Анкета

Да ли би желели да финансијски помогнете клубу кроз чланство или донацију:

Не јер нисам у могућности
Не јер не верујем управи
До 10€ или чланска карта
До 100€
Преко 100€

Аутор Тема: Рад управе клуба  (Прочитано 1793466 пута)

0 чланова и 3 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Шомикс

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 483
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +191/-151
Одг: Рад управе клуба
« Одговор #20 послато: 11 Септембар 2011, 14:18:40 »
Nemoj pogresno da me razumes ali mi i jesmo formalno FMP inace ne bi ni igrali NLB ove sezone.
Narednih 5 godina nosicemo njihovu istoriju dok se ne spojimo ponovo sa Mirkovom Zvezdom.
Некима треба цртати изгледа.Шта вам је јел посећујете гробарске сајтове превише?!
Формално,правно,како год ФМП је угашен!
Правно је ово нови клуб!
Спортски гледано,ми смо и даље Звезда!
Историјски гледано (трофејно),ми крећемо од нуле!
Гледано са стране СД Црвена Звезда ми њих представљамо и трофеју иду у СД Црвена Звезда као што је ишло и од стране тренутно замрзнутог клуба,искључиво због финансијских неприлика!
АМИН!

Ван мреже nemanja87

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.983
  • Activity:
    3.67%
  • Репутација: +1728/-2508
« Одговор #21 послато: 11 Септембар 2011, 15:25:31 »
Некима треба цртати изгледа.Шта вам је јел посећујете гробарске сајтове превише?!
Формално,правно,како год ФМП је угашен!
Правно је ово нови клуб!
Спортски гледано,ми смо и даље Звезда!
Историјски гледано (трофејно),ми крећемо од нуле!
Гледано са стране СД Црвена Звезда ми њих представљамо и трофеју иду у СД Црвена Звезда као што је ишло и од стране тренутно замрзнутог клуба,искључиво због финансијских неприлика!
АМИН!
Pa ja jedino ako treba da ti nacrtam.
Ovo je formalno i pravno FMP koji je promenio ime i grb u Crvena Zvezda Beograd uz saglasnost SD Crvena Zvezda.Istoriju ce nositi FMP-a kao i igrati u NLB-u jer je taj klub izborio jadransku ligu prosle sezone.
Znaci ovo nije novi klub i ne krece od nule.
Da je tako morao bi da krene od beton lige.
Molim te da se sledeci put malo informises pre nego sto pocnes da tvrdis nesto tako decidirano.

Ван мреже Kole_kkrs

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 429
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +125/-47
« Одговор #22 послато: 11 Септембар 2011, 17:12:19 »
Zahvalio bih vam se na intervjuu sa Davorom. Nazalost nisam imao priliku da mu posaljem neko pitanje a voleo bih jer mi je on prvi trener koji me je naucio prve kosarkaske korake. Osnovao je klub KK Cerak i odmah uspostavio saradnju sa FMP-om gde bi kasnije najbolji igraci odlazili. Tako je krenuo i Nikola Rebic, bas tim putem a sada vazi za najperspektivnijeg ''keca'' u Evropi. Mogu da potvrdim da se radi o sposobnom i dobrom coveku. Drago mi je sto je stigao do ovako velikog kluba.

Ван мреже Шомикс

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0%
« Одговор #23 послато: 11 Септембар 2011, 17:38:39 »
Ovo je formalno i pravno FMP koji je promenio ime i grb u Crvena Zvezda Beograd uz saglasnost SD Crvena Zvezda.Istoriju ce nositi FMP-a kao i igrati u NLB-u jer je taj klub izborio jadransku ligu prosle sezone.
Molim te da se sledeci put malo informises pre nego sto pocnes da tvrdis nesto tako decidirano.
Информиши се ти.Шта ти мислиш да су сви овде луди,да је читаво СД и Делије пристало да бодри ФМП?!
1)Јел ти читаш уопште изјаве Човића и људи из клуба или ти је главни извор информисања колумна искомплексираног гробара са СОС канала?!
2)Опште познато је да НЛБ лига прима у ову лигу одређени број тимова који побољшава квалитет исте.Значи ми као клуб са највише навијача у бившој Југи,смо један од најатрактивнијих клубова и њима је у интересу да ми играмо.Зар мислиш да би било у интересу било кога на овим просторима да пошаље Звезду у бетон лигу?!Будите озбиљни,то никада није ни била опција,превише смо ми велики за тако нешто.
3)Ово што си написао није истина и погледај мало на нету видео изјаве Човића и ведећеш да изјављује ово је нови клуб.
Овај клуб креће од нуле (финансијске),то је и поента.Јер нема финансијску омчу око врата,то је и суштина целе приче.Све је урађено у складу са новим законом о спорту.
По твоијим речима испаде да ми навијамо за ФМП,то никако није истина,који ***** је онда вођена и расправа са СД ЦЗ и са Делијама и зашто су долазиле легенде клуба на управни одбор?Да би навијали за ФМП?!
Схватам ја да овде није све баш најчистије,али ми се диже коса на глави када неко прича знаш ми смо ФМП ми смо наследили њихову историју.Ми смо ЗВезда и почните тако размишљати.
Стока је основана под називом КК Југословенска народна армија,па јел ико прича ишта о томе и била је под тим називом до 53 године,мислим.
Немам ја ништа лично против тебе,него та твоја прича да смо ми ФМП не пије воду.Ако то јесте тако,онда који ***** пишемо уопште сада о Звезди.
Молио бих админе да замоле управу да пошаље одговор на ово питање,на наш форум.У кратким цртама и да једном за сва времена завршимо причу о томе ко смо и шта смо,правно,спортски како год...

Ван мреже nemanja87

• Activity:
    3.67%
« Одговор #24 послато: 11 Септембар 2011, 17:59:58 »
Информиши се ти.Шта ти мислиш да су сви овде луди,да је читаво СД и Делије пристало да бодри ФМП?!
1)Јел ти читаш уопште изјаве Човића и људи из клуба или ти је главни извор информисања колумна искомплексираног гробара са СОС канала?!
2)Опште познато је да НЛБ лига прима у ову лигу одређени број тимова који побољшава квалитет исте.Значи ми као клуб са највише навијача у бившој Југи,смо један од најатрактивнијих клубова и њима је у интересу да ми играмо.Зар мислиш да би било у интересу било кога на овим просторима да пошаље Звезду у бетон лигу?!Будите озбиљни,то никада није ни била опција,превише смо ми велики за тако нешто.
3)Ово што си написао није истина и погледај мало на нету видео изјаве Човића и ведећеш да изјављује ово је нови клуб.
Овај клуб креће од нуле (финансијске),то је и поента.Јер нема финансијску омчу око врата,то је и суштина целе приче.Све је урађено у складу са новим законом о спорту.
По твоијим речима испаде да ми навијамо за ФМП,то никако није истина,који ***** је онда вођена и расправа са СД ЦЗ и са Делијама и зашто су долазиле легенде клуба на управни одбор?Да би навијали за ФМП?!
Схватам ја да овде није све баш најчистије,али ми се диже коса на глави када неко прича знаш ми смо ФМП ми смо наследили њихову историју.Ми смо ЗВезда и почните тако размишљати.
Стока је основана под називом КК Југословенска народна армија,па јел ико прича ишта о томе и била је под тим називом до 53 године,мислим.
Немам ја ништа лично против тебе,него та твоја прича да смо ми ФМП не пије воду.Ако то јесте тако,онда који ***** пишемо уопште сада о Звезди.
Молио бих админе да замоле управу да пошаље одговор на ово питање,на наш форум.У кратким цртама и да једном за сва времена завршимо причу о томе ко смо и шта смо,правно,спортски како год...
Ja bi voleo da je tako kao sto ti pricas ali nazalost nije.
Tako ce biti ja se nadam samo ovih 5 godina,nadam se i manje.
Meni je jedino tu ostalo nerazjasnjeno oko trofeja,tj taj potpisani ugovor kako trofeji idu nasem SD-u?Receno je da idu nama ali mene zanima kako je to pravno izvezdeno kada ovaj klub ne moze biti clan SD-a jer vec postoji legitimni KKCZ.Da li bi trofej odmah isao u SD ili bi pripao KKCZBG-u tj bivsem FMP-u pa posle 5 godina pripao SDCZ-u?
Da li ce onda svi trofeji FMP-a pripasti nama za 5 godina?
Nije ni meni sve tu najjasnije.

Ван мреже Jar Jar

• Члан КК
  • Поруке: 1.139
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +490/-228
« Одговор #25 послато: 11 Септембар 2011, 18:03:18 »

Тачно од речи до речи.

Да смо се фузионисали имали би ККЦЗ= ККЦЗ+ФМП+ 13 милиона дуга
Да смо основали нови клуб имали би ККЦЗБ= ККЦЗ+ФМП+0 дуга+ бетон лига
Овако имамо ККЦЗ стари клуб замрзнут+13 милиона дуга, ККЦЗБ= ФМП+ наш грб+ наше име+ наши играчи+ NLB liga

Ковач је то добро објаснио пре месец дана

Ковач:
Цитат
1) Постоје 2 клуба: ФМП Железник и Црвена звезда.
- ФМП је стабилан, председник је Човић.
- Црвена звезда дугује 13 милиона, има рачун у блокади и само два избора, а) да се угаси и престане да постоји и б) да на неки начин, у сарадњи са неким другим клубом настави да постоји. Трећег нема. Клуб у оваквој ситуацији не може да живи и функционише.
2) Звезда има традицију, Звезда је бренд, институција. Звезда има навијаче, армију иза себе. ФМП има све осим тога. Звезда пропада, а милионска армија ту не може ништа. Могу да је извуку само они који је воле/симпатишу, имају новац, углед и могућност за такво нешто, а уз то знају да би могли да имају и личног интереса. Наравно таквих нема много.
3) Јављају се као решења Човић, Ђилас, Ристић, Анђелковић. Не знам шта је пре тога било између свих њих, углавном, сложили су се да пробају сви заједно. Ђилас је градоначелник, има одређену врсту моћи, Ристић паре, Човић паре, знање, подршку навијача и клуб за сарадњу!
4) Уколико се Звезда фузионише са ФМП-ом, престаје да постоји. Онда постаје нови клуб. Налази се друго решење.
5) Црвена звезда формално постоји, како би се сачували трофеји, традиција. Како би се сачувала Звезда каква је била од 1945, али се не такмичи! Такорећи, клуб је замрзнут, постојаће, неће се такмичити.
6) ФМП више не постоји. Уместо ФМП-а постоји ККЦЗБГД. Играчи КК Црвене звезде прелазе легално у нови клуб, као и играчи ФМП-а. Сада дакле имамо ККЦЗБГД који постоји, а у ствари је само наследник ФМП-а са новим именом. Као када су они некада променили име у Рефлекс! Дакле, само промена имена, како би се колико-толико наставила традиција имена "Црвена звезда". Клуб нормално функционише, има нову управу, Скупштину, ако да Бог, Карија на клупи и Човића као председника. За то време, ККЦЗ је замрзнут, а одређени проценат од зараде новог клуба одлази њему, као и новац од продаје играча који су одатле послати у нови(Цвеле, Недовић, Лешић, Николић).
7) Тако се функционише 5 година, а верује се да ће за то време дугови према повериоцима на различит начин(град/држава(тј. Ђилас), спонзори(тј. Ристић и још пар њих)) бити исплаћени и клубу коначно била скинута омча са врата. У тих пет година, трофеји ће припасти старом клубу, јер председник, тј. Човић може да одлучи да све што се освоји иде старом клубу. Баш ме брига шта ће да кажу гробари и Спортал за то. Трофеји иду у наше витрине и спортско друштво.
8 ) Након тога, ККЦЗ се "одмрзава" и почиње поново да постоји. Играчи клуба ККЦЗБГД ће бити "продати" старом клубу, тренер такође, можда дође и нови, наравно, ко зна шта ће бити до тада. Овај клуб ККЦЗБГД наставља да постоји као филијала наше Звезде. Може да мења име у ФМП, Рефлекс, КК Човић, то нас не занима. Тамо ће бити клинци нашег клуба и све остало што иде филијали.
« Последња измена: 11 Септембар 2011, 18:09:55 Jar Jar »

Ван мреже Шомикс

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0%
« Одговор #26 послато: 11 Септембар 2011, 19:26:33 »
@Јар Јар
Немања написао да је ово формално и правно ФМП а ти дајеш текст Ковача где пише да ФМП више не постоји.
Шта хоћете да кажете тиме?!Па људи шта смо ми онда?!Свестан сам ја да је све ово јако компликовано,али ако може неко од админа да да одговор и да тај одговор залепи на форум да се престане више шпекулисати о томе и да нас разни квази новинари не провоцирају,као и да не читам на званичној страници НЛБ-а историју ФМП и да гледам њихов грб.
Ако је ово ФМП,нека се каже јавно,ја га нећу наредних 5 година пратити нити ћу плаћати чланарину и сезонску.Радије ћу прихватити да пет година будемо замрзнути без трофеја него да бодрим клуб чији председник храни свој его тиме што је створио клуб којим може срушити Партизан.
Ја превасходно волим Звезду,никада нећу имати комплекс од њих па макар још 20 година били без титуле и макар играли трећу лигу,овако чини ми се да се неке ствари гурају под тепих или су људи неинформисани и падају под утицај сточара и њихових коментара.
И каква је то фора имамо ми историју ФМП-а али ако освојимо неке трофеје они се након  5 година приписују ККЦЗ јер то одлучује председник?!
Трофеји иду у наше витрине али историју имамо ФМП-а,колико нелогичних ствари?!
Зашто председник не каже јавно ми настављамо историју КК ЦЗ и трофеји иду у ККЦЗ који је члан СД ЦЗ и ми немамо више ништа са ФМП-ом.Самим тим би се решио притисака од стране навијача и уклонио све недоумице.
Апелујем још једном на админе да покушају доћи до одговора на ово питање и да нам га пренесу,по узору на интервју са директором КК...чега год.

Ван мреже nemanja87

• Activity:
    3.67%
« Одговор #27 послато: 11 Септембар 2011, 19:54:31 »
@Јар Јар
Немања написао да је ово формално и правно ФМП а ти дајеш текст Ковача где пише да ФМП више не постоји.
Шта хоћете да кажете тиме?!Па људи шта смо ми онда?!Свестан сам ја да је све ово јако компликовано,али ако може неко од админа да да одговор и да тај одговор залепи на форум да се престане више шпекулисати о томе и да нас разни квази новинари не провоцирају,као и да не читам на званичној страници НЛБ-а историју ФМП и да гледам њихов грб.
Ако је ово ФМП,нека се каже јавно,ја га нећу наредних 5 година пратити нити ћу плаћати чланарину и сезонску.Радије ћу прихватити да пет година будемо замрзнути без трофеја него да бодрим клуб чији председник храни свој его тиме што је створио клуб којим може срушити Партизан.
Ја превасходно волим Звезду,никада нећу имати комплекс од њих па макар још 20 година били без титуле и макар играли трећу лигу,овако чини ми се да се неке ствари гурају под тепих или су људи неинформисани и падају под утицај сточара и њихових коментара.
И каква је то фора имамо ми историју ФМП-а али ако освојимо неке трофеје они се након  5 година приписују ККЦЗ јер то одлучује председник?!
Трофеји иду у наше витрине али историју имамо ФМП-а,колико нелогичних ствари?!
Зашто председник не каже јавно ми настављамо историју КК ЦЗ и трофеји иду у ККЦЗ који је члан СД ЦЗ и ми немамо више ништа са ФМП-ом.Самим тим би се решио притисака од стране навијача и уклонио све недоумице.
Апелујем још једном на админе да покушају доћи до одговора на ово питање и да нам га пренесу,по узору на интервју са директором КК...чега год.
Tacno je da je taj klub formalno naslednik FMP ili FMP sa nasim imenom ali zasto ti ne bi navijao za njega ovih 5 godina ako ce se vec ti potencijalno osvojeni troffeji za 5 godina dodati na one nase stare.Onda ti fakticki navijas za onu staru Zvezdu,da bude trofejnija,bolja.Zar ne?
Mene jedino interesuje kako je to pravno regulisano sto se tice trofeja jer ovaj klub nije clan SD-a.
Komsije pokusavaju na sve razne nacine da ubede zvezdasku javnost kako ne trebaju da navijaju za ovaj klub jer ga se i sami plase.Radice oni to cele sezone.
Iskreno ja na to i ne obracam previse paznje.Po meni je klub u kojem ce igrati Nedovic,Cvele,Nikolic,Vuk,Rakocevic,mozda Milicic,mozda Radmanovic,koji ce pratiti armija Delija,klub koji ce biti mocan i osvajati trofeje a uz sve to nositi grb i dres Crvene Zvezde vise ta moja Zvezda nego klub u kojem igraju Balaban,Lesic,Braca Milosevic...i koji ce sluziti za sprdnju. 

Ван мреже Jar Jar

• Члан КК
  • Activity:
    0.33%
« Одговор #28 послато: 11 Септембар 2011, 20:01:41 »
Шомикс
Цитат
ФМП више не постоји. Уместо ФМП-а постоји ККЦЗБГД. Играчи КК Црвене звезде прелазе легално у нови клуб, као и играчи ФМП-а. Сада дакле имамо ККЦЗБГД који постоји, а у ствари је само наследник ФМП-а са новим именом. Као када су они некада променили име у Рефлекс! Дакле, само промена имена, како би се колико-толико наставила традиција имена "Црвена звезда". Клуб нормално функционише, има нову управу, Скупштину, ако да Бог, Карија на клупи и Човића као председника. За то време, ККЦЗ је замрзнут, а одређени проценат од зараде новог клуба одлази њему, као и новац од продаје играча који су одатле послати у нови(Цвеле, Недовић, Лешић, Николић)
.

Болдовано ти је све објашњено.

Ван мреже Stefi

• Веран као пас
  • Поруке: 535
  • Activity:
    4.5%
  • Репутација: +67/-288
« Одговор #29 послато: 11 Септембар 2011, 20:02:58 »
Jel zna neko kada ce se formirati upravni odbor???Pozdrav svima...

Ван мреже РСБ

• Модератор
  • Поруке: 9.574
  • Activity:
    2%
  • Репутација: +1812/-1729
« Одговор #30 послато: 11 Септембар 2011, 20:20:52 »
На свим форумима си 2 пута поставио то питање . Очигледно је да нико не зна када ће се формирати управни одбор, и немој више да питаш то . Кад се формира, биће написано .

Ван мреже bari91

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 265
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +403/-159
« Одговор #31 послато: 11 Септембар 2011, 20:39:40 »
Ako je vec postignut dogovor da se svi trofeji i rezultati pripisuju nasem KK Crvena Zvezda (osnovanom 1945. godine), onda treba izdejstvovati i da na relevantnim sajtovima (poput sajta nlb lige), ne stoji istorija FMPa. Moze sve to smekerski da se odradi...
U ostalom, zasto bi tamo stajala istorija FMPa, kada sve sto postignemo u buduce nece da se dodaje na istoriju FMPa, nego na istoriju KK Crvena Zvezda...? Jer ako se trofeji i rezultati pripisuju nama, to prakticno znaci da je istorija FMPa zamrznuta i zasto bi onda tamo stajala... Ja kapiram iz vase price da pravno gledano, u ovom trenutku KK Crvena Zvezda BG nije naslednik KK Crvena Zvezda... ali prakticno gledano jeste. Grb Crvene Zvezde, dresovi Crvene Zvezde, navijaci Crvene Zvezde, igraci Crvene Zvezde, trofeji i rezultati se pripisuju Crvenoj Zvezdi... U skladu sa tim, ne vidim razlog da se ne izdejstvuje da recimo na tom glupom sajtu NLB lige (kao i na svakom drugom sajtu) ne stoji istorija KK Crvena Zvezda.... Jer u praksi to i jeste nastavljanje na istoriju KK Crvena Zvezda... Mislim da bi sve to moglo smekerski da se odradi, a jako mnogo bi znacilo svim navijacima...jer bi nas sve smirilo.
Bas mene boli uvo za grobare...ali kad pomislim da ce recimo neki navijac Makabija (ili mozda nekog drugog evropskog kluba)da udje na taj sajt i da cita kako je Zvezda u stvari FMP, najezim se.

Ван мреже Jar Jar

• Члан КК
  • Activity:
    0.33%
« Одговор #32 послато: 11 Септембар 2011, 21:00:26 »
Ako je vec postignut dogovor da se svi trofeji i rezultati pripisuju nasem KK Crvena Zvezda (osnovanom 1945. godine), onda treba izdejstvovati i da na relevantnim sajtovima (poput sajta nlb lige), ne stoji istorija FMPa. Moze sve to smekerski da se odradi...
U ostalom, zasto bi tamo stajala istorija FMPa, kada sve sto postignemo u buduce nece da se dodaje na istoriju FMPa, nego na istoriju KK Crvena Zvezda...? Jer ako se trofeji i rezultati pripisuju nama, to prakticno znaci da je istorija FMPa zamrznuta i zasto bi onda tamo stajala... Ja kapiram iz vase price da pravno gledano, u ovom trenutku KK Crvena Zvezda BG nije naslednik KK Crvena Zvezda... ali prakticno gledano jeste. Grb Crvene Zvezde, dresovi Crvene Zvezde, navijaci Crvene Zvezde, igraci Crvene Zvezde, trofeji i rezultati se pripisuju Crvenoj Zvezdi... U skladu sa tim, ne vidim razlog da se ne izdejstvuje da recimo na tom glupom sajtu NLB lige (kao i na svakom drugom sajtu) ne stoji istorija KK Crvena Zvezda.... Jer u praksi to i jeste nastavljanje na istoriju KK Crvena Zvezda... Mislim da bi sve to moglo smekerski da se odradi, a jako mnogo bi znacilo svim navijacima...jer bi nas sve smirilo.
Bas mene boli uvo za grobare...ali kad pomislim da ce recimo neki navijac Makabija (ili mozda nekog drugog evropskog kluba)da udje na taj sajt i da cita kako je Zvezda u stvari FMP, najezim se.

Не може да стоји историја ККЦЗ јер тај клуб још увек постоји и не такмичи се нигде. Та историја припада ККЦЗ, а не ККЦЗБ. Ако Бог да за 5 година, можда и раније све ће бити једно. Грб не да може него мора да се промени јер је то звенични грб ККЦЗБ.

Ван мреже kurjak

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 45
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +31/-3
« Одговор #33 послато: 11 Септембар 2011, 21:14:44 »
Pionir će otkloniti sve nedoumice ...
Cepate dlaku na pola, bez potrebe.

Селектор

• Гост
« Одговор #34 послато: 12 Септембар 2011, 12:10:31 »
Zahvalio bih vam se na intervjuu sa Davorom. Nazalost nisam imao priliku da mu posaljem neko pitanje a voleo bih jer mi je on prvi trener koji me je naucio prve kosarkaske korake. Osnovao je klub KK Cerak i odmah uspostavio saradnju sa FMP-om gde bi kasnije najbolji igraci odlazili. Tako je krenuo i Nikola Rebic, bas tim putem a sada vazi za najperspektivnijeg ''keca'' u Evropi. Mogu da potvrdim da se radi o sposobnom i dobrom coveku. Drago mi je sto je stigao do ovako velikog kluba.

Ниси ништа пропустио, Давор (између осталих) нас чита. Не може да зна ко си (ниси навео цењено име) али те пуно поздравља.

Ван мреже Шомикс

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0%
« Одговор #35 послато: 13 Септембар 2011, 11:17:30 »
Ja bi voleo da je tako kao sto ti pricas ali nazalost nije.
Tako ce biti ja se nadam samo ovih 5 godina,nadam se i manje.
Meni je jedino tu ostalo nerazjasnjeno oko trofeja,tj taj potpisani ugovor kako trofeji idu nasem SD-u?Receno je da idu nama ali mene zanima kako je to pravno izvezdeno kada ovaj klub ne moze biti clan SD-a jer vec postoji legitimni KKCZ.Da li bi trofej odmah isao u SD ili bi pripao KKCZBG-u tj bivsem FMP-u pa posle 5 godina pripao SDCZ-u?
Da li ce onda svi trofeji FMP-a pripasti nama za 5 godina?
Nije ni meni sve tu najjasnije.
Може ли неко од админа дати одговор на ово питање.Иду ли изворној КК ЦЗ  трофеји КК Црвене Звезде Београд?
Да ли је потписан такав уговор?

Ван мреже ЈезоВујак

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 171
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +273/-53
  • ЗВЕЗДА, СРБИЈА!
« Одговор #36 послато: 13 Септембар 2011, 15:06:58 »
Може ли неко од админа дати одговор на ово питање.Иду ли изворној КК ЦЗ  трофеји КК Црвене Звезде Београд?
Да ли је потписан такав уговор?
Нисам админ, али ти могу одговорити на ово питање. Сви трофеји које освоји КК ЦЗ БГ иду изворној Црвеној Звезди када се буде обавила коначна фузија. Такав договор је дефинитивно постигнут са представницима спортског друштва.
Нисам сигуран да ли је то све стављено на папир, али верујем да је и та формалност обављена.

Ван мреже necete me prevariti 1970

• За Звездом луд 100%
  • Звезда му је све
  • Поруке: 1.098
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2656/-567
« Одговор #37 послато: 13 Септембар 2011, 15:14:56 »
Нисам админ, али ти могу одговорити на ово питање. Сви трофеји које освоји КК ЦЗ БГ иду изворној Црвеној Звезди када се буде обавила коначна фузија. Такав договор је дефинитивно постигнут са представницима спортског друштва.
Нисам сигуран да ли је то све стављено на папир, али верујем да је и та формалност обављена.

јесте !

Ван мреже Шомикс

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0%
« Одговор #38 послато: 13 Септембар 2011, 17:59:19 »
Хвала на одговору.
Још једно питање,ако након пет година по истеку споразума о стратешкој сарадњи КК ЦЗБГ и КК ЦЗ не дође до фузије клубова и Човић оде на своју страну,коме иду трофеји?

Ван мреже Jar Jar

• Члан КК
  • Activity:
    0.33%
« Одговор #39 послато: 13 Септембар 2011, 19:00:00 »
Хвала на одговору.
Још једно питање,ако након пет година по истеку споразума о стратешкој сарадњи КК ЦЗБГ и КК ЦЗ не дође до фузије клубова и Човић оде на своју страну,коме иду трофеји?

Нама.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum