Аутор Тема: Играчки кадар  (Прочитано 3645828 пута)

Dugacki, doncaffe, Shomi87 и 4 гостију прегледају ову тему.

Селектор

• Гост
Играчки кадар
« послато: 20 Август 2011, 13:23:31 »
Ово је нова тема о новом играчком кадру, на њој ћемо се поред актуелних играча бавити и оним евентуалним на чијем довођењу се ради.
Зна се ко инсајдерише (доказани инсајдери), сви остали немате ту могућност.
« Последња измена: 31 Октобар 2012, 15:15:54 РСБ »

Ван мреже Dragan Stojkovic Piksi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 251
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +70/-45
Одг: Играчки кадар
« Одговор #1 послато: 20 Август 2011, 13:25:36 »
Sto rece selektor,ajde dokazani insajderi :icon_svi: :icon_svi: :icon_svi: ima li sta od Radmanovica :mrgreen:

Ван мреже Ameobi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 360
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +248/-58
« Одговор #2 послато: 20 Август 2011, 13:27:39 »
Sto rece selektor,ajde dokazani insajderi :icon_svi: :icon_svi: :icon_svi: ima li sta od Radmanovica :mrgreen:

nema, patka

Селектор

• Гост
« Одговор #3 послато: 20 Август 2011, 13:30:27 »
Да ли овај Пешићев деманти за Миличића и Ракоча важи или је отворено питање?
Амеоби рече да се ради на Голубовићу.

ДСмилпар

• Гост
« Одговор #4 послато: 20 Август 2011, 13:35:49 »
Ајде,некоме коме није мрско,да напише играче на које се тренутно рачуна,и њихове позиције.

Ван мреже M_CZ

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 152
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +63/-25
« Одговор #5 послато: 20 Август 2011, 13:42:09 »
Pozdrav Zvezdasi, samo da kazem ono sto znam, a to je da Rakocevicev povratak u nas voljeni klub nije realan. Ima nekoliko ozbiljnih ponuda pre svega iz Spanije, ali ne treba tugovati oko toga, Kari je tu slozice on ekipu ;)

Ван мреже Игор

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 10.551
  • Activity:
    22%
  • Репутација: +2006/-4408
  • I feel devotion.
    • Eurobasket.com
« Одговор #6 послато: 20 Август 2011, 13:47:26 »
Мислим да ипак није реално очекивати да доведемо такве играче као што су Ракоч, Миличић, Радман одмах. Било би свакако много добро и већ би имали јако велику предност на остале али мислим да толико пара баш нема.
Мет Волш се помиње као појачање и то ме јако радује. Човек зна кошарку, одличан асистент и шутер за три поена.
Прошле године ко се сећа, скоро сам нас је победио у Пиониру.

Ван мреже Nix

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 280
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +107/-41
  • Подршка Робију!
« Одговор #7 послато: 20 Август 2011, 14:11:33 »
Цитат
Ovo sa Rakočevićem je izgleda dosta ozbiljno. spustio je izgleda cifru, hoće kući.

prvi strelac euroleague beše   

mislim da će se znati vrlo brzo hoće li biti nešto od toga, verovatno do ponedeljka.

Провјерен инсајдер са другог форума

Дошао Игор или неко други, нема везе, сложиће то све Пироћанац до почетка НЛБ лиге.
Ово је можда први пут од кад играмо НЛБ да нам распоред иде на руку, у првих шест кола пут пута смо домаћини.
Идемо храбро.

Ван мреже Mao

• Веран као пас
  • Поруке: 513
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +328/-345
« Одговор #8 послато: 20 Август 2011, 14:25:19 »
Ајде,некоме коме није мрско,да напише играче на које се тренутно рачуна,и њихове позиције.

1. Covic, Nedovic, Cvetkovic
2. Radivojevic, Vasic, Zivanovic, Dimic
3. Milutinovic, Lazic
4. Lesic, Markovic, Subotic
5. Ilic, Nikolic, Tubak

pominjani kao pojacanja:

1-2. Rakocevic
3. Walsh
4. Askrabic
5. Milicic, Golubovic

na Pesicu je sada da od tog materijala odluci ko ostaje, ko dolazi, a ko ide u Radnicki Basket

ДСмилпар

• Гост
« Одговор #9 послато: 20 Август 2011, 14:50:39 »
@Mao друже,хвала велика.

Крило је највећи проблем,а онда крилни центар и центар.

Шта је са Радмановићем(Требињац ;) ),има ли промил шансе да дође,он игра крило чини ми се?

Ван мреже bari91

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 265
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +403/-159
« Одговор #10 послато: 20 Август 2011, 15:00:34 »
Zanimljivo je mozda uporediti sastav koji je Pesic prosli put imao na raspolaganju na pocetku te sezone, sa nasom sadasnjom pocetnom pozicijom.
Prosli put je situacija bila sledeca, koliko me secanje sluzi:
- na centarskoj poziciji smo imali Kikanovica i Stimca...tu je bio prvih par meseci i Stevan Milosevic, al' je on igrao na po 5 minuta...
- na cetvorci smo imali Dragicevica i Robertsa, koji su imali problema sa povredama... Dragicevic je koliko se secam propustio start sezone. Negde na pola sezone nam se prikljucio i Oliver Stevic.
- Dalje, imali smo Keselja koji je u tom trenutku bio samo veliki talenat. Dakle mlad igrac sa kojim treba da se radi.
- Bjelica je bio potpuno anoniman igrac.
- Tu je bio i Milan Milosevic...
- na bekovima smo imali Bakica, Kovaca i Ovensa
- na pleju smo imali samo Marinovica (ne racunam Bjelicu, koje je te sezone krpio i tu poziciju). Kasnije je dosao Markovic, tek na kraju sezone.
- Sepa i Nedovic su odigrali mozda par minuta sve skupa....

Sada trenutno:
- na centru imamo Mileta i Nikolica. Bez ikakve rasprave, ovo je 10 puta bolji tandem od onog koji smo imali tada...
- Na cetvorci imamo Lesica koji je po meni, rang igraca kao Oliver Stevic...
- Imamo Milutinovica koji je veliki talenat
- na beku imamo Radivojevica i Vasica, koji nisu nista losiji od tandema Bakic-Kovac
- na pleju imamo Covica i tandem talenata: Nedovica i Cvetkovic. Dakle vec smo u startu na toj poziciji bolje popunjeni nego u prvom Pesicevom mandatu.
- Tu je i gomila mladih igraca iz FMP-a...a u toj gomili, moze vrlo lako da se desi da Pesic nadje nekog novog Bjelicu.

Sve i da ne dodju Rakocevic, Milicic... Ova ekipa bi uz samo dva dobra amera, vec bila jaca od one prethodne. A ako nam dodju jos i Golubovic...i neko od ovih "nerealnih"...Pesic ce na raspolaganju imati mnogo bolji tim.

Ван мреже gromiko

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.462
  • Activity:
    2.17%
  • Репутација: +634/-164
« Одговор #11 послато: 20 Август 2011, 15:24:18 »
Oliver Stević je 10 puta bolji igrač od Lešića. DEčko zna znanje, Sava je samo jedan breg i to je to. Za njega me baš zanima da li će Pešić da ga škartira. On i Čović su mi tu najinteresantniji. Osim na centru trenutno smo na na svim ostalim pozicijama lošiji od te prve Pešićeve ekipe. Zbog bolje ponude očekujem da ćemo imati bolje strance od Robertsa i Ovensa.  Tj Roberts je odličan, ali je bio povređen stalno (za razliku od sledeće sezone kada je igrao za Partizan). Moramo biti strpljivi jer pojma nemamo kojih 12 će biti u sastavu protiv Hemofarma u prvom kolu.

Meni je najveće ohrabrenje to što je Pešić na klupi. Nama je NLB liga prioritet jer je regularna, za razliku od naše lige gde bismo morali da budemo bar duplo bolji od Partizana da bismo je osvojili, a to je dosta teško, pogotovo ako to bude odlučivalo o EL. Imao sam priliku da pričam sa čovekom koji je itekako upućen u dešavanja u našoj ligi. Oni su mlatili sudije, priča o gepekovanju je tačna i kako onda očekivati da ih dobijemo. Svaka čast Pešiću što stalno provlači tu priču o nameštanju. Jedno je kada to priča Vesić potpuno drugo kada priča Kari. 

Jedva čekam da počne  :stari grb:

Ван мреже cartman

• Банован
  • Звездаш
  • **
  • Поруке: 124
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +42/-239
« Одговор #12 послато: 20 Август 2011, 15:25:54 »
Цитат
a walsh?
ne znam stvarno, nadam se da ne
ne znam zasto tako mislis? sigruno da u odrbani nije bog zna sta, al napadacki ako ga krene, vredi svake pare.. sportski drzak, nesto kao gurke a i u skoku je dosta dobar...
on je vec odbio neke dobre ponude od ekipa koje igraju evrokup, posto mu se zena porodila, pa trazi klub koji igra samo jednom nedeljnom... tako da i sa te strane ona prica od pre neki dan za njega, dobija neki smisao...
jbga ne znam koga bi ti doveo, al to je ipak igrac sa evroligaskim iskustvom..  i jos ako se nadjemo sa solidnoj ceni, zasto da ne.. .

Ван мреже @2net

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 195
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +200/-161
« Одговор #13 послато: 20 Август 2011, 15:48:18 »
Zanimljivo je mozda uporediti sastav koji je Pesic prosli put imao na raspolaganju na pocetku te sezone, sa nasom sadasnjom pocetnom pozicijom.
Prosli put je situacija bila sledeca, koliko me secanje sluzi:
- na centarskoj poziciji smo imali Kikanovica i Stimca...tu je bio prvih par meseci i Stevan Milosevic, al' je on igrao na po 5 minuta...
- na cetvorci smo imali Dragicevica i Robertsa, koji su imali problema sa povredama... Dragicevic je koliko se secam propustio start sezone. Negde na pola sezone nam se prikljucio i Oliver Stevic.
- Dalje, imali smo Keselja koji je u tom trenutku bio samo veliki talenat. Dakle mlad igrac sa kojim treba da se radi.
- Bjelica je bio potpuno anoniman igrac.
- Tu je bio i Milan Milosevic...
- na bekovima smo imali Bakica, Kovaca i Ovensa
- na pleju smo imali samo Marinovica (ne racunam Bjelicu, koje je te sezone krpio i tu poziciju). Kasnije je dosao Markovic, tek na kraju sezone.
- Sepa i Nedovic su odigrali mozda par minuta sve skupa....

Sada trenutno:
- na centru imamo Mileta i Nikolica. Bez ikakve rasprave, ovo je 10 puta bolji tandem od onog koji smo imali tada...
- Na cetvorci imamo Lesica koji je po meni, rang igraca kao Oliver Stevic...
- Imamo Milutinovica koji je veliki talenat
- na beku imamo Radivojevica i Vasica, koji nisu nista losiji od tandema Bakic-Kovac
- na pleju imamo Covica i tandem talenata: Nedovica i Cvetkovic. Dakle vec smo u startu na toj poziciji bolje popunjeni nego u prvom Pesicevom mandatu.
- Tu je i gomila mladih igraca iz FMP-a...a u toj gomili, moze vrlo lako da se desi da Pesic nadje nekog novog Bjelicu.

Sve i da ne dodju Rakocevic, Milicic... Ova ekipa bi uz samo dva dobra amera, vec bila jaca od one prethodne. A ako nam dodju jos i Golubovic...i neko od ovih "nerealnih"...Pesic ce na raspolaganju imati mnogo bolji tim.

cini mi se da u ovom postu ima "malo" propusta ;-)

kad je prosli put kari dosao, imali smo (cini mi se) 5 igraca u ekipi! sve ostale je on doveo. i bjelicu i keselje i stimca ... tj dosli su tek nakon njegove promocije, potpisa. sada imamo igrace, jos nijedan novi nije dosao, tj nijedan igrac nije dosao poslije pesicevog potpisa i uz njegov "blagoslov" :D
zato mislim da ce ova ekipa  biti daleko jaca od prosle pesiceve ekipe.

trener je tu, igraci ce tek doci, a mi svi da idemo u pionir i da napokon uzivamo u pravoj kosarci!!! :D

Ван мреже cartman

• Банован
  • Звездаш
  • **
  • Поруке: 124
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +42/-239
« Одговор #14 послато: 20 Август 2011, 15:59:38 »
ovo vec sad deluje kao solidna baza igraca, ali tek treba da nam stignu tri do cetiri  startna igraca(trojka i cetvorka sigruno), jos jedna petica (najverovatnije golub), a zavisno od toga kako se vasic pokaze na treningu, videcemo dal cemo njega zadrzati ili dovesti nekog novog igraca...

Ван мреже Ameobi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 360
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +248/-58
« Одговор #15 послато: 20 Август 2011, 16:06:18 »
Evo da napisem i ja koju o nasem trenutnom rosteru...

Krenucu naravno od pozicije plejmejkera. Tu su Filip Covic, Aleksandar Cvetkovic i Vuk Radivojevic, koji mozda bude igrao i na poziciji dva, videcemo sta ce odluciti Pesic. Govorkalo se da bi Filip mogao da ode u inostranstvo, ali za sada ostaje tu. Mislim da mnogi potcenjuju njegove igracke kvaliteta, pre svega zbog prezimena koje nosi, ali i zbog te neke prgavosti....antipatican je, sto jes' jes'. Ipak, dosta je napredovao u protekloj sezoni, igra mnogo zrelije. Nezgodan je za cuvanje, vrlo brz, ima dobru kontrolu lopte, dosta dobar sut za tri poena kao i odlican ulaz koji prolazi u velikom broju slucajeva s obzirom na visinu, koja mu je pored igre u odbrani, najveci hendikep. Ne treba zaboraviti i da je mlad igrac, '89 godiste i sigurno da puno moze da napreduje, posebno kod trenera kakav je Pesic. O Cvetkovicu ne bih previse, njega svi mnogo bolje poznajete od Filipa. Mislim da nece imati neku veliku ulogu, sto i ne moze da ima igrac koji je '93 godiste, ali daleko od toga da nece biti vazan igrac u rotaciji. Pesic dobro zna da mladi, neiskusni igraci lako mogu da se potrose i da sa njima ne treba zuriti. Iskreno, ocekujem da Cvetkovic bude treci plej sa 7, 8 minuta u proseku. Ja, licno, Radivojevica vidim na poziciji dvojke, te cu o njemu u sledecem pasusu. Namerno sam izostavio Nemanju Nedovica, jer on nije kosarkas KKCZB. Voleo bih vise nego ista da potpise za nas, ali to je jos uvek u magli. Postoje razne kombinacije. Ukoliko potpise, ne sumnjam da ce imati zapazenu ulogu i da ce eksplodirati kod Karija (njemu je takav trener neophodan!). Ipak, ako Nedovic ne bude igrao za nas sledece sezone, siguran sam da ce dovesti jedan iskusan plejmejker, jer bismo ostali samo na Covicu i Cvetkovicu, sto nije dovoljno ukoliko zelimo neki zapazen rezultat. Verovatno vec znate da postoje price da ce Nemanja u Makabi, a ako stvarno potpise za njih, moguce je da ce kod nas biti na jednogodisnjoj pozajmici. Meni se ta ideja iskreno i ne svidja.

Prelazimo na poziciju dva. Imamo Vuka Radivojevica i Milosa Dimica. Pretpostavljam da ce Vuk imati i minute na kecu po potrebi, ali da ce mu primarna pozicija biti pozicija dvojke. Neophodno je da dovedemo jednog pravog, klasicnog bek sutera. Dakle rodjenog strelca, izrazitog napadaca...sustu suprotnost Vuku i onda bismo imali dva igraca koja bi mogla sjajno da se dopunjuju. Sto se tice Dimica, na njemu je da pokusa da izbori mesto u prvom timu, ukoliko ne, sledi selidba u Radnicki. Mislim da postoje sanse da bude u 12. Vrlo talentovan, lucidan igrac, koji moze pokriti i dvojku i trojku. Vidim neko je pomenuo i Zivanovica, ali ja njega ne vidim u prvom timu.

Na poziciji krila imamo Andriju Milutinovica, Branka Lazica i Svetozara Stamenkovica. Milutinovic je tu jedini siguran. Jedan od najtalentovanijih igraca koji ovu sezonu mora iskoristiti na najbolji moguci nacin, nakon jedne dosta teske sezone u kojoj se dosta mucio sa raznim povredama. Misljenja sam da za Lazica nece biti mesta. Stamenkovic je izuzetno talentovan ali verujem da ce ici u Radnicki da se kali. Dovescemo sigurno jednu kvalitetnu trojku, 99% stranca.

Na cetvorci trenutno imamo dosta igraca, ali nijedan od njih nema zagarantovano mesto medju 12. Lesic, Markovic, Subotic, Siladji ce se boriti za jedno mesto u timu, jer ce se angazovati minimum jedan krilni centar (99% stranac), a mozda cak i dvojica (u tom slucaju niko od ovih nece biti u timu. Ako pak dovedemo jednu cetvorku, mislim da ce ili Lesic ili Markovic biti u timu. Subotic ce verovatno u Radnicki Basket, kao i Siladji, mada on bi mogao da bude uz prvi tim.

Posle dugo sezona ocekujem zaista jaku centarsku liniju. Radi se vec na dovodjenju nekih petica. Mile Ilic je jedini siguran. Uros Nikolic nije potpisao jos uvek ugovor i velike su sanse da ga ni ne potpise. Bilo kako bilo dovescemo minimum jednu peticu, a mozda i dve! Nije iskljuceno ni da centar bude stranac. Od centara tu su i Tubak (mislim da nema teorije da bude u timu) i Ognjenovic (verovatno ce u Radnicki).

dakle, rezime:

1-Covic, Cvetkovic, Nedovic*(?)
2-?, Radivojevic, Dimic
3-?, Milutinovic, Lazic, Stamenkovic
4-?, Lesic, Markovic, Subotic, Siladji
5-?, Ilic, Nikolic*(?)

U toku su pregovori sa potencijalnim pojacanjima. Jedino sam cuo za Golubovica (vrlo blizu potpisa), ostale karte se kriju za sada. Vrlo brzo treba ocekivati neke potpise. Milicic i Rakocevic nisu realni (ali nije ni Pesic bio:P). Radmanovic nije opcija uopste. Sto se Amera tice, tu budite sigurni da necemo dovoditi igrace koji bi igrali samo do kraja lok auta, vec iskljucivo one koji su spremni na jednogodisnji potpis. Ima dosta kvalitetnih stranaca na trzistu i tu ocekujte zaista kvalitetna pojacanja. 
Zaboravih beka Nikolu Vasica, on trenira sa ekipom, ali konacni sud ce dati Pesic, da li ce ostati ili ne.

Ван мреже jafazec

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 356
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +116/-56
« Одговор #16 послато: 20 Август 2011, 16:45:20 »
Мени се ростер,почетни,веома свиђа..Уз ова могућа појачања,били би смо врло озбиљна екипа ако имамо у виду да смо тек у првој години пројекта..
Голубовић је по мени добро решење и ако га потпишемо биће то добар потез..Пре бих Игора него Дарка...И што рече Амеоби,ни Пешић није био реалан :) И нешто много воли он ту фразу ''није реално'' :)
Е да,да додам..Амеоби и НМП,пошто видим да сте најупућенији (ако сам неког изоставио,извињавам се :mrgreen: ),какво је ваше лично мишљење око доласка Ракоча и Миличића?
« Последња измена: 20 Август 2011, 16:51:35 jafazec »

Ван мреже bari91

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 265
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +403/-159
« Одговор #17 послато: 20 Август 2011, 16:54:07 »
cini mi se da u ovom postu ima "malo" propusta ;-)

kad je prosli put kari dosao, imali smo (cini mi se) 5 igraca u ekipi! sve ostale je on doveo. i bjelicu i keselje i stimca ... tj dosli su tek nakon njegove promocije, potpisa. sada imamo igrace, jos nijedan novi nije dosao, tj nijedan igrac nije dosao poslije pesicevog potpisa i uz njegov "blagoslov" :D
Nisi obratio paznju na prvu recenicu u mom postu.
"Zanimljivo je mozda uporediti sastav koji je Pesic prosli put imao na raspolaganju na pocetku te sezone, sa nasom sadasnjom pocetnom pozicijom."
Dakle nisam rekao - sastav koji je zatekao, nego- sastav koji je imao na pocetku sezone pred prvi mec (a dodao sam i one koji su se prikljucivali kasnije)... Zatekao je samo Kovaca, Bakica, Kikanovica i Dragicevica koliko se secam. Tako da nema nikavih propusta u mom postu....  :fingers:

Ван мреже носиоци градског духа

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.512
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +966/-675
« Одговор #18 послато: 20 Август 2011, 17:03:01 »
По мом мишљењу, нама треба појачање на свакој позицији, уколико желимо да будемо конкурентни већ у првој сезони.

Чак и ако остане Недовић било би неозбиљно да не доведемо једног искусног плејмејкера, јер сматрам да Човић или Недовић не могу да изнесу целу сезону у улози првог плеја. Ту је и Цветковић, али он неће имати неку значајнију улогу следеће сезоне. Сигурно је велики потенцијал, по мени већи и од Недовића, али је још исувише млад. Што се тиче евентуалног одласка Недовића, мени се никако се свиђа опција да буде продат, па онда враћен нама на једногодишњу позајмицу, јер, као што рекох, мислим да није за првог плеја, а нерезонски би било да се ''кали'' и узима Цвелету минуте, ако већ знамо да на крају сезоне иде из клуба.

На двојци имамо Вука, који може да одигра и кеца, али је по мени бољи на својој природној позицији. Као што је рекао Амеоби, неопходан нам је један ''рођени стрелац'', играч који ће бити кошгетер екипе.

На позицији тројке смо најслабије попуњени. Видим сви хвале Милутиновића, али ја не бих рекао да је баш толики таленат. Бар у оним мечевима што сам га гледао ме није импресионирао, баш прошле сезоне сам га гледао уживо у мом граду и ништа није показао. Имам утисак као да се крије од лопте... Тада је играо скоро целу утакмицу и углавном је само трчкарао вамо-тамо. Да се разумемо, то није једини пут да сам га гледао, и никад нисам видео неку сјајну игру од њега. Дефинитивно нам треба појачање, изгледа да ће доћи Амер, а Андрија нек остане као замена, надам се да ће Кари извући најбоље из њега.

Крилни центар је слична прича, доста играча али нико не одслаче квалитетом... Лешић је ограничен играч, у најбољем случају може бити резерва. Изгледа да ћемо и ту гледати Амера.

И на крају, на петици за сад имамо Милета, док је Николић још неизвестан. Ако дође Голубовић имаћемо добар тандем, мада нисам испратио како је Голуб играо прошле сезоне, али је свакако велики таленат.

Углавном треба нам најмање 4-5 квалитетних појачања, али после промоције Карија не сумњам да ћемо ускоро гледати прве потписе.

Ван мреже rajko.c

• Веран као пас
  • Поруке: 780
  • Activity:
    3.5%
  • Репутација: +528/-286
  • Игзакли
« Одговор #19 послато: 20 Август 2011, 17:58:30 »
На плеју сам већ сада поприлично сигуран, да не кажем 100%, да ће Кари тражити решење у виду искусног играча. Дакле, иако смо на тим ниским позицијама солидно попуњени, извесно је да дође бар једно појачање.
Човић за време владавине у ФМП-у се питао и око играчког кадра и тима, а Кари оне сезоне код нас је био први човек. Тако да ће то бити тандем у преговорима са новим играчима.

Мислим да би могли лепо да се изненадимо са Америма који би требало да пристигну. На тржишту је велики број добрих играча који могу да дођу за новце које ћемо вероватно нудити.

Андрија јесте велики таленат и мој омиљени играч ФМП-а претходне 2,3 године. Али да не претерујемо, и кажемо да је Кешељ примера ради у сезони када је дошао код нас био већи таленат. Дошао је са репутацијом вође младе репрезентације (и дан - данас су ми у сећању феноменалне партије за младу репку).

Кад смо већ код њега, рекао бих да то не би била толико нереална жеља, и било би лепо када би се и Марко вратио да доврши онде где је почео:vasil:

Какве су то крађе биле...

Што се тиче центарских позиција, Голубовић би ту легао баш фино. Као што неко рече са другог форума, Ђуровић је својевремено рекао "да дечко има грађу од милион долара". Уз Милета и Николића (уколико се не прода) би то био добар трио.

Наравно, и већа изненађења су могућа. Те им се и надајмо  :travka:

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum