Аутор Тема: Играчки кадар  (Прочитано 3702141 пута)

borisa.s.rs и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Zoran79

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 243
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +55/-75
Одг: Играчки кадар
« Одговор #20 послато: 20 Август 2011, 18:04:04 »
Golubović je odličan centar, ali je dosta sličan tip igrača kao Mile. Ne verujem da Pešić želi 2 gotovo identična igrača na petici, možda će se tražiti neki niži i pokretljivi igrač sa boljim šutem sa distance...

Ван мреже gromiko

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.466
  • Activity:
    1.33%
  • Репутација: +654/-164
« Одговор #21 послато: 20 Август 2011, 18:05:25 »
Pogledaj samo šta su mu svirali kao faul. I posle da osvojimo ligu...

Ван мреже trotter

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.293
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1226/-1124
« Одговор #22 послато: 20 Август 2011, 18:08:35 »
Голубовић би ту легао баш фино. Као што неко рече са другог форума, Ђуровић је својевремено рекао "да дечко има грађу од милион долара".

Samo da se zna da ne pišem na drugim forumima i da je ovo jedini forum na kome pišem. :D

To je rekao još dok je bio u Voši jer su mu ovi iz uprave kao prioritet postavili postizanje rezultata i minutaža Goluboviću. Zato je onda rekao da će to ići malo teže (i rezultati i forsiranje Golubovića) ali da je Golubović zaista talentovan i da ima telo za kojim plaču amerikanci tj. građu od milion dolara.

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.939
  • Activity:
    49.83%
  • Репутација: +4939/-5336
« Одговор #23 послато: 20 Август 2011, 18:17:48 »

Какве су то крађе биле...

Kako su nas samo krali majku im mafijasku ***** da im ***** u ***** raspalu !

Ван мреже trotter

• Activity:
    0%
« Одговор #24 послато: 20 Август 2011, 18:22:18 »
Jeste da je malo off ali lepo je Kari rekao na jednom seminaru: Gurnu loptu na centra i čekaju dok sudija ne svira faul.
Šta mislite zašto se baš na toj poziciji najviše pojačavamo?  :nindza:

Ван мреже Бар ЦГ

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 109
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +139/-137
« Одговор #25 послато: 20 Август 2011, 19:21:28 »
Jeste da je malo off ali lepo je Kari rekao na jednom seminaru: Gurnu loptu na centra i čekaju dok sudija ne svira faul.
Šta mislite zašto se baš na toj poziciji najviše pojačavamo?  :nindza:

Због овога мислим да је Миличић, или неки центар не пуно лошији од њега већ практично код нас. Кари је вјероватно имао у виду да нам треба, и захтијевао екстра играча на тј позицији.

Ван мреже Вајти

• Aдминистратор
  • Поруке: 18.048
  • Activity:
    12.33%
  • Репутација: +12721/-10084
  • Ипак се окреће...
« Одговор #26 послато: 20 Август 2011, 19:25:31 »
Kaри је рекао да Миличић није реалан и мислим да ту његову изјаву треба озбиљно схватити.

Ван мреже Армија

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.979
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1352/-312
  • Нема дана а да не мислим на тебе!
« Одговор #27 послато: 20 Август 2011, 19:34:24 »
Кари воли брзе плејмејкере који кидају у одбрани а имају срце да решавају утакмице. Тако да је неко моје мишљење да ће Недовић на позицију која му можда и више лежи (или ће почети да игра гранитну одбрану). Воли покретне и брзе играче како би мога да игра ону чувену одбрану из првог мандата зону прес (мислим да се тако зове) на 3/4 терена.
А како је сада искуснији, зна шта је и како је у Србији мислим да је мало чекао како би видео да ли ће добити све оно што му је неопходно за успех. Сада зна каква су правила овде, да није довољно само умеће и млади играчи . Него центри , покварена игра, судије које то допуштају. Свестан у шта се допушта мислим да у глави тачно зна какве играче тражи и да са њима и преговара.
Голубовић, Илић добра центарска линија, мада мислим да ће ту бити и неког изненађења. Можда неки комбо центар који игра на позицијама 4 и 5. Кари је то, спреман је он увек.

Мислим да ће покушати да направи нешто од Лешића јер је овај велики борац, игра као змај, не одустаје а тренери то воле.
Изузетно ми је драго што ће Цвеле, Недовић, Милутиновић и остали млади играчи имати велику шансу да уче и напредују уз Карија. То је прави рецепт, и надам се да ће донети резултат.

Ми можемо пуно да нагађамо, али Кари воли увек да изненади па тако можда избунари неке играче за које не знамо а они за коју годину после буду носиоци репрезентације :)

Ван мреже Ameobi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 360
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +248/-58
« Одговор #28 послато: 20 Август 2011, 19:41:37 »
Кари воли брзе плејмејкере који кидају у одбрани а имају срце да решавају утакмице. Тако да је неко моје мишљење да ће Недовић на позицију која му можда и више лежи (или ће почети да игра гранитну одбрану). Воли покретне и брзе играче како би мога да игра ону чувену одбрану из првог мандата зону прес (мислим да се тако зове) на 3/4 терена.
А како је сада искуснији, зна шта је и како је у Србији мислим да је мало чекао како би видео да ли ће добити све оно што му је неопходно за успех. Сада зна каква су правила овде, да није довољно само умеће и млади играчи . Него центри , покварена игра, судије које то допуштају. Свестан у шта се допушта мислим да у глави тачно зна какве играче тражи и да са њима и преговара.
Голубовић, Илић добра центарска линија, мада мислим да ће ту бити и неког изненађења. Можда неки комбо центар који игра на позицијама 4 и 5. Кари је то, спреман је он увек.

Мислим да ће покушати да направи нешто од Лешића јер је овај велики борац, игра као змај, не одустаје а тренери то воле.
Изузетно ми је драго што ће Цвеле, Недовић, Милутиновић и остали млади играчи имати велику шансу да уче и напредују уз Карија. То је прави рецепт, и надам се да ће донети резултат.

Ми можемо пуно да нагађамо, али Кари воли увек да изненади па тако можда избунари неке играче за које не знамо а они за коју годину после буду носиоци репрезентације :)

Nedovic nije bek suter, vec cist plejmejker i to je pozicija na kojoj ce igrati u svojoj karijeri, tu nema dileme.

Ван мреже trotter

• Activity:
    0%
« Одговор #29 послато: 20 Август 2011, 19:42:03 »

On je meni izuzetno košarkaški neinteligentan igrač i zbog toga sumnjam da će ga posebno forsirati Kari.

Ван мреже Армија

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.979
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1352/-312
  • Нема дана а да не мислим на тебе!
« Одговор #30 послато: 20 Август 2011, 19:53:24 »
Nedovic nije bek suter, vec cist plejmejker i to je pozicija na kojoj ce igrati u svojoj karijeri, tu nema dileme.

Ја не кажем да знам како ће бити, уосталом то када је кари ту нико други не може да тврди :)
Али није сваки бек шутер, а уосталом Недовић је нпр. доста унапредио свој шут (не кажем да ће бити шутер). Али и ту би имао велику предност, бржи је, уме да направи сам себи позицију, 1 на 1 може да одигра одлично... Тако да може да се проба, па да видимо. Зато и служе припреме.
Када је Бјелица готово целе сезоне играо плеја, све је онда могуће.

Лешић није паметан, не делује тако. Чак када га погледаш смешан је и када трчи. Али је доста користан. Покупи гомилу скокова, активан је стално, јак је... Видећемо.

Што каже ветеран :) Како је лепо када причамо о играчима, појачањима, тренеру и када су нам само то недоумице (да не кажем бриге). Дочекасмо и то  :ziveli2:  :travka:

STARI RAS

• Гост
« Одговор #31 послато: 20 Август 2011, 22:50:52 »

Ja sam cuo da se suska za keselja da se vraca,jer su braca grci u kanalu,jel cuo jos neko za Keselja?

Ван мреже канцеларија

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 159
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +334/-68
« Одговор #32 послато: 20 Август 2011, 23:17:35 »
Uros Nikolic nije potpisao jos uvek ugovor i velike su sanse da ga ni ne potpise.

Ово би била велика неправда. Дечко је прошлу сезону гинуо на свакој утакмици и увек био један од најбољих. Уз то је циганштура до коске.

На мрежи Gidzi

• Члан ФК
  • Поруке: 2.485
  • Activity:
    6.83%
  • Репутација: +716/-655
« Одговор #33 послато: 20 Август 2011, 23:18:57 »
Nema sentimentalnosti, idemo samo na suvi kvalitet.

Ван мреже Ameobi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 360
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +248/-58
« Одговор #34 послато: 20 Август 2011, 23:25:20 »
Ово би била велика неправда. Дечко је прошлу сезону гинуо на свакој утакмици и увек био један од најбољих. Уз то је циганштура до коске.

da, ali sada trayi bolji ugovor a verovatno bi bio treci centar

Ван мреже Beograd

• Члан КК, Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 918
  • Activity:
    3.67%
  • Репутација: +1184/-59
« Одговор #35 послато: 21 Август 2011, 00:07:19 »
Pre par dana sam pisao o FK i nekim mojim zapažanjima oko Vilotića i određene grupe igrača. Tada me je Perica prozvao da napišem na koga sam mislio što ja nisam učinio iz prostog razloga jer sam se i u prvom postu po meni izleteo više nego što sam smeo... Ovo sam napisao da me ne bi neki ovde shvatili kao nekoga ko širi dezinformacije.
Nemam neke preterane insajderske informacije inače, ali pojedina lična i posredna poznastva sa igračima Zvezde mi donose po koju informaciju više.
Rakočević je momak koji veoma pametno postupa sa svojom karijerom i svaki korak bira vrlo pažljivo, ovo je nešto što znam od ranije. Efes je svojevremeno izabrao jer je davao najviše para, a da je pritom bio ozbiljan EL klub. Do ovog trenutka nisam dobio potvrdu da je Rakočević uopšte pričao sa nama, a očekujem da tokom sutrašnjeg dana znam da li je ikada ponuda sa naše strane i postojala ili je ovo sve samo jedna velika dezinformacija.
Za Igora su finansije itekako bitne, ali naravno da nisu 100% presudne. Plus nam je svakako Beograd i dolazak kući, minus nam je ne igranje Evrope.
Očekujem da tokom sutrašnjeg dana dobijem bilo kakav info o Rakočeviću.

Ван мреже crazynorth75

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.440
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1186/-1113
  • Idolopoklonik
« Одговор #36 послато: 21 Август 2011, 01:22:51 »
On je meni izuzetno košarkaški neinteligentan igrač i zbog toga sumnjam da će ga posebno forsirati Kari.

Da nekad u igri ima loša rješenja, to je tačno, ali Lešić ima jednu jako dobru karakteristiku, a koja je Kariju jako potrebna i koju ovaj sigurno cijeni, a to je ofanzivni skok i ako ga Kari bude izbrusio moglo bi od njega biti nešto. Sjećam se da je u prethodnom mandatu za Minju Miloševića govorio da je doveden zbog ofanzivnog skoka...Sad je na Lešiću da se nametne...

Bloods

• Гост
« Одговор #37 послато: 21 Август 2011, 03:13:55 »
Nema me dva dana i vec vidim da su me na onoj temi neki "isprozivali" da prosipam gluposti oko Rakocevica i Milicica. I ne, nisam video Igorov twitter pa onda smislio celu pricu da bih dosao na forum mog omiljen kluba i lozio druge navijace, plus nisam ni Tegeltija (kako me neko prozvao) a nisam ni grobar koji je dosao da podjebava, ali se izvinjavam za informaciju oko Askrabica (mada je bio nas kao i Varda, olovka u ruci)

Sad cu jasno i glasno da kazem, a ako se ovo ne dogodi vise se nikada necu pojaviti na forumu (zbog sramote) RAKOCEVIC i MILICIC su vec nasi, to je jasno kao dan i mogu sada slobodno da se danima provlace informacije tipa "nije realno, okrecemo se nekim drugim igracima, skupi su, itd" ponavljam, obojica su vec nasi, Milicic do kraja strajka u NBA ligi, a Rakocevic ili na 2 ili na 2+1 godinu.

Igora je sam Pesic kontaktirao jos tokom leta i rekao mu da pricekao oko novog kluba jer se pravi veoma ozbiljan projekat sa Zvezdom, inace Rakocevic je vec odbio sve ponude koje su mu stigle, on  je odredjen za glavnog igraca ovog tima i on je bio prva i najveca zelja Pesica, a s druge strane, Darko se sam ponudio Covicu i Pesicu i jasno naglasio da ga jedino zanima da igra za Zvezdu dok traje strajk preko bare. Ponavljam, njih dvojica su gotova stvar, sta god se bude pisalo narednih dana ili kakve god izjave da budu dolazile koliko je to nerelano i slicno su samo mazanje ociju

I za Igora i za Darka znam iz prve ruke, znaci bukvalno iz prve ruke, kao sto rekoh, ako se desi da njih dvojica ne dodju ja se vise nikada necu pojaviti ovde i zbog blama, i zbog sramote, a i zato sto sam nekome davao lazne nade

Ljudi situacija uopste nije crna kao sto se predstavlja, budzet uopste nije problem, sacekajte formiranje UO i videcete ko je sve tu rezervisao mesto

Pozdrav

На мрежи Vladja

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 149
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +77/-78
« Одговор #38 послато: 21 Август 2011, 03:28:10 »
Nadam se da je istina to,al u svakom slucaju kao sto napisa neko,i ako je lozenje bar cu zaspati sa osmehom na licu. :D  A kad vec pises,da li imas informaciju kada bi trebalo da potpisu tj budu predstavljeni?

Ван мреже Игор

• Поруке: 10.571
  • Activity:
    14.17%
  • Репутација: +2013/-4419
  • I feel devotion.
    • Eurobasket.com
« Одговор #39 послато: 21 Август 2011, 03:55:11 »
Не знам дал смем да се радујем или да узмем ово са дозом резерве да се не бих превише разочарао.
Али ако буде све овако као што си написао (Миличић, Ракоч + два одлична странца) онда имаш од мене гајбу пива.
Ако је тако имали би једну од најбољих петорки у НЛБ лиги ...

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum