Аутор Тема: Односи медија и Црвене звезде  (Прочитано 814283 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Идеја_Живи

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.528
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +663/-1253
  • ...и сваким даном све више - ВОЛИМ ТЕ!
Одг: Односи медија и Црвене звезде
« Одговор #20 послато: 11 Мај 2013, 22:56:39 »
владан тегелтија је болестан - не могу да дефинишем тачно ту болест, то је мешавина параноје и шизофреније.
Када више мрзиш туђе него што волиш своје очигледно имаш проблем а на све то си и марионета којој се говори шта треба да прича.

Ван мреже mikicapan

• Веран као пас
  • Поруке: 861
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +428/-85
« Одговор #21 послато: 12 Мај 2013, 08:48:30 »
владан тегелтија је болестан - не могу да дефинишем тачно ту болест, то је мешавина параноје и шизофреније.
Када више мрзиш туђе него што волиш своје очигледно имаш проблем а на све то си и марионета којој се говори шта треба да прича.

E vidis prijatelju ja ih znam mnogo takvih, ali razumi predmet njihovih opsesija je jedna jedina Zvezda crvena pa je sa te strane razumljiva njihova bolest. Mnogo velika ljubav navijaca Zvezde je na drugoj strani. Evo mene u komsiluku su ovih pet godina gledali kao budalu kada god bih stavio zvezdina obelezja ili se radovao Zvezdinim retkim pobedama. Oni koji su bili najglasniji u svojim prozivanjima su bili oni koji su nekada navijali za Zvezdu pa na nagovor strica, ujaka, tetke :) za jednu cokoladu se prodali i presli da navijaju za partizan. Ti su najgori tako da Tegeltija je mozda jedan od tih, plus je i placenik koji nema mere.

Ван мреже Идеја_Живи

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.528
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +663/-1253
  • ...и сваким даном све више - ВОЛИМ ТЕ!

Ван мреже SrbinDelija

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 103
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +24/-21
« Одговор #23 послато: 03 Јун 2013, 23:59:31 »
Jel gleda neko ovog slepca na sos-u.

Ван мреже alzheimer

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.182
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +1025/-360
  • Pođoh ili dođoh, pitanje je sad!
« Одговор #24 послато: 04 Јун 2013, 00:08:59 »
Гледам ја... Машинерија ЈСД шљака пуном паром пред финалну серију! Новински чланци, саопштења, овај циркус од емисије. Ово само код нас има.

Ван мреже MrRedStar

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.001
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +1038/-339
  • Свуда грми около....
« Одговор #25 послато: 04 Јун 2013, 00:32:39 »
Prica o tome kako smo mi ti koji dizu tenzije, koji su krivi za prekidanje meca u kg, za povlacenje ekipa, mi smo stoka koja je smenila postenoga Bojica usred sezone... Iskreno ne znam koji kura. ovo gpedam, tj znam zanima me partizanov bilten pred derbi, zanimalo me i sta ce gospodin reci o nasoj utakmici sa megom.. realno krs emisija. Nadam se nekoj na neutralnoj televiziji sa normalnom kosarkaskom emisijom, a ne ovo...

Ван мреже Boki

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.069
  • Activity:
    13.17%
  • Репутација: +333/-259
« Одговор #26 послато: 04 Јун 2013, 08:24:19 »
Pa kad kod nas tesko uspevaju sportske emisije bez nekog senzacionalizma poput Tegletije. Dokle god mi budemo pridavali znacaj takvim kreaturama, oni ce imati svoj posao jer im dizemo gledanost. Onog trenutka kada svi budemo resili da ga ne gledamo, u roku od mesec dana bi se raspao. Ne znam kakva je ona nova emisija o kosarci na arena sportu, ali cini mi se da je okej.

Ван мреже DelijaBC

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 290
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +78/-31
« Одговор #27 послато: 04 Јун 2013, 11:00:30 »
Jedini odgovor na njihove svinjarije treba biti TITULA. Znaci bez odgovora na njihova saopstenja i da se svi u klubu ( od predsednika do spremacice ) posvete psihickoj pripremi ekipe za finale koje ce u svakom slucaju biti izuzetno tesko, ali je ovo idealna prilika da pokazemo da smo tu, da postojimo i da se i mi nesto pitamo. Svi se nadamo i zelimo tu titulu i ne zelimo da sutra pricamo kako smo ( samo ) pokusali da uzmemo titulu.

Ван мреже Селектор

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 7.972
  • Activity:
    2.67%
  • Репутација: +14580/-13424
« Одговор #28 послато: 08 Јун 2013, 09:30:23 »
Navijači Zvezde gađali stolicama igrače Partizana
http://www.sportal.rs/news.php?news=102769&c=18874

A ovaj video smo tada kada je bio aktuelan poslali svim redakcijama izmedjuostalog i njima. Naravno, niko nije objavio

Ван мреже C.North

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 355
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +52/-143
« Одговор #29 послато: 08 Јун 2013, 09:37:33 »
Nemoj da se zaleces, bilo je na mozzartu, cak i mislim isti naslov, "Stolicama na reprezentativca Srbije" sve sa video klipom.

Sto drugi nisu objavili je pitanje za njih.

Ван мреже Селектор

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Activity:
    2.67%
« Одговор #30 послато: 08 Јун 2013, 09:47:58 »
Ne, nije bilo na mozzartu. Al je sportal jedva docekao da napise, bez obzira sto nema video snimak kao tada

Ван мреже C.North

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 355
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +52/-143

Ван мреже Селектор

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Activity:
    2.67%
« Одговор #32 послато: 08 Јун 2013, 09:55:03 »
Pa da al su i ovi djubretari sa sportala dobili taj video i boleo ih je tuki da ga objave a sada objavljuju isto i to bez videa.
Ono sto vi mozete da uradite jeste da ih zatrpate sa ovim videom ako nista ono u komentarima.

Al nece stoka da objavi ni tada 100%

Ван мреже Селектор

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Activity:
    2.67%

Ван мреже NikolaS008

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.245
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +199/-432

Ван мреже Stefaninho

• Веран као пас
  • Поруке: 714
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +274/-346
  • Igraj i bori se!
« Одговор #35 послато: 09 Јун 2013, 15:29:21 »
Jel zna neko cijoj strani "naginju" Edin i Kole sa arene?Nasoj ili stocarskoj?Pitam jer sam nebrojeno puta gledao prenose i uvijek su me odusevljavali do prije nekoliko(tacnije od Laktasa i kradje u finalu). Na nekoliko ociglednih sudijskih gresaka na nasu stetu i tada,a i sada u finalu KLS oni samo cute par sekundi i nastavljaju prenos kao da nista nije bilo.To je poprilicno iritantno pa reko da pitam zna li neko nesto vise o tom dvojcu?

На мрежи brax

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.129
  • Activity:
    1.17%
  • Репутација: +1580/-1928
« Одговор #36 послато: 09 Јун 2013, 15:32:06 »
Jel zna neko cijoj strani "naginju" Edin i Kole sa arene?Nasoj ili stocarskoj?Pitam jer sam nebrojeno puta gledao prenose i uvijek su me odusevljavali do prije nekoliko(tacnije od Laktasa i kradje u finalu). Na nekoliko ociglednih sudijskih gresaka na nasu stetu i tada,a i sada u finalu KLS oni samo cute par sekundi i nastavljaju prenos kao da nista nije bilo.To je poprilicno iritantno pa reko da pitam zna li neko nesto vise o dom dvojcu?
Они скоро никада не коментаришу суђење, поготово не када играју наши тимови.

Ван мреже Stefaninho

• Веран као пас
  • Поруке: 714
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +274/-346
  • Igraj i bori se!
« Одговор #37 послато: 09 Јун 2013, 15:45:17 »
Они скоро никада не коментаришу суђење, поготово не када играју наши тимови.

Primjetio sam to,steta.Prenosi su im odlicni ali to cutanje na neke evidentne sudijske greske zna zestoko da iznervira covjeka pa sam mislio da se mozda nesto drugo krije iza svega toga.Mogli bi da pocnu da komentarisu makar ono sto i slijepac vidi,u poslednjih nekoliko derbija su mi bas digli zivac.Njihov izbor...

Ван мреже КГЦЗ

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.646
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +626/-450
  • Храним свиње...
    • www.delije.net
« Одговор #38 послато: 09 Јун 2013, 15:58:41 »
Мени је уживање да слушам Едина и Колета кад преносе наше утакмице.
Ако би се Спорт клуб појачао са њима за преносе ЕЛ, то би било идеално.
Мене смара та прича о судијама, само се кука на њих, свака судијска одлука се гледа кроз лупу.
У се и у своје кљусе.

Ван мреже DelijaBC

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 290
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +78/-31
« Одговор #39 послато: 10 Јун 2013, 13:03:25 »
Jel zna neko cijoj strani "naginju" Edin i Kole sa arene?Nasoj ili stocarskoj?Pitam jer sam nebrojeno puta gledao prenose i uvijek su me odusevljavali do prije nekoliko(tacnije od Laktasa i kradje u finalu). Na nekoliko ociglednih sudijskih gresaka na nasu stetu i tada,a i sada u finalu KLS oni samo cute par sekundi i nastavljaju prenos kao da nista nije bilo.To je poprilicno iritantno pa reko da pitam zna li neko nesto vise o tom dvojcu?

Oni su na prvom mestu sportski novinari, a to i trebaju da ostanu. Niko ne bi zeleo da oni postanu dende, radulovici ili fegeltije. Zbog svog kvalitetnog rada, ali i navijacke neutralnosti i jesu najbolji komentatori na nasim prostorima. Mada mozda i nisu bas totalno neutralni  :njegajbmo:

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum