo.To se i nama izgleda dešava.Ništa dakle ne vredi ni ulazak IMG u Evroligu,klub koji iz godine u godinu igra sve bolje i kvalitetnije nema ništa od toga.Još gore,ne da nema,nego je u finansijskom kolapsu.
    Zašto nam je onda toliki nož pod grlom da moramo da osvojimo ABA ligu,kada od Evrolige,osim naravno sportskog i navijačkog motiva,finansijske vajde očigledno nema.Dajmo onda treneru,stručnom štabu i momcima neko vreme da rade bez pritiska.Naravno da je cilj da se uzmu svi domaći trofeji što se sportske strane tiče,a što se tiče očajne finansijske situacije,to je pitanje za klub.Da li se isplati igranje Evrolige?Koliko vidimo u zadnje 4 godine,jako slabo.Gotovo da se i ne isplati.Mi smo imali mnogo bolju finansijsku situaciju pre sezona 2012-13 i 2013-14.dok Evroligu još nismo videli.
    Pa nas još i deru da mi kao klub moramo da finansiramo semafor u Bg Areni za F4 EL,a taj F4 nažalost videti nećemo baš zbog očajne finansijske situacije.Pa još klub plaća ratu za taj semafor od novca navijača iz akcije Di D.Pa još od novca iz akcije D i D novac za autobuse do Čačka i Vršca.Evroligaš.Dužan za autobuski prevoz po Srbiji i ko zna za šta još.
    Ovim ne prozivam nikoga ni lično ni grupno,samo iznosim osnovnu činjenicu da je kristalno jasno da se Crvenoj Zvezdi kao klubu igranje Evrolige finansijski ne isplati.Ili ja ne razumem neke stvari.

Pa nije on neki proizvod na rafu supermarketa pa samo platis i nosis. Valjda se pita i on mesto, njegov menadzer.... Mozda on nece, mozda menadzer....

Ako su i pare u pitanju, ako je tacna cifra koju je partizan ponudio, pa je l mislis da je logicno da damo Zagorcu vise para od Rocestija i Feldina? Nebitno sad da l imamo ili nemamo te pare....

Kao drugo, mi planiramo jos nekog igraca da dovedemo, mecemo sigurno sve pare da spucamo na jednog igraca koji je pitanje da l moze nesto mnogo da pomogne.

Evroligu igramo jer nam to daje mogucnost da nam dodju jedan Rocesti, jedan Fledin, pa takva nada evropeske kosarke Lesor, koji je imao ugovor sa Broseom ali je na licno insistiranje hteo kod nas, cak promenio menadzera da bi dosao. Ne znam sta bi ti, da immamo neogranicen budzet ako igramo EL? Vec imamo dosta ozbiljnih igraca u ekipi, logicno je da nemamo jos puno prostora u budzetu. Nista cudno...

A to oko Arene, ne placamo mi semafor. Samo smo dali deo para za to sad, a Arena ce nam to sve odbiti od zakupa za utakmice i treninge.
« Последња измена: 24 Октобар 2017, 18:41:23 северна страна »

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 12.603
  • Activity:
    81.5%
  • Репутација: +5907/-2245
« Одговор #18038 послато: 24 Октобар 2017, 18:37:40 »
Evroligu igramo jer nam to daje mogucnost da nam dodju jedan Rocesti, jedan Fledin, pa takva nada evropeske kosarke Feldin, koji je imao ugovor sa Broseom ali je na licno insistiranje hteo kod nas, cak promenio menadzera da bi dosao. treninge.
Za ovo boldovano si nešto omanuo?

Ван мреже Winnetou

• Члан КК
  • Поруке: 502
  • Activity:
    6.17%
  • Репутација: +284/-174
  • Crvenobelokožac
« Одговор #18039 послато: 24 Октобар 2017, 18:38:26 »
Mislio je na Lesora, očigledno.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum