Анкета

Да ли сте задовољни радом Дејана Радоњића?

Да
Не

Анкета

Када бисте могли да бирате, за сезону 2017/2018 тренер би био:

Дејан Радоњић
1213 (87.7%)
Димитрис Итуидис
20 (1.4%)
Дејвид Блат
24 (1.7%)
Грег Поповић
68 (4.9%)
Пабло Ласо
4 (0.3%)
Жељко Обрадовић
28 (2%)
Стив Кер
5 (0.4%)
Ћави Пасквал
3 (0.2%)
Јоргос Барцокас
10 (0.7%)
Тајрон Лу
8 (0.6%)

Укупно гласова: 1383

Аутор Тема: Дејан Радоњић и стручни штаб  (Прочитано 1231043 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Miljanko

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 5.152
  • Activity:
    12.17%
  • Репутација: +2912/-552
  • Мајко хвала за свe. Волим те.
Одг: Дејан Радоњић и стручни штаб
« Одговор #13940 послато: 17 Јул 2017, 13:08:37 »
Posto je otisao Dejan mozda je sada vreme da se uvedu promene sto se tice jos nekih clanova strucnog staba. Koja je recimo uloga Borka Radovica? Jasno je da je super kul lik i da lepo prica engleski ali zar ne bio na njegovom mestu recimo bio korisniji Vladimir Kuzmanovic?

Спрдаш ли се са оваквим питањима?

Ван мреже zexon

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 387
  • Activity:
    0.67%
  • Репутација: +130/-265
« Одговор #13941 послато: 17 Јул 2017, 13:12:20 »
Спрдаш ли се са оваквим питањима?
Ne sprdam se, postavio sam ozbiljno pitanje. Ne vidim u cemu je problem. Imas pomocnog trenera godinama koji nije u stanju da zameni sefa strucnog staba koji ode. Onda se postavlja pitanje cemu taj covek sluzi?

Ван мреже Miljanko

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 5.152
  • Activity:
    12.17%
  • Репутација: +2912/-552
  • Мајко хвала за свe. Волим те.
« Одговор #13942 послато: 17 Јул 2017, 13:15:23 »
Ne sprdam se, postavio sam ozbiljno pitanje. Ne vidim u cemu je problem. Imas pomocnog trenera godinama koji nije u stanju da zameni seta strucnog staba koji ode. Onda se postavlja pitanje cemu taj covek sluzi?
Moжда човек неће, има неке своје принципе. А кад питаш која је била његова улога погледај под Боби, Цирбес, Куз и њихов напредак.
« Последња измена: 17 Јул 2017, 13:19:41 Miljanko »

Ван мреже skeva

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.741
  • Activity:
    11.67%
  • Репутација: +508/-551
« Одговор #13943 послато: 17 Јул 2017, 13:15:28 »
Svemu dodje kraj... Sjajan, ciklus naseg trenera, rastao je sa ekipom i sazreo u trenera za velika djela. Bukvalno smo mi njega stvorili a on je stvorio veliku Zvezdu, gurali smo se, bilo je i teskih i lijepih momenata, i na kraju je sve ispalo bajka.

Idemo dalje, puno srece Deji u daljoj trenerskoj karijeri, a nama zelim da nadjemo nekog novog Radonjica koji ce nas vinuti u visine.

Zexon, gdje bas na Radovica, on je jedan od najvaznijih...

Ван мреже Millhouse

• Члан ФК
  • Поруке: 825
  • Activity:
    5.5%
  • Репутација: +513/-1054
« Одговор #13944 послато: 17 Јул 2017, 13:16:15 »
Ja koliko znam Radovic je odbio ponudu. Znaci nije da ne moze nego nece.

На мрежи Jimi22

• Веран као пас
  • Поруке: 504
  • Activity:
    25.17%
  • Репутација: +46/-119
« Одговор #13945 послато: 17 Јул 2017, 13:18:45 »
Mislim da je krajnje vreme zatvoriti ovu temu.
Sa Dejanom i svim njegovim saradnicima je sve gotovo nazalost,njemu puno srece,mi okrecemo novi list.Nema vise smisla pisati.

Ван мреже Stanis

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.298
  • Activity:
    4.17%
  • Репутација: +704/-1179
« Одговор #13946 послато: 17 Јул 2017, 13:26:38 »
Posto je otisao Dejan mozda je sada vreme da se uvedu promene sto se tice jos nekih clanova strucnog staba. Koja je recimo uloga Borka Radovica? Jasno je da je super kul lik i da lepo prica engleski ali zar ne bio na njegovom mestu recimo bio korisniji Vladimir Kuzmanovic?

Ili Edina Avdica da stavimo za trenera.  I on poznaje košarku sasvim fino.

Ван мреже zexon

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 387
  • Activity:
    0.67%
  • Репутација: +130/-265
« Одговор #13947 послато: 17 Јул 2017, 13:29:34 »
Mislim da to nije dobro resenje ali postujem tvoje misljenje svakako.

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.046
  • Activity:
    35.67%
  • Репутација: +960/-367
« Одговор #13948 послато: 17 Јул 2017, 13:38:37 »
Ja koliko znam Radovic je odbio ponudu. Znaci nije da ne moze nego nece.
Koliko ja znam on je načelno pristao da ostane u klubu, bar je takav odgovor dao kada je sa svima razgovarano pre 15-20 dana. To znam od njega lično. E sad možda se nešto promenilo u međuvremenu. Vrlo je moguće da ne bi baš svakom ni bio asistent, koliko god nemao ličnih pretenzija na mesto prvog trenera.

Inače, Radović je za Kuzmanovića dr primarijus kad je reč o razumevanju košarke.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Ван мреже Srecko91

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 72
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +11/-32
« Одговор #13949 послато: 17 Јул 2017, 13:41:01 »
Какав је оно наручен текст против Радоње у новинама. Надам се да ће неко демантовати оно, јер ако је истина оно је дно!

Ван мреже Millhouse

• Члан ФК
  • Поруке: 825
  • Activity:
    5.5%
  • Репутација: +513/-1054
« Одговор #13950 послато: 17 Јул 2017, 13:41:29 »
Какав је оно наручен текст против Радоње у новинама. Надам се да ће неко демантовати оно, јер ако је истина оно је дно!
U kojim novinama?

Ван мреже Душан С.

• Члан КК
  • РСБ екипа
  • Поруке: 3.825
  • Activity:
    13.5%
  • Репутација: +933/-535
« Одговор #13951 послато: 17 Јул 2017, 13:42:18 »
Ja bih voleo da Radovic ostane u strucnom stabu.  Mnogo scena mi je u glavi gde je u pravom smislu te reci asistirao Radonji tokom utakmica.
Potcenjuje se njegovo znanje, koje je ocito

На мрежи Marko1czv

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 542
  • Activity:
    10.5%
  • Репутација: +360/-224

На мрежи ognja

• Члан КК
  • Поруке: 3.364
  • Activity:
    49.67%
  • Репутација: +1889/-1179
« Одговор #13953 послато: 17 Јул 2017, 14:38:13 »
Kakva glupost, Kari ceka igracki kadar? Pa Kari samo treba da vidi da li ce biti novca pa da dovede po svom ukusu. Koji to trener ceka da se popuni roster?
 :ohmygod:

Ван мреже Srecko91

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 72
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +11/-32

Ван мреже Siki Delija

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.300
  • Activity:
    9.5%
  • Репутација: +2130/-1823
  • ..Још ко дете ја сам био ту...
« Одговор #13955 послато: 17 Јул 2017, 15:06:28 »
Kako se oprostiti sa DEjom,a naći prave reči koje će oslikati njegov lik i delo?

U ovim teškim trenucima usled njegovog odlaska i teškog trenutka za naš klub,nije lako doći do pravih reči kojima želim
da ubodem suštinu,da se neizmerno zahvalim za sve što nam je podario Dejan Radonjić.
Jer nije lako,niti bi mnogo njih izdržalo da pređe ovaj trnuvit i težak put koji je Dejo prešao u našem klubu.

Od Cibone do kraja ove sezone bio je pljuvan,ponižavan,teran.Od nemača pojma i lemura postao je najtrofejniji trener CZ,
postao crveno belo božanstvo i ikona kluba i njegovog uzdizanja poslednjih par godina.

U nedostatku pravih reči,naiđoh na jednu poruku zahvalnosti od jednog navijača koja je upućena Radonjiću i koja me baš dobila i probudila
najtananije i najdublje emocije u meni.Sa njom se i opraštam od tebe veliki čoveče,želim ti svako dobro,zdravlje i sreću
u tvojoj daljoj karijeri i životu.

Ono sto mi je u stvari najteze je to sto je Radonjic stvarao Zvezdu za koju zelim i oduvek sam zeleo da navijam.
Ne Zvezdu papaka, malih knindza, ponizavanja Partizana i kukanja na sudije.
Vec Zvezdu veliki, gospodski klub sa malo reci, a puno dela na terenu, sa puno emocija prema svojima i puno empatije
prema porazenom rivalu. Zvezdu ratnika, sampiona bez gordosti koji i kad gubi ne nestaje u ambisu, vec se vraca jaci.
Zvezdu porodicu, gde Radonja Dabi kaci oko vrata sampionsku kravatu, a Djenka devojcici kojoj je jedan od najboljih prijatelja,
svoju sampionsku medalju. Zvezdu Jakinih suza i Maikovog zagrljaja. Zvezdu Lazinih letova i Kvinsijevog ponosa. Zvezdu rekordera i
Zvezdu apsolutnog sampiona. Zvezdu moralnog pobednika, gde sam prvi put, zaista, u svom zivotu shvato znacenje te sintagme.
Ta je Zvezda otisla sa Dejanom Radonjicem.
To je ono sto najvise boli.

Ван мреже Samo ti

• Веран као пас
  • Поруке: 520
  • Activity:
    2%
  • Репутација: +190/-128
  • ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ!
« Одговор #13956 послато: 18 Јул 2017, 10:17:17 »
Izgleda da Dejan ide u Ameriku na usavrsavanje.

Ван мреже Tyrion

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 126
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +66/-75
  • Uvaljujem gefufne
« Одговор #13957 послато: 20 Јул 2017, 11:35:49 »
Kako se oprostiti sa DEjom,a naći prave reči koje će oslikati njegov lik i delo?

U ovim teškim trenucima usled njegovog odlaska i teškog trenutka za naš klub,nije lako doći do pravih reči kojima želim
da ubodem suštinu,da se neizmerno zahvalim za sve što nam je podario Dejan Radonjić.
Jer nije lako,niti bi mnogo njih izdržalo da pređe ovaj trnuvit i težak put koji je Dejo prešao u našem klubu.

Od Cibone do kraja ove sezone bio je pljuvan,ponižavan,teran.Od nemača pojma i lemura postao je najtrofejniji trener CZ,
postao crveno belo božanstvo i ikona kluba i njegovog uzdizanja poslednjih par godina.

U nedostatku pravih reči,naiđoh na jednu poruku zahvalnosti od jednog navijača koja je upućena Radonjiću i koja me baš dobila i probudila
najtananije i najdublje emocije u meni.Sa njom se i opraštam od tebe veliki čoveče,želim ti svako dobro,zdravlje i sreću
u tvojoj daljoj karijeri i životu.

Ono sto mi je u stvari najteze je to sto je Radonjic stvarao Zvezdu za koju zelim i oduvek sam zeleo da navijam.
Ne Zvezdu papaka, malih knindza, ponizavanja Partizana i kukanja na sudije.
Vec Zvezdu veliki, gospodski klub sa malo reci, a puno dela na terenu, sa puno emocija prema svojima i puno empatije
prema porazenom rivalu. Zvezdu ratnika, sampiona bez gordosti koji i kad gubi ne nestaje u ambisu, vec se vraca jaci.
Zvezdu porodicu, gde Radonja Dabi kaci oko vrata sampionsku kravatu, a Djenka devojcici kojoj je jedan od najboljih prijatelja,
svoju sampionsku medalju. Zvezdu Jakinih suza i Maikovog zagrljaja. Zvezdu Lazinih letova i Kvinsijevog ponosa. Zvezdu rekordera i
Zvezdu apsolutnog sampiona. Zvezdu moralnog pobednika, gde sam prvi put, zaista, u svom zivotu shvato znacenje te sintagme.
Ta je Zvezda otisla sa Dejanom Radonjicem.
To je ono sto najvise boli.

Odlično napisano, nema se šta dodati.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum