Аутор Тема: Односи медија и Црвене звезде  (Прочитано 804425 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Ћићми

• Деструктивна личност!
  • Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 6.656
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2812/-920
Одг: Односи медија и Црвене звезде
« Одговор #40 послато: 10 Јун 2013, 13:11:47 »
Kole je zvezdaš, Edin nije, ali su obojica veliki profesionalci i najbolji domaći komentatori. Edin je pre svega veliki ljjubitelj košarke i na svakoj utakmici uživa u tome, a ne u navijačkim strastima, ovo što je rekao je veliki gaf i njemu je bilo žešće neprijatno zbog toga, jer nije ni slušao šta se konkretno peva pošto je nosio sluške i pričao, samo je čuo da se sve jače peva...

Postoje i "naši" komentatori koji su vrlo iritantni, tipa Vujčin i Bošković, skoro da su u uspavljivačkom rangu Šarana.

Ван мреже Вајти

• Aдминистратор
  • Поруке: 17.931
  • Activity:
    10%
  • Репутација: +12595/-9960
  • Ипак се окреће...
« Одговор #41 послато: 10 Јун 2013, 22:22:40 »
Dejan Vukelić ‏@Vookela 27m

Koja, bre, Crvena zvezda? Koliko ja znam, u finalu igraju KK Partizan i KK FMP Ćoki Diva.

главни уредник алоа

Ван мреже mikicapan

• Веран као пас
  • Поруке: 861
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +428/-85
« Одговор #42 послато: 10 Јун 2013, 23:12:54 »
Veceras ce da prsti na kanalizaciji...gost Dragan Jakovljevic  :njegajbmo:
Pojacan i Grbom cirkus u najavi .

Тема о емисији на подфоруму Уз пивце.
« Последња измена: 10 Јун 2013, 23:13:37 Армија »

Ван мреже Владе

• Члан ФК
  • Поруке: 2.651
  • Activity:
    9.67%
  • Репутација: +653/-239
« Одговор #43 послато: 13 Јун 2013, 00:38:26 »

Ван мреже Velja

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 35
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +6/-27

Ван мреже Sledge_Hammer

• Др Трепанатор
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.225
  • Activity:
    18.5%
  • Репутација: +2025/-952
  • Dočekao Godoa!
« Одговор #45 послато: 13 Јун 2013, 13:51:19 »
http://www.mozzartsport.com/vesti/daleko-si-daleko-si-neko-te-drugi-ima-fotoPozdravljam vam zensku familiju svima sa mozzarta!

Kakav kretenski naslov. Kao da je ovo prasac pisao. Ok, ima novinara koji su njihovi navijaci ali moraju da znaju da im ovakvi ispadi samo stete. Mislim, koja je svrha ovoga osim da se grobosi nasladjuju?

Ван мреже РСБ

• Модератор
  • Поруке: 9.561
  • Activity:
    2%
  • Репутација: +1809/-1729

Ван мреже Rispekt

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 46
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +13/-46
« Одговор #47 послато: 15 Јун 2013, 14:37:23 »
Ајд сакупите такве твитове па објавите на сајту. Чисто да се зна.

Evo ja cu da vam skupim neke novinare i to ne objektivne koji su glavni u redakcijama u kojima rade, pa sad vidite dal Covic, lupeta kad spomene grobarsku medijsku mrezu,koja se razvila a dok se Zvezdasi svadjaju.Tu mislimo na Andjusa, koji je primer 'ljutog Zvezdasa' Ovo je daleko od objektivnih novinara, zato cu ih namerno spomenuti...

Idemo redom, spomenucu Kosarkaske novinare kao i fudbalske

Dejan Ignjatović
@DejanIgnjatovic

Journalist. Editor. Editor-in-chief. http://www.kosarka24.rs
Belgrade Serbia · kurir-info.rs/sport

Glavni verovatno na Kosarka.24

https://twitter.com/PavleKn
Novinar. Urednik sportske redakcije novinske agencije Beta. Sport news editor @BetaNewsAgency

Dusan Latkovic
@DookieLee
mozzartsport.com

Marko Prelevic
@capgrasdelusion

Editor @Nedeljnik.

Belgrade, SRB/Podgorica, MNE · nedeljnik.co.rs Mozzart

Milos Saranovic
https://twitter.com/milossaranovic

Vujadin Tomkovic
https://twitter.com/VujkeT

Nina Kolundžija
@NinaKolundzija

Sports Journalist and Presenter for @b92sport

Belgrade, Serbia · b92.net/sport

Ova je bezobrazno ostrascena...

Kao i ova, toliko da slobodno vredja navijace Zvezde i klub.

Kina Trnjaković
Kina Trnjaković
@kina_trnjakovic

Sport Journalist, Basketball Lover, Sport Management Student, Politician, Snowboarder. My tweets DO NOT represent Kosarka24 in any way.

Vladimir Tomkovic
@shestzaredom

informer.rs
Glavni u Informeru..

Evo malo iz fudbala,
Vladimir Soskic
https://twitter.com/SoskicSoskic
Journalist/novinar of SPORTAL.RS, ljubitelj macaka, alkohola i crno-belog dresa.
Inace glavni pratilac FK Partizan.. I jedan od glavnih pokretaca price o ''prodaju titule'' u svakom to intervju spominje.Ostrascenost ogromna da ne kazem mrznja prema Zvezdi.

https://www.facebook.com/arsenije.soskic
Glavni i odgovorni urednik Sportal.rs isto ko njegov brat?!

Vladimir Djordjevic
@BiancoNeroVDj

Journalist and Presenter @b92sport... Ninja Warrior

Ima ih jos gomilu , naravno profesionalce nisam ni spominjao ,neki prosto znaju da kriju da navijaju za Partizan.Zato ih nisam ni spominjao...Ali ovde mozemo videti da u skoro svakoj glavnoj redakciji glavni su navijaci Partizana...

Ван мреже Чука

• Прељеп!
  • Звезда му је све
  • Поруке: 4.613
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +2044/-1227
« Одговор #48 послато: 15 Јун 2013, 15:35:55 »
Марко Прелевић  :facepalm: Kако перфидно та џукела вазда провуче нас кроз блато у неким "коректним" текстовима...

Ван мреже Rispekt

• Симпатизер
  • *
  • Activity:
    0%
« Одговор #49 послато: 18 Јун 2013, 08:06:05 »
Auuu jbt koji smrad za ono na kraju :facepalm: :krstise: Da smo ozbiljan klub, svaki prekid saradnje sa SOS kanalom bi vec sutra bio zapocet.    Ako ljudi iz kluba ovo citaju, ako ikada vise bude neki clan kluba KKCZ bude razgovarao ili davao intervju SOS kanalu, a pogotovo onom smradu , (tu podrazumevam na pripreme na zlatiboru, i intervju Ristovica) svako dalje davanje saopstenja je bezobrazluk i licemerstvo pogotovo pored toliko saopstenja koje su ponavljali kao da zastite klub od franjevacke propagande.A meni i ostalim koji imaju  jedno misljenje o smradu na SOS kanalizaciji dovoljno da razmisljanje, dal uopste imamo buducnost ili smo klub bez dostojanstva koji svaka susa moze da gazi i da ponizava.Samo jedan korak sa saradnjom sa SOS kanalizacijom ,jedan intervju....Covicu pokazi se sad ili nikad.

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 13.715
  • Activity:
    100%
  • Репутација: +4228/-3323
« Одговор #50 послато: 18 Јун 2013, 09:11:48 »
Auuu jbt koji smrad za ono na kraju :facepalm: :krstise: Da smo ozbiljan klub, svaki prekid saradnje sa SOS kanalom bi vec sutra bio zapocet.    Ako ljudi iz kluba ovo citaju, ako ikada vise bude neki clan kluba KKCZ bude razgovarao ili davao intervju SOS kanalu, a pogotovo onom smradu , (tu podrazumevam na pripreme na zlatiboru, i intervju Ristovica) svako dalje davanje saopstenja je bezobrazluk i licemerstvo pogotovo pored toliko saopstenja koje su ponavljali kao da zastite klub od franjevacke propagande.A meni i ostalim koji imaju  jedno misljenje o smradu na SOS kanalizaciji dovoljno da razmisljanje, dal uopste imamo buducnost ili smo klub bez dostojanstva koji svaka susa moze da gazi i da ponizava.Samo jedan korak sa saradnjom sa SOS kanalizacijom ,jedan intervju....Covicu pokazi se sad ili nikad.
Zasto mislis da nismo ozbiljan klub?Zato sto se ne tuzakamo sa Fegetlijom.Eto tuzili smo svinju pa sad treba i nekog nebitnog magarca.Ko tu emisiju uopste i prati sem grobara i par nas sto ponekad uhvatimo emisiju pa pizdimo sto prica svasta o nama.Covek je potpuno nebitna licnost,isfrustrirano glodarsko g***o i ne treba mu uopste pridavati nikakvu paznju.Imaju Cova i ljudi u klubu pametnija posla od slusanja i tuzakanja sa debilom.
Druze samo opusteno i sto manje gledaj SOS kanalizaciju  :ziveli2:

Ван мреже ciganin sam al najlepsi

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.674
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +434/-1620
  • Dok macke nema, misevi kolo vode !!!
« Одговор #51 послато: 18 Јун 2013, 10:47:00 »
Niti sam se iznervirao niti bilo sta ali cisto da pokazemo da sa nama ne moze da se zeza neka tamo nebitna TV kuca i neki nebitni novinar . Predlazem g. Covicu da zabrani prilazak SOS-u nasem SD, dok se ovaj g. Vladan ne upristoji i ne izadje iz odredjenih mesta odredjenih ljudi.

Ван мреже mikicapan

• Веран као пас
  • Поруке: 861
  • Activity:
    0.17%
  • Репутација: +428/-85
« Одговор #52 послато: 18 Јун 2013, 10:52:15 »
Niti sam se iznervirao niti bilo sta ali cisto da pokazemo da sa nama ne moze da se zeza neka tamo nebitna TV kuca i neki nebitni novinar . Predlazem g. Covicu da zabrani prilazak SOS-u nasem SD, dok se ovaj g. Vladan ne upristoji i ne izadje iz odredjenih mesta odredjenih ljudi.
Ja se slazem sa tobom samo ne bih pokrenuo pricu na taj nacin. Mislim da bi bilo dobro da trazimo da Tegeltija promeni naziv emisije u Partizan kos, partizanov vjesnik ili kako god ali sa imenom stocarskog kluba. Time da uprava pokaze da je protiv neobjektivnog novinara a ne protiv njegove emisije. Moze on da prica sta hoce ali neka jasno stavi pored svog imena funkciju. Vladan Tegeltija PR KK partizan.
EDIT prebacite na odgovarajucu temu ako sam pogresio
« Последња измена: 18 Јун 2013, 10:56:53 mikicapan »

Ван мреже Rispekt

• Симпатизер
  • *
  • Activity:
    0%
« Одговор #53 послато: 18 Јун 2013, 10:52:51 »
Ma ko je rekao da se tuze?To mi nije padalo na pamet.. To govedo je neverovatno bezobrazno, osililo se neverovatno,vise ne preza ni od cega, a za to smo mi krivi jer smo dopustili tako nesto,Mogu da zamislim sta bi se desilo Zvezdinom novinaru da se tako ponasa, ubili bi ga verovatno,a i neki nasi smradovi bi ga kritikovali poput Anusa i Jovanovica debila.Ocigledno smrada niko nece i ne zeli da ga kontrolise, to znaci da ako cemo tako , nema nikakve saradnje sa SOS kanalom, pa da vidimo dal ce moci i do kada to da radi...E da smo ozbiljan SD, ceo SD bi stalo iza KKCZ a i FK CZ jer se na toj televiziji i FK CZ pljuje najstrasnije...
Dragisa Kovacevic je ocigledno grobar ili je retardiran...
Jos me fasciniraju oni pacijenti sto se javljaju pa kao navijaju za Zvezdu i kao pozdravljaju ga i pricaju normalno sa njim, pitam se dal su oni normalni?! Zapanjujuce...Neki su ko osamuceni.  A ovom Andjusu sto ga pozva u emisiju je tipican primer budale bez mozga...

Ван мреже ciganin sam al najlepsi

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.674
  • Activity:
    0%
  • Репутација: +434/-1620
  • Dok macke nema, misevi kolo vode !!!
« Одговор #54 послато: 18 Јун 2013, 11:00:15 »
Staa mi imamo od toga kad on nastavlja sa tim . Nemora on o nama uopste da izvestava, ali neka nas uopste nepominje u bilo kom kontekstu. Do tad ako hoce da se pravi pametan , oduzmes svima akreditacije jer i taj SOS ima direktora koji to dopusta i cao.

Ван мреже Психо

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 5.506
  • Activity:
    5.83%
  • Репутација: +1350/-1626
  • Север у трансу лудује !
« Одговор #55 послато: 18 Јун 2013, 11:28:46 »
Mislim da SOS-u treba zabraniti da emituje bilo kakav prilog o nama,a ako to nije moguće oduzeti im akreditacije,nikog iz našeg kluba ne dozvoliti da tamo gostuje niti da daje izjave.

Ono je bruka,da klip o kome se pominju frustacije jednog kluba,gađanje mokraćom,i onakvo podsmevanje Crvene Zvezde pušta jedan sportski novinar u sportskoj emisiji(bar bi trebala biti).  Ovo bi bilo previše i za zvanični sajt Partizana,a kamoli za jednu televizuju.

Mislim da ovo dosad nije viđeno,ovo je vrhunac.

Ван мреже Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.443
  • Activity:
    10.5%
  • Репутација: +2508/-746
  • GAZPROM Njeft!
« Одговор #56 послато: 18 Јун 2013, 14:32:19 »
Neverovatno je koliko je malo propraćeno u medijima da se najbolji centar po meni jovo stanojević od svih (možda Moris i Katić) posvađao sa tim (ne)državnim ljudima vujoševićem i danilovićem jer nije igrao za reprezentaciju koja mu je obećana! Pazite neko obećava igraču, koji je uz minutažu i titulu, u Zvezdi naučio sve, reprezentaciju da bi prešao kod njih i o tome se ćuti. I cela država ćuti.
« Последња измена: 18 Јун 2013, 18:18:21 Red »

Ван мреже luki

• Веран као пас
  • Поруке: 577
  • Activity:
    1.5%
  • Репутација: +172/-431
« Одговор #57 послато: 18 Јун 2013, 17:19:18 »
Ja se slazem sa tobom samo ne bih pokrenuo pricu na taj nacin. Mislim da bi bilo dobro da trazimo da Tegeltija promeni naziv emisije u Partizan kos, partizanov vjesnik ili kako god ali sa imenom stocarskog kluba. Time da uprava pokaze da je protiv neobjektivnog novinara a ne protiv njegove emisije. Moze on da prica sta hoce ali neka jasno stavi pored svog imena funkciju. Vladan Tegeltija PR KK partizan.
EDIT prebacite na odgovarajucu temu ako sam pogresio

Ma najbolje bi bilo da mu odnesemo kolace i da ga pokajnicki zamolimo da bude malo fin i prema nama,valjda ce imati srca da nasu molbu prihvati a ako ne pa mi smo mazohisti mozemo mi da trpimo i dalje.

Ван мреже dejank72

• Веран као пас
  • Поруке: 820
  • Activity:
    4.17%
  • Репутација: +372/-677
  • Nema dana a da ne mislim na tebe...
« Одговор #58 послато: 18 Јун 2013, 18:47:26 »
Treba prekinuti svaku saradnju sa SOS kanalizacijom. Šta njih najviše može da pogodi? Pa upravo to! Gledanost bi im pala a to utiče na oglašivače i na ono što njima donosi profit. Ako navijača Zvezde ima 60%, onda je jasno koliko bi izgubili ako taj deo publike ne bi gledao SOS jer jednostavno ne bi imao informacije iz prve ruke od naših igrača, trenera, funkcionera.. Paralelno sa tim ili napraviti našu TV ili sa nekom korektnom napraviti sporazum o saradnji gde bi dotična Tv imala ekskluzivno pravo na prve informacije, intervjue i sve drugo što dolazi iz našeg kluba. Naravno da bi SOS posle takve odluke započeo medijsku kampanju i pljuvačinu ali posle izvesnog vremena bi pritisnuti manjkom gledanosti, sponzora itd. morali ili da menjaju koncepciju i novinare koji dovode do sukoba sa Zvezdom(Tegeltija, N. Petrović) ili da propadnu.

Ван мреже Rispekt

• Симпатизер
  • *
  • Activity:
    0%
« Одговор #59 послато: 18 Јун 2013, 18:53:40 »
Mislim da SOS-u treba zabraniti da emituje bilo kakav prilog o nama,a ako to nije moguće oduzeti im akreditacije,nikog iz našeg kluba ne dozvoliti da tamo gostuje niti da daje izjave.

Ono je bruka,da klip o kome se pominju frustacije jednog kluba,gađanje mokraćom,i onakvo podsmevanje Crvene Zvezde pušta jedan sportski novinar u sportskoj emisiji(bar bi trebala biti).  Ovo bi bilo previše i za zvanični sajt Partizana,a kamoli za jednu televizuju.

Mislim da ovo dosad nije viđeno,ovo je vrhunac.

Ja lepo kazem, ocigledno je govedo resilo da ide do kraja, posto su ga svi provalili da je iskompleskirana grobarcina, pa mu dosadilo da se uvlaci drugima, i sad otvoreno pljuje po drugima.A posto je okruzen svojim saradnicima sve glodarima, moze u se.
To sto je on pustio je najveca bruka u istoriji Srpskog novinarstva.Ej zamisli, mi se bavimo nekim radnjama a oni vredno treniraju sve vreme :krstise: Verovatno nasi igraci ne rade nista na trenizima..  :facepalm: On ne da je uvredio sve igrace izmedju ostalog Rakocevica kome se cepi nego ceo klub, Bolesnik je dostigao vrhunac.

Siguran sam da bi klub poslusao nas predlog da se prekine svaka saradnja sa SOS kanalom istog momenta, jer dosta je bilo, vec iz emisije i emisije, isfusustriran mrznjom prema Covicu i Zvezdi dostize novi nivo bezobrazluka.

Sad ako ponovo popustimo onda ne treba da postojimo kao KK...Smradovi iz KKP odma svakog novinara napuse cim se ne svidi neki tekst cak i proverene grobare a mi nista...Nasi igraci i dalje ko da ne shvataju ko je ustvari taj novinar.

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum