Аутор Тема: Играчки кадар  (Прочитано 3494745 пута)

cile и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 1.685
  • Activity:
    19.5%
  • Репутација: +896/-316
Одг: Играчки кадар
« Одговор #30340 послато: 13 Септембар 2017, 18:53:12 »
Od kada je došao Kešelj svi su imali priliku da se izjasne o tom dolasku i njegovim kvalitetima. Stranice i stranice kritika su ispisane. Bila je anketa i u njoj je iznesen stav većine.

Aman, mora li svaki dan neko da opljune po momku a sezona nije ni počela?! Dokle?

Dosta više!

Ponekad imam utisak koliko smeta čovjek da zauzima pola rostera a ne jedno mjesto!

Apelujem na admine da stave tačku na pljuvačinu po čovjeku na svakoj mogućoj košarkaškoj temi!

Čovjek je košarkaš KK Crvena zvezda. Tačka!
Ne pljuje se po Kešelju nego po Čoviću. Tako je iz sezone u sezonu a samo se povod menja.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Ван мреже nemanja87

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.966
  • Activity:
    10%
  • Репутација: +1726/-2498
« Одговор #30341 послато: 13 Септембар 2017, 19:11:03 »
A zašto bi Miško gurao igrača na poziciju koju već pokrivaju trojica njegovih - Dangubić, Lazić i Dobrić, ako je već motivisan na taj način? Mislim da ti je način razmišljanja potpuno pogrešan.
Na primer, reci kako to da Miško nije uspeo za četiri godine da nam "uvali" neku četvorku već je teren uvek raščišćavan za Mitra, kome je čak data i kapitenska traka. A i Mitar je isto Jelićev igrač, kao i Radanov.

Jedan od te trojice ce pokrivati i poziciju 2.
Keselj ce biti sedmi niski igrac i to je za njega bombona,on ni ne moze vise.
On i Dobric ce podeliti nekih 20ak minuta i to je njihova mera.

Sto se tice Mitrovica pogresne konkluzije izvodis iz mojih postova pa zato i postavljas neke primere koji nemaju mnogo veze sa mojom pricom.
Mi kada smo dovodili Mitrovica dosta smo saradjivali i sa drugim menadzerima,nismo uopste bili zavisni od Miska.Dovodili smo preko Raskovica dosta igraca,preko Jelica...
Danas Misko postaje dominantan na domacem trzistu i tako mu indirektno i jaca uticaj u nasem klubu.
I da se razumemo,Misko samo gleda interes svog klijenta i to "uvaljivanje" je ustvari odlican posao koji pravi za svog klijenta.Isto tako Misko vodi racuna o svim klijentima.
Da je Radanov njegova zlatna koka ne bi mu sigurno natrpavao konkurenciju,
Uostalom slusao sam ga dosta puta kada komentarise neke igrace.Na pitanja da li ce neki igrac doci u neki klub cesto je davao odgovore da nece jer taj klub ima nekog(njegovog) na toj poziciji i da ne treba da se zatvara prostor.Cesto sam gledao ta njegova gostovanja na SOS-u i on ima taj rezon.
Da se razumemo,to je za mene skroz ok i ja se tom coveku divim koliko je napravio u svom poslu.
« Последња измена: 13 Септембар 2017, 19:17:55 nemanja87 »

Ван мреже Celtic

• Модератор
  • Activity:
    19.5%
« Одговор #30342 послато: 13 Септембар 2017, 19:24:45 »
Jedan od te trojice ce pokrivati i poziciju 2.
Keselj ce biti sedmi niski igrac i to je za njega bombona,on ni ne moze vise.
On ni Dobric ce podeliti nekih 20ak minuta i to je njihova mera.

Sto se tice Mitrovica pogresne konkluzije izvodis iz mojih postova pa zato i postavljas neke primere koji nemaju mnogo veze sa mojom pricom.
Mi kada smo dovodili Mitrovica dosta smo saradjivali i sa drugim menadzerima,nismo uopste bili zavisni od Miska.Dovodili smo preko Raskovica dosta igraca,preko Jelica...
Danas Misko postaje dominantan na domacem trzistu i tako mu indirektno i jaca uticaj u nasem klubu.
I da se razumemo,Misko samo gleda interes svog klijenta i to "uvaljivanje" je ustvari odlican posao koji pravi za svog klijenta.Ista tako Misko vodi racuna o svim klijentima.
Da je Radanov njegova zlatna koka ne bi mu sigurno natrpavao konkurenciju,
Uostalom slusao sam ga dosta puta kada komentarise neke igrace.Na pitanja da li ce neki igrac doci u neki klub cesto je davao odgovore da nece jer taj klub ima nekog(njegovog) na toj poziciji i da ne treba da se zatvara prostor.Cesto sam gledao ta njegova gostovanja na SOS-u i on ima taj rezon.
Da se razumemo,to je za mene skroz ok i ja se tom coveku divim koliko je napravio u svom poslu.
Imaš pravo na svoje viđenje stvari ali veruj da je potpuno pogrešno. Mi nikad nismo ni u kom pogledu zavisili od Jelića pa su njegovi igrači uvek imali dobar status. Pre svih Mustafa Cvetković i Mitar, a i Nastić kad je prešao kod njega od Miška (dešava se i to). Ista je priča i sa Raškovićevim igračima.

Ван мреже gljiva_ludara

• Члан ФК
  • Поруке: 30
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +7/-35
« Одговор #30343 послато: 13 Септембар 2017, 19:55:45 »
zna li se koliko ce branko lazic odsustvovati sa terena?

Ван мреже nemanja87

• Activity:
    10%
« Одговор #30344 послато: 13 Септембар 2017, 19:58:17 »
@Celtic
I ja mislim da je tvoje razmisljanje naivno ali nema veze,nije poenta da se ubedjujemo.
Moja jedina zelja po pitanju Radanova jeste da se taj decko afirmise,donese uspehe klubu,donese mozda i rekrodno obestecenje i jednog dana ode u NBA.Mislim da je materijal za tako nesto.
U ovom trenutku mi se ne svidja njegova pozicija u ovom nasem sistemu i deluje mi da nije napravljen plan po pitanju njegovog daljeg razoja.Ako bude 13-14-15 ili 16. igrac u Zvezdi bice to samo sigurna godina stagnazcije za njega.

Ван мреже Celtic

• Модератор
  • Activity:
    19.5%
« Одговор #30345 послато: 13 Септембар 2017, 20:27:26 »
@Celtic
I ja mislim da je tvoje razmisljanje naivno ali nema veze,nije poenta da se ubedjujemo.
Moja jedina zelja po pitanju Radanova jeste da se taj decko afirmise,donese uspehe klubu,donese mozda i rekrodno obestecenje i jednog dana ode u NBA.Mislim da je materijal za tako nesto.
U ovom trenutku mi se ne svidja njegova pozicija u ovom nasem sistemu i deluje mi da nije napravljen plan po pitanju njegovog daljeg razoja.Ako bude 13-14-15 ili 16. igrac u Zvezdi bice to samo sigurna godina stagnazcije za njega.
Ja nemam tu privilegiju da ispadnem naivan već mogu samo glup da budem, s obzirom da mi je Marko Jelić drug a da poznajem i Miška, da sam gledao čak i treninge FMP-a i pratim klub 365 dana u godini.

Nego, da ne se vrtimo u krug s pričom, pretpostavljam da tvoja teorija ima odgovor na pitanje zašto Radanov danas, a juče Simanić, nema status kakav mnogi od vas forumaša misle da zaslužuje. Zašto stručni štab, uprava, Čović, Radonjić i Alimpijević donose tako loše i pogubne odluke kada je reč o karijerama tih naših prospekata i budućnosti kluba, na kraju krajeva. Je li u pitanju neznanje ili zla namera, interes ili nešto četvrto.

Ван мреже Stefan1991ds

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 289
  • Activity:
    3.5%
  • Репутација: +47/-50
« Одговор #30346 послато: 13 Септембар 2017, 21:30:22 »
Da li neko ima informacije da li ce Radanov biti sa nasim timom, ili ce biti u FMP?

Mislim da bi morao da dobije prednost pre Davidovca, Lazarevica i Apica.
Decko je stvarno izuzetan talenat po meni, i mislim da je totalno drugacijeg karaktera od Borise, ima tu neku sportsku drskost koja je potrebna u tim godinama.

Nisam ispratio sta se desavalo u vezi s njim.

Ван мреже nick79

• Члан КК
  • Поруке: 66
  • Activity:
    1.67%
  • Репутација: +22/-15
« Одговор #30347 послато: 13 Септембар 2017, 21:31:57 »
E bas smo težak narod. Kazu biće još 3 potpisa, ovde se digne buka previse je igrača, nasi mladi igrači nemaju šansu, fmp gubi smisao, koju poruku šaljemo klincima u fmpu ako nikada ne pređu u zvezdu. Onda se ispostavi da su 3 mlada igrača iz fmp-a onda opet priča grejaće klupu bolje da igraju itd. Naravno tu je i priča o Kešelju. Prvi nisam zadovoljan tim potpisom ali sta je tu je. Ajde da vidimo tokom sezone kako će odigrati, koliku će imati minutažu. Insinuiraju se ovde razne stvari:
1) udluga Mišku - čović je sve samo nije glup. Ako je na konto toga Miško sredio par drugih igrača koji su pristali na lošije uslove da li jd to onda loš dil?
2) Čović je sujetan, doveo kešelja iz nekog inata radonji. Slažem se da je takav, da nije mogao a da ne pljucne Radonnu 2 meseca nakon što je otišao ali ipak ne verujem da bi to uradio iz tog razloga i pri tome gušio Radanova. Pa fmp je godinama funkcionisao na konto prodaje igrača.
3) Radonja nije imao muda da baci u vatru mlade igrače. Radonjić nije više u klubu. Da li je realno očekivati od Cipija da u trenutku kada debituje na velikoj sceni kada je tim za sezonu tek oformljen to uradi?
4) Cipi se ništa ne pita, sve će raditi kako mu Čović kaže. Nisam siguran da će biti baš tako.

Ajde da sačekamo da sexona odmakne, da vidimo kako će se igrači uklopiti, koliku ćd minutažu imati npr Kešelj s koliku Radanov pa da sumiramo utiske.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Ван мреже Celtic

• Модератор
  • Activity:
    19.5%
« Одговор #30348 послато: 13 Септембар 2017, 21:52:26 »
Pri tome sam ja ovde polemisao s pet ljudi odjednom na temu da li će Radanov da igra pleja ili ne. Evo, ostadosmo samo s dva pleja u rosteru i sad isti ti moji oponenti pominju kako je problem dovođenje previše igrača na trojci.
Kec dakle nije pretrpan i ako Radanov i pored toga ode nazad u FMP to onda samo znači da dečko to trenutno ne može da igra. A videlo se da je tako i tokom priprema.

Ван мреже Aco83

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 71
  • Activity:
    7.83%
  • Репутација: +12/-135
« Одговор #30349 послато: 13 Септембар 2017, 22:06:08 »
Radanov apsolutno nista posebno nije pokazao ni u fmp-u osim one utakmice protiv raspalog partizana u plejofu dok je recimo Davidovac punio sve kolone tokom sezone

Ван мреже candlebox

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.177
  • Activity:
    25.33%
  • Репутација: +710/-1283
« Одговор #30350 послато: 13 Септембар 2017, 22:22:18 »
Onda je jednostavno ishajpovan i to je to.
Na stranu sto igra u jednom neuredjenom klubu koji svaka 3 mjeseca ili cesce mjenja trenere, igrace itd.

Eto bar je ta jedna crta zajednicka za Radanova i trenrea, kruna karijere im je pobjeda protiv raspalog partizana :) .

Ван мреже nemanja87

• Activity:
    10%
« Одговор #30351 послато: 13 Септембар 2017, 22:38:06 »
Ja nemam tu privilegiju da ispadnem naivan već mogu samo glup da budem, s obzirom da mi je Marko Jelić drug a da poznajem i Miška, da sam gledao čak i treninge FMP-a i pratim klub 365 dana u godini.

Nego, da ne se vrtimo u krug s pričom, pretpostavljam da tvoja teorija ima odgovor na pitanje zašto Radanov danas, a juče Simanić, nema status kakav mnogi od vas forumaša misle da zaslužuje. Zašto stručni štab, uprava, Čović, Radonjić i Alimpijević donose tako loše i pogubne odluke kada je reč o karijerama tih naših prospekata i budućnosti kluba, na kraju krajeva. Je li u pitanju neznanje ili zla namera, interes ili nešto četvrto.

Pa zar nije logičnije da ti koji si na treninzima i u prici 365 dana kazes meni koji nisam u prici sta je plan da Radanovim.
Ili mozda decko jednostavno nije talenat kakav ja mislim da jeste,da sam pogrešio.

Ван мреже Janakis

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 38
  • Activity:
    1.17%
  • Репутација: +39/-53
« Одговор #30352 послато: 13 Септембар 2017, 23:10:45 »
Ne pljuje se po Kešelju nego po Čoviću. Tako je iz sezone u sezonu a samo se povod menja.

Potpuno si u pravu. Pomislio sam na tren da to ima veze sa košarkom i strašću prema Zvezdi. Tek sad vidim da nema, i povezujem o kakvom je talasanju riječ.

Legitimno je to ali ružno preko leđa igrača i ugleda tima i severa. Na stranu što je glupo i bez efekta.  :esvasta:

Ima nas raznih...

Ван мреже Stefi

• Веран као пас
  • Поруке: 512
  • Activity:
    1.5%
  • Репутација: +64/-270
« Одговор #30353 послато: 13 Септембар 2017, 23:12:55 »
I na kraju nas tim za ovu sezonu je? :stidljiv:

Ван мреже Celtic

• Модератор
  • Activity:
    19.5%
« Одговор #30354 послато: 13 Септембар 2017, 23:33:44 »
Pa zar nije logičnije da ti koji si na treninzima i u prici 365 dana kazes meni koji nisam u prici sta je plan da Radanovim.
Ili mozda decko jednostavno nije talenat kakav ja mislim da jeste,da sam pogrešio.
Naš sistem je, na sreću, pun talenata i prospekata i ne postoje posebni planovi koji privileguju pojedine igrače. Svima je data šansa da napreduju i da se izbore za svoje mesto pod suncem u okvirima dva kluba, jednog evroligaša i jednog abaligaša.
Radanov vidno napreduje, mada ga je povreda ruke dosta omela prošle sezone. Popravio je šut, ojačao, deluje ozbiljnije. Ono što sam ja gledao ima kvalitet da bude kod nas i da čeka svoju šansu u ABA. Za EL je još prezelen, posebno u defanzivi, to je toliko očigledno. U FMPu bi sigurno mogao da se izbori za lepu minutažu na nekoj od bekovskih pozicija.
Ne znam kakva je odluka a ne sumnjam da je doneta u razgovoru sa igračem.

Ван мреже candlebox

• Звезда му је све
  • Activity:
    25.33%
« Одговор #30355 послато: 13 Септембар 2017, 23:47:22 »
Da, toliko im je data sansa da se u fmp prosle godine dovodi 5 igraca prekaljenih asova srpskih liga i zatvara se prostor.
Nijedan proglaseni talentovani igrac iz naseg podmlatka za sada nije uspio.
Gudura je svi znamo kako dobio priliku.

Ван мреже Kenjaj Red Star

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 17
  • Activity:
    2.5%
  • Репутација: +5/-26
  • Strong difens i tranzisn ofens
« Одговор #30356 послато: 14 Септембар 2017, 00:10:35 »
Alo ljudi šta napadate klub jel ovo neko udruženje mladih istripovanih iz našeg podmladka. Celtic je u pravu mi smo jedni od retkih koji imaju dva kluba pa nek se pokažu, Boze svašta procitah. Ko da pišu babe  i tetke iz Radanove porodice, polako Ba sto bi rekli preko Drine biće mesta za najbolje jer je ovo najbolji klub. Kome se ne svidja ... da se ne ljubimo. :srbinosm:

Ван мреже Celtic

• Модератор
  • Activity:
    19.5%
« Одговор #30357 послато: 14 Септембар 2017, 00:14:09 »
Da, toliko im je data sansa da se u fmp prosle godine dovodi 5 igraca prekaljenih asova srpskih liga i zatvara se prostor.
Nijedan proglaseni talentovani igrac iz naseg podmlatka za sada nije uspio.
Gudura je svi znamo kako dobio priliku.
Namerno se zatvara prostor ili iz neznanja? I kome je to zatvoren prostor prošle sezone kad smo svedoci da su upravo trojica momaka priključeni Zvezdi, da je jedan prodat Makabiju a da je Radanov prošao pripreme i imao minutažu na trening utakmicama.

Ван мреже nemanja87

• Activity:
    10%
« Одговор #30358 послато: 14 Септембар 2017, 00:27:23 »
Naš sistem je, na sreću, pun talenata i prospekata i ne postoje posebni planovi koji privileguju pojedine igrače. Svima je data šansa da napreduju i da se izbore za svoje mesto pod suncem u okvirima dva kluba, jednog evroligaša i jednog abaligaša.
Radanov vidno napreduje, mada ga je povreda ruke dosta omela prošle sezone. Popravio je šut, ojačao, deluje ozbiljnije. Ono što sam ja gledao ima kvalitet da bude kod nas i da čeka svoju šansu u ABA. Za EL je još prezelen, posebno u defanzivi, to je toliko očigledno. U FMPu bi sigurno mogao da se izbori za lepu minutažu na nekoj od bekovskih pozicija.
Ne znam kakva je odluka a ne sumnjam da je doneta u razgovoru sa igračem.

To I jeste problem sto nema plana.
Misliš da Real nije imao plan razvoja za Doncica ?
To sto je on njima to je nama Radanov,cak i bitniji zbog potencijalnog obestecenja.
I daleko od toga da smo prepuni talenata i prospekata.
Imamo Radanova i ovog malog Popovica sto smo doveli sada iz Vizure.

Ван мреже candlebox

• Звезда му је све
  • Activity:
    25.33%
« Одговор #30359 послато: 14 Септембар 2017, 00:32:18 »
Namerno se zatvara prostor ili iz neznanja? I kome je to zatvoren prostor prošle sezone kad smo svedoci da su upravo trojica momaka priključeni Zvezdi, da je jedan prodat Makabiju a da je Radanov prošao pripreme i imao minutažu na trening utakmicama.

Ne bih znao zasto se zatvara prostor.
Sta god da je slucaj nije dobro mjrsto za razvoj radanova.
Taj klub je nakaradan u potpunosti.

A ova trojica sto su prikljuceni ostavice traga manjeg neg reba beba i tejic.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum