Анкета

Да ли би желели да финансијски помогнете клубу кроз чланство или донацију:

Не јер нисам у могућности
Не јер не верујем управи
До 10€ или чланска карта
До 100€
Преко 100€

Аутор Тема: Рад управе клуба  (Прочитано 1857096 пута)

Red hart, Чворовић, EmptyClip, Dexon, sindje, Goxy, Torh, bm, Frache, Zvezdin Vojvoda, ТСЦЗ, VladoSokolac, musemic, nele_chi, Stringerbell, Микса, nikmir, duka79, Акциони потенцијал, Baraba, aleksandar 991, chee, beast, Боканегра, Gorgi, markone1412, Лазар022, X.H., bohandeco, Vladan Dr, whynot, milwaukee, anevrc, nemanjadjoric, frenky, sasa87, ajkula_bg, Duh sa sekirom, IggY79, Россия, zkenic, Сале ЦЗБГ, Душан С., MohikanacDzek, sinisa, jjooccaa, Deda Stanoje, Aco92, Фурија, ludi_sever, ssalle, bowyer и 14 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Капетан

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.515
  • Activity:
    9.17%
  • Репутација: +276/-732
Одг: Рад управе клуба
« Одговор #18640 послато: 14 Новембар 2017, 23:57:21 »
Mislim da je CSKA prošle godine imao blizu 40 miliona dolara budžet,ispravite ako griješim

Грешиш.На тих 40 милона додаш и наш од прошле године и близу си  :biggrin:

Ван мреже Fidel@

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.130
  • Activity:
    32.33%
  • Репутација: +1399/-1865
« Одговор #18641 послато: 14 Новембар 2017, 23:59:07 »
Edin Avdic je rekao jednom da cska ima budzet "kolko god treba" i nije daleko od istine. Zvanicno prosle sezone 35 miliona.
Nisam mogao vjerovati (a ne vjerujem ni sad) kad su momci komentatori na sportklubu u jednom momentu rekli da CSKA ima veći budžet od dvije NBA ekipe,rekli su i koje su to ekipe ali se ne sjećam
Nešto mi to djeluje nevjerovatno...

Ван мреже candlebox

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.252
  • Activity:
    21.5%
  • Репутација: +750/-1463
« Одговор #18642 послато: 15 Новембар 2017, 00:09:09 »
Nadam se da uprava Makabija  vec podnela ostavke zbog poraza od -20 kuci od raspada od Efesa sa sve Stimarom na back up centru.

Laso je vec na izlaznim vratima kao i celokupna uprava jer upravo su izgubili sa 30 razlike primili 105 koseva od ekipe koja je do juce imala jednu pobedu.

Preskupi Himki samo 28 razlike izgubio na strani a Shved neka vrati onih 3.5 miliona godisnje plate.

U javnosti je  teranje uprave, trenera i igraca vec uveliko uzelo maha jer se brukamo u El.
Kakve veze ovo ima sa zvezdom?

Svi ovi klubovi nemaju nikakvih briga oko el, neki imaju ugovore, nekima aposlutno ne zavisi nista od el.

Nijedan od ovih nema akciju gdje navijaci uplacuju donacije klubu, a da predstavnici i pokretaci te iste akcije svakim danom zapusavaju usta tim istim navijacima, nedozovljavajuci ima da vode apsoultno opravdanu polemiku vezanu za buducnost kluba.

На мрежи ognja

• Члан КК
  • Поруке: 3.362
  • Activity:
    48.83%
  • Репутација: +1887/-1175
« Одговор #18643 послато: 15 Новембар 2017, 00:10:23 »
Nisam mogao vjerovati (a ne vjerujem ni sad) kad su momci komentatori na sportklubu u jednom momentu rekli da CSKA ima veći budžet od dvije NBA ekipe,rekli su i koje su to ekipe ali se ne sjećam

Nije nemoguce. CSKA je definicija drzavnog projekta. Dok je Rusije bice i CSKA.

На мрежи Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.029
  • Activity:
    32.67%
  • Репутација: +955/-359
« Одговор #18644 послато: 15 Новембар 2017, 00:14:58 »
Kakve veze ovo ima sa zvezdom?

Svi ovi klubovi nemaju nikakvih briga oko el, neki imaju ugovore, nekima aposlutno ne zavisi nista od el.

Nijedan od ovih nema akciju gdje navijaci uplacuju donacije klubu, a da predstavnici i pokretaci te iste akcije svakim danom zapusavaju usta tim istim navijacima, nedozovljavajuci ima da vode apsoultno opravdanu polemiku vezanu za buducnost kluba.
Jesi donirao nešto kad već pominješ akciju?

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Ван мреже candlebox

• Звезда му је све
  • Activity:
    21.5%
« Одговор #18645 послато: 15 Новембар 2017, 00:30:24 »
Jesi donirao nešto kad već pominješ akciju?

Jesam. 2x ljetos.
Nemam potrebu da na takav nacin postanem clan kkrsb.

Niti volim takav vid paznje.

На мрежи Celtic

• Модератор
  • Activity:
    32.67%
« Одговор #18646 послато: 15 Новембар 2017, 00:35:07 »
Jesam. 2x ljetos.
Nemam potrebu da na takav nacin postanem clan kkrsb.

Niti volim takav vid paznje.
Svaka čast ali u svakom slučaju izbroj do deset pre nego što sledeći put pomeneš akciju D&D.

Ван мреже candlebox

• Звезда му је све
  • Activity:
    21.5%
« Одговор #18647 послато: 15 Новембар 2017, 00:38:10 »
Nikad nista lose nisam ni ponislio niti rekao za akciju.

Samo me iritira svakodnevno pominjanje poraza reala, barse itd i pominjanje nezahvalnih navijaca kkcz.

Udjem procitam skroz korektnu raspravu forumasa na temu intervjua, finansija, buducnosti... i provokaciju uvijek istog clana uvijek istim upisom, samo se zamjene imena klubova koji su izgubili.

На мрежи Celtic

• Модератор
  • Activity:
    32.67%
« Одговор #18648 послато: 15 Новембар 2017, 00:52:30 »

Samo me iritira svakodnevno pominjanje poraza reala, barse itd i pominjanje nezahvalnih navijaca kkcz.

Udjem procitam skroz korektnu raspravu forumasa na temu intervjua, finansija, buducnosti... i provokaciju uvijek istog clana uvijek istim upisom, samo se zamjene imena klubova koji su izgubili.
Da ne vodimo ovde dalju raspravu, siguran sam da si shvatio moju sugestiju.

На мрежи северна страна

• Члан клуба
  • Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.014
  • Activity:
    13%
  • Репутација: +1715/-953
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
« Одговор #18649 послато: 15 Новембар 2017, 00:54:15 »

Masis sustinu i zamnjujes teze. Nema potrebe za tim.

Covek je dao lep primer danasnjih rezultata. Da smo mi nekim slucajem tako prosli pa to bi bila opasna kuknjava. Otpustao bi se trener, igraci proglasavni invalidima itd. A ovde lepo mozemo da vidimo da je sve to normalno, da nije smak sveta, da je EL vrlo jako takmicenje gde nije bruka izgubiti nekad i velikom razlikom. Da ako izgubis tako, nije zavrsena sezona, nije trener amater i igraci za KLS.

Mi dobili Makabi i Barsu, izgubili 4 meca. Ovaj Efes koji je pregazio Makabi, startivao je sa 0:5. Mi da smo tako startivali to bi bio rat. Ljudi nastavili, vezali 2 poraza i idu dalje, jure top8.

A kod nas se na temi za CSKA pise da ljudi ne dolaze na utakmicu jer nemamo sanse za top 8, a ima jos 24 kola da se odigra.

На мрежи МilosМilos

• Члан ФК
  • Поруке: 2.446
  • Activity:
    63.33%
  • Репутација: +678/-781
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #18650 послато: 15 Новембар 2017, 07:48:19 »
@candlebox Znaci Zvezda ima veci imperativ pobede od Reala zbog budućnosti kluba? To je kao da kazes da mi u fudbalu moramo da pobedimo Arsenal a Real ne mora jer ima zagarantovanu buducnost? Mislis da je Covic lud pa ne bi doveo bolje igrace da je imao vise cash - a? Mislis da ne bismo doveli jos 2,3 igraca da mozemo, e bas ih nismo doveli zbog budućnosti kluba da se ne zaduzimo jos milion, kad vec insistiras na budućnosti kluba, jedino ako ne zelis da nam sledece godine sponzor  bude Anta?

На мрежи ognja

• Члан КК
  • Activity:
    48.83%
« Одговор #18651 послато: 15 Новембар 2017, 07:53:21 »
@candlebox Znaci Zvezda ima veci imperativ pobede od Reala zbog budućnosti kluba? To je kao da kazes da mi u fudbalu moramo da pobedimo Arsenal a Real ne mora jer ima zagarantovanu buducnost? Mislis da je Covic lud pa ne bi doveo bolje igrace da je imao vise cash - a? Mislis da ne bismo doveli jos 2,3 igraca da mozemo, e bas ih nismo doveli zbog budućnosti kluba da se ne zaduzimo jos milion, kad vec insistiras na budućnosti kluba, jedino ako ne zelis da nam sledece godine sponzor  bude Anta?

Tuzno je to brate, kad gledas koliko kukamo i kenjamo, i ne uzivamo u trenutku. Sutradan nece niko iz regiona ici u evroligu ne zbog uspeha ili neuspeha, vec ce evroliga biti zatvorena i samo za bogate.

Mi ovde tupimo da li cemo da imamo 10, 5 ili 15 pobeda.

Uzivajmo u ovome sto imamo, jer ne znamo koliko ce da traje.

На мрежи МilosМilos

• Члан ФК
  • Activity:
    63.33%
« Одговор #18652 послато: 15 Новембар 2017, 08:08:56 »
Tuzno je to brate, kad gledas koliko kukamo i kenjamo, i ne uzivamo u trenutku. Sutradan nece niko iz regiona ici u evroligu ne zbog uspeha ili neuspeha, vec ce evroliga biti zatvorena i samo za bogate.

Mi ovde tupimo da li cemo da imamo 10, 5 ili 15 pobeda.

Uzivajmo u ovome sto imamo, jer ne znamo koliko ce da traje.
ja sutra idem sa zenom i dvoje dece, nije mi jasno da je slabo interesovanje, prelazim 200 km zbog Zvezde i nije mi tesko vece su sanse da cemo izgubiti pa opet idem, ne idem zbog pobede vec zbog ljubavi prema Zvezdi. Sto se tice Evrolige ako se zatvore zbog para skroz a ne bude klubova sa ovih prostora to bi bilo kao svetsko prvenstvo bez najboljih reprezentacija, pa mi smo maltene izmuslili kosarku u Evropi, sav moderni zamah, taktike i akcije evropske kosarke su pokrenuti sa ovih prostora, definitivno da Liga mora imati vise klubova nego sada.

На мрежи ognja

• Члан КК
  • Activity:
    48.83%
« Одговор #18653 послато: 15 Новембар 2017, 08:16:30 »
Skroz tacno bratko, ali to je cilj, pare a ne tradicija. Srbija je kolevka kosarke, ali zabole njih dupe za to. Vidis da i ovaj minimalni budzet ne mozemo da skrpimo.

На мрежи EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 8.795
  • Activity:
    46%
  • Репутација: +4331/-9072
  • "реалиста"
« Одговор #18654 послато: 15 Новембар 2017, 09:20:51 »
Znaci Zvezda ima veci imperativ pobede od Reala zbog budućnosti kluba?

Taко је. Реалу су финансије и резултат одвојени, нама финансије зависе од резултата. То су концептуално различите, а самим тим и неупоредиве ситуације.

Ван мреже Carmelo

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.238
  • Activity:
    2.83%
  • Репутација: +1009/-1247
« Одговор #18655 послато: 15 Новембар 2017, 10:21:45 »

Kako da ne.

Da je to tako - bili bi šampioni Evrope 8 od 10 x. A pre 4 godine na sve pare nisu imali krštenog 2.pleja i izgubili su finale kada se Teo umorio.

Emotivan istup Čovića juče...prilično iskren, bez uvijanja. Obećana sredstva nisu stigla da ne kažem da su preusmerena u komšiluk.

Za rezervnog centra nam ipak ne treba 700 K, ali ga moramo pažljivo odabrati, jer da je Peri potrebna adekvatna zamena - jeste.

На мрежи МilosМilos

• Члан ФК
  • Activity:
    63.33%
« Одговор #18656 послато: 15 Новембар 2017, 10:28:52 »
@ EMPTI Ok,neka gledamo iz te perspektive ali tu dolazi pitanje finansija i tu dolazimo do cinjenice da smo osakaceni za potencijalne sponzore i verovatno za nekih 1 000 000 evra manji budzet imamo nego proslih sezona gledajuci na realno stanje a ne projektovani u kom je Arena puna u svakoj utakmici a vidimo da nije,gde smo mi podbacili a pljujemo upravu.
Uzmimo tezu da evntualno neko drugi preuzme klub,tu dolazimo do dva scenarija a to je prvi gde se pumpa nekoliko miliona,instant ekipa sezonu,dve gde sve zavisi od politike i gde sve moze da se prospe u danu,kao sto smo vec iskusili i gde opet niko ne moze da garantuje rezultat i cilj a to bi bio FF ove godine, za koji jos nije kasno ali vreme prolazi.
I druga opcija da nas uzme neko drugi, a taj ne postoji.
Znaci ostaje nam Covic makar i po cenu da ne napravimo rezultat ove godine ali se ne zaduzimo jos vise.
Moje misljenje je da Covic treba da izadje i javno kaze koliki je tacan dug kao sto je u pocetku i radio.

On ne gresi cesto ali mislim da je napravio fail kad je po malo lozio masu za FF a na kraju bas nemamo ekipu tog kalibra i da su se tu navijaci koji se loze samo na rezultat malo razocarali ali po meni trenutno ne postoji bolja opcija od njega jer je napravio cuda,mada mi je malo nejasno odakle bas toliki dug a ipak smo dosta prihodovali od navijaca i transfera,nesto mi tu ne stima bar za pola duga,mozda i gresim ali ako neko nekko moze da nabroji stavke duga i prihoda neka objavi ovde ako je informisan.
Za mene je bilo ocekivano da budemu u minusu nekih milion pa i malo vise ali 3 i nesto miliona je dobra cifra.
Jedino ako se pare nisu sklonile na stranu u slucaju da ga oteraju,jer ulozio je on svojeg kapitala,npr. pare od Boldena su isle Zvezdi a mogao je da ih uzme za sebe,onda trening kompleks koji koristimo,igramo utakmice itd...

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 14.554
  • Activity:
    99.5%
  • Репутација: +4437/-3809
« Одговор #18657 послато: 15 Новембар 2017, 10:33:02 »
Ovde se Cova opasno zajebunio.Ocekivana je lova a oni nas izradili samo tako

На мрежи МilosМilos

• Члан ФК
  • Activity:
    63.33%
« Одговор #18658 послато: 15 Новембар 2017, 10:37:10 »
E pa o tome sam pisao,jedno je projektovani a drugo realni budzet,uz pritisak i ukidanje sponzora od strane vlasti i pada posete tesko je napraviti ekipu i dovesti dobrog iskusnog trenera,mi smo podbacili zajedno sa upravom.

Ван мреже Centarfor

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 214
  • Activity:
    7.17%
  • Репутација: +191/-151
  • Kad Sever zvoni, ti Zvezdo tad ne kloni...
« Одговор #18659 послато: 15 Новембар 2017, 11:00:12 »
Slažem se sa tezom da nam opstanak kluba i njegov dalji razvoj zavisi od rezultata više nego Realu i sličnima, ali ovde je reč o nezadovoljstvu i ogromnoj akumulaciji razočarenja kada izgubimo. To je po meni retrogradna aktivnost simpatizera (ne navijača!) prema svom klubu. Ta negativna energija se širi i na igrače u vidu neverovatnog pritiska, a znamo da pritisak samo pojačava mogućnost pravljenja grešaka, i generalno smanjuje kvalitet igara velike većine naših igrača. Ne razumem zašto bi sad pravili dodatni pritisak na košarkaše kada su oni samim svojim dolaskom u Zvezdu znali da ulaze u sportsko bratstvo koje prate milioni Srba, i da je pritisak imanentna kategorija.
Treba davati podršku momcima i kad greše, vratiće nam oni to!

Poslato sa EVA-L09 uz pomoć Tapatoka

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum