Аутор Тема: Односи медија и Црвене звезде  (Прочитано 833670 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Džervin

• Члан ФК
  • Поруке: 72
  • Activity:
    2.33%
  • Репутација: +155/-61
  • ОЛЕ jеби гробаре! 28 Бомбе на ФСС ЈСуДије партије
Одг: Односи медија и Црвене звезде
« Одговор #6420 послато: 25 Октобар 2017, 05:14:31 »
Nadam se da Covic nece opet da glumi nekog mirotvorca, pa i da Vucic sutra iskesira  3000000 evra i pokloni nam Tesla aeodrom kao sponzora, i natera reinkarnaciju Tesle Novaka Djokovica da nam da pare iz inata, jer su mu SNS grobljani pokvarili karijeru,
Mi Zvezdasi moramo udariti po govnarima, i drzavno partijskim i medijsko novinarskim, zabraniti im postojanje u nasoj drvzavi.

Svi u  RAT ZA TITULE! I fudbalske i kosarkaske,  Samo udri stoku gnovinarsku partijskodrzavnu.  Bez milosti, i price kako smo mi i oni jednako bitni i kako drzava da deli malo nama malo njima, i titule i novac, pa onda nekom maceha, a drugom majka sa botovsko finansijkom elitom koja drzi sve partije od KPJ preko DS do ovih nikogovica. A onih desetak godina namestanja njima u oba sporta se zaboravlja kao da nije bilo?! Komunistima su Cetnici i ustase jednaki u Srbiji?!  Samo ostro... ili ce da bude - .. zagrmi Draza vojvoda...  Rusicemo svaki sistem i vlast, i zidati novi, dok ne bude sve pravicno i pravo ko drvo.

На мрежи pusti ime

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 345
  • Activity:
    11%
  • Репутација: +126/-362
« Одговор #6421 послато: 01 Новембар 2017, 10:11:42 »
Cesto me bude sramota ko sve sebe naziva navijacem cz. Evo djuka debeli dovodi u svoju emisiju novog predsednoka kk partizan. Pa indijancu svaka ti cast

Ван мреже aleksandarasr

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 22
  • Activity:
    2.33%
  • Репутација: +12/-25
« Одговор #6422 послато: 06 Новембар 2017, 12:51:03 »
Medijska masinerija prekoputasa, radi punom parom... Evo, najavljuju za veceras i dolazak Svajnstajgera da podrzi drzavni projekat. Na dresovima, vise nemaju mesta za sponzore. Daje im se sakom i kapom.  Momci, rastavite ih veceras pa da vidim o cemu ce sutra pisati!

Ван мреже baloteli1986

• Веран као пас
  • Поруке: 887
  • Activity:
    8.83%
  • Репутација: +130/-569
« Одговор #6423 послато: 07 Новембар 2017, 08:21:07 »
Razocarao me je Pavi sa tech sporta nisam ocekivao ovako tendencioznu analizu uostalom poslusajte sami...Pala je maska "zvezdasu"...

Ван мреже Željko57

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 19
  • Activity:
    2.83%
  • Репутација: +25/-13
« Одговор #6424 послато: 07 Новембар 2017, 11:02:36 »
Molio bih,da mi neko od urednika foruma,kaže ,koji je medij,sinoć pomenuo,kišu predmeta,bacanih na igrače CZ.Možda sam ja propustio da čujem ova dva...... sa arene.Ako neko zna,kad su oni to primijetili,neka napiše da pogledam snimak.
I dalje mi brišite ,komentare,"može Vam se",ali bih volio da neko od Vas,potvrdi,da nas Avdić ne *ebe u  zdrav mozak.
Kad  se ponovi situacija(snimak) pa vide da je Zvijezda oštećena,ili ćute ili komentarišu nešto drugo.
80% faulova Partizana,nije igrač napravio faul ,nego mu je suđen.
Situacije kad sudije izmisle faul u korist Partizana,redovno komentarišu nesmotrenošću igrača Zvezde ili Zvijezde,svejedno.
Mislim da se stvari ,događaji i ljudi moraju nazivati imenom koje im dolikuje.Ako hoće da navijaju imaju tribine ,portale,kao ja ili neka na
jme portala ili tv dodaju anti CZ.

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 3.012
  • Activity:
    20.83%
  • Репутација: +891/-1898
« Одговор #6425 послато: 07 Новембар 2017, 13:33:16 »
Ovo za komentatore si u pravu sto posto i bas tako reaguju kako si opisao. Meni to ide na racku vec par godina ali jbg ovde postoje neki koji ih brane cak i kazu kako nas simpatisu a to je tek laz.

O tome kolko su znalci ovog sporta me zabole tuki. Dzaba im to kad su kao da su sisli s juzne tribine.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже Сале

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.711
  • Activity:
    16.83%
  • Репутација: +944/-1038
  • ЗГАЗИ ИХ СВЕ!
« Одговор #6426 послато: 07 Новембар 2017, 15:47:50 »
Razocarao me je Pavi sa tech sporta nisam ocekivao ovako tendencioznu analizu uostalom poslusajte sami...Pala je maska "zvezdasu"...

Koga boli kurčina za Pavija.

Ван мреже Željko57

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 19
  • Activity:
    2.83%
  • Репутација: +25/-13
« Одговор #6427 послато: 07 Новембар 2017, 19:18:53 »
Kratko sam opisao,sistem,podlog,komentarisanja(slabo i sporo kucam)da bih pojasnio zašto koristim neke,vulgarne izraze.
Da se oni deklarišu kao navijači,poštovao bih to.Nemam gdje drugo da gledam,pa kad moram,na njihovoj tv,u redu je.
Sebe promovišu kao nezavisne i objektivne,a podsjećaju me na sudije koje dok se lomi rezultat kaspe jedan tim,akd se prelomi i
prtivnik nema više šansu da se vrati,onda ga u dvije -tri sitacije pguraju,da bi neko(bagra) imalo čime da ispira usta.
To ja smatram:podlim,podmuklim,potuljenim,prizemnim,kako god hoćete.A druga riječ koju sam upotrebio za gospodina Avdića
je po meni karakterna osobina ličnosti.
p.s.Gledao bih ja uživo kao ranije,ali živim suviše daleko,pa moram aRENU.

Ван мреже mirkopsiho

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 3
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +0/-12
« Одговор #6428 послато: 10 Новембар 2017, 16:20:27 »
Ljudi jel primetio neko da u medijima pred nasu utakmicu sa Unikahom ni reci, samo da ce biti pustene karte za Cska koja se igra sledece nedelje. A o utakmici glodara sa megom koja se igra sutra samo sto diplomski ne ispisu haha 😀.

Ван мреже shumar4life

• Члан ФК
  • Поруке: 1.685
  • Activity:
    12.33%
  • Репутација: +736/-398
  • PP CZ
    • Tipodrom
« Одговор #6429 послато: 10 Новембар 2017, 16:59:40 »
Potpuno očekivano po meni da se ne pise o meču sa Unikahom. Zvezdaše izgleda više i neinteresuje Evroliga.

Ван мреже ПУРС

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 39
  • Activity:
    1.5%
  • Репутација: +55/-4
« Одговор #6430 послато: 10 Новембар 2017, 17:11:54 »
Можда је написано на некој другој теми, али кад сте већ поменули ЦСКА...

Је л' Чачак дефинитивно у 16:00 у среду? Ако јесте нема теорије да се обе испрате.

Poslato sa EVA-L09 uz pomoć Tapatoka

Ван мреже mirkopsiho

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 3
  • Activity:
    0.33%
  • Репутација: +0/-12
« Одговор #6431 послато: 10 Новембар 2017, 17:18:13 »
Mislim da je sa Borcem u 13h.

На мрежи Jimi22

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 494
  • Activity:
    23.5%
  • Репутација: +45/-117
« Одговор #6432 послато: 10 Новембар 2017, 18:20:59 »
Jasno je meni sve to.
Ja takodje volim fudbal i pratim FK. FK i KK pratim i pamtim bukvalno od moje 7. godine.
Izvinjavam se za komentar,ja sam totalno zaboravio na to da je nasa publika fudbalska.
Nazalost je tako,a najcudniji su oni sto se ljute kada nam grobari to kazu,a to je istina jednostavno.
Znam dosta navijaca koji su poceli da dolaze na basket od skoro. Oni ne znaju sta je pik,sta je rol, sta je pop. Tuga,ali tako je.
Cast izuzecima i onim najvernijima,koji su tu bili dok su igrali Drca i Stojacic. Oni nisu samo zaljubljenici u KKCZ,vec i u kosarku.

Ван мреже Srki

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 445
  • Activity:
    3.5%
  • Репутација: +106/-243
« Одговор #6433 послато: 12 Новембар 2017, 10:27:19 »

На мрежи ognja

• Члан КК
  • Поруке: 3.362
  • Activity:
    48.83%
  • Репутација: +1887/-1175
« Одговор #6434 послато: 12 Новембар 2017, 11:54:20 »
Malo sam se nasrao adminu tamo cisto da im smrdi malo. Ovo nisu zvezdasi to je jasno ali mi nije jasno kakav to debil treba da budes da imas zivaca da kao drzis stranicu kluba za koji ne navijas.

Ван мреже Marko1czv

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 542
  • Activity:
    10.5%
  • Репутација: +360/-224
« Одговор #6435 послато: 12 Новембар 2017, 12:27:39 »
Зашто ова страница уопште има ону квачицу као да је верификована?
Facebook confirmed that this is the authentic Page or profile for this public figure, media company or brand.

Ова страница апсолутно није аутентична страница која представља КК ЦЗВ.

Ван мреже mushoke

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 195
  • Activity:
    2.17%
  • Репутација: +23/-54
« Одговор #6436 послато: 12 Новембар 2017, 13:12:40 »
Da li neko moze ko je blizak klubu ili zna nekoga iz marketinga da mu kaze za ovo stranicu, nije problem sto stranica postoji, to se ne moze zabraniti, nego sto nosi zvanican naziv kluba, ispada da je to klupska stranica plus je verifikovana od strane facebook-a pa ako moze klub da posalje zahtev fb da im trazi da promene naziv i skine verifikaciju, jer ono sto oni iznose su daleko od stavova kluba? 

На мрежи bm

• Члан ФК
  • Поруке: 1.903
  • Activity:
    15.5%
  • Репутација: +408/-666
« Одговор #6437 послато: 12 Новембар 2017, 14:17:16 »
Nije problem što serendžaju i prozivaju,  nisu jedini, problem je što nose naziv kluba pa ih ljudi poistovećuju sa klubom-što je tragedija!

Počev od znanja, pismenosti, načina pisanja.....

Ван мреже Stanis

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.298
  • Activity:
    4.17%
  • Репутација: +704/-1179
« Одговор #6438 послато: 12 Новембар 2017, 23:53:00 »
Kako se uopste dobija ta kvacica i na osnovu cega, zna li neko?

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.803
  • Activity:
    50%
  • Репутација: +4884/-5306
« Одговор #6439 послато: 18 Новембар 2017, 07:12:55 »

Iz kojih je ovo novina ?

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum