Аутор Тема: Играчки кадар  (Прочитано 3693784 пута)

Orthodox Brothers, skeva, Veternik, mirkopsiho и 9 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Sreks10

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 53
  • Activity:
    1.83%
  • Репутација: +23/-46
Одг: Играчки кадар
« Одговор #30560 послато: 09 Октобар 2017, 20:17:23 »
Polako sa Keseljem,tako ste i Simona pljuvali u prvom mandatu...Za 2 meseca mslm da ce Keselj mnogo bolje izgledati...i Jankovica smo otpisali posle prva 2 meca a realno decko ima potencijal da bude odlicno resenje na cetvorci...Mene u celoj prici vec drugu godinu najvise nervira Milko i njegova sebicna igra...i mslm da kako sezona bude odmicala da ce imati sve manju minutazu...mnogo solira,u odbrani je problematican a od njegove ledjne tehnike dobijem secer...Lazarevic ce imati neku ulogu kao Dobric prosle godine i ima potencijal da bude vrhunski odbrambeni igrac...kao Laza na primer...

Ван мреже balja

• Веран као пас
  • Поруке: 568
  • Activity:
    7.67%
  • Репутација: +158/-466
« Одговор #30561 послато: 09 Октобар 2017, 20:32:06 »
A da mi okrenemo temu pa krenemo da gledamo lepe stvari koje se dešavaju na utakmicama. Evo recimo ja sam video jednog novog pomalo razjarenog Jankovića koji je uinat mnogima rešio sinoćnji meč. Fali tu još guranja pod obruč i skidanja lopti sa njega pa malo više kvalitetnijeg gradjenja igrača ali ceo tim ima takve sitnice jer je neuigran. Dalje primetna je želja kod svih igrača da se igra kvalitetna odbrana i to je eto lepa stvar. Primedba je da samo visoki igrači ne iskaču toliko kod odbrane jedan na jedan na beka koji probija nego da sužavaju odbranu time ostavljajući svesno igrača za koga se proceni da se ide ispod bloka. Ma manite da nabijate kompleks momcima i počnite konačno da ih podržavate. Oni su naš tim tim za koji navijamo a ne protiv koga navijamo. Niko od nas nije kompetentniji od stručnog štaba da im nalazi mane mi smo tu da im dajemo podršku.

Ван мреже Фурија

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.607
  • Activity:
    11.67%
  • Репутација: +1101/-2233
« Одговор #30562 послато: 10 Октобар 2017, 14:17:31 »
Da li se samo meni cini ili ovi igraci sto dodju sa koledza ( Nastic, Jankovic, Jovanovic ) kad naprave faul naprave ga momacki, sto bi se reklo na granici nesportske. Kao da su tamo trenirali UFC a ne basket  :srbinosm:

Ван мреже MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.634
  • Activity:
    6.67%
  • Репутација: +1105/-1816
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #30563 послато: 10 Октобар 2017, 14:31:07 »
Da li se samo meni cini ili ovi igraci sto dodju sa koledza ( Nastic, Jankovic, Jovanovic ) kad naprave faul naprave ga momacki, sto bi se reklo na granici nesportske. Kao da su tamo trenirali UFC a ne basket  :srbinosm:

Jbg tuci se ti tamo 4 godine sa onim crncinama zeljnim dokazivanja...  :travka:

Samo nek nastave tako... Uvek bolje nego 2+1...

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 3.429
  • Activity:
    28.5%
  • Репутација: +1904/-1230
« Одговор #30564 послато: 10 Октобар 2017, 14:34:54 »
Bice to super, samo da sudije malo iskuliraju sa ovim kriterijumima za nesportsku. Ne moze to da traje cele sezone, uvidece da su prestrogi.

Ван мреже северна страна

• Члан клуба
  • Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.055
  • Activity:
    9.83%
  • Репутација: +1734/-970
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
« Одговор #30565 послато: 11 Октобар 2017, 19:26:57 »

Ван мреже sholla

• Члан КК
  • Поруке: 45
  • Activity:
    0.67%
  • Репутација: +32/-3
« Одговор #30566 послато: 13 Октобар 2017, 23:38:40 »
Mnogo mi je drago sto je Pero Antic odigrao ovako dobru utakmicu. Pokazao da nije dosao da odrobija poslednju godinu svoje sljake. Pokazao da ce dati preko maksimuma svojih mogucnosti da napravi uspeh sa voljenim klubom. Pokazao da ce, ako ovako nastavi, a verujem da hoce, tamo negde u junu 2018. kad veze pertlu o pertlu i prebaci patike preko remena, sa Kalemegdana u toploj letnjoj noci odsetati pravo u legendu...

Ван мреже Jenkins

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.029
  • Activity:
    25.33%
  • Репутација: +313/-196
« Одговор #30567 послато: 14 Октобар 2017, 00:32:32 »
Јанковићу да се стави до знања да не користи онолико руке, могао нам је припомоћи вечерас лепо и бити неки икс фактор, погодио ону једну тројку и један леп скок шут за 2, кад само отшли на 59-53, ал џабе кад је сам себе напунио глупим фауловима, јбг из грешака ће најбоље научити. Дефинитивно има материјала у момку.

На мрежи BORDO

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 403
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +129/-37
  • Ti si moj bol !!!
« Одговор #30568 послато: 14 Октобар 2017, 00:50:49 »
Јанковићу да се стави до знања да не користи онолико руке, могао нам је припомоћи вечерас лепо и бити неки икс фактор, погодио ону једну тројку и један леп скок шут за 2, кад само отшли на 59-53, ал џабе кад је сам себе напунио глупим фауловима, јбг из грешака ће најбоље научити. Дефинитивно има материјала у момку.

Naravno, odlicno se uveo u utakmicu sa sutem gde je pocepao mreznicu, ali 2 nepotrebna faul gde jankunas prvo nije imao gde i drugo je tek poceo da zida na postu, ali raduje suterska forma u zadnja 2 meca

Ван мреже bm

• Члан ФК
  • Поруке: 1.964
  • Activity:
    15.83%
  • Репутација: +424/-677
« Одговор #30569 послато: 14 Октобар 2017, 10:55:14 »
Stavio mu je Pero do znanja u live   :001_rolleyes: a posle i kapiten. Polako, napravljen je odličan spoj mladisti i iskustva....daće to rezultate veoma brzo

Ван мреже luki

• Веран као пас
  • Поруке: 628
  • Activity:
    2.83%
  • Репутација: +187/-462
« Одговор #30570 послато: 14 Октобар 2017, 14:16:32 »
Polako, Janković je dosao iz lige /sistema/ gde se vise tolerise odbrana rukama a manje igra telom narocito ulazak u protivnicki cilindar, ovde vec u prvom mecu sudara se sa odbranom gde je dozvoljeno malte ne remplovanje.Treba ce njemu vremena da se privikne na to.
« Последња измена: 14 Октобар 2017, 17:14:59 luki »

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.073
  • Activity:
    19%
  • Репутација: +964/-376
« Одговор #30571 послато: 14 Октобар 2017, 14:59:31 »
Ročesti je juče prilikom onog pada dva i po minuta pre kraja doživeo blaži potres mozga. Ulazio je posle samo da odigra napad. Danas je pod terapijama i neizvestan je za sutrašnji meč.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

На мрежи Jimi22

• Веран као пас
  • Поруке: 595
  • Activity:
    24.67%
  • Репутација: +60/-131
« Одговор #30572 послато: 14 Октобар 2017, 15:13:37 »
Ovo sa Rocestijem moze biti ozbiljan problem.
Verujem da ce se vratiti brzo,ali ne daj boze povredom jednog od 2 pleja koja imamo mozemo upasti u jako ozbiljan problem.
Gotovo da izuzev njih dvojice i Feldina nemamo igraca koji je toliko dobar sa loptom u rukama. To bas moze biti problem u slucaju potencijalnih povreda.

Ван мреже Choby

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.863
  • Activity:
    16.67%
  • Репутација: +871/-2313
« Одговор #30573 послато: 14 Октобар 2017, 15:26:38 »
Kamo srece da je Feldin dobar sa loptom u rukama.

На мрежи Jimi22

• Веран као пас
  • Поруке: 595
  • Activity:
    24.67%
  • Репутација: +60/-131
« Одговор #30574 послато: 14 Октобар 2017, 15:29:16 »
Kamo srece da je Feldin dobar sa loptom u rukama.
Bolji je od Lazica,Dobrica,Dangubica.
Ne kazem da je vrhunski ball handler,ali posle ove dvojice plejmejkera je najbolji.

Ван мреже Stefan delija

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 81
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +16/-33
« Одговор #30575 послато: 14 Октобар 2017, 15:36:46 »
Totalno mi je nejasno sto ne ostavismo nekog kao 3 pleja,pogotovo iz tog razloga sto na poziciji 2 samo Feldin ume korektno da vodi loptu,Dobric nije nesto vest,na Lazica se tu nesto ne moze racunati,i to je problem,prosle sezone kad smo imali Jovica i Voltersa,na 2 Djenku i Guduru , opet smo imali Rakicevica za svaki slucaj da se nadje a sad nikog,valjalo bi nekog prikljuciti tu od nasih igraca,jedino ako nasi u klubu razmatraju da dovedu nekog ko pokriva pozicije 1 i 2 pa se ceka .

Ван мреже Bralee

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 315
  • Activity:
    2.83%
  • Репутација: +76/-88
« Одговор #30576 послато: 14 Октобар 2017, 16:02:24 »
Velika steta sto Dobric nije prosao pripreme, on ce nam ove godine biti jedna od bitnijih napadackih igli. Momak ima samopouzdanja, sut, atletiku. Moze bas mnogo da pomogne. Jeste steta sto na to sve nije jos i neki ball handler, ali da je tako, bio bi u Feneru i zvao se Marko.

Od njega treba izvuci maksimum i koristiti ga na najbolji moguci nacin. Graditi akcije za njegov sut i mislim da bi moglo da se pokusa ono sto je Radonja radio sa Simonovicem i Kalinicem. Ona utrcavanja iz drugog plana uz ceonu liniju. Ima fantastican odraz i mislim da bi sa velikim uspehom zavrsavao takve akcije. Odvuce se paznja odbrane na pik igru, a Dobric utrci iza ledja.

Ako ce se njegova uloga u napadu svesti samo na neka coskarenja, onda je to totalno neiskoristen resurs.

Ван мреже Celtic

• Модератор
  • Activity:
    19%
« Одговор #30577 послато: 14 Октобар 2017, 16:05:56 »
Ročesti nije povređen nego je imao lakši potres mozga. Dakle, pitanje je samo da li će igrati sutra ili ne.
Treća i četvrta opcija na pleju su nam Feldin i Davidovac.

Ван мреже Celtic

• Модератор
  • Activity:
    19%
« Одговор #30578 послато: 14 Октобар 2017, 16:10:06 »
Velika steta sto Dobric nije prosao pripreme, on ce nam ove godine biti jedna od bitnijih napadackih igli. Momak ima samopouzdanja, sut, atletiku. Moze bas mnogo da pomogne. Jeste steta sto na to sve nije jos i neki ball handler, ali da je tako, bio bi u Feneru i zvao se Marko.

Od njega treba izvuci maksimum i koristiti ga na najbolji moguci nacin. Graditi akcije za njegov sut i mislim da bi moglo da se pokusa ono sto je Radonja radio sa Simonovicem i Kalinicem. Ona utrcavanja iz drugog plana uz ceonu liniju. Ima fantastican odraz i mislim da bi sa velikim uspehom zavrsavao takve akcije. Odvuce se paznja odbrane na pik igru, a Dobric utrci iza ledja.

Ako ce se njegova uloga u napadu svesti samo na neka coskarenja, onda je to totalno neiskoristen resurs.
Sve tačno samo što treba imati u vidu da mi još nemamo izgrađenu ni pik igru, tako da neka nadogradnja tek sledi. Ovo je ekipa u kojoj su nam svi plejevi petice novi igrači i jednostavno je potrebno vreme da se razradimo.

Ван мреже МilosМilos

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.556
  • Activity:
    63.83%
  • Репутација: +714/-823
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #30579 послато: 14 Октобар 2017, 16:28:52 »
Zato je onako vrdao levo  desno na kraju pri vodjenju lopte, bilo mi je cudno jer znam da mu je to vrlina, sad znamo sta je u pitanju.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum