Аутор Тема: Играчки кадар  (Прочитано 3705529 пута)

estella roja, Јукац, letri996, северна страна, Ac1D, мој тим ЦЗБГ, banjo1989, zvezdass, Бели94, Nintoku и 14 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Sini1976

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 107
  • Activity:
    6%
  • Репутација: +67/-92
Одг: Играчки кадар
« Одговор #31420 послато: 21 Новембар 2017, 22:48:06 »
Po meni nama najviše nedostaje prvi centar ekipe, neki tipa Kuzmic, Bobi i sl. koji bi sa Rochom činio osovinu napada i predstavljao primarnu pretnju. Onda bi ostali igrači lakše dolazili u poziciju da poentiraju. Isto u odbrani mi nemamo osnovnog defanzivnog skakača sto bi teški centar trebao da bude. Lesort je dobar igrač i po meni odlično pojačanje ali očigledno nije prvi centar a biće pre ili kasnije u zavisnosti kako se sa njim bude radilo i kako ekipa bude igrala.
Iako mislim da Alimpije nije još uvek za prvog trenera i da je prerano bačen u vruću vodu mislim da zaslužuje da dobije pravo pojačanje na centru pa tek onda da se sudi o njegovom radu. Idealno je bilo, ali očigledno nije moglo tako iz objektivnih (finansijskih) razloga, da je prvi centar kupljen letos (ili da je Kuzma ostao) i da je Kari (ili neki sl trener pred kraj karijere) postavljen za trenera a Alimpije prvi pomoćnik sa idejom da bude prvi trener od sl sezone.
Idemo dalje, sa nadom da će biti bolje.

Ван мреже Вајти

• Aдминистратор
  • Поруке: 18.049
  • Activity:
    12.67%
  • Репутација: +12723/-10085
  • Ипак се окреће...
« Одговор #31421 послато: 22 Новембар 2017, 06:43:49 »
Strucnom stabu u ovom trenutku ne treba dozvoliti da otpisuje bilo kog igraca. Osim ako nije rec o nekoj povredi, totalni wtf je da je Keselj bio u 12 za Zadar, a Jankovic nije. Znam da je Alimpijevicu trenutno jedina briga da zadrzi glavu iznad vode, ali ne sme pritom da davi koga stigne kako bi se odrzao. Kao sto sam svojevremeno mnogo puta pisao na fudbalskom delu: mogu jedan ili dvojica da podbace, ali ne mogu svi, u tom slucaju verovatno nije do njih, vec do onih koji ih treniraju.

Ван мреже ddacha

• Члан КК
  • Поруке: 101
  • Activity:
    3.5%
  • Репутација: +32/-20
« Одговор #31422 послато: 22 Новембар 2017, 08:12:40 »
Цитат
Kao sto sam svojevremeno mnogo puta pisao na fudbalskom delu: mogu jedan ili dvojica da podbace, ali ne mogu svi, u tom slucaju verovatno nije do njih, vec do onih koji ih treniraju.

Ako i uprava tako misli, treba odmah da smeni stručni štab. Ako ne misli tako, onda ne treba da im zabranjuje da biraju igrače za tim i da rade najbolje što znaju.

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 14.853
  • Activity:
    100%
  • Репутација: +4521/-3972

На мрежи EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 8.835
  • Activity:
    27.83%
  • Репутација: +4369/-9111
  • "реалиста"
« Одговор #31424 послато: 22 Новембар 2017, 21:27:51 »
Опа!

Ван мреже zauvekdelija

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.408
  • Activity:
    19%
  • Репутација: +1643/-500
« Одговор #31425 послато: 22 Новембар 2017, 21:32:26 »
Po meni loša odluka. Ako vec ELigasi svoje igrače ne puštaju,zasto mi puštamo svoje.Umjesto da iskoristimo malo pauze da vise zajedno svi treniraju,uigravaju se.. o nekoj ne daj Bože povredi sa ovakvim našim rosterom necu ni da mislim. Jednostavno,bez veze skroz,da ne kažem glupo.

Sutra ćemo biti kompletni,pretpostavljam?

Ван мреже bm

• Члан ФК
  • Поруке: 1.979
  • Activity:
    16.67%
  • Репутација: +429/-680
« Одговор #31426 послато: 22 Новембар 2017, 21:32:55 »
Odakle sada ovo?!

Ван мреже milwaukee

• Члан КК
  • Поруке: 1.445
  • Activity:
    2.67%
  • Репутација: +1029/-574
« Одговор #31427 послато: 22 Новембар 2017, 22:07:03 »
Mislim da je ovo da se pokaze kao dobra volja nego sto ce neko od nasih stvarno i otici da igra za reprezentaciju. Za utakmicu u petak nasi vec imaju formiran tim, vec se uigravaju, ne verujem da ce sada Sale da ubaci 5 nasih novih igraca a da 5 koji ce igrati sada u petak da izbaci i kaze hvala vam ali evo nama Radicevica ili Jovanovica da vas odmene.

Ван мреже ddacha

• Члан КК
  • Activity:
    3.5%
« Одговор #31428 послато: 22 Новембар 2017, 22:14:36 »
Ja sam razumeo iz nekog intervjua sa Jovicom Antonićem da su sa nama postigli dogovor, otprolike da mi puštamo igrače, ali da ih oni koriste koliko je neophodno. Recimo, rekao je da za ovu prvu utakmicu nema potrebe da zovu naše igrače.

На мрежи Jenkins

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.032
  • Activity:
    25.67%
  • Репутација: +317/-196
« Одговор #31429 послато: 22 Новембар 2017, 22:25:45 »
У петак сигурно неће играти, а за утакмицу у понедељак могу нам узети некога.

Ван мреже Vlada 89

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 9.644
  • Activity:
    81.83%
  • Репутација: +1409/-1485
« Одговор #31430 послато: 23 Новембар 2017, 08:00:43 »
Ma da,ovo je verovatno za mec u ponedeljak sa Gruzijom.

На мрежи Пјановић-18

• Члан ФК
  • Поруке: 1.767
  • Activity:
    2.83%
  • Репутација: +944/-301
« Одговор #31431 послато: 23 Новембар 2017, 08:44:30 »
Lepo, bravo za klub. Toplo mi oko srca kada vidim našeg igrača u dresu reprezentacije.

Ван мреже pusti ime

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 367
  • Activity:
    8.5%
  • Репутација: +130/-385
« Одговор #31432 послато: 23 Новембар 2017, 17:52:14 »
Koliko nelogican potez, umesto da se uigravaju i mmalo odmore ti saljes da igraju nebitne utakmice. Obilo nam se u glavu sa Radonjicem u fudbalu. Realno koga zanima repretentacija

Ван мреже ddacha

• Члан КК
  • Activity:
    3.5%
« Одговор #31433 послато: 23 Новембар 2017, 18:14:36 »
Realno koga zanima repretentacija

Baš realno!
Mislim da je klub mudro postupio i ne slažem se sa tvojim mišljenjem oko ovog poteza, ali to je tvoje mišljenje i u redu je. Ali, reći da reprezentacija nikoga ne zanima... Pa ko su svi oni ljudi na dočeku reprezentacije i na utakmicama reprezentacije u BG-u? Nisu valjda sve navijači Dinamika, Spartaka i sl.

Verujem da reprezentacija zanima svakog ljubitelja košarke.

Ван мреже МilosМilos

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.562
  • Activity:
    55.5%
  • Репутација: +714/-828
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #31434 послато: 23 Новембар 2017, 21:44:19 »
Koga zanima reprezentacija?  :facepalm:

Ван мреже pusti ime

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 367
  • Activity:
    8.5%
  • Репутација: +130/-385
« Одговор #31435 послато: 23 Новембар 2017, 21:53:49 »
Mene ne zanima ama bas ni malo.

Ван мреже МilosМilos

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.562
  • Activity:
    55.5%
  • Репутација: +714/-828
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #31436 послато: 23 Новембар 2017, 21:55:24 »
Ovo prvi put čujem u životu.

Ван мреже RedStarBZ

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 11
  • Activity:
    2.83%
  • Репутација: +11/-23
« Одговор #31437 послато: 23 Новембар 2017, 23:13:27 »
Feldin je toliko nekonkretan igrac.Bez prednje promene,bez prodora..
Radicevic nije za Zvezdu!

Ван мреже Fidel@

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.161
  • Activity:
    13.83%
  • Репутација: +1407/-1925
« Одговор #31438 послато: 23 Новембар 2017, 23:14:32 »
Više je Davidovac večeras pokazao u ovih par minuta večeras nego Radičević za tri mjeseca
Dangubu više ne treba ni komentarisati,jednostavno ne zna gdje bije

Ван мреже balja

• Веран као пас
  • Поруке: 575
  • Activity:
    7.33%
  • Репутација: +158/-469
« Одговор #31439 послато: 23 Новембар 2017, 23:16:28 »
Mi smo izgubili bar 3 utakmice zato što smo ih igrali u Areni. Poseta nikakva a kako će poseta biti dobra kad hala podrži petorku koja anulira prednost protivnika a zadnja par minuta igra petorka koja je dovela tim u minus od 15 razlike. Svaka čast Dejanu Davidovcu na pruženo večeras dokazao je da zna da igra košarku za razliku od forsiranog Radičevića koji sem što prenese loptu u napad ne zna ništa da odigra. Utakmicu je danas izgubio trener jer nije imao ono izmedju nogu da postane veliki trener. Kokošarenje i uzdanje u Ročestija, Bjelicu i Feldina posebno je znak držanja za slamku koja obično pukne. Lesora treba vezati za protivničku peticu i zabraniti mu da pravi bilo kakva iskakanja prema bekovima pa neka nas oni zatrpaju. Ovo je verovatno najslabija ekipa ove sezone a dobila nas je u sred Beograda. Još nešto možda Alimpijević dobro radi na treninzima ali treba neko da mu skrene pažnju da on mora da bude najsmireniji na terenu i da igra ne košarku nego šah sa protivničkim trenerom. Pored pomenutog Davidovca zadovoljili Dobrić i Janković. Stavljanje Apića u tim je smejurija. Alimpijević mora da prelomi ako hoće da bude konkurentan u Evropi mora da se osloni na petorku gde se igra dobra odbrana to je upravo bila situacija sa petorkom koju je sa pleja vodio Davidovcem i  podsetio me na ono vreme kad je Bjelica sa 2,8 čini mi se igrao pleja veoma uspešno. Dečko bre zna košarku za razliku od nekih drugih igrača. Dakle ovu utakmicu stavljam na dušu Alimpijeviću jer da smo ovo dobili imali bi na narednoj utakmici kod kuće bar 30% više gledalaca ovako ovo postaje mora za sve nas i stručni štab mora da se odluči za pre svega Pionir a onda i za pojačanje koje nam je potrebno. Neka sami odluče petica ili jedinica ili oba dvoje zajedno. Posle ovog danas mislim da smo blizu kao pre par sezona da damo šansu Davidovcu kao što smo je dali Joviću a on je zgrabio. Retki su visoki plejevi i veoma teški za branjenje. Moje iskustvo govori da smo mi u stvari igrali najbolju odbranu sa domaćim igračima a u takvim petorkama na terenu imali maksimalno dva strana igrača. Šteta ovi klinci su pokazali da imaju srce ali nije bilo pameti da se ovo dobije i krene uzlaznom putanjom sezone. Nisu najgori tim u Evro ligi i ne smeju da dozvole da budu poslednji na tabeli. Sirov ili nesirov Ojo bi danas značio timu a boga mi i još neki pominjani igrači iz FMP. Mi smo ovo danas izgubili zbog lošeg branjenja pik en rola ne zbog boljeg šuta za tri poena protivnika jer je on bio zreo za poraz.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum