Аутор Тема: Односи медија и Црвене звезде  (Прочитано 822417 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Beograd

• Члан КК, Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 910
  • Activity:
    6.17%
  • Репутација: +1158/-59
Одг: Односи медија и Црвене звезде
« Одговор #160 послато: 18 Октобар 2013, 11:49:27 »
Sportski "100 evra" novinari...pa šta ste očekivali?! Brani se "imperija" sazidana na lešu srpske košarke! Najzad se pojavio neko ko je spreman da se usere u tu "imperiju" i da preuzme primat i sada se guzica stisla! Ovi tekstovi su tek početak, samo gledajte kako će to sve izgledati iz nedelje u nedelju! Ako slučajno izgubimo naprimer od Makabija nešto puno ima da mediji izgore od ponižavanja... Prosto moramo navići da se oni neće predati lako!
Potenciranje rekorda će se nastaviti do iznemoglosti, a ja se nadam da ćemo mi pametno nastaviti da punimo Arenu u okviru kapaciteta i da se ne obaziremo na priče i njihova podbadanja!
Čović za sada uspeva da se suzdržava i da ne komentariše sve ovo previše i nadam se da će tako ostati jer je ovo sezona u kojoj treba da pričamo samo na terenu!

Ван мреже Изасланик

• Веран као пас
  • Поруке: 549
  • Activity:
    0.67%
  • Репутација: +249/-524
  • Православац,Србин,Делија
« Одговор #161 послато: 18 Октобар 2013, 13:05:09 »
Jel Tegeltija srao nesto sinoc? Malo sam gledao cuo sam da nije prekidao Djurovica kad je govorio o Zvezdi i Delijama,valjda je napravio pomak neki u svojim kompleksima,cestitam mu.

Ван мреже nemanja87

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.988
  • Activity:
    3.33%
  • Репутација: +1730/-2511
« Одговор #162 послато: 18 Октобар 2013, 13:10:53 »
Tegeltija je sto se kosarke tice bar objektivan i daleko iznad ovih novokomponovanih novinara iz drugih medija,

Ван мреже Zvezdaš stariji

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.380
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1694/-959
  • "Šta su godine i decenije ljubavi za večnu stvar?"
« Одговор #163 послато: 18 Октобар 2013, 13:14:20 »
"Tegeltija" u istoj rečenici sa "objektivan". Kao kad bi "Anđus" stavili sa "novinar".

Ван мреже peja

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 227
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +223/-50
« Одговор #164 послато: 18 Октобар 2013, 14:04:43 »
Ma kakve veze ima publika. Da .li je 19 ili 22 hiljade. Sustina je da je Partizan ovakve posete imao u kasnijem toku takimicenja kada su pojedini mecevi imali daleko veću sportsku važnost. Videce se ako zvezda bude bila u toj prilici. Ipak ne treba zaboraviti da je ipak razlika u atmosferi jer navijaci Zvezdfe bisu bas navikli na košarkaške spektakle. I sinoć je bilo praznih trenutaka mada je ukupno gledajuči sve bilo iznad očekivanja. E sad kada bi se to ponavljalo u ABA ligi gde je finale uslov da se i iduće godine gleda EL bilo bi drugacije. A to je stvar navijhača jer verujem da bi košarka Zvezde trebalo da ima vatrenu publiku pa makar to ne bili i oni sa fudbala.

Ван мреже Шоне

• Веран као пас
  • Поруке: 507
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +304/-106
« Одговор #165 послато: 18 Октобар 2013, 14:29:16 »
Дакле, Јадан Фегетлија, никако, али никако није објективан и то је осведочени фрањевац. Што се тиче осталих медија, очекивано, загребчани су храбри, млади, борбени, понос бла, бла... док смо ми, ето, ''пали с неба'', нисмо оборили рекорд, и те глупости. Новинарчићи навикнути на ''макабизацију'' па им сад никако не иде у главу да можда, сасвим случајно, ето и Звезда игра кошарку.

Ван мреже dzimi

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.340
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +680/-161
« Одговор #166 послато: 18 Октобар 2013, 17:48:36 »
da li je neko citao zurnal i sotrinu kolumnu?
covek bi pomislio da je covek u najmanju ruku iz krasnodara

Ван мреже ДелијаМомак

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.545
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1498/-2150
  • Mile Kontras, Fenser
« Одговор #167 послато: 18 Октобар 2013, 17:54:56 »
da li je neko citao zurnal i sotrinu kolumnu?
covek bi pomislio da je covek u najmanju ruku iz krasnodara
to nije kolumna..covek ispise par redova kao sto mozetes naci u komentarima na sajtu recimo b92..
"lepo je videti arenu ,to je divno...lokomotiva je iskusna,zvezda imala los procenat suta..."
to nije kolumna...kolumna je kao sto imas na mondu Bilbiju i Edina..ovo sto pise doticni(cuj naziva sam sebe doajenom  :pljas:) je .!.

На мрежи stefcerak

• Поруке: 11.821
  • Activity:
    13.67%
  • Репутација: +3361/-1822
« Одговор #168 послато: 18 Октобар 2013, 20:27:38 »
Taj Sotra je tesko govno odavno....ne bi ga ja pustao na nase utakmice...godinama kenja o nama...

Ван мреже Fidel@

• Поруке: 5.070
  • Activity:
    22.17%
  • Репутација: +1381/-1827
« Одговор #169 послато: 18 Октобар 2013, 20:36:33 »
Ma kakve veze ima publika. Da .li je 19 ili 22 hiljade. Sustina je da je Partizan ovakve posete imao u kasnijem toku takimicenja kada su pojedini mecevi imali daleko veću sportsku važnost. Videce se ako zvezda bude bila u toj prilici. Ipak ne treba zaboraviti da je ipak razlika u atmosferi jer navijaci Zvezdfe bisu bas navikli na košarkaške spektakle. I sinoć je bilo praznih trenutaka mada je ukupno gledajuči sve bilo iznad očekivanja. E sad kada bi se to ponavljalo u ABA ligi gde je finale uslov da se i iduće godine gleda EL bilo bi drugacije. A to je stvar navijhača jer verujem da bi košarka Zvezde trebalo da ima vatrenu publiku pa makar to ne bili i oni sa fudbala.
Ma bravo,možeš misliti da mi kojim slučajem igramo odlučujuću utakmicu za odlazak na f4.Pa pao bi rekord onaj protiv Ferencvaroša od preko 105 hiljada  :ziveli2:

Ван мреже Fidel@

• Поруке: 5.070
  • Activity:
    22.17%
  • Репутација: +1381/-1827
« Одговор #170 послато: 18 Октобар 2013, 20:37:18 »
Ma bravo,možeš misliti da mi kojim slučajem igramo odlučujuću utakmicu za odlazak na f4,pa pao bi rekord onaj protiv Ferencvaroša od preko 105 hiljada  :ziveli2:
dupli,izvinjenje
« Последња измена: 18 Октобар 2013, 20:48:54 Fidel@ »

Ван мреже sportski

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 294
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +80/-125
« Одговор #171 послато: 18 Октобар 2013, 20:46:07 »
Ми смо наш рекорд оборили а то је да константно навија седам-осам хиљада људи, то нико није никад у хали урадио. Да смо успели да поновимо 15 минута из првог полувремена у другом полувремену, онда би имали савршено навијање овако је било одлично! И маните се новинара и Гробара, свесни су они своје слабости, и где су у односу на нашу трибину, зато и користе глупости да се промовишу, а то прави навијачи никада неће урадити!
Све најбоље Делије и видимо се сутра на Маракани!

Ван мреже Sundance_Kid

• Члан КК
  • Поруке: 2.240
  • Activity:
    11.83%
  • Репутација: +2119/-2834
« Одговор #172 послато: 18 Октобар 2013, 21:19:57 »
Sustina je da je Partizan ovakve posete imao u kasnijem toku takimicenja kada su pojedini mecevi imali daleko veću sportsku važnost.
Ulaznice za utakmicu Partizana kad su oborili rekord su bile 500 gore, 1000 dole, za Zvezdu sinoc 600 i 2000. To je jedini razlog zasto nije bilo jos par hiljada ljudi.

Ван мреже Avalanche

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 224
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +41/-34
« Одговор #173 послато: 19 Октобар 2013, 00:02:33 »
A da ne pominjem vaznost utakmice, cini mi se da su oni igrali 1/8 i 1/4 finale??? sta mi mislis koliko bi oni napunili za prvo kolo??? a mi za 1/4 finale, mislim da bi nam bilo malo i dvije arene!!!!  :vasil:

Ван мреже union99

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 405
  • Activity:
    1.5%
  • Репутација: +201/-215
« Одговор #174 послато: 25 Октобар 2013, 14:28:44 »
http://www.redstarbelgrade.info/kosarka-2/vesti-kos/5208-blat-dobro-je-opet-videti-zvezdu-u-evroligi.html

Цитат
Добро је видети их поново у Евролиги - изјавио је Блат.

u ovom trenutku fegi, iz razocarenja sto su njegova kampanja i njegova "istina" zaobisli Blata, izvrasava:

:z41:

Ван мреже EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 8.690
  • Activity:
    32.17%
  • Репутација: +4270/-8939
  • "реалиста"
« Одговор #175 послато: 25 Октобар 2013, 17:20:53 »
Један велики Господин. Партизан је веће име у европској кошарци, и иако је узео европску титулу пре 20 година Блат их је стално на конференцијама истицао као велики клуб чак и када су имали слабе скорове у ЕЛ. Сад је ничим изазван и нама уделио један комплимент.

Какав је то даса, најјакији лик у европској кошарци без премца, наравно по мом мишљењу.

Ван мреже zolla

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 4.749
  • Activity:
    8%
  • Репутација: +2543/-517
  • Ko sme,taj moze,ko ne zna za strah,taj ide napred!
« Одговор #176 послато: 27 Октобар 2013, 22:08:39 »
blat je gospodin čovek

Ван мреже bellagio

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.322
  • Activity:
    0.67%
  • Репутација: +1819/-329
« Одговор #177 послато: 02 Новембар 2013, 11:32:15 »
"Zvezda prokockala 15 poena prednosti"
"Zvezda pala u produzetku"
"PAO cudesnim preokretom utisao Pionir"

Misevi zurnalisticki,pitam se da li bi institut za svinjogojstvo sinoc bio pocascen ovakvim naslovima? Pre bi se reklo da bi naslov bio "Hrabra partizanova mladost, junacki pala u finisu"  PLJUC

edit: I sto rece Vasil,na temi o utakmici,najgora moguca eksploatacija naseg poraza od strane fotoreportera onog grobarskog glasila sportala. Slikao potpuno psihicki i fizicki iscrpljenog Jaku u svlacionici. Pa smrdo novinarska udji i slikaj posle pobede,kada se raduju,podeli njihovu radost sa nama,da mi navijaci vidimo kako su se oni radovali,da nam bude puno srce i zbog toga,a ne so na ranu jos da stavljas i na nasu tugu i smorenost posle poraza jos i ti da senzacionalisticki kenjas kako je Jaka u neverici. Znamo mi to i bez tebe misu novinarski
« Последња измена: 02 Новембар 2013, 11:49:44 bellagio011 »

Ван мреже Pera

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.109
  • Activity:
    0.5%
  • Репутација: +1981/-1244
« Одговор #178 послато: 02 Новембар 2013, 12:25:36 »
"Zvezda prokockala 15 poena prednosti"
"Zvezda pala u produzetku"
"PAO cudesnim preokretom utisao Pionir"

Misevi zurnalisticki,pitam se da li bi institut za svinjogojstvo sinoc bio pocascen ovakvim naslovima? Pre bi se reklo da bi naslov bio "Hrabra partizanova mladost, junacki pala u finisu"  PLJUC

edit: I sto rece Vasil,na temi o utakmici,najgora moguca eksploatacija naseg poraza od strane fotoreportera onog grobarskog glasila sportala. Slikao potpuno psihicki i fizicki iscrpljenog Jaku u svlacionici. Pa smrdo novinarska udji i slikaj posle pobede,kada se raduju,podeli njihovu radost sa nama,da mi navijaci vidimo kako su se oni radovali,da nam bude puno srce i zbog toga,a ne so na ranu jos da stavljas i na nasu tugu i smorenost posle poraza jos i ti da senzacionalisticki kenjas kako je Jaka u neverici. Znamo mi to i bez tebe misu novinarski

Na mozzartu je sinoć bila vest : "Zvezda prokockala 15 poena prednosti, Pao pokazao ko je gazda! ". Ne znam da li ima i dalje. A sa druge strane hrabri porazi mladog tima.

Ван мреже Beograd

• Члан КК, Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 910
  • Activity:
    6.17%
  • Репутација: +1158/-59
« Одговор #179 послато: 02 Новембар 2013, 12:28:21 »
Izjava trenera Panatanaikosa je takođe na mestu. Sviđa mi se način na koji se bar za sada ponašaju drugi klubovi prema nama i treba da gradimo poštovanje na tom upravljačkom nivou.

Ovi naslovi dolaze kao posledica svih prethodnih naslova gde smo mi prikazani kao "pijani milijarderi", a groblje kao "udruženje volontera"... Od početka sezone se kroz medije prepumpavaju naše mogućnosti, a njihove smanjuju stalnim kukanjem i kmečanjem. Onda kao posledicu imamo da je prosto čudno što mi nismo sinoć dobili PAO... Sada da zaustavite deset ljudi na ulici i pitate kolika je razlika u budžetu dva kluba više od pola bi reklo da imamo bar pet puta veći budžet od njih.

Ono sa čime sam ja oduševljen je potpuna fokusiranost na dobrim stvarima iz našeg kluba koje pokušava uprava i tim da provuče kroz medije i to radi veoma dobro! U tome očigledno pomaže puno i RSB sa svojim dodacima koji lepo odjeknu među Zvezdašima koji malo više prate svoj klub. Samo tako i treba da nastavimo.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum