Анкета

Да ли би желели да финансијски помогнете клубу кроз чланство или донацију:

Не јер нисам у могућности
Не јер не верујем управи
До 10€ или чланска карта
До 100€
Преко 100€

Аутор Тема: Рад управе клуба  (Прочитано 1863963 пута)

0 чланова и 5 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже bari91

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 265
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +403/-159
Одг: Рад управе клуба
« Одговор #40 послато: 14 Септембар 2011, 13:36:42 »
Cekaj malo...
Necu cak da upotrebljavam rec trofeji, nego rezultati.
Da li se rezultati koje ce biti postignuti ove sezone, odmah pripisuju KK Crvena Zvezda (osnovanom 1945. god.), ili ce se pripisati tek za 5 godina (ili ranije) ako dodje do fuzije....ili se oni odmah pripisuju SD Crvena Zvezda, a tek posle KK Crvena Zvezda, ili kako... Jel moze neko upucen detaljno to da pojasni, posto ispada da se sve zna oko tog dogovora, a svako prica razlicitu pricu.
Najbolje bi bilo kad bi negde mogao da se vidi taj sporazum.

Ван мреже brax

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.156
  • Activity:
    1.83%
  • Репутација: +1597/-1937
« Одговор #41 послато: 14 Септембар 2011, 13:47:00 »
A zasto je to uopste toliko bitno? Ima dosta razlicitih prica, ali sve se svodi na isto odnosno na kraju ce se svi rezultati pripisati KKCZ i kraj.

Ван мреже Шомикс

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 483
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +191/-151
« Одговор #42 послато: 14 Септембар 2011, 15:41:16 »
@bari91
Видим и ја да свако прича своју причу,али мислим да требамо бити сви мирни пошто је угледни члан форума рекао да је све "бачено" на папир,тако да ме те процедуре око приписивања резултата након пет, три,две  године уопште не тангира.

Ван мреже necete me prevariti 1970

• За Звездом луд 100%
  • Звезда му је све
  • Поруке: 1.098
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2656/-567
« Одговор #43 послато: 15 Септембар 2011, 10:54:32 »
свака част управи на ценама претплатних карата,показали су на делу да озбиљно желе пун Пионир на свакој утакмици,а и Чова је ето пружио прилику Циганима да за 1 црвену гледају Звезду целе сезоне  :srbinosm: .... а некада је узимао ту цифру за само 1 утакмицу  :stidan:

кад ће више тај октобар  :stari grb:

Ван мреже Игор

• Поруке: 10.551
  • Activity:
    21.33%
  • Репутација: +2006/-4411
  • I feel devotion.
    • Eurobasket.com
« Одговор #44 послато: 15 Септембар 2011, 12:00:37 »
Свака част на ценама за сезонску за трибине. Свако може да приушти то а када се зна каква ће екипа да се гледа за тих 1000 динара са све Каријем на челу + које ће све екипе да нам долазе у госте дефинитивно се исплати издвојити 1000 динара за сезонску карту где има 15 утакмица у НЛБ лиги + 7 у регуларном делу првенства + плејоф :D
Када се дефинитивно пуштају у продају ? Јел се зна та информација ?

Ван мреже Ameobi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 360
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +248/-58
« Одговор #45 послато: 15 Септембар 2011, 12:28:35 »
Свака част на ценама за сезонску за трибине. Свако може да приушти то а када се зна каква ће екипа да се гледа за тих 1000 динара са све Каријем на челу + које ће све екипе да нам долазе у госте дефинитивно се исплати издвојити 1000 динара за сезонску карту где има 15 утакмица у НЛБ лиги + 7 у регуларном делу првенства + плејоф :D
Када се дефинитивно пуштају у продају ? Јел се зна та информација ?

od sledece nedelje, 19-og verovatno.

Ван мреже Kole_kkrs

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 429
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +125/-47
« Одговор #46 послато: 15 Септембар 2011, 13:19:36 »
Prema Ristovicevim recima do 19-og mozemo da ocekujemo formiran tim :)

Цитат
21. Шта се дешава са сезонским картама – да ли ће их бити за наступајућу сезону и по којој цени? Када ће бити пуштене у продају?

Карте ће бити пуштене у продају у другој половини месеца по веома популарним ценама. Ипак, пре тога треба да формирамо ростер како би навијачи знали због кога долазе у пионир. Слажете се?

Ван мреже Ћићми

• Деструктивна личност!
  • Поруке: 6.656
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2812/-920
« Одговор #47 послато: 18 Септембар 2011, 14:22:04 »
Мали оф, морао сам

На СОС канализацији, Гладан Фегетлија није могао да издржи а да не излије комплексе ни мање ни више него пред Каријем, па га је питао шта као тренер Звезде из Железника мисли о будућности репрезентације. А после Цвелета како се уклапа у нови клуб. Јадно.

Надам се да ће управа одјебати пацове са канализације и забранити разговоре са њим, па нека у емисији пушта укључења са водокотлићем.

МилошКГ

• Гост
« Одговор #48 послато: 18 Септембар 2011, 14:27:24 »
Том говнету треба забранити било који контакт са људима из нашег клуба. Треба му забранити и долазак у Пионир кад смо ми домаћини.

На мрежи РСБ

• Модератор
  • Поруке: 9.579
  • Activity:
    0.83%
  • Репутација: +1812/-1729
« Одговор #49 послато: 18 Септембар 2011, 14:40:13 »
Па говнар није ни долазио у Пионир кад је Звезда била домаћин, колико ја знам . Али ***** тек сад неће смети да дође на утакмице "новог" клуба !

А треба стварно Човић да забрани и играчима а и Пешићу тј не да забране него да им каже да уопште не комуницирају са њим јер је говнар искомплексирани пропали !

Ван мреже Dragan Stojkovic Piksi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 251
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +70/-45
« Одговор #50 послато: 18 Септембар 2011, 14:42:01 »
Lepo je njima Piksi Stojkovic(vidi nick :mrgreen:)rekao kada je bio predsednik citiram "Vi niste televizija,vi ste video klub" kraj citata. :ohmygod: :ohmygod: :ohmygod:

Ван мреже rcz

• Поруке: 5.539
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2042/-1800
« Одговор #51 послато: 18 Септембар 2011, 14:46:55 »
Moze li neko od upucenijih da mi kaze, jel u klubu planiraju nesto povodom Tegeltije?Ne mislim da ga vezu lancima i bace u Dunav  :mrgreen: , nego jel su svesni ljudi u klubu sta on pokusava da uradi preko medija i svoje emisije, i jel planiraju da mu skrenu paznju da se smiri?

Ван мреже Dragan Stojkovic Piksi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 251
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +70/-45
« Одговор #52 послато: 18 Септембар 2011, 14:49:29 »
Moze li neko od upucenijih da mi kaze, jel u klubu planiraju nesto povodom Tegeltije?Ne mislim da ga vezu lancima i bace u Dunav  :mrgreen: , nego jel su svesni ljudi u klubu sta on pokusava da uradi preko medija i svoje emisije, i jel planiraju da mu skrenu paznju da se smiri?
Bilo bi lepo da Covic nadje dva crnca da ga malo provozaju u gepeku,a posle da ga provozaju na :njegajbmo:

Ван мреже Шомикс

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0%
« Одговор #53 послато: 18 Септембар 2011, 16:31:13 »
Oно говно треба најозбиљније одјебати од нашег клуба,дакле забрана доласка у халу и забрана комуницирања са његовом телевизијом.Какав јадник,па ја то још нисам видео у свом животу....

Ван мреже mr nono

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.209
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +545/-402
« Одговор #54 послато: 18 Септембар 2011, 17:18:13 »

Вероватно ће одложити до 26-ог, инако ће планути сезонске за 2 дана.
Немам никакав инфо поводом тога, него лепо у интервјуу г. Давор Ристовић рече:

Цитат
Карте ће бити пуштене у продају у другој половини месеца по веома популарним ценама. Ипак, пре тога треба да формирамо ростер како би навијачи знали због кога долазе у Пионир. Слажете се?

Ван мреже vsim

• Веран као пас
  • Поруке: 915
  • Activity:
    3%
  • Репутација: +712/-208
« Одговор #55 послато: 18 Септембар 2011, 21:22:42 »
Мали оф, морао сам

На СОС канализацији, Гладан Фегетлија није могао да издржи а да не излије комплексе ни мање ни више него пред Каријем, па га је питао шта као тренер Звезде из Железника мисли о будућности репрезентације. А после Цвелета како се уклапа у нови клуб. Јадно.

Надам се да ће управа одјебати пацове са канализације и забранити разговоре са њим, па нека у емисији пушта укључења са водокотлићем.
Није ли нам исти тај ретард до јуче причао да смо Црвена Звезда Београд, а сад смо Црвена Звезда Железник  :ohmygod:. Јбг битно је да се лијече комплекси, метод је небитан. Ја искрено уживам гледајући то го**о како се пати. А ако Бог да среће, тек ће да се пати  :njegajbmo:

Ван мреже Шомикс

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0%
« Одговор #56 послато: 18 Септембар 2011, 22:34:46 »
http://www.adriaticbasket.info/w2/news.php?id=4393
Ako moze neko da sugerise upravi da se posalje dopis NLB-u povodom ovog teksta.

Ван мреже marcos

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.855
  • Activity:
    1%
  • Репутација: +429/-349
« Одговор #57 послато: 18 Септембар 2011, 22:39:22 »
Auuu kakav smrad kompleksaski  :a078:  neka neka pretvorice se njegova emisija u cirkus kad bude ukljucivao ljude na telefon i kad ga budemo isprozivali :D :biggrin:

WhiteZombie

• Гост
« Одговор #58 послато: 18 Септембар 2011, 22:56:30 »
Voleo bi da mu svi postavite ovo pitanje govnaru preko e-maila
Zamislite taj kompleksaski mozak, Jedan Radnicki iz Kragujevca naziva i dalje pod tim imenom.Nigde da spomene pravu istinu oko tog kluba,pravi se mutav zajedno Sa Mutavim trenereom Mutom.I ako je bukvalno to klub iz Vrsca.Pravi Radnicki je u trecoj ligi valjda.
A na Zvezdi leci komplekse i prica o nekom klubu iz Zelezniku,neka mu neko objasni da je i dalje sediste na Kalemegdanu a da se ovde u Zelezniku samo trenira.
Zaboravio je da naziva Zvezda iz Kovilova kada smo bili u kovilovu.Bolesnik nevidjeni...Znaci voleo bi da ga neko pozove i da mu postavi zasto govedo ne proziva Radnicki ako je tako hrabar...
Mada vec znamo odgovor,leci komplekse iz detinjstva..

Definitivno govedu ne samo treba zabraniti prilazak Pioniru nego i davanje izjava za SOS kanal.
Inace preporucjem upravi da sredi ove budalastine sto pisu u opisu kluba na NLB sajtu ono je nakaradno.

Ван мреже Шомикс

• Звездаш
  • **
  • Activity:
    0%
« Одговор #59 послато: 19 Септембар 2011, 09:50:32 »
Треба њему која васпитана мера по ушима...

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum